>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy gujona 301

gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#40

Ekstraklasa

Piast- Śląsk X (3.20)⛔ 15 sekund zabrakło 3-2


Kurs 3.20
Stawka 100
EW 0

Piłkarze Piasta Gliwice dzisiaj podejmą aktualnego jeszcze Mistrza Polski Śląsk Wrocław. Beniaminek z Gliwic w tym sezonie spisuje się zaskakująco dobrze. Zespół z Gliwic w ostatniej kolejce pokonał w Chorzowie Ruch i z 38 pkt zajmuje 4 miejsce, które przy dobrym układzie może dać możliwość gry w europejskich pucharach. Śląsk zaś w ostatniej kolejce wymęczył u siebie zwycięstwo z Pogonią 1-0 i z 40 pkt plasuje się tuż przed Piastem. Jak widać po układzie w tabeli mecz zapowiada się bardzo emocjonująco. Wbrew pozorom ja zdecydowanesgo faworyta w tym spotkaniu nie widzę. Śląsk ostatnim meczem w Warszawie udowodnił,że wciąż trzeba się z nim liczyć. Piast u siebie na pewno jest bardzo niebezpieczny. Myślę,że żadna z drużyn nie zaryzykuje w tym meczu i możemy się spodziewać &quot;piłkarskich szachów&quot; Zbyt duża ranga tego spotkania spowoduje strach przed zbytnim odsłonięciem się. Reasumujac myślę że remis ostatecznie zadowoli obydwie drużyny. Wiem, że moje argumenty są prawie żadne, tylko jak tutaj uargumentować wynik remisowy. Wiele osób nastawia się w tym meczu na wiele bramek, coś mi się zdaję że tutaj będzie underowo. Stawiam 1-1

Zysk po 40 kuponach ✅2.039
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#41
ATP Rzym
S.Giraldo -J.Janowicz 1 (2.20) godz 15:00⛔

Kurs 2.20
Stawka 100
EW 0
Dlaczego tak? Po prostu nie wierze w przemianę Jerzyka, w Madrycie było widać poprawę ale.....no właśnie. Same podanie to za mało żeby wygrywać. Giraldo ma dobry return i to dzisiaj powinno wystarczyć...Resztę załatwi już sam Jurek bijąc po autach ????

#42
Williams -Robson 1 1.80⛔
Kurs 1.80
Stawka 100
EW 0
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#43

Ekstraklasa

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 (2.05)⛔

Kurs 2.05
Stawka 200
EW 0

Dzisiaj w Lubinie spotkanie drużyn,które mają jeszcze szanse powalczyć o europejskie puchary w przyszłym sezonie. Mimo fatalnych występów na wiosnę, to Górnik jest bliższy osiągnięcia tego celu, ale w razie zwycięstwa Zagłębie zbliży się do zabrzan na jeden punkt i wtedy wszystko będzie jeszcze możliwe. Zagłębie na wiosnę spisuje się zdecydowanie lepiej od swojego przeciwnika z Zabrza. Na pewno zespół z Lubina jest faworytem tej potyczki, w ostatnim spotkaniu zremisowali co prawda z Podbeskidziem, ale w tej rundzie remis z Podbeskidziem nie jest wstydem. Zagłębie u siebie jest drużyną bardzo groźną, mają bardzo &quot;szybkie skrzydła&quot;, które w bocznych sektorach boska z łatwością robią przewagę liczebną. Pawłowski po kontuzji doszedł już do swojej dyspozycji. Dużym zaskoczeniem a zarazem wzmocnieniem jest forma Małkowskiego. Kto oglądał mecz Zagłębia ze Śląskiem ten mógł zobaczyć jaki &quot;wiatr&quot; robił na lewej stronie. Atutem Zagłębia też jest Papadopulos, który potrafi grać tyłem do bramki, czy też umiejętnie ustawiać się do piłek dogrywanych z bocznych sektorów boiska. Tak na prawdę na papierze Zagłębie ma wszystkie atuty, aby dzisiaj pokonać Górnik.
Właśnie.......wypadało by coś napisać o Zabrzanach. Tak naprawdę trudno powiedzieć co się z nimi stało. Maszyna Nawałki nagle się zacięła. Nie licząc meczu z Ruchem (2-0), Górnik przegrał cztery mecze (Śląsk 1-2, Korona 0-1, Podbeskidzie 0-1. GKS Bełchatów 0-2) grając przy tym bez pomysłu, chęci i zaangażowania. Ich akcje nie miały polotu, zachowywali się na boisku jakby spotkali się ze sobą pierwszy raz. Jeżeli w ich grze nic się nie zmieni, to dzisiaj Zagłębie swoim zaangażowaniem, determinacją i wolą zwycięstwa zdominuje Górnik na boisku i pewnie wygra.

Grać to trzeba spokojnie i pamiętać ,że to Ekstraklasa. A w niej zdarzyć się może wszystko. Wczoraj Lechia strzeliła 4 bramki u siebie i nie wygrała.Śląsk strzela dwie bramki na wyjeździe i nawet punkcik nie przywozi.Tak więc spokojnie Zielony ????
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
ostatnie przemyślenia na temat Lepchenko i Errani)
Napisałem w pierwszym poście ,że piłka nożna to moja dyscyplina, ale bez przesady....to,że typ na Lepchenke nie wszedł nie znaczy że nie znam się na tenisie. Powiem więcej.....znam się bardziej niż niejeden,który twierdzi że się zna..przykład meczu Lepchenki to Polimer zły przykład...Tam Errani nie wygrała tylko Lepchenko przegrała sama ze sobą....Swoją drogą, ja w tym miesiącu więcej wygrałem na tenisie niż na piłce...Gram bardzo często tenis....nie wszystkie typy tutaj wstawiam....bo niekiedy nie potrafię rzeczowo i merytorycznie napisać analizy. Dlatego nie piszę w dziale tenisa, bo uważam ,że są tam fachowcy, którzy potrafią napisać rzeczową analizę lepiej ode mnie....co nie zmienia faktu że tenis to dyscyplina o której mam pojęcie..Parę osób jest informowana na bieżąco jaki typ gram w tenisa... Dzisiaj też grałem....myślę że te osoby źle na tym nie wyszły...będą chciały to napiszą. Tyle ode mnie...pozdrawiam
ok.....nie róbmy z tego tematu chatu....Polimer masz swoje zdanie i ja je szanuję... pozdrawiam...
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#44

WTA Madryt

Ivanovic.A -Radwańska Urszula
-1.5 Ivanovic 1.45⛔

Lepchenko - Tsurenko 1 (1.55)✅

ATP Madryt

Wawrinka-Berlocq 1 (1.40) ✅

kurs wysoki, bo wszyscy myślą że Wawrinka przyjdzie słaniający się ze zmęczenia;)



AKO 3.10
Stawka 100
EW 0


#45

WTA Madryt

Kvitova- Lisicki 1 (1.80)✅

Kurs 1.80
Stawka 200
Wygrana✅160

Po wczorajszej wtopie zysk stopniał po 45 kuponach do 1.699✅
Odnośnie wczorajszego dnia słów kilka.......specjalnie obliczyłem. Na 19 typów w tenisa 15 było trafionych 4 niestety nie. Jest to do sprawdzenia w moim temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#46

Liga Europy (Finał)

Benfica-Chelsea
Obie strzelą/ TAK (1.75)✅

Kurs 1.75
Stawka 200
✅150

Wiem,że to jest Finał i zdarzyć się może wszystko. Ale potencjał ofensywny obydu drużyn jest tak duży,że grzech nie zagrać tego typu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#47

WTA Rzym

Muguruza-Sharapova
+6.5 gema Muguruza ⛔ (2-6 2-6)

Kurs 1.95
Stawka 300
EW O

Bez jaj linia dość duża, Masza to nie robot,ktòry z turnieju na turniej będzie rozprawiał się z pozostałymi zawodniczkami. Muguruza nie gra aż tak słabo żeby w dwòch setach nie zdobyć 6 gemów.
 
T 0

tasiemiec13

Użytkownik
#47
WTA Rzym
Muguruza-Sharapova
+6.5 gema Muguruza
Kurs 1.95
Stawka 300
Bez jaj linia dość duża, Masza to nie robot,ktòry z turnieju na turniej będzie rozprawiał się z pozostałymi zawodniczkami. Muguruza nie gra aż tak słabo żeby w dwòch setach nie zdobyć 6 gemów.
Szkoda tego typu ;/ liczyłem, że Ci wejdzie, choć sam tego dziś nie obstawiłem. Aczkolwiek mam nadzieję, że Chelsea z Benficą obydwie strzelą. Jest duża szansa ;)
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#48


WTA Rzym

Helep-Vinci 2 (1.64)⛔


ATP Rzym

Gasquet -Janowicz 1 (1.38)⛔ brawo Jurek

AKO 2.26
Stawka 500
EW 0

Zacznę od tego,że w WTA czy ATP teraz to w dużej mierze loteria. Wiele zawodników czy zawodniczek odpuszcza swoje mecze przed Wielkim Szlemem. Postanowiłem ostatni raz zagrać kupon z Rzymu a później czekać na Roland Garros.
Wybrałem na dzisiejszy kupon win Vinci i Gasqueta. Dlaczego tak. Vinci gra z Helep, która tak na prawdę nie gra wielkiego tenisa. Pokonała Radwańską czy Kuznietsową, ale umówmy się.....Radwańska na dzień dzisiejszy nic nie gra. Vinci gra u siebie, ma dobry return, jest bardzo dobra w defensywie, gra bardzo dobrze przy siatce. Dla mnie Włoszka jest zdecydowaną faworytką i moim zdaniem Halep dzisiaj pożegna się z Rzymem.
Typ na Gasqeta dla mnie jest oczywisty.....jest on po prostu lepszym tenisistą od Jurka.

P.s Taka prośba....nie zaśmiecajcie tematu, bo już raz był czyszczony.. Jak ktoś się nie zgadza to niech nie gra.....a jak kogoś to przekonuje i mu kupon wejdzie niech pyknie Dzięki i już ???? Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
stan po 48 kuponach wynosi✅1049 WTA i ATP mnie zabił ????
#49
Ekstraklasa
Śląsk-Wisła
obie strzelą / TAK (1.85)⛔Wisły tekiej słabej jescze nie widziałem
Kurs 1.85
Stawka 250
EW 0

Śląsk po porażce w Gliwicach przystąpi do tego spotkania bardzo zmotywowany. W mojej opinii jest minimalnym faworytem tego meczu. Ktoś w dziale Ekstraklasy napisał jakoby Śląsk miał oddać Wiśle mecz za Mistrza z poprzedniego roku.Przypomnę,że już taki scenariusz był na tym forum przerabiany przy okazji Pucharu Polski, gdzie Śląsk miał oddać Wiśle mecz w pucharze Polski za poprzedni sezon. Jak było wszyscy wiemy. Wracając do mojego typu. Dlaczego BTS. Obie drużyny grają bardzo ofensywną piłkę, Wisła przyjedzie do Wrocławia zdobyć 3 punkty i na pewno nie postawi autobusu w bramce. Argumentem za BTS jest też słaba obrona Śląska, która praktycznie w każdym meczu traci bramki. W moim odczuciu zobaczymy dzisiaj otwarte spotkanie, z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Śląsk jak już na wstępie wspomniałem w dzisiejszym spotkaniu będzie mocno zmotywowany po ostatniej porażce w Gliwicach, to że posiada potencjał ofensywny każdy wie. Grając bez potencjalnego napastnika prawie zawsze strzela bramki. Śląsk w tym spotkaniu będzie miał przewagę w bocznych sektorach boiska i tam będzie stwarzał sobie najwięcej sytuacji. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w tym spotkaniu zobaczymy gole, a jak będzie to się okaże wieczorem. Wszak to Ekstraklasa i często jest odwrotnie niż się spodziewamy:smile:

Ps. Wisła do Wrocławia przyjechała bez Małeckiego(sprawy rodzinne) i chyba Sobolewskiego (kontuzja). Śląsk zagra bez Kazimierczaka (kontuzja)
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#50

Ekstraklasa


Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1 (2.0)⛔


Kurs 2.0
Stawka 50
EW 0

Rekreacyjnie sobie zagrałem co by się lepiej oglądało. Dlaczego Ruch? Bo Pogoń to zespół ,który gra bez pomysłu. Ich gra wygląda tragicznie, jeszcze póki mają siły to jeszcze coś tam próbują zrobić, ale z każdą mijającą minutą ten zespół gaśnie. W tym zespole nie ma kto strzelać bramek, brakuje jakości w obronie. To co ten zespół wyprawia w defensywie woła o pomstę do nieba. Tak naprawdę przed tygodniem Bełchatów mógł zdobyć o wiele więcej bramek. Edi w tej rundzie jest cieniem zawodnika, sił mu starcz raptem na jedną połowę. Jedynym jasnym punktem zespołu jest Janukiewicz, który w bramce spisuje się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o Ruch....to przed tygodniem zagrali fajny mecz w Gdańsku....gdzie zremisowali wygrany mecz z Lechią. W tym spotkaniu jest jedna niewiadoma.....jak zagra Ruch....czy tak jak przed tygodniem czy np tak jak w derbach z Górnikiem. Sam nie wiem....i dlatego gram ten typ bardzo delikatnie.
 
Z 10

zielony84

Użytkownik
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin takie miałem przeczucie że padnie kilka bramek i tak napisałem w typach dnia hehe i udało się nie mogę jeszcze pisać prywatnych wiadomości to sobie to usuń pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#53

Ekstraklasa

Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 1⛔


Kurs 1.95
Stawka 100
0

Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Górnik, który pokazał w poprzedniej kolejce że wraca do mam nadzieję optymalnej formy. Górnik posiada wszystkie atuty żeby dzisiaj pokonać Polonie Warszawa. Zespół z Warszawy to nie kelnerzy. Ale brakuje tej drużynie motywacji i woli wygranej. W nszej lidze to są kluczowe cechy żeby wygrywać. Właśnie w tym elemencie widzę przewagę zespołu Nawałki. Oni dzisiaj przed własną publiczością będą mocno zmobilizowani żeby zainkasować 3 punkty. W mojej ocenie są zespołem, który przy odpowiednim zaangażowaniu rozbije Polonie i zdąbędzie punkty, które pozwolą im
zachować szanse na grze w europejskich pucharach.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Po 53 kuponach zysk wynosi zaledwie✅574 zł.....Rzym mnie zabił ???? trochę na live się odegrałem, co nie zmienia faktu, że Rzymu nie zdobyłem. Niestety tak bywa. Grać trzeba dalej. Skuteczność mocno spadła, ale mam nadzieję że się odbuduję.


#54

Ekstraklasa

Bełchatów - Zagłębie ⛔
Under 2.5 (1.60)

ATP Rzym

Nadal - Federer 1✅


AKO 1.97
Stawka 274
EW0


Mecz w Bełchatwie tak naprawdę jest trudny do typowania. Wszystko w tym spotkaniu zależy od podejścia do meczu piłkarzy Zagłębia. Ktoś może zadać pytanie.....o co chodzi. Już tłumaczę. Ja do końca nie wierzę w uczciwość naszej Ekstraklasy. Nie twierdzę,że wszystkie spotkania są ustawione,bo pewnie tak nie jest. Ja tylko nie wierzę w powrót cudownej formy zespołów, które bronią się przed spadkiem. Jaki to ma związek z meczem w Bełchatowie. Ma taki,że trudno mi sobie wyobrazić zaangażowanie Zagłębia w Bełchatowie. Nie zdziwiłbym się jak znów po zaciętym meczu wygra Bełchatów np 1-0. Dlatego między innymi nie typuję w tym meczu zwycięzce tego spotkania. Skupiam się na ilości bramek. Uważam,że będą to piłkarskie szachy z małą ilością bramek. Bełchatów musi wygrać jak chce się ochronić przed spadkiem, napewno nie rzucą się do szaleńczych ataków od początku spotkania. Jak jeszcze Zagłębie pomoże swoim brakiem zaangażowania to w Bełchatowie możemy zobaczyć jedną bramkę, która zaważy o wygranej jednej z drużyn.

Ps. Obliczenie matematyczne na to spotkanie
Brak zaangażowania (Zagłębie) + brak umiejętności (Bełchatów) = under 2.5;)
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
gujon301 taka rada jeśli typujesz ekstraklasę a jeszcze kilka kolejek zostało do końca to zauważ że ostatnio 80-90% meczy kończy się overem 2.5 także grania underów ci nie polecam, no chyba że gra legia, śląsk bo one grają bardziej technicznie i trzymają się taktyki czy wisła która gra na remisy, byle nie przegrać choć jej nie zawsze się udaje, przykład ostatnie 0:3 ze śląskiem,
często wpadam popatrzyć jak ci idzie, nie załamuj się i powodzenia :]
 
Do góry Bottom