>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy Piłkarskie by Stomiliowiec nr.2 ~~Zaprszam Serdecznie~~ ;))

stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Zgodnie z regulaminem zakładam 2 temat w dziale Kupony ze Statystykami. W pierwszym temacie miałem problemy z dodawanie i edycją postów. Mam nadzieję że w nowym nie będzie takich problemów. Założenia takie same jak w poprzednim
&quot; W temacie będę podawał typy i analizy tylko i wyłącznie zdarzeń piłkarskich.Stawki będą zróżnicowane w zależności od pewności typów. Ogólnie zapraszam do oglądania i komentowania. &quot;
Napisałbym u jakich bukmacherów gram aczkolwiek nie mam wystarczającej liczby postów aby wstawić linki.
Nowy temat więc wszystko zaczynam od nowa. Mam nadzieje że będzie tutaj pełno zielonego koloru.
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik


Kupon #1 ( Sierpień )
buk: Bwin

Sibir Novosibirsk - PSV Eindhoven ⛔ 1:0
typ: PSV Eindhoven | 1,50


Borussia Dortmund - FK Qarabag ✅ 4:0
typ: Borussia Dortmund handicap 0:1 | 1,53

ako: 2,30
stawka: 100 PLN
Możliwa wygrana : 230 PLN

Analizy:
Sibir Novosibirsk - PSV Eindhoven
Sibir Novosibirsk podejmie dzisiaj PSV Eindhoven w ramach ostatniej rundy el. do Ligi Europejskiej. Sibir w poprzednim sezonie jeszcze jako drugoligowiec dotarł do finału pucharu Rosji gdzie ulegli Zenitowi dopiero po rzutach karnych i dzięki temu obecnie występują w el. do Ligi Europejskiej. W poprzedniej rundzie wyeliminowali Cypryjski Appolon dość szczęśliwie 2:2 w dwu meczu dzieki strzelonej bramce na wyjeździe ale warto zaznaczyć że w tamtym meczu grali blisko 75 minut w przewadze a i tak przegrali 2:1. PSV natomiast zajeło w lidze dopiero 3 miejsce w lidze co dla nich było słabym wynikiem patrząc że w ciagu 10 lat aż 6 krotnie byli mistrzemi 2 krotnie vice mistrzem i przyjdzie im tylko rywalizować od 4 rundy el. do Ligi Europejskiej.
- Sibir jest w trakcie pierwsze sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej od paru lat i na razie po 19 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce z 9 pkt. na koncie.
- PSV natomiast jest jak narazie po 2 kolejkach ligowych w których pokazali że są w formie wygrywając oba spotkania z bilansem bramkowym 9:1.
- Sibir od wznowienia rozgrywek ligowych w Rosji od 9 lipca rozgrał 7 spotkań w lidze remisując 2 razy i przegrywając 5 krotnie. Do tego doszła jedna porażka i jedna wygrana w 3 rundzie el.
- PSV jest w formie, oba mecze ligowe pewnie wygrane. Również w przed sezonowych sparingach pokozywali się z dobrej strony.
Kadrowo zdecydowanie lepiej wygląda PSV w drużynie pozostali praktycznie wszyscy zawodnicy z poprzedniego sezonu, w bardzo wysokiej jest Toivonen który w 2 meczach ligowych strzelił aż 5 goli a w ostatnim meczu reperezentacji Szwecji również wpisał się na listę strzelców. Myślę że PSV dzisiaj już praktycznie rozstrzygnie losy awansu do fazy grupowej ligi europejskiej.
Borussia Dortmund - FK Qarabag
Borussia zagra z drużyna która wyeliminowała Wisłę Kraków w poprzedniej rundzie. Liga w Niemczech rusza w ten weekend aczkolwiek bardzo dobrze przepracowali okres przygotowawczy wygrywając dużą większość sparingów m.in 3:1 z Manchesterem City. Natomiast drużyna z Azerbejdżanu dotychczas rozegrała 1 spotkanie które zremisowała.
Kadrowo zdecydowanie lepiej wygląda Borussia Dortmund, pozyskano Roberta Lewandowskiego i Kagawe dwóch młodych i dobrych zawodników. Gracze z Azerbejdżanu wyglądali całkiem dobrze na tle bardzo słabej Wisły Kraków ale na tle gracze Borussii powinni wyglądać słabo.
- Zdecydowaną przewagą Borussii jest to że spotkanie rozgrywane jest na ich stadionie gdzie przychodzi bardzo wielu kibiców którzy na pewno będą ich 12 zawodnikiem. Właśnie w meczach przed własną publicznością Borussia gra zawsze bardzo dobrze i myślę że w tym meczu powinni wypracować sobie dobrą zaliczkę przede rewanżem na wyjeździe. 3 drużyna poprzedniego sezonu pokazała że potrafi stracić 2 bramki na wyjeździe z bardzo słabą Wisłą. Dzisiaj nie sądzę że zobaczymy jakąś niespodziankę i uważam że Borussia niesiona dopingiem blisko 60 tysiecy swoich kibiców pewne pokona przynajmniej 2 bramkami graczy Qarabagu.
Potencjalne składy:
Borussia Dortmund: Weidenfeller - Owomoyela, Subotic, Hummels, Schmelzer - Kehl, Sahin - Kuba, Kagawa, Großkreutz (Götze) - Barrios.
Rezerwa: Langerak - Pisczczek, Santana, Feulner, Bender, Hajnal, Götze, Rangelov, Lewandowski.​
W drugiej połowie na pewno swoją szanse otrzyma Robert Lewandowski.
FK Qarabagh Agdam: Valiyev - Medvedev, Teli, R.F. Sadigov, Agoli - Abasov, R.A. Sadigov - Nadirov, Aliyev, Rubins - Adamia.​
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon bez analizy ponieważ zaraz wychodzę aczkolwiek oba typy bardzo przemyślane.

Kupon #2 ( Sierpień )
buk:Bwin

Hajduk Split - Unirea Urziceni ✅ 4:1
typ: Hajduk Split | 1,55

Celtic - Utrecht ✅ 2:0
typ: Celtic | 1,60
ako: 2,48
stawka: 50 PLN
Możliwa wygrana : 124 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #3 ( Sierpień )
buk: Bwin
Borussia Dortmund - FK Qarabag ✅ 4:0
typ: Borussia Dortmund | 1,14
FC Timisoara - Manchester City ✅ 0:1
typ: Manchester City | 1,45
KRC Genk - FC Porto ✅ 0:3
typ: więcej niż 1,5 gola | 1,33
ako: 2,20
stawka: 60 PLN
Możliwa wygrana : 131,91 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik


Kupon #4 ( Sierpień )
buk: Bwin
Dnipro Dnjepropetrovsk - Lech Poznań ⛔ 0:1
typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? nie | 1,57
KRC Genk - FC Porto ⛔ 0:3
typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? tak | 1,85

ako: 2,90
stawka: 50 PLN
Możliwa wygrana : 145,23 PLN


Analizy:
Dnipro Dnjepropetrovsk - Lech Poznań
Miałem nie ruszać tego spotkania widząc obecną formę Lecha i pomimo tego że jest dużo absencji.m.in Bosacki, Gancarczyk, Wojtkowiak, Peszko, Rudenves ( nie uprawiony). Teraz się jednak dowiedziałem ze pod dużym znakiem zapytania stoi gra w tym meczu Wichniarka więc w ataku zagra prawdopodobnie sam Tshibamba. Dlatego raczej gracze Lecha będą chcieli albo nie stracić gola ale przegrać jak najmniejsza ilością i uważam że w takie składzie personalnym nie zdołają pokonać bramkarza gospodarzy. KRC Genk - FC Porto
Genk zagra dzisiaj z FC Porto. Gracze z Belgii w tym sezonie grają bardzo dobrze a przede wszystkim skutecznie. W lidze po 3 kolejkach są liderem. Potrafili strzelić na wyjeździe 4 gole drużynie vice mistrza kraju Gent. Również w 3 rundzie el. do ligi europejskiej w dwu mecz strzelili aż 8 goli aczkolwiek też potrafili stracić 3 bramki. Genk musi widzieć swoją szanse w meczu u siebie i myślę że dzisiaj na pewno coś strzelą aczkolwiek Porto jest klasową drużyną która moim zdaniem wygra ten dwu mecz a np. bramkowy remis w Belgii jak najbardziej będzie korzystnym wynikiem dla nich.
Gracze KRC Genk na prawdę łapią coraz lepsza formę widać to po 6 ostatnich pojedynkach. 1 mecz - 0 goli strzelonych, 2 mecz - 1 gol strzelony, 3 mecz - 2 gole, 4 mecz - 3 gole, 5 mecz -4 gole, 6 mecz - 5 goli czyżby dzisiaj strzelili ich 6 ; ))?
Liczę jednak na to że dzisiaj rówież Porto nie zawiedzie i Hulk razem z Falcao przynajmniej raz pokona bramkarza rywali.​
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Trochę pecha dzisiaj bo jakby PSV wygrało swój mecz to byłbym na dobrym ✅ aczkolwiek nie jest źle bo jestem praktycznie na 0 z dzisiejszego dnia.Mile zaskoczył mnie Lech duża zasługa w tym zwycięstwie to gra Buricia, Bandrowskiego i przede wszystkim Arboledy ale praktycnzie cały zespół zagrał dobrze, a miałem naie grać tego spotkania. Liczyłem na chociaż jedną bramkę Genku ale niestety troszkę przez tą czerwoną kartkę.
19.08.10
kupony 4
trafione 2
typy 9
trafione 6
stawki 260 PLN
Wygrane: 255,91 PLN
Zysk ⛔ 4,09 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #5 ( Sierpień )
buk: Bwin
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa ⛔ 0:1
typ: Czy drużyna 1 strzeli bramkę? tak | 1.38

Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin ✅ 2:1
typ: Polonia Warszawa | 1,50


ako: 2,07
stawka: 50 PLN
Możliwa wygrana : 103,50 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #6 ( Sierpień )
buk: Bwin
Hertha BSC - RW Oberhausen ✅ 3:2 typ: Hertha BSC | 1,40
SCR Altach - SKN St. Pölten ✅ 2:1
typ: SCR Altach | 1,25
ako: 1,75
stawka: 30 PLN
Możliwa wygrana : 52,50 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #7 ( Sierpień )
buk: Bwin

KSC Lokeren OV - RSC Anderlecht ✅ 0:3

typ: RSC Anderlecht
| 1,57

Nacional Madeira - Benfica ⛔ 2:1

typ: Benfica
| 1,50

ako: 2,36
stawka: 80 PLN
Możliwa wygrana : 188,40 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #8 ( Sierpień )
buk: Bwin
Ajax Amsterdam - Roda Kerkade ✅ 3:0
typ:Ajax Amsterdam Handicap 0:1 | 1,45

Wigan Athletic - Chelsea FC ✅ 0:6
typ: Chelsea FC Handicap 0:1 | 1,67
ako: 2,42
stawka: 50 PLN
Możliwa wygrana : 121,08 PLN
--------------------------------------------------------------------------- Kupon #9 ( Sierpień )
buk: Bwin
Inter Mediolan - AS Roma ✅ 3:1
typ: Inter Mediolan | 1,91
Wołyń Lutsk - Szachtar Donieck ✅ 0:1
typ: Czy drużyna 1 strzeli bramkę? nie | 1,80
ako: 3,44
stawka: 30 PLN
Możliwa wygrana : 103,14 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Analizy do typów z 3 powyższych kuponów.
KSC Lokeren OV - RSC Anderlecht ✅

Lokeren podejmie dzisiaj mistrza Belgii Anderlecht. Jak na razie gospodarze nie wygrali w tym sezonie mają bilans 0-2-1. Gracze Anderlecht natomiast ani jednego spotkanie nie przegrali i mają bilans 2-1-0. Mimo tego że gracze mistrz Belgii grali w środę ciężkie spotkanie z Paritzanem Belgrad to dzisiaj na nich stawiam. Ponieważ czytałem na oficjalnej stronie Anderlechtu że ich trener mówi o pełnym profesjonalizmie i niema odpuszczania spotkań mimo tego że już we wtorek grają u siebie z Partizanem rewanż. Tak drużyny jak Anderlecht są już przyzwyczajone do gry co 3 dni. W meczu z Lokeren nie wystąpia Jonathan Legear i Lucas Biglia no i oczywiście Wasilewski który mam nadzieje że niedługo powróci do regularnej gry. A tak w kadrze są wszyscy zawodnicy którzy grali w Serbii. Anderlecht jest w formie i myślę że powinno sobie poradzić z bardzo słabo drużyną Lokeren która w poprzednim sezonie ledwo się utrzymała. Historia spotkań też przemawia za graczami Anderlechtu.
Nacional Madeira - Benfica ⛔
Benfica słabo rozpoczęła sezon, najpierw porażka z Porto o superpuchar a następnie przegrana z Academica na własnym stadionie pomimo tego że grali w przewadze od 50 minuty a gola na 1:2 stracili w 93 minucie meczu. Z Benfiki odeszli dwaj ważni zawodnicy Di Maria ( Real Madryt), Ramires (Chelsea) aczkolwiek nadal ich kadra wygląda bardzo obiecująco z duetem napastników Saviola, Cardozo. Myśle że czas na przełamanie ze strony Benfici bo nie wierze że ma się powtórzyć sytuacja z ligi Francuskiej. Większość pojedynków kończyło się na korzyść Benfici i myślę że wymieniony prze zemnie duet napastników zadba dzisiaj o bramki i w koncu obecny mistrz Portugalii zdobędzie ważne 3 pkt.
Ajax Amsterdam - Roda Kerkade ✅ Ajax gra dzisiaj z Rodą. Powoli sytuacja w drużynie z Amsterdamu się polepsza, do gry wracają Suarez, Enoah. Działacze Ajaxu praktycznie utrzymali kadrę z poprzedniego sezonu, z zespołu odszedł Pantelic którego moim zdaniem El Hamdaoui zdecydowanie lepiej zastąpi i razem z Suarezem stworzy bardzo bramokostrzelny duet napastników. Do drużyny dołączył również doświadczony środkowy obrońca Ooijer. Pierwszy raz w tym sezonie w Ajaxie zagra ten duet napastników i myślę jest on gwarancją dużej ilości goli na Amsterdam Arena. W mecz el. z Dynamem Kijów gracze Ajaxu wywieźli cenny brakowy remis który stawia ich w dobrej sytuacji przed rewanżem, Myślę że pomimo tego że Ajax gra jeszcze rewanż w środku tygodnia to dzisiaj nie odpuszcza spotkania i pewnie wygrają przed własną publicznością. Liczę w końcu na czyste konto Stekelenburga i przynajmniej 2 bramkowy zwycięstwo podopiecznych Maritna Jola. Od 2001 roku Ajax wszystkie mecze na własnym stadionie z Rodą wygrywał, często z 2 bramkową przewagą i myślę że dzisiaj będzie podobnie. Suarez potrafi strzelać gole tej drużynie, w ostatni meczu zdobył ich aż 4.
Wigan Athletic - Chelsea FC ✅
Wigan przegrana w pierwszej kolejce z z bieniamikiem z Blackpool aż 0:4. Dzisiaj przyjdzie im zagrać z mistrzem Anglii Chelsea które w pierwszej kolejce pokonało innego beniaminka aż 6:0. Dobrą formą strzelecką popisał się Drogba któy ustrzelił hattricka. W końcu w lini pomocy grają Obi Mikel i Essien którzy mieli w poprzednim sezonie problemy z kontuzjami. Do bramki powrócił Cech. W tym spotkanie wystąpią praktycznie wszyscy oprócz Bosingwy i Ramiresa który będzie gotowy do gry na mecz ze Stoke City. Moim zdaniem pomimo tego że w poprzednim sezonie gracze Chelsea przegrali w Wigan 3:1 dzisiaj nie powtórzy się taki scenariusz. Graczom Chelsea gra sie dobrze z Wigan co pokazuje bilans z ostatnich 11 spotkań 9 wygrywali Londyńczycy w tym ostatnie aż 8:0 myśle że może nie będzie tak wysokiego wyniku aczkolwiek na 0:2 na pewno stać gracze Chelsea i dzisiaj stawiam w tym spotkanie handicap.
Inter Mediolan - AS Roma ✅

Inter zmierzy się z Romą o superpuchar Włoch. Zawodników obu drużyn zbytnio nie trzeba motywować do tego spotkania. Obie drużyny walczą ze sobą o najwyższe cele w lidze od lat. Dzisiaj jest to spotkanie na pewno prestiżowe które moim zdaniem wygra Inter. Dużym plusem jest to że spotkanei rozegrane będzie na stadionie Interu. Gracze Nerrazurich praktycznie się nie osłabili z drużyny odszedł Mario Balloteli do Manchesteru City i Jose Mourinho do Realu Madryt na którego miejsce przyszedł Rafa Benitez. W dzisiejszym spotkanie Inter zagra praktycznie żelazną jedenastką tylko w miejscu Motty zagra kapitan Zanneti a miejsce na obronie zajmie Chivu. Moim zdaniem gracze Interu są w dobrej formie co nie można powiedzieć o zawodnikach Romy a ostatnich ich porażka 5:1 z olimpiakosem pireus skłania mnie do postawienie na zwycięstwo graczy Interu którym bardzo kibicuję. Duża stratą w szeregach Romy na pewno będzie brak podstawowego bramkarza którego zastąpi Rumuński bramkarz Lobont.
Wołyń Lutsk - Szachtar Donieck ✅
Szachtar w tym sezonie ponownie zmierza po zdobycie mistrzostwa kraju. W tym sezonie z bilansem 5-1-0 przewodzą tabeli ligi Ukraińskiej. Dzisiaj zmierzą się z ekipą Wołynu Lutsk która ja dotychczas zajmuje 12 miejsce w lidze. Zauważyłem całkiem ciekawy typ na to że dzisiejsi gospodarze nie strzelą gola. Dotychczas w 6 spotkaniach udało im się tylko 2 krotnie pokonać bramkarza rywali. Z drugiej strony Szachtar w 6 spotkaniach stracił tylko 2 gole. Obrona Szachtara Donieck jest na prawdę mocna na czele z byłym zawodnikiem Barcelony Chygrynskiym. Wołyń na dodatek na 3 mecze na własnym stadionie nie strzelił jeszcze żadnej bramki a 2 pojedynki pomiędzy tymi drużynami kończyły się zwycięstwami Szachtara 1:0 i 2:0. Myślę że dzisiaj będzie podobnie i gracze mistrza Ukrainy nie stracą gola z beniaminkiem ligi.​
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #10 ( Sierpień )
buk: Bwin


Fulham FC - Manchester United ⛔ 2:2
typ: Manchester United | 1,53
Eupen - KRC Genk ✅ 1:4
typ: KRC Genk | 1,57


Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok ✅ 1:2
typ: x lub Jagiellonia Białystok | 1,40


ako: 3,36
stawka: 60 PLN
Możliwa wygrana : 201,78 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #11 ( Sierpień )
buk: Bwin Dynamo Brest - BATE Borisov ⛔ 1:4 typ: Mniej niż 2,5 gola | 1,80 Montpellier HSC - SM Caen ⛔ 0:0 typ: Więcej niż 2,5 gola | 2,30

ako: 4,14
stawka: 20 PLN
Możliwa wygrana : 82,80 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #12 ( Sierpień )
buk: Bwin

FC Porto - SC Beira-Mar ✅3:0
typ: FC Porto handicap 0:1 | 1,60

HNK Hajduk Split - NK Zadar ✅ 4:1
typ: HNK Hajduk Split handicap 0:1 | 1,53
ako: 2,45
stawka: 70 PLN
Możliwa wygrana : 171,36 PLN

Analizy:
FC Porto - SC Beira-Mar Porto dzisiaj zmierzy się z beniaminkiem SC Beira-Mar. Porto moim zdaniem w tym sezonie jest największym kandydatem do wygrania całej ligi. Dzisiejsi gospodarze są w formie, wygrany superpuchar z Benficą 2:0 na inaugurację sezonu pokonali na wyjeździe Naval a w czwartkowy wieczór wręcz rozgromili 0:3 Genk który u siebie był bardzo mocny co świadczy pozycję lidera w lidze Belgijskiej po 3 kolejkach. Na pewno Porto nie odpuści tego spotkania ponieważ jeżeli dzisiaj wygrają mogą odskoczyć Benfice po 2 kolejkach już na 6 pkt. Również po podstawowej jedenastce widać że to spotkanie jest traktowane poważnie. W meczu nie wystąpi tylko Hulk który jest w Brazylii ponieważ zginęła mu siostrzenica i jeszcze dzisiaj nie wystąpi. Porto u siebie jest mocne i praktycznie nie przegrywa. Również rywalizacja z Beira-Mar jest zdecydowanie na korzyść gospodarzy. W 3 z 4 spotkań rozgrywanych w Porto miejscowi gracze wygrali 3:0 i myślę że dzisiaj będzie podobnie.

Skład Porto na to spotkanie:

Helton; Sapunaru, Rolando, Maicon e Álvaro Pereira; Fernando, Belluschi e João Moutinho; Varela, Falcao e Ukra.
HNK Hajduk Split - NK Zadar Moim zdaniem po tylu latach zdobywania mistrzostwa przez Dinamo Zagrzeb w tym sezonie w końcu Hajduk będzie mistrzem co pokazują od początku sezonu. Dzisiejsi gospodarze zmierzą się ekipa NK Zadar która od sezonu 2007/2008 kiedy trafiła do najwyższej klasy rozgrywkowej zajmuje miejsca w dolnej części tabeli zdobywając większość pkt na swoim boisku, w meczach wyjazdowych natomiast radzą sobie bardzo słabo. Hajduk Split gra bardzo dobrze na własnym boisku co pokazują wyniki z ostatnich lat. W tym sezonie u siebie rozegrali 2 spotkania i oba wygrali z bilansem bramkowym 8:1. W el. do ligi europejskiej u siebie pokonali 3:1 i 4:1 odpowiednio Dinamo Bukareszt i Unirea Urziceni. 2 człowo drużyny ligi Rumuńskiej. Myślę że dzisiaj gracze Hajduka Split wykorzystają własne boisko i pomimo tego że w czwartek grają rewanż w lidze europejskiej pewnie pokonają drużyną NK Zadar którą potrafili pokonywać 4:0, 5:1.​
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Kupon #13 ( Sierpień )
buk: Bwin
Lech Poznań - Cracovia ✅ 5:0
typ: Lech Poznań | 1,60
Celtic - St. Mirren ✅ 4:0
typ: Celtic t handicap 0:1 | 1,60
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen ⛔ 0:2
typ: Czy drużyna 1 strzeli bramkę? tak | 1,20
ako: 3,07
stawka: 30 PLN
Możliwa wygrana : 92,16 PLN
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Postanowiłem wrzucić małą statystkę i podsumowanie mojej dotychczasowej gry.
Sierpień
Kuponów | 13
Trafionych kuponów | 6 (46,15%)
Nietrafionych kuponów | 7 (53,85%)
Typy | 29
Trafione typy | 20 ( 68,96%)
Nietrafione typy | 9 (31,04%)
Stawki | 680 PLN
Wygrane | 703,99 PLN
Zysk | ✅ 23,99 PLN
Yield | ✅ 3,52%
Po 13 kuponach nie jest tak tragicznie, jakiś tam niewielki ✅ można zauważyć. Troszke więcej szczęścia i Yield nie byłby na poziomie 3,5% a 35%. Bardzo żałuje że Manchester nie utrzymał prowadzenia mimo tego że w 87 minucie prowadzili 1:2 i na dodatek mieli karnego. Tak samo słaba postawa Borussi na inaugurację sezonu liczyłem na przynajmniej 1 gola z ich strony. No ale cóż trzeba grać dalej i mam nadzieje że dalej będzie tylko lepiej. Czego życzę również innym użytkownikom forum.​
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Singielek na jutro.
Kupon #14 ( Sierpień )
buk: Bwin
Valerenga - Sandefjord Fotball ✅ 3:0
Typ: Czy drużyna 2 strzeli bramkę? nie | 1,85

ako: 1,85
stawka: 50 PLN
Możliwa wygrana : 92,50 PLN
Analiza:
Jutro o godzinie 19 zostanie rozegrane spotkanie w ramach 21 kolejki ligi Norweskiej. Na przeciw siebie staną Valerenga obecnie 3 miejsce w tabeli i Sandfjord Fotball które zajmuje ostatnią lokatę w lidze z 8 pkt. na koncie. Valerenga na swoim boisku jest mocna gdzie nie przegrała jeszcze spotkania i straciła tylko 7 bramek. Natomiast gracze Sandefjordu jak na razie w 10 meczach mają bilans 0-2-8 i tylko 3 bramki na swoim koncie. Od 2 mają gracze Sandefjordu nie potrafią strzelić gola na wyjeździe w tym czasie zagrali 6 spotkań. Myślę że w tym meczu będzie podobnie i gospodarze nie stracą gola. Również w historii pojdynków pomiędzy tymi drużynami w 8 z 16 spotkań nie tracili gola.​
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Dubelek na el. do ligi europejskiej ponieważ powoli kursy lecą w dół.
Kupon #15 ( Sierpień )
buk: Bwin
PSV Eindhoven - Sibir Novosibirsk ✅ 5:0

Typ: Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? PSV Eindhoven | 1,45

Grasshoppers Zürich - Steaua Bukareszt ✅ 1:0 po karnych (3:4)
Typ: Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? Steaua Bukareszt | 1,55
ako: 2,25
stawka: 90 PLN
Możliwa wygrana : 202,28 PLN
Analiza:
PSV Eindhoven - Sibir Novosibirsk
PSV zagra mecz rewanżowy z Sibirem. Pierwsze spotkanie zakończyło się niespodziewanie wygraną drużyny z Rosji. Pomimo wielu sytuacji PSV raziło nie skutecznością i straciła gola w 93 minucie. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Sybiru. Teraz Rosjanom przyjdzie zagrać mecz w Eindhoven i nie daje im większych szans w tym spotkaniu. Do składu wracają Bakkal, Dzsudzsak, Afellay do tego skuteczny Toivonen,Berg wypożyczony z Hamburga i Lens który trafił do PSV z Az Alkmaar. Siła ofensywna PSV jest bardzo wielka, tym bardziej na ich stadionie. Gracze z Eindhoven są liderem ligi Holenderskiej po 3 kolejkach z kompletem pkt. i bilansem bramkowym 12:2. Myślę że w Eindhoven nikt nawet nie bierze do siebie tego aby PSV miało odpaść z tych rozgrywek a ta porażka z Rosji jeszcze bardziej ich zmotywuje do tego aby na własnym boisku pewnie pokonać drużynę Sibiru która jak wiadomo w lidze Rosyjskiej zajmuje ostatnie miejsce. Jeszcze na własnym stadionie jakoś sobie radzą ale na wyjazdach prezentują się tragicznie. Bilans 0-1-7 nie jest powodem do dumy. Dlatego uważam że PSV pomimo tej wpadki z meczu w Rosji pewnie zwycięży przed swoim kibicami i już niedługo będzie walczyło w fazie grupowej ligi europejskiej. Narazie daje typ na Awans może poźniej dorzuce również handicap ponieważ uważam że drużyna PSV rozstrzygnie ten dwu meczu w regulaminowym czasie gry.
Grasshoppers Zürich - Steaua Bukareszt
Steaua również walczy o faze grupowa ligi europejskiej. Na razie są na dobrej drodze ponieważ pierwsze spotkanie zakończyło się 1:0 dla drużyny z Rumunii. Teraz czeka ich spotkanie w Szwajcarii. Drużyna Grasshoppers wcale mnie nie przekonuje swoją grą w tym sezonie. 5 pkt po 6 kolejkach i 8 lokata w lidze. W 3 meczach przed własną publicznością bilans 0-1-2. Zgoła odmiennie prezentuje się natomiast 4 drużyna poprzedniego sezonu w Rumunii. W tym sezonie zajmują 2 miejsce z bilansem 4-1-0 po 5 kolejkach. Liderem jest Dinamo Bukareszt które ma nieznacznie lepszy bilans bramkowy. Również ostatnie spotkania ligowe tych drużyn przekonują mnie o tym że Grasshoppers nie zdoła awansować. Gospodarze tego spotkania gościli na własnym stadionie Luzern i dostali baty 0:3 a skład był praktycznie taki sam jak w pierwszym spotkaniu w Rumunii doszło tylko do 1 zmiany. Natomiast gracze Steauy pokonali na wyjeździe 3 drużynę poprzedniego sezonu aż 0:3 i pokazują że są w naprawdę wysokiej formie. Myślę że ekipa z Rumunii jest w stanie przynajmniej zremisować z zespołem Grasshoppersu a nawet wynik 2:1 daje awans ekipe Steauy. Ja uważam że jest to bardzo pewny typ i sie zastanawiam nad czystą 2 również w tym meczu.​
 
M 0

mariofcbayern

Użytkownik
Dziękuję bardzo za TYP :
Valerenga - Sandefjord Fotball 3:0
Typ: Czy drużyna 2 strzeli bramkę? nie | 1,85

Zgapiłem go od Ciebie i zarobiłem dzisiaj na nim.Twoja analiza była mocno przekonująca.
Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry Bottom