>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 8.03.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Champ.
Godzina: 20:45
Spotkanie: QPR - derby
Typ: QPR
Kurs: 3.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dość ryzykowny typ patrząc na pozycje w tabeli - ALE - ostatnie 4 spotkania obu druzyn - mimo ze rozciągniete w czasie - wygladaja jak &quot;mecz za mecz&quot;, wyniki jednobramkowe : 1-0 lub 0-1. Ostatnio Derby u siebie wygralo 1-0 - ledwo na koniec zeszlego roku. Mysle ze QPR u siebie moze pokusic sie o zwyciestwo nawet jesli to nie bedzie mecz za mecz - atut wlasnego boiska moze sie przydac. Stawiam na gospodarzy po dosc atrakcyjnym kursie
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Championship Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rotherham-Middlesbrough
Typ: gole gosci powyzej 2.5
Kurs: 4.30
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dzisiaj na New York Stadium rozegra sie 36 kolejka Angielskiej Championship , gospodarze walczący o utrzymanie kontra zespół aspirujący do awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy.Rotherham ostatnie 2 mecze wygraj dzięki czemu za pewne zwiększył swoje szanse na utrzymanie , dla gospodarzy to 2 z rzędu sezon na zapleczu Premier League w poprzednim również walczyli o dolne miejsca w tabeli.Gospodarze do bezpiecznego miejsca tracą 3 punkty , ale wydaje się ze w dzisiejszym meczu obejdą się smakiem.Drużyna Boro walcząca o awans aktualnie zajmuje 2 lokatę która gwarantuje bezpośredni awans , do 1 miejsca tracą zaledwie punkt ale również warta przypomnieć ze zespół Burnley który lideruje w tabeli ma spotkanie rozegrane więcej.Z kolejki na kolejkę różnica miedzy zespołami walczącymi o wysokie miejsca zmniejsza się i każda wpadka może być opłakana w skutkach.Patrząc na wartości kadra obu zespołów zdecydowanie skład gości przewyższa gospodarzy i to ponad 3 krotnie.W takim meczu jak dzisiaj Boro nie może sobie pozwolić na stratę punktów patrząc na to z jakim przeciwnikiem zmierza swoje szyki , dlatego motywacja na to spotkanie powinni być duża a przede wszystkim nie można zlekceważyć rywala , dlatego wydaje się ze większa szanse na wygranie mogą mieć przyjezdni , bez strzelania nie zdobędzie się dzisiaj 3 punktów dlatego typuje over 2.5 po dobrym kursie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Rotherham - Middlesbrough
Typ: Middlesbrough wygra do zera
Kurs: 2,75
Bukmacher: Betclic
Analiza: Middlesbrough w takim spotkaniu jak dziś musi po prostu wygrywać. Oba zespoły są na przeciwległych biegunach. Goście mają szansę dziś wskoczyć na fotel lidera (pod warunkiem, że Burnley straci punkty z Fulham, ponadto Middlesbrough tak czy siak ma/będzie mieć mecz mniej od lidera), natomiast gospodarze są na miejscu spadkowym. Do bezpiecznej strefy brakuje im trzech punktów. Middlesbrough słynie z żelaznej obrony (20 goli straconych w 34. spotkaniach), natomiast miejscowi mają drugą najgorszą obronę w lidze (59). Goście przewodzą w tabelach &quot;wyjazdowych&quot; bowiem zdobyli dwadzieścia osiem oczek. Tak jak wspomniałem w takich meczach Middlesbrough musi zdobywać punkty jeśli marzy o bezpośrednim awansie, bowiem terminarz pod koniec mają ciężki (w ostatnich czterech kolejkach grają z drużynami z pierwszej dziewiątki), a więc o punkty będzie naprawdę trudno.
⛔ 100
 
mahashiah 52

mahashiah

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Polska - Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Piast G : Śląsk W
Typ : 1/Obie strzela gola?/Nie
Kurs : 3.00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Wicelider podejmie się drużyny spadkowej która jak dla mnie gra najgorzej ze wszystkich drużyn (pomijam G.Zabrze)
Ostatnio Gliwiczanie grają słabo i mają coś do udowodnienia swoim kibicom np.to,że na swoim stadionie potrafią wygrać bo w ciągu 5 ostatnich meczy w tym jednym u siebie(wynik 0-0 z Pogonią) tak to remisy i przegrane.
Co by napisać o Śląsku po prostu porażka źle się na nich patrzy naprawdę,nie powinienem tak mówić bo sam pochodzę z województwa Śląskiego(a w sumie Wrocław to dolnośląskie to nieważne):p
Wracając do Śląska wygrali w ostatnich pięciu spotkaniach 2 mecze ale w tym tym był sparing z drugoligowym Głogowem i z Wisełką u siebie 1-0.
Liczę,że Piast pokaże dobry football z poprzedniej rundy i wygra u siebie tak myślę 1-0 no może 2-0 stąd mój typ.Dostarczą swoim fanom w tym meczu sporo radości wygrywając więc nie odpuszczą na pewno.
Warto wspomnieć też o tym,że Piasta jest trzecią drużyną jeśli chodzi o ilość jak najmniej straconych bramek a mianowicie 29 gdzie Legia i Pogoń mają po 26.
Również ważnym faktem jest,że Śląsk ma beznadziejnego bramkarza,który nie wiem czemu tak długo broni w ekstraklasie,choć przyznaje,że kilka lat temu Pawełek był całkiem niezłym bramkarzem.
Polecam też tym,że Wisła wygra Z Koroną na wyjeździe dziś (spokojnie wygra jak poprawiła skuteczność).
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Champ.
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cardiff-Leeds
Typ: 1/+2,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, swój typ opieram na tym że pomiędzy tymi drużynami zawsze w Cardiff robią od lat btts więc już mamy dwa gole, a że Cardiff jest faworytem tego meczu to myślę że zdobędzie przynajmniej dwa gole i wygra 2:1 lub wyżej
CHA Cardiff Leeds 3 : 1
CHA Cardiff Leeds 2 : 1
CHA Cardiff Leeds 1 : 1
CHA Cardiff Leeds 2 : 1
Cardiff zajmuje 7 pozycję w tabeli i jak chce włączyć się do walki o baraże o awans to powinni ten mecz wygrać............powodzenia
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. // Benek
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yogi117 785

yogi117

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - AS Roma
Typ: Real Madryt -1.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Real jest w takiej sytuacji że nie ma szans już na zwycięstwo w lidze ani na zwycięstwo w pucharze króla ( z przyczyn wiadomych ) , więc Królewscy wszystkie siły muszą rzucić na Ligę Mistrzów . Wynik 2:0 w pierwszym meczu daję duży komfort drużynie Zidane lecz pamiętają co na tym samym etapie przydarzyło się nim z Schalke gdzie na wyjeździe wygrali 2:0 a na Santiago Bernabeu przegrali po katastrofalnym meczu 4:3 teraz będą chcieli od początku na Romę nacisnąć aby nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniego roku . Real pod wodzą Zizou na domowym stadionie gra znakomicie większość zwycięstw skończyła się strzelaniną oprócz jednego meczu z Atletico w którym przegrali 1:0 . Dziś do pierwszego składu powinien wskoczyć po dłuższej przerwie Gareth Bale który dostał już kilka minut z Celta i strzelił ostatniego gola na 7:2 a przed kontuzją był on najlepszym graczem Realu . Dziś też ważnym elementem będzie Cr7 który z Celtą zaprezentował się wyśmienicie zdobywając 4 gole w tym dwa pięknej urody i dzisiaj będzie chciał nadal śrubować swój rekord w lidze mistrzów .
⛔ 100 (powtórzony typ - wcześniej podano wyższy handicap)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona-Wisła
Typ: 2 Handicap 1:0
Kurs: 4.84
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
A wiec tak co tu się dużo rozpisywać Wisła w tej rundzie jeszcze nic nie wygrała.Ostatnio ugrała remis gdzie w końcówce mogła wygrać ale Brożek nie trafił karnego.Korona gra w kratke tam wygra tam przegra a tam ugra remis.Ostatni mecz między nimi był remisowy 0:0.Według mnie dzisiaj Wisła się przełamie i w efektowny sposób rozbije Korone która traci dużo bramek.Korona ostatnio zremisowała z Podbeskidziem 1:1.Jak dla mnie w Wiśle w ostatnim meczu coś wreszcie ruszyło i zmobilizują się tak ze dziś wygrają w Kielcach.Typ godny zagrania.Powodzenia!!!

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2. liga angielska
Godzina:
20.45
Spotkanie:
Huddersfield - Reading
Typ:
ilość goli strzelonych przez Huddersfield - powyżej 1,5
Kurs:
2.1
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Ostatnie dwa spotkania dzisiejsi gospodarze przegrali z ekipami, które mają aspiracje do Premier League w każdym sezonie (Derby i Ipswich) W ostatniej kolejce mieli wyjazd na stadion Derby i po bardzo wyrównanym meczu, gospodarze byli po prostu skuteczniejsi. Z Ipswich natomiast u siebie, mieli ogromną przewagę, ale stracili gola w pierwszej fazie meczu i potem mimo wielu okazji nie zdołali wyrównać. Dzisiaj mają za przeciwnika drużynę, która swoją uwagę w tym tygodniu skupia głównie na piątkowym meczu z Crystal Palace w ramach Pucharu Anglii. We wcześniejszej fazie tego turnieju zdołali wyeliminować Huddersfield po bogatym w gole spotkaniu 5/2. Ale mając na uwadze to, że jeden z najważniejszych meczów w sezonie jest za trzy dni - myślę, że dzisiaj goście wyjdą w dość zapasowym składzie. Gospodarze natomiast myślą tylko i wyłącznie o tym spotkaniu i dużo zapowiadają. Na przykład Jamie Paterson, który w trzech ostatnich meczach z Reading strzelał po golu, dzisiaj zapowiada odblokowanie drużyny jeżeli chodzi o zdobywanie goli, a trener David Wagner mówi, że czuje się pewnie, gdyż czuje że drużyna skupia się na sobie i ich występie. Myślę, że obaj panowie się dzisiaj nie pomylą i Huddersfield wygra spotkanie i strzeli przynajmniej dwa gole.
✅ 110
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja, Dywizja 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Raith - Queen of South
Typ: 1 do zera
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotykają się czwarta drużyna z piątą ligi Szkockiej.
Obydwie w zasadzie nie mają zwyczaju remisować. Raith na ostatnich 10 meczów zremisował 2, natomiast Queen zanotował tylko jeden remis.
Gospodarze jeszcze niedawno grali kiepściutko, ale forma w ostatnich 5 meczach pozwala mieć nadzieję na trafny typ. Co prawda przegrali z liderującymi Rangerami, ale
na wyjeździe mocno postawili się wiceliderowi Falkirk 2-2.
Co do gier u siebie, wygrali 3 ostatnie spotkania.
Queen na 10 ostatnich wyjazdów 7 przegranych. Wygrali tylko z ostatnim w tabeli Alloa i przedostatnim Livingston. Ostatnio przegrali z wyżej wspomnianym Fakirk 1-3.
Miałem dać typ 1, ale mnie uprzedzono, więc zaryzykuję i podwyższę kurs.
Patrząc na średnią strzelonych bramek Raith 1.26 , Queen 0.96
typuję, że gospodarze wygrają do zera (podobnie jak było w 2 bezpośrednich spotkaniach w 2015 roku, padły wyniki 3-0 i 1-0, gdy gospodarzem było Raith)
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 333
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Dania
Godzina: 19:30
Spotkanie: Frederickshavn-Rungsted
Typ: over 7,5 bramki
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po części zasadniczej gospodarze Frederickshavn zajeli 2 miejsce, a przyjezdni czyli Rungsted 6 miejsce. Już został rozegrany jeden mecz Play Off i Rungsted u siebie przegrali 1-5. Frederickshavn szczególnie u siebie strzela dużo bramek no ale to była część zasadnicza, a Play Offy rządzą się swoimi prawami. Gospodarze jeśli potrafili w pierwszym meczu na wyjeździe strzelić 5 bramek to i siebie mogą spokojnie tyle samo albo nawet więcej no i Rungsted na pewno coś dołoży. W tym meczu liczę na dużą ilość bramek, a kurs wart ryzyka.
⛔ 100
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Puchar CEV
Godzina: 19:00
Spotkanie: Schweriner SC-Galatasaray Istanbuł
Typ: 1 Handicap 0-1,5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
A wiec tak dziś opisze mecz półfinałowy kobiecej siatkówki.W poprzedniej rundzie drużyna gospodarzy wyeliminowała drużynę Volei Alba Blaj a wynik obu meczu to 3:0 na korzyść gospodarzy.Z kolei turecka drużyna wyeliminowała nasz Impel.W obu meczach był wynik 3:1.Według mnie większe szanse na awans mają gospodarze.Ogólnie ostatnio są w dobrej formie.Na ostatnie 5 meczy gospodarze 4 razy wygrywali po 3:0.A z kolei Galatasaray ostatnie 3 mecze w lidze przegrane.Według bukmachera minimalnym faworytem jest drużyna gości.Ale według mnie ten mecz powinna wygrać drużyna gospodarzy.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: PHL Play Offs
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cracovia-KH Sanok
Typ: 2
Kurs: 3.39
Bukmacher: BaH
Analiza:
Witam, na początek chciałbym sie przywitać ze wszystkimi i życzyć wszystkim jak najczęstrzych wygranych. Co do mojego typu, jest to półfinał MP w hokeju, aktualnie w meczach remis 2:2 po jednym zwycięstwie na własnym lodowisku i po jednym na lodowisku rywala. Mój typ opieram na tym że po prostu Sanok prezentuje się lepiej w tych meczach. W pierwszym meczu w Krakowie na zwycięstwo gospodarzy duży wpływ miały decyzje sędziowskie i bardzo gospodarskie sędziowanie, co przełożyło się na porażke gości 7:5. drugi mecz juz bez historii i 1:4 dla Sanoka, w meczu nr 3 w Sanoku mimo wielu sytuacji i przewagi gospodarzy, Cracovia doprowadziła do karnych, a to już jak wiemy loteria i zwycięstwo gości 3:2RK. Co do meczu nr 4 w trzeciej tercji Sanok odskoczył na 4:1 i chyba za pewnie się poczuł, gdzie Cracovia to wykorzystała i zrobiło się 4:3, ale w końcówce na 5:3 podwyższyli gospodarze i tak się zakończyło. Mysłę że Sanok sobie poradzi dzisiaj w hali przy Siedleckiego i obejmie prowadzenie w tej rywalizacji. Dla bardziej przezornych proponuje x2 po kursie 1.91
⛔ 100
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Vfl Wolfsburg - KAA Gent
Typ: Goście strzelą w obydwóch połowach - Tak
Kurs: 5.60
Bukmacher: betsson
Analiza:
Przede wszystkim dla mnie zapowiada się bardzo otwarty mecz i wcale bym nie wykluczał tutaj awansu gości. W europejskich rozgrywkach nie takie sensacje się już zdarzały i to na późniejszych etapach. Zresztą wcale nie uważam, że ewentualny awans gości byłby wielką sensacją. Owszem byłoby o to piekielnie trudno, po drugie Wolfsburg jest drużyną oczywiście lepszą, ale nie aż na tyle żeby stawiać go na murowanego faworyta nawet z jednobramkową przewagą po meczu na wyjeździe. Ale proponuje na dzisiaj inny typ. Mianowicie typuje, że Belgowie strzelą bramkę w obydwóch połowach spotkania. Mecz tak jak wspomniałem zapowiada się na bardzo otwarty, Belgowie nie mają nic do stracenia więc nie odpuszczą, bo grają tu nie tylko o awans ale także o honorowe pożegnanie się z rozgrywkami. Żaden kibic KAA Gent nie będzie miał im za złe, że odpadli jeżeli włożą w ten mecz całe serce. Poza tym Wolfsburg ma oczywiście mocną ofensywę, ale z obroną jest już nieco gorzej. Goście natomiast także lubią sobie postrzelać, chociażby w Pro League. Oczywiście nie ma co porównywać ligi belgijskiej do Bundesligi, jednak drużyna gości ma moim zdaniem wielki potencjał który być może zaowocuje w przyszłości kolejnymi awansami do fazy pucharowej ligi mistrzów. Tak czy siak liczę dzisiaj na przynajmniej 4 bramki w tym meczu w tym połowę dla gości. Wolfsburg będzie grał ofensywnie bo tak umie najlepiej, więc będzie się otwierał co pozwoli gościom tworzyć skuteczne (miejmy nadzieje) kontrataki. Tak już poza analizą - bardzo bym chciał żeby to goście strzelili pierwszego gola, zrobiłby się nam arcyciekawy mecz ofensywny. Myślę, że warto ogółem oglądać to spotkanie, gdyż w rywalizacji Real - Roma praktycznie wszystko zostało już rozstrzygnięte w pierwszym meczu. Tam możemy obejrzeć co prawda ładne bramki, ale prawdziwą rywalizację powinniśmy zobaczyć na Volkswagen-Arena.
Polecam także typ KAA Gent strzeli pierwszą bramkę @3.30 betsson
⛔ 100
 
goodmig 0

goodmig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM
Godzina:
???
Spotkanie: Zenit St Petersburg vs Benfica
Typ:
1
Kurs:
2.05
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Witam, dzisiaj na telewizorach znowu witamy ligę mistrzów. Wybrałem mecz Zenit St Petersburg vs Benfica, w pierwszym meczu padł wynik 1:0 dla gospodarzy, lecz myślę, że zakończyłoby się remisem gdyż w doliczonym czasie gry zawodnik Zenitu otrzymał czerwoną kartkę, po tym zajściu Benfica strzeliła bramkę. Swój typ poprę tym gdyż na boisku prawdopodobnie nie ujrzymy brazylijskiego bramkarza Julio Cesara oraz Andre Almeida (który pauzuje za kartkę), Benfica przyjeżdża do Rosji a jak wiemy są to bardzo trudne tereny myślę że brak w skłdzie Domenica Criscito oraz Javiera García nie wpłynie poważnie na grę Zenitu i wygra ten mecz.
Zły zapis (Brak godziny meczu)
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny : Indian Wells kwale
Godzina: 23.30
Spotkanie: Krajicek-Zampieri
Typ: under - 19.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Juz czas aby Krajicek powaznie zaczal sie pokazywac w turniejach ATP. Zagra tu w kwalach , ale jego ambicja jest pokazac sie w tym turnieju. Nie gral duzo w tym roku wybierajac tylko turnieje ATP. Majac w 1 rundzie kwali coraz gorzej grajacego Brazylijczyka Zampieriego przejedzie sie po nim jak walec. Krajicek obyty w turniejach na Amerykanskiej ziemi , w przeciwienstwie do Zampieriego ktory mecz w challengerze na hardzie wygral 2 lata temu. Mecz powinien potrwac okolo 60 minut.
Szybki win Krajicka.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna;EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału
Spotkanie:Real Madryt - AS Roma
08.03.2016 20:45
Typ:Real i under 3,5 gola w meczu
Kurs: 2.60
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie sie rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy
drużynami Realu Madryt i AS Romy. W pierwszym meczu tych druzyn Real wygrał 2:0 po bramkach
Ronaldo i Jese. Oby dwa zespoły chcą awansu dlatego uważam, że do dzisiejszego
spotkania oba zespoły podejdą bardzo skoncentrowane i zdeterminowane. AS Roma ma jeszcze
szanse na awans a ich trener próbował swoimi wypowiedziami i rozmowami z zawodnikami
nasawić ich że mają jeszcze szansę , jeśli będą wiedzieć kiedy atakować a kiedy bronić.
Mecz ten będzie trudne dla obu ekip, mam jednak nadzieję, że bedzie to ciekawe spotkanie z wieloma sytuacjami
oraz licznymi strzłami ktore będą piłkarze obu ekip zamieniać na bramki. W pięciu spotkaniach pomiędzy tymi
zespołami 4 kończyły się zwycięstwem dzisiejszyh gości i jedno to ostatnie wygrali gracze Realu.
Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy można powiedzieć rozkręcaja
się z meczu na mecz. Właściwie dla Realu żeby uratować ten sezon potrzebny jest sukces w Lidze Mistrzów.
Gracze Zidena grają ofensywny futbol i starają się zdominować rywali.
Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla obu ekip, dlatego uważam, że każdy z zawodników da z siebie
wszystko i będzie chciał udowodnić swoją wartość. Moim zdaniem Real wygra dziś 2:1 po
bardzo ciekawaym widowisku.
Zamieszczając swoje typy, proszę korzystać z szablonu, który dostępny jest w Regulaminie! //K@mil
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vazer17 5

vazer17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - AS Roma
Typ: kartka przed 34 minutą
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, mam nadzieję ze wszystkie typy kartkowe dzisiaj wejda bo to najczesciej typowana opcja na ten mecz. co do pana sedziego owszem to sedzia który lubi kartoniki. wg statystyk najczesciej pokazuje od 2 do 6 kartek a czasami nawet 8czy 9 kartoników na mecz. na 10 spotkań które sedziował w lidze mistrzów padło ogólnie 36 żółtych i 2 czerwone. w lidze europy sedziował wiecej meczy i tak od 2011 roku 16 jego spotkań skonczyło sie pokazaniem 82 zółtych kartek i 10 czerwonych.
Roma nie ma dzisiaj nic do stracenia, mecz bedzie bardzo zacięty, sadze ze w pierwszej połowie pokarze juz pare żółci. kazdy z nas zna obie drużyny, wiemy ze oboje maja piłkarzy temperamentnych i prowokujących, dodajmy do tego stawkę meczu...
powodzenia
⛔ 100
 
bdgr79 10

bdgr79

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria NLA
Godzina: 19:45
Spotkanie: Davos - Kloten
Typ: 1
Kurs: 1.6
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Przyjezdni nie mają sposobu na grę przeciwko drużynie Kloten - ostatnie 5 spotkań przegranych, w tym 4 z nich więcej niż jedną bramką. Obecnie stan rywalizacji w playoff to 2:0 dla Davos - po dwóch dość gładkich wygranych (4:1 i 5:3). Atut własnych ścian zdecydowanie pomoże i w tym meczu. W składzie gospodarzy Lindgren i Wieser, czyli odpowiednio 2 i 7 strzelec rundy zasadniczej szwajcarskiej NLA powinni zapewnić zwycięstwo i stan rywalizacji na 3:0.
✅ 60
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - AS Roma
Typ: Real Madryt powyżej 57,5 posiadania piłki
Kurs: 2,15
Bukmacher: unibet
Analiza:
Real mimo, że nie gra tak regularnie jak oczekują na to kibice Galacticos to u siebie gra bardzo ciekawą, szybką miłą dla oka piłkę co nie koniecznie dzieje się na wyjazdach.
W delegacjach gra Realu jest już gorsza i wyniki są znacznie gorsze.
Real nie potrafi zdominować rywala na ich boisku a mimo to w Rzymie w meczu z Romą potrafili mieć 60% posiadania piłki gdzie mecz wcale nie wyglądał raczej 50 na 50 a wynika to z tego, że Roma ma bardzo szybkich skrzydłowych i raczej wolą grać szybką piłkę do skrzydłowych niż atakować pozycyjnie. Real natomiast powinien u siebie długo przetrzymywać piłkę i dokończyć dzieło zaczęte w Rzymie ponieważ Madrytczycy nie powinni się oszczędzać bo to jedyne rozgrywki, w których mają realną szanse na sukces więc są dłużni piękną grę kibicom.
⛔ 100
 
K 20

kuri29

Użytkownik
DYSCYPLINA:pIŁKA NOŻNA
Godzina: ???
SPOTKANIE: REAL - ROMA
TYP: 2 remis=zwrot
KURS: 6.00
BUK: bet365
Analiza:
Za godzine meczyk więc szybka analiza.Ostatnie spotkanie u siebie Real wygrał z Romą w 2004 roku.Od tamtej pory Roma zdołała zremisować i dwa razy zwyciężyć w Madrycie.Myślę,że dzisiaj może być podobnie.Po pierwsze Real ma zapas dwóch bramek,gra u siebie więc do meczu podejdzie na luzie.Roma nie ma nic do stracenia i myślę,iż jest w stanie wygrać,nawet 0:1,bo wątpię,by Real nie przeszedł dalej po tym dwumeczu,choć póki piłka w grze-wszystko jest możliwe.Ryzykuje na kuponie ten mecz z super kursem ze wskazaniem właśnie na Rzymian.Na koniec dodam,iż wg mnie gospodarze nie wygrają tego meczu,co najwyżej padnie remis.
Brak godziny! //K@mil
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom