>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.02.2023 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 8. Lutego


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Puchar
Godzina: 18:00
Spotkanie: 1 FC Nurnberg - Dusseldorf
Typ: Dusseldorf
Kurs: 2.60
Bukmacher:
Superbet
Analiza:


Mały wybór mamy na ten dzień. Zdecydowałem się na to spotkanie. Wystarczy zastanowić się której drużynie gra w tym pucharze jest bardziej potrzebna a której mniej. I według mnie gospodarzom ten puchar potrzebny do niczego nie jest.
Wystarczy popatrzeć na tabelę zaplecza Bundesligi. Znajdują się na 16 miejscu w strefie spadkowej, natomiast goście są na bezpiecznej 6 pozycji. O awans do Bundesligi raczej łatwo nie będzie i raczej się to nie wydarzy, ale kto wie. W każdym razie po mojemu Nurnberg nie będzie się tu zabijało o wynik. Ligowy byt mają niepewny, grozi im spadek. Po co grać na dwóch frontach w takiej sytuacji.
Pomijając już ta moją teorię o tym komu zależy a komu nie zależy na pucharze widzę więcej argumentów sportowych przemawiających za ekipa gości .

Po wznowieniu rozgrywek Dusserdolf zdobyli 3 punkty w 2 spotkaniach, a gospodarze żadnego. W sparingach towarzyskich też lepiej wyglądali goście. No i choćby patrząc na ligowa tabele można zobaczyć że goście strzelili prawie 2 razy tyle bramek co gospodarze, a to świadczy o tym że w tym sezonie te ekipy są na innych biegunach .
Po mojemu goście to biorą .


100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +208
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Colorado Avalanche
Typ: remis
Kurs: 4,40
Bukmacher: Superbet
Analiza:

W drugiej połowie stycznia Pittsburgh Penguins byli chyba najczęściej remisującą drużyną. Na siedem ostatnich spotkań Penguins zremisowali aż pięć z nich. Obie drużyny zajmują ósme miejsce w swoich konferencjach, więc dla obu ekip każdy punkt się liczy. Przed przerwą na all-star lepszą formę prezentowali gracze Colorado Avalanche, ale jak wiadomo taka przerwa może wiele zmienić. Jeśli chodzi o siłę gry, to jednak trochę wyżej należy stawiać Colorado, ale atutem Pittsburgha jest to, że zagrają u siebie, a Penguins na swoim lodzie zawsze są groźni dla każdego i moim zdaniem szanse są wyrównane. Ja przeczuwam tutaj remis.

340
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2229
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Puchar
Godzina: 18:15
Spotkanie: Tuluza - Reims
Typ: Tuluza
Kurs: 2.41
Bukmacher: Betfan

Analiza:
W meczu 1/8 finału Pucharu Francji Tuluza zmierzy się u siebie z ekipą Reims. Obie ekipy w Ligue 1 grają na podobnym poziomie, gospodarze zajmują 12 miejsce w tabeli i zgromadzili na swoim koncie 29 punktów. Reims natomiast ma punkt więcej i jest o dwa miejsca wyżej w tabeli. W meczu pucharowym stawiam na drużynę gospodarzy.
Tuluza nie przegrała u siebie 4 ostatnich spotkań z rzędu. Dwukrotnie pokonała po 2:0 AC Ajaccio, raz w lidze a raz właśnie w Pucharze Francji. Poza tym w lidze zremisowali 1:1 z Brestem i wysoko, bo aż 4:1 pokonali Troyes. Słowa uznania należą im się też za ostatni mecz ligowy w Paryżu, który wprawdzie przegrali 2:1, ale potrafili w nim objąć prowadzenie i postraszyć wyżej notowanego przeciwnika na jego terenie.
Tuluza już pokazała, że pucharowych rozgrywek nie odpuszcza, mają już na rozkładzie jedną drużynę z Ligue 1 - wspomniane przeze mnie wyżej AC Ajaccio. Reims z kolei grało póki co w dwóch meczach pucharowych grało tylko z dwiema drużynami z niższych lig - ich najwyżej notowany rywal w tym sezonie Pucharu Francji to Les Herbiers, które występuje na czwartym poziomie rozgrywkowym. Myślę, że faworytem są gospodarze, którzy notują u siebie ostatnio dobre rezultaty.

141
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1807
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: koszykówka
Godzina: 4:00
Spotkanie: LA Lakers - Oklahoma
Typ: LeBron James powyżej 35,5 pkt
Kurs: 2,5
Bukmacher: BETCLIC

Analiza:

To już dzisiejszej nocy Lebron James może stać się rekordzistą NBA po względem ilość punktów. Do magicznej liczby 38 387 punktów i poprawienia rekordu Kareema Abdul-Jabbara brakuje mu jedynie 36 oczek. Nie ma co ukrywać Lebron pobije ten rekord albo dziś albo w następnym spotkaniu. Ceny na to spotkanie osiągnęły rekordowe ceny, każdy chce zobaczyć historyczne osiągnięcia Jamesa. Lebron jest w świetnej formie. Minimum 36 punktów rzucił w tym sezonie już 9 razy. Dziś pewnie koledzy będą grali pod niego, on sam także skupi się bardziej na punktach niż asystach do kolegów. Oklahoma broni słabo i LeBron powinien górować nad zawodnikami Thunder. Kurs na to zdarzenie jest bardzo kuszący i to pobieram.

150
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2828
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis ATP MONTEPLLIER
Godzina: 20:00
Spotkanie: Fils - Bautista
Typ: 1 set Fils
Kurs: 3,50

Bukmacher: sts
Analiza:


W tym meczu faworytem co jasne jest Bautista, jednak kursy na młodego Francuza lecą w dół i nie ma co się dziwić, gdyż w 1 rundzie zaprezentował się naprawdę bardzo dobrze. Uważam, że w tym meczu Fils może pokusić się o niespodziankę i pokonać faworyzowanego Hiszpana. Natomiast próbuje pograć według mnie bezpieczniejszą opcję, a więc zagranie na pierwszego seta. Fils już poczuł te korty więc zapewne dobrze wejdzie w mecz. Bautisa zaś od AO nie rozegrał jeszcze żadnego spotkania co powinno dać przewagę Francuzowi na początku meczu. W dodatku Hiszpan ostatnio nie porywa, jeśli przychodzi mu grać z agresywniejszymi tenisistami, to ma duże problemy. Na AO przegrał z Paulem, gdzie stylem przypomina Filsa, oczywiście zachowując odpowiednie proporcję. Każdy typ w stronę Filsa w tym meczu wydaje się typem rozsądnym.

250
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3775
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tours - Friedrichshafen
Typ: Friedrichshafen
Kurs: 2.85
Bukmacher: STS
Analiza:
Kursy lekko zaskakują mnie spodziewalem się bardziej zbliżonych do siebie. Juz widać, że spadają, ale nadal jest bardzo wysoki. Tours patrząc na mecze grupowe Ligi Mistrzów to oprócz Lube Civitanova to rywale byli na ich poziomie lub nawet patrząc na Benfike to zespołem poprostu słabszym. Wyszli z tej grupy, ale nie pokazali jakieś nadzwyczajnej siatkowki. Według mnie lepiej prezentuje się drużyna z Niemiec, która też ma kilka zawodników, którzy się ostatnio wyróżniają m.in: Superlak. Mamy też kilku zawodników, dla których Liga Mistrzów nie jest obca i granie reprezentacyjne m.in: Vincic, Stern, Bohme. Tours jakoś zbytnio gwiazdami nie są naszpikowani graja monetami dość dobra siatkówkę, chodz w meczach w przeciętnej lidze francuskiej mimo iz zajmuja pierwsza lokatę to ostatnio trochę punktów stracili. Według mnie kurs warty ryzyka ponieważ myślę, że aktualnie w lepszej dyspozycji jest drużyna z Niemiec. Kursy mogą z minuty na minutę spadać więc pobieram dość wysoki kurs na Friedrichshafen. Pozdrawiam.

185
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3480
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: koszykówka
Godzina: 01:30
Spotkanie:Brooklyn Nets-Phoenix Suns
Typ: Brooklyn powyżej 108,5(z dogrywką)
Kurs: 1.98
Bukmacher:etoto

Analiza:
Kolejna mój typ to over gospodarzy czyli ekipy Brooklyn Nets z Phoenix Suns.Obecnia na powyzej 108,5 punktów z dogrywka bukmacher etoto wystawil kurs 1.98 co wydaje mi sie warte zagrania.Odszedl z ekipy Nets Irving mozliwe ze dzisiaj do ekipy Suns po dlugiej kontuzji wroci Booker.Gram tutaj over bo tutaj mecze miedzy obiema ekipami zawsze sa overowe i Nets na wlasynm parkiecie graja bardzo solidnie.Mecz zapowiada sie na szybki i ofensywny dlatego gram tutaj wlasnie na over.Gospodarze na ostatnich 10 meczy rzucaja srednio 118 punktow.Gdy popatrzymy na mecze bezposrednie to Brooklyn Nets w meczu z Phoenix rzucalo srednio 111 punktów.Po takim kursie taki over jak na moje oko warto uderzac.Kursy na gospodarzy cały czas spadaja dlatego trzeba je jak najszybciej pobierać.Nets w swoich ostatnich 5 domowych meczach w aż 4 rzucili przynajmniej 120 punktów!

98
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1265
FNM99 735,3K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: NY Islanders - Seattle Kraken
Typ: Seattle Kraken wygra mecz + Seattle Kraken powyżej 4.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 5.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Islanders wracają na własny teren po wygranej przeciwko Flyers. Wygrali oni swoje trzy ostatnie mecze po dość słabym okresie, ale moim zdaniem grając b2b z rywalem takim jak Kraken mogą mieć spore kłopoty. Ekipa z Seattle bardzo dobrze rozpoczęła nowy rok, ostatnio wyniki trochę przygasły, ale ten dłuższy odpoczynek powinien dać wypocząć zawodnikom i mają dobrą szansę, aby zacząć znowu dominować nad swoimi rywalami. Poszukam tutaj (jak to mam w zwyczaju) trochę ryzykownej opcji na wygraną gości i przynajmniej pięciu goli na ich koncie po regulaminowym czasie. Mimo iż ostatnie mecze Isles nie wskazują, aby padło dużo bramek, ja mocno wierzę, że jeżeli Kraken to spotkanie mają wygrać to zrobią to trafiając przynajmniej pięciokrotnie do siatki rywali, a takie mecze u Kraken to nie jest rzecz niecodzienna w tym sezonie. Wydaje mi się, że jest to typ warty uwagi, a pomimo dużego kursu widzę spory potencjał na to zdarzenie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr
Godzina: 18:00
Spotkanie: Paphos - AEL Limassol
Typ: gol AEL Limassol
Kurs: 1.87
Bukmacher:STS

Analiza:

W meczach tych drużyn bardzo rzadko pojawia się BTS, chociaż przy takiej dysproporcji kursów aż grzech nie spróbować gola tej słąbszej zdaniem bukmachera - AEL'u. Paphos to rewelacja sezonu, która aspiruje nawet do walki o TOP3, w przypadku Limassolu raczej nikt nie nastawia się na coś więcej poza pewnym już utrzymaniem. Myślę jednak że w takich meczach jest idealna okazja na to, by ten słabszy jednak zdobył gola. Inna sprawa, że kursy nieco maskują fakt, że potencjał kadrowy obu ekip jest dośc zbliżony. Myślę że goście zdobędą jutro przynajmniej jednego gola.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 675,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01
Spotkanie: Orlando - NY
Typ: Randle 15 lub wiecej zbiorek
Kurs: 4.00
Bukmacher: betfan
Analiza: Orlando to taka ekipa ktora budowala przez wiele lat druzyne pickami, mieli byc drugimi Warriors a co roku wychodzi ze znowu musza budowac druzyne od nowa. W najbliższym meczu podejmia Knicks, ktorzy miewaja schylki formy. Ale licze ze Orlando bedzie ceglic i ten fakt wykorzysta Randle. Pod wzgledem idzie mu xalkiem dobrze przeciwko Magic, bo srednia 9.4 zbiorek. Mial rok czy dwa lata temu mecze z 15 zbiorkami. Licze ze tym razem znajdzie wiele miejsca pod koszem bo Magic czesto maja zjazdy pod wzgledem skuteczności

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:00 CET
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
Typ: James, LeBron - Poniżej 32.5 punktów
Kurs: 2,05
Bukmacher: STS
Analiza:


Lebron jest na krawędzi poprawienia rekordu wszechczasów Kareema Abdul-Jabbara w zdobytych punktach w NBA (38,387 pkt). Brakuje mu 36 pkt i tak sobie myślę, że może coś być w tej teorii że Lebron wolałby ten rekord pobić w meczu za 2 dni Lakersów z Bucks czyli dwoma klubami dla których grał legendarny Jabbar. Mecz w LA, Jabbar na pewno będzie na meczu, byłaby to idealna okazja do tworzenia historii. I tak w sumie to chyba jedyna w tym sezonie okazja dla Lebrona do radości, bo tytułu w tym roku nie będzie, a może i playoffów nie być. Ostatnia szansa na odwrócenie losu chyba uciekła wraz wczorajszym trade’em Kyriego Irvinga do Dallas, bo Lakersi też mieli na niego chrapkę i kto wie, może takie trio Lebron+Kyrie+AD mogłoby trochę odwrócić rozczarowujący sezon Jeziorowców. To się już nie ziści, więc chyba tylko ten rekord punktowy Lebrona pozostanie jedną z niewielu jasnych stron tego sezonu dla LAL. Dlatego nie zdziwię się jeśli LBJ nie będzie dzisiaj forsował zdobyczy punktowych i raczej skupi się na podawaniu pod kosz do AD i dyrygowaniu resztą.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU NBA

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ziemny - Challenger Wilno mężczyźni, nawierzchnia twarda (w hali)
Godzina: 16:30
Spotkanie: Ricardas Berankis - Altug Celikbilek
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy. Stawiam w tym spotkaniu na Litwina Berankisa, który zagra w swoim rodzinnym Wilnie. Z pewnością będzie się chciał tutaj pokazać z jak najlepszej strony no bo gra u siebie przed swoja publicznością. W tamtym roku bardzo nieoczekiwanie odpadł zaraz w drugiej rundzie z dużo niżej notowanym rywalem Francuzem Added przegrywając 0-2 (5-7, 6-7). Pora zatem teraz zaprezentować się lepiej tym bradziej, że on tutaj już przebywa od pewnego czasu, bo Litwini grali tutaj swoje spotkania w pucharze Davisa z zawodnikami z Pakistanu. W singlu Ricardas pokonał tutaj całkowicie nieznanego zawodnika Schoaiba ale miał napewno dużo więcej czasu na potrenowanie tutaj i lepsze przygotowanie się do tego turnieju niż Turek Celikbilek. Altug może być tutaj noewygodnym rywalem ale w ostatecznym rozrachunku myślę, że górą będzie tutaj Berankis. Uważam, że Litwin będzie tutaj po prostu lepiej przygotowany do tego turnieju i bardziej zmotywowany od rywala. Gra jednak u siebie w swym rodzinnym mieście i będzie tutaj walczył z całych sił.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1628
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/DFB Pokal
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Nürnberg - Fortuna Düsseldorf
Typ: rzut karny
Kurs: 3.15
Bukmacher: STS
Analiza:

Gospodarze to zespół, który w przeszłości wielokrotnie występował na poziomie 1. Bundesligi.
Niestety od jakiegoś czasu nie jest w stanie przebić wysokiego progu i ta kampania będzie poświęcona walce o utrzymanie się na zapleczu niemieckiej ekstraklasy. Nurnberg znajduje się w strefie spadkowej i rok 2023 nie jest jak na razie dla nich łaskawy. 2 rozegrane spotkania i 2 porażki powodują, że atmosfera w tym klubie nie jest najlepsza. Jest jednak szansa osiągnięcia czegoś wielkiego w DFB Pokal i z pewnością drużyna z Bawarii nie odpuści okazji, aby na swoim obiekcie, postarać się wyeliminować ekipę, którą na co dzień może spotkać w lidze. Jednym z liderów gospodarzy jest Kwadwo Duah, który przed rozpoczęciem tej kampanii sprowadzony został z St. Gallen i również w 2. Bundeslidze pokazuje swoje umiejętności. Czy Szwajcar trafi dzisiaj do siatki rywala?

Fortuna ma bardzo wielkie ambicje, aby powrócić do elity. Na ten moment są poza strefą awansu, ale wiele kolejek przed drużyną z Dusseldorfu. Kadra jak na zaplecze niemieckiej ekstraklasy jest bardzo ciekawa i przede wszystkim z potencjałem. Polacy odgrywają tutaj dużą rolę i co tydzień otrzymują spore zaufanie ze strony trenera Daniela Thioune. Niestety Dawid Kownacki nie mógł pomóc swojemu zespołowi w starciu z Paderborn, ponieważ był zawieszony za nadmiar żółtych kartek i porażka aż 1:4 stała się faktem. Michał Karbownik z piekła do nieba najpierw wywalczył rzut karny dla Fortuny, aby za chwilę samemu sprokurować 11 dla przeciwnika. Dzisiaj koncentracja musi być już na wysokim poziomie, aby cieszyć się z ewentualnego sukcesu w niemieckim pucharze. Przyjezdni są faworytem, ale nie należy lekceważyć Nurnbergu na swoim obiekcie. Co pokaże nam w tę środę klub z Dusseldorfu?

Tak jak wspomniałem wyżej, nikt tutaj nie odpuści. Puchar jest dodatkiem, który może osłodzić słabszy czas obu zespołów i z pewnością pojawi się walka o awans do ćwierćfinału DFB Pokal. Stawiam na rzut karny. Przede wszystkim oba kluby są na zbliżonym poziomie. Nie powinniśmy tutaj widzieć dominacji jednego z zespołów. Liczę na wyrównaną rywalizację, która do samego końca będzie toczyć się o promocje do kolejnej rundy. Co ciekawe Fortuna ostatnio nie radzi sobie najlepiej z Nurnbergiem i to przeciwnicy od 3 meczów z rzędu są górą w bezpośrednich starciach. Po stronie ekipy z Dusseldorfu powróci Dawid Kownacki, co będzie sporym wzmocnieniem gości. Jeżeli prześledzimy sobie ostatnie starcia tych klubów, to dyktowanych jest wiele 11. Szczególnie goście są w tym względzie specjalistami. Gospodarze i goście rozegrali 2 mecze w roku 2023 w ramach 2. Bundesligi. Nurnberg w 1 z nich sprokurował karnego, a u Fortuny w 2 spotkaniach sędzia był zmuszony pokazać na wapno 3-krotnie. Dzisiejszy arbiter Matthias Jöllenbeck znany był wcześniej z dyktowania dużej ilości karnych, teraz jest to nieco mniej, ale wierzę, że piłkarze obu klubów dadzą mu powody do tej decyzji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 658,4K
Dyscyplina:Koszykówka Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie:Kobrat - Honka razem z dogrywką
Typ: over 172,5 pkt
Kurs: 2,37
Bukmacher:Fortuna
Analiza:W tym pojedynku zagrają zespoły które walczą o swoje utrzymanie się w lidze.Zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa jest drużyna gospodarzy Kobrat i każdy inny wynik tego meczu niż ich pewne wysokie zwycięstwo będzie bardzo dużą niespodzianką.Obecnie zajmują oni 8 miejsce w tabeli z d0orobkiem 10 punktów zdobytych.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 5 meczy i 8 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich rywali.To moim zdaniem będzie bardzo intensywny i otwarty mecz z obu stron i padnie w nim bardzo wysoki wynik punktowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Puchar Francji
Godzinna: 18:15
Spotkanie: Toulouse - Reims
Typ:
OVER 3.5 - powyżej 3.5 bramki
Kurs: 3.30
Bukmacher: efortuna
Analiza:

W PF zostało już tylko 16 drużyn. Na pewno, meczem o największym ciężarze gatunkowym, w Pucharze Francji, jest dzisiaj starcie Marsylii z PSG, ale trochę wcześniej, w Tuluzie, staną naprzeciw siebie Toulouse i Reims. O Reims trochę już pisałem w ubiegłym tygodniu. Dzisiejsze starcie na Stadium de Toulouse odbędzie się pomiędzy zespołami występującymi w Ligue 1. Obie ekipy plasują się we środkowej strefie tabeli (Toulouse jest 12. i ma punkt mniej niż dziesiąte Reims). Mam nadzieję na wysoki wynik tego starcia i przekroczenie linii 3.5 bramek z kilku powodów. Mianowicie - Stadium de Toulouse jest obiektem, na którym pada sporo bramek (średnio 3.3/mecz) i linia ta została tu przekroczona w pięciu starciach (na 11). Reims w swoim przedostatnim starciu, z Lorient, musiało gonić wynik po stracie dwóch bramek, jeszcze w pierwszej połowie. Ostatecznie spotkanie to udało Im się wygrać 4:2 (hattrick Baloguna - zawodnika wypożyczonego z Arsenalu) i jest to ekipa, która po prostu gra do końcowego gwizdka, nie popada w marazm, nawet, jak mecze nie układają się po Ich myśli. Mam nadzieję, że zobaczymy po przynajmniej dwa trafienia z każdej strony i bet będzie wygrany. Toulouse w ostatniej kolejce Ligue 1 uległo PSG na Parc des Princes (2:1), ale to była dopiero Ich pierwsza porażka w obecnym roku kalendarzowym. 'Starcia pucharowe rządzą się swoimi prawami' i myślę, że możemy być dzisiaj świadkami ciekawego spotkania pomiędzy dwiema zaangażowanymi i ambitnymi drużynami. Dla mnie tłusty over.

230
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2013
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: AGH Kraków - WKK Wrocław
Typ: AGH Kraków (reg)
Kurs: 2.02
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Słaby bije słabego słabego? Tak, przy braku osłabień myśle, że to pytanie byłoby jak najbardziej zasadne. Nic mnie nie wiadomo o osłabieniach gospodarzy, a co u gości? Goście i tak dysponując bardzo wąską rotacją, dziś dodatkowo będą musieli sobie radzić bez swoich zdecydowanie dwóch najlepszych zawodników na dwóch newralgicznych pozycjach - środkowy Kiwilsza oraz rozgrywający Ochonko oraz pierwszego zawodnika wchodzącego z ławki - drugiego rozgrywajacego Zywerta. Często się też zdarza, że spędzali równocześnie sporo minut na parkiecie. Jeżeli kursy zaproponowane przez bukmachera nie uwzględniają osłabień to tutaj mamy straty kilkudziesięciu procent z potencjału drużyny.

Kiwilsza 31 min / 14 pkt / 8.3 zb / 1.8 as.
Ochońko 29.5 min / 13.7 pkt / 1.9 zb / 4.5 as.
Zywert 17.8 min / 5.1 pkt / 2.3 zb / 3.9 as


A98E11BF-3582-4CA6-9C2F-4BA9B835D852.jpeg


AGH jako drużyna swojej hali powinna wykorzystać braki i pewnie pokonać WKK. Jedynym minusem tego typu jest chimeryczność gospodarzy. Młody wiek zespołu ma swoje zalety, ale ma też wady. Już dwukrotnie w tym sezonie przegrywali wygrany mecz. Na szczęście dla dzisiejszych argumentów miało to miejsce na wyjeździe. Miejscowi u siebie wygrali sześć meczów, przegrali pięć. Jednak jak już przegrywali to z samą czołówką ligi odpowiednio: Radomiem, Dzikami, Starogardem, Kotwicą oraz Opolem. Wstydu na prawdę nie ma i uważam, że tak grające u siebie AGH z tak potężnie osłabionym rywalam powinno sobie poradzić. Mamy do czynienia z okazałym value gdzie realny współczynnik na gospodarzy to okolo 1.40.

Oba zespoły legitymują się bilansem 9-14. AGH u siebie 6-5, WKK w delegacji 2-8.

102
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2057
warzyn 142K

warzyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester Leeds
Typ: Manchester over 1.5 bramki oraz under 4.5
bramki w meczu
Kurs: 2.0
Bukmacher:
efortuna betbuilder
Analiza:

Tym czysto statystyczny, bo nie oglądam PL zbyt często. Miejsce w tabeli i forma wyjazdowa Leeds stawia ich zdecydowanie w pozycji underdoga. Poza tym H2H na korzyść gospodarzy, którzy grają
nienajgorzej w tej części sezonu. Myślę, że mecz pod dyktando czerwonych diabłów przy maksymalnie jednym trafieniu gości. To scenariusz jaki zakłada każdy bukmacher. Wiadomo życie życiem i gdyby wjechał jakiś remis to chyba underowy...

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1891
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Dallas
Godzina: 22.00
Spotkanie: Wolf - Albot
Typ: Wolf 2:0
Kurs: 1,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wolf wydaje się być w niezłej formie. Pokonuje dobrego ostatnio Holta do zera, więc to o czymś świadczy. Albot wygrzebuje się z podziemia, by pograć znów coś w tourze. 2:1 z Krallem nie wróży wielkiej kariery na tym turnieju. Ale co ja tam wiem, to jest tenis, tu jest wszystko możliwe. Przyjrzyjmy się jednak jeszcze co się działo na nieodległym wstecz Australian Open. O, jak widzimy Wolf dociera aż do 4. rundy. Ponadto gra u siebie. Nie może za bardzo sobie olać tego Dallas, bo mu po prostu nie wypada. Albot raczej wraca dziś do domu. Jak powalczy, to nie udało mi się i będzie 2:1 dla Wolfa, ale liczę, że różnica form zrobi swoje. Albot dla przypomnienia nie przeszedł kwalifikacji w AO. Odpadł z Holtem. Powodzenia!

66
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1415
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - KMŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Al Ahly - Real Madryt
Typ: Real + powyżej 1,5
Kurs:
1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Mimo wszystko ten Puchar i zwycięstwo na KMŚ jest bardzo ważne dla Realu Madryt. Po złych wynikach i dużej stracie punktowej do Barcelony C. Ancelotti został postawiony pod ścianą - musi wygrać te KMŚ aby zachować stanowisko i myślę, że zawodnicy są za nim.
Przeciwnik nie oszukujmy się nie jest zbyt mocny a w finale czeka ich także niezbyt ciężki rywal.
Mimo wielu osłabień bo nie zagrają Karim, Militao, Mendy, Hazard, Lucas to Real powinien sobie poradzić z przeciwnikiem. Liczę, że tym meczu padnie co najmniej 2 bramki - wczoraj zobaczyliśmy ich aż 5.

55
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1632
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom