>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy by Sebsley

sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Witam. Postanowiłem podzielić się swoimi typami. Ostatnie miesiące obstawiam pod szczęśliwą gwiazdą i coraz bardziej zastanawiam się czy jest sens przygotowywać się do majowej matury. Podzielę się swoimi typami i postaram się być nadal zmorą buków (którzy stale chcą oskubać nas z ostatnich groszy). Zasady są proste. Z doświadczenia wiem że większe kupony na dłuższą metę nie przynoszą sukcesu dlatego w moim temacie przeważać będą single. Typuję wiele dziedzin (głównie bundesliga w ręczną i NBA). Pierwszy typ już za godzinę.
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Piłka ręczna : Niemcy - Bundesliga
Tus N Lubbecke - Lemgo
Typ: Liczba goli : Powyżej 55.5 [Betclic]
Kurs: 1.75


Spotkanie które raczej niewiele osób obejrzy, ze względu na szlagierowe spotkanie Kiel z Rhein Neckar. Ja jednak o nim pamiętam i zacznę typowanie na forum od że tak powiem daru od Betclica. Ja osobiście dałbym kurs maksymalnie 1.35 . Do rzeczy. Drużyny nastawione ofensywnie. W ostatnich spotkaniach Bundesligi Lubeck spadło poniżej 55 bramek 16 lutego w meczu z Groswallstadt (53 gole). Lemgo zaś od 6 kolejek nie spadło poniżej 30 bramek a od 8śmiu spełnia wymogi mojego typu. Myślę że wynik spotkania nie może być inny jak minimum 60 bramek , nie mówiąc o 55ciu.

Stawka: 100 PLN
DW: 175 PLN

Bilans ✅✅75PLN✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Koszykówka: NBA
Chicago Bulls - Boston Celtics
Typ: Suma punktów powyżej 179.5 [Betclic]
Kurs: 1.90

Końcówka fazy zasadniczej. Oba zespoły mają pewny awans z eleganckich lokat, oba chcą pokazać pazur. Mecz nie toczy się o wyjątkowo stawkę tylko o prestiż i myślę że żaden z zespołów nie będzie wyjątkowo szarpał w obronie. W ostatnich 11 meczach tych zespołów tylko jeden zakończył się sumą punktów mniejszą niż 179. Dodatkowo ostatnie mecze w lidze oba zespoły walą minimum 90 punktów. Myślę że zdobycie łącznie 180 punktów nie sprawi bykom i celtom porblemu.

Stawka: 100 PLN
DW: 190 PLN
Bilans: ⛔⛔25PLN⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
host3234 85

host3234

Użytkownik
Bardzo dobry typ kolega zasugerował.Również go popieram..
Mam jednak pewne ale:
Mecz nie toczy się o wyjątkowo stawkę tylko o prestiż i myślę że żaden z zespołów nie będzie wyjątkowo szarpał w obronie.
Boston tym spotkaniem ma jeszcze szansę przedłużyć sobie szanse na zwycięstwo w Konferencji. W przypadku zwycięstwa Bulls - to oni będą mieli zapewnione zwycięstwo w konferencji.
Pozdrawiam Szanownego usera i życzę owocnej nocy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Piłka Ręczna: Bundesliga
Rhein-Neckar Lowen - Flensburg Handewitt
Typ:
Rhein-Neckar Löwen -3.5
[Betclic]
Kurs: 1.90

Nie ukrywam że chciałem obstawić over ale Betclic tym razem wysoko postawił poprzeczką więc muszę obstawić handi. Do rzeczy. Rhein Neckar chce wygrać ligę. Ostatnio w szlagierze pokonali na wyjeździe mistrza Niemiec THW Kiel i mają duże szansę na końcowy sukces. We wspomnianym meczu fenomenalny mecz rozegrali nasi roday Grzegorz Tkaczyk (5 bramek) Karol Bielecki (4 bramki) i Sławomir Szmal (ponad 50%towa skuteczność jednak dokładnej liczby nie pamiętam i nie mogę znaleźć). Dodatkowo w życiowej formie jest Chorwat Ivan Cupić którego gra zachwyca wszystkich fachowców bundesligi. Myślę że Lwy nie powinny mieć problemu z pokonaniem przeciętnego Flensburga na swojej hali.
Stawka: 100 PLN
DW: 190 PLN
Bilans ogólny ✅✅65PLN✅✅
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Piłka Ręczna: Bundesliga
HSV Hamburg
- Grosswallstadt
Typ: Liczba goli: Powyżej 57.5 [Betclic]
Kurs: 1.85

Krótko. Hamburg w tym sezonie miażdży w bundeslidze. Bracia Lijewscy i spółka pewnie kroczą po tytuł i nie zamierzają odpuścić. Od kilku dobrych kolejek Hamburg wrzuca co najmniej 30 bramek na mecz, Grosswallstadt też ma dobrą ofensywę pomimo iż od dłuższego czasu jest Niemieckim &quot;średniakiem&quot;. Ponadto na ostatnie 10 meczy tych zespołów tylko trzy nie przekroczyły wymaganej granicy (53 , 57 i 57) więc myślę że typ jest wysoce prawdopodobny.


Stawka: 200 PLN
DW: 370 PLN

Bilans ogólny ⛔⛔135PLN⛔⛔
Mój życiowy szok ???? 44 bramki

 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Sprzedałem rower więc dziś zaszaleję i postawię dwa osobne single ale na jeden mecz po troszkę większych stawkach:

Piłka Ręczna: Bundesliga
Lemgo : Thw Kiel

Typ: Liczba goli: Powyżej 57.5 [Betclic]
Kurs: 1.72

Krótko. Ostatnie 13 spotkań tych zespołów kończyło się granicą minimum 30 punktów. W lidze oba zespoły rzucają co mecz minimum 30 punktów. Ostatni argument to Filip Jicha który tradycyjnie walnie pewnie z 10 punktów.

Stawka: 500 PLN
DW: 860 PLN

----------------------------------------------------------------------
Piłka Ręczna: Bundesliga
Lemgo : Thw Kiel

Typ: Wynik meczu - Lemgo [Betclic]
Kurs: 4.50
Tutaj kierują się bardziej intuicją. Ostatnio miałem jednak podobną sytuacje gdy Rhein Neckar grało z Kiel, kurs na lwy nomen omen też był 4.50 i wtedy zawahałem się i nie postawiłem. Mam nadzieję że ten sam kurs to znak. Dodatkowo przekonuje mnie fakt że dwa ostatnie mecze u siebie Lemgo z Kiel wygrało. Więcej argumentów za Lemgo nie widzę

Stawka: 300 PLN
DW: 1350 PLN

Bilans dnia: ✅✅60PLN✅✅
Bilans ogólny ⛔⛔75PLN⛔⛔
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Baseball : MLB
New York Yankees - Baltimore Orioles

Typ: New York Yankees -1.5 [Betclic]
Kurs: 2.05

Jankesi będą dzisiaj zdeterminowani po poniedziałkowej porażce z Bostonem do 0 . Uważam jednak że to była wpadka i dzisiaj gładko poradzą sobie z drużyną z Baltimore. Burnett i Sabathia są w dobrej dyspozycji. Dodatkowo uspokaja mnie fakt że ostatnia konfrontacja tych zespołów zakończyła się wygraną 10:0 Nowojorczyków.
Stawka: 400PLN
DW: 820 PLN
Bilans ogólny: ✅✅345PLN✅✅

 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Baseball : MLB
New York Yankees - Baltimore Orioles

Typ: New York Yankees -1.5 [Betclic]
Kurs: 1.95


To samo co wczoraj. Nie wiele się zmieniło. Jankesi wygrali trzema punktami a i tak uważam że zagrali jeden ze swoich słabszych meczów.

Stawka: 500PLN
DW: 975 PLN
----------------------------------------------------------------
Baseball : MLB
Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers

Typ:
Milwaukee Brewers -1.5 [Betclic]
Kurs: 2.40

Milwaukee jest w tym momencie jednym z lepszych zespołów ligi. Wczoraj pokonali piratów 6:0. Ogólnie ostatnio wygrywają praktycznie wszystko. Co prawda nie oglądałem wczorajszego meczu ale czytałem że Pittsburgh grał niemrawo, a Milwaukee wykorzystywało większość błędów.
Stawka: 200PLN
DW: 480PLN

Bilans Ogólny ✅✅125PLN✅✅
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Bilans Kwiecień: ✅✅125PLN✅✅
Stosunek Singli: 5 - 4 (55% trafionych)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Zaczynamy Maj
Dzisiaj małe AKO na tenis i ręczną [tobet]
HBW Balingen/Weilstetten - Füchse Berlin (1X2) Typ:2 ; Kurs: 1.25

Novak Djokovic - Janko Tipsarevic (Set betting (3 Set)) Typ:2-0; Kurs: 1.15 (anulowano)

Juan Martin Del Potro - Pablo Cuevas (1-2), Typ: 1; Kurs: 1.20

Feliciano Lopez - Filippo Volandri (1-2); Typ:1; Kurs: 1.35
Stawka: 500 PLN
DW: 1164 PLN

Wygrana: ✅✅513PLN✅✅
Bilans Maja: ✅✅513PLN✅✅

 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
To z okazji nowego miesiąca troszkę zarzucę świeżości i techniki. Taki akumulator na dziś:


Stawka: 814PLN
DW: 2425.72PLN
Bilans Maja: ✅✅2124,72PLN✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Narazie nie mam czasu na dokładniejsze analizy dlatego będę wstawiał tylko screeny zakładów , a po ich zakończeniu od razu zaktualizuje wynik i bilans.
@Down
Poprawione.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ten dział nie bez powodu nazywa się &quot;Kupony ze Statystykami&quot; i ma własny regulamin. Proszę o wstawienie statystyk za miesiąc kwiecień, w innym wypadku temat będę zmuszony przenieść do &quot;Kuponów&quot;.
Pozdrawiam
Odisio
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Na dziś F1 [Tobet]
F1 GP Turcji (Kwalifikacje)
H2H: Sebastian Vettel - Inny kierowca
Typ: Inny kierowca
Kurs: 1.90

Red Bull nadal dominuje jednak Vettel ze względu na uszkodzony bolid nie pojeździł na treningach i nie jest tak obyty z jakąś nową mieszanką w oponach. Dodatkowo McLaren ma coraz lepszy bolid i według mnie Button albo Hamilton wygrają kwalifikacje. Swoje 5 groszy może także wtrącić Alonso jednak liczę na to iż któryś kierowca przerwie dziś passe Vettela.
(skurczybyk)
Stawka: 500PLN
DW: 950 PLN

---------------------------------------------------------------------------
Dodatkowo Ako H2H na kwalifikacje do GP Turcji [Tobet]
Rubens Barrichello - Pastor Maldonado 1 (1.45) [11 : 14]
Narain Karthikeyan - Vitantonio Liuzzi 2 (1.40) [23 : 21]
Michael Schumacher - Nico Rosberg 2 (1.30) [8 : 3]

AKO: 2.64
Stawka: 500PLN
DW: 1320PLN
Bilans Dnia: ✅✅320PLN✅✅
Bilans Maja: ✅✅1962.72PLN✅✅

 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Na noc boks.

Walka: Shane Mosley vs Manny Pacquiao
Typ : Liczba rund - Powyżej 11.5 (Wynik: 12 rund)
Kurs: 2.20 [tobet]


Pewniak na noc według mnie. Mosley już nie jest tym samym bokserem który pokonywał Margarito w walce o mistrzostwo świata, ale walka z Maywatherem który mimo opinii wszystkich wg mnie prezentuje lepszy boxing niż PacMan wytrzymał 12 rund a w niektórych nawet był górą. Myślę że dzisiejsza lawina ciosów Pac Mana nie powali Shane&#39;a i mimo przegranej wytrzyma on 12 rund.
Stawka: 500PLN
DW: 1100PLN
Bilans Dnia:✅✅600PLN✅✅
Bilans Maja:✅✅2562.72PLN✅✅
---------------------------------------------------------------------------------------
Single Maj: 1 - 2 ( 33% trafionych)
Ako Maj: 3 - 0 (100% trafionych)
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Ako GP Turcji F1 H2H [Tobet]
Jenson Button - Michael Schumacher 1 (1.50) [6-12]
Rubens Barrichello - Paul di Resta 1 (1.75) [15-OUT]
Narain Karthikeyan - Vitantonio Liuzzi 2 (1.60) [21-22]
Ako: 4.20
Stawka: 300PLN
DW: 1260PLN
-------------------------------------------------------------------------------------------------
F1 GP Turcji
H2H: Vitalij Petrov - Felipe Massa [8-11]
Typ: 1
Kurs: 1.90

Nie mam pojęcia skąd tak wysoki kurs na Petrova. Prezentuje ostatnio dobrą dyspozycje i zmienił się od poprzedniego sezonu gdzie bukmacherzy obstawiali na którym okrążeniu albo z którym kierowcą się zderzy. Dojrzał już do ścigania w F1 dodatkowo dysponuje coraz lepszym bolidem Lotus Renault. Kurs dziwi mnie tak mocno ponieważ Petrov startuje z 7mej pozycji a Felipe z 10tej. Massa myśląc o poprawieniu 10tej lokaty będzie musiał ścigać Schumiego, Heidfelda i w następnej kolejności Petrova. Myślę iż Vitalij dojedzie na metę na znacznie lepszej pozycji niż brazylijczyk

Stawka: 500PLN
DW: 950 PLN

Bilans dnia:✅✅150PLN✅✅
Bilans Maja:✅✅2712.72PLN✅✅

 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
NBA Playoffs
Mecz: Atlanta Hawks - Chicago Bulls

Wydarzenie: Derrick Rose (Chicago Bulls) Assists [Tobet]

Typ: Over 7.5
(Wynik: 10 Asyst)
Kurs: 1.75


Dzisiaj na noc po spokojnym kursie 1.75. Krótko. Rose został najmłodszym mpv w historii NBA. Powietrze po fazie zasadniczej z niego nie zeszło i dalej prezentuje kosmiczny poziom. Stawiam ten sam tym 5ty raz z rzędu w meczach Chicago ( nie wszedł tylko raz, przedwczoraj kiedy Rose miał 7 asyst, a z reguły ta liczba wynosi minimum 10). Myślę że Chicago wygra spokojnie swój mecz a Rose zaliczy minimum 10 asyst.
Stawka:800PLN
DW:1400PLN

Bilans dnia:✅✅600PLN✅✅
Blians Maja:✅✅3312.72PLN✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Tak dobrego miesiąca dawno nie miałem. Już prześcignąłem mamę pod względem zarobków. Teraz nic tylko dogonić tatuśka. Naprzód!
 
sebsley 9

sebsley

Użytkownik
Mistrzoswa świata w hokeju na lodzie
Mecz: Kanada - Szwecja
(3-2)
Typ: 2

Kurs: 3.00 [Betclic]

Szwedzi pokazują dobrą formę na tych mistrzostwach. Nic jeszcze nie przegrali a dodatkowo zlali USA 6 do 2. Kanada bądź co bądź trochę się pomęczyła a ich dodatkowym mankamentem jest brak Luongo w bramce (cała Kanada z wyjątkiem kibiców Vancouver chciałaby aby Canucks jak najszybciej odpadli z playoff i Luongo wzmocnił Kanadyjską twierdzę). Dodatkowo z gry w playoff odpadli Capitals i skład szwedó zasilą Nicklas Backstrom i Marcus Johansson (pierwszy na 100% drugi jeszcze nie potwierdził). Myślę iż szwedzi dadzą sobie radę z Kanadyjczykami.
Stawka: 312.72PLN
DW: 938.16PLN
Bilans Maja:✅✅3000PLN✅✅
 
Do góry Bottom