>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy i analizy ATP&WTA [6.08-12.08.07]

Status
Zamknięty.
zludna 0

zludna

Forum VIP
Nie wiem dlaczego większość rywali uważa, że Ancic po kontuzji to jakaś łamaga. Wiadomo, że szczyt jego formy minął, ale on naprawdę dalej potrafi grać w tenisa na bardzo wysokim poziomie. Mathieu ostatnio gra dobrze, ale myślę, że będzie miał ciężką przeprawę z powracającym Anciciem. Nie można jednak nazwać tego spotkania &quot;pewniakiem&quot;.
Dokładnie. Co więcej - Mathieu można nazwać łamagą. Ile on przegrał spotkań, jako faworyt albo gdy brakowało mu ledwie kilku piłek do wygranej. Jest tak cienki psychicznie, że żal patrzeć.

Petrova, N - Osterloh, L - 1
1.16


Petrova niekoniecznie w formie najwyższej, ale piszę o tym meczu przede wszystkim ze względu na Osterloh. Sytuacja wczoraj była dziwna - najpierw kursy grubo powyżej 2 w meczu z Molik, a potem spadły do 1.8 - pierwsze gemy - Molik w ogóle nie miała podania, wygrała 4 piłki na 16. Molik próbowała coś odrabiać, w drugim secie nawet przełamała, ale potem znowu serwis padł. To nie Osterloh wygrała mecz, ale Molik go przegrała, widocznie jakieś problemy zdrowotne. Nadia pomści koleżankę z [niegdyś] pierwszej dziesiątki WTA.

Bammer, S - Govortsova, Olga - 2
3.20


Bardzo ciekawe spotkanie. Bammer - teoretycznie największa niespodzianka sezonu, ale ostatnio gorzej jej leci, wcześniej można było stawiać handi na nią w ciemno w każdym spotkaniu, nawet z tymi najwyżej notowanymi, teraz często problemy przy własnym podaniu. Olga rozniosła przedwczoraj Vakulenko, której domeną jest serwis. Wcześniej walka z Hantuchovą i zwycięstwo nad Peer i Castano. Bammer porażka ze słabą [szczególnie po wczoraj] Sugi, z Mirzą. Szansa dla Białorusinki, bo na hardzie grać potrafi, pokazała to w mniejszych turniejach na początku sezonu. Ogólnie dwójka, to mocne ryzyko, ale handi setowe i gemowe - mocno wskazane.

Safarova, L - Sugiyama, A - 1
1.34


Obie wczoraj spisały się przeciętnie, ale to Ai nie wykorzystała swojego doświadczenia [szczególnie z gry deblowej] w meczu z Pin. Safarova zaczynała sety koszmarnie, ale potem szybko je kończyła. A do tego H2H 2-1. Jeśli Safarova zagra tak, jak wczoraj, to Ai nie ma szans.

Santangelo, M - Srebotnik, K - 1
2.00


Obie, to znakomite deblistki, a w singlu zdecydowanie lepiej [według mnie] prezentuje się Mara. Srebotnik nie jest światową czołówką, bo przy takich Mara się gubi, zbyt wiele chce udowodnić i wtedy za dużo popełnia błędów. Mara nie grała aż od Wimbledonu [tzn.rozegrała jeden mecz w Fed Cup, lekko przegrany z Momo], tu zaczęła od pewnego zwycięstwa, podanie funkcjonowało, gładko w TB z Rodionovą. Srebotnik niby całkiem nieźle, tydzień temu zwycięstwo nad Alyoną Bondarenko, ale ta, jak widać ma dołek formy. Potem walczyła z Petrovą, ale uległa w końcu, nie wytrzymała, chyba dość podobnie jak Schnyder w finale z Sharapovą - nawierzchnia zbyt szybka, a przeciwniczka zbyt mocna, by móc nadążyć. Mara ma to do siebie, że potrafi grać z każdą zawodniczką, żaden styl, żadne tempo jej nie straszne. No i po wczorajszych meczach, dla mnie to Włoszka jest faworytką. Ogólnie szykują się 3 sety i handi setowe i gemowe wskazane. H2H 1-1

Shaughnessy, M - Azarenka, V - 1
2.40


Bardzo dziwny kurs. Shaughnessy to baaardzo utalentowana zawodniczka, jedna z ładniej grających, jedna z lepszych deblistek. Troszkę nieudany sezon, zmiany partnerek w deblu [grała z ALG, potem z Husarovą, a ogólnie różnie...]. Myślałam, że King stawi większy opór, ale jak widać - Meghann poradziła sobie całkiem dobrze. Azarenka od pamiętnego meczu z Kirilenko ze Stanford, gdzie nie potrafiła nawet utrzymać podania, zagrała w San Diego - wygrana z Chan, a potem set z Hantuchovą i ostatecznie gładka przegrana. Tu łatwo z Brianti, która przecież nie gra tenisa nawet na poziomie King, a już szczególnie na hardzie. Meghann dalej ma umiejętności na pierwszą trzydziestkę, w deblu radzi sobie ciągle dobrze, nie rozumiem, czemu w singlu nie potrafi zagrać dwóch meczów pod rząd na równym poziomie. Tu ma trochę ułatwione zadanie, bo z reguły trafiała w drugiej rundzie na jakąś rozstawioną zawodniczkę, tymczasem trafia na młodą Azarenkę, która ma problemy z podaniem. Ale handi gemowe i setowe mocno wskazane. H2H 0-0.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Ja zagralem dzisiaj
Juznyi - Wawrinka 1
Juzny wygra łatwo w 2 setach
Hewitt - Blake 1
Lleyton trochę się pomęczy, w końcu Blake gra u siebie, ale takze wygra w 2 setach
Ferrer - Nalbandian 1
Panowie grali ze sobą 6 razy z czego 5 spotkan wygral Ferrer. W tym roku grali ze sobą w Barcelonie. David wygral 7-6 6-2
Gasquet - Verdasco 1
Czysta statystyka, grali ze sobą 4 razy i zawsze wygrawal Gasquet. W tym roku grali ze sobą 2 razy. W Monte Carlo Gasquet wygral 7-5 6-7 7-6 i w Rzymie 6-1 7-5
Safarova - Sugiyama 1
Tutaj jednak Safarova nie jest takim pewniakiem. Utkwil mi w pamięci jej mecz z Mauresmo w Roland Garros ktory wygrala 6-3 6-3. Japonka gra solidny tenis ale jeśli Czeszka zagra swój najlepszy tenis to spokojnie wygra.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik

Nie wiem dlaczego większość rywali uważa, że Ancic po kontuzji to jakaś łamaga. Wiadomo, że szczyt jego formy minął, ale on naprawdę dalej potrafi grać w tenisa na bardzo wysokim poziomie. Mathieu ostatnio gra dobrze, ale myślę, że będzie miał ciężką przeprawę z powracającym Anciciem. Nie można jednak nazwać tego spotkania &quot;pewniakiem&quot;.
[/quote]
Jeżeli Ancic nie grał w tenisa przez jakiś czas to niemożliwe jest żeby pokonał Mathieu. Francuz jest bardzo dobrym tenisistą, ma teraz lepszy okres w swojej karierze dlatego Mario Ancic nie ma szans. Nie oznacza to, że uważam go za tenisistę gorszego. Po prostu on nie jest jeszcze w szczytowej formie ????
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
CzokoZiom, dwie prośby...

1) Nie pisz posta pod postem, używaj opcji &#39;edytuj&#39;
2) Prosiłabym o bardziej rozbudowane argumenty, bo to:
Juzny wygra łatwo w 2 setach
- nie jest żadnym argumentem. Dla mnie to suchy typ, a suche typy zamieszcza się w dziale &quot;Kupony&quot;.

Dziękuję, pozdrawiam
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Przepraszam ???? . Jestem tu nowy i się uczę ???? . Ale na tenisie znam się jak mało kto.
Jeśli chodzi o mecz Juznyi - Wawrinka 1. Juznyi wygra łatwo w 2 setach ponieważ jest specjalistą od twardych kortów. Pamiętam jak pokonał Nadala w US Open w 4 setach. W tym roku bardzo dobrze zaprezentowal sie w Roland Garros gdzie przegral dopiero z Federerem oraz w Wimbledonie gdzie przegral z Nadalem choc prowadzil juz 2-0 w setach. W Montrealu w pierwszej rundzie pokonał zawsze groźnego Grosjeana dlatego Stanislas Wawrinka NIE MA SZANS !
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Spotkanie Davydenko - Nieminen
Typ 2
kurs 2 ~~

Czy &quot;kontuzja&quot; stopy jest juz wyleczona ? O to jest pytanie .. Sądze ze Davydenko jest spalony juz w swiecie tenisa, ATP zajela sie tym walkiem z sopotu i Davydenko martwi sie tylko o to zeby moc uprawiac jeszcze tenis profesjonalnie. Uwazam ze niecbedzie mial glowy do gry i zlapie &quot;kontuzje&quot;. Nieminen to solidny gracz , dobrze trzyma pilke w korice i daje szanse rywalowi na wpakowanie jej w siatke lub poza kort. Mysle ze Denko znow moze odwalic jakis walek. Typ z gatunku bardziej ryzykownych
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
Marion Bartoli - Maria Kirilenko(-2,5gema) typ:1 kurs: 1,85 fonbet stawka 10/10

Ostatni turniej w San Diego to był raczej wybryk, niż coś do czego można sie odnieść. Taki wyjątek potwierdzający regułę (Rosjanka zazwyczaj odpada w pierwszych rundach z zawodniczkami słabymi).
Wygrana z Jelena Jankovic nazywasz wybrykiem?

P.S. I Maria pokonała francuzke ????
Pokonała Francuzkę i za to duże brawa, ale moim ale zdania niezmieniam i uważam że już długo tu nie pogra.

Ps.
A co do meczu Mathieu - Ancic to nie wyobrażam sobie,żeby Francuz mógł przegrać.Ancic przez ostatnie trzy miesiące więcej czasu spędził w szpitalach i u lekarzy niż na treningach. Na dobra sprawę to myślałem że odpadnie już wczoraj, ale jak sie okazało to były dla Kanadyjczyka za wysokie progi. Na takim poziomie trzy miesiące to cała wieczność.
A co opinii zludnej, że Mathieu to łamaga, bo nie wygrał a miał parę piłek do końca to ciekawe. Ile ja takich spotkań oglądałem, że ktoś miał już meczbole,a przegrywał to głowa mała. I co wszyscy łamagi?? A Canans który prowadził bodajże już 4-0 w drugim secie z Mathieu (pierwszego Canas wygrał), a przegrał to już łamaga czy jeszcze nie??
Według mnie Francuz zrobił ogromny postęp w tym roku i nie przypadkiem ma na rozkładzie paru naprawdę świetnych tenisistów.
A jeszcze wracając do Ancicia to pamiętam analogiczna sytuację jak Myskina wróciła na Garrosa po paru miesiącach bez grania i dostała lanie od Shaughnessy. Gdyby Ancic trafił wczoraj na kogoś lepszego to myślę że byłoby podobnie. Zresztą co sie odwlecze... itd.
Dzisiaj już &quot;prawdziwy&quot; rywal, który pokaże ile jeszcze wody upłynie zanim Ancic będzie w jako takiej formie. Takie jest moje zdanie.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
A co opinii zludnej, że Mathieu to łamaga, bo nie wygrał a miał parę piłek do końca to ciekawe. Ile ja takich spotkań oglądałem, że ktoś miał już meczbole,a przegrywał to głowa mała. I co wszyscy łamagi?? A Canans który prowadził bodajże już 4-0 w drugim secie z Mathieu (pierwszego Canas wygrał), a przegrał to już łamaga czy jeszcze nie??
No i? Ma dobry sezon, ale ogólnie w poprzednich można było grać ciągle przeciwko. Niespełniony talent z cienką psychą. Dobry materiał na wtapianie w meczach, gdzie jest zdecydowanym faworytem.

Ancic przez ostatnie trzy miesiące więcej czasu spędził w szpitalach i u lekarzy niż na treningach.
To nie będą moje słowa, ale chorobę Ancica leczy się 3 miesiące, pozostałe 3 miesiące trenował, nie sam zresztą.

A jeszcze wracając do Ancicia to pamiętam analogiczna sytuację jak Myskina wróciła na Garrosa po paru miesiącach bez grania i dostała lanie od Shaughnessy.
No oczywiście. A oglądałeś materiał o Myskinie przed RG? CHyba nie, bo jakbyś oglądał, to nie pisałbyś, że to analogiczna sytuacja.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Narazie wyniki idą po mojej myśli ???? . Gasquet wygral pierwszego seta 6-3. Juznyi narazie 3-4 w pierwszym. Dobrym przykładem na to że ciężko sie wraca po kontuzji jest postawa Andy Murraya. Przegral pierwszego seta z mało znanym Włochem Fogninim.
A jeśli chodzi o Myskine. Ona juz wygrala turniej Wielkiego Szlema i podobnie jak Kim Clijsters postanowiła zając sie czymś innym.

W tym dziale NIE KOMENTUJEMY aktualnej sytuacji na kortach, to jest dział do TYPÓW WRAZ Z ANALIZAMI. /z.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Znam się bardzo dobrze.
David Ferrer - David Nalbandian 1
David Ferrer wygra to spotkanie ponieważ:
a)grali ze sobą 6 razy z czego 5 wygral Ferrer
b)w tym roku grali raz w Barcelonie, Ferrer wygrał 7-6 6-2
c)Nalbandian jest ostatnio w fatalnej dyspozycji, przegrał łatwo z Baghdatisem w Wimbledonie 2-6 5-7 0-6
d)David Ferrer jest głodny sukcesów dlatego z zimną krwią wykorzysta złą formę przeciwnika

Jak narazie wszystkie moje typy na forum się sprawdziły ????
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2007-08-08, 18:22 ]
To Ci się przyda kolego:
Lekcja używania forum cz.1
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
No oczywiście. A oglądałeś materiał o Myskinie przed RG? CHyba nie, bo jakbyś oglądał, to nie pisałbyś, że to analogiczna sytuacja.
No może nie do końca analogiczna ale chodziło mi o to, żeby pokazać podobieństwo kiedy pozostaje sie poza grą tyle czasu. Sama chyba przyznasz,że jak się nie gra regularnie człowiek ma problemy z &quot;czuciem kortu&quot;, a przez to robi dużo błędów.
Co to znaczy jak się nie gra długo ,to pokazał dzisiaj Murray.

To nie będą moje słowa, ale chorobę Ancica leczy się 3 miesiące, pozostałe 3 miesiące trenował, nie sam zresztą.
Jakbyś mogła uściślić, bo niespecjalnie zrozumiałem o co ci chodzi.
No i? Ma dobry sezon, ale ogólnie w poprzednich można było grać ciągle przeciwko. Niespełniony talent z cienką psychą. Dobry materiał na wtapianie w meczach, gdzie jest zdecydowanym faworytem.
Jakbyś była choć trochę obiektywna to stwierdziłabyś, że zrobił jeden z większych jeśli nie największy postęp w męskim tenisie na przełomie ostatnich miesięcy.
Jeżeli chodzi o psychikę to znam dużo bardziej zmiennych zawodników (żeby daleko nie szukać np. Chela)
A że w zeszłym roku przegrywał.... Kiepski argument,. Było minęło. Rogera tez parę lat temu lał kto chciał. Liczy sie tu i teraz.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No cieszę się, że dyskusja rozgorzała. Ostatnio trafiam tenis, nigdzie o tym nie pisałem, a szkoda, bo byście skorzystali :p Nie będę tu teraz pisał typów jakie już trafiłem bo nie na tym to polega. Na razie nawiążę do głęboko dyskutowanego spotkania Ancic - Mathieu.

Po pierwsze cieszyłem się z wczorajszego kursu na Ancica z Niemayerem (na betgun grałem ok 23ej i był aż 1.86 :jupi: ).
Po drugie ponownie cieszę się z kursu na Ancica w meczu z Mathieu (teraz 2.33 i może urośnie do do 21:30).
Po trzecie: dlaczego Mario wygra to spotkanie? Do rzeczy: atomowy serwis, którego się nie zapomina, i jak napisała zludna, po 3 miesiącach treningów, już przypomniał sobie jak się gra. Gdyby grali na clayu nie byłbym taki pewein tego spotkania, bo Mathieu przecież (po mękach) wygrał w tym roku turniej z Seppim, no ale wygrał. Chociaż z drugiej strony mam w pamięci mecz Anicica na clayu z zeszłego roku, już nie pamiętam z kim, ale z jakimś średniakiem, kiedy to wygrał mecz, przegrywając 1-0 w setach i 1-5 w gemach. No ale takie rzeczy się zdarzają. No ale wróćmy do nawierzchni. Tutaj decydyje serwis, który otwiera całą wymianę. Np. wczoraj widziałem jak Stiopa znakomitym serwem ganiał po korcie Gonza jak jakiegoś amatora. Idżmy dalej: zeszły rok: Indian Wells i zwycięstwo Anica 2-0 7-6(5) 6-3. Gry w tenisa przez kontuzję nie da się zapomnieć, podobnie jak każdej gry. Minęło juz ponad pół roku po nieszczęsnym wypadku, chyba na skuterze wodnym i Ancic gra dobrze. Grał późno więc meczu nie oglądałem ale dzisiaj jeśli Star Sports go pokaże (ok. 22ej) na pewno obejrzę. Ancic nie jest takim typowym Chorwatem, jak np. Karlovic czy Ljuba którzy grają wyłącznie siłowo. On potrafi biegać i wygrywac piłki, które przy jego wzroście a co za tym idzie, teoretycznie mniejszej zwinności, są nie do odbioru. Moim zdaniem taki kursik to prezencik. Ancic może nam napsuć nerwów wygrywając np. w tiebreakach, albo tracąc jednego seta, ale powinien ten mecz wygrać. Pewniaków nie ma ale jeśli niektórzy myślą, że są to zwycięstwo Mario Ancica w tym spotkaniu jest dla mnie takim pewniakiem.

Zaraz przemyślę kilka spotkań i dorzucę kilka propozycji. :p
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Analizy trochę póżniej bo najpierw muszę poruszyć kwestię &quot;znakomitego znawcy tenisa&quot; CzekoZioma :jezora:

Zacznijmy tak:

Znam się bardzo dobrze.

Ale na tenisie znam się jak mało kto.
Wrodzona skromność &quot;znakomity znawco tenisa&quot;. Aż żal dupę ściska (sorry za wyrażenie) jak się czyta twoje &quot;wybitne analizy&quot;, o czym teraz:

Tutaj jednak Safarova nie jest takim pewniakiem. (...)
Japonka gra solidny tenis ale jeśli Czeszka zagra swój najlepszy tenis to spokojnie wygra.
W tych dwóch zdaniach, rozdzielonch jeszcze jednym, ale nie było mi potrzebne tutaj, zaprzeczasz sam sobie. Hm, ale pewnie nawet o tym nie wiesz, chociaż wydaje mi się, że &quot;taki znawca jak Ty&quot; powinien to wiedzieć :jezora:

Gasquet gra wspanialy tenis na twardych kortach dlatego Fernando nie ma z nim szans.
No jaka głęboka myśl. Tak sobie myślę, że jeśli Gasquet gra tak wspaniale na twardych kortach i Verdasco nie miał szans, to dlaczego wygrał Hiszpan? :mrgreen:

Francuz jest bardzo dobrym tenisistą, ma teraz lepszy okres w swojej karierze dlatego Mario Ancic nie ma szans.
Mario ma szanse i jeszcze przed północą albo tuż po wszyscy się o tym przekonamy.

Czekam na jakąś wspaniałą, i taką, którą mało kto potrafi napisać, ripostę z twojej strony &quot;wielki znawco tenisa&quot; CzekoZiomie. :mrgreen: :jezora:
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Djokovic - Nalbandian 1 @ 1.4 ✅

To pierwsze spotkanie tych dwóch zawodników. Novak jest objawieniem tego sezonu, jest u szczytu formy czego dowiódł w poprzednim meczu pokonując zawsze groźne Nicolasa Kiefera. Dawid Nalbandian to zawodnik, który szczyt doskonałości ma już nieco za sobą. W poprzedniej rundzie zaprezentował się jednak z dobrej strony pokonują Ferrera, z którym do tej pory sobie nie radził. Dziś przed Dawidem bardzo ciężki przeciwnik. Widać, że pomimo iż, Djoko gra w wielu turniejach jest świeży, zwrotny i bardzo szybki. Jego serwis też na pewno będzie ogromnym zagrożeniem dla mniej zwrotnego Nalbandiana.

Nadal - Mathieu 1 @ 1.12 ✅

Grali już ze sobą cztery razy. Dwa razy na clayu i dwa na hardzie. Zawsze górą wychodził Rafa. Dziś powinno być podobnie. Nie będzie to na pewno łatwe spotkanie dla Nadala, gdyż Mathieu gra ostatnio dosyć dobrze, co udowodnił pokonując wczoraj gładko Ancicia. Nadal w poprzedniej rundzie wygrał z Maratem Safinem 7-6 6-0. Czyli spacerkiem przez kolejną rundę. Nadal powinien wygrać to spotkanie pomimo tego, że hard nie jest jego ulubioną nawierzchnią.

Kirilenko - Dulko 1 @ 1.4 ✅

Spotkały się już dwa razy na hardzie, gdzie górą wyszła Kirilenko. Dulko jest w ostatnim czasie bez formy, o czym świadczą jej ostatnie porażki z choćby T. Golovin, E. Daniilidou czy z M. Krajicek. Natomiast Kirilenko prezentuje się w moich oczach bardzo dobrze na przełomie tego sezonu - pokonała ostatnio bardzo groźną zawodniczkę, jaką jest M. Bartoli czy też Safarovą. Moim zdaniem będzie to spokojny spacerek dla Kirilenko, a kurs nie taki znowu mały.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Co powiedzie na to?
Danilidou E./Woehr J. - Fusano C./Kops-Jones R 2
kurs 3,00 ✅

Danilidou E. kreczowala w meczu z Sharapova, przez co zwieksza sie szansa amerykanek o ile mecz sie wogle odbedzie. Poza tym one graja przed wlasna publicznoscia. Moim zdaniem warto zaryzykowac.

na 90% będzie walkower, jeśli zawodniczka kreczuje w singlu, to chyba z powodu kontuzji, prawda? więc nie może grać w deblu. z niektórych buków już mecz wycofany, w innych policzą po kursie 1.0 /z.


Dodano

Doczytalem sie ze greczynka miala problemy z oddychaniem, to chyba nie jest nic powaznego :roll: Nie wiem czym to moglo byc spowodowane i ciekawe czy sie powtorzy w dzisiejszym meczu.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Safarova, L - Ivanovic, A - 2
1.47


Stawiam na Anę. Wczoraj odprawiła amerykańską Kurnikovą, czyli Ashley Harkleroad, czyli krótko mówiąc nie miała kompleksów, bo Amerykanie ślinili się na Ashley [tym razem publika była podzielona], więc z Safarovą, dziewczyną uroczego [ponoć] Berdycha sobie poradzi. Czeszka wczoraj odprawiła zgodnie z planem emerytowaną Sugi, która powinna dla swojego dobra grać już tylko w deblu. Ale dzień wcześniej męczyła się z Poutchkovą - najpierw dawała się dwa razy przełamać, potem odrabiała, broniła kolejnych BP, czasem SP - no cały cyrk, jak ktoś ten mecz grał grubiej, to ma kilka lat w plecy ze stresu. Ana na hardzie chyba troszkę gorzej, niż na clayu, ale tu też mniej musi się ruszać, więc plus na jej korzyść. Poza tym ma lepsze podanie [o ile nie będzie wiało, bo wtedy problemy z wyrzutem piłki, ale wieje w Montrealu, więc bez obaw]. Poza tym Berdych odpadł właśnie w Montrealu, a Czeszka w meczu z Poutchkovą chyba bardzo się tym przejęła, chciała odpaść już z Ai, ale ta jej nie pozwoliła. Ana głodna sukcesów, a przede wszystkim, tym razem 95% publiczności będzie wlepiać w nią wzrok, więc nie ma innej opcji.

Bondarenko, Katerina - Azarenka, V - 1
2.50


Azarenka odprawiła z kwitkiem Meghann i Brianti. O Meghann pisałam, że w tym sezonie nie potrafi zagrać dwóch meczów pod rząd na równym poziomie i tu ta kwestia też była rozstrzygająca. Bondarenko jest równiejsza od Azarenki, a przede wszystkim ma lepsze podanie. Kurs opłacalny, bo Azarenka powinna już odpaść, a sam kurs 1.5 na Białorusinkę jest nie wart ryzyka. Szczególnie, że odkąd Alyona ma dołka formy, Katerina pnie się w górę. I dobrze, dobrze. Ich debel będzie silniejszy.

Haas, Tommy - Stepanek, R - 1
1.60


Oglądałam mecz Stepanka z Gonzo i totalnie nie rozumiem typów na Czecha. Gdyby nie problemy Gonza w trzecim secie, to Stepanek pożegnałby się z turniejem. To Gonzo pewniej wygrywał swoje podanie i to Gonzo miał więcej szans na przełamanie Czecha [fakt, że żadnej nie wykorzystał, ale = problemy zdrowotne]. Przy podaniu Gonza Radek był bezsilny, asy? Ok, Tommy też serwuje sporą ilość asów, przy swoim podaniu nie ma większych problemów. Gra na swoim poziomie od dłuższego czasu i to na razie starcza. Zabrakło na Isnera, ale to rewelacja zeszłego tygodnia, poza tym brakło mu tylko dwóch piłek, także nie jest to jakaś dotkliwa porażka. W Ameryce grać lubi, na hardzie grać lubi najbardziej, czego trzeba więcej? Stepanek tak naprawdę ma dość nieudany sezon i w takie cuda nie uwierzę, że nagle po rewelacyjnym pokonaniu Gonza [w którym dla przeciętnego widza przez dwa i pół seta lepszy był Gonzo], pokona i Tommy&#39;ego.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Safarova, L - Ivanovic, A - 2
1.47


Stawiam na Anę. Wczoraj odprawiła amerykańską Kurnikovą, czyli Ashley Harkleroad, czyli krótko mówiąc nie miała kompleksów, bo Amerykanie ślinili się na Ashley [tym razem publika była podzielona], więc z Safarovą, dziewczyną uroczego [ponoć] Berdycha sobie poradzi. Czeszka wczoraj odprawiła zgodnie z planem emerytowaną Sugi, która powinna dla swojego dobra grać już tylko w deblu. Ale dzień wcześniej męczyła się z Poutchkovą - najpierw dawała się dwa razy przełamać, potem odrabiała, broniła kolejnych BP, czasem SP - no cały cyrk, jak ktoś ten mecz grał grubiej, to ma kilka lat w plecy ze stresu. Ana na hardzie chyba troszkę gorzej, niż na clayu, ale tu też mniej musi się ruszać, więc plus na jej korzyść. Poza tym ma lepsze podanie [o ile nie będzie wiało, bo wtedy problemy z wyrzutem piłki, ale wieje w Montrealu, więc bez obaw]. Poza tym Berdych odpadł właśnie w Montrealu, a Czeszka w meczu z Poutchkovą chyba bardzo się tym przejęła, chciała odpaść już z Ai, ale ta jej nie pozwoliła. Ana głodna sukcesów, a przede wszystkim, tym razem 95% publiczności będzie wlepiać w nią wzrok, więc nie ma innej opcji.

Bondarenko, Katerina - Azarenka, V - 1
2.50


Azarenka odprawiła z kwitkiem Meghann i Brianti. O Meghann pisałam, że w tym sezonie nie potrafi zagrać dwóch meczów pod rząd na równym poziomie i tu ta kwestia też była rozstrzygająca. Bondarenko jest równiejsza od Azarenki, a przede wszystkim ma lepsze podanie. Kurs opłacalny, bo Azarenka powinna już odpaść, a sam kurs 1.5 na Białorusinkę jest nie wart ryzyka. Szczególnie, że odkąd Alyona ma dołka formy, Katerina pnie się w górę. I dobrze, dobrze. Ich debel będzie silniejszy.

Haas, Tommy - Stepanek, R - 1
1.60


Oglądałam mecz Stepanka z Gonzo i totalnie nie rozumiem typów na Czecha. Gdyby nie problemy Gonza w trzecim secie, to Stepanek pożegnałby się z turniejem. To Gonzo pewniej wygrywał swoje podanie i to Gonzo miał więcej szans na przełamanie Czecha [fakt, że żadnej nie wykorzystał, ale = problemy zdrowotne]. Przy podaniu Gonza Radek był bezsilny, asy? Ok, Tommy też serwuje sporą ilość asów, przy swoim podaniu nie ma większych problemów. Gra na swoim poziomie od dłuższego czasu i to na razie starcza. Zabrakło na Isnera, ale to rewelacja zeszłego tygodnia, poza tym brakło mu tylko dwóch piłek, także nie jest to jakaś dotkliwa porażka. W Ameryce grać lubi, na hardzie grać lubi najbardziej, czego trzeba więcej? Stepanek tak naprawdę ma dość nieudany sezon i w takie cuda nie uwierzę, że nagle po rewelacyjnym pokonaniu Gonza [w którym dla przeciętnego widza przez dwa i pół seta lepszy był Gonzo], pokona i Tommy&#39;ego.


Popieram typ na Tommiego.Stepanka już tutaj nie powinno być Gonzales w 2. secie miał 2 gemy serwisowe Radka w których była szansa na breaka.Tym razem Stepanka czeka trudniejsze przeprawa z bardzo dobrym na hardzi Niemcem..Wg mnie Radek jest dziś bez szans
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
Safarova, L - Ivanovic, A - 2
1.47


Ana głodna sukcesów, a przede wszystkim, tym razem 95% publiczności będzie wlepiać w nią wzrok, więc nie ma innej opcji.
A to ciekawy argument. Chyba kluczowy. :mrgreen:. Nie śmiem sie spierać z taką argumentacją. Ale teoria spiskowa, że Safarova chciała odpaść, żeby być już z ukochanym też fajna. Myślisz,że tak bardzo go kocha? :]
A tak już na poważnie to chyba sie skończy jak piszesz czyli wygraną Any
Bondarenko, Katerina - Azarenka, V - 1
2.50
Tu zdecydowanie popieram. Katerina gra fajny tenis, ma dobre podanie i jest w stanie powalczyć z Azarenką

Haas, Tommy - Stepanek, R - 1
1.60
A akurat tu niebyłbym taki pewien. Walka powinna być i Radka bym nie skreślał. Czech ma dobry serwis, dobrze operuje forehandem. A co do meczu z Gonzalezem, to wcale nie uważam, że Radek był w tym spotkaniu słabszy. Gra sie tak jak przeciwnik pozwala i Radek to wykorzystał.
Nie twierdzę, że Czech zaraz tu wygra (dla mnie to spotkanie to loteria/dyspozycja dnia,każdy sobie może wstawić co chce) ale szanse są wyrównane. A co do złego sezonu Czecha to też nie nie całkiem prawda bo w Ameryce sobie świetnie poczyna. Chyba że się zmartwi opadnięciem Martiny jak Safarova, to inna sprawa. :] (o ile oni jeszcze oni ze sobą są).
A Tommy trzeba pamiętać, że znowu dopiero wrócił po kontuzji.

Ps.
Mi sie bardzo podoba typ na Mirze z jakimś fajnym handi, ale o tym to napiszę później.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
A Tommy trzeba pamiętać, że znowu dopiero wrócił po kontuzji.
Kontuzja była już dawno.

Chyba że się zmartwi opadnięciem Martiny jak Safarova, to inna sprawa. :] (o ile oni jeszcze oni ze sobą są).
Są, są, ale wątpię, bo Martina w deblu gra, w sumie z Hantuchovą zostały tam głównymi faworytkami po wycofaniu się Molik/Santangelo.

A to ciekawy argument. Chyba kluczowy. :mrgreen: . Nie śmiem sie spierać z taką argumentacją. Ale teoria spiskowa, że Safarova chciała odpaść, żeby być już z ukochanym też fajna. Myślisz,że tak bardzo go kocha? :]
A tak już na poważnie to chyba sie skończy jak piszesz czyli wygraną Any
haha, ostatnio wychodzę z założenia, że jak nie ma o czym pisać [bo tu można zamknąć wszystko w paru krótkich zdaniach], to należy napisać to tak, żeby komukolwiek chciało się to przeczytać. I tak 65% wchodzących do tego działu nie czyta analiz, tylko patrzy kto napisał, jaki typ i wyłącza okienko.
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
haha, ostatnio wychodzę z założenia, że jak nie ma o czym pisać [bo tu można zamknąć wszystko w paru krótkich zdaniach], to należy napisać to tak, żeby komukolwiek chciało się to przeczytać. I tak 65% wchodzących do tego działu nie czyta analiz, tylko patrzy kto napisał, jaki typ i wyłącza okienko.
To nie był wcale żaden zarzut. Mi sie podobała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom