>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy i analizy by Sebsley

sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Witam. Postanowiłem podzielić się swoimi typami. Ostatnie miesiące obstawiam pod szczęśliwą gwiazdą i coraz bardziej zastanawiam się czy jest sens przygotowywać się do majowej matury. Podzielę się swoimi typami i postaram się być nadal zmorą buków (którzy stale chcą oskubać nas z ostatnich groszy). Zasady są proste. Z doświadczenia wiem że większe kupony na dłuższą metę nie przynoszą sukcesu dlatego w moim temacie przeważać będą single. Typuję wiele dziedzin (głównie bundesliga w ręczną i NBA). Pierwszy typ już za godzinę.
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Piłka ręczna : Niemcy - Bundesliga
Tus N Lubbecke - Lemgo
Typ: Liczba goli : Powyżej 55.5 [Betclic]
Kurs: 1.75


Spotkanie które raczej niewiele osób obejrzy, ze względu na szlagierowe spotkanie Kiel z Rhein Neckar. Ja jednak o nim pamiętam i zacznę typowanie na forum od że tak powiem daru od Betclica. Ja osobiście dałbym kurs maksymalnie 1.35 . Do rzeczy. Drużyny nastawione ofensywnie. W ostatnich spotkaniach Bundesligi Lubeck spadło poniżej 55 bramek 16 lutego w meczu z Groswallstadt (53 gole). Lemgo zaś od 6 kolejek nie spadło poniżej 30 bramek a od 8śmiu spełnia wymogi mojego typu. Myślę że wynik spotkania nie może być inny jak minimum 60 bramek , nie mówiąc o 55ciu.

Stawka: 100 PLN
DW: 175 PLN

Bilans ✅✅75PLN✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Koszykówka: NBA
Chicago Bulls - Boston Celtics
Typ: Suma punktów powyżej 179.5 [Betclic]
Kurs: 1.90

Końcówka fazy zasadniczej. Oba zespoły mają pewny awans z eleganckich lokat, oba chcą pokazać pazur. Mecz nie toczy się o wyjątkowo stawkę tylko o prestiż i myślę że żaden z zespołów nie będzie wyjątkowo szarpał w obronie. W ostatnich 11 meczach tych zespołów tylko jeden zakończył się sumą punktów mniejszą niż 179. Dodatkowo ostatnie mecze w lidze oba zespoły walą minimum 90 punktów. Myślę że zdobycie łącznie 180 punktów nie sprawi bykom i celtom porblemu.

Stawka: 100 PLN
DW: 190 PLN
Bilans: ⛔⛔25PLN⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
host3234 85

host3234

Użytkownik
Bardzo dobry typ kolega zasugerował.Również go popieram..
Mam jednak pewne ale:
Mecz nie toczy się o wyjątkowo stawkę tylko o prestiż i myślę że żaden z zespołów nie będzie wyjątkowo szarpał w obronie.
Boston tym spotkaniem ma jeszcze szansę przedłużyć sobie szanse na zwycięstwo w Konferencji. W przypadku zwycięstwa Bulls - to oni będą mieli zapewnione zwycięstwo w konferencji.
Pozdrawiam Szanownego usera i życzę owocnej nocy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Piłka Ręczna: Bundesliga
Rhein-Neckar Lowen - Flensburg Handewitt
Typ:
Rhein-Neckar Löwen -3.5
[Betclic]
Kurs: 1.90

Nie ukrywam że chciałem obstawić over ale Betclic tym razem wysoko postawił poprzeczką więc muszę obstawić handi. Do rzeczy. Rhein Neckar chce wygrać ligę. Ostatnio w szlagierze pokonali na wyjeździe mistrza Niemiec THW Kiel i mają duże szansę na końcowy sukces. We wspomnianym meczu fenomenalny mecz rozegrali nasi roday Grzegorz Tkaczyk (5 bramek) Karol Bielecki (4 bramki) i Sławomir Szmal (ponad 50%towa skuteczność jednak dokładnej liczby nie pamiętam i nie mogę znaleźć). Dodatkowo w życiowej formie jest Chorwat Ivan Cupić którego gra zachwyca wszystkich fachowców bundesligi. Myślę że Lwy nie powinny mieć problemu z pokonaniem przeciętnego Flensburga na swojej hali.
Stawka: 100 PLN
DW: 190 PLN
Bilans ogólny ✅✅65PLN✅✅
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Piłka Ręczna: Bundesliga
HSV Hamburg
- Grosswallstadt
Typ: Liczba goli: Powyżej 57.5 [Betclic]
Kurs: 1.85

Krótko. Hamburg w tym sezonie miażdży w bundeslidze. Bracia Lijewscy i spółka pewnie kroczą po tytuł i nie zamierzają odpuścić. Od kilku dobrych kolejek Hamburg wrzuca co najmniej 30 bramek na mecz, Grosswallstadt też ma dobrą ofensywę pomimo iż od dłuższego czasu jest Niemieckim &quot;średniakiem&quot;. Ponadto na ostatnie 10 meczy tych zespołów tylko trzy nie przekroczyły wymaganej granicy (53 , 57 i 57) więc myślę że typ jest wysoce prawdopodobny.


Stawka: 200 PLN
DW: 370 PLN

Bilans ogólny ⛔⛔135PLN⛔⛔
Mój życiowy szok ???? 44 bramki

 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Sprzedałem rower więc dziś zaszaleję i postawię dwa osobne single ale na jeden mecz po troszkę większych stawkach:

Piłka Ręczna: Bundesliga
Lemgo : Thw Kiel

Typ: Liczba goli: Powyżej 57.5 [Betclic]
Kurs: 1.72

Krótko. Ostatnie 13 spotkań tych zespołów kończyło się granicą minimum 30 punktów. W lidze oba zespoły rzucają co mecz minimum 30 punktów. Ostatni argument to Filip Jicha który tradycyjnie walnie pewnie z 10 punktów.

Stawka: 500 PLN
DW: 860 PLN

----------------------------------------------------------------------
Piłka Ręczna: Bundesliga
Lemgo : Thw Kiel

Typ: Wynik meczu - Lemgo [Betclic]
Kurs: 4.50
Tutaj kierują się bardziej intuicją. Ostatnio miałem jednak podobną sytuacje gdy Rhein Neckar grało z Kiel, kurs na lwy nomen omen też był 4.50 i wtedy zawahałem się i nie postawiłem. Mam nadzieję że ten sam kurs to znak. Dodatkowo przekonuje mnie fakt że dwa ostatnie mecze u siebie Lemgo z Kiel wygrało. Więcej argumentów za Lemgo nie widzę

Stawka: 300 PLN
DW: 1350 PLN

Bilans dnia: ✅✅60PLN✅✅
Bilans ogólny ⛔⛔75PLN⛔⛔
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Baseball : MLB
New York Yankees - Baltimore Orioles

Typ: New York Yankees -1.5 [Betclic]
Kurs: 2.05

Jankesi będą dzisiaj zdeterminowani po poniedziałkowej porażce z Bostonem do 0 . Uważam jednak że to była wpadka i dzisiaj gładko poradzą sobie z drużyną z Baltimore. Burnett i Sabathia są w dobrej dyspozycji. Dodatkowo uspokaja mnie fakt że ostatnia konfrontacja tych zespołów zakończyła się wygraną 10:0 Nowojorczyków.
Stawka: 400PLN
DW: 820 PLN
Bilans ogólny: ✅✅345PLN✅✅

 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Baseball : MLB
New York Yankees - Baltimore Orioles

Typ: New York Yankees -1.5 [Betclic]
Kurs: 1.95


To samo co wczoraj. Nie wiele się zmieniło. Jankesi wygrali trzema punktami a i tak uważam że zagrali jeden ze swoich słabszych meczów.

Stawka: 500PLN
DW: 975 PLN
----------------------------------------------------------------
Baseball : MLB
Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers

Typ:
Milwaukee Brewers -1.5 [Betclic]
Kurs: 2.40

Milwaukee jest w tym momencie jednym z lepszych zespołów ligi. Wczoraj pokonali piratów 6:0. Ogólnie ostatnio wygrywają praktycznie wszystko. Co prawda nie oglądałem wczorajszego meczu ale czytałem że Pittsburgh grał niemrawo, a Milwaukee wykorzystywało większość błędów.
Stawka: 200PLN
DW: 480PLN

Bilans Ogólny ✅✅125PLN✅✅
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Bilans Kwiecień: ✅✅125PLN✅✅
Stosunek Singli: 5 - 4 (55% trafionych)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Zaczynamy Maj
Dzisiaj małe AKO na tenis i ręczną [tobet]
HBW Balingen/Weilstetten - Füchse Berlin (1X2) Typ:2 ; Kurs: 1.25

Novak Djokovic - Janko Tipsarevic (Set betting (3 Set)) Typ:2-0; Kurs: 1.15 (anulowano)

Juan Martin Del Potro - Pablo Cuevas (1-2), Typ: 1; Kurs: 1.20

Feliciano Lopez - Filippo Volandri (1-2); Typ:1; Kurs: 1.35
Stawka: 500 PLN
DW: 1164 PLN

Wygrana: ✅✅513PLN✅✅
Bilans Maja: ✅✅513PLN✅✅

 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
To z okazji nowego miesiąca troszkę zarzucę świeżości i techniki. Taki akumulator na dziś:


Stawka: 814PLN
DW: 2425.72PLN
Bilans Maja: ✅✅2124,72PLN✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Narazie nie mam czasu na dokładniejsze analizy dlatego będę wstawiał tylko screeny zakładów , a po ich zakończeniu od razu zaktualizuje wynik i bilans.
@Down
Poprawione.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ten dział nie bez powodu nazywa się &quot;Kupony ze Statystykami&quot; i ma własny regulamin. Proszę o wstawienie statystyk za miesiąc kwiecień, w innym wypadku temat będę zmuszony przenieść do &quot;Kuponów&quot;.
Pozdrawiam
Odisio
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Na dziś F1 [Tobet]
F1 GP Turcji (Kwalifikacje)
H2H: Sebastian Vettel - Inny kierowca
Typ: Inny kierowca
Kurs: 1.90

Red Bull nadal dominuje jednak Vettel ze względu na uszkodzony bolid nie pojeździł na treningach i nie jest tak obyty z jakąś nową mieszanką w oponach. Dodatkowo McLaren ma coraz lepszy bolid i według mnie Button albo Hamilton wygrają kwalifikacje. Swoje 5 groszy może także wtrącić Alonso jednak liczę na to iż któryś kierowca przerwie dziś passe Vettela.
(skurczybyk)
Stawka: 500PLN
DW: 950 PLN

---------------------------------------------------------------------------
Dodatkowo Ako H2H na kwalifikacje do GP Turcji [Tobet]
Rubens Barrichello - Pastor Maldonado 1 (1.45) [11 : 14]
Narain Karthikeyan - Vitantonio Liuzzi 2 (1.40) [23 : 21]
Michael Schumacher - Nico Rosberg 2 (1.30) [8 : 3]

AKO: 2.64
Stawka: 500PLN
DW: 1320PLN
Bilans Dnia: ✅✅320PLN✅✅
Bilans Maja: ✅✅1962.72PLN✅✅

 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Na noc boks.

Walka: Shane Mosley vs Manny Pacquiao
Typ : Liczba rund - Powyżej 11.5 (Wynik: 12 rund)
Kurs: 2.20 [tobet]


Pewniak na noc według mnie. Mosley już nie jest tym samym bokserem który pokonywał Margarito w walce o mistrzostwo świata, ale walka z Maywatherem który mimo opinii wszystkich wg mnie prezentuje lepszy boxing niż PacMan wytrzymał 12 rund a w niektórych nawet był górą. Myślę że dzisiejsza lawina ciosów Pac Mana nie powali Shane&#39;a i mimo przegranej wytrzyma on 12 rund.
Stawka: 500PLN
DW: 1100PLN
Bilans Dnia:✅✅600PLN✅✅
Bilans Maja:✅✅2562.72PLN✅✅
---------------------------------------------------------------------------------------
Single Maj: 1 - 2 ( 33% trafionych)
Ako Maj: 3 - 0 (100% trafionych)
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Ako GP Turcji F1 H2H [Tobet]
Jenson Button - Michael Schumacher 1 (1.50) [6-12]
Rubens Barrichello - Paul di Resta 1 (1.75) [15-OUT]
Narain Karthikeyan - Vitantonio Liuzzi 2 (1.60) [21-22]
Ako: 4.20
Stawka: 300PLN
DW: 1260PLN
-------------------------------------------------------------------------------------------------
F1 GP Turcji
H2H: Vitalij Petrov - Felipe Massa [8-11]
Typ: 1
Kurs: 1.90

Nie mam pojęcia skąd tak wysoki kurs na Petrova. Prezentuje ostatnio dobrą dyspozycje i zmienił się od poprzedniego sezonu gdzie bukmacherzy obstawiali na którym okrążeniu albo z którym kierowcą się zderzy. Dojrzał już do ścigania w F1 dodatkowo dysponuje coraz lepszym bolidem Lotus Renault. Kurs dziwi mnie tak mocno ponieważ Petrov startuje z 7mej pozycji a Felipe z 10tej. Massa myśląc o poprawieniu 10tej lokaty będzie musiał ścigać Schumiego, Heidfelda i w następnej kolejności Petrova. Myślę iż Vitalij dojedzie na metę na znacznie lepszej pozycji niż brazylijczyk

Stawka: 500PLN
DW: 950 PLN

Bilans dnia:✅✅150PLN✅✅
Bilans Maja:✅✅2712.72PLN✅✅

 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
NBA Playoffs
Mecz: Atlanta Hawks - Chicago Bulls

Wydarzenie: Derrick Rose (Chicago Bulls) Assists [Tobet]

Typ: Over 7.5
(Wynik: 10 Asyst)
Kurs: 1.75


Dzisiaj na noc po spokojnym kursie 1.75. Krótko. Rose został najmłodszym mpv w historii NBA. Powietrze po fazie zasadniczej z niego nie zeszło i dalej prezentuje kosmiczny poziom. Stawiam ten sam tym 5ty raz z rzędu w meczach Chicago ( nie wszedł tylko raz, przedwczoraj kiedy Rose miał 7 asyst, a z reguły ta liczba wynosi minimum 10). Myślę że Chicago wygra spokojnie swój mecz a Rose zaliczy minimum 10 asyst.
Stawka:800PLN
DW:1400PLN

Bilans dnia:✅✅600PLN✅✅
Blians Maja:✅✅3312.72PLN✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Tak dobrego miesiąca dawno nie miałem. Już prześcignąłem mamę pod względem zarobków. Teraz nic tylko dogonić tatuśka. Naprzód!
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Mistrzoswa świata w hokeju na lodzie
Mecz: Kanada - Szwecja
(3-2)
Typ: 2

Kurs: 3.00 [Betclic]

Szwedzi pokazują dobrą formę na tych mistrzostwach. Nic jeszcze nie przegrali a dodatkowo zlali USA 6 do 2. Kanada bądź co bądź trochę się pomęczyła a ich dodatkowym mankamentem jest brak Luongo w bramce (cała Kanada z wyjątkiem kibiców Vancouver chciałaby aby Canucks jak najszybciej odpadli z playoff i Luongo wzmocnił Kanadyjską twierdzę). Dodatkowo z gry w playoff odpadli Capitals i skład szwedó zasilą Nicklas Backstrom i Marcus Johansson (pierwszy na 100% drugi jeszcze nie potwierdził). Myślę iż szwedzi dadzą sobie radę z Kanadyjczykami.
Stawka: 312.72PLN
DW: 938.16PLN
Bilans Maja:✅✅3000PLN✅✅
 
Do góry Bottom