>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy które wchodzą

shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
44 trafione / 16 pomyłek
zysk : 2357 PLN
narazie fajnie siada i udaje się wygrywać nie typując piłki nożnej co tylko potwierdza moje teorie, że każdy bukmacher zdarzenia z piłki nożnej analizuje najlepiej i na piłce wygrać najtrudniej więc dalej trzymamy się piłki ręcznej i kosza jako głównych dyscyplin i czekamy do stycznia na tenis ;))
Jestem ciekaw kto korzystając z moich typów wygrał jakąś godną pochwalenia się sumkę ... ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 4

maatiio

Użytkownik
Ja obserwuję i stawiam tak jak Ty, ale bez większych wygranych bo dopiero zaczynam ;) ale dzięki za trafione typy! i mam nadzieję na kontynuację hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
tez uwazam ze latwiej jest trafic pilke reczna kosza poniewaz rzadko zdarzaja sie tam remisy i masz po 50 procent szans. W pilce noznej masz 3 drogowe systemy. Owszem mozesz wziac DNB ale wtedy jest minimalny kurs. Jednak nie znam sie tak dobrze na tych dyscyplinach i musze korzystac z typow innych lepszych ????
 
D 0

dreamerjoue

Użytkownik
ja też zaczynam Twoje dodawać ???? swoją drogą to z tą piłką koszem i ręczną to wydaje się być baardzo trafna uwaga. ja dodałbym do tego siatkę; zacząłem wybierać spotkania pod konkret wynik i takie to oto efekty
Crvena Zvezda W - Piacenza W 1;3 4,75 Kedzierzyn-Kozle - Friedrichshafen 3;2 5 Budvanska Rivijera - Rzeszow 2;3 5,25
dwa pierwsze siadły resovia szkoda gadać.
Idea taka, że faworyt faworytem, a staram się dobrać wynik do przeciwnika. Przy faworycie z kursem 1,01 1,05 na 3:0 w setach jest 1,20 ale kiedy już pójdziemy w urwanie seta bądź dwóch faworytowi kursy lecą do 3,4 i wyżej.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Tunezja (-15.5) - Australia 1 1.8 bet365
Hiszpania (-5.5) - Angola 1 1.75 bet 365
Serbia (-9.5) - Chiny 1 1.85 bet365

W mojej opinii linie są źle dobrane przez buki. Wierzę, że Tunezyjki w meczu pożagnalnym zagrają na 100% i zdemolują rywala który nie powinien wogóle wystepować na mistrzostwach bo śmierdzi amatorką. Szybkie i zdyscyplinowane Hiszpanki kontra moim zdanie przereklamowana chaotyczna Andora. Linia niska i może siedzieć nawet do przerwy. Serbki przy dopingu wlasnych kibiców powinny pocisnąć jakieś 15 bramek przewagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 3

bande

Użytkownik
Tunezja (-15.5) - Australia 1 1.8 bet365
Hiszpania (-5.5) - Angola 1 1.75 bet 365
Serbia (-9.5) - Chiny 1 1.85 bet365

W mojej opinii linie są źle dobrane przez buki. Wierzę, że Tunezyjki w meczu pożagnalnym zagrają na 100% i zdemolują rywala który nie powinien wogóle wystepować na mistrzostwach bo śmierdzi amatorką. Szybkie i zdyscyplinowane Hiszpanki kontra moim zdanie przereklamowana chaotyczna Andora. Linia niska i może siedzieć nawet do przerwy. Serbki przy dopingu wlasnych kibiców powinny pocisnąć jakieś 15 bramek przewagi.
Raczej Angola a nie Andora ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 19

tommywro

Użytkownik
tez uwazam ze latwiej jest trafic pilke reczna kosza poniewaz rzadko zdarzaja sie tam remisy i masz po 50 procent szans. W pilce noznej masz 3 drogowe systemy. Owszem mozesz wziac DNB ale wtedy jest minimalny kurs. Jednak nie znam sie tak dobrze na tych dyscyplinach i musze korzystac z typow innych lepszych ????

Zawsze możesz brać jeszcze azjatyckie handicapy (-0.5/ +0.5) wykluczające remisy w piłce nożnej i dające mniejszą marżę bukmacherowi.
 
dejavu24 0

dejavu24

Użytkownik
No typki ładnie wchodzą ???? ale jak to jest brane na szybkiego jak te chinole to w końcu passa zejdzie w dół, czego oczywiście nie życzę ????
Te co złapałem z tego tematu wszystko akurat weszło, nie licząc właśnie ostatniego :&lt;
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Tunezja (-15.5) - Australia 1 1.8 bet365⛔⛔⛔⛔
Hiszpania (-5.5) - Angola 1 1.75 bet 365✅✅✅✅
Serbia (-9.5) - Chiny 1 1.85 bet365✅✅✅✅

W mojej opinii linie są źle dobrane przez buki. Wierzę, że Tunezyjki w meczu pożagnalnym zagrają na 100% i zdemolują rywala który nie powinien wogóle wystepować na mistrzostwach bo śmierdzi amatorką. Szybkie i zdyscyplinowane Hiszpanki kontra moim zdanie przereklamowana chaotyczna Andora. Linia niska i może siedzieć nawet do przerwy. Serbki przy dopingu wlasnych kibiców powinny pocisnąć jakieś 15 bramek przewagi.
dziś ja mam minimalny minus przez chinoli - najlepsze że miałem 4 mecze na taki handicap i wybrałem ten nieszczęsny gdy pozostałe weszły bez kłopotu
pech to pech ale jutro celujemy w 3/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
dziś ja mam minimalny minus przez chinoli - najlepsze że miałem 4 mecze na taki handicap i wybrałem ten nieszczęsny gdy pozostałe weszły bez kłopotu
pech to pech ale jutro celujemy w 3/3

Dzieki wielkie zagralem akurat te dwa co na plusie w ako ???? na razie za grosiki zbieram zeby zaczac grac za lepsze stawki ????
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Manchester City - Arsenal 1 1.80 bet365✅✅✅✅
Flensburg (-8.5) - Minden 1 1.74 bet365⛔⛔⛔
Svitavy - BK Lions (kosz czechy) Over 164.5 1.8 bwin
✅✅✅✅✅
Cholet Basket - Antibes Over 146.5 1.74 William Hill śpią z linią✅✅✅✅
Rosa Radom - AZS Koszalin under 157.5 1.85 myBet ✅✅✅✅
Skanderborg - Holstebro (-1.5) (dania handball) 2 2.00 paddyPower⛔⛔⛔
HC Cement Hranice - Lovosice (ręczna czechy) 1 2.20 Bwin✅✅✅
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
na deser :
Reggio Emilia - Cremona under 150.5 1.90 Bettson⛔⛔⛔⛔
Port Talbot - Carmarthen 1 3.00 Ladbrokes
⛔⛔⛔⛔⛔

Przypominam że gracie za własne pieniądze,a ja podaje tylko typy informacyjnie. Więc nie idźcie w ciemno bo ja też się mylę
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
Cześć
Korzystam nie raz z twoich typów.*Bardzo dobrze ci idzie.*
Co polecasz na dziś takiego najbardziej pewnego z tego co podałeś?
 
Do góry Bottom