>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na Żywo - Dyskusja [5]

Status
Zamknięty.
midel 189

midel

Użytkownik
dokładnie przy 3-3 i bp dla Zvereva akcja mogła się skończyc w druga strone to krzyknal out...a pilka w boisku
Jeden z przykładów, ale tylu udanych chall. i zmian ze stołka to nie widziałem chyba w żadnym meczu. Hitem było jak Zverev trafił czysto serwisem - piłka delikatnie musnęła linię od środka - liniowy out, stołkowy nic. Teraz sędzia ze stołka przerywa akcję - chall. pokazuje, że piłka cała na linii. Kabaret...
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Sam nie rozumiem, po co daje typ ktorego nie jestem przekonany. Mam nadzieje ze nikt nie zagral, a teraz na powaznie. Ktos sie interesuje brazylijska pilka ? Jest teraz mecz w brasilia gaucho. Gra internacional z passo. Lubie obserwowac kursy jak sie zmieniaja na livie i cos z nich wyczytywac. Najbardziej interesuja mnie takie, w ktorych to na gospodarza w lidze x brazylijsiej jest kurs 1.08 przed meczem. Probuje wtedy grac na przeciwnika do polowy lub na jego bramke, zalezy. Jak na razie w w.w meczu mamy 1 celny strzal jak zaczynalem pisac byla 23 min i 4 kornery dla paso. Kurs na wygrana gosci do polowy skakal miedzy 15 a 23, na poczatku bylo nawet 34.00, na gola obojetnie kto 1.8 do polowy, bede probowal zagrac na wariata w koncowce na gola jesli teraz nic nie padnie. Drobne tylko i wylacznie. Bet365
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Young lekką ręką wziął mecz. On ma szanse na finał i w sumie byłby to niezły match-up z Nishikorim.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
To prawda, Monaco się stara,ale Rafa daje się łamać bardzo łatwo, zagrywa tak, że piłka odbija się bardzo wysoko_O ile Monaco powinien ograć, choć wygląda to słabo, to z Thiemem czy Ferrerem może być różnie.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Thiem ze swoja agresywna i ofensywna co najwazniejsze gra dzis by z Rafa lekko wygral.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
[LIVE 1-0]
Siatkówka, Argentyna Serie A1
Personal Bolívar - Ciudad Buenos Aires
Ciudad powyżej 61.5 pkt @ 1,83 1xbet

Bardzo szybko, do poduchy wręcz. Zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy, ale po h2h widzę tu gości, zwłaszcza, że już raz w przeszłości było 0-2 -&gt; 3-2, pre kurs 5, live jakieś niewyobrażalne kokosy.
Pierwszego dostali do 18, czyli walka była. Teraz wystarczy przegrać oba do 22, co jest naprawdę wielce prawdopodobne. Śmiałym typem jest też końcowy win po kursie 8, ja zostawiam całkiem pewne punkty.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
W tym gemie pokazal w jakiej jest formie, daje sie zlamac do zera. Ah Rafa, co sie z Toba chlopie stalo.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Memphis
Fritz T. - Johnson S. LIVE 7:6(5)
Johnson S. 2,10 Bet365 ⛔
Ta strata seta moim zdaniem to tylko wypadek przy pracy, Steve nie wykorzystał 7 BP w 1 secie. Spokojnie też chyba można pograć na seta dla Steva, ale kurs mizerny. ;)
@Edit: Przełamanie od razu, robi się gorąco.
Johnson S. 3,50 Bet365 ⛔
Wynik: 7:6(5) 7:6(7)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom