>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na Żywo - Dyskusja [6]

Status
Zamknięty.
strzala 377

strzala

Użytkownik
Hehe czemu ja nie jestem zdziwiony ???? Jak idzie w piach zakład to tenisista gra do końca i choćby miał grać żenująco to i tak gra do końca i jest minus ale jak już coś może wejść i dać możliwości to... Mahut prosi o lekarza ????
i co teraz? Zamykać ratować jakiś zysk czy czekać i ryzykować ehh

edit. hmm już grają, ale widziałem kątem oka, że siedzieli chwilę... Szlachta, o co chodziło?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Hehe czemu ja nie jestem zdziwiony ???? Jak idzie w piach zakład to tenisista gra do końca i choćby miał grać żenująco to i tak gra do końca i jest minus ale jak już coś może wejść i dać możliwości to... Mahut prosi o lekarza ????

i co teraz? Zamykać ratować jakiś zysk czy czekać i ryzykować ehh


edit. hmm już grają, ale widziałem kątem oka, że siedzieli chwilę... Szlachta, o co chodziło?
O supervisora poprosił, bo nie podobało mu się jak go Kliżan piłką po punkcie ustrzelił, a stołkowy nawet nie zwrócił uwagi. Swoją drogą widzę kolejny raz jak sobie ten sędzia nie radzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
strzala 377

strzala

Użytkownik
O supervisora poprosił, bo nie podobało mu się jak go Kliżan piłką po punkcie ustrzelił, a stołkowy nawet nie zwrócił uwagi. Swoją drogą widzę kolejny raz jak sobie ten sędzia nie radzi.


Dziękuję za bardzo cenną informację! Rozumuje z tego i z tego co widzę na korcie, że Mahut wcale nie zamierza kreczować, gra, biega, zaciska pięść po wygranych piłkach. Oby dograli normalnie do końca ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dziękuję za bardzo cenną informację! Rozumuje z tego i z tego co widzę na korcie, że Mahut wcale nie zamierza kreczować, gra, biega, zaciska pięść po wygranych piłkach. Oby dograli normalnie do końca ????
Gorzej z jego psychiką. Komentator zastanawia się jak będzie wyglądał uścisk dłoni po meczu.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
James Wade wiecej maksow @ 1.80 bet365, zaraz poczatek meczu, Wade ostatnio duzo lepiej wyglada, czesto rzuca. Przeciwnik slaby mecz w pierwszej rundzie, slaba srednia, raptem 1 maks. Wcale sie nie zdziwie jak tu nie rzuci ani jednego. James spokojnie tutaj ze 2-3 powinien rzucic.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
James Wade wiecej maksow @ 1.80 bet365, zaraz poczatek meczu, Wade ostatnio duzo lepiej wyglada, czesto rzuca. Przeciwnik slaby mecz w pierwszej rundzie, slaba srednia, raptem 1 maks. Wcale sie nie zdziwie jak tu nie rzuci ani jednego. James spokojnie tutaj ze 2-3 powinien rzucic.
Łatwo ✅
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Po takim kursie, po takim secie... to trzeba pograć Cuevasa. Przecież ten gość jest naprawdę topowym zawodnikiem na clayu. Cóż, może Ferrer dzisiaj niedysponowany?
Pablo Cuevas @ 2,6 Betano ⛔
Wiem, że nie powinienem tu pisać takich rzeczy, ale nie mogę sobie odmówić, bo nurtuje mnie to już bardzo długo. Kuba, jesteś z Częstochowy, jadłeś kebsa na Alei Wolności 18? ????
Ależ zepsuł tę piłkę na brejka przy 3:5...
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Mahut co spusiaczył to nie mam pytań, już praktycznie księgował a tu taki numer.
Paul Henri Mathieu set 2 @2,75 ::: 0,25/3j
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To raczej Klizan jest niesamowity, drugi dzien z rzedu wygrywa przegrany mecz.Kopalnia zlota.
Jutro trzeba będzie na live poczekać do stanu 6:0 5:0 40:0 z Monfilsem/Kohlschreiberem i wtedy dopiero zagrać Alinką ???? .
Ferrer chyba dopiero się ocknął.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom