>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na Żywo - Dyskusja [5]

Status
Zamknięty.
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Modena v Trentino
Warto na 3:1 w stronę Trentino? (Kurs 2,25 w bet365) mają jakiś ważny mecz za parę dni?
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Kubarks szanuje Twoje typy, bo nie raz dales zarobic, wiec podpowiem Ci cos jesli moge. Co do siatkowki to lepszego typera od chemicznego na tym forum nie widzialem albo byc moze slepy jestem. Nie wiem jak i skad ale gosciu na siatce sie zna, w dziale typy dnia dal opis tego meczu modeny i sam typowal +1.5 dla przeciwnika Modeny za nie chce klamac 1.53, czasem warto spojrzec co mysla inni.
Za drobne 87 min. Over 5.5 gola obojetnie kto fluminense kurs. 3.7 pilka nozna bet365
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
@master.mk1988
2.5 seta na Trentino chemiczny podał w dziale. Nie sądzę by wrócili do gry już, mając na uwadze to co w głowie ma Ngapeth ????
/e: na siatkówce się tyle znam że hoho, ale te @ 1.25 na gospodarzy czy @ 1.33 na gości w innych ligach to podejrzane z góry i kończy się przeważnie wynikami w drugą stronę
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Laboral Kutxa wygra 4 kwartę 3 punktami lub więcej @2.95 b365
Grałem tak cały mecz i dali mega zarobić. Brose nie istnieje. Myślę, że warto spróbować.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Nakręciła się Modena teraz - jest wsparcie trybun - więc ten set pewnie szybiutko dla Modeny.
Czemu w Modenie wszyscy na blond są? ????
Wygrali w weekend Puchar Włoch w bardzo dobrym stylu to sobie pofarbowali berety. To samo co Conte z Wroną w Skrze. - Tam jest banda świrów i mają fajną atmosferę.
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
⚽
Powyżej +3.5 - Suma goli
Liverpool Montevideo U20 - Cortulua U20⛔⛔
2.40 betano
ostatnio liverpool wygral 12:0 wiec może cos strzeli dzisiaj
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Wygrali w weekend Puchar Włoch w bardzo dobrym stylu to sobie pofarbowali berety. To samo co Conte z Wroną w Skrze. - Tam jest banda świrów i mają fajną atmosferę.
Podobny motyw zrobiło kiedyś JW.
Tutaj moim zdaniem, jesli Modena nie pozwoli zblizyc sie Trentino w tym secie i grac na przewagi, to w tiebreaku latwo to wezmie.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Podobny motyw zrobiło kiedyś JW.

Tutaj moim zdaniem, jesli Modena nie pozwoli zblizyc sie Trentino w tym secie i grac na przewagi, to w tiebreaku latwo to wezmie.
No też bym pograł ale tylko ze względu na atmosferę na trybunach. Dopóki było cicho to bidę grała Modena w 2 i 3 secie. Może uda mi się złapać powyżej 2.00 w TB ▶ wtedy zagram.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Simon wygra mecz (stan 0-1 w setach, 1-1 w 2 secie) 2,48 Maraton
Będzie ciężko, dobrze wiesz, że cenię Simona, na pewno będzie tu walczył, ale czy da się odłamać Zvereva dziś? Zobaczymy.
Simon win @ 4,50 1/10 Bet365 ⛔
Dla Emocji.

e: szybki rebrejk, Żilu pokazuje klasę grając tak dojrzale wyczekując na błąd rywala jednocześnie grając tak nietuzinkowo ????
e2: kto mądry ten zamknął po brejku ;)
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Zdania podzielone co do zwereva, ta brazylijska smierdzi 0 0 do ht. Ja wejde w carrick rangers over 3.5 82 min 2.75 kurs. Fluminese zaksiegowane na plus 3 3 a bramka padla po kursie 34.00 na remis. Zaklad z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
midel 189

midel

Użytkownik
Ślepych zatrudnili do sędziowania w Rotterdamie? To co wyprawiają w meczu młodego i Simona to jest jakaś kpina
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Carrick rangers 2 2 over na plus. Widze jeszcze szanse w u21 mu-city na over 1.5. 86 min 3.50 kurs bet365. Jak ktos ma ochote to za drobniaki, sam sprobowalem ale wiary cos nie mam w typ, po prostu bramka powinna pasc ale nie czuje tego. Typ bardziej dla funu ;)
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
⚽betano
Powyżej +0.5 - 1 połowa – suma goli
Internacional RS - Passo Fundo
2.02✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom