>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 7 września 2010r. (Wtorek)

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Litwa- Chiny
Typ; Under 156 pkt
Kurs;2,00
Buk;Betclick

Analiza;

W dzisiejszym meczu w 1/16 fazy turnieju mistrzostw świata zmierzą się ekipy Litwy oraz Chin. Litwa to przede wszystkim dysponuje znakomitą obroną, co udowodnili choćby w grupie z Francją, kiedy ustawili obronę strefową i Francuzi nie mogli wogóle się dostać pod kosz. Chiny w tym turnieju nie zdobywają dosyć dużo pkt w poszczególnych kwartach. Jeśli Litwa dobrze dziś będzie grała w obronie Chiny są skazane na pożarcie. Mój typ under 156 pkt za 2,00 w Betclick to dość dobre zdarzenie żeby je zagrac. Moim zdaniem dziś Chiny zostaną rozgromione przez reprezentację Litwy, zwłaszcza pod koszem Litwa ma sporą przewagę, Chiny raczej w defensywie mało będą mogły zrobić przeciwko Litwie gdzie grają znakomici zawodnicy tacy jak Poncius czy Maciulis. Za chwilę początek meczu. Pozdrawiam
✅ 100
 
kmieciu90 0

kmieciu90

Użytkownik
Spotkanie; Bosnia i Hercegowina - Francja
Rodzaj zakladu; polowa czasu/ czas pelny
Typ; X/2
Kurs; 6,00
Buk; bet365
Dosyc tego. Kiedy tacy ludzie jak Zidane, Deschamps czy Platini patrza co wyrabiaja ich nastepcy, wlosy staja im deba. Widzicie jak niepowodzenia naszej kadry wplywaja na co mowi sie w mediach? Widzicie jak nasi sportowcy mieszani sa z blotem, sa wygwizdywani, wyzywani od paralitow i idiotow? To teraz wyobrazcie sobie taka sytuacje. Nasi obroncy rozbijaja sie po najlepszych klubach premiership. inni graja w innych swietnych europejskich klubach jak np Barcelona. nasze zespoly docieraja do fazy grupowej LM i nie sa tam chlopcami do bicia. Ze 10 lat temu bylismy mistrzami Europy i Swiata, a teraz jedynie oszustwem umiemy sie dostac na taka impreze, ze odpadamy z niej z hukiem, i ze przegrywamy z Bialorusia.
Czy wyobrazacie sobie przez chwile jakie nastroje panuja w Francji? Gdzie pilka nozna ma taka tradycje? jaka presja ciazy na Francuzach? jak nie dadza zlapac tchu rywalom? Moze i nie maja porzadnego napastnika, moze ostatnio idzie gorzej, ale takiej nawalnicy ze strony Francuzow jak dzisiaj nie zobaczycie nigdzie indziej. Latwo nie bedzie, dlatego do przerwy prawdopodobnie goli nei zobaczymy, ale pozniej na pewno sie rozkreci i Francja cos wcisnie.
✅ 400
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Spotkanie: Gruzja - Izrael
Typ: Izrael wygra różnicą 2 bramek lub więcej
Kurs: 5,25
Buk: Gamebookers
Analiza:
O godzinie 19 na stadionie w Gruzji w ramach 2 kolejki odbędzie się spotkanie między właśnie Gruzją a Izraelem. W pierwszym meczu Gruzini zremisowali z Grecją i była to mała niespodzianka (Grecy to przecież finaliści mundialu). W roku 2010 zagrali 4 mecze. Ich bilans to jedno zwycięstwo z Estonią i remis z Kamerunem, Mołdawią i Grecją. W tych meczach strzelili 3 gole a stracili 2. Widać że skutecznością nie grzeszą chociaż bezbramkowy remis z Kamerunem może robić wrażenie. Izrael dzięki Benayounowi wygrał 3-1 z Maltą. Wydaję mi się że Izrael zagra na Euro. Grupę mają słabą. Malta, Gruzja Litwa to słabi przeciwnicy. Z Grecją i Chorwacją może być ciężej. Muszą wygrywać z tymi trzema najsłabszymi aby potem liczyć na drugie miejsce i walczyć o awans z innymi grupami. Izrael ma ciekawą kadrę. Wielu piłkarzy gra w europejskich drużynach. Ekipa ta to połączenie europejskiej gry z rodzimymi rozgrywkami Jeśli ktoś nie gra w Europie to gra w czołowych zespołach izraelskich. Dziś uważam że powinni rozprawić się z Gruzją i mam nadzieję że typ wejdzie.
⛔ 100
 
ricco 0

ricco

Użytkownik
Spotkanie: Norwegia - Portugalia
Typ: (-1) Portugalia
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ciekawe spotkanie i jeszcze ciekawsze kursy bukmacherów. Potrugalia raczej po blamażu z Cyprem, z którym zremisowała 4-4. Norwegia po męczarniach z Islandią ale z wygraną 2-1. Portugalia napewno będzie chciała odbudowac się, oraz dobrze zaprezentować przed fanami. Widać że forma strzelecka jest, pytanie co z obroną? Muszą wyciągnąć wnioski z tam tego meczu i powinni tutaj poradzić sobie bez problemów.
⛔ 100
 
K 0

kolo41a

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Australia
Typ: X2
Kurs: 1.60
Buk: expekt
Analiza:
Dzisiaj o 20:30 na wpół wybudowanym stadionie Wisły zagrają reprezentacje Polski oraz Australii. Będzie to nasze pierwsze oficjalne spotkanie z Australią w historii.
Wszyscy wiedzą jak spisywała się nasza reprezentacja w ostatnim czasie. Za czasów Franciszka Smudy reprezentanci zagrali 11 spotkań z tego wygrali aż 4, zremisowali 3 i przegrali 4. Spójrzmy na te mecze:
Polska - Rumunia 0:1
Polska - Kanada 1-0
Polska - Dania 1-3
Tajlandia - Polska 1-3
Polska - Singapur 6-1
Polska - Bułgaria 2-0
Polska - Finlandia 0-0
Polska - Serbia 0-0
Hiszpania - Polska 6-0
Polska - Kamerun 0-3
Polska - Ukraina 1-1
Jak widać po ostatnich meczach Polska jest (lekko powiedziawszy) w słabej formie. Udało nam się wygrać z takimi mocarstwami piłkarskimi jak Bułgaria, Singapur, Tajlandia czy Kanada. Nie uwłaczając tym drużyną, ale elita piłki nożnej to nie jest. Franciszek Smuda jako trener osiągnął wiele z Polskimi drużynami, ale jako trener reprezentacji sobie nie radzi. Chodź być może i Murinho by nam nie pomógł.
W ostatnim meczu z Ukrainą Smuda postawił na Jelenia, Boruca i Smolarka - gracze Ci zapewne nie będą podstawowymi graczami na Euro ale mieli odnowić wizerunek Polskiej Reprezentacji wygrywając z Ukrainą. Niestety nie udało się. Zremisowaliśmy po okresach dobrej gry - a w końcu graliśmy z rozbitą Ukrainą, która ostatnimi czasy przeżywa trudne chwilę (zmiana trenera, porażki).
Dziś, czeka nas mecz z Australią. Drużyną, która wystąpiła na najbliższym mudialu reprezentując się z dobrej strony. Trafiając do bardzo trudnej grupy, zajęła w niej 3 miejsce odpadając przez pech (lepszy bilans bramkowy Ghany).
Podsumowując: Liczę na łatwe zwycięstwo Gości, ale że te typy są zajęte stawiam na remis lub wygraną Australii. Polecam ten typ.
✅ 60
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Spotkanie: Ferrer - Verdasco
Typ: DW: 3-2
Kurs: 6.50 -&gt;5.00
Buk: bet365
Dzisiaj w czwartej rundzie US Open spotka się dwóch równorzędnych Hiszpanów.
W bezpośrednich pojedynkach lepiej wypada Verdasco, ale to tylko stosunek 6-4. Najczęściej spotykali się oni na mączce, w jedynym spotkaniu na Hardzie niemal 6 lat temu wygrał Ferrer, ale nie jest to dzisiaj miarodajne. W tym roku spotkali się dwuktornie, ostatni wygrał Ferrer i to w miare gładko 7-5 6-3.
W obecnym turnieju David wygrał lekko wszystkie 3 spotkania do zera. Przeciwników miał przeciętnych. Verdasco natomiast juz w pierwszej rundzie mógł odpaść z Fogninim, wygrał jednak 3-2. Widać jednak, że jego forma jest trochę niestabilna. Pokazał to w turniejach poprzedzających US Open, gdzie w Cincinati odpadł juz w pierwszej rundzie z Fish&#39;em, w Toronto w drugiej z Chardym, w Washington w 3ciej z Bagietą.
Ferrer w Cincinati odpadł z rewelacyjnym tam Nalbandianem również w pierwszej rundzie, a w Toronto z trzeciej z Davydenką 1-2.
Zapowiada się bratobójczy pojedynek, zacięty i przewiduję, że dość długi. Po cichu liczę na Ferrera, iż wyjdzie zwycięsko z tego boju 3-2.
⛔ 100
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Bułgaria-Czarnogóra
Czarnogóra Remis bez zakładu
3.50
bet365

Mecz pomiędzy tymi krajami zapowiada się bardzo ciekawie...na przeciw siebie Bułgaria ktora została upokorzona przez anglikow z którymi przegrali aż 0-4 i na pewno chcieliby zatrzeć ten słaby mecz dzisiejszym zwycięstwem...po drugiej stronie Czarnogóra która ma solidny zespól z wielkimi ambicjami pokaazując to już w pierwszym meczu z Walią z którą wygrali po cięzkim spotkaniu 1-0. Spotkanie to na pewno bedzie zacięte...będzie to walka o 3 pkt...mecz może roztrzygnąc jedna akcja, bramka ,jeden zawodnik. Takiego piłkarza posiadają czarnogórcy mowa o Viciniciu, który strzela bramki w Romie jak i reprezantacji jak na zawołanie. On może byc bohaterem i dać radośc swojej drużynie trenerowi i swojemu kraju. Myśle że nawet remis bedzie dobrym rezultatem dla gości ale liczę że dobra atmosfera po piatkowym meczu pozwoli im także wygrac ten mecz;)
✅ 250
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Spotkanie: Szwecja - San Marino
Typ: powyżej 6,5 gola
Kurs: 2.4
Bukmacher: Bet365
Komentarz: Dzisiejszego wieczoru o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie eliminacyjne do Euro2012. Szewcja podjmuje najsłabszy zespół eliminacji. W pierwszej kolejce Szwedzi wygrali z Węgrami 2-0, zaś San Marino przegrało u siebie z Holandia 5-0. W takich spotkaniach jak to, drużyny beda chcialy nabijac jak nawiecej goli. Holandia strzelila ich 5 i sadze, ze w tym spotkaniu bedzie ich jeszcze wiecej. Forma Szwecji zmierza w gore, w spotkaniu z Węgrami mieli bardzo dużo okazji lecz slaba byla skutecznosc. Z takim przeciwnikiem jak San Marino, najlepszy Szwedzki napastnik Ibrahimovic moze pokusic sie na pare bramek. Ogolne sklad wyglada dobrze Toivonen, Elmander, Wernebloom strzelec w ostatnim meczu dwoch bramek. Ekipa z San Marino jest zlozona z amatorskich piłkarzy, dlatego nie maja co szukac w tym spotkaniu. Szwecja na pewno bardzo chetnie postrzela sobie w tym spotkaniu, dlatego tez uwazam, ze padnie przynajmniej 7 goli.
⛔ 100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Spotkanie: Szwajcaria - Anglia
Typ: Pierwszy gol: Wayne Rooney
Kurs: 5.00
Buk: Sportingbet
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45, rozpocznie się mecz w kwalifikacjach do EURO pomiędzy Szwajcarią i Anglią. Wiadomo co się dzieje teraz wokół Rooneya i mogłoby się wydawać że nie będzie teraz myślał o piłce ale moim zdaniem patrząc na jego ostatnie występy będzie chciał udowodnić Capello że nie powinien go wyrzucać z kadry, i poprzez piłkę będzie chciał &quot;wyładować się&quot;. Więc moim zdaniem Rooney się zmobilizuję i zagra jak w ostatnim meczu gdzie grał świetnie, asystując przy wszystkich golach więc teraz powinien zacząć strzelać.
✅ 400
 
A 0

alexio

Użytkownik
Spotkanie: Macedonia - Armenia
Typ: 1
Kurs: 1.50
Buk: Bwin
Analiza:
Witam, Dziś o godzinie 20.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Macedonią a Armenią.Oba kraje walczą o ważne pkt. w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy.
Zarówno Macedonia jak i Armenia, ma małe szanse na awans do tych mistrzostw, tak więc w meczach ze sobą będą bardzo walczyły i grały z wysokim zaangażowaniem.Macedonia gra u siebie, i optycznie ma lepszy skład, który powinien dac jej zwycięstwo.
Ostatnie 3 mecze Macedoni:
Slowacja vs. Macedonia 1:0
Malta vs. Macedonia 1:1
Rumunia vs. Macedonia 0:1

Ostatnie 3 mecze Armenii:
Armenia vs. Irlandia 0:1
Armenia vs. Iran 1:3
Armenia vs. Uzbekistan 3:1

Jak widzimy, armenia 2 mecze przegrała i 1 wygrała znacznie 3:1 lecz tylko z Uzbekistanem, natomiast przegrała 1:3 z Iranem i tylko 0:1 z Irlandią. Więc z ich formą kiepsko.
Macedonia przegrała na wyjeżdzie 1:0 ze Słowacją, zremisowali również na wyjeżdzie z Maltą, i wygrali z Rumunią, który z pewnością jest lepszym przeciwnikiem niż Uzbekistan.
Licze na pewne zwycięstwo Macedończyków.
Pozdrawiam Alex.
⛔ 100
 
K 0

kicigool

Użytkownik
Spotkanie : Norwegia - Portugalia
Typ : Czy drużyna 2 strzeli w obydwu połowach : Tak
Kurs : 4.0
Buk : Bwin
Analiza : Już za kilka chwil rozpoznie się mecz na który cała Portugalia czeka z niecierpliwością . W pierwszym meczu Portugalia strzeliła 4 ale jednak nie wygrała . A mówi się o strzelenj żelaznej defensywie Portugali . Postawiłem dość nie typowy tyap ale myślę że skuteczy . Cypr w swoim pierwszym meczu naprawdę zaspokoczył całą Portugalie . Dziś myślę iż nie będzie nie spodzianki i Portugalia pewnie wygra z Norwegią . Pozdrawiam i polecam ten typ . Mecz zaczyna się o 20:30 .
⛔ 100
 
K 65

konji

Użytkownik
Spotkanie: Dulko/Pennetta - King/Shvedova
Typ: Dulko/Pennetta wygrają 2-1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ćwierćfinał debla pań na Stadionie im. Artura Ashe&#39;a. Rozstawione z jedynką Dulko i Pennetta zagrają z turniejowymi &quot;szóstkami&quot; - Vanią King i Yaroslavą Shvedovą. Wiele cierpienia przysporzyły mi Argentynka do spółki z Włoszką w spotkaniu 1/8 finału. Również postawiłem na 2-0 i srogo się przewiozłem. Zauważyłem natomiast, że dziewczyny bardzo wolno wchodzą w mecz. Przegrały pierwszego seta, by dwa kolejne- choć nie bez problemów- wygrać. Uważam, że dziś może być podobnie. Żadna z tych zawodniczek nie bierze już udziału w turnieju singlistek, więc nie można żadnej posądzić o &#39;odpuszczenie meczu&#39; na rzecz gry w singlu. Walka na całego i bardzo wyrównany mecz- taka jest moja prognoza. Większe doświadczenie i zwyczajnie większe umiejętności zaważą wg mnie o zwycięstwie pary Dulko/Pennetta, zaś ich rywalkom jestem w stanie zaufać na tyle, by wyrwały jednego seta.
⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Francja
Typ: 2 (-1.5)
Kurs: 5.80
Bukmacher: Betgun
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie po między Bośnią i Hercegowiną a Francją . Ten Cały kryzys musi się kiedyś skończyć . Nie wiem kiedy kiedyś się skończy . Każda drużyna ma chwile słabsze . Nie które drużyny dłużej nie które krócej . Jak dla mnie typ na Francję 2X raczej pewny , na czystą 2 juz mniej ale też jest to bardziej prawdopodobne niż wygrana gospodarzy lub remis . Handi na drużynę trujkolorowych jest według buków mało prawdopodobne , ale ja uważam iż Francje satać na wynik 2:0 lub 3:1 . Powiem szczeże że jak widze coś takiego jak Bośnia over 2.5 to mnie coś naprawdę boli , jak już wspomniałem Francja jest w kryzysie ale nie aż takim aby przegrać 2 mecz z kolei z średniakiem Europejskiej piłki i to jeszcze tracąc przy tym aż 3 gole . Polecam typ na Francję 2X na Portugalię 2X i na Polskę 1X za grubiej . To mecz które wg. mnie na 85 % wejdą . PozdrAwiam .
✅ 400
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Argentyna : Hiszpania
Typ : Hiszpania
Kurs : 3,11
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
O godzinie 22.00 rozpocznie się spotkanie towarzyskie dóch potęg futbolu - Argentyny i Hiszpanii. Niektórzy doszukują się w tym meczu jakiś podtekstów bo mecz towarzyski, bo w 200 rocznicę czegoś tam ale wydaje mi się ze nie ma tu czego szukac. Hiszpanie są teraz zdecydowanie najlepszą ekipą na świecie, Argentyńczycy po bardzo słabych Mistrzostwach Świata, po zakończeniu pracy Diego Maradony na pewno nie są w dobrej kondycji psychicznej i nie spodziewałbym się dobrej gry po nich. Na pewno nowy trener jeszcze nie poustawiał ich po swojemu, nie poprawił gry Argentyny a jest co poprawiac bo obrona Argentyńczyków woła o pomstę do nieba. Hiszpanie są nadal w świetnej formie, na 99,9% zagra Villa, o reszcie piłkarzy wiele nie wiem ale wiem że Hiszpanie nie olali tego spotkania i przystąpią do meczu na pewno w bardzo mocnym zestawieniu i wydaje mi się że powinni wypunktować Argentyńczyków i wygrać jedną lub dwoma bramkami. Całkiem niedawno te ekipy grały ze sobą towarzychę i Hiszpanie wygrali 2:1. Dzisiaj może być podobnie. Myślę że Villa i spółka zrobią swoję a kursik kuszący
⛔ 100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Aspelin/ Hanley - Granollers/ Robredo
Typ: 1
Kurs: 1.80
Buk: Bwin

Już dzisiaj ok. godziny 23.00 w ramach ćwierćfinału turnieju meżczyzn w deblu na US Open zmierzą się dwie bardzo równe deble. Na przeciwko siebie staną Simon Aspelin ze Szwecji z Paulem Hanleyem z Australi kontra Hiszpanie Tommy Robredo i Marcel Granollers. Najpierw scharakteryzuje Hiszpanów. Tommy Robredo grał w deblu ale i w singlu. W tym drugim dzisiaj zakończył swój udział po porazce z Rosjaninem Youzhnym 1-3 a mecz zakończył się nie tak dawno co może mieć wpływ na jego kondycje. W parze z Granollersem nie grają zawsze razem w tym sezonie tylko 8 turniei a na betonie to ich drugi turniej, pierwszy to Australian Open i tylko 2 runda. Tutaj dotychczas wygrali 3 mecze ale moim zdaniem rywali nie mieli za mocnych a mimo to stracili 2 sety. W 1 rundzie pokonali Gonzalez/Rettenmaier 2-1 po dwóch tiebreakach, następnie Ram/Reynolds 2-0 i wczoraj męczyli się z Mayer/Wassen i wygrali ostatecznie 2-1. Oby dwoje w tym deblu grali i w singlu i deblu, do tego dochodzą kilku godzinne mecze w deblach co na pewno wpłynie na wynik bo w USA wysoka temperatura. Moi faworyci grają dość często już od kilku sezonów razem. W tym roku 1/8 finału w Australian Open, WYGRANA W Dubaiu pokonali m.in. Lopez/Robredo, Dlouhy/Paes czy Bhupathi/Mirnyj. W następnym turnieju w Indian Wells byli w półfinale przegrali z Lopez/Nadal a pokonali m.in Bennetau/ Tsonga czy Brunstom/Rojer co moim zdaniem pokazuje ich wielkość. W turniejach US Open series słabiej ale oni przygotowali się właśnie do tego turnieju co pokazują wyniki. Najpierw Tursunov/ Russel 2-1 później mocny debel Marx/ Zelenay 2-0 i ostatnio pokonali bardzo mocny ostatnio debel Stakhovsky/ Youzhny 2-1. Oczywiście tutaj podaję wyniki z betonu bo to najważniejsze. na koniec dodam ze Aspelin/ Hanley zajmują 9 miejsce z rywale dopiero 30 w AT Double Ranking. Stawiam na Aspelin/ Hanley.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom