>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.12.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
mat77 158

mat77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, BPL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Newcastle - Liverpool
Typ: Liverpool (-1)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni typ na handicap dla &#39;&#39;The Reds&#39;&#39; nie wszedł, ekipa Kloopa zagrała dość minimalistycznie, nie forsowali tempa.Mimo to jednak ich dość bierna postawa wystarczyła do zgarnięcia kompletu punktów z ekipą Swansea.W środku tygodnia goście rozegrali mecz z Southampton w ramach Capital One Cup, Liverpool rozbił w tym meczu &#39;&#39;Świętych&#39;&#39; aż 1:6! Trzeba odnotować powrót po kontuzji Daniela Sturridge&#39;a! 2 gole w tym jeden po podaniu Cana, majstersztyk! Tak jak wspominałem już w poprzednim poście na temat Liverpoolu, widać już po tak krótkim czasie kto przejął dowodzenie w tym klubie.&#39;&#39;The Normal One&#39;&#39; powoli wyciąga swój nowo prowadzony klub za uszy ku górze tabeli BPL.Liverpool wygrał ostatnie 4 spotkania i tym razem powinien wyjść zwycięsko.Jak widać u gości imponuje skuteczność a gospodarze natomiast to obok beniaminka Bournemoth najgorsza defensywa ligi.. Tak więc zespół Newcastle jest po zupełnie innej stronie barykady, &#39;&#39;Sroki&#39;&#39; pewnie do ostatnich kolejek będą bić się o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.Ostatnia porażka a właściwie deklasacja 5:1 z Crystal tylko potwierdza beznadziejną sytuacje gospodarzy.Z ostatnich 10 spotkań wygrali zaledwie dwa, w tabeli wyprzedzają tylko AV, odstającą od reszty ligi.Być może nie jest to do końca spotkanie Dawida z Goliatem bo goście nie mają jeszcze tak ustabilizowanej formy, jednak po gospodarzach widać, że są mocno pogubieni i tutaj by sprawić jakąś niespodziankę i urwać choć punkt hmm będzie bardzo ciężko.Liverpool na fali, wg mnie wygrać wygra a czy pokryje handicap? Obecny potencjał obu drużyn wskazuje na to, że nie powinno i z tym być większego problemu.
⛔ 100
 
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 14:15
Spotkanie: Kiel-Veszprem
Typ: Over 53,5 bramki
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Szybka analiza bo mecz za kilka minut. Pomimo kursów wystawionych przez bukmacherów cięzko stwierdzić kto wygra w tym spotkaniu. Ja idę w stronę overa bramek, który powinien spokojnie zostać pokryty. Obie ekipy słyną ze świetnego ataku i dużej liczby strzelonych bramek. Over ten został pokryty w ostatnich 8 na 9 spotkań pomiędzy tymi drużynami czasami nawet z dużym handicapem. Liczę dzisiaj na otwarty mecz i dużą ilość bramek a po takim kursie tak niski over powinien spokojnie wejść. Powodzenia
⛔ 100
 
L 12

lukaszw92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Eintracht - Darmstadt
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnim spotkaniu 15. kolejki Bundesligi, Eintracht Frankfurt zmierzy się przed własną publicznością z Darmstadt. W meczu tym trudno wskazać faworyta. Obie drużyny będą natomiast walczyły o przełamanie złej passy.
Obie drużyny ostatnich tygodni nie mogą zaliczyć do udanych. Eintracht w lidze po raz ostatni zwyciężył 24 października, kiedy na wyjeździe pokonał 2:1 Hannover. W kolejnych czterech meczach zapisał na swoje konto zaledwie dwa punkty (0:0 z Bayernem, 0:0 z Hoffenheim, 1:3 z Bayerem, 1:2 z Mainz).
Jeszcze dłużej na zwycięstwo czeka Darmstadt, który ostatni raz trzy punkty na swoje konto zapisał 17 października, kiedy pokonał na wyjeździe Augsburg. W następnych pięciu kolejkach doznał trzy porażki i dwa razy dzielił się punktami z rywalami. Niedzielny mecz zapowiada się więc bardzo ciekawie, bowiem obie drużyny wybiegną na murawę bardzo zdeterminowane do przełamania złej serii.
Faworytem meczu jest Eintracht, za którym przemawia atut własnego boiska. We Frankfurcie na pewno możemy spodziewać się zaciętego pojedynku.
⛔ 100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykański, NFL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Minnesota Vikings - Seattle Seahawks
Typ: 2 [-7.5 AH]
Kurs: 3.41
Bukmacher: Pinnaclehttp://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
Analiza:

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Vikings odnoszą wyniki ponad stan. Świetny RB, niezła obrona, ale QB i gra podaniowa już bardzo wątpliwa. Bezsprzecznie mieli sporo szczęścia, gdyż wygrali kilka spotkań z rywalami kiedy nie byli w optymalnej dyspozycji vide: Chiefs świeżo po kontuzji Jaamala Charlesa, Detroit Lions z początku sezonu, czy też ostatnio Falcons notujące 4 porażkę z rzędu. Seahawks to prawda mają sporo wzlotów i upadków w tym sezonie. Dzisiaj zagrają bez kontuzjowanego do końca sezonu Jimmiego Grahama, który jednak po transferze z Nowego Orleanu jakoś specjalnie nie zachwycał, potwierdzając główny zarzuty jakie mu stawiano (głównie słabe bloki). Tym niemniej podopieczni Carrola to wciąż topowa defensywa, z nietuzinkowym rozgrywającym, a w dodatku z rozkręcającą się ostatnio ofensywą vide objawienie w grze biegowej Rawlsa oraz świetna gra podaniowa w starciu z Steelers.
✅ 241
 
Gy_Gy_Craveel 253,1K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 23:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets
Typ:1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Winnipeg ostatniej &quot;nocy&quot; rozegrali mecz z Washington-em gdzie udalo sie wygrac 2-1OT, udalo bo w pierwszej tercji mieli sporo szans aby strzelic grajac w przewadze i udalo sie wyjsc na prowadzenie ,sporo kar wash lapalo a w ostatniej tercji Winnipeg siadlo i zostalo zmiazdzone przez wash ale udalo sie w dogrywce i passa wasz(8 wygranych) zostala przerwana. Wiec jak dzisiaj bedzie z Chicago ktore ostatnio mialo spora przewage z Jets(Wyjazd) ale przegrali 3-1 ,ostatnio Winnipeg notuje dobre wyniki z Chicago(Co ciekawe ostatnie 4 mecze w Chicago Winnipeg sa 4W ale 140-109 w strzalach na korzysc Chi) to napewno przelozy sie na wieksza dyscypline w grze dla gospodarzy ,tymbardziej ze ostatnie trzy mecze w lidze przegrali, wiec okazja do rewanzu jest dodajac to ze Jets sa 1-7 w ich ostatnich 8 meczch wyjazdowych. Mysle ze Chicago ktore usiebie gra dosc solidnie i ma osiem wygranych do czterech porazek pownni wykorzystac z meczenie i niemoc beznadziejnej gry na wyjedzie winnipeg
Powtórzony typ ⛔ 100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atl. Bilbao- Malaga
Typ: Aduriz strzeli 2 lub więcej
Kurs: 5.5
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj tak jak wczoraj szukałem strzelca na dwie bramki. Jednym z kandydatów był Sturidge z LFC a drugi Aduriz. Wybieram tego drugiego bo jest w znakomitej formie , zespół Bilbao gra u siebie i mają świetną passę zwycięstw z dużą liczbą strzelonych goli. Kurs trochę mnie zaskoczył bo jak na taka formę strzelecką takiego lidera myślałem że będzie w granicach 4.00. Bilbao zagrało u siebie 6 meczy strzelając 12 bramek. Ogólnie ma ich na koncie 21 z czego aż 10 ma sam Aduriz. W ostatnim meczu z Valecano Audriz ustrzelił hat-tricka a wcześniej z Augsburgiem strzelił dwie brameczki dając wygrana gości w ostatnich minutach. Malaga ma spory kryzys i jak na taką drużynę grają grubo poniżej oczekiwań. Zespół jest na spadkowej pozycji i muszą zacząć zbierać punkty ale nie dzisiaj i nie z Bilbao. Grając na wyjeździe zespół Malagi po prostu nie istnieje 6 meczy -remis 0-0 i 5 porażek. Bilans bramek 0-8 ! Tak więc liczę że Bilbao pokona Malagę a Aduriz strzeli dwie bramki.
Wczoraj czelsi pokazała co grają cały sezon, typ w 110% procentach nie trafiony, przełamania nie było i następny mecz chyba trzeba stawiać przeciwko zespołowi żoze.
⛔ 100
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: VfB Stuttgart - Werder Brema
Typ: 2
Kurs: 3,60
Bukmacher: OtoBet
Analiza:
Spotkanie dołu tabeli niemieckiej Bundesligi. Na przeciw siebie staną piłkarze ostatniego VFB Stuttgart oraz Werderu Brema zajmującego miejsce 16. Gospodarze to obecnie faworyt nr 1 do spadku, którzy na 7 spotkań rozegranych na własnym stadionie wygrali tylko 2 z beniaminkami przegrywając 5-krotnie w tym wysoko bo 0:4 z 15 Augsburgiem. Goście z Bremy grają fatalnie u siebie tylko 1 wygrana lecz na wyjazdach już lepiej bilans 3-1-3 w tym wygrana na Augsburgu 2:1. Stawiam na gości, którzy po zwycięstwie wyjdą z miejsca spadkowego i uplasują się chwilowo na miejscu 12:14 w zależności od wyniku spotkania Frankfurtu z Darmstadt.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Brazylia, Serie A
Godzina: 20:00
Spotkanie: Corinthians- Avai
Typ: handi 0-1, typ Corinthians
Kurs: 2.71
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Już kiedyś typowałem Corinthians, szkoda, że dawalem czystą 1, bo wygrali zdecydowanie 6-1.
Myślę, że warto typować na lidera ligi brazylijskiej, gdy występuje w roli gospodarza.
Wygrywają niemalże wszystko. Na 16 ostanich ligowych meczów wygrali 15, jeden remis z Gremio (3 w tabeli).
Pozostaje decyzja który typ wybrać.
Zastanawiałem się nad:
1) 1/1 (kurs 2.62 w Bet365)
2) handi 0-1 (2.71 w Bet At Home)
Patrząc na ostatnie pojedynki, faktycznie piłkarze Corinthians już po pierwszej połowie prowadzili, oczywiście wygrywając te spotkania.
Tak było z Sao Paolo (do przerwy 3-0), z Coritiba (1-0), Flamenfo (1-0), Goias (2-0), i tutaj pauza, bo mimno 2 czerwonyuch kartek dla Santosu bramki strzelili dopiero w 86 i 88 min. Ale wcześniej z Joinville (1-0), Gremio bez bramki, Fluminense (2-0), Cruseiro (2-0), Sport Recife (2-1), Vasco bez bramki, Atl.MG (1-0), Atl.PR (1-0), Ponta Preta (1-0).
Co do handi, ostatnie 6-1 z 4 w tabeli Sao Paolo pokazało, że można tak obstawiać, ale wcześniej 2 mecze z Coritiba (15) i Flamengo (12) wygrywali tylko jedną bramką. Jeszcze wcześniej wygrali z Goias 3-0, Santos 2-0 i Joinville 3-0.
Skoro obydwa typy są mocno prawdopodobne, zerknijmy, jak grało Avai.
Ostatni mecz Avai pokrył obydwa typy, przegrało z Fluminanse 1-3, już do przerwy przegrywając 0-1.
Z Atl.PR przegrało 2-1, do przerwy tracąc 2 bramki (pokrywa typ 1 i 2)
0-0 z Chapecoense.
Sport Recife 0-3, ale do przerwy 0-0 (typ 2)
Z Gremio 1-3, do przerwy 0-2 (pokrywa typ 1 i 2)
Wygrana z Figueirense 1-0.
Atletico MG 0-2, do przerwy 0-2 (pokrywa typ 1 i 2)
Flamengo 0-3, do przerwy 0-1 (pokrywa typ 1 i 2)
Santos 2-5, do przerwy 1-2 (pokrywa typ 1 i 2)
Ponta Preta 0-2, do przerwy 0-0 (pokrywa typ 2)
Wyniki pozwalają stwierdzić, że obydwa typy mają szanse powodzenia.
Jest jeszcze czysta jedynka, dla mnie to pewniak po kursie 1.69, ja jednak wybieram typ z najwyższym kursem, czyli handi.
Polecam wszystkie
Jak pomogłem lub podobała Ci się moja analiza kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina;Piła nożna Anglia
Godzina;17;00
Spotkanie; Newcastle-Liverpool
typ; Liverpool (-2.5)
Kurs;5
Bukmacher;Bet365
Analiza: Dziś chyba nikt nie upatruj szans Srok na wygranie tego spotkania. To Liverpool jest w gazie i oni zaczarują publiczność. Dziś właśnie przyjdzie Mikołaj i obdarzy The Reds trzema punktami. Klopp to trener, któremu zależy na każdym trofeum. Pokazał to w pucharze ligi ze Świętymi i będzie walczył o wysokie zwycięstwo z New Castle United. Gracze pod wodzą Kloppa świetnie się rozumieją. Nawet ostro krytykowany Allen czy Lucas zaczęli pokazywać coraz lepszą formę. Lucas to obecnie jeden z najlepiej odbierających piłkę w lidze (takie są statystyki). Obrona funkcjonuje całkiem dobrze. Zdarzają się wpadki, ale ofensywa potrafi szybko skorygować wynik spotkania. New Castle na 7 meczów u siebie zdobyli tylko 6 punktów, co świadczy o słabej grze zespołu. Liverpool na wyjeździe rozbił Chelsea 1-3 oraz M.City 1-4 - z najlepszymi pokazują formę. Dziś typ dość ryzykowny, ale świadomy pełnej szybkości Milnera i spółki.
⛔ 100
 
K 0

konopa94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atl. Bilbao- Malaga
Typ: Athletic Bilbao strzeli w pierwszej połowie
Kurs: 1.66
Bukmacher:
Analiza: Skupię się tutaj na drużynie Ath.Bilbao Nie będę się dużo rozpisywał. Ath. w swoich ostatnich czterech meczach u siebie za każdy razem strzeliło chociaż jedną bramkę w pierwszej połowie. W tym meczu zdecydowanym faworytem jest właśnie gospodarz i nie wyobrażam sobie innego wyniku, niż zwycięstwo gospodarzy. Kurs jest 1.66, lepszy niż na samo zwycięstwo (1.50) dlatego myślę, że opłaca się to zagrać po takim kursie. Dla bardziej odważnych, również polecam zdarzenie, że Bilbao strzeli w obydwu połowach po kursie 2.37, uważam, że także powinno wejść. Polecam i pozdrawiam
⛔ 100
 
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła-Legia
Typ: Wynik do przerwy? zwycięstwo Legii
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 18:00 mecz Wisły Kraków z Legią Warszawa. Dziś wzięło mnie trochę na wspomnienia i przypomniałem sobie mecze pod wodzą trenera Kasperczaka w sezonie 2002/2003 kiedy to Wisła dotarła do 1/8 finału pucharu UEFA. Jednak w tamtym pamiętnym sezonie jakoś nie radziła sobie z Legią na krajowych podwórkach... Dziś po tej Wiśle nie ma śladu. W dodatku zwolnienie trenera Moskala, który mógł przecież dalej prowadzić zespół... Taka zmiana po nawet niezłych występach może negatywnie wpłynąć na zespół - ostatnia porażka z Lechem 2:0, czerwona kartka dla Sadloka, kontuzja Brożka...Legia ostatnio nie gra jakiejś porywającej piłki, jednak ostatnią porażkę zanotowała 05.11.2015 w meczu LE z Club Brugge. Ostatni mecz wygrany z Łęczną 2:1, remis z Podbeskidziem 2:2 i wygrana z Midtjyllandem 1:0. W czwartek Legia gra decydujący mecz z Napoli o wyjście z grupy LE (oczywiście przy dobrym układzie drugiego meczu), wydaje mi się że Legia dzisiaj spokojnie wygra z Wisłą, a przewagę udokumentuje już w 1 połowie strzelając bramkę.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: Wisła Kraków lub remis
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja tam nie mam zamiaru się pchać w win Legii, nie ma szans....
Zacznę od tego że, faktem jest iż Wisełka przegrała z Leszkiem i Craxą, ale czy ten zespół gra słabo?
Oglądałem ich w tych 2 meczach i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa, pomimo porażki.
Grają przyjemną dla oka piłkę ( moim zdaniem, bo widzę że, tam lecą hejty w ich str. )
Legia gra schematycznie i wolno, jak dla mnie to bd. czasem przynosić słabe wyniki, dziś na to liczę. ( to tak że, jest moje zdanie ).
Dobra, może i wygrywają ale chcę przypomnieć że, oni grają dobrą gałę na własnym boisku, a już nie pamiętacie remisu na wyjeździe ze słabym Podbeskidziem ??
Szkoda tych absencji w drużynie gospodarzy, to na pewno spora strata.
Jak dla mnie to bd. mecz walki i wynik jest otwarty, nie zdziwię się jak Wisła wygra, ale zabezpieczam się remisem...
⛔ 100
 
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Bordeaux-Guingamp
Typ:
1
Kurs:
2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Szybciutko bo zaraz mecz17 kolejka LigĘ i spotkanie drużyn z dolnej części tabeli.Obie ekipy grają fatalnie na wyjazdach co sprawia, że muszą szukać punktów na własnym boisku.Gospodarze muszą wygrywać u siebie,bo na wyjazdach jak dotąd nie wygrali ani razu.Goście w delegacji wygrali tylko 2 razy i raz zremisowali,tracą sporo bramek wyjazdach(12).
Bordo musi dziś wygrać, bo grają zdecydowanie poniżej oczekiwań odpadli już z Le teraz powinni skupić się tylko na lidze 17 miejsce tak renomowanej drużynie nie przystoi.Przepraszam za skromną analizę, ale czas goni Allez Bordeaux!!!!
✅ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: E- sporty Fragbite Masters Counter Strike
godzina: 19:00
spotkanie Ninjas in Pyjamas - Fnatic
typ: 2
kurs: 1,50
bukmacher: Unibet
analiza:
Dzisiaj postawię na finał rozgrywek w grę komputerową, w której oglądanie wkręciłem się dzięki temu, że Polska również ma tam swoją drużynę i jest jedną z lepszych na świecie. Jak wcześniej wspomniałem mecz ten jest ostatnim w turnieju, a o zwycięstwo powalczą dwie szwedzkie ekipy, które znają się jak łyse konie. Jestem pewny, że o zwycięstwie zadecydują zdolności aimowe, bo o zaskoczeniach taktykycznych nie ma mowy, są to mecze lanowe i o wcześniejszych większych przygotowaniach nie ma mowy. Lepiej aimowo zawsze wypadają gracze Fnatic: flusha, krmiz, olofmeister to gracze wybitni na scenie counter strikea, do tego świetny snajper jw i nowy nabytek dennis. Ze względu na śmieszną formułę wyboru finalistów wczoraj o bezpośredni awans do finału Nip wygrał z Fnatic 2:1, a mimo przegranej znowu się zmierzą, ponieważ wygrali kolejny mecz o awans. Ot takie zasady. Wczoraj pograłem wygraną nip gdzie kurs wynosił ponad 3,5, prawie 4, za to dzisiaj jestem przekonany, że fnatic weźmie rewanż, jak to przeważnie bywało. Drzemie w nich niesamowita chęć wygrywania i każda porażka tylko pobudza w nich dodatkowe siły. Pistoletówki będą tutaj kluczowe, a w nich Fnatic jest najlepsze na świecie i jeśli nie przydarzy się jakiś niefart to każdą mapę zaczną z przewagę 3:0, co sprawi że będzie im grało się łatwiej. Wczoraj Allu wyciągnął za uszy Nip, z resztą zgodnie z przewidywaniami, ale szanse na to, że ten zawodnik zagra 2 równe genialne mecze są znikome.
✅ 50
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Carpi - AC Milan
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wciąż niemrawy, chociaż grający zdecydowanie lepiej niż w ostatnich miesiącach Milan jedzie do przedostatniego Carpi, które jak się wydaję chce szybko wrócić do Serie B. Oczywiście wielu będzie typować tutaj zwycięstwo Rossonerich, którzy od czasu jedno bramkowej porażki z Juve, punktowali kolejnych przeciwników w tym Inter. Jeżeli chodzi o Carpi to szału nie ma - w 7 meczach na własnym stadionie, tylko jedno zwycięstwo z Torino i 2 remisy, w tym bezbramkowy z Napoli. + Dla Beniaminka że nie traci aż tak dużo bramek u siebie, w związku z tym że stawia na iście pasywną grę.
Typuje dzisiaj remis z trzech powodów po pierwsze, Milan w tym sezonie bardzo średnio radzi sobie na wyjeździe i w kilku meczach naprawdę rozczarowywał, Carpi musi szukać desperacko jakichkolwiek punktów i po 3 statystyka - W 7 dzisiejszych pojedynkach nie doczekaliśmy się podziału punktów, co jest nie normalne dla ligi włoskiej, więc statystyczne szansę na remis wzrastają, oczywiście na złość typującym. Polecam też typ na gole - mniej niż 2.5 gola.
✅ 250
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data i godzina: 06.12.2015 21-30
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
typ: Grizzlies - 5,5
kurs: 1,97
buk: unibet
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru na antenie NC+ zobaczymy starcie zespołów z Konferencji Zachodniej, gdzie Niedźwiadki z Memphis podejmą Słońca z Phoenix. Moim zdaniem to rozkręcający się gospodarze są faworytem tego spotkania. Grizzlies słabo zaczęło sezon, bo po dziewięciu meczach mieli zaledwie trzy zwycięstwa. Jednak w kolejnych jedenastu spotkaniach było już zdecydowanie lepiej, bo dość szybko wyszli na plus i teraz legitymują się bilansem 11-9, co pozwoliło im wskoczyć ósemki. Co innego Suns, którzy ostatnio całkowicie się pogubili. W ostatnich dziesięciu meczach udało im się pokonać tylko Toronto i Denver, a przegrywali m.in. ze słabymi w tym sezonie Wizards, Nets czy Pelicans (dwa razy). Moim zdaniem ich największym problemem jest brak zdecydowanego lidera, który wziąłby na swoje barki ciągnięcie zespołu do przodu. Nie oszukujmy się, że Bledsoe czy Knight to zawodnicy na miarę liderów z prawdziwego zdarzenia. Jaka więc wydaje się perspektywa na ten sezon?? Moim zdaniem wskoczenie do play-off to zadanie poza zasięgiem dla Słońc, tak samo zresztą jak w poprzednim sezonie. Memphis od kilku lat budują ciekawy zespół i wszystko idzie w dobrym kierunku. W zeszłym roku przegrali półfinał konferencji z Golden State, trzy lata temu byli nawet w final Zachodu. Gospodarze od pięciu lat awansują do play off i po tym co widzimy na początku tego sezonu wydają się pewniakiem do zajęcia miejsca w ósemce i poważnym kandydatem do pierwszej czwórki na Zachodzie. Mocną stroną zespołu z Tennessee jest mocna ławka rezerwowa, bo gracze pokroju Chalmers czy Barnes, a nawet weteran Vince Carter jeszcze sporo potrafią wnieść do zespołu. A wyjściowa piątka też prezentuje się dobrze - Randolph, Gasol, Conley, Green i Allen to bardzo solidne zestawienie graczy. Moim zdaniem dziś zespół gospodarzy dopisze kolejne zwycięstwo w tym sezonie. A zespół z Arizony ostatnio leży Niedźwiadkom. Ci wygrali z nimi ostatnie siedem meczy. Moim zdaniem dziś nie powinno być inaczej. Forma, własny parkiet zdecydowanie przemawia za gospodarzami.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, BBVA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Athletic Bilbao - Malaga
Typ: Aduriz strzeli gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: betsson
Analiza:
Aduriz, zaraz po Griezzmanie i Lucasie Perezie i oczywiście trio z Barcelony to mój ulubiony napastnik z BBVA. Naprawdę, jeśli Bilbao strzela gole, to w ciemno bierzemy, że jest to Aduriz. Ostatnio na fali wznoszącej gospodarze - sporo strzelają, wygrywają mecz, za meczem, a w dodatku dziś grają u siebie, a Aduriz nie przestaje zadziwiać (hattrick w ostatnim meczu z Rayo). A dzisiaj rywal będzie pozwalał na strzelanie. Do Basków bowiem wita dziś Malaga, czyli drużyna stylowo grająca dużo gorzej, niż Levante, które to plasuje się o jedną pozycję niżej i jest ostatnie w lidze. Malaga strzeliła 7 goli, z czego udało im się zepsuć mi jeden kupon i przy under 2.5 sama strzeliła 3. Nigdy później tego nie dokonali. Stosunkowo mało też tracą, bo 13 goli. Dziś świetna okazja dla Aduriza, żeby dodać kolejnego gola do swojego konta.
⛔ 100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ kobiet
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Szwecja -4,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Druga kolejka zmagań grupowych. Wczoraj odbyły się pierwsze mecze, które częściowo pokazały jak drużyny są przygotowane do turnieju. Wczoraj Polki jak i Szwedki były zdecydowanymi faworytkami swoich meczów. Przedstawicielki Skandynawii grały z Angolą i zaprezentowały się bardzo dobrze, kontrolując mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Ostatecznie Szwecja pokonała Angolę różnicą 14 bramek. Kursy wystawione na Szwedki w tym meczu były na poziomie 1.03. Natomiast Polki, krótko mówiąc nie zachwyciły. Polki mierzyły się z Kubankami warto dodać że bukmacherzy w tamtym w ogóle nie przyjmowały zakładów na nasze zawodniczki, tymczasem z Kubą przez 5/6 meczu graliśmy jak równy z równym... ( w 50 minucie było 20:19 dla Polek), w końcówce udało się troszkę odjechać i chyba głównie dzięki lepszemu przygotowaniu fizycznemu Polki wygrały pięcioma bramkami.
Oczywiście mecz meczowi nierówny, ale osobiście uważam że Szwedki to zdecydowane faworytki dziś i niestety nie powinny mieć większych problemów z naszymi Paniami.
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Play Offs Finał
Godzina: 22:15
Spotkanie: Racing Club - Independiente
Typ: Powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Myślę, że walka będzie tutaj bardzo zażarta. Obydwie te drużyny w swoich pięciu ostatnich spotkaniach zdobywały przynajmniej jednego gola, a dodatkowo bramki padały także w ostatnich spotkaniach bezpośrednich pomiędzy tymi zespołami. Racing Club w lidze na własnym stadionie pozostawał już od bardzo dawna drużyną niepokonaną, natomiast Independiente ostatnio cały czas gra w kratkę, nie notując jakichś dłuższych serii zwycięstw. Myślę więc, że w tym spotkaniu będzie bardzo emocjonująco i nie obędzie się w nim bez co najmniej trzech bramek, tym bardziej, że stawka jest bardzo wysoka.
✅ 150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom