>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy gujona 301

gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#28
WTA Madryt
V.Lepchenko- J. Goerges 1 (1.80). Goerges oddała mecz walkowerem ..szkoda zwrot stawki
Kurs 1.80
Stawka 200
EW 360
Widziałem mecz Lepchenko z Vinci, zagrała jak pani profesor. Była bardzo skuteczna, popełniła mało błędów. Z chimeryczną Goerges jest w mojej opini faworytką. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#29

I Liga

Zawisza Bydgoszcz
- Cracovia Kraków 1 (2.35)✅

Kurs 2.35
Stawka 110
EW 258,5 ✅148.5

Kurs 2.35 na Zawiszę jest w mojej opni godny pobrania. Jak wiadomo będzie to mecz na szczycie. W Zawiszy pożegnali Szatałowa i powitali Ryszarda Tarasiewicza. Dwa ostatnie mecze pod wodzą nowego szkoleniowca wygrali. Z Okocimskim oraz Wartą Poznań. Może jeszcze gra nie zachwyca, ale już widać u piłkarzy pełne zaangażowanie, wolę zwycięstwa. Niby to nic, ale na polską ligę wytarczy.
Cracovia swoją grą mnie nie przekonuje i uważam,że jutro w starciu z Zawiszą polegnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#30

Puchar Polski

Legia-Śląsk 1 (1.75)⛔ jak boli⛔


ATP Madryt

Berdych-Janowicz 1 (1.35)✅


AKO 2.36
Stawka 255
EW 0

Jeśli chodzi o Legię to pewnie każdy wie,że jest zdecydowanym faworytem. Dzisiaj będzie masówka, którą zazwyczaj omijam. Ale w tej sytuacji robię wyjątek i gram na Legię. Powodów jest parę.....po pierwsze Śląsk gra straszny piach i w Warszawie zostanie zdominowany, po drugie Legia przy obecności 30 tysięcy kibiców będzie podwójnie zmobilizowana....na Śląsk to w zupełności wystarczy.
Jeśli chodzi o Berdycha, to uważam go za zdecydowanego faworyta. Fakt ,że Jurek w pierwszej rundzie grał bardzo dobrze. Ale trzeba pamiętać ,że gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala. Berdych już na dużo nie pozwoli ???? . Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#31
Puchar Polski
Legia -Śląsk 1X (1.20)⛔ boli ????
I Liga
Zawisza - Cracovia 1X (1.30)✅
AKO 1.56
Stawka 207
EW 0
Oba mecze opisalem wyżej. Dostałem zwrot z meczu WTA, który się nie odbył i postanowiłem z 207 zrobić 322. Zawsze to 115 zł na paliwo. Nie wierze w zwycięstwo Cracovi i Śląska.
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Śledzę Twój wątek i czasem gram, ale dzisiaj nie mogłem, bo to by było wbrew mojemu sercu.
Szkoda Śląska. Pozdrowienia z Wrocławia ;)
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Żeby było śmieszniej, też jestem kibicem Śląska. Ale nie wiedziałem że Legia nie wyjdzie z szatni. Dla mnie jest to nauka na przyszłość. Trudno. Tak bywa. Nie zawsze się wygrywa. Najważniejsze to się nie podpalać i nie próbować odegrać się za wszelką cenę. Jutro też jest dzień. ????

Zysk po 31 kuponach ✅1.464 zł i 50 gr.....trochę spadło,ale niestety za błędy się płaci. Dwa kupony z Legią kosztowały mnie ponad 400 zł. Ilość trafionych i nie trafinych kuponów policzę po 50 kuponach. Yeld obliczę po ok 100 kuponach.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#32

WTA Madryt

Lepchenko- Errani 1 (2.90)⛔

Kurs 2.90
Stawka 150
EW 0


Kurs 2.90 na Lepchenko to dla mnie jaja. Gram już dzisiaj bo po pierwsze kursy do jutra spadną, a po drugie nie wierze w Errani. Ona już mogła odpaść z tego turnieju z Cristeą. O Lepchenko już pisałem wyżej. Errani ze swoimi balonikami jutro zostanie pozamiatana. Jak Errani jutro pierwsze podanie nie będzie wchodzić to będzie to mecz do jednej bramki ????
 
Z 10

zielony84

Użytkownik
Jestem początkującym i jak się podpaliłem i chciałem odegrać to pół swojej kasy przegrałem przeznaczonej na zakłady. Ja ty to robisz że tak na spokoju grasz?
 
grendlerck 0

grendlerck

Użytkownik
Witaj gujon301 obserwuję Twoje typy od jakiegoś czasu. Bardzo rzeczowo i sensownie argumentujesz swoje wybory co przekłada się na wyniki jakie osiągasz - GRATULACJE!
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#35

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów
Under 2.5 (1.55)✅

Jagiellonia - Legia Warszawa
Under 2.5 (1.75)⛔

AKO 2.75
Stawka 100
EW 0

Dla mnie oba mecze zapowiadają się underowo. O meczu Pogoni z Bełchatowem nie ma co za dużo pisać. Mecz drużyn underowych, w których nie ma kto strzelać bramek. Dla mnie jedna bramka może zaważyć o wyniku meczu. Wiadomo jak ważny to mecz dla tych drużyn. Nikt nie będzie chciał się odkryć Under jak nic.
Drugi mecz wbrew pozorom również zapowiada się underowo. Jagiellonia po słabych występach będzie w tyłach bardzo uważnie grać. Legia jak to Legia, jak coś strzeli to będzie się umiejętnie bronić. Dla mnie wtym meczu pachnie niespodzianką. A może to Jaga wygra?:razz: np 1-0.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#36

WTA Madryt (półfinał)

Serena Williams - Errani
-1.5 seta Williams Serena (1.68)✅

Kurs 1.68
Stawka 500
EW 840 ✅340

Errani w tej fazie już dawno nie powinna być. To nie ona wygrała z Lepchenko, to Lepchenko przegrała sama ze sobą. Jutro silna Serena zabiję baloniki Errani. Nie widzę tutaj szans dla Errani. Mecz Dawida z Goliatem. 1.68 to dla mnie prezent. Z czystym sumieniem polecam. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#37

ATP Madryt

Wawrinka-Berdych 1 (1.94)✅

Kurs 1.94
Stawka 100
EW 194✅94

Dla mnie faworytem spotkania jest Wawrinka. Sama siła i serwis to za mało na bardzo dobrze prezentującego się Wawrinkę. Szwajcar od pewnego czasu prezentuje się bardzo dobrze, myślę że dzisiaj rozrzuci po korcie Berdycha. 1.94 dla mnie jak znalazł. Polecam. ????

Zysk po 37 kuponach ✅ 2.014
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#38

WTA Madryt (Finał)

Serena Wiliams-Maria Sharapova 1 (1.50)✅

Ekstraklasa

Piast Gliwice- Śląsk Wrocław 1X (1.40)✅

AKO 2.10
Stawka 250
EW ✅275

Jeśli chodzi o Finał w Madrycie to dla mnie faworytką jest Serena. Kurs na Unibecie był 1.68 ale niestety zaspałem. Radzę grać to już teraz bo kursy polecą. Przyznać trzeba że Maria na cegle spisuje się bardzo dobrze,ale Serena to nie ten rozmiar kapelusza.
Dodałem do tego zdarzenia typ, że Śląsk nie wygra w Gliwicach po fajnym kursie 1.40.
Piast w tym sezonie walczy o europejskie puchary, ma bardzo fajny kolektyw i u siebie są bardzo groźni. Spodziewam się zaciętego meczu. Minimalnym faworytem tego spotkania w mojej ocenie jest Piast. Śląsk często po bardzo dobrym meczu gra totalny piach. Icj forma często bardzo się wacha. Zespół z Wrocławia gra praktycznie bez napastnika. Remis to wszystko na co stać Śląsk w Gliwicach. Kupon wydaję realny do trafienia. Jest jeden warunek. Trzeba go dzisiaj grać bo do niedzieli kursy będą niższe. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
taszi 25

taszi

Użytkownik
Gratuluję Wawrinki- było ciężko, nawet już na livie kontrowałem Berdycha ale ładnie siadło ???? Nie zdziw się jednak jak przestaną typy wchodzić bo mam zamiar w najbliższej przyszłości z nich korzytsać ;)
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#39

Estraklasa

Lechia Gdańsk- Ruch Chorzów 1 (2.25)⛔ ???? 4-4

Kurs 2.25
Stawka 150
Ew 0

Dzisiaj mecz drużyn, które w tym sezonie strasznie zawodzą. Lechia w ostatnich 5 meczach zdobyła tylko 1 pkt. Ostatni raz wygrała u siebie w marcu z Koroną Kielce 3-2. To na czym opieram swój optymizm odnośnie mojego typu. Przede wszystkim na słabej grze Ruchu Chorzów. Ten zespół w defensywie spisuje się bardzo słabo, popełnia wiele błędów w kryciu. Kto oglądał ich ostatni mecz z Piastem ten tą nieporadność pewnie dostrzegł. Już w poprzednim meczu Ruch grał w osłabieniu i to się dzisiaj nie zmieni. Ruch w dalszym ciągu nie może skorzystać z Dokića i Szyndrowskiego. Na domiar złego urazu w ostatnim meczu doznał ich najlepszy strzelec Jankowski. Lechia potencjał aby w końcu na swoim stadionie wygrać na pewno posiada. Ich gra w Warszawie nie wyglądała tak źle, brakuje często ostetniego podania i skuteczności. Buzała, Machaj czy Ricardinho to zawodnicy, których stać na rozmontowanie słabej defensywy Ruchu. Z kim jak nie ze słabym Ruchem i gdzie jak nie u siebie mają piłkarze Kaczmarka się przełamać.
 
Do góry Bottom