>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.05.2023 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 9. Maja


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 617,2K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Man. City
Typ: Real over 1.5 gola
Kurs: 2.42
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Dla wielu przedwczesny finał patrząc na dotychczasową postawę obydwu ekip oraz drugą parę półfinałową, a jednocześnie powtórka niesamowitego półfinału sprzed roku gdzie nie brakowało bramek i dramaturgi. Jak pamiętamy najpierw w Manchesterze gospodarze wygrali 4:3 a potem Real zwyciężył po dogrywce 3:1 doprowadzając do niej w 90 i 91 min za sprawą dwóch trafień Rodrygo. Większość kibicow i obserwatorów liczy na podobne emocje tym razem i ciężko się temu dziwić. Tym razem wymawiane są dwa nazwiska czyli Benzema i Haaland którego rok temu w szeregach City jeszcze nie było. W wysokiej formie jest także wspomniany wcześniej Rodrygo który w ub. sobotę zapewnił "Królewskim" wygraną w finale Copa del Rey gdzie Real wygrał z Osasuną 2:1. To starcie nie było łatwe dla Realu który musiał zostawić trochę zdrowia na murawie na 3 dni przed dzisiejszą konfrontacją. Odpuścił już jakiś czas temu Real ligę rodzimą uznając się pokonanym przez Barcelonę i skupia się głównie na dwumeczu z City.

Manchester odwrotnie do Realu udanie gonił Arsenal w walce o tytuł i jego szanse na mistrzostwo są w tej chwili bardzo duże. Idzie jak burza od zwycięstwa do zwycięstwa i raczej sięgnie po mistrzostwo. Porównując obydwie ekipy w stosunku do ubiegłorocznego starcia rzeczą która rzuca się w oczy jest osoba Haalanda w szeregach City , którego wówczas nie było. Norweg jest w niesamowitej formie , strzela multum bramek bijąc rekordy. Myśląc o wygraniu LM przez City oczy wszystkich skierowane są głównie na jego osobę. Czy w związku z tym Real już przed dzisiejszym starciem uzna się za przegranego w tym dwumeczu?...Na pewno nie.

Rzeczą oczywistą jest że aby myśleć o awansie muszą " Królewscy " szukać wygranej w Madrycie gdzie tym razem zaczynają bój o finał. Jedni i drudzy znają swoją wartość i klasę rywala i na pewno czują wzajemny respekt przed sobą ale co pewne broni nie złożą. Tutaj mało istotne są dotychczasowe dokonania w lidze i obydwie drużyny zaczynają od zera. Postronni kibice w większości widzą faworyta do finału po stronie City , ale dzisiejsze spotkanie niekoniecznie musi należeć do przyjezdnych. Nie powiem nic odkrywczego twierdząc że zdarzyć się może wszystko ale faktycznie tak jest. Typowanie wyniku w tym spotkaniu jest sprawą ciężką dlatego postanowiłem trochę ułatwić sobie zadanie i idę w kierunku goli po stronie gospodarzy.
Myślę że stać miejscowych na zdobycie dwóch bramek w domu , jednocześnie umywając ręce od ewentualnych strat. Obydwie ekipy mają dużo mocniejsze formacje ofensywne od obrony i z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić że stracą coś w tyłach . Szukanie wszelkich opcji na over 2.5 czy też BTTS mija się z celem według mnie ze względu na strasznie niskie kursy chyba że w połączeniu z wygraną którejś z drużyn a to dla mnie jest zagadką .

Podsumowując , zapowiada się arcy ciekawa konfrontacja , w zasadzie jej pierwsza część w Madrycie. Liczę na emocje nie mniejsze niż rok temu. Sądzę że gospodarze łatwo skóry nie sprzedadzą i zaskoczą czymś rywala. Stawiam na co najmniej dwa trafienia Realu co może im dać nawet wygraną lub też pozostawić w grze przed meczem rewanżowym .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Man. City
Typ: Real i obie strzela gola
Kurs: 5.10
Bukmacher: Betfan
Analiza:



Przed nami spotkanie, które spokojnie mogło by być finałem tej edycji LM. Trochę jestem zdziwiony, że City jest tutaj stawiane na aż tak mocno faworyta, dlatego ja pójdę w drugim kierunku czyli zagram zwycięstwo gospodarzy.
City w tym sezonie, a może bardziej pod koniec tego sezonu jest w bardzo dobrej formie. W ligowej tabeli przeskoczyli Arsenal i tak naprawdę teraz są zależni tylko od siebie żeby sięgnąć po mistrzostwo. Na dodatek grają w finale Pucharu Anglii przeciwko Manchester. United, a jutro rozegrają bardzo ważny pierwszy mecz półfinałowy w LM. Tak naprawdę Guardiola wygrał prawie wszystko, ale to właśnie trofeum LM brakuje mu w Manchester City. Real będzie mocno musiał uważać na Haalanda, który niema zamiaru się zatrzymywać. Do tego są w formie Silva, De Bruyne czy Gundogan. Można tak wymieniać i wymieniać, ale uważałbym z graniem na City.
Real w weekend zdobył Puchar Króla, a więc to trofeum powinno ich napędzić. Liga Mistrzów to ich rozgrywki i taka jest prawda. Można Realu nie lubić, ale jeśli chodzi o LM to są tutaj kozakami. Vinicius z Benzema w tym sezonie są liderami i potrafią się uzupełniać. Do tego dochodzą Modrić, który potrafi dodać cegiełkę do zwycięstwa czy też min. Valverde, Rodrygo, a nawet Asensio. Bardziej mnie martwi defensywa, która w tym sezonie nie uniknęła błędów, ale je popełniają prawie, że wszyscy.
Ja spróbuje tutaj pograć zwycięstwo gospodarzy, którzy tak naprawdę muszą ugrać korzystny wynik przed rewanżem. Mam nadzieje, że samo spotkanie nas nie zawiedzie i nie będzie wiało nudą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Man. City
Typ: Man City wygra
Kurs: 2.43
Bukmacher: BETFAN

Analiza:

Manchester City wydaje się być w tym sezonie drużyną kompletną i tak jak w poprzednich latach była dość wyraźnie widoczna jakaś słabość jak np. defensywa czy pozycja nr "9", tak teraz cały zespół funkcjonuje bardzo dobrze, a na szpicy jest bramkostrzelny Haaland, który przy okazji stał się lekarstwem na często grającą bez nominalnej '9' ekipę City. Real jest świeżo po zdobyciu Pucharu Króla, jednak nie zrobił tego w jakimś spektakularnym stylu. Można powiedzieć, że Osasuna miała bardzo dużo miejsca i przy lepszej skuteczności mogło być różnie. Tym razem to Manchester City wydaje się być murowanym faworytem do awansu i nawet biorąc pod uwagę niesamowitą moc Realu w tych rozgrywkach, to trudno sobie wyobrazić, by tak dobrze dysponowany zespół jak Agnlicy nie awansowali z tej pary. Do awansu będzie niezbędny triumf na stadionie Realu. Oczywiście i bez tego można awansować po dobrym rewanżu, jednak już poprzednie lata pokazały, że by awansować z Realem, to trzeba rozegrać dwa perfekcyjne spotkania - w poprzednim sezonie City było blisko, by tego dokonać, ale wszystko posypało się w samej końcówce meczu, a potem to Real przypieczętował awans do finału w dogrywce. Kurs można podbić ewentualnym golem Realu przy rownoczesnej wygranej City, bo BTS wydaje się być także wielce prawdopodobny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Man. City
Typ: Real (-1)
Kurs: 5.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Widzę, że na razie każdy ten mecz wziął pod lupę. Ciekawe kto trafi :D

Ja postawię na Real, a co tam. Przyda się zimny prysznic Manchesterowi. Są faworytem tego meczu jak i całej LM. Jednakowoż na tym poziomie danych rozgrywek nie ma już słabych drużyn ;) i każdy wynik jest możliwy. Od pogromu, przez bezbramkowy, remis po skromną wygraną. Ja będę kibicować Realowi. Jeżeli 22 letni Vinícius José Paixão de Oliveira Júnior skupi się na grze, zamiast na machaniu rękami i dyskusji z arbitrem to na pewno kilka razy zagrozi bramce jak i dobrze obsłuży Benzemę. Ancelotti jest też trenerem, który może znaleźc receptę na Hallanda i skutecznie ją przekazać swoim obrońcom. Jeżeli dobrze wypełnią swe zadania to ManCity taki groźny już nie będzie. Jak już wspominałem, każdy wynik możliwy. Dla dobra dwu meczu chciałbym aby Real wygrał różnicą 2 goli. Typ w miarę bezpieczny, bo jak wygrają jednym golem to zwrot :)

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Man. City
Typ: powyżej 5.5 żółtych kartek
Kurs: 3.20
Bukmacher: superbet
Analiza:

A ja w tym meczu nie będę szedł w typowanie wyniku, bo jakoś mi tu pachnie remisem, a remisów grać nie lubię. Zatem wybieram kartki.
To jest półfinał LM, emocje będą ogromne. Obu ekipom w tym meczu będzie zależało na zwycięstwie. Real wie, że na wyjeździe będzie się grało trudniej i zwycięstwo u siebie dałoby dużo, a City wie jak niesamowicie mocna drużyna w lidze mistrzów jest rok w rok Real... Wiedzą doskonale, że Real jest w stanie nawet na wyjeździe stratę odrobić i że jest to taka drużyna która w takich właśnie trudnych meczach umie się wspiąć na wyżyny własnych możliwości. Myślę, że i Real i City wyjdą tu na boisko z myślą o wygranej tego meczu.
Dodatkowego smaczku dodaje to, że obie drużyny przed rokiem spotkały się też w półfinale LM i to Real okazał się wygranym z tej pary.
Moim zdaniem tu będzie ostro i żadnego patyczkowania się nie będzie na boisku. Powinny byc ostre zagrania. Real łapie sporo kartek, City mało w lidze ich łapie, ale gdy przychodziło im grać z kimś silniejszym np z Arsenalem to też potrafili wyłapać 3 kartki.

Uważam, że tu mogą być na boisku jakieś sprzeczki drobne, a rozjemcą tego pojedynku raczej się nie patyczkuje i nie daje wejść na głowę piłkarzom . Jest nim Soares Diaz, który pokazał w tym sezonie 204 kartki w 38 meczach i jest to dosyć przyzwoity wynik .

Myślę że przy takiej stawce spotkania i przy takiej motywacji obu drużyn, oraz osobie arbitra kartki powinny tu padać . Nie gram ogólnego overu kartek jak to zwykle mam w zwyczaju tylko żółte, bo myślę że mimo ostrych zagrań zawodnicy będą ostrożni żeby nie osłabić się przed rewanżem i jak już będą faulować to na żółte kartki .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Rzym (kwalifikacje)
Godzina: 14.00
Spotkanie: Nava - Cobolli
Typ: Cobolli
Kurs: 1,41
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Tu nie ma co dyskutować. Nava pokonał słabego na clayu Daniela i na tym jego opowieść z Rzymem dobiegnie prawdopodobnie końca. Cobolli zagrał sobie wcześniej w challengerze w Rzymie, więc przygotowanie jest. Forma też jako taka, więc Navę powinien pokonać bez większego trudu. Nie gram jednak na DW czy kombinację z gemami, bo chcę bezpiecznie puścić typ. Powodzenia!

41
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1878
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: koszykówka NBA
godzina: 01:30
spotkanie: Miami vs New York Knicks
typ: New York Knicks wygra 11+
kurs: 5,80
bukmacher: etoto

Witam!

New York Knicks bez rewelacji w play-offach. Albo dziś albo koniec balu, jak nie teraz to nigdy...

https://www.espn.com/nba/team/injuries/_/name/mia/miami-heat - 4 nazwiska w tym Jimmy Butler ale są pod znakiem zapytania

https://www.espn.com/nba/team/injuries/_/name/ny/new-york-knicks - 1 nazwisko pod znakiem zapytania

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukmacherskie/koszykowka/nba/miami-new-york-MPL74586370 - 10,1% na dogrywkę, 5,3% na NYK i 84,6% na MH.

https://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/miami-heat-new-york-knicks-hfBPa8iF/#home-away;1 - 28 na 34 MH, zaś 6 na 34 NYK. Procentowo jest to 82% do 18%.

Reasumując: pomimo że większość typowań jest na korzyść gospodarzy kursy u bukmacherów nie wskazują na to.
Mój typ jako typ dnia to NYK 11+. i bilans po 2:2 po tej grze

https://www.thestreameast.to/nba/miami-heat-new-york-knicks-5/ - live stream

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
FNM99 735,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Edmonton Oilers - VG Knights
Typ: Remis (RT)
Kurs: 4.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Oilers wyglądają bardzo przyzwoicie na lodzie, co dobrze wróży ich dalszym losom w fazie pucharowej. Na ten moment jest remis w serii 1:1, a przed ekipą z Edmonton dwa spotkania na własnym terenie. Jednak Knights też potrafią dobrze grać w tym sezonie, co udowodnili przez wygranie swojej Konferencji w etapie zasadniczym, a także zwyciężyli oni w 5 z 7 rozegranych do tej pory spotkaniach w fazie play-off. Wydaje mi się, że możemy ujrzeć tej nocy zacięte starcie, do zakończenia którego będzie potrzeba rozegrania więcej niż 60 minut regulaminowego czasu gry. Faza pucharowa rządzi się swoimi prawami, często rezultaty są dużym zaskoczeniem, ale w przypadku remisu w tym konkretnym zestawieniu nie można będzie mówić o niespodziance, choć bukmacherzy obrali stronę gospodarzy i są oczywiście mu temu powody, a w szczególności dwa - Draisaitl oraz McDavid.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt vs Manchester City
Typ: Rodrygo strzeli gola
Kurs: 5.25
Bukmacher: STS
Analiza:


Real nie bez problemów, ale ostatecznie sięgnął po Puchar Króla w poprzedni weekend. Przypomnijmy, że ekipa z Madrytu mierzyła się w Sewilli z Osasuną i trzeba przyznać, że rywal z Pampeluny postawił trudne warunki. Nawet Carlo Ancelotti bił brawo swoim przeciwnikom po ostatnim gwizdku, doceniając poczynania outsidera. Gospodarze mają jednak indywidualności, które potrafią wziąć ciężar gry na swoje barki i rozstrzygnąć losy rywalizacji. To nie Karim Benzema był bohaterem tamtego wieczoru, ale duet Vinicius Junior – Rodrygo rozumie się bez słów i prowadzi Real do kolejnych wygranych. Naturalnie Francuz to klasa sama w sobie, niemniej jednak w ostatnim czasie ta brazylijska dwójka błyszczy bardziej. Fani z Madrytu mają nadzieję, że również i dzisiaj miejscowa samba da o sobie znać. Sporym osłabieniem gospodarzy w pierwszym półfinałowym starciu Ligi Mistrzów będzie brak Edera Militao. Stoper ten jest zawieszony za nadmiar żółtych kartek. Pomimo tego, że defensor ten nie znajduje się w najlepszej dyspozycji, to jest ważną układanką Carlo Ancelottiego. Obrońca tytułu postara się na Bernabeu zbudować przewagę przed rewanżem. Czy to mu się powiedzie?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Manchester City, które po wyeliminowaniu Bayernu Monachium stało się głównym kandydatem do zdobycia trofeum w Lidze Mistrzów w tym sezonie.
Bawarczycy nie postawili takiego oporu, jak można było spodziewać się po niemieckim dominatorze, ale nie należy też umniejszać sukcesów Obywateli. Dla przyjezdnych najlepsze klubowe rozgrywki na świecie są przeklęte i włodarze pragną wreszcie cieszyć się z tytułu zdobytego w LM. Wydaje się, że dwumecz w półfinale będzie trudniejszy od samego finału, niemniej jednak nie wolno nikogo lekceważyć na tym poziomie. City w przeciwieństwie do Realu walczy jeszcze o mistrzostwo kraju i goście nie mogą sobie pozwolić na chwilę słabości w Premier League. W poprzednich latach brakującym elementem zespołu z Manchesteru był naturalnie napastnik i Erling Haaland w swoim debiutanckim sezonie w Anglii pobija wszelakie rekordy. Maszyna, robot, terminator jest wiele określeń na norweskiego piłkarza i być może to właśnie on da upragniony triumf Obywateli w tych prestiżowych rozgrywkach. Czy faworyci sięgną po dobry wynik na Bernabeu?

Muszę przyznać, że miałem sporo pomysłów na ten mecz. Nie skreślałbym Realu Madryt w Lidze Mistrzów, a przede wszystkim na Bernabeu. Jest to przecież klub, który w przeszłości wielokrotnie dokonywał cudów i wracał z beznadziejnych sytuacji. Poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko i tak naprawdę ten półfinał jest małym finałem.

Rodrygo na strzelca może być dla niektórych zaskakującym wyborem, ale każdy kto regularnie ogląda mecze Realu, ten wie, że Brazylijczyk znajduje się w świetnej formie. W weekend strzelił dwa gole, dając Królewskim Puchar Króla. Jeszcze wcześniej zdobył dwie bramki przeciwko Chelsea w Londynie. Widać, że zawodnik ten rośnie z każdym tygodniem i jego zrozumienie z Viniciusem przynosi odpowiednie owoce. Pep Guardiola z pewnością skupi się przede wszystkim na Juniorze, aby wyprowadzić go z równowagi i ograniczyć jego ofensywne akcje, dlatego uważam, że więcej miejsca pojawi się m.in. dla Rodrygo. Jeżeli zerkniemy na jego 6 ostatnich występów, to statystyki wyglądają tak:
  • Osasuna 2 celne strzały i 2 gole
  • Real Sociedad 1 celny strzał
  • Almeria 1 celny strzał i 1 gol
  • Girona 0 celnych strzałów
  • Celta 0 celnych strzałów (9 min na boisku)
  • Chelsea 2 celne strzały i 2 gole
Należy też wspomnieć o zeszłorocznej batalii Realu z Manchesterem City i w rewanżu Rodrygo zdobył dwa gole w końcowych minutach, wchodząc z ławki rezerwowych i tym samym dając dogrywkę na Bernabeu. Wiele wskazuje na to, że nasz bohater zanotuje dzisiaj kolejny świetny występ. Liczymy na emocjonujące widowisko w Madrycie!

100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +369
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Rzym
Godzina 10.00
D.Altmaier - Elias Ymer
Typ Ymer 2:1
Kurs 6.40
Forbet
Analiza.
Niemiec tutaj sporym faworytem i mozna się z tym zgodzic ale kurs na egzotycznego Szweda moim zdanie zawyzony.Niemiec dobry start w Madrycie I jesli przywiozł formę do Rzymu powinien wygrac.Ale wczoraj na przykład rewelacja w Madrycie Zhang poleciał z przecietnym włochem.
W h2h 2:1 dla Szweda 1:1 na cleyu jedna 3 setowka , 2 overy gemowe i 2 tajbreki.Poczatkowo chciałem gac tu 3 sety ale kurs atrakcyjny wiec zaryzykuję.
Mniejszy Ymer podobnie jak brat miewa dni konia.
Za drobne zagram też over 1.5 tajbreka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSzwecja, Allsenskan
Godzinna; 19:00
Spotkanie: Varnamo – Varberg
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.08
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Goście wyglądają jak na razie fatalnie, ostatnie miejsce w tabeli, bez zwycięstwa, ostatnio katastrofa u siebie z Malmo 0:6, trzy spotkania z rzędu bez strzelonej bramki. Dziś potrzeba reakcji i innej gry, trzeba postawić na odważniejszą grę, intensywniejszą, podjąć większe ryzyko i próbować odbić się od dna bo znowu podobnie jak przed rokiem będzie walka do ostatniej kolejki o ligowy byt. Defensywnie myślę że nadal będą mieli spore problemy bo kontuzjowani są dwaj podstawowi defensorzy Mensah i Liljenback. Gospodarze mają dwa zwycięstwa, ale też bez rewelacji bo też już cztery porażki, muszą w takich spotkaniach w domu budować przewagę nad strefą spadkową. Tutaj też dobra informacja bo za czerwoną kartkę pauzuję lider defensywy Evaldo. Stawiam tutaj na bramki obie bardzo potrzebują przełamania.

108
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2092
czaro82 434,4K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt vs Man City
Typ: Real nie przegra i powyżej 2 rożnych i powyżej 1 żółtej kartki
Kurs: 2.80
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam wszystkich, piłkarskie święto jak i uczta dla oka bo jak inaczej można nazwać wieczór w którym spotykają się takie kluby jak w tym półfinale. Mecz ten został już rozłożony na czynniki pierwsze przez poprzedników. Osobiście nie kibicuję żadnej z tych drużyn tak więc typ na dziś bardziej z rozsądku i logiki (a co z tego wyjdzie czas pokaże). Wiadomo że aby myśleć o awansie do finału wypadałoby ugrać coś na własnym stadionie. Pisząc ugrać mam na myśli jakąś skromną wygraną minimum jednym golem. Znacznie ciężej jest mi w stanie wskazać ewentualnego zwycięzcę tego spotkania niż bukmacherom którzy mocno faworyzują ekipę "The Citizens"
Królewscy to niepodważalna marka w Lidze Mistrzów i wydaję mi się jednak że nie będzie łatwo pokonać ich na Santiago Bernabeu. W proponowanym typie na Real z remisem dokładam ich 3 rożne oraz minimum dwa żółtka. "Galacticos" grając w lidze zazwyczaj nie mają większych problemów z nabiciem 5-7 "korków" ale jak spojrzymy na ostatni dwumecz z Chelsea to w obu padło ich zaledwie 5! Przypuszczam że przy stawce jaką jest finał Champions League dwa żółte kartoniki są jak najbardziej do pokrycia.

Reasumujac to co napisane wyżej, liczę że zobaczymy kawał dobrej piłki i nie będą to przysłowiowe szachy. Remis gospodarzy jak najbardziej REALny poboczne składowe zakładu również tak więc czekamy do 21 i oglądamy.

180
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3359
loki123 251K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSzkocja - Baraże
Godzinna; 20:45
Spotkanie: Airdrieonians - Falkirk
Typ: BTS
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś w cieniu meczu półfinałowego LM w Szkocji dojdzie do pojedynku pomiędzy zespołami Airdrieonians i Falkirk w ramach barażu o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Gospodarze przed barażami zajęli 3 miejsce w tabeli League One mając na koncie 60 punktów po tym jak zanotowali 17 zwycięstw, 9 remisów i 10 porażek strzelając przy tym 82 bramki i tracąc 51. Airdrieonians na swoim boisku gra nie żle mając serię 15 kolejnych meczy w których strzelali przynajmniej 1 gola. Goście drużyna Falkirk w tabeli zajmowali 2 miejsce przed barażami mając na koncie 67 punktów po tym jak zanotowali 19 zwycięstw, 10 remisów, 7 porażek strzelając przy tym 70 bramek i tracąc 39. Goście w 10 meczach wyjazdowych tylko 2 razy nie potrafili strzelić gola. Spotkanie dla obu ekip jest ważne w kontekście walki o awans i nie mogą sobie pozwolić na zły wynik w pierwszym meczu przed rewanżem, dlatego liczę, że jeżeli wpadnie jedna bramka to druga będzie kwestią czasu drugiego zespołu. Oba zespoły preferują otwarty ofensywny futbol co widać po zdobyczach bramek w sezonie zasadniczym, dlatego bramki z obu stron to raczej pewne.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2150
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska Liga Siatkówki Kobiecej
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bostik Bielsko-Biała - Budowlani Łódź
Typ: Handicap punktowy w I secie: Bielsko-Biała +2.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Kolejny mecz w spotkaniu o III miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Gra jest toczona do 3 zwycięstw i póki co, to Łodzianki są w stanie już dziś zapewnić sobie brązowy medal. Jest to jak najbardziej możliwe, jednak nie wydaje mi się, żeby gospodynie ten ostatni mecz odpuściły na swojej hali. Poprzedni mecz w Bielsku Łodzianki wygrały 3:1, natomiast w Łodzi skończyło się 3:0. Oba mecze charakteryzował wysoki over w pierwszych setach, bo było odpowiednio 27:25 i 22:25. W tym spotkaniu zastanawiałem się nad dwoma typami: zwycięstwo Bielszczanek w I secie albo over punktowy w pierwszym secie (albo i całym meczu). Finalnie decyduję się na ten typ, ze względu na kilka czynników:
- Na poprzednim meczu była całkiem spora frekwencja (wiadomo, też majówka to była), co może pomóc uskrzydlić gospodynie - zwłaszcza od samego początku spotkania.
- Nawet jak finalnie nie uda się wygrać tego seta, to istnieje szansa tzw. gry 'punkt za punkt' jak to miało miejsce w poprzednich meczach.
- Może to być ostatnie spotkanie, tak też nie powinno być 'odpuszczania' już od początku gry - i to w obu zespołach.
Warto jeszcze grać over w I secie albo w całym meczu, ewentualnie zwycięstwo Bielszczanek (w secie lub całym meczu). Dla mniej odważnych można jeszcze pograć handicap +3.5 (kurs 1.46). Powodzenia życzę :)

61
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2150
rozebetonu 36,2K

rozebetonu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City
Typ: Real Madryt
Kurs: 3,34
Bukmacher:
BetX
Analiza: Przejrzałem wszystkie typy dwa razy, mecz jest postawiony na wszystkie możliwe sposoby, ale nie ma zwykłego zwycięstwa gospodarzy. Real w Lidze Mistrzów to jest ekipa, która wchodzi na wyżyny, mówi się tak: Nie lekceważ serca mistrza. Ale kursy są wystawione tak, jakby City już było w finale, albo nawet już po zwycięskim finale. No to ja mówię sprawdzam i gram klasyczny singielek na zwycięstwo Realu. Bez filizofii zbędnej, po prostu po takim kursie trzeba. Powodzenia

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +265
bfred 343,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaCzechy MSFL
Godzinna; 17:00
Spotkanie: Rosice - Slovacko B
Typ: BTS
Kurs: 1.68
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dzisiaj spróbuję niższą ligę Czech. Grają sąsiedzi z tabeli z miejsc 6 i 7. Rosice 46 punktów Slovacko B 42. Bilanse bramkowe dodatnie przy czym gospodarze trochę lepsi o parę bramek. Są to typowe zespoły środka tabeli którym ani awans ani spadek nie grozi. Co mnie skłania do tegoż typu? Otóż statystyki. Wiem że nie one grają ale.. gospodarze i goście na ostatnie 5 meczy 4/5 BTS. Jeśli chodzi o H2H to jest jeszcze lepiej: 5/5. Myślę że dzisiaj passa zostanie podtrzymana i obie drużyny strzelą co najmniej po jednym golu a kurs fajny. Powodzenia:)

68
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2029
maarcin14 728,2K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City
Typ: Manchester City DNB
Kurs: 1.64
Bukmacher
: Fortuna

Witam, dziś mamy wtorek, jest to już 9 dzień maja. Tego dnia zostanie rozegrany pierwszy półfinał tegorocznej Ligi Mistrzów. Można powiedzieć, że to jest przedwczesny finał gdyż starcie Realu Madryt z Manchesterem City niewątpliwie za taki można uznać. Real Madryt jest najbardziej utytułowanym klubem w w historii Ligi Mistrzów. Naprzeciwko nim stanie Manchester City, który te tytuły dopiero chce zacząć zdobywać. I trzeba powiedzieć, że w tym sezonie City jest na bardzo dobrej drodze by tego dokonać. Manchester City w lidze jest liderem, ma punkt przewagi nad Arsenalem Londyn ale jeden mecz do rozegrania więcej, więc sytuacja w Premier League jest dość komfortowa. Real Madryt wygrał ostatnie Copa del Rey, czyli tak zwnay Puchar Króla pokonując 2:1 Osasunę, ale będzie to jedyne trofeum zdobyte w Hiszpanii w tym sezonie. W lidze aktualnie Real jest na 3 miejscu, do Bracelony traci aż 14 punktów a do rozegrania zostało 5 kolejek. Jedyne o co może Real powalczyć w lidze, to o drugie miejsce, aktualnie na nim znajduje się Atletico i ma punkt przewagi nad Realem. Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu to Manchester City będzie stroną dominującą. Drużyna ta jest w bardzo dobrej formie, ma serię 20 spotkań bez porażki, większość z nich wygrywała wysoko. Typuję Manchester City, w przypadku remisu zwrot stawki.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Litwa
Godzina: 17:50
Spotkanie: Lietkabelis - Zalgiris
Typ: powyżej 167.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Żalgiris - najsilniejsza ekipa na Litwie, ma już zapewnione pierwsze miejsce na koniec rundy zasadniczej. Gospodarze z koleji grają o conajwyżej trzecie miejsce ale najgorzej jak mogą skończyć to ich obecna lokata,czyli czwarta.
Goście ostatnie trzy mecze w lidze to mecze powyżej 170 punktów, jak na ekipę która lubuje sie w defensywnej koszykówce to dosyć dużo.
Jednak po odpadnięciu z Euroligi widać że drużyna jest trochę rozczarowana, widać to po sposobie w jaki grają, na totalnym luzie.
Lietkabelis to drużyna króra przeważnie zmusza swoich przeciwników do szybkiej, koszykówki polegającej na kilkusekundowym rozgrywaniu akcji zamiast standardowych 24 sekund.
Co prawda mają mecze z niedużą ilością punktów ale np. Na ostatnie 10 meczy mieli 3 mecze z ponad 180 punktami,raz 169 i aż 6 razy poniżej 160 punktów.
Jednak ich ostatni mecz to 185 punktów, podobnie jak Żalgiris,końcówkq sezonu wiec wieksze rozluźnienie.
Czuję że dzisiaj obie drużyny mogą sobie porzucać, przy takiej linii daje tutaj szanse 50/50.

155
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2303
Pablito91 580,5K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Man. City
Typ: City powyżej 1.5 spalonego
Kurs: 1.90
Bukmacher: Superbet

Analiza:
Dzisiaj Hit. O tym spotkaniu zostalo już tutaj napisane wiele. City jest faworytem, bo jadą po wszystkich jak walec, ale kazdy ma na uwadze co Real robił w przeszłości w tej lidze mistrzów. Potrafią grać totalną kupę a 1/2 akcje i gol i odwracają losy spotkania.
Spodziewam się w tym spotkaniu City grającego piłką i Realu zwartego w obronie i szukającego kontrataku. Myślę, że City jeśli będzie miało problemy z rozmontowaniem obrony Realu będą próbowali jakichś wrzutek na szybkiego Haalanda i przy okazji jakiś spalony. W poprzednim sezonie w lidze mistrzów City dwukrotnie pokrywało tą linię.

90
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2009
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom