>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.09.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 7. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Towarzyski
Godzina : 13:00
Spotkanie : Korea Płd. - Kostaryka
Typ: 1/-3,5
Kurs: 2.18
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Na dzisiaj wybrałem mecz towarzyski. Obie drużyny to uczestnicy ostatnich MŚ , obydwie ekipy odpadły po fazie grupowej , aczkolwiek nieco lepsze wrażenie zrobili na mnie Koreańczycy.Nie pisze tego ze względu na sensacyjną wygraną w ostatnim grupowym pojedynku z Niemcami , bardziej chodzi mi o kreatywność i aktywność w liniach ofensywnych.. Piłkarze z Azji grali &quot; do przodu&quot; starając się stwarzać zagrożenie pod bramką rywali , lepiej wyglądały też ich kontrataki .
Drużyna Kostaryki również wstydu nie przyniosła , minimalne porażki z Serbią i Brazylią oraz remis ze Szwajcarami o tym świadczą. Nie widziałem jednak w ich grze większego polotu , bardziej starali sie bronić niż atakować.Taka taktyka sprawdzała sie do pewnego momentu , gdy jednak przyszło odrabiać starty stanowiło to już spore wyzwanie. Dlatego sądzę że przy konfrontacji z zespołem grającym ofensywnie mogą mieć problem , tym bardziej ze Korea gra w domu.
Reasumując , choć to tylko spotkanie towarzyskie uważam ze gospodarze sprostają zadaniu i ograją przed własną publicznością rywala.
✅118
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina : 20:45
Spotkanie : Wyspy Owcze : Malta
Typ: 1/+2/5
Kurs: 3,3
Bukmacher : fortuna
Analiza :

Na piątkowy wieczór proponuję nietypowe spotkanie Ligi Narodów UEFA, a mianowicie Wyspy Owcze przeciwko Maltańczykom. Goście nigdy nie grali dobrze na wyjazdach, na 5 ostatnich meczów, zdobyli tylko jeden punkt. Zupełnie inaczej plasuje się sytuacja gospodarzy, którzy pokazali już, ze potrafią grać w piłkę. Ostatni mecz wygrali u siebie 3:0 z Liechtensteinem. Warto jeszcze dodać,że w meczach Wysp Owczych i Malty przeciwko sobie padły ostatnio dwa wyniki &quot;3:2&quot;. Typuję wynik 3:2 dla Wysp Owczych. Powodzenia
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: gol Polski
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Po erze Nawałki - pora na Jerzego Brzeczka, czyli trenera, dla którego trampoliną do reprezentacji była bardzo dobre i solidne prowadzenie Wisły Płock.
Obie ekipy mają coś do udowodnienia - z jednej strony Polska, która zaliczyła bardzo słaby mundial, a z drugiej Włochy, które nawet się do niego nie zakwalifikowały.
Na papierze to Włochy są lepszym zespołem, jednak gra obu ekip to tak naprawdę jedna wielka niewiadoma - kto wie, być może zadziała efekt nowej miotły i Polska z nowymi twarzami zaprezentuje się z bardzo dobrej strony? Forma naszych atakujących jest przyzwoita - Lewandowski i Milik, którzy mają za sobą dobre ostatnie mecze w klubie czy nieobliczalny Piątek, który z przytupem wszedł do Genoi i powinien jutro dostać przynajmniej 30 minut. Według mnie Polaków stać na zdobycie przynajmniej 1 gola, a kurs na to całkiem przyzwoity.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina : 20:45
Spotkanie : Litwa - Serbia
Typ: (handicap 2:0) - 2
Kurs: 4.50
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Na dzisiejszy dzień obrałem na cel spotkanie między słabiutką Litwą, a mocną Serbią. Jak dla mnie poziom obu drużyn jest bez porównania. Goście są drużyną o wiele lepszą. Ogólnie to dziwi mnie ich obecność w dopiero 3 koszyku w Lidze Narodów. Serbowie spisali się na Mundialu przyzwoicie, jednak mają niedosyt po niewyjściu z grupy. Wygrali z Kostaryką, zagrali bardzo wyrównany mecz ze Szwajcarią i z Brazylią, niestety oba przegrane, jednak nie poddali się oni w nich bez walki i napsuli krwi obu rywalom. Litwa natomiast... nie prezentuje żadnego poziomu. Są oni drużyną minimalnie lepszą od San Marino, Gibraltaru, ale serio minimalnie. Serbowie, nawet jeśli nie będą grali na 100% to myślę, że spokojnie powinni strzelić im kilka bramek.
⛔100
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 21:00
Spotkanie: Boa - Goias
Typ: Wygrana Goias
Kurs: 2.38
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Wczoraj dobra analiza lecz zły typ podałem ale i tak na minus by był. Wracam z powrotem na południe kontynentu gdzie w Brazylii Boa na własnym stadionie podejmować będzie Goias. Przyjezdni znajdują się na 3cim miejscu w tabeli z dorobkiem 42 punktów i bilansem bramkowym 36:31, natomiast ich przeciwnik zamyka tabelę z dwudziestoma jeden punktów i bilansem 20:34. W porównaniu z początkiem sezonu wyjazdowe mecze Goias znacznie się poprawiły zamiast remisów i przegranych zaczęły pokazywać się wygrane i to dość często. Gospodarze również zaczęli coś ugrywać na swoim podwórku w ostatnim czasie, trochę późno ale lepiej późno niż wcale. Wygrali oni 4/5 meczy u siebie natomiast goście 3/5 przyjeżdżając do przecienika. Spodziewam się ostrego spotkania z wynikiem końcowym 0:1 / 0:2.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Polska
Kurs: 5,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Nowe rozdanie w kadrze. Zobaczymy jaki skład wyjdzie na boisko. Żal nie zagrać za drobne. Remis wykluczam. Jak wystawi Piątka w 11 to będzie dobrze. Mam nadzieję że szczęście które towarzyszyło Brzęczkowi jako piłkarzowi będzie z nim jako trenerem. Oby zagrali na tyle co potrafią.
Włosi w wynikach: http://www.oddsportal.com/search/results/:hlKvieGH/
Polacy 2 mecze przegrane i jeden wygrany z MŚ w Rosji.
⛔100
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Łotwa - Andora
Typ: 1/+1.5 gola
Kurs: 1.56
Bukmacher : fortuna
Analiza:

Przed nami spotkanie w lidze D, w grupie pierwszej pomiędzy Łotwą a Andorą.
Co tu można dużo mówić Łotwa jest zdecydowanym faworytem w tym meczu. Grają u siebie a w dodatku grają z jedna z najgorszych drużyn w Europie. Stawka meczu jest z pewnością spora, ponieważ zwycięzcy grup zagrają w playoffach, z których to można awansować na mistrzostwa europy, a nie oszukujmy się dla takich drużyn jak Łotwa jest to jedyna szansa na awans do wielkiej imprezy. Poza Andorą w grupie jest także Kazachstan oraz Gruzja czyli można powiedzieć, że Łotwa trafiła chyba najgorzej jak mogła co tylko potwierdza, że dzisiejszy mecz na swoim stadionie z najsłabszą drużyną w grupie jest ważny i może być kluczowy jeśli chodzi o wyjście z grupy.
Łotwa w ostatnim czasie gra można powiedzieć na miarę swoich możliwości. W tym roku w 6 meczach odniosła tylko 1 zwycięstwo z Estonią w Baltic cup, w którym to także zremisowali z Litwą. Poza tym również remis z Wyspami Owczymi oraz 3 porażki m.in. z Gibraltarem.
W ostatnich eliminacjach w mistrzostw świata w 10 meczach Łotwa zdobyła tylko 7 punktów po 2 wygranych właśnie z dzisiejszym rywalem Andorą oraz remisem z Wyspami Owczymi a w grupie zajęła 5 miejsce wyprzedzając tylko Andorę.
Andora jak pisałem jedna z gorszych drużyn w Europie jednak nawet tam futbol poszedł do przodu i potrafią już sprawić niespodziankę ze słabymi drużynami.
W ostatnich 3 meczach Andorą jest niepokonana co jest z pewnością najlepszą seria w historii drużyny. Potrafili oni remisować u siebie z takimi drużynami jak ZEA czy Wyspami Zielonego Przylądka czyli drużynami o podobnym poziomie co Łotwa. Poza tym na początku roku Andora pokonała na wyjeździe Liechtenstein 1:0, a w eliminacjach do mś potrafili wygrać z Węgrami u siebie czy zremisować z Wyspami Owczymi.
Andora przez 6 lat na wyjeździe wygrała tylko z San Marino oraz Liechtensteinem a remisowała tylko 3 razy i nie sądzę żeby dziś się to zmieniło.
Obie drużyny mierzyły się jak dotąd 3 razy i wszystkie mecze wygrała Łotwa. W ostatnim meczu eliminacji do mś sprzed roku Łotwa u siebie wygrała aż 4:0 i spodziewam się, że dziś może być podobnie.
Spodziewam się wyniku w okolicach 3:0 i pewnych trzech punktów dla Łotwy.
Powodzenia.
⛔100
mecz odbył się w czwartek 6. września
 
Z 663,1K
Dyscyplina : Pilka ręczna Hiszpania
Godzina : 20:15
Spotkanie : Bidasoa Irun - Helvetia Anaitasuna
Typ: 2
Kurs: 3,70
Bukmacher : Fortuna
Analiza :Zapraszam na pojedynek w piłce ręcznrej mężczyzn w Hiszpani.Jest to początek rozgrywek i forma zespołów jest wieklką niewiadomą.W tamtym sezonie gospodarze tego spotkania Bidassoa Irun zajęła 10 miejsce z 27 punktami zdobytymi.Ich rywale zespol Helvetia Anaitasuna spisywali się lepiej i ostatecznie zajęli 6 miejsce z 36 punktami zdobytymi.Teraz buki większe szanse dają gospodarzom w czym się absolutnie niezgadzam i myśle że bardziej znana i ograna w Uropie drużyna Anaitasuna odniesie minimalne zwycięstwo.Historia ostatnich pojedynków pomiedzy tymi zespołami zdecydawanie przemawia za goścmi którzy wygrali wszystkie 6 meczy rozegrane pomiędzy tymi zespołami.
Liga Asobal 2017/2018
2018-04-28 18:00 Bidasoa Irun - Helvetia Anaitasuna 26-30
2017-12-06 17:30 Helvetia Anaitasuna - Bidasoa Irun 24-23

Liga Asobal 2016/2017
2017-03-22 19:00 Helvetia Anaitasuna - Bidasoa Irun 34-29
2016-10-12 19:30 Bidasoa Irun - Helvetia Anaitasuna 23-23

Liga Asobal 2013/2014
2014-05-25 16:00 Bidasoa Irún - Helvetia Anaitasuna 23-29
2013-12-15 11:30 Helvetia Anaitasuna - Bidasoa Irún 31-29
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - III Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Swit Skolwin - Stezyca
Typ: Swit Skolwin
Kurs: 4.07
Bukmacher: Fortuna
- z tymi kursami to na Fortunie przeszli samych siebie. Rozumiem fotel lidera i pięć wygranych spotkan z rzedu ale nie taki kurs, panieeeeeeee. Unibet czy 1xbet 50/50 szacują wynik tego spotkania a Fortuna się wychyla. W tym meczu Goście bez dwóch zawodników i licze tu na przerwanie dobrej passy. Zawodnicy z drużyny Stezyca wygrali w tym sezonie z Gwardią która nie ma własnego stadionu, z akademią Pogoni Szczecin gdzie gra młodzież, z Chemikiem i Gornikiem gdzie szału w zeszłym sezonie nie pokazali. Nie mówie że Swit to drużyna na miare awansu ale w tym sezonie u siebie wygrana i dwa remisy. 4.07 to zajebisty kurs od buka jaki możemy tu łapnąć. Jeśli ktoś z was jest kumaty może z kursów 1 X 2 zrobić sobie DNB. Pozdrawiam!
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: G. A. Eagles - Volendam
Typ: gospodarze +1,5 gola
Kurs: 1,62
Bukmacher: Lvbet
Analiza: Eagles bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon. Trzy wygrane w trzech spotkaniach dają im jak na razie 1. miejsce w ligowej tabeli. W ramach 4. kolejki Orły podejmą na własnym boisku drużynę Volendam. Ta z kolei radzi sobie znacznie gorzej. Ledwo jeden punkt wywalczony jak do tej pory (odległa 17. lokata). Myślę, że gospodarze strzelą jutro przynajmniej dwie bramki. Pierwszym argumentem jest ich naprawdę dobra dyspozycja na początku rozgrywek. Nie ma problemu ze zdobywaniem goli, a w jedynym jak na razie meczu domowym Eagles strzelili ich aż 5 (Jong Utrechtowi). Drugim &quot;za&quot; jest fakt, że goście nie radzą sobie najlepiej w delegacjach. Biorąc pod uwagę ligowe wyjazdy tracili co najmniej dwie bramki w 9 ostatnich potyczkach na boisku rywala. Dlaczego miałoby się to nagle zmienić? Nie wiem, według mnie wszystkie znaki na niebie wskazują, że w tym pojedynku to gospodarze zgarną komplet punktów, a i na brak goli z ich strony nie będzie można narzekać.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Narodów
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Włochy -1.5 gola
Kurs: 2.80
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Ekipy które ostatnio mocno rozczarowują zmierzą się ze sobą w pierwszym spotkaniu ligi narodów w grupie 3. Gospodarze niespodziewane nawet nie zakwalifikowali się do tegorocznych mistrzostw świata natomiast Polacy, od których się znacznie więcej oczekiwało nie zdołali nawet wyjść z dosyć prostej grupy na tym Mundialu. Obie ekipy muszą teraz coś spróbować pozmieniać w swojej grze, temu ma również służyć liga narodów, ekipa Włoch po odpadnieciu w barażach ze szwedami zagrała 5 spotkań towarzyskich wygrała tylko jedno z Arabią Saudyjską , poniosła 2 porażki z Francją ora z Argentyną i 2 razy dzieliła się punktami z ekipę Niemiec oraz Holandii. Włosi potrzebują lepszej obrony niż w kwalifikacjach, dlatego do składu powrócił Chiellini, który w listopadzie zeszłego roku zakończył kariere reprezentacyjną . Poza tym w kadrze jest 5 debiutantów: Alessio Cragno, Manuel Lazzari, Cristiano Biraghi, Nicolo Zaniolo oraz Pietro Pellegri. Polacy natomiast od Mundialu zmienili trenera i pojawiło się kilka nowych osób w kadrze, natomiast juz wiadomo że nie zagrają Rybus oraz Makuszewski, nie powołany został Grosicki podobno ze względu na zmieszanie z jego transferem, no ale do końca sam nie wiem czy to prawda, Tak więc moim zdaniem jutro przejdziemy chrzest w nowej odsłonie i będzie nam niezwykle ciężko ugrac dobry wynik. Mój typ -1.5 dla Włochów i ich prowadzenie do połowy jak i na koniec spotkania.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Azerbejdżan- Kosowo
Typ: Azerbejdżan wygra mecz
Kurs: 2,15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie dwóch niezbyt dobrych drużyn: reprezentacji Azerbejdżanu (107 miejsce w rankingu FIFA) i Kosowa (144 miejsce w rankingu FIFA). Jak mówi ranking tak i ja uważam: zespół z Azerbejdżanu jest w tym meczu faworytem. Ich atutem jest na pewno własne boisko, na którym całkiem nieźle radzą sobie, szczególnie ze słabszymi drużynami jak np. San Marino, Macedonia czy Mołdawia. Myślę, że gospodarze nie powinni mieć dużego problemu z pokonaniem Kosowa tym bardziej, że goście niezbyt dobrze radzą sobie na meczach wyjazdowych (nigdy nie wygrali spotkania na czyimś boisku). Co prawda ostatnie ich mecze zakończyły się wygraną ale nie są to raczej imponujące zwycięstwa bo z drużynami takimi jak: Albania, Burkina Faso i Madagascar i do tego na własnym boisku. Reprezentacja Azerbejdżanu gra w kratkę ale zazwyczaj w każdym meczu strzela gole dlatego stawiam na ich wygraną i typuję mecz raczej jednostronny.
⛔100
 
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodow UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: 1.drużyna zdobędzie goli over 1.5bramki
Kurs: 2.11
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Witam,
Info i kilka cytatów,myślę,że ta forma na ten mecz starczy:
Ranking Uefa:3miejsce Włochy,21miejsce Polska(wg.mnie powinna być 18pozycja)-o czymś to świadczy jednak.
Glik ostatnio w wywiadzie powiedział,że muszą rozegrać przynajmniej trzy mecze,by stanowić jakikolwiek kolektyw…max bodajże 5
Natomiast Wojciech Szczęsny(Fabian lepszy wg mnie) dobrze pamięta ostatni mecz z Włochami. &quot;Mam nadzieję, że wynik będzie odwrotny&quot;
- To mocny zespół. Nie zakwalifikowali się na mistrzostwa świata, ale nieudane dwa lata chcą zostawić za sobą - mówi przed meczem z reprezentacją Włoch Wojciech Szczęsny.
Mancini,trener Włoch, wskazał jasny cel dla Azzurich. - To są bardzo ważne rozgrywki i jednocześnie świetny test przed eliminacjami Euro 2020. Naszym celem jest zwycięstwo w tej grupie. Cieszę się, że powstała Liga Narodów, bo zawsze lepiej grać o trzy punkty, niż tylko o satysfakcję - zakończył włoski selekcjoner.
Balotelli oraz Ciro Immobile, król strzelców Serie A,mają wystąpić.
Aha,gramy na wyjeździe-kolejny minus.
Włosi jak mają wygrać, to nie jedną bramką.
pozdro
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna | Kwalifikacje ME U-21
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Polska - Wyspy Owcze
Typ: handicap 0:1 i typ 02
Kurs: 3.05
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Reprezentacja Polski U21 zagra u siebie z Wyspami Owczymi. Aktualnie sytuacja Polski w grupie jest bardzo dobra - zajmują 1 miejsce i mają 1 punkt przewagi nad drugą Danią i 5 punktów przewagi nad 3 Finlandią, tak więc są na dobrej drodze by awansować na najbliższe ME U-21.
Jeśli chodzi o gości, to nie mają większych szans na awans, jednak są niewygodnym rywalem, co pokazał ostatni mecz z 10 listopada 2017 w którym padł wynik 2-2 i 1 punkt został uratowany przez Polskę w 90 minucie meczu. Poza tym w oczy rzuca się sporo straconych bramek przez naszą reprezentację, tak więc każdy ew. gol - tylko wzmacnia handicap.
Polska niewątpliwie jest faworytem tego meczu, ale nie spodziewam się tutaj pogromu z ich strony - przewiduje wynik 1-0 / 2-1, który idealnie wpasowałby się w proponowany typ.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Czarnogóra
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Zacznijmy od tego drużyna Czarnogóry zagra bez: Marusic (Lazio), Vesovic (Legia Warsawa), Jankovic (Partizan), Stevan Jovetic (GWIAZDA) , a trener nazywa się Risto Radunovici. Coś tam w trawie piszczy, że piłkarze z Czarnogóry mają lekki konflikt ze swoim trenerem przez brak powołań kilku graczy. Jeden minus dla gospodarzy jest taki, że zagrają oni przy pustych trybunach, ale nie powinno im to przeszkodzić. Potrafili pokonać u siebie Turków, Szwedów czy Chile. Boje się, że kursy zlecą do 1.5 gdzieś do samego rozpoczęcia meczu. Powodzenia
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy-Polska
Typ: Obie drużyny strzela gola
Kurs: 2,32
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zapraszam Was wszystkich na mecz naszej reprezentacji, w którym to w ramach Ligi Narodów zmierzymy się na wyjeździe z Włochami. Obie reprezentacje obecnie są w przebudowie i obie maja nowych trenerów. Każdy z nich będzie sobie chciał to jakoś wszystko poukładać, tym bardziej Jerzy Brzęczek, który tym meczem zadebiutuje w roli szkoleniowca. Nie można wymagać od tych drużyn jakiś porywających występów,trzeba dać im czas. Mimo wszystko to Włosi są „faworytem” tego spotkania - grają u siebie, posiadają solidniejszych zawodników niż my, pracują więcej z Mancinim niż Polacy z Brzeczkiem. Na pewno oba zespoły powalczą o wygrana w tym spotkaniu. Liczę na ciekawe spotkanie z bramkami po obu stronach, które w mojej opinii ze względu na klasę tych zespołów z pewnością padną. Mam nadzieje, że nawet mimo porażki to Biało-Czerwoni pokażą się z dobrej strony i uda im się zdobyć chociażby jednego gola.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!
✅132
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina : 20:45
Spotkanie : Litwa - Serbia
Typ: Serbia/+1,5
Kurs: 1,75
Bukmacher : fortuna
Analiza
W mojej opinii Serbia jest zdecydowanym faworytem do wygrania swojej grupy. Jedyny mecz jaki może im sprawić problemy, będzie delegacja do stolicy Rumunii.
Dla mnie zaskoczeniem jest obecność Litwy w grupie C. Na pewno nie przerastają Łotwy, Gruzji, Azerbejdżanu czy Białorusi. No ale nie o tym tutaj pisać.
Drużyna Serbii MŚ w Rosji może wspominać kiepsko, ale ich występ raczej uznaje się jako zadowalający. Odpadli w fazie grupowej, ale grali z Brazylią i solidną Szwajcarią. Wygrali z Kostaryką.
W Serbii na pewno liczą na Mitrovicia, który na co dzien gra w Fulham. W tym sezonie punktuje mecz za meczem. Mam nadzieję, że ukłuje i Litwę.
Za jego plecami będą biegać tacy zawodnicy jak Matic z Manchesteru United, Savic z Lazio, Kostic z Frankfurtu Eintracht czy tadic z Ajaxu, który strzela gola za golem w swoim klubie. Druzyna Litwy może jedynie pomarzyć o zawodniku z któregokolwiek z tych zespołów.
Pamiętam Litwę z meczu z Polakami tuż przed Mundialem. Oni nie grali tylko stali. Sam Lewandowski po meczu z Litwą mówił, że ciężko taki mecz nazwać sparingiem, gdy przeciwnicy mało biegają. Sądzę, że i dzisiaj Serbia pokaże im miejsce w szeregu. W następnej edycji Litwę z zobaczymy w grupie niżej.
⛔100
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: obie strzelą oraz powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 3.1
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Dzisiaj w Lidze Narodów mecz drużyn, które w ostatnim czasie bardzo zawiodły swoich kibiców, Włosi nie zakwalifikowali się do Mundialu w Rosji, a Polska mimo, że pojechała na Mistrzostwa to tam zagrała fatalnie i nie wyszła z grupy, obie ekipy są w przebudowie oraz z nowymi trenerami, we Włoszech Mancini, który już prowadził kadrę w 3 meczach, ale dzisiaj debiutuje w meczu o punkty, co na pewno rzuca się w oczy to w każdym z tych meczy Włosi stracili gola oraz zanotowali wszystkie możliwe rezultaty, wygrana, remis i porażka, w naszej kadrze stery po Nawałce objął Brzęczek i dla niego to będzie absolutny debiut. Faworytem są na pewno gospodarze i naszym Orłom ciężko będzie dzisiaj zapunktować, ale z przodu mamy zawodników, którzy potrafią zdobywać bramki i dobrze weszli w sezon w swoich klubach, Lewandowski, Milik, Zieliński czy Piątek, który rewelacyjnie odnalazł się we Włoszech i strzela w każdym meczu. Włosi też mają kim straszyć w ataku Immobile, Insigne czy Balotelli. Tak, więc gole z ich strony powinny paść. Uważam, że Włosi wygrają, ale nie do zera, stąd powinniśmy zobaczyć co najmniej 3 gole, a obie ekipy powinny strzelić. Jak będzie dowiemy się już wieczorem.
⛔100
 
alonsogj 5

alonsogj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ:
1 i over 2,5 gola
Kurs: 2,9
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Reprezentacja Włoch ma idealną szanse by w meczu o stawke odbudować zaufanie kibiców, mecz u siebie ze słabym rywalem to idealna okazja. Według Włoskich mediów ich drużyna ma przystąpić do meczu w ustawieniu 4-3-3. Prócz bramkarzy i napastników Polacy nie mają się zbytnio czym pochwalić na tle Włochów.
Obrona, doświadczona świetnie znająca para obrońców Bonucci i Chiellini kontra Glik bez formy z partnerem który nie gra w lidze w swoim klubie Bednarek/Kamiński, ciężko też mówić w przypadku Polaków o zgraniu stoperów bo latami partnerem Glika był Pazdan. Boki obrony obu zespołów raczej przeciętne.
Środek pola, w dobrej formie z Chelsea Jorginho, do tego Benassi i Pellegrini, nie przewiduje tu nic innego jak dominacje w tej strefie Włochów. Krychowiak dopiero wraca do regularnej gry, czy Brzęczek nagle mentalnie odblokuje Zielińskiego i Linettego? Wątpie, do tego nie zapominajmy że do puki w Napoli grał Jorginho to Zieliński był w tym zespole 12-stym zawodnikiem, różnica klas widoczna.
Skrzydłowi Włoch Bernardeschi i Insigne nie powinni mieć problemu z Polskimi obrońcami. Jerzy Brzęczek na ten moment nawet nie ma dobrego lewego obrońcy po kontuzji Rybusa i prawdopodobnie przesunięty tam zostanie Bereszyński.
W linii obrony i pomocy Włosi dominują nad reprezentacją Polski czy to zgraniem, czy doświadczeniem, czy umiejętnościami czysto piłkarskimi. Mój typ to 3:0, może 3:1 jeżeli uda się Lewandowskiemu lub Piątkowi wykorzystać jedną z niewielu szans jakie pewnie dadzą im Włosi. Ciężko też mi sobie wyobrazić ataki Polaków, w grze z kontry podstawa to skrzydłowi a ich reprezentacja Polski na dziś dzień nie ma, Grosicki niepowołany a Błaszczykowski bez formy i do gry na max 30 minut.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom