>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.12.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
T 4

trotyl33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa, Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Typ: remis
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz asystentów można by rzec. Trener Pawłowski, udał się na urlop, natomiast Von Heesen, juz w Lechii nie pracuje. Zarówno gospodarze, jak i goście prezentują najnudniejszy chyba futbol w lidze, dlatego trudno wskazywac którys z zespołów jako wyraźnego faworyta. Być może chwilowi trenerzy coś zmienią w stylu swoich drużyn i mecz będzie znośny do obejrzenia, ale wydaje mi się, że w tak krótkim odstępie czasowym, niewiele można zmienić. Bardzo prawdopodobne, że mecz skończy się bezbramkowym remisem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serbia - Super Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Jagodina - Spartak Subotica
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu spotykają się dwie ostatnie drużyny tabeli. Dla Spartaku dzisiejsze zwycięstwo nie zmieni ich sytuacji w tabeli, ale dla Jagodiny trzy punkty dzisiaj mogą oznaczać awans o jedną lokatą a nawet o dwie jeśli dopisze szczęście.
W ostatnich trzech meczach Jagodina strzelała zawsze minimum dwie bramki, zaś na swoim stadionie trafia nieprzerwanie do bramki rywale również od trzech meczów.
Spartak jak przystało na ostatnią drużynę tabeli ma gorszą serię. Jednak w ich ostatnim meczu zaaplikował rywalom aż trzy bramki.
Ostatni mecz bezpośredni między tymi zespołami gdzie Jagodina była gospodarzem odbył się w marcu tego roku i wtedy gospodarze przegrali 1-3 co było wówczas bardzo dużą sensacją.
Dzisiaj kurs na over 2,5 dość wysoki, ale mimo to warto na niego postawić, bo są przesłanki do tego, że dzisiaj może się on okazać strzałem w dziesiątkę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
babi0r 33

babi0r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła K - Legia W
Typ: 2/+2.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W dniu dzisiejszym skupię się na meczu w naszej rodzimej Ekstraklasie, gdzie o godzinie 18:00 w krakowie ekipa Białej Gwiazdy podejmować będzie gości ze stolicy. Ekipa gospodarzy aktualnie nie prezentuje najlepszego futbolu i śmiem twierdzić, że nie prędko się to zmieni. Ostatnią wygraną zanotowali równy miesiąc temu kiedy wygrali wówczas 1-3 z Zagłębiem Lubin, później już nie było tak kolorowo: 1-1 z Górnikiem Zabrze, przegrane derby z Cracovią 1-2 oraz przegrana 2-0 z Lechem gdzie mogło się to skończyć wynikiem o wiele bardziej niekorzystnym dla ekipy z krakowa. Legia natomiast wygrała 4/5 ostatnich swoich notując przy tym jeden remis 2-2 w Bielsku-Białej. Warto dodać jeszcze, że gospodarze mają problemy w klubie co na pewno nie wpływa korzystnie na formę drużyny. Jak dla mnie faworyt jest tu jeden i wygrana Legii nie będzie żadnym zaskoczeniem, jednak mam nadzieję, że w meczu zobaczymy co najmniej trzy bramki.
⛔ 100 NIEREGULAMINOWY BUKMACHER
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
heyz 11

heyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Niemcy - Bundesliga)
Godzina: 17:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Darmstadt 98
Typ: Eintracht Frankfurt + Over 1,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: OtoBet
Analiza:
Witam, wczoraj w końcu udało mi się odrobić straty, a więc dzisiaj z dobrym nastrojem i nie czując presji ze strony mojego portfela, podchodzę do kolejnego typu.
Po raz kolejny wchodzę na podwórko Bundesligi, muszę się przyznać, że jest to liga która najbardziej lubię. Do Frankfurtu zawita tegoroczny beniaminek. Większość ludzi było zachwyconych jego startem w najwyższej klasie rozgrywkowej, ja jednak podchodzę do tematu bardziej sceptycznie. Z moich obserwacji wynika, że często ekipy wchodzące do Bundesligi, sprawiają niespodzianki, myślę, że jest to spowodowane pewnego rodzaju &quot;świeżością&quot;. Wchodzi do ligi, ekipa mniej znana, styl gry również nie za bardzo znany, tzn znany, ale tylko z obserwacji, a wiadomo, nie teoria, lecz praktyka czyni mistrza ???? Dzisiaj mamy ostatnie spotkania 15 kolejki ekstraklasy niemieckiej.. Zespoły zdołały się już poznać z beniaminkami, i jak można zauważyć, zdobywanie oczek nie idzie im już tak gładko jak to było właśnie na początku sezonu. Dzisiejsi gospodarze, od 4 spotkań przed własną publicznością, nie odnieśli zwycięstwa, szkoda bo ich gra nie wygląda wcale tak tragicznie. Myślę, że czas na takie małe przełamanie. Dramstatd na wyjeździe radzilo sobie całkiem przyzwoicie, wygrali przecież z Leverkusen, remisowali z Schalke i BVB, jednak jak już mówiłem był to początek sezonu, teraz juz nie będzie im tak łatwo, zresztą ostatnie dwa wyjazdy przegrali, i liczę na to, że i dzisiaj nie popiszą się grą, i dostaną lanie od Eintrachtu.
Typ polecam, może nie do grania na &quot;ostro&quot;, ale tak wiecie z głową ????
Jeśli pomogłem kliknij &quot; dzięki &quot; ! SALUT !
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,5K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, BPL
Godzina:
17.00
Spotkanie:
Newcastle vs. Liverpool
Typ:
Newcastle over 2.5 kartki
Kurs:
2.40 Bukmacher: unibet
Analiza:

Ostatnio spotkanie Liverpoolu w Pucharze ligi udało się przeczytać w bardzo dobry sposób. Spokojna wygra 6-1 i awans do półfinału Pucharu Ligi. Dzisiaj jadą oni na wyjazd do czerwonej latarni ligi jaką jest Newcastle. W zespole St. James Park liczy się na europejskie puchary jednak od paru lat drużyna musi się bronić przed spadkiem. W tym sezonie tylko 2 wygrane (obie z beniaminkami) i zaledwie 19 pozycja w lidze. Czyżby Newcastle miało wreszcie spaść? O Liverpoolu i jego formie nie będę dużo pisać gdyż zrobiłem to ostatnio a wygrana z Southampton tylko potwierdziła, że drużyna Kloppa to zupełnie inny zespół niż ten prowadzony przez Rodgersa.


Co do moich pomysłów na to spotkanie to sądzę, że granie czystego Liverpoolu jest znów nieopłacalne. Ostatnio wspominałem o tym przed meczem ze Swansea i wtedy w sumie miałem rację, bo Liverpool ledwo wymęczył to spotkanie. Dzisiaj kurs jest podobny a do tego &quot;The Reds&quot; grają na wyjeździe. Do tego warto wspomnie, że drużyna &quot;Srok&quot; inaczej motywuję się na spotkania z Liverpoolem, bo są to dwie drużyny, które za sobą nie przepadają. Dlatego też ja osobiście idę w over kartek drużyny Newcastle. Ostatnie 5 spotkań ligowych między tymi drużynami a zespół Newcastle otrzymał przynajmniej 3 kartki. Często były to kartki czerwone gdyż nie będą oni odstawiali nogi. Jeden z kolegów wcześniej wspominał już, że na boisku w drużynie gospodarzy będzie paru zawodników, którzy mogą dostać kartkę: Coloccini, Janmaat, Colback czy też Mitrović, który mógłby taką dostać gdyby wszedł na boisko. Sędzią tego spotkania będzie Pan Andre Marriner i w sumie głównie od niego zależy jak pozwoli grać zawodnikom. Jego średnia w tym sezonie BPL to niecałe 4 kartki na mecz, więc całkiem sporo.


składy według lfc.pl

w załączniku (jak ktoś mnie nauczy jak wrzucać normalnie w tekst to dajcie znać na PW)

Tylko jeszcze co do składu, widać, że trener gospodarzy obawia się świetnie grających w ofensywie zawodników Liverpoolu i posyła do boju teoretycznie 3 obrońców a praktycznie będzie ich 5. Głównym celem dzisiaj drużyny Newcastle będzie nie stracić bramki i wyczekiwać drużyny &quot;The Reds&quot;. I tutaj pojawia się mały problem drużyny Kloppa gdyż gdy oni mają prowadzić mecz to im to średnio idzie. Bordeaux, CP czy chociażby Swansea. Były to jedne ze słabszych spotkań drużyny Liverpoolu. Dzisiaj liczę na to, że się to zmieni i spokojnie wygrają to spotkanie jednak idę przede wszystkim w kartki.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Marsylia - Montpellier
Typ: Marsylia wygra + powyżej2,5 gola @ 2,55 Expekt
VS

Marsylia - Montpellier

Marsylia wreszcie gra jak powinna, póki co osiąga te dobre rezultaty poza Stade Velodrome, ale wygrane z St.Etienne, Rennes, Lille i Nantes mogą się podobać. Punktowali i wygrywali za to w meczach u siebie w LE. Forma jest bardzo dobra można powiedzieć.
Ostatnio oglądam co tydzień Marsylie i mecze ich mi sie naprawdę podobają. Cabella gra już bardzo dobrze, Diarra też nadaje tempo akcjom, gorzej nieco Batshaouyui ale on w każdej chwili może sie przełamać. Dziś nie zagra Alessandrini, ale skrzydła Nkoudou i Ocmapos też są dobre. Szczególnie Nkoudou przebojem wszedł do składu, Ocampos czasami za dużo kombinuje i pod publiczkę, ale potencjał ogromny.
Montpellier widziałem w meczu z Lyonem na Stade Gerland, grali tam wybornie, ale defensywa OL też spisała się tragicznie. Montpellier nieobliczalna ekipa strasznie, Boudebouz i przede wszystkim Ninga spisują sie super.
Myślę, że Montpellier dziś będzie kontrowało jak w meczu z Lyonem, a obrona Marsylii potrafi się pogubić niestety. Rekik nie popisał się w meczu z Monaco gdzie wypadl bardzo słabo, natomiast Mendy zawiódł w meczu z Rnennes gdzie niemal każdy jego kontkakt z piłką to złe zagranie. Mógłby Michel wystawić Manquillo na prawej a na lewą przestawić Dja Dje Dje albo jakoś inaczej to przemontować...
Marseille : S.Mandanda (cap) - B.Dja Djédjé, Nkoulou, Rekik, B.Mendy - Isla, L.Diarra - Ocampos, Cabella, Nkoudou - Batshuayi
Montpellier : Pionnier - Br.Dabo, Hilton (cap), Congré, Bensebaini - J.Martin, W.Rémy, Boudebouz - Ninga, M.Yatabaré, Roussillon

Gram na Marsylię bo liczę na ich domowy sukces wreszcie, tak piękne Velodrome zasługuje na oglądanie wygranych OM ;)
Kusi też mnie opcja Powyżej 2,5 gola,Jeżeli Montki zachowają dyspozycję z meczu z OL to gole powinny paść... Dlatego łącze jedno z drugim czyli wygrana OM + ov2,5 gola bo na te też się zanosi dziś.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Dysycplina: Koszykówka - Polska Liga Koszykówki
Godzina 20
Spotkanie: Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
Typ: Anwil, kurs 2,97, P innacle, stawka 5/10​
Jak dla mnie spore value w kursie na Anwil ;) Włocławianie zagrają dzisiaj w najmocniejszym składzie, a ten predysponuje ich do walki z każdą drużyną w tej lidze.
Porównanie obwód -
Blassingame, Campbell, Cesnauskis, Śnieg, Seweryn vs Jelinek, Oguchi, Skibniewski, Diduszko, Łączyński, Kukiełka
Jak dla mnie spora przewaga Anwilu. Wiadomo, Blass i Jelienk zrobią swoje, Campbella myślę że mocno ograniczy dzisiaj Oguchi, który robi robotę po obu stronach parkietu ;) Po fochu/kontuzji nie ma już śladu. Największy problem Czarnych jest taki, że tutaj nie zadziała już taktyka, którą większość drużyn starała się stosować podczas nieobecności Champa, czyli ciągłe nękanie podwojeniami Jelinka. Trzeba wymyślić coś nowego ????
Jakie mają wsparcie liderzy obwodowi obydwu drużyn? Tutaj też przewaga po stronie Anwilu. Mega solidnie od początku sezonu gra Diduszko, Łączyński i Skiba trzymają poziom do jakiego zdążyli nas przyzwyczaić w ostatnich latach. Cała trójka dokłada średnio ponad 22 punkty do dorobku swojego zespołu.
Po drugiej stronie tych punktów jest tylko 13. Seweryn wiadomo - grozi tylko rzutami trzypunktowymi. Śnieg ostatnie 3 lepsze spotkania, jednak wciąż jest dużo słabszy od swoich vis-a-vis z Włocławka. Cesnauskis niezłe mecze przeplata beznadziejnymi (tak było w meczach z Toruniem oraz Lublinem gdzie zagrał za 0 oczek i tyle samo wynosił jego eval)
Skrzydłowi i centrzy.
Tutaj z kolei przewaga zespołu Czarnych. Jak duża? Wyjaśni się tak naprawdę na rozgrzewce i w czasie meczu, ponieważ wciąż na 100% nie wiadomo czy zagra Mbodj (z moich informacji wynika, że raczej zagra ale nie ma żadnego oficjalnego info)
Davis, Mbodj, Mokros, Borowski vs Stelmach, Tomaszek, Dimitriev, Bristol
Najlepszy sezon w karierze gra Mokros, który w każdym ze spotkań był bardzo ważnym punktem swojej drużyny. Davis i Mbodj zapewniają wysoką jakość pod koszem, szczególnie zaskoczył mnie Davis, który po powrocie do Polski zaliczył dwa dobre mecze (w tym kluczowe trafienie w Kutnie). Davis ma jednak skłonność do łapania głupich fauli, w obu meczach miał ich na swoim koncie 4. Jeżeli Mbodj jednak nie zagra, tutaj upatrywałbym szansy Anwilu na zniwelowanie przewagi gospodarzy. Do tego Borowski, który niezłymi występami wywalczył sobie sporo minut w rotacji(w każdym meczu grał przynajmniej 14minut) i średnio dokłada 7 punktów dla swojej drużyny.
Co można napisać o wysokich Anwilu? Na skrzydle dwóch podobnych zawodników, czyli w typie &quot;a ciepne sobie za czy&quot; ???? Dimitriev i Stelmach ... Może uda im się dzisiaj ponownie odpalić? Bristola po pierwszych spotkaniach, włocławscy kibice najchętniej wywieźliby na taczce, miejmy nadzieję że swoje dzisiaj pozbiera. O dziwo, najsolidniej z tego kwartetu wygląda Tomaszek. Po jego ubiegłorocznych popisach w Śląsku, które miałem nieprzyjemność widzieć z dość bliska na własne oczy jestem w niemałym szoku ???? Zarówno ze Śląskiem jak i Asseco to Tomaszek dawał impuls do przełamania przeciwnika i tym samym do zwycięstwa w meczu. DZisiaj mobilizacja będzie w jego przypadku podwójna, ponieważ jeszcze 2-3 sezony temu grał on w zespole ze Słupska.
Dla mnie szanse są wyrównane i kurs ponad 2,7 na pewno jest zawyżony. Duet Jelinek&amp;Oguchi mając swój dzień może ograć każdego w tej lidze, a gdyby Anwil dołożył jeszcze jednego dobrego podkoszowego do swojego składu to byłby głównym kandydatem do zmierzenia się ze Stelmetem w finale.
Powodzenia!
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 12:30
Spotkanie: Willem II vs Cambuur
Typ: Willem II over 1.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
15 kolejka w holenderskiej Eredivisie.
Zdecydowanym faworytem tego meczu wedlug mnie jest druzyna gospodarzy.
Willem II na razie zawodzi w lidze,dopiero 15 miejsce z pewnoscia niesatysfakcjonuje tego zespolu,ktorego na pewno stac na lepsza pozycje.
Ostatnie wyniki jednak nie byly zle,chociaz kibice moga czuc sie dziwnie,poniewaz ich ulubiency zafundowali im hustawke nastrojow.
Z 5 ostatnich spotkan Willem II radzil sobie dosc dobrze,zwlaszcza,ze gral z solidnymi ekipami.
Najpierw remis u siebie z Heerenveen 2:2,pozniej porazka wyjazdowa z Heracles 1:2 (4 miejsce),porazka u siebie 2:3 z Excelsior,remis z PSV 2:2 i ostatnio wygrana z Twente 3:1.
Dlaczego hustawka nastrojow?
Po porazce z Excelsiorem u siebie druzyna nastepnie remisuje z mistrzem kraju PSV a potem wygrywa na wyjezdzie z Twente 3:1.
Na razie bilans u siebie maja mizerny,tylko jedna wygrana w 7 meczach i 3 remisy,jednak mierzyli sie z takimi zespolami jak Vitesse,Nijmegen,Zwolle,Heerenveen czy PSV,tak wiec latwo o punkty nie bylo.

Cambuur obok de Graafschap jest glownym kandydatem do spadku.
Szczerze mowiac nie sadze,zeby ktoras z tych druzyn zajela wyzsze miejsce niz 2 ostatnie.
Inne druzyny sa po prostu silniejsze i to widac juz od poczatku sezonu.
Ekipa z Leeuwarden zajmuje 17 pozycje z dorobkiem zaledwie 7 punktow i minusowym dorobkiem bramkowym,ktory wynosi -23 i jest to najgorszy bilans w calej lidze.
Zdecydoweanie nie jest to druzyna wyjazdowa - w ostatnich 39 rozegranych meczach w Eredivisie udalo sie im wygrac zaledwie 3 spotkania...
W obecnym sezonie na wyjezdzie jeszcze nie wygrali,zanotowali 3 remisy i 3 porazki,w bramkach 8:17.
W ostatniej kolejce mieli ogromna wrecz szanse na zdobycie 3 punktow,poniewaz podejmowali u siebie najslabszy na ta chwile zespol de Graafschap,nawet to zadanie okazalo sie dla nich za trudne,nie zdobyli nawet jednego punktu i mimo,ze bylo 2:2 a goscie w 85 minucie grali w oslabieniu to i tak Cambuur mecz przegral tracac bramke w 88 minucie.

Historia spotkan wyglada ciekawie :

Ostatnie 10 spotkan bilans :

Willem II wygrane - 7

Remisy - 2

Cambuur wygrane - 1

Gole - 16:8 na korzysc Willem II
✅ 72
 
psotnick 902,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2015 - Finał
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Neil Robertson - Liang Wenbo
Typ: Liang Wenbo - Najwyższy break meczu
Kurs: 3,10
Bukmacher: junibet
Analiza: Gra przeciwko Robbo jeśli chodzi o brejki wydaje się kiepskim pomysłem, ale akurat Wenbo pokazał już w tym turnieju, że wbijać potrafi równie dobrze i taki kurs wydaje się przesadą. Przede wszystkim Robcio w 2 ostatnich meczach nie zachwycał w grze punktowej, z Higginsem wpadła setka, ale nie jakaś okazała (106), to właśnie Szkot go zupełnie dominował jeśli chodzi o punktowanie, wczoraj z Selbym wysokie brejki nie były potrzebne, bo rywal podarował 4 frejmy, więc okazało się, że można wygrać mecz z najwyższym podejściem 68. Z kolei Wenbo w turnieju w sumie 7 setek (tyle samo co Robbo), w tym 5 w ostatnich 3 meczach. Co tu dużo mówić, życiowa forma Chińczyka, zwłaszcza w grze punktowej, a do tego za rywala będzie miał równie ofensywnie nastawionego gracza, Australijczyk nie bez powodu jest królem setek, świetnie trafia długie wbicia, szybko dąży do otwarcia układów, dzięki czemu stwarza sobie szanse, ale również rywalowi. Paradoksalnie z Robbo Chińczykowi może się grać dużo łatwiej niż np. z psującym grę Grace’em. I na to właśnie liczę w tym typie: mecz będzie bardziej wyrównany niż się wydaje i obaj trochę powbijają, forma Wenbo jest na tyle dobra, że nawet nieliczne szanse będzie umiał zamienić na wysokie podejście. Warto również pamiętać, że Robertson ma już najwyższego brejka turnieju (145) i jeśli nie będzie miał układu na maksa, to wcale nie musi forsować grubych setek. Typ oczywiście ryzykowny, ale biorąc wszystko powyższe pod uwagę to jednak mniej niż wskazuje kurs i jako taki sam w sobie stanowi value.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
makaveli23 400,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 12.00
Spotkanie: Real Sociedad - Eibar
Typ: 1 połowa - Eibar (1x2)
Kurs: 4.60
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Gospodarze w slabej formie w kratkę, więc nie widzę powodu by nie mozna bylo przeciw nim zagrac w dzisiejszm meczu, przeciwko badz co badz druzynie tez nie najwyzszych lotów Eibar, ale potrafiącej zrobic niespodzianke i dobre wyniki na wyjazdach a ponadto mozna powiedziec ze sa w stabilniejszej formie, bo duzo meczy remisują, maja bilans 5-5-3 co wyglada niezle przy 3-3-7 gospodarzy. Ostatnio goscie notuja dwie porazki z Realem i w pucharze i napewno beda chcieli szybko sie zregenerowac, ja stawiam ze zrobia to juz w pierwszej polowie.
⛔ 100
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A, Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Carpi - AC Milan
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Beniaminek z Carpi to jedna z najsłabiej grających ekip w Serie A - nie przez przypadek po czternastu kolejkach ma na swoim koncie jedynie 9 punktów. Wprawdzie w ostatniej kolejce udało jej się ograć na wyjeździe Genoę, ale przez niemal cały mecz gospodarze grali w dziesiątkę, co w połączeniu z antyfutbolem prezentowanym przez nich od początku sezonu dało Carpi cenne trzy punkty. Można jednak zaryzykować stwierdzenie, że w normalnych okolicznościach wynik byłby inny i zwycięstwo gości było szczęśliwe.
Milan z kolei ma za sobą świetne spotkanie przeciwko Sampdorii, kiedy już w pierwszej połowie losy meczu rozstrzygnął M&#39;Baye Niang. Spotkanie zakończyło się rezultatem 4:1, ale dla fanów rossonerich ważniejszy był styl, w jakim podopieczni Mihajlovicia rozprawili się z gośćmi, od początku dyktując swoje tempo i warunki gry. Wprawdzie w tygodniu Milanowi przydarzyła się wpadka w postaci remisu w Pucharze Włoch, ale na to spotkanie Mihajlović wystawił drugi garnitur, a gdy tylko na placu pojawili się Bonaventura z Niangiem, obaj strzelili po golu i przechylili szalę zwycięstwa na stronę Milanu. Ten typ na dziś, po wysokim kursie 1.72, jest więc dla mnie jak lokata.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: ACF Fiorentina - Udinese Calcio
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś na Stadio Artemio Franchi Fiorentina podejmie Udinese i będzie starała się powrócić na zwycięską ścieżkę. Przypomnę bowiem, że 2 ostatnie mecze ligowe Violi zakończyły się remisami, a rywale wcale do gigantów włoskiej piłki nie należeli (Empoli i Sassuolo). Czy dziś grając przeciwko Udinese podopieczni Paulo Sousy są wstanie pokonać Udinese?
Osobiście twierdzę, że tak. Udinese bowiem od kilku sezonów, nie jest już drużyną zaliczaną do czołówki Serie A, raczej można mówić o tej ekipie jak o średniaku ligowym. Aktualnie Udinese zajmuje 11.miejsce. Co ciekawe w tym sezonie Udinese nieco lepiej prezentuje się w meczach wyjazdowych, bowiem w delegacjach zdobyli 10 oczek (u siebie 8) a ich bilans na wyjeździe to 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Dziś o punkty może być ciężko bowiem Viola u siebie prezentuje się naprawdę korzystnie: 5 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka (jedynie Empoli -remis, i Roma -zwycięstwa, punktowali na Stadio Artemio Franchi).
Co przemawia jeszcze za Fiorentiną? Chyba warto przytoczyć bezpośrednie mecze obu ekip, gdy Fiorentina grała u siebie. Otóż z 16 ostatnich pojedynków Fiorentina wygrała 12 razy, 3 razy mieliśmy remis i tylko raz Udine zgarnęło komplet punktów (wygrana 2-1, 11-11-2007). Od wspomnianej rywalizacji Fiorentina podejmowała Udinese 8 razy na własnym boisku i wszystkie te spotkania wygrała (w poprzednim sezonie 3-0).
Ponadto warto też pamiętać, że jedynym kontuzjowanym zawodnikiem w barwach Fiorentiny wciąż jest Jakub Błaszczykowski, gdy po stroni ich dzisiejszych rywali ta lista jest dużo dłuższa. Kontuzjowani gracze w barwach Udinese to Guilherme, Merkel, Zapata, Kone i Heurtaux. Podsumowując, może kurs na wygraną Fiorentiny nie powala ale myślę, że jest to typ, który ma spore szansę powodzenia i warto takie rozstrzygnięcie w tym meczu zagrać.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaCzechy,Synot Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie:Liberec-Slavia
Typ:Slavia
Kurs: 3,60
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Witam, mecz za ponad całą godzine wiec przejdźmy do rzeczy. ,Gospodarze zajmują 5 pozycje-goście 4 tyle że gracze Liberca od polowy mięsiąca Listopada grają mecze co 3 dni ponieważ oprócz krajowej ligi grają jeszcze w LE oraz w krajowym pucharze a ostatnio dwumecz ze Zlinem(liga+puchar)ten drugi mecz zakonczony rzutami karnymi a przed nimi wazny mecz w LE z Marsylią w czwartek gdzie przy wygranej awansują do dalszej fazy rozgrywek kosztem własnie piłkarzy z Francji.Natomiast piłkarze ze stolicy Czech skupiaja sie tylko na lidze gdyz z pucharu odpadli we wrzesniu a ostatnie 5 meczy ich to 3-1-1.Licze na zmeczenie ostatnimi meczami oraz na skupieniu sie na czwartkowym meczu w LE niz niz ze dzis zagrają na 100% swoich mozliwosci.Dla mniej odważnych graczy polecam opcje x2 po kursie 1,72.Pozdrawiam
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Brazylia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Figueirense-Fluminense
Typ: 1 ( AH-1)
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet365
Analiza:

W Brazyli to już jest koniec rozgrywek piłkarskich. I tak goście zapewnili sobie ostatecznie utrzymanie w lidze dzięki temu mogąc podejść z dużym dystansem do dzisiejszego meczu.Gospodarze muszą grać do końca i dzisiaj 3 pkt są im koniecznie potrzebne aby się utrzymać, więc grają w optymalnym składzie. Goście jak już pisałem mogą dzisiaj po kombinować i tak w podstawowym składzie nie zagrają Osvald atak (20/1) Marlon obrona (24/0) Cavalieri PODSTAWOWY BRAMKARZ (35/0) Jean pomoc ( 34/4) Gun obrona (29/1) Fred KLUCZOWY ZAWODNIKA dla drużyny (23/9) Garson pomoc (29/2) oraz Vinicius pomoc (20/0) .Czyli biorąc stawkę o jaką dzisiaj grają oba zespoły oraz braki u gości jasne jest że gospodarze mają zdobyć 3 pkt .
ZWROT
 
prst 75

prst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, BPL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Newcastle - Liverpool
Typ: RZUTY ROŻNE - HANDICAP; Liverpool (-1)
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Zacznę od gospodarzy. Zawsze lubiłem &quot;Sroki&quot;, ale to przerodziło się w dużą niechęć od czasu potraktowania Gutiereza jak śmiecia. Newcastle póki co idzie ostro na spadek. Zapowiadało się całkiem nieźle, z Anderlechtu przyszedł Mitrovic, ale z tym chłopem to ja mam czasami wrażenie, że jest coś nie tak. Pamiętam jego pierwsze wejście; mnóstwo agresji, więcej szukania zaczepki niż grania, skończyło się to czerwienią. Tak jest z całym Newcastle. Każdy myślał, że będą grali przynajmniej o top 10, a tutaj dramat. Potencjał jest, bo są grajki typu Wijnalduma, ale gra nie idzie. Poza jednym zwycięstwem, efektownym 6:2 z Norwich padaka. Wygrali póki co dwa spotkania i zajmują przedostatnie miejsce, jedynie przed AV. Dwa ostatnie spotkania w BPL to 1:5 z Crystal Palace i 0:3 z Leicester. Mamy tu do czynienia z najgorszą defensywą ligi - 30 wpadło do ich siatki. W tym sezonie już 2 razy stracili po 6 bramek i do tego jeszcze wpadła ta wspomniana już piątka. Niestety, ale nie widzę zbytnich szans dla Srok w starciu z Liverpoolem...
...Liverpoolem, który zaczął grać mega football. Każdy wie, skąd się to wzięło - Klopp. To mówi naprawdę wszystko. Ten gość to dla mnie magik. Przychodzi do drużyny i wyciąga ją w moment z dołka. The Reds wygrywając dzisiejsze spotkanie mogą awansować na 5 miejsce. Nikt tego nie mówi głośno, Jurgen sam powiedział, żeby sobie nikt nie żartował, ale myślę, że dzięki jego umiejętnością trenerskim i transferom zimowym, Liverpool może się włączyć w walkę o majstra. Dla potwierdzenia moich słów i formy ekipy z Liverpoolu przytoczę ich ostatnie wyniki. Od czasu przyjścia Niemca The Reds rozegrali już 11 spotkań i przegrali tylko jedno; u siebie z Crystal Palace. Wpadki się zdarzają, ale tutaj warto zwrócić uwagę na pozostałe wyniki, bo zrobiły furorę. Na pewno najgłośniejszym wynikiem jest zwycięstwo 4:1 na stadionie City. W pucharze Liverpool wygrywa 6:1 z Southampton! Do tego dochodzi zwycięstwo 3:1 z Chelsea. Plus wisieńka na torcie; już przed ostatnią kolejką fazy grupowej, awans Liverpoolu do fazy play-off.
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak gra pod dyktando zawodników Kloppa. Origi ostatnio ustrzelił hat-trick, Sturridge wraca. Do tego z przodu jeszcze Firmino, Benteke, Milner. Jest potencjał ofensywny, więc mając więcej z gry, powinno wpaść też więcej korków na ich korzyść, dlatego postanowiłem zagrać z hcp na The Reds. Poza tym zastanawiałem się nad zagraniem hcp na całe spotkanie, ale to jednak wyjazd i różnie może być. Zobaczymy jak pójdzie z tym typem.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej -NHL
Godzina: 23:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj jedna niesamowita tercja w LA położyła mi kupon. Dziś stawiam na przełamanie mistrzów pucharu stanleya. Chicago w tym sezonie nie zachwyca i plasuje się w środkowej części tabeli konferencji zachodniej (6 miejsce). Zresztą tak jak ich dzisiejsi przeciwnicy (9 miejsce). Chicago 3 ostatnie mecze przegrało (2 po dogrywce) i teraz przed własną publicznością będzie miało szanse odkupić winy ???? . Poza tym w tym sezonie jeszcze nigdy nie przegrali 2 meczy z rzędu w domu. Okazja będzie chyba ku temu dobra gdyż odrzutowce na wyjazdach prezentują się ostatnio słabo na 5 meczy 4 porażki. Ponadto w ciągu 24 godzin rozegrają drugie spotkanie.Co prawda wczoraj udało im się pokonać rozpędzony Washington po dogrywce, ale myślę że trudy wczorajszego meczu plus podróż , co prawda nie duża bo jakieś 2,5h lotu , ale zawsze, to dziś nie sprostają mistrzom NHL.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Frosinone - Chievo
Typ: gospodarze over 1,5
Kurs: 3.0
Bukmacher: expekt
Analiza:
Zaryzykuję dziś typ na gospodarzy, którzy całkiem nieźle radzą sobie na własnym boisku. Troszkę nie rozumiem buków gdyż Frosinone od 5 spotkań nie przegrało na własnym stadionie, mało tego aż 4 razy wygrali i raz zremisowali, a przy tym za każdym razem strzelali minimum dwa gole.
29.11.15 SER Frosinone Verona 3 : 2
08.11.15 SER Frosinone Genoa 2 : 2
28.10.15 SER Frosinone Carpi 2 : 1
18.10.15 SER Frosinone Sampdoria 2 : 0
28.09.15 SER Frosinone Empoli 2 : 0
Jeśli chodzi o ekipę Chievo, to zajmują oni 13 miejsce w tabeli i na wyjazdach radzą sobie średnio, a mianowicie dwie wygrane, dwa remisy i 3 porażki. W ogólnym rozstawieniu Chievo na ostatnie 9 spotkań wygrało tylko raz, pokonując piłkarzy Carpi na ich stadionie 2-1, więc formą nie błyszczą.
Frosinone to zespół typowo domowy więc sądzę że i dziś zdobędą bramki. Na podbcie polecam powyżej 0-5 na gospodarzy po kursach w granicach 1.4. Pozdrawiam
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: P.Ręczna - LM
Godzina: 14-30
Spotkanie: Kiel - Veszprem
Typ: Kiel
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Po takim kursie grzech nie spróbować! To drużyny o podobnym potencjale. Ok, Węgrom idzie w tej edycji dużo lepiej ale nie zapominajmy, że Kilonia to stały uczestnik Final4 a przed własną publiką przegrywa bardzo rzadko. Kursy na gości spadają ale ja pójdę tym bardziej w drugą stronę bo moim zdaniem tak wysoki kurs na rywali niemieckiej drużyny, ktokolwiek by nim nie był są przesadzone!
Analiza:
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Fiorentina - Udinese
Typ: BTS+over 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Fiorentina podejdzie dzis bardzo zmotywowana do tego meczu tym bardziej ,ze przy ewentualnej porazce Napoli w Bolonii ,ekipa w ktorej gra Kuba bedzie mogla po tej kolejce wskoczyc na pozycje wicelidera.
Ostatni mecz Viola grala na wyjezdzie z Sassuolo gdzie po dosyc wyrownanym meczu zremisowala 1-1. Udinese zas przyjezdza do Florencji na pewno w lepszych nastrojach gdyz w poprzedniej kolejce pokonali ekipe Chievo i dzieki temu wskoczyli na 11 miejsce w lidze.
Jezeli spojrzymy na wyniki obu druzyn w tym sezonie to w conajmniej 80% wyniki konczyly sie overami bramkowymi ,badz overami z BTS&#39;em.
Zajrzalem do historii potyczek obu zespolow i tutaj spotkala mnie mila niespodzianka ,a mianowicie!
Na 15 meczow rozegranych we Florencji pomiedzy obiema druzynami moj dzisiejszy typ padal az 10 razy! Biorac pod uwage forme obu druzyn ,stawke meczu i historie spotkan to uwazam ,ze warto grac ten zaklad po naprawde niezlym kursie. Powodzenia!
⛔ 100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków – Legia Warszawa
Typ: Legia -1,5
Kurs: 3,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, dziś el clasico na naszym piłkarskim podwórku. Biała Gwiazda podejmie u siebie Wojskowych. Wiślacy nie radzą sobie ostatnio najlepiej. Ostatnie dwa prestiżowe spotkania przegrali, ulegli Cracovi(1:2) oraz Lechowi(0:2). Legia prezentuje podobny poziom do ostatnich przeciwników Wisły więc to jest pierwszy argument przemawiający za gośćmi. Kolejnym jest fakt że Wiślacy nie wygrali u siebie od 28 sierpnia, ponadto w ostatnich 4 spotkaniach u siebie strzelili tylko 1 bramkę. JEDNĄ bramkę u siebie w 360 min? To zdecydowanie słaby wynik. Tą jedyną bramkę strzelił Paweł Brożek w ostatnich derbach Krakowa. Dziś niestety Paweł nie zagra co za tym idzie siła ofensywna Wisły spada. Jeżeli już zacząłem mówić o absencjach to w drużynie gospodarzy nie zobaczymy: wcześniej wymienionego Brożka oraz Burligi, Popovica jak i Sadloka. Dla Legii nie zagrają: Rzeźniczak i Furman, ale myślę że to nie wielkie osłabienie. Legia ostatnio na fali wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań Ekstraklasy, lecz dawno nie wygrali co najmniej dwoma bramkami, dziś sposobność ku temu bardzo dobra. Dodatkowym atutem jest fakt posiadania przez Legię najskuteczniejszego napastnika, Nemanji Nikolica który strzelił 19 bramek w 18 spotkaniach, odpowiednio najlepszy strzelec Białej gwiazdy zdobył Paweł Brożek, 8 bramek w 18 meczach, lecz dziś nie poprawi swojego dorobku bo nie wystąpi w meczu. Liczę na dobry występ Legionistów, lider tabeli Piast zgubił ostatnio kilka punktów i jest szansa zmniejszyć dystans. O motywację do zwycięstwa nie mam obaw, Legioniści stoją przed szansą wykończenia już osłabionych i klęczących Wiślaków.
Do boju (L)!
✅ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom