>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.03.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
B 10

bunda7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolfsburg - Gent
Typ: Powyżej 2,5 bramki i obie strzelą.
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz Ligi Mistrzów pomiędzy będącym w formie ostatnio Wolfsburgiem, który w sobotę ograł Monchengladbach 2:1 na własnym stadionie, oraz Hannover na wyjeździe 0:4 po hat-tricku Schurrle. Wilki z pewnością są zmobilizowane występami w fazie pucharowej LM, tymbardziej że trafili na drużynę Gent, która jest jak najbardziej do ogrania, co pokazali w pierwszym meczu pokonując ich 2:3. Z drugiej strony drużyna z Belgii w lidze ostatnio nie zachwyca - przegrana z Oostende aż 5:2, a także wymęczony remis z Leuven u siebie (przedostatnią drużyną w tabeli) nie wróży dobrze. Podsumowując - strata 3 bramek na własnym stadionie to ciężki orzech do zgryzienia i mimo słabej formy Belgów powalczą oni na tyle, żeby zdobyć choćby jedną bramkę, nie mają oni nic do stracenia więc może to też otworzyć pewne luki w obronie, które Wolfsburg bez wątpienia wykorzysta aby zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Przewiduję więc dość ciekawe i obfitujące w gole spotkanie. Po takim samym kursie można również zagrać Wolfsburg i powyżej 2,5.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - As Roma
Typ: Mohamed Salah strzeli kiedykolwiek
Kurs: 5.0
Bukmacher: expekt
Analiza:
W rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów, które odbędzie się na Bernabeu spodziewam się paru bramek. Wiadomo, iż Roma musi zaatakować, żeby odrobić straty z pierwszego spotkania (0-2). W ostatni weekend rozbili u siebie Fiorentine 4-1 (2 gole Salah). Jeszcze wcześniej 1-3 na wyjeździe z Empoli i 5-0 u siebie z Palermo (2 gole Salah).Widzimy więc, iż nowy szkoleniowiec pomimo porażki w pierwszym meczu z Realem raczej dobrze wpłynąl na forme zespołu, a do tego Roma strzela dużo bramek. Real natomiast nie traci już tak mało bramek jak na początku ligi za kadencji Beniteza. Od pierwszego meczu z Roma, w każdym z następnych 4 spotkań tracili jednego gola (Malaga, Atletico, Levante, Celta). W pierwszym spotkaniu to własnie Salah był jednym z jaśniejszych punktów Rzymian. Starał się, szarpał i był autorem jedynego celnego strzału na bramkę Navasa. Ogólnie w tym sezonie ligowym Salah w 24 występach zanotował, aż 11 trafień i jest najlepszym strzelcem drużyny. Biorąc pod uwagę aktualną formę zespołu włoskiego oraz fakt, iż na to spotkanie mają wyjść naprawdę ofensywnie uważam, że stać ich na jakąkolwiek zdobycz bramkową w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - AS Roma
Typ: Over 3.5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Praktycznie losy awansu rozstrzygneły się 3 tygodnie temu w Rzymie, Real wygrywając 2:0 na wyjeździe jest bezpieczny i tylko kataklizm mógł by sprawić by nie awansował do 1/4. Niemniej jednak Roma to i tak na tyle silna ekipa, że gola w Madrycie powinna strzelić, zresztą Real nawet jak u siebie w domu wygrywa wysoko tego jednego, dwa zawsze traci. Over goli wydaje mi sie tu najodpowiedniejszą opcja. Roma nie ma nic do stracenia, mecz będzie otwarty i widowiskowy i na pewno zobaczymy sporo goli!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 10

mikesanders

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru Primera Division
Godzina: 21.30
Spotkanie: Garcilaso - U.de Deportes
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pod lupę wziąłem kolejne spotkanie Peruwiańskiej najwyższej klasy rozrywkowej. Liga Peruwiańska często wykręca naprawdę fajne wyniki. Jest to jedna z moich ulubionych lig do typowania meczów na bramki. W ostatnich 5 meczach tych drużyn 3 razy został pokryty mój próg bramek. Obie drużyny w niezłej formie strzeleckiej więc Spodziewam się ciekawego meczu i dość wysokiego wyniku. Dość ciekawym zakładem jest również BTS.
Zła data ⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:05
Spotkanie: Bulls - Bucks
Typ: Bulls
Kurs: 1.40
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Do składu Byków wrócili najlepsi z Butlerem na czele.Rose gra coraz rowniej.Bulls ostatnio wiele meczy przegrali i muszą walczyć o play offset a sezon zaraz się skończy.Dziś grają z młodymi Kozlami którzy po fatalnym początku sezonu grają z miesiąca ma miesiąc lepiej i dojrzalelej.Jednak Bulls dziś wspomagać będą kibice którzy ciągle czekają na jakieś sukcesy w erze post jordanowskiej a do tego Bucks są w serii b2b więc nawet gdy powalczą i zagrają dobrze przez 2,3 kwarty w ostatniej przegrają.Są zbyt zmęczeni po meczu z OKC wczoraj...w nogach będą czuć trudy powstrzymywania KD i Russa. Kurs lipa ale co tam ma być trafny!
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dionizos 25

dionizos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolfsburg - Gent
Typ: Over 3.5 gola
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich i pozdrawiam to pierwsze moje obstawienie.Sądzę że w tym meczu obydwie drużyny mają realne szanse na przejście do dalszej fazy rozgrywek ( pierwszy mecz 3:2 dla Wolfsburgu). W ostatnich meczach obydwie drużyny strzelały sporo i myślę że tu też będzie dużo bramek i że będzie to ofensywny ,otwarty futbol w wydaniu tych ekip. Realny wynik to 4:1 lub 4:2.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Championship
Godzina: 20:25
Spotkanie: Raith - Queen of South
Typ: 1
Kurs: 2.2
Bukmacher: bet 365
Analiza:
8 marca będzie dniem z Ligą Mistrzów, Ja jednak nie mając pomysłu na typy dwóch najbardziej rozchwytywanych meczy zajrzałem na dół oferty i znalazłem dość interesujący mecz. W szkockiej Championship zobaczymy mecz między Raith a Queen of South. Od razu mówię, że nie jestem znawcą tej dywizji ale sytuacja w
tabeli oraz statystyki bezpośrednich meczów dają nadzieję na trafiony typ. Raith znajduje się na 4 pozycji (dającej awans do play off o Premiership) i ma 4 oczka przewagi nad Queen ale zarazem jeden mecz więcej rozegrany więc szybko może się zmniejszyć do jednego punktu.
Forma gospodarzy u siebie:
Rai - St.M 4:3 ;
Rai - Mor 3:2 ;
Rai - Liv 2:0 ;
Rai - Ran 0:1 ;
Rai - Dum 0:0 ;
Widać po liczbach, że gospodarze raczej nie przegrywają w swoich domowych meczach, może poza minimalną porażka nad liderem Rangers.
Forma gospodarzy u siebie przeciwko Queen of South:
Rai - Que 1:0 ;
Rai - Que 3:0 ;
Rai - Que 3:4 ;
Rai - Que 3:2 ;
Rai - Que 2:1 ;
Na pięć spotkań udało im się wygrać aż cztery razy co daję 80 % skuteczności. Do tego dodajmy nie najlepszą formę gości w meczach wyjazdowych:
Fal - Que 3:1 ;
St.M - Que 1:0 ;
Dum - Que 2:1 ;
Liv - Que 0:2 ;
Hib - Que 1:0 ;
Powyższe statystyki dają delikatny obraz tego co się dzieje na zapleczu szkockiej ekstraklasy. Wiem, że bukmacherka nie opiera się tylko na liczbach jednak zagram Na Raith Rovers po bardzo przyjemnym kursie. Mam nadzieje że chęć odskoczenia od rywala na 7 oczek i spokojne oczekiwanie na baraże dadzą impuls piłkarzom do ofensywnej i dobrej gry, która przyniesie im zwycięstwo. Jak będzie zobaczymy wieczorem.
Pozdrawiam Marcin
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 4:35
Spotkanie: Los Angeles Kings - Vancouver Canucks
Typ: Los Angeles Kings -1.5 AH
Kurs: 2,16
Bukmacher: Pinnaclehttp://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
Analiza:
Kursy może i nie rozpieszczają, ale doprawdy nie widzę zbyt wielkich szans dla Orek na zdobycie choćby nawet jednego punktu. Rywalizację obu ekip śledzę od czasu pamiętnego sezonu 2011/2012, kiedy to Kings przystępując z ósmej lokaty do play-off w pierwszej rundzie rozbili faworyzowane Vancouver. Los Angeles w kolejnych latach potwierdzało, iż Canucks nie radzą sobie w starciu z fizycznie grającymi rywalami. Dzisiaj dla przyjezdnych zapowiada się kolejny ciężki wieczór. Kings co prawda przegrali dwa z trzech ostatnich spotkań, ale w obu przypadkach ulegli rozpędzonym Ducks. Poza tymi przegranymi w ostatnich siedmiu starciach gospodarze notowali same wygrane. Vancouver z kolei wygrało tylko trzy razy w ostatnich dziesięciu meczach. Co więcej do dzisiejszego starcia przystąpi bardzo osłabione kontuzjami wielu liderów: H. Sedin, Hansen, Tanev, Edler, Vrbata, Sutter. Mimo ostatnich tradów głębia składu przyjezdnych nie powala, dlatego też spodziewam się pewnej i wysokiej wygranej gospodarzy.
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 1:15
Spotkanie: Godoy Cruz - Patronato
Typ: 1 + o2.5
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 6 kolejki argentynskiej Primera Division. Zmierzą się Godoy Cruz z Patronato. GOspodarze to 22 ekipa poprzedniego sezonu (na 30 zespolow), ale w tym są w wybornej formie. Wygrali 3 z 5 meczów (+1 remis i 1 porażka), ale 3 ostatnie mecze z rzędu wygrane. Kolejno 2:1, 4:1, 3:2. Jak widać wyniki overowe. Swietna ofensywa, gorsza defensywa. Dlatego dopuszczam dzis ze goscie mogą też trafić, a moze po prostu padnie przynajmniej 3 bramki. Wczoraj padlo 9, to czemu nie dzis. Liga argentynska na tym etapie zaskakuje. Goscie podobnie overowa ekipa. Wyniki: 2:2, 2:3, 0:0, 1:2, 2:2. Jeden jedyny wyjatek 0:0 ze slabym Arsenal Sarandi. Goscie to tez beniaminek ktory awansowal z 2 miejsca, wiecm oze miec ciezkie czasy w lidze wyzej. Na razie mają jedną wygraną u siebie nad Belgrano, ale to u siebie. Na wyjazdach nie sadze by sobie dobrze radzili i wg mnie spokojnie Godoy Cruz to wygra, ale bramki zobaczymy.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Golden State Warriors vs Orlando Magic
Typ: Golden State Warriors -26 pkt. win
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wojownicy muszą się ogarnąć po ostatniej dotkliwej jak że, porażce i z co by nie mówić jedną z najgorszych ekip NBA, Lakersami. Po tak żenującym wydarzeniu, spodziewam się ich w pełni skoncentrowanych i zmotywowanych do zgładzenia rywala.
Orlando gra fatalnie ostatnio przegrali z cieniasami Suns u siebie i to 18 pkt !
GSW wygrało jakiś czas temu z Orlando 16 pkt. więc dziś nie widzę przeciwwskazań aby, jeszcze większą marża tu ogarnąć rywala.
Prawdopodobnie GSW już od 1 min. ruszy z trójeczkami i będzie co jakiś czas powiększał przewagę. Nawet jeśli Orlando do jakiegoś momentu będzie starało się trzymać blisko, to niestety dla nich ale nie mają tak silnej ławki i prędzej czy później duża różnica w klasach obu drużyn będzie widoczna. Wojownicy grają najbardziej ofensywną koszykówkę w lidze, ale i Orlando lubi porzucać a to na + dla naszego typu, bo z pewnością jeśli obie ekipy pójdą na wymianę ciosów, to klęska Magic jest nieunikniona.
Jak dla mnie zapowiada się łatwa i wysoka wygrana GSW.
⛔ 100
 
no1aquas 11

no1aquas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - AS Roma
Typ: Suma kartek gospodarze over 1,5
Kurs: 2.18
Bukmacher: unibet
Analiza:
Wybrałem spotkanie na Estadio Santiago Bernabeu, ponieważ rzadko kiedy buk daje taki prezent. Aby mój typ wszedł Królewscy muszą obejrzeć dwie kartki, co wg mnie powinno gładko wejść.
Teraz troche statystyk.
5 ostatnich meczów Realu:
vs Celta \ 2 ŻK
vs Levante \1 ŻK
vs Atletico \ 3 ŻK
vs Malaga \ 2 ŻK
vs Roma \ 2 ŻK
W 4/5 ostatnich meczów ta linia ŻK wchodziła.
Roma jest ostatnio w dobrej formie, zagrała świetny mecz w lidze przeciwko Fiorentinie i na pewno powalczy. Według mnie mecz będzie wyrównany i zacięty do samego końca, co wiąże sie z kartkami.
Spotkanie będzie prowadził polski arbiter Szymon Marciniak, który lubi pokazywać kartki (średnio 4,33 na mecz - w ekstraklasie).Warto dodać, że tylko jedna żółta kartka dzieli Sergio Ramosa i Casemiro od przegapienia 1/4 finału LM, jeżeli oczywiście Real by awansował.
Wydaje mi sie, że jeden z nich może sie wykartkować, żeby na drugie spotkanie ćwierćfinału być &quot;czysty&quot;.
+ciekawy zakład na unibecie na to że Sergio dostanie kartkę - 6,00
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Młodzieżowa LM
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Real Madryt U19 - Benfica U19
Typ:
1
Kurs:
1.7
Bukmacher:
Betway
Analiza:

Po pierwsze, najważniejsze, co mam do przekazania - Mayoral nie został powołany na Romę i zagra w tym spotkaniu. On sam może ten mecz wygrać.
Ogrywając Elfsborg 10 lutego strzelił 2 gole, a mógł trzy, ale zepsuł karnego. 23 lutego z City zdobył 2 gole. Przy jednym z nich można było mieć wrażenie, że gra przeciwko 15-latkom. Pojechał obrońców City jak chciał. Coś niesamowitego. Strzelił przecież nawet gola przeciwko Levante (zaliczonego bardziej jako samobój). Trafił w słupek, a piłka odbiła się od pleców/ręki bramkarza. Oddał jednak dobet strzał i ogólnie grał nieźle. Gra też 70 min przeciwko Celcie. Ograł się już i teraz gra w U19 dla niego nie będzie luźna.
Real zajął 2 miejsce w grupie. 1 punkt mniej, niż PSG. 2 miejsce w grupie w młodzieżowej LM daje grę w 1/16 a 1 miejsce od razu w 1/8. Real ograł Elfsborg bez większego problemu, dominując w meczu. Z City było nieco trudniej, ale też 3-1.
Ich rywalem Befika. Poerugalska drużyna zajęła 1 miejsce w grupie. Po wyjściu z niej pokonali dopiero po karnych Czeskie Pribram, mimo że byli bardzo mocnym faworytem wg buków (kurs 1,2). Patrząc na statystyki mecz był równy.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 1

wiktorb99

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice vs Śląsk Wrocław
Typ: ilość goli gość 0,5 -
Kurs: 2,40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Jest to mój pierwszy post. Dzisiaj zagramy sobie bramki. Śląsk w ostatnich 3 meczach strzelił tylko jedna bramkę i to z karnego. Zespół z Dolnego Śląska w tym sezonie prezentuje się fatalnie. W ostatnim meczu z Zaglebiem bodajże nie oddali celnego strzału.
Biorę udział w zakładzie więc jeśli pomogłem zostawcie coś po sobie. Pozdro.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scigant 76

scigant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham - Burnley
Typ: 2
Kurs: 2,38
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pod lupę biorę spotkanie zaplecza jednej najlepszych lig świata angielskiej Premier League. Rozegrana zostanie 36. kolejka gier więc sezon wchodzi w decydującą fazę co biorąc pod uwagę ścisk w czołówce powinno dostarczyć wiele emocji. Burnley to na chwilę obecną lider rozgrywek ale ma tylko 1 punkt przewagi na Boro i 4 na Hull i Brighton od Middlesbrough i Hull mają rozegrane jedno spotkanie mniej. Fulham to drużyna na drugim biegunie bo ma tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową, biorąc pod uwagę rosnącą formę drużyn z dna tabeli, wygrane Charltonu, Mk Dons i Rotherhamu, nie może czuć się bezpiecznie. Burnley jest na gazie nie przegrało ostatnich 12 meczów bilans 9-3-0, natomiast Fulham gra w kratkę remisy przeplata porażkami i wygranymi. Ostatnio był remis więc powinno wygrać lub przegrać ja typuję to drugie rozwiązanie. Drugą rzeczą, która przemawia za moim typem jest fatalna forma Fulham przeciwko drużynom z czołówki na siedem spotkań na własnym stadionie z drużynami z miejsc od 1 do 9. przegrało 6 i tylko raz padł remis. Natomiast Burnley z drużynami z dna (miejsca 17-24) grając na wyjeździe wygrało wszystkie 5 meczów. Liczę że podtrzyma tą dobrą passę i również dzisiaj odniesie zwycięstwo. Spotkania bezpośrednie to wygrana Burnley na własnym stadionie 3:1, dalej nie ma co patrzeć bo to już odległa historia i całkiem inne drużyny. Dla odważnych polecam typ 2/2 za 3,75.
✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: nottingam forest -preston
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
cos chlopakom z notingam forest nie idzie od 4 kolejek tylko porazki w szatni pewnie niewesolo a na przeciw nim calkiem niezle spisujacy sie beniaminek w tej lidze zajmujacy 10 miejsce preston, miasto brzydkie mieszkam blisko ????
gospodaze powinni wlasnie dzis przelamac passe i w koncu wygrac i uciec z 15 miejsca na ktorym sie znajduja od strefy spadkowej dzieli ich juz tylko 10 pkt choc statystyki miedzy tymi dwiema druzynami wcale nie wskazuja na pewnego zwyciezce ja dam szanse gospodazom licze na minimalne zwyciestwo i komplecik ponktow powodzenia ....
Proszę o zachowanie zasad poprawnej pisowni! //K@mil
✅ 135
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bolton - Ipswich
Typ: 2/obie strzela
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie z drugiej ligi angielskiej. Naprzeciw siebie stanie jak dla mnie kandydat do spadku i kandydat do awansu. Bolton 24 miejsce zgromadzili 25pt do tej pory. Maja ujemny bilans bramkowy 33-58. Srednio na mecz strzelali jednego gola a tracili dwa. Maja jedna z najgorszych defensyw w lidze. Na 5 ostatnich spotkan przegrali 4 i zremisowali jedno. Co wazne tylko w jednym spotkaniu nie strzelili gola jesli chodzi o ostatnie 5 spotkan. Ipswich zajmuje aktualnie 9 miejsce z dorobkiem 54pkt. Maja dodatni bilans bramkowy 42:40. Jak widac ich obrona rowniez nie zachwyca . Na 34 mecze stracili 40 bramek. Gdyby Ipswich wygrali by ten mecz znalezli by sie na miejscu ktore upowaznia ich do grania w barazach. Goscie przerwali zla passa porazek wygrywajac dwie ostatnie potyczki. Licze ze pojda za ciosem i wywioza dzsisiaj 3pkt.
⛔ 100
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Angila Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rotherham-Middlesbrouh
Typ: HANDICAP +1,5 - TYP MIDDLESBROUGH
Kurs: 3,5
Bukmacher: Be365
Analiza:


Gospodarze dzisiaj będą mieli bardzo ciężkie zadanie, żeby spróbować wyjść ze strefy spadkowej. Ale wolałbym zacząć tą analizę od zdania...Goście dzisiaj będą mieli bardzo łatwe zadanie, żeby wskoczyć na liderkę!1 pkt straty do Burnley i 1 mecz mniej. Okazja idealna, żeby ją wykorzystać, bo Roterham to drużyna, która straciła dotychczas 59 bramek. Po Chartlon to najgorsza drużyna pod tym względem. Co lepiej goście to drużyna, która tych bramek w lidze traci najmniej, bo tylko 14 w meczach wyjazdowych. Co daje nie całą bramkę
(0,82). Myślę, że ten % może być jeszcze niższy po tym spotkaniu.
Rotherham 3,1 średnia ilość goli w meczu u siebie
Middlesbrough 2,1 średnia ilośc goli w meczu na wyjeździe
Uważam, że Middle strzeli co najmniej 2 bramki, a żelazna defensywa zatrzyma byle jaką ofensywę Rotherham.
Dodam, że pozyskali w tym okienku transferowym Jordana Rhodesa z Blackburn za ok. 10,00mln.
Dotychczas strzelił tylko 1 bramkę, a gra na tzw. &quot;szpicy&quot;. Liczę na przełamanie tego snajpera w dzisiejszej potyczce.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 0

batkochmiel

Użytkownik
Dyscyplina: CZECH REPUBLIC: Extraliga - Play Out.
Godzina: 17:00
Spotkanie: Vitkovice - Karlovy Vary
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
26.02.16 EXT Karlovy Vary - Vitkovice 1 : 5
15.01.16 EXT Vitkovice - Karlovy Vary 5 : 2
27.11.15 EXT Karlovy Vary - Vitkovice 1 : 3
10.10.15 EXT Vitkovice - Karlovy Vary 6 : 1
25.01.15 EXT Vitkovice - Karlovy Vary 3 : 2
07.12.14 EXT Karlovy Vary - Vitkovice 2 : 0
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
Powtórzony typ ⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Szkocja - League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Elgin City - Stirling
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dziś przygotowałem analizę spotkania czwartego szczebla rozgrywek w Szkocji. Gospodarze są wiceliderem tabeli, tracą jeden punkt do lidera a dodatkowo mają rozegrany jeden mecz mniej, a więc stoją przed wielką szansa objęcia prowadzenia w lidze, a tylko zwycięzca ma zagwarantowany awans. Ze statystyk wynika, iż gospodarze jeżeli tracą punkty w tym sezonie to tylko z najlepszymi zespołami. U siebie wygrali aż 10 na 13 spotkań, tylko raz schodzili z placu boju przegrani. W tym sezonie już raz mierzyli się przed własną publicznością ze Stirling, i wygrali to spotkanie 1:0. Goście bilans na boiskach rywala mają niezły (4-4-5), ale tę przednią i srodkowa liczbę głownie wypracowali na początku rozgrywek. Ostatni mecz wyjazdowy z którego wywieźli 3 pkt to mecz w połowie grudnia ubiegłego roku. W tym meczu goście zagrają bez kilku kluczowych zawodników, co będzie wielką przeszkodą w odniesieniu dobrego wyniku w tym spotkaniu. Nie zagra przede wszystkich McKinlay, czyli podstawowy stoper, który zagrał prawie we wszystkich meczach swojej drużyny w tym sezonie. Nie zagra również podstawowy defensywny pomocnik Smith, który leczy kontuzje. W tym sezonie jak był zdrowy, wychodził od początku w każdym spotkaniu. Kolejnym poważnym osłabieniem jest partner Smitha ze środka pola, czyli Comrie. Wielce prawdopodobne jest jednak największe osłabienie zespołu. Kapitan zespołu Mazer, walczy z czasem, aby móc wrócić po kontuzji, więc jego występ stoi dziś pod dużym znakiem zapytania.
✅ 91
 
E 1

ercus

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna -Polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce-Wisla Krakow
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: expekt
Analiza:
Ogladalem mecz Wisly z Piastem i powiem szczerze, ze Wisla mogla wygrac to spotkanie z handi..Widac coraz wieksze zgranie i determinacje w zespole.Korona Kielce gra bardzo slabo u siebie na 11 spotkan tylko 2 wygrane 2 remisy i az 7 porazek.Wisla bije rekordy w niewygranych spotkaniach ..U siebie byli o krok od zwyciestwa to teraz mysle wyjazd jest na przelamanie bardzo zlej passy..
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom