>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy gujona 301

gujon301 951

gujon301

Użytkownik
gujon301 taka rada jeśli typujesz ekstraklasę a jeszcze kilka kolejek zostało do końca to zauważ że ostatnio 80-90% meczy kończy się overem 2.5 także grania underów ci nie polecam, no chyba że gra legia, śląsk bo one grają bardziej technicznie i trzymają się taktyki czy wisła która gra na remisy, byle nie przegrać choć jej nie zawsze się udaje, przykład ostatnie 0:3 ze śląskiem,

często wpadam popatrzyć jak ci idzie, nie załamuj się i powodzenia :]
Teoretycznie to wszystko wiem, ale niestety ostatni tydzień w moim wykonaniu był tragiczny. Jaki bym tutaj typ nie wstawił to wszystko w plecy. Gram już bardzo dużo lat i wiem,że takie okresy słabe się zdarzają. Dlatego zrobiłem sobie przerwę parę dni.
Po miesiącu prowadzenia tematu zysk z 2049 zł zmalał do ✅300 zł. Ok. Pora coś wstawić.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#55

WTA Bruksela

Oprandi-Zheng
+1.5 Zheng (1.68)✅

Kurs 1.68
Stawka 100
✅68

Faworytką napewno jest Oprandi, wiele osób w dziale tenisa widzi w niej faworytkę. Być może tak będzie, ale po kursie 1.50 Oprandi ja nie ruszam. Pogromczyni Woźniackiej dzisiaj powalczy i kto wie czy nie popsuję paru osobą kupon. To nie będzie łatwy pojedynek dla Oprandi. Ja pobieram seta na Azjatkę....


#56

Ekstraklasa

Piast - Korona 1 (1.95)⛔

Kurs 1.95
Stawka 200


Nietypowo, bo w czwartek zaczyna się 28 kolejka naszej Ekstraklasy. W Gliwicach zobaczymy pojedynek Piasta z Koroną Kielce. Jak wszyscy wiemy beniaminek walczy o europejskie puchary. Na dzień dzisiejszy zajmuje 3 miejsce. W ostatniej kolejce zespół z Gliwic pokonał Podbeskidzie 2-1. Korona zaś u siebie rozbiła Jagiellonię aż 5-0. Minimalnym faworytem tego spotkania wydaję się być Piast Gliwice, który będzie chciał wygrać z osłabioną Koroną. Zespól z Kielc zagra bez Korzyma, który w ostatnim spotkaniu złamał nogę. Potencjał piłkarski jest po stronie Piasta, ten zespół jest objawieniem tego sezonu. Grają bardzo ofensywną pilkę, mają zgrany kolektyw, a taki Podgórski jak na naszą ligę robi różnicę. Tak jak na wstępie napisałem faworytem spotkania jest Piast Gliwice, ale to nie będzie łatwe spotkanie dla beniaminka. Nadzieja też w grze Korony, która na wyjazdach nie przypomina drużyny z Kielc. Wszystkie argumenty po stronie Piasta....a jak będzie zobaczymy po meczu. Powodzenia
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#57
Ekstraklasa
Lech Poznań -Podbeskidzie 1 (1.4)
I Liga
Zawisza Bydgoszcz- Olimpia Grudziądz 1 (1.44)
AKO 2.016
Stawka 200
Lech wiadomo.....walczy jeszcze o Mistrzostwo Polski. Po wczorajszym remisie Legii odżyły nadzieje, więc dzisiaj pewne zwycięstwo.
Jeśli chodzi o Zawiszę to aby myśleć o awansie muszą to spotkanie wygrać. Olimpia już mogła by w zasadzie jechać na wakacje. Przyjadą przegrają i pojadą.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#58

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów
Obie strzelą/ TAK✅

Kurs 1.80
Stawka 100
✅80

O godzinie 13:30 piłkarze Lechii Gdańsk podejmą na PGE Arenie Gdańsk GKS Bełchatów. Oba zespoły mają inne cele. GKS w dwunastu meczach zdobył aż dwadzieścia punktów i traci już tylko trzy pkt do czternastej Pogoni Szczecin. Bełchatów jak wszyscy wiedzą broni się przed spadkiem i dzisiaj będzie chciał wywieźć jakieś punkty z Gdańska. W ostatniej kolejce drużyna z Bełchatowa pokonała Zagłębie Lubin 3-2. Gra ich w tej rundzie na pewno wygląda zdecydowanie lepiej. Szczególnie w bocznych sektorach boiska wyglądają bardzo dobrze. Myślę że w tamtych rejonach boiska będzie największe zagrożenie pod bramką Gdańszczan. Szybki Łukasz Madej i Mateusz Mak robią jak na naszą ligę dużą różnice. Jeśli chodzi o zespół z Gdańska to tak naprawdę gra on dzisiaj o honor. W tej rundzie u siebie wygrali tylko raz,ale wbrew pozorom ich gra nie wygląda źle. Ten zespół posiada duży potencjał, grają bardzo ofensywną piłkę. Dzisiaj do zespołu wraca Buzała, być może od pierwszej minuty zagra Duda, który w ostatnich spotkaniach pociągnął do przodu grę Gdańszczan. Progres w grze Lechii jest widoczny, pytanie jest tylko takie czy Ci w większości młodzi chłopcy znów nie popełnią śmiesznych błędów w defensywie. Myślę,że dzisiaj zobaczymy otwarte spotkanie z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Ostatnie trzy mecze na PGE Arenie obfitują w dużą ilość bramek. (Lechia -Jaga 2-3, Lechia-Podbeskidzie 1-2, Lechia- Ruch 4-4). Jest to spowodowane w dużej mierze stylem gry podopiecznych Bobo Kaczmarka, którzy u siebie nie kalkulują....grając głównie do przodu. A,że często zapominają o defensywie to już inna sprawa....Dla mojego typu to akurat dobrze.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#59
Ekstraklasa
Lech Poznań- Podbeskidzie 1 (1.40)
Liga Mistrzów
Borussia - Bayern 2 (1.78)

AKO 2.49
Stawka 500
O meczu Lecha już pisałem.
W finale Ligi Mistrzów faworytem jest Bayern. Są piłkarsko lepszym zespołem. Brak kontuzjowanego Gotze zrobi w środku pola dużą różnice. Kursy spadają ....i słusznie.
 
grendlerck 0

grendlerck

Użytkownik
Witaj! trochę mnie nie było ???? Co do reputacji to Ci podbiłem. Owszem grałem Twoje typy i z chęcią bym się posiłkował Twoimi analizami... Dlaczego nie prowadzisz już tematu &quot;Typy gujona&quot;? Pzdr
Ps. Nie mogę wysłać prywatnej wiadomości bo się słabo udzielam...
 
Do góry Bottom