>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy które wchodzą

shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
44 trafione / 16 pomyłek
zysk : 2357 PLN
narazie fajnie siada i udaje się wygrywać nie typując piłki nożnej co tylko potwierdza moje teorie, że każdy bukmacher zdarzenia z piłki nożnej analizuje najlepiej i na piłce wygrać najtrudniej więc dalej trzymamy się piłki ręcznej i kosza jako głównych dyscyplin i czekamy do stycznia na tenis ;))
Jestem ciekaw kto korzystając z moich typów wygrał jakąś godną pochwalenia się sumkę ... ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 4

maatiio

Użytkownik
Ja obserwuję i stawiam tak jak Ty, ale bez większych wygranych bo dopiero zaczynam ;) ale dzięki za trafione typy! i mam nadzieję na kontynuację hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
tez uwazam ze latwiej jest trafic pilke reczna kosza poniewaz rzadko zdarzaja sie tam remisy i masz po 50 procent szans. W pilce noznej masz 3 drogowe systemy. Owszem mozesz wziac DNB ale wtedy jest minimalny kurs. Jednak nie znam sie tak dobrze na tych dyscyplinach i musze korzystac z typow innych lepszych ????
 
D 0

dreamerjoue

Użytkownik
ja też zaczynam Twoje dodawać ???? swoją drogą to z tą piłką koszem i ręczną to wydaje się być baardzo trafna uwaga. ja dodałbym do tego siatkę; zacząłem wybierać spotkania pod konkret wynik i takie to oto efekty
Crvena Zvezda W - Piacenza W 1;3 4,75 Kedzierzyn-Kozle - Friedrichshafen 3;2 5 Budvanska Rivijera - Rzeszow 2;3 5,25
dwa pierwsze siadły resovia szkoda gadać.
Idea taka, że faworyt faworytem, a staram się dobrać wynik do przeciwnika. Przy faworycie z kursem 1,01 1,05 na 3:0 w setach jest 1,20 ale kiedy już pójdziemy w urwanie seta bądź dwóch faworytowi kursy lecą do 3,4 i wyżej.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Tunezja (-15.5) - Australia 1 1.8 bet365
Hiszpania (-5.5) - Angola 1 1.75 bet 365
Serbia (-9.5) - Chiny 1 1.85 bet365

W mojej opinii linie są źle dobrane przez buki. Wierzę, że Tunezyjki w meczu pożagnalnym zagrają na 100% i zdemolują rywala który nie powinien wogóle wystepować na mistrzostwach bo śmierdzi amatorką. Szybkie i zdyscyplinowane Hiszpanki kontra moim zdanie przereklamowana chaotyczna Andora. Linia niska i może siedzieć nawet do przerwy. Serbki przy dopingu wlasnych kibiców powinny pocisnąć jakieś 15 bramek przewagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 3

bande

Użytkownik
Tunezja (-15.5) - Australia 1 1.8 bet365
Hiszpania (-5.5) - Angola 1 1.75 bet 365
Serbia (-9.5) - Chiny 1 1.85 bet365

W mojej opinii linie są źle dobrane przez buki. Wierzę, że Tunezyjki w meczu pożagnalnym zagrają na 100% i zdemolują rywala który nie powinien wogóle wystepować na mistrzostwach bo śmierdzi amatorką. Szybkie i zdyscyplinowane Hiszpanki kontra moim zdanie przereklamowana chaotyczna Andora. Linia niska i może siedzieć nawet do przerwy. Serbki przy dopingu wlasnych kibiców powinny pocisnąć jakieś 15 bramek przewagi.
Raczej Angola a nie Andora ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 19

tommywro

Użytkownik
tez uwazam ze latwiej jest trafic pilke reczna kosza poniewaz rzadko zdarzaja sie tam remisy i masz po 50 procent szans. W pilce noznej masz 3 drogowe systemy. Owszem mozesz wziac DNB ale wtedy jest minimalny kurs. Jednak nie znam sie tak dobrze na tych dyscyplinach i musze korzystac z typow innych lepszych ????

Zawsze możesz brać jeszcze azjatyckie handicapy (-0.5/ +0.5) wykluczające remisy w piłce nożnej i dające mniejszą marżę bukmacherowi.
 
dejavu24 0

dejavu24

Użytkownik
No typki ładnie wchodzą ???? ale jak to jest brane na szybkiego jak te chinole to w końcu passa zejdzie w dół, czego oczywiście nie życzę ????
Te co złapałem z tego tematu wszystko akurat weszło, nie licząc właśnie ostatniego :&lt;
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Tunezja (-15.5) - Australia 1 1.8 bet365⛔⛔⛔⛔
Hiszpania (-5.5) - Angola 1 1.75 bet 365✅✅✅✅
Serbia (-9.5) - Chiny 1 1.85 bet365✅✅✅✅

W mojej opinii linie są źle dobrane przez buki. Wierzę, że Tunezyjki w meczu pożagnalnym zagrają na 100% i zdemolują rywala który nie powinien wogóle wystepować na mistrzostwach bo śmierdzi amatorką. Szybkie i zdyscyplinowane Hiszpanki kontra moim zdanie przereklamowana chaotyczna Andora. Linia niska i może siedzieć nawet do przerwy. Serbki przy dopingu wlasnych kibiców powinny pocisnąć jakieś 15 bramek przewagi.
dziś ja mam minimalny minus przez chinoli - najlepsze że miałem 4 mecze na taki handicap i wybrałem ten nieszczęsny gdy pozostałe weszły bez kłopotu
pech to pech ale jutro celujemy w 3/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
dziś ja mam minimalny minus przez chinoli - najlepsze że miałem 4 mecze na taki handicap i wybrałem ten nieszczęsny gdy pozostałe weszły bez kłopotu
pech to pech ale jutro celujemy w 3/3

Dzieki wielkie zagralem akurat te dwa co na plusie w ako ???? na razie za grosiki zbieram zeby zaczac grac za lepsze stawki ????
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Manchester City - Arsenal 1 1.80 bet365✅✅✅✅
Flensburg (-8.5) - Minden 1 1.74 bet365⛔⛔⛔
Svitavy - BK Lions (kosz czechy) Over 164.5 1.8 bwin
✅✅✅✅✅
Cholet Basket - Antibes Over 146.5 1.74 William Hill śpią z linią✅✅✅✅
Rosa Radom - AZS Koszalin under 157.5 1.85 myBet ✅✅✅✅
Skanderborg - Holstebro (-1.5) (dania handball) 2 2.00 paddyPower⛔⛔⛔
HC Cement Hranice - Lovosice (ręczna czechy) 1 2.20 Bwin✅✅✅
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
na deser :
Reggio Emilia - Cremona under 150.5 1.90 Bettson⛔⛔⛔⛔
Port Talbot - Carmarthen 1 3.00 Ladbrokes
⛔⛔⛔⛔⛔

Przypominam że gracie za własne pieniądze,a ja podaje tylko typy informacyjnie. Więc nie idźcie w ciemno bo ja też się mylę
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
larkspur 412K

larkspur

Użytkownik
Cześć
Korzystam nie raz z twoich typów.*Bardzo dobrze ci idzie.*
Co polecasz na dziś takiego najbardziej pewnego z tego co podałeś?
 
Do góry Bottom