>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.01.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 23.00
Spotkanie: Atlanta Hawks - Chicago Bulls
Typ: Chicago - 2,5pkt
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Byki ostatnio są w świetnej formie, mają na swoim koncie obecnie serię sześciu wygranych spotkań z rzędu podczas, której pokonali między innymi Toronto Raptors dwukrtonie ( w tym raz na wyjeździe ) czy też Indianę Pacers. Niesamowitą formę pokazuje Butler, który jest już niekwestionowany liderem drużyny, jego 39pkt w drugiej połowie mecz w Toronto to nowy rekord klubowy. Po powrocie Rose po kontuzji zmienił on swój styl gry na bardziej użyteczny dla drużyny, nie rzuca już niesamowitej ilości jumperów oraz trójek, szuka wykończenia akcji bliżej kosza co znacznie podniosło jego skuteczność. Atlanta to nie jest już tak dobra drużyna jak rok temu, straci Carrola o wiele słabiej spisuje się Korver. Nie grają już tak równo i systematycznie jak rok temu, w ostatnim czasie dwukrotnie przegrali z NYK w tym u siebie 7pkt. Tych samych Nowojorczyków Byki pokonały spokojnie ponad 20pkt. Kurs wysoki ale warty zaryzykowanie, ja próbuje.
⛔ 100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Godzina: 22:05
Spotkanie: Levante-Vallecano
Typ: Rzuty rożne w pierwszej połowie? Powyżej 5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Dno,dno i jeszcze raz dno tak można opisać gre tych drużyn w tym sezonie obie drużyny zamykają tabele La Liga,a przecierz te drużyny zwykle plasowały się na środku tabeli i potrafiły zabrać punkty czołowym drużyną, dzisiaj pewnie każda z drużyn będzie chciała wygrać bo teoretycznie każda z drużyn ma najłatwiejszy mecz w sezonie patrząc pod kątem tabeli, mój typ to rzuty rożne w pierwszej połowie ma być powyżej 5 cięzkie do spełnienia ale patrząc na to że obie drużyny będą chciały odmienić swój los w ligowej tabeli bardziej prawdopodobny, licze bardziej na Vallecano jeśli chodzi o tym ale mam nadzieje że Levante troche im pomoże.
⛔ 100
 
F 34

farawayjoker6

Użytkownik
NBA
Atlanta Hawks - Chicago Bulls
23.00
Unibet
Kurs 4.97
Bet: 2 i under 203.5
Odpowiem szybko: Byki są w gazie 5 meczy i 5 zwycięstw, za to zawodnicy z Atlanty 5 meczy 2 zwycięstwa - nie jest dobrze prawda? Kurs jest super i myśle że ten typ wejdzie na 70-80%. Dlaczego? Ponieważ ostatni mecz wygrały byki, co prawda u siebie ale wygrali. W ostatnich 5 meczach aż 4 razy padał wynik poniżej 203.5, więc jest to bardzo prawdopodobne, że zobaczymy powtórkę.
Pomogłem? Daj dzięki. To motywuje do dalszych analiz.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom