>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy i analizy Piłkarskie by Stomiliowiec nr.2 ~~Zaprszam Serdecznie~~ ;))

stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Dubelek na dzisiaj z el. do ligi mistrzów.
Kupon #16 ( Sierpień )

buk: Bwin

Sampdoria Genua - Werder Brema ✅ 3:1

Typ: Sampdoria Genua | 2,05
RSC Anderlecht - Partizan Belgrad ⛔ 2:2 ????
Typ: RSC Anderlecht | 1,45
ako: 2,97
stawka: 40 PLN
Możliwa wygrana : 118,90 PLN

Analiza:
Sampdoria Genua - Werder Brema Sampdoria zagra na własnym stadionie spotkanie rewanżowe z drużyną Wederu Brema. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla drużyny Werderu. Można by było uważać że ten dwu meczu jest już rozstrzygnięty aczkolwiek moim zdaniem w ogóle tak nie jest. W tym meczu Sampdoria straciła gola na 2:0 po karnym podyktowanym za faul i stracie zawodnika. Gdyby nie ta kartka może to spotkanie potoczyłoby się inaczej ponieważ Sampdoria nie grała tak tragicznie w tym spotkaniu jak wskazuje wynik.
- ważnym aspektem jest to że drużyna Sampdorii u siebie to zupełnie inna ekipa.
Bilans Sampy na wyjazdach: 6-4-9 18:31.
Bilans Sampy u siebie: 13-6-0 31:10.
Przejrzałem wyniki z czołówką ligi w poprzednim sezonie.
Do analizy wybrałem 8 drużyn moim zdaniem czołowych w lidze włoskiej:
Milan, Genoa, Fiorentina, Inter, Roma, Juventus, Napoli, Palermo.
* w meczach wyjazdowych z tymi ekipami zdobyli tylko 4 pkt na 24 możliwe z tylko 4 golami strzelonymi i 16 straconymi.
*w meczach u siebie z tymi ekipami zdobyli 20 pkt na 24 możliwe z bilansem 9:2.
- Werder natomiast potrafi tracić dużo goli na wyjazdach, tak było w poprzednim sezonie a w obecnym grali jak na razie 1 spotkanie z Hoffenhaim przegrywając aż 4:1 tracąc wszystkie 4 gole w 1 połowie grając podstawowym składem i na dodatek kontuzji nabawił się Almeida.
Moim zdaniem Sampdoria niema nic do stracenia w tym spotkaniu. W poprzednim sezonie pokazali że mało która drużyna grająca na ich stadionie przy obecności 35 tys. fanów potrafi wywieść jakiekolwiek pkt. Z tych 8 drużyn które wymieniłem z 1 pkt wracały tylko Roma i Palermo. Duet napastników na pewno będzie siał wiele zamętu pod bramką Wisse. I Cassano i Pazzini potrafią strzelać gole a przede wszystkim na własnym stadionie. I uważam że będą walczyć do 90 minuty o awans.
Werder na dodatek musiał zagrać wyjazdowe spotkanie ligowe 3 dni temu a zawodnicy Sampdorii mocno przygotowywali się do tego spotkania przez cały tydzień i sądzę że fizycznie powinni lepiej wyglądać od graczy Werderu.
Dodam jeszcze że przejrzałem wyniki Sampodorii na ich boisku gdzie przez 4 sezonu na 76 spotkań przegrali tylko 7. Może Włosi nie uzyskają takiego wyniku który da im awans aczkolwiek że na 1:0 , 2:1 są na pewno w stanie ugrać. Ale osobiście chciałbym aby w tym meczu była dogrywka ponieważ dobrze by się spotkanie oglądało które transmituje Nsport o 20:45.
RSC Anderlecht - Partizan Belgrad Pierwszy mecz zakończył się wyniki 2:2 i ten wynik teoretycznie jest korzystny dla ekipy Anderlechtu. Aczkolwiek nie sądze aby mistrz Belgii kalkulował w tym spotkaniu i grał na remis. W pierwszym meczu pomimo wyniku 2:2 ja uważam że Anderlecht kontrolował grę w momencie gdy stracili gola na 1:2 po pięknej bramce swojego zawodnika już po 2 minutach zdołali wyrównać i wywieźli korzystny wynik. Anderlecht na duży potencjał i myślę że zasługują na grę w Lidze mistrzów. Partizan Belgrad na pewno jest bardzo dobrą drużyną która moim zdaniem bardziej zasługuje na fazę grupową niż drużyny pokroju Sparty Praga badź Ziliny aczkolwiek los chciał że walczą z Anderlechtem i moim zdaniem przegrają te spotkanie. Anderlecht na własnym boisku jest bardzo mocny również w tym sezonie to pokazują wygrywając 2/2 spotkania z bilansem bramkowym 8:1.
Przede wszystkim Anderlecht będzie musiał uważać na bardzo bramko strzelnego Cleo aczkolwiek sami również mają kim postraszyć m.in Suarez, Lukaku, Boussoufa. Większych osłabień w Anderlechcie niema, dwóch zawodników którzy nie mogli wystąpić w sobotnim spotkaniu ligowym Jonathan Legear i Lucas Biglia dzisiaj są gotowi do gry. Przy ustawieniu 4x3x3 po prostu muszą padać gole. Liczę na odpoczywających w spotkaniu ligowych Lukaku i Suareza którzy na pewno będą groźni pod bramką Partizana. Liczę na 2:0 , 2:1 dla Anderlechtu.​
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #17 ( Sierpień )
buk: Bwin
AJ Auxerre - Zenit St. Petersburg ⛔ 2:0
Typ: x lub Zenit St. Petersburg | 1,45

Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów ✅ 2:1
Typ: Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? Ajax Amsterdam | 1,35

ako: 1,96
stawka: 60 PLN
Możliwa wygrana : 117,45 PLN

* szkoda że kupon mi nie siadł ale brawo Auxerre, brawo Irek.

 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #18 ( Sierpień )
buk: Bwin
Tottenham Hotspur - Young Boys Berno ✅ 4:0
Typ: Tottenham Hotspur handicap 0:1 | 1,60
FC Kopenhaga - Rosenborg ✅ 1:0
Typ:Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? FC Kopenhaga | 1,80
ako: 2,88
stawka: 30 PLN
Możliwa wygrana : 86,40 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Dubelek na el. do ligi europejskiej ponieważ powoli kursy lecą w dół.
Kupon #15 ( Sierpień )
buk: Bwin
PSV Eindhoven - Sibir Novosibirsk ✅ 5:0

Typ: Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? PSV Eindhoven | 1,45

Grasshoppers Zürich - Steaua Bukareszt ✅ 1:0 w karnych (3:4)
Typ: Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? Steaua Bukareszt | 1,55
ako: 2,25
stawka: 90 PLN
Możliwa wygrana : 202,28 PLN
Analiza:
PSV Eindhoven - Sibir Novosibirsk
PSV zagra mecz rewanżowy z Sibirem. Pierwsze spotkanie zakończyło się niespodziewanie wygraną drużyny z Rosji. Pomimo wielu sytuacji PSV raziło nie skutecznością i straciła gola w 93 minucie. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Sybiru. Teraz Rosjanom przyjdzie zagrać mecz w Eindhoven i nie daje im większych szans w tym spotkaniu. Do składu wracają Bakkal, Dzsudzsak, Afellay do tego skuteczny Toivonen,Berg wypożyczony z Hamburga i Lens który trafił do PSV z Az Alkmaar. Siła ofensywna PSV jest bardzo wielka, tym bardziej na ich stadionie. Gracze z Eindhoven są liderem ligi Holenderskiej po 3 kolejkach z kompletem pkt. i bilansem bramkowym 12:2. Myślę że w Eindhoven nikt nawet nie bierze do siebie tego aby PSV miało odpaść z tych rozgrywek a ta porażka z Rosji jeszcze bardziej ich zmotywuje do tego aby na własnym boisku pewnie pokonać drużynę Sibiru która jak wiadomo w lidze Rosyjskiej zajmuje ostatnie miejsce. Jeszcze na własnym stadionie jakoś sobie radzą ale na wyjazdach prezentują się tragicznie. Bilans 0-1-7 nie jest powodem do dumy. Dlatego uważam że PSV pomimo tej wpadki z meczu w Rosji pewnie zwycięży przed swoim kibicami i już niedługo będzie walczyło w fazie grupowej ligi europejskiej. Narazie daje typ na Awans może poźniej dorzuce również handicap ponieważ uważam że drużyna PSV rozstrzygnie ten dwu meczu w regulaminowym czasie gry.
Grasshoppers Zürich - Steaua Bukareszt
Steaua również walczy o faze grupowa ligi europejskiej. Na razie są na dobrej drodze ponieważ pierwsze spotkanie zakończyło się 1:0 dla drużyny z Rumunii. Teraz czeka ich spotkanie w Szwajcarii. Drużyna Grasshoppers wcale mnie nie przekonuje swoją grą w tym sezonie. 5 pkt po 6 kolejkach i 8 lokata w lidze. W 3 meczach przed własną publicznością bilans 0-1-2. Zgoła odmiennie prezentuje się natomiast 4 drużyna poprzedniego sezonu w Rumunii. W tym sezonie zajmują 2 miejsce z bilansem 4-1-0 po 5 kolejkach. Liderem jest Dinamo Bukareszt które ma nieznacznie lepszy bilans bramkowy. Również ostatnie spotkania ligowe tych drużyn przekonują mnie o tym że Grasshoppers nie zdoła awansować. Gospodarze tego spotkania gościli na własnym stadionie Luzern i dostali baty 0:3 a skład był praktycznie taki sam jak w pierwszym spotkaniu w Rumunii doszło tylko do 1 zmiany. Natomiast gracze Steauy pokonali na wyjeździe 3 drużynę poprzedniego sezonu aż 0:3 i pokazują że są w naprawdę wysokiej formie. Myślę że ekipa z Rumunii jest w stanie przynajmniej zremisować z zespołem Grasshoppersu a nawet wynik 2:1 daje awans ekipe Steauy. Ja uważam że jest to bardzo pewny typ i sie zastanawiam nad czystą 2 również w tym meczu.​
Przypominam Kupon #15 który zamieściłem na forum w poniedziałek bo kurs leciały już w dół na te zdarzenia. 2 moje pewniaczki na dzisiejsze mecze el. do ligi europejskiej.
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #19 ( Sierpień )
buk: Bwin
Lewski Sofia - AIK Sztokholm ⛔ 2:1
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? nie | 1,62


PSV Eindhoven - Sibir Novosibirsk ✅ 5:0
Typ: PSV Eindhoven handicap 0:1 | 1,55

ako: 2,51
stawka: 80 PLN
Możliwa wygrana : 200,88 PLN

Analiza:
Lewski Sofia - AIK Sztokholm
Levski zagra dzisiaj spotkanie rewanżowe ostatnie rundy el. do ligi europejskiej. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. Lewski jest zdecydowanym faworytem tego rewanżu aczkolwiek jeszcze lepszy kurs jest na to że gracze AIK nie strzelą bramki.
- AIK w poprzednim sezonie zdobyło mistrzostwo Szwecji. W 30 meczach zdołali zdobyć tylko 36 bramek.
- Ten sezon w ich wykonaniu jest tragiczny. 13 miejsce po 20 kolejkach, 2 pkt od miejsca spadkowego. W tych 20 spotkaniach zdobyli raptem 16 goli.
- Na wyjazdach grają bardzo słabo. W 10 spotkaniach mają bilans 1-2-7 gdzie strzelili tylko 4 gole w 2 meczach. W 8 nie potrafili pokonać bramkarza rywali.
- Nie licząc 2 goli strzelonych na wyjeździe w pucharze Szwecji z amatorami to ostatnio gola w meczy wyjazdowym strzelili w połowie Kwietnia.
- w el. pucharów europejskich nie potrafili strzelić gola w meczu wyjazdowym ekipie Jeunesse Esch z Luksemburga. W następnym dwu meczu z Rosenborgiem również nie strzelili gola i w pierwszym meczu z Lewskim również nie potrafili pokonać ich bramkarza na własnym boisku oddając 2 strzały na bramkę.
- Lewski jest bardzo dobrą ekipą, przede wszystkim na własnym stadionie gdzie w poprzednim sezonie tracili na prawdę mało bramek. W tym sezonie Lewski zagrał 2 mecze u siebie i oba wygrali tracąc 1 gola.
Lewski moim zdaniem awansuje w tym dwu meczu z bardzo tragicznie grająca ekipą AIK w której w bramce najprawdopodobniej zagra Turina występujący niegdyś w Lech Poznań. Po bezbramkowym remisie w pierwszym meczu przede wszystkim nie będą mogli stracić gola a sami na pewno coś ustrzelą.
PSV Eindhoven - Sibir Novosibirsk
W poście powyżej mam typ na awans PSV i tam jest dobra analiza, dzisiaj dorzucam typ na handi. PSV u siebie mocni, na pewno będą chcieli to rozstrzygnąć bez rozgrywania dogrywki a do tego potrzebna jest jest im przynajmniej 2 bramkowa wygrana i pomimo tego że nie zagra Affelay to uważam że dzisiaj pewnie wygrają i zagrają w fazie grupowej ligi europejskiej.​
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #20 ( Sierpień )
buk: Bwin
Lech Poznań - Dnipro Dnjepropetrovsk ✅ 0:0
Typ: Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? Lech Poznań | 1,42
Unirea Urziceni - Hajduk Split ✅ 1:1
Typ: x lub Hajduk Split | 1,38
ako: 1,96
stawka: 40 PLN
Możliwa wygrana : 78,38 PLN
---------------------------------------------------------------------------

Kupon #21 ( Sierpień )
buk: Bwin
Austria Wiedeń - Aris Saloniki ⛔ 1:1
Typ: Austria Wiedeń | 1,65
Lille - Vaslui ✅ 2:0
Typ: mnie niż 2,5 gola | 1,78

ako: 2,94
stawka: 30 PLN
Możliwa wygrana :88,11 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Małe podsumowanie dotychczasowej gry po 21 kuponach. We wtorek natomiast wrzucę takie z całego miesiąca bo jeszcze parę kuponów w weekend zagram. Nie jest jakoś rewelacyjnie ale też nie tragicznie. Mam nadzieje że koniec miesiąca zamknę z większym yieldem niż to jest dotychczas. Sierpień
Kuponów | 21
Trafionych kuponów | 10 (47,61%)
Nietrafionych kuponów | 11 (52,39%)
Typy | 44
Trafione typy | 31 ( 70,45%)
Nietrafione typy | 12 (29,55%)
Stawki | 1100 PLN
Wygrane | 1163,55 PLN
Zysk | ✅ 63,55 PLN
Yield | ✅ 5,77%

 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Dubelek na dzisiaj. Wieczorem podam już all kupony na weekend ponieważ w sobotę rano wyjeżdżam. Bez analizy bo idę spać ;)) ale dobrze przemyślany dubelek. Kupon #22 ( Sierpień )
buk: Bwin
Inter Mediolan - Atletico Madryt ⛔ 0:2
Typ: Inter Mediolan | 1,85
1. FC Kaiserslautern - FC Bayern Monachium ⛔ 2:0
Typ: FC Bayern Monachium | 1,45
ako: 2,68
stawka: 80 PLN
Możliwa wygrana :214,60 PLN
 
ciumar1 35

ciumar1

Użytkownik
Witam
Fajny temat prowadzisz, ciekawe i przemyślane analizy
ale co do kuponu #22 to raczej mało kto spodziewał się takich rozwiązań jakie sie dzisiaj przydarzyły
Pozdrawiam i powodzenia życzę
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #23 ( Sierpień )
buk: Bwin
Tottenham Hotspur - Wigan Athletic ⛔ 0:1
Typ: Tottenham Hotspur | 1,22
RSC Anderlecht - Zulte-Waregem ⛔ 0:0
Typ: RSC Anderlecht | 1,30
VfL Wolfsburg - FSV Mainz 05 ⛔ 3:4
Typ: VfL Wolfsburg | 1,55
ako: 2,46
stawka: 80 PLN
Możliwa wygrana : 196,66 PLN

 
M 0

maleczks

Użytkownik
VfL Wolfsburg - FSV Mainz 05
Typ: VfL Wolfsburg | 1,55
Ogólnie rzecz biorąc cały kupon trzeba powiedzieć, że ten mecz nie jest aż taki pewny co do wygranej Wilków, gdyż VFL przegrał już spotkanie w Monachium, a wczoraj Kaiserslautern pokazało, że Bawarczyków można ograć i to do zera... Mainz z kolei wygrało spotkanie z VFB, które słabo zaczęło, ale to drużyna, która zawsze się w Bundeslidze liczy więc coś w tym jest... jednak życzę powodzenia i jestem dobrej myśli, ponieważ też chciałem to obstawiać, no a te zblinasowane 25 transferowe miliony VFL muszą się zwracać ;)
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Powiem tak. Ekipa Wolfsburga dla mnie jest bardzo mocna, Dzeko, Grafite nowo pozyskany Mandzukic który naprawdę moim zdaniem dobrze pokaże się w Bundeslidze. Mam nadzieje ze odpoczątku zagra Misimovic. Drużyna Mainz to jest typowa drużyna własnego boiska. W poprzednim sezonie dopiero w w 12 meczu ligowym u siebie przegrali pierwsze spotkanie z Wederem a w całym sezonie mieli bilans 9-6-2 a druga porażka była z drużyna Wilków.Natomiast na wyjazdach nie było tak różowo bilans 3-5-9 nie jest jakimś rewelacyjnym.Wolfsburg po 2 kolejkach z 0 dorobkiem pkt? ja osobiście sobie tego nie wyobrażam. Dużym plusem jest to że grają u siebie i pierwszy mecz pechowo przegrali i dzisiaj na pewno będą chcieli zdobyć komplet pkt. przed własną publicznością. W tym sezonie Mainz już pokazuję że dalej jest mocne na własnym stadionie gdzie w pierwszej kolejce pokonali ekipę Stuttgartu która była zmeczona po el. do ligi europejskiej jaki i to że ich forma nie jest jakaś wysoka. Myślę że Mainz grające słabo na wyjazdach przegra z Wolfsburgiem który aspiruje do mistrzostwa a przy okazji wpadki dzisiejszej Bayernu mieli by tyle samo pkt. co jeden z głównych pretendentów do tytułu mistrzowskiego.
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Wyjeżdżam zaraz więc podam kupony na cały weekend niestety bez analizy aczkolwiek wszystkie dobrze przemyślane. Kupon #24 jest moim głównym kuponem na który bardzo mocno liczę.
Kupon #24 ( Sierpień )
buk: Bwin
RCD Mallorca - Real Madryt ⛔ 0:0 Typ: Real Madryt | 1,40

ADO Den Haag - PSV Eindhoven ⛔ 2:2
Typ: PSV Eindhoven | 1,35


Rio Ave FC - FC Porto ✅0:2
Typ: FC Porto | 1,40


ako: 2,65
stawka: 150 PLN
Możliwa wygrana : 396,90 PLN
---------------------------------------------------------------------------
Kupon #25 ( Sierpień )
buk: Bwin

AC Horsens - FC Kopenhaga ✅ 1:2
Typ: FC Kopenhaga | 1,50
De Graafschap - Ajax Amsterdam ✅ 0:5
Typ: Ajax Amsterdam
| 1,25
KRC Genk - Lierse SK ✅ 4:1
Typ: KRC Genk | 1,25
ako: 2,34
stawka: 80 PLN
Możliwa wygrana : 187,50 PLN

---------------------------------------------------------------------------

Kupon #26 ( Sierpień )
buk: Bwin


Chelsea FC - Stoke City ✅ 2:0
Typ: Chelsea FC handicap 0:1 | 1,32
Manchester United - West Ham United ✅ 3:0
Typ: Manchester United | 1,12
NK Split - HNK Hajduk Split ⛔ 1:1
Typ: HNK Hajduk Split | 1,48
ako: 2,19
stawka: 50 PLN
Możliwa wygrana : 109,40 PLN


--------------------------------------------------------------------------- Kupon #27 ( Sierpień )
buk: Bwin


Sampdoria Genua - Lazio Rzym ✅2:0
Typ: Sampdoria Genua | 2,15

Sunderland - Manchester City ⛔ 1:0
Typ: Manchester City | 1,75

ako: 3,76
stawka: 40 PLN
Możliwa wygrana : 150,50 PLN


 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
3 ostatnie kupony w tym miesiącu. Po rozliczeniu podam dokładna statysykę tematu z miesiąca Sierpień. Zaraz wychodzę dlatego będzie bez Analizy. Od wrześnie mam nadzieje będe miał więcej czasu i do wszystkich kuponów będe pisał analizy.

Kupon #28 ( Sierpień )
buk: Bwin

Karpaty Lviv - Wołyń Lutsk ✅ 1:0
Typ: Karpaty Lviv | 1,60
Atletico Madryt - Sporting Gijon ✅ 4:0
Typ: Atletico Madryt | 1,48
ako: 2,37
stawka: 100 PLN
Możliwa wygrana : 236,80 PLN
---------------------------------------------------------------------------

Kupon #29 ( Sierpień )
buk: Bwin
Bologna - Inter Mediolan ⛔ 0:0
Typ: Inter Mediolan | 1,58

AEK Larnaca - Omonia Nicosia ✅ 1:2
Typ: Omonia Nicosia | 1,45
ako: 2,29
stawka: 70 PLN
Możliwa wygrana : 160,37 PLN
---------------------------------------------------------------------------
Kupon #30 ( Sierpień )
buk: Bwin
Apoel Nicosia - Ermis Aradippou ✅ 1:0
Typ: Apoel Nicosia | 1,25
HJK - IFK Mariehamn ✅ 3:1
Typ: HJK | 1,45
Vidima Rakovski - Lewski Sofia ✅ 1:2
Typ: Lewski Sofia | 1,25
ako: 2,27
stawka: 100 PLN
Możliwa wygrana : 226,56 PLN

 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Typy podawane od 19 Sierpnia.
Podsumowanie Sierpnia
Kuponów | 30
Trafionych kuponów | 13 (43,34%)
Nietrafionych kuponów | 17 (56,64%)
Średnio ako: 2,57
Typy | 68
Trafione typy | 45 ( 66,17%)
Nietrafione typy | 23 (33,83%)
Średnio typów na kuponie: 2,26
Stawki | 1850 PLN
Średnia stawka: 61,66 PLN
Wygrane | 1814,52 PLN
Zysk | ⛔ 35,48 PLN
Yield | ⛔ 1,91%
Miesiąc Sierpień charakteryzował się całkiem dużą ilością niespodzianek na boiskach piłkarskich. Za pewne było to spowodowane tym że w większości ligach to początek sezonu. Myślę że im dalej tym będzie lepiej. Gdyby nie te pare niespodzianek to Zysk i Yield wyglądałby zdecydowanie lepiej. Miesiąc zakończony na niewielkim ⛔ . Myślę że Wrzesień powinien być lepszy.​
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Miałem nie robić już kuponów w Sierpniu ale na dzisiaj w oko wpadł mi dubelek z Johnstone Paints Trophy i po jego rozliczeniu dodam do podsumowania miesiąca.


Kupon #31 ( Sierpień )
buk: Bwin
Charlton Athletic - Dagenham and Redbridge ✅ 1:0
Typ: Charlton Athletic | 1,57
Rotherham - Lincoln ✅ 1:0
Typ: Rotherham | 1,70
ako: 2,67
stawka: 50 PLN
Możliwa wygrana : 133,45 PLN

Analiza:

Charlton Athletic - Dagenham and Redbridge

Charlton Athletic zagra dzisiaj z drużyna Dagenham and Redbrdige w 1 rundzie Johnstone Paints Trophy. Obie ekipy występują obecnie w Leauge one odpowiedniku 3 ligi Polskiej. Charlton Athletic w sezonie 2006/07 spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej. W poprzednim sezonie byli bliski awansu do Championship aczkolwiek odpadli w play offach i również w tym sezonie będą jednym z kandydatów do awansu. Natomiast ekipa Dagenham and Redbridge w sezonie w któym Charlton spadało z Premier League to oni awansowali z odpowiednika 5 ligi polskiej do league Two. W tym sezonie są beniaminkiem League One i jednym z głownych kandydatów do spadku.To pokazują od początku sezonu gdzie nie wygrali jak na razie spotkania i zajmują 23 miejsce. Natomiast ekipa Charlton zajmuje 7 miejsce.
Charlton na pewno ma większe ambicje niż odpadnięcie z tego pucharu już w pierwszej rundzie. W poprzedniej edycji odpadli w 1/8 z Southampton którzy tą edycję wygrali. Natomaist gracze Dagenham and Redbridge odpadli w pierwszej rundzie ze średniakiem z League One.
Ekipa Charlton w tym sezonie jak na razie nie przegrała spotkania na własnym boisku i jak czytałem na ich stronce do tego meczu podchodzą poważnie i mają zamiar wygrać to spotkanie przed własna publicznością.
Rotherham - Lincoln

Tutaj natomiast spotkają się dwie drużyny występujące w League Two. Rotherham jest ekipą aspirującą do awansu do Leauge One już w poprzednim sezonie byli bardzo blisko aczkolwiek przegrali w finale Play off 2-3. Lincoln natomiast jest drużyną która od paru lat okupuje środek tabeli i raczej walczy o utrzymanie niż o awans o klase wyżej. Po 4 kolejkach ligowych Rotherham pokazuję że będzie wstanie walczyć o awans. Mają bilans 3-1-0 z czego 2 spotkania rozgrywane u siebie zakończyly się ich wygraną. Lincoln jak narazie na koncie ma 4 pkt z bilansem 1-1-2 i słabą grą na wyjazdach.
Obie ekipy w ciągu ostatnich 3 lat spotkały sie 7 krotnie. Wszystkie te spotkania wygrała drużyna Rotherham i ostatnie w 1 kolejce obecnego sezonu pokonując ich 2:1 na własnym boisku.
Rotherham jest na pewno w stanie dojść dalej niż tylko do 1 rundy tych rozgrywek. Podobno nie odpuszczają tych rozgrywek i wyjdą całkiem dobrym składem z najlepszym strzelcem ekipy Adamem Le Fondre. Natomiast duże prawdopodobieństwo jest tego że drużyna Lincoln zagra skłądem rezerwowym ponieważ im bardziej zależy na utrzymaniu niż zdobyciu pucharu. Kurs na zwycięstwo gospodarzy bardzo zachęcający.
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Ostateczne podsumowanie miesiąca. Lekko na plus. Miesiąc nie najgorszy, za dużo niespodzianek, mam nadzieje że w Wrześniu będzie lepiej.
Podsumowanie Sierpnia

Kuponów | 31
Trafionych kuponów | 14 (45,61%)
Nietrafionych kuponów | 17 (54,39%)
Średnio ako: 2,57

Typy | 70
Trafione typy | 47 ( 67,14%)
Nietrafione typy | 23 (32,86%)
Średnio typów na kuponie: 2,26

Stawki | 1900 PLN
Średnia stawka: 61,29 PLN

Wygrane | 1947,97 PLN
Zysk | ✅ 47,97 PLN
Yield | ✅ 2,52%

 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Wrzesień


Kupon #32 (#1 Wrzesień )
buk: Bwin
Real Valladolid - UD Las Palmas ✅ 5:3
Typ: Real Valladolid | 1,70
Real Betis - Salamanca ✅ 2:1
Typ: Real Betis | 1,62
ako: 2,75
stawka: 70 PLN
Możliwa wygrana : 192,50 PLN

analize napisze nie długo jak będę miał chwile czasu.
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Analizy do typów z kuponu #32

Real Valladolid - UD Las Palmas ✅ 5:3

Real Valladolid na własnym stadionie podejmie UD Las Palmas w ramach rozgrywek Copa Del Rey. Na samym początku chce powiedzieć że te rozgrywki w Hiszpanii są bardzo poważnie traktowane. Co obrazuje fakt kto wygrywał w poprzednich latach m.in Barcelona, Sevilla,Valencia.
- Dla Valladolid poprzedni sezon nie był udany ponieważ spadli z Primera Division. Do ostatniej kolejki ważyły się ich losy aczkolwiek zabrakło 1 pkt. do utrzymania. Teraz Valladolid jak najszybciej chce znowu powrócić do najwyższej klasy rozgrykowej. W pierwszym meczu w lidze pewnie pokonali 3:0 druga drużynę Villarealu.
- UD Las Palmas to drużyna która tuła się pomiędzy 2 a 3 ligą Hiszpańską. Od 4 lat występuje w 2 i w tym czasie zajmowała miejsca 8,17,18,18. Praktycznie zawsze walcząc o utrzymanie. Na początku obecnych rozgrywek wygrali 3:2 z ekipą Gimnastic de Tarragona która sąsiadowała z nimi na końcu tabeli w poprzednim sezonie.
- Przeglądałem historie występów obu drużyn w Copa Del Rey w ostatnich 7 latach. Valladolid bardzo czesto dochodziło przynajmniej do 1/16 badź 1/8 tych rozgrywek natomiast ekipa Las Palmas raczej większość swoich występów kończyła na 1 badź 2 rundzie.
- Valladolid na pewno jest w stanie pokonać słabo grające na wyjeździe UD Las Palmas. W ostatnich 6 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami 3 krotnie u siebie wygrywali zawodnicy Valladolid a gdy 3 krotnie przychodziło im grać na wyjeździe spotkanie kończyło się remisem.
- Valladolid na pewno nie chce zakończyć swojej przygody ty Copa Del Rey po pierwszym meczu. Trener zapowiedział że dla niego równie ważne są te rozgrywki jak walka o awans do Primera Division i dzisiaj powinni wyjść na to spotkanie w optymalnym składzie.
Real Betis - Salamanca ✅ 2:1

Drugie spotkanie rozgrywane w ramach Copa Del Rey. Betis tak samo jak Valladolid walczy o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. W sezonie 2008/09 spadli ligę niżej przez gorszy o 1 bramkę bilans bramkowy niż miało Getafe. W sezonie 2009/10 do końca walczyli o powrót. Zdobyli 71 pkt tyle samo co drugi Hercules i 3 Levante. Oni pechowo zostali na 4 miejscu zostając na kolejny sezon w 2 lidze. W tym sezonie na pewno są jednym z głownych faworytów do awansu. W pierwszej kolejce pewnie pokonali 4:1 Grenade natomiast Salamanca tylko zremisowała 1:1 u siebie z Cordoba.
W poprzednim sezonie w lidze Betis przegrał tylko 2 spotkania na własnym boisku. Salamanca natomiast raczej średnio radzi sobie na wyjazdach. Betis 5 ostatnich spotkań z Salamanca na własnym stadionie pewnie wygrywał.
Betis w rozgrykwach Copa Del Rey w ostatnich 7 latach gra bardzo dobrze. Jedną edycję wygrali w sezonie 2004/05, 3- krotnie dotarli do 1/4, 2-krotnie dotarli do 1/8 i tylko w poprzednim sezonie nie spodziewanie odpadli w 2 rundzie.
Salamanca natomiast to jak to w przypadku Las Palmas w zasadzie kończyli te rozgrywki w początkowej fazie. A największym sukcesem było dotarcie do 1/16 tych rozgrywek w poprzednim sezonie.
Moim zdaniem bardziej utytułowana drużyna jaką jest Betis, która ma doświadczenie w tych rozgrywkach dzisiaj pewnie pokona Salamance i przejdzie do następnej rundy tego pucharu.​
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Pierwsza taka taśma odkąd podaje kupony na forum aczkolwiek jest ona dogłębnie przeanalizowana. Typy z jutrzejszych spotkań el. do ME.

Kupon #33 (#2 Wrzesień )

buk: Bwin
Kazachstan - Turcja ✅ 0:3
Typ: Turcja | 1,28
Belgia - Niemcy ✅ 0:1
Typ: Niemcy | 1,50
Szwecja - Węgry ✅ 2:0
Typ: Szwecja | 1,35
San Marino - Holandia ✅ 0:5
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? nie | 1,14
Lichtenstein - Hiszpania ✅ 0:4
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? nie | 1,15
ako: 3,40
stawka: 80 PLN

Możliwa wygrana : 271,85 PLN
Analiza:
Kazachstan - Turcja
Rozpoczynają się el. do ME rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie. Turcja trafiła do grupy A. Gracze Hidinka takie mecze muszą po prostu wygrywać ponieważ Kazachstan obok Azerbejdżanu to moim zdaniem najgorsza ekipa w tej grupie. Jak wiadomo tylko 1 miejsce w grupie daje pewny awans do ME. Myśle że to miejsce najprawdopodobniej jest zarezerwowane dla ekipy Niemiec. A o drugie miejsce będą walczyły ekipy Belgii, Austrii i właśnie Turcji. Żeby myśleć o zajeciu 2 miejsca które daje prawo gry w barażach przede wszystkim trzeba wykazać się skutecznością w meczach z najgorszymi drużynami w grupie. Turcja już 2-krotnie mierzyła się z Kazachstanem w el. do MŚ. Wtedy 2-krotnie wygrali Turcy 4:0 i 6:0. Może w tym meczu nie będzie takiego programu ale na pewno są w stanie wygrać.
Skład Turcji na to spotkanie:
Goalkeepers: Hakan Arıkan (Beşiktaş JK), Onur Kıvrak (Trabzonspor AŞ), Sinan Bolat (Royal Standard de Liège)
Defenders: Gökhan Gönül (Fenerbahçe SK), Sabri Sarıoğlu (Galatasaray AŞ), Ömer Erdoğan (Bursaspor), Servet Çetin (Galatasaray AŞ), İbrahim Toraman (Beşiktaş JK), Gökhan Zan (Galatasaray AŞ), Hakan Balta (Galatasaray AŞ), İsmail Köybaşı (Beşiktaş AŞ)
Midfielders: Hamit Altıntop (FC Bayern München), Kazım Kazım (Fenerbahçe SK), Mehmet Aurélio (Beşiktaş JK), Selçuk Şahin (Fenerbahçe SK), Emre Belözoğlu (Fenerbahçe SK), Nuri Şahin (BV Borussia Dortmund), Selçuk İnan (Trabzonspor AŞ), Arda Turan (Galatasaray AŞ), Özer Hurmacı (Fenerbahçe SK)
Forwards: Tuncay Şanlı (Stoke City FC), Semih Şentürk (Fenerbahçe SK), Sercan Yıldırım (Bursaspor), Nihat Kahveci (Beşiktaş JK), Halil Altıntop (Eintracht Frankfurt)
Belgia - Niemcy
Drugi pojedynek w tej grupie. Belgia zagra z Niemcami. Jak wiadomo gracze Joachima Loewa na pewno będą chcieli wystąpić na ME rozgrywanych w Polsce. Nasi zachodni sąsiedzi bardzo poważnie podchodzą do tego spotkania i na pewno powalczą o 3 pkt. W kadrze zobaczymy 17 zawodników którzy wystąpili na MŚ. Belgia ma całkiem dobrą ekipę z Vermalenem, Van Buytenem, Lukaku w składzie aczkolwiek moim zdaniem będzie to za mało na zgraną ekipę Niemiec która w tym meczu wystąpi w najmocniejszym składzie. W poprzednich el. do MS pokazali że są do pokonania co pokazuje dopiero 4 miejsce w grupie i lepszy bilans tylko od Estonii i Armenii. W 6 meczach pomiędzy tymi drużynami górą byli Niemcy i myślę że w tym meczu będzie podobnie. Belgia powalczy o awans ale raczej w meczach z Turcja i Austrią o 2 miejsce.
Szwecja - Węgry
Szwecja w tych el. trafiła do grupy E. Obok Holandii jest najwiekszym pretendentem do awansu. Węgrzy będą natomiast najwiekszym konkurentem Szwecji do zajecia drugiego miejsca dającego prawo gry w barażach i w dwu meczu z tą ekipą gracze Szwecji muszą wygrać a przede wszystkim u siebie. Po nieudanych el. do MŚ gdy trafili w grupie na Danie i Portugalie w tych powinni sobie lepiej poradzić bo obok Holandii są najsilsniesza ekipą. Los chciał że w poprzednich el. Szwedzi również grali z Węgrami i oba spotkania kończyły się wynikiem 2:1 na korzyść reprezentacji trzech koron. Ogólnie w 5 ostatnich meczach rozgrywanych na terenie Szwecji 4-krotnie triumfowali gospodarze i raz był remis. Szwecja ostatnio jest w formie. 11 sierpnia gładko pokonali Szkotów 3:0 na własnym boisku natomiast Węgrzy ulegli 2:1 słabej Anglii która gra przeciętnie. Ogólnie w 6 ostatnich meczach Szwedzi mają bilans 5-1-0 natomiast Węgrzy 1-1-4. Myślę że gospodarze wykorzystają fakt że grają u siebie i pokonają ekipę Węgier.
Kadrowo również lepiej wygladają Szwedzi z Zlatanem na czele.
Składy Szwecji:
Goalkeepers: Andreas Isaksson (PSV Eindhoven), Johan Wiland (FC København)
Defenders: Andreas Granqvist (FC Groningen), Mikael Lustig (Rosenborg BK), Daniel Majstorovic (Celtic FC), Olof Mellberg (Olympiacos FC), Behrang Safari (FC Basel 1893), Oscar Wendt (FC København)
Midfielders: Emir Bajrami (FC Twente), Kim Källström (Olympique Lyonnais), Sebastian Larsson (Birmingham City FC), Anders Svensson (IF Elfsborg), Pontus Wernbloom (AZ Alkmaar), Christian Wilhelmsson (Al-Hilal)
Forwards: Marcus Berg (PSV Eindhoven), Johan Elmander (Bolton Wanderers FC), Tobias Hysén (IFK Göteborg), Zlatan Ibrahimović (AC Milan), Ola Toivonen (PSV Eindhoven)
Skład Węgier:
Goalkeepers: Gábor Király (TSV 1860 München), Márton Fülöp (Ipswich Town FC), Ádám Bogdán (Bolton Wanderers FC)
Defenders: Pál Lázár (Videoton FC), Zoltán Szélési (Olympiakos Volos FC), Zoltán Lipták (Videoton FC), Roland Juhász (RSC Anderlecht), Ádám Komlósi (Debreceni VSC), Zsolt Laczkó (Debreceni VSC), Krisztián Vermes (Újpest FC), Vilmos Vanczák (FC Sion)
Midfielders: Krisztián Vadócz (CA Osasuna), Ákos Elek (Videoton FC), József Varga (Debreceni VSC), Koman Vladimir (UC Sampdoria), Szabolcs Huszti (FC Zenit St. Petersburg), Balázs Dzsudzsák (PSV Eindhoven), Péter Czvitkovics (Debreceni VSC)
Forwards: Zoltán Gera (Fulham FC), Tamás Hajnal (BV Borussia Dortmund), Gergely Rudolf (Genoa CFC), Ádám Szalai (1. FSV Mainz 05), Tamás Priskin (Ipswich Town FC)
San Marino - Holandia &amp; Lichtenstein - Hiszpania
Te 2 spotkania przeanalizuje razem. Dorzuciłem je do kupon na podbicie ako. 1 i 2 drużyna ostatnich MŚ jak i w rankingu Fifa zmierzy się z San Marino z miejsca 202 ( ostatniego ) i Lichtensteinu ( 141). Obie te ekipy nie wspominają dobrze poprzednich el. gdzie w 10 meczach San Marino miało bilans bramkowy 1-47 naotmiast L ichtenstein 2-22. Moim zdaniem w starciu z tym ekipami ich szanse na strzelenie gola są naprawdę bardzo nie wielkie. Z resztą Hiszpanie grali już z ekipą Lichtensteinu i oba spotkania wygrywali do 0. Holandia natomiast nie miała jeszcze przyjemności zagrać jeszcze z San Marino aczkolwie uważam że też wygrają do zero. Mam w pamięci mecz Polska - San Marino wygrany przez nas 10:0 i nie wyobrażam sobie żeby Holendrzy byli gorsi od nas i stracili gola. Gracze powołani w Holandii i Hiszpanii to większość występująca na MŚ.
W składzie Holandii jest paru zawodników którzy nie wystapili na MŚ. Ale nie są to jacyś słabi zawodnicy.
Vurnon Anita (Ajax), Theo Janssen (FC Twente), Jeremain Lens (PSV), Hedwiges Maduro (Valencia), Erik Pieters (PSV), Piet Velthuizen (Hercules Alicante), Ron Vlaar (Feyenoord), Michel Vorm (FC Utrecht).
Do tego całkiem spora ekipa która wystąpiła na MŚ.
Ibrahim Afellay (PSV), Mark van Bommel (Bayern Monachium), Khalida Boulahrouza (VfB Stuttgart), Eljero Elia (HSV), John Heitinga (Everton), Klaas Jan Huntelaar (AC Milan), Nigel de Jong (Manchester City), Dirk Kuyt (Liverpool), Joris Mathijsen (HSV), Robin van Persie (Arsenal), Maarten Stekelenburg (Ajax), Rafael van der Vaart ( Real Madryt), Gregory van der Wiel (Ajax) i Demy de Zeeuw (Ajax). Wesley Sneijder ( Inter Mediolan)
Zobaczymy jak do tych spotkań podejdą gracze Holandii i Hiszpanii. Może nie będzie w tych spotkaniach wielkich programów ale też nie licze na stratę goli przez którąś z ekip. A te 2 typy podbiły mi kurs z 2,59 do 3,40 co warto zagrać.

 
Do góry Bottom