>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 6.10.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje ME U21
Godzina 18.45
Spotkanie: Węgry U21 - Portugalia U21
Typ: 1X
Kurs: 2.86
Bukmacher: OddsRing
W dzisiejszym dniu ciekawie zapowiada się mecz miedzy Drużyną Węgier U21 a Portugalią U21. Portugalia już zapewniła sobie awans na mistrzostwa Europy natomiast gospodarze dzisiejszego spotkania maja jeszcze bardzo małe ale jednak szanse na zagranie w barażach jednak musieli by ostatnie dwa spotkania wygrać i liczyć na to iż Izrael nie zdobędzie w 2 następnych meczach więcej niż 1pkt. Portugalia gra rewelacyjnie nie przygrywając ani jednego z 8 meczy i raz tylko remisując z Izraelem u siebie. Węgry przegrały już swoje trzy spotkania w tych eliminacja ale wszystkie na wyjeździe u siebie jeszcze nie zostali pokonani. Myślę iż Węgra bardziej będzie zależeć na zwycięstwie, Portugalia może zagrać na luzie testując nowe rozwiązania, dlatego też liczę iż może dojść tutaj do niespodzianki i Węgry mogą wygrać, a już na pewno remis powinien być w ich zasięgu.
✅186
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa, Kwalifikacje do MŚ
Godzina: 23:00
Spotkanie: Ekwador - Chile
Typ: gospodarz over 2.5 żółtych kartek
Kurs: 2.17
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ten mecz rozpocznie 9 kolejkę spotkań - jesteśmy więc na finiszu przed półmetkiem. Dla obu ekip to bardzo ważne spotkanie. Zarówno jedni, jak i drudzy są pod kreską, jeśli chodzi o pozycje dające awans (1-4), każdej z ekip wygrana powinna dać miejsce w czwórce przed rundą rewanżową.
Ekwador po trzech kolejnych porażkach jest na miejscu 5., które daje baraż. Gra u siebie, będzie się starać za wszelką cenę odwrócić złą passę. Chile w dolnej połówce, czwarte od końca - a przecież nikt tam nie wyobraża sobie, by zdobywcy Copa America zabrakło w finałach Mundialu. Trudno typować wynik, bo każdy jest możliwy, więc skupmy się na tym, co taki mecz przyniesie na pewno.
Może to nie półfinał Copa America, ale motywacja i stawka jest, więc oba zespoły dadzą to, do czego nas przyzwyczaiły - żółte kartki. 1-2-4-1-2-4-5-3 To kartki gospodarzy w 8 meczach kwalifikacji.
1. Wyraźny wzrost w ostatnich trzech (przegranych) meczach. W dwóch ostatnich, z Brazylią i Peru były także czerwone.
2. Ciśnienie: w meczu z Brazylią (0:3, 5 żółtych i jedna czerwona) widzę podobieństwo do dzisiejszego: mocny gość z wielką potrzebą zdobycia 3 punktów.
Chilijczycy też nogi nie odstawiają, więc w meczu wróżę co najmniej 5 kartek. Bonusowo obstawiam też czerwień.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Europa, Kwalifikacje - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kosovo - Chorwacja
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 2,16
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Pierwsze w historii oficjalne derby Bałkanów z udziałem piłkarskiej reprezentacji Kosova i od razu z najmocniejszą ze zbioru tych państw - Chorwacją. Piłkarze Kosova sprawili nie małą niespodziankę w pierwszej kolejce remisując 1-1 z Finlandią, ale trzeba przyznać że Finowie są najsłabsi od lat i siedzą w głębokim kryzysie, a kadra Kosova to przecież nie kelnerzy mimo że to nowe państwo an arenie międzynarodowej. Racy piłkarze jak Vlad Berisha z Salzburga, Milot Raschica z Vittese, Anis Alushi z Nurnberg, Bernard Berisha z Anzhy, Albert Bunjaku z St. Gallen czy choćby Alban Pnishi z Grasshoppers mają dość uznaną markę i grają w niezłych ligach Europejskich. Jednak dziś podopieczni Bunjakiego zmierzą się z bardzo mocną Reprezentacją Chorwacji z gwizdami Europejskiej piłki jak: Luka Modric (jego występ nie pewny), Ivan Rakitic, Mario Mandzukic, Ivan Perisic, Dario Srna, Vedran Corluka, Domagoj Vida, Marko Brozovic, Ivan Badelji czy choćby Marco Pjaca. Zdecydowanym i murowanym faworytem do zwycięstwa dziś będzie zespół prowadzony przez Ante Cacicia. Spodziewam się dominacji i całkowitej kontroli nad meczem Chorwatów i pewnego i przekonywującego zwycięstwa
✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje MŚ
Godzina 20:45
Spotkanie: Kosowo - Chorwacja
Typ: over 3,5
Kurs: 3,9
Bukmacher: Unibet
Witam. Dzisiaj idę w bardzo popularny mecz na tym forum. Uważam, że w pojedynku niedawno powstałej reprezentacji Kosowa i Chorwacji padnie dużo bramek i wcale nie muszą wszystkie paść ze strony piłkarzy Chorwacji.
Myślę że w dzisiejszym meczu Kosowo jest w stanie strzelić jakąś bramkę. Kilku zawodników Kosowa to piłkarze drugiej Bundesligi, grają również w Austrii i Holandii. W zeszłym sezonie Bersant Celina reprezentował barwy Man City (w tym roku wypożyczony do Twente). Drużyna ta jest w stanie zagrozić bardziej znanym zawodnikom z reprezentacji Chorwacji tym bardzie że Chorwaci wystąpią dzisiaj bez kilku graczy : Modric, Rakitic, Lovren. Jednak piłkarze którzy wyjdą dzisiaj na mecz gwarantują zdobywanie bramek.(Mandzukić, Persic)
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 208,5K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja, Lidl Starligue
Godzina: 20:45
Spotkanie: Saint Raphael - Dunkerque HB
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Nic ciekawego o większym kursie dzisiaj nie znalazłem i znów lecimy z piłką ręczną. Dziś mam dla Was typ z najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Po 2 kolejkach gospodarze są na 7 miejscu z wygraną i remisem na koncie, goście natomiast zajmują miejsce 9 z wygraną i porażką na koncie. Kurs według mnie nieco zaniżony na Saint Raphael, bo osobiście spodziewam się bardziej wyrównanego spotkania niż wskazują na to kursy. Ostatecznie jednak spodziewam się wygranej gospodarzy, którzy kadrowo są nieco mocniejsi i na własnym obiekcie powinni sobie poradzić. Oba zespoły raczej w najmocniejszych składach, nie ma w zespołach jakiś poważnych urazów. Liczę dzisiaj zwłaszcza na duet Caucheteux i Dipanda. Jeżeli Ci gracze zagrają na swoim poziomie to zespół z Dunkierki będzie miał tutaj problemy. Po stronie gości najbardziej obawiać się można Butto i jeżeli gospodarze będą w stanie zatrzymać tego szczypiornistę to ich wygrana nie powinna być zagrożona. Meczu jednak spodziewam się dużo bardziej wyrównanego niż wskazują na to kursy więc jak ktoś go pożyczy ode mnie to uważajcie ze stawką bo jakoś grubo to bym tego nie grał. Gospodarze ostatecznie powinni wygrać ale mecz myślę, że będzie zacięty do ostatnich sekund.
✅42
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger ATP, Campinas
Godzina: 20:30
Spotkanie: Andrea Collarini - Thiago Monteiro
Typ: Thiago Monteiro DW: 2:0
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu na kortach brazylijskiego Campinas zmierzą się: Argentyńczyk Andrea Collarini (352 ATP) z reprezentantem gospodarzy Thiago Monteiro (90 ATP). Thiago jest faworytem tego spotkania, mączka ( a na takiej nawierzchni będzie rozgrywane to spotkanie) jest jego ulubioną nawierzchnią.
w Challengerach na tej nawierzchni rzadko przegrywa. Jego bilans na mączce od 23 stycznia br. wynosi 34-14 wliczając w to turnieje ATP, z tego 23 zwycięstwa były odniesione bez straty seta. Aktualna forma Brazylijczyka jest dość wysoka, co potwierdzają jego ostatnie występy: pod koniec września w Santosie doszedł do finału, ulegając tam Renzo Olivo, wcześniej ogrywając m. in. Gonzaleza i Kickera, już tutaj w pierwszej rundzie rozbił Andre Ghema oddając mu raptem trzy gemy.
Co do Collariniego, jego bilans wynosi 13-10 przy słabszych przeciwnikach niż miał Thiago, z tego siedem porażek było w stosunku 0:2. Ostatnim spotkaniem w którym Andrea ograł zawodnika klasy Monteiro był mecz z... 06.01. na kortach Mendozy gdzie ograł Maxiego Gonzaleza.
Wszystko wskazuję iż będzie to łatwy mecz dla reprezentanta gospodarzy.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bakusiowy 9

bakusiowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chekhovskiye Medvedi - HC Metalurg Skopje
Typ: Chekhovskiye Medvedi
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie w ramach słabszej grupy C Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. 3 kolejkę rozpocznie mecz rozgrywany w Rosji, między mistrzem tego kraju - Czechowskimi Niedźwiedziami, a vice mistrzem Macedonii -zespołem Metalurga Skopje. Zespół dzisiejszych gości swoją dobrą gre buduje na własnej hali. Ogólnie zespoły z Bałkanów cechują sie największą dysproporcją formy między spotkaniami rozgrywanymi u siebie względem spotkań wyjazdowych. Ma to pewnie odzwierciedlenie w fantastycznym dopingu, jaki jest serwowany przez fanów tychże drużyn na ich halach. Przykład? Ostatnie 2 mecze Metalurga ze słowackim Presovem. U siebie wygrany 27-21, na wyjeździe przegrany 27-22. Nie sądzę by zespół Metalurga był w stanie notować dobre rezultaty w Lidze Mistrzów w meczach wyjazdowych. Przegrali dość wyraźnie z Presovem na wyjeżdzie właśnie w ramach rozgrywek LM, a przecież Słowacy są klasą bardzo zbliżeni do zespołu &quot;Niedźwiedzi&quot;.
Z całą pewnoscią dziś w rosyjskiej hali znów będze gorąco. Swoją siłę pokazali w meczu z La Roją (zespołem w mojej ocenie lepszym, przynajmniej na papierze od &quot;Niedźwiedzi&quot;), remisując to spotkanie po bardzo dobrej grze. Uważam, że głownie przez atut własnej hali, rosyjski klub odniesie dziś pierwsze zwycięstwo po 2 remisach w poprzednich kolejkach.
Plagiat analizy
Zgodnie z Regulaminem Typów Dnia wykluczenie z konkursu, czerwona kartka i okresowy ban.
Bawimy się fair!
 
I 209

isco23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje MŚ
Godzina 20:45
Spotkanie: Irlandia vs Gruzja
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: Unibet
Na dziś spotkanie drużyn które nie tak dawno mierzyły się ze sobą w eliminacjach do ostatniego Euro. Zdecydowanym faworytem na zwycięstwo w tym meczu jest drużyna gospodarzy która przed własną publicznością jest niezwykle mocna o czym w poprzednich eliminacjach przekonała się drużyna mistrzów świata kiedy to przegrała na wyspach 2-0. Bilans Irlandczyków u siebie w poprzednich eliminacjach wynosił 3 zwycięstwa 2 remisy i 0 porażek, zaś Gruzini na wyjazdach zaliczyli tylko jedno zwycięstwo z amatorami z Gibraltaru, zaś reszte meczów przegrali. Polecam ten typ, gdyż jestem praktycznie pewny że się on pokryje, a dla bardziej odważnych polecam zagranie jakiegoś handicupu, lub zwycięstwa Irlandczyków do zera.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafput 55

rafput

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja - Ukraina
Typ: BTS - tak
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mało zostało napisane jeszcze o tym spotkaniu. Grupa I dla mnie jest bardzo ciekawą grupą. Dla pełnego obrazu dodajmy, że oprócz Turcji i Ukrainy grają tam również Chorwaci, Islandczycy, Finowie i reprezentacja Kosowa. W pierwszej kolejce wszystkie spotkania zakończyły się remisem 1:1, także można śmiało powiedzieć, że grupa startuje praktycznie od nowa. Wymiary tych wyników były zgoła inne - 1:1 Kosowa na wyjeździe z Finami to na pewno duży sukces, natomiast 1:1 Ukrainy u siebie z Islandią to dla gospodarzy duże rozczarowanie, jak pewnie i dla gości (Ukraina szybko traci gola, by odrobić straty, a w końcówce nie wykorzystać rzutu karnego.
Dlaczego Ukraina strzeli gola?
Każdy kto choć trochę interesuje się piłką wie, że Ukraina to nie jest już ta drużyna, którą była kiedyś. Ostatni występ na Euro przelał szalę goryczy. Nowym trenerem została największa ikona piłki - Andrij Szewczenko. Jednakże skład aż tak znacząco się nie zmienił. Siłę napędową drużyny nadal tworzą skrzydła w postaci Yarmolenki i Konoplyanki. Swój typ właśnie opieram na dobrej grze tych zawodników. Oczywiści jest ryzyko, że mogą mieć gorszy dzień. W ataku zagra pewnie napastnik Granady - Kravets, w tym roku w pięciu występach strzelił dla klubu dwa gole. Szału nie ma, ale Ukraina ma o co grać. W meczu z Islandią stworzyli sobie kilkanaście sytuacji bramkowych, mieli znaczną przewagę w posiadaniu piłki (aczkolwiek to wynika również ze stylu gry Islandii).
Dlaczego Turcja strzeli gola?
Po pierwsze jest gospodarzem. Po drugie, dla mnie jest faworytem do wygrania meczu. Po trzecie gorąca atmosfera na stadionie w Turcji niesie gospodarzy. Po czwarte - ekipa jest podbudowana remisem na wyjeździe z faworytem grupy - Chorwacją. Wreszcie liczę na to, że stosunkowo nowe twarze w reprezentacji będą chciały się pokazać. Nie ma w kadrze Ardy Turana, Burala Yilmaza, Canera Erkina i Selcuka Inana.Do kadry idzie świeża krew.
Spodziewam się fajnego, ofensywnego spotkania. A życie jak zwykle pokaże swoje ;)
✅100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: KS Espandon Szczein vs Resovia Rzeszów
Typ: Kto wygra pierwszy set? Szczecin
Kurs: 5,40
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 06.10.2016/18:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/6XkWQxCs/#szczegoly-meczu
Analiza:
W pierwszej, inauguracyjnej kolejce siatkarze ze Szczecina przy publiczności sięgającej blisko 4000 kibiców przegrali z Zaksą 0-3. Dotkliwa porażka dla beniaminka. Praktycznie w każdym elemencie gry byli słabszą drużyną. Uważam, że wyciągnęli wnioski, popracowali, i dziś chociażby w jakimś stopniu powalczą. W meczu z Zaksą zdobyli zaledwie 48 pkt-ów. Drużyna ze Szczecina uchodzi za wielką niewiadomą ligi. Będzie to ważne spotkanie dla Perłowskiego, który przez kilka lat grał w Resovii, obecnie reprezentuje zespół ze Szczecina. Siatkarze z Rzeszowa ze względu na długą podróż zdecydowali się polecieć samolotem do Szczecina. W Asseco nie gra już Ignaczak, i Achrem. Michał Sladecek rozgrywający Szczecina mówi o tym, że drużyna buduje w sobie potencjał. Uważam, że z każdym meczem będzie lepiej. Resovia na inaugurację wygrała z Politechniką Warszawską 3-0. Pierwszy set to dominacja przyjezdnych, jednak dwa kolejne sety były już bardziej wyrównane. Rzeszowianie wystąpili w składzie: Nowakowski, Perrin, Ivonic, Rossard, Drzyzga, Możdżonek, Wojtaszek ( libero), Lemański, Dryja, Winters. Siła drużyny ze Szczecina to przede wszystkim: Murek, Ruciak, Wika, Zajder, Perłowski. Spodziewam się minimum jednego seta wygranego przez gospodarzy, być może będzie to pierwszy set, a już jak najbardziej dobrą opcją jest handicap dodatni w stronę gospodarzy na pierwszego seta +5,5 pkt-a po 1,72 w Ónibet-powodzenia
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje MŚ 2018 , grupa G
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy – Hiszpania
Typ: Hiszpania over 1.5 bramki
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wysoko ustawione kursy na linie bramkowe w tym starciu, ale moim zdaniem w tym wszystkim buki zapomniały że obie reprezentację mają nowych trenerów to moim zdaniem ważny aspekt w tym by dziś iść w bramki. Nowy trener Włochów rewolucji nie przeprowadza a więc na boisku będzie oglądać firmowe ustawienie z trójką defensorów z tą różnicą że ze składu wypada Chiellini a w jego miejsce ma zagrać młody Romagnoli to na pewno osłabienie też formacji. Nie jest też taka że nowy opiekun nie szuka swojej myśli oczywiście Włosi nadal będą świetni taktycznie ale dla mnie na pewno gospodarze nie są defensywą ekipą. Ich gra już na Mistrzostwach w ofensywnie wyglądała bardzo dobrze, wcale nie było skupiania się tylko na defensywie, szczególnie imponowali wyjściem z kontry. Włosi u siebie będą szukać bramek i nie będzie tutaj bronienia zresztą widać że zmiana trener trochę rozregulowała kwestie defensywny – najpierw w meczu towarzyskim Francuzi wbijają trzy proste bramki po koszmarnych błędach defensorów, następnie z Izraelem też zabawa przy bramce straconej. Podsumowując gospodarzy tego starcia, to jest ekipa która ma swój wykrystalizowany styl którego się trzymają, jednak te dwa występy jak wspomniałem pokazały jakąś słabość tej ekipy, a dziś rywal moim zdaniem z jeszcze większej półki. Hiszpanie po pierwsze mają w pamięci EURO i pożegnanie z turniejem, potrafili będą dla mnie w słabej formie naprawdę dość łatwo rozmontowywać szczelniejszą defensywę Włochów tylko wszystko marnowali, pałętają ogromną chęcią zemsty. Tutaj też mamy nowego opiekuna który oglądając mecz z Belgami wreszcie przyspieszył grę Hiszpanów w ofensywie, oczywiście nadal styl to długie utrzymywanie się przy piłce i kontrola ale na tle mocnych przecież Belgów dominowali i to co mi się podobało że te piłki szły szybciej do ataku i w samym ataku były szybciej rozdawane tego ostatnio im brakowało – dodatkowo Costa wraca do wysokiej formy, Morata nabrał ogromnego doświadczenia, Silva w City odżył, Carvajal wreszcie dostał szansę i oba skrzydła Hiszpanów bardzo ofensywne. Hiszpanie po prostu dla mnie zdecydowanie poprawili grę w ataku i będą chcieli dziś od początku przycisnąć. Dla mnie te kursy bramkowe są po prostu za wysokie.
⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, World Grand Prix
Godzina: 21.00
Spotkanie: Dave Chisnall - Daryl Gurney
Typ: Dave Chisnall (-1,5)
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Krótko bo obaj z pierwszej pary byli już przeze mnie powieleni w poprzednim dublu. gdzie West zaważył o minusie. Chizzy gra w końcu bardzo dobrze. Wczoraj 94 srednia (w tym turnieju bardzo ładna) i blisko 40% na dablach, właściwie mimo niższej średniej poprzedni mecz także na dablach miał 40% łącznie z naprawde dobrymi otwarciami. To może byc w końcu jego turniej. Gurney to naprawdę nie jest gracz tego formatu, mimo że wczoraj odprawił Westa 3-0, to bardziej Steeve sam sobie kilka szans na ugranie choćby seta zaprzepaścił, Gurney tylko rzucił co tam mia rzucić i wyszło 86 średnia (poprzedni mecz 75) wraz z akurat ładnymi dablami 56%. Jeśli jednak z Suljo miał 28%, to mógł byc tylko dobry dzień. Tak czy owak, Chizzy jest lepszy i znacznie bardziej ograny na dużych turniejach, dlatego w singlu:
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 953,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - European Masters 2016
Godzina: 18:00 CET
Spotkanie: Andrew Higginson v Judd Trump
Typ: Andrew Higginson
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza: Przesadzone kursy na Trumpa. Judd jest jeszcze w wakacyjnej formie i to było widać w Szanghaju gdzie szybciutko wyleciał, ale też w tym tygodniu gdy z Woollastonem musiał się gimnastykować z 1-3 na 4-3. Tym razem się udało, ale rywal nie zawsze będzie chciał pomagać. Higginson wbijać potrafi, to wiadomo od lat, gorzej z regularnością, ale tutaj akurat jest to samo co w przypadku Trumpa. Higginson w 1 rundzie zdemolował Fu (4-0), choć rywal właściwie sam to przegrał. Moim zdaniem że szansa przed dogiem na przynajmniej wyrównany mecz dużo większa niż zwykle, a już na pewno niż wskazują kursy. A widzą grę Trumpa nie zdziwi mnie też niespodzianka.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

⛔100
 
I 43

iamhardstyle

Użytkownik
Dyscyplina: hokej – Rosja KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dinamo Riga - Yaroslavl
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Witam dzisiaj wybrałem spotkanie z Rosyjskiej Ligi KHL.Jest to bardzo ciekawy typ z mojej strony ponieważ gościę na 10 spotkań wygrali tylko RAZ !! a przegrali uwaga AŻ 9 RAZY.Gospodarze zajmują obecnie ostatnia lokate w tabeli 14 i są totalnie bez formy.Natomiast goście zajmuja 5 pozycje i radzą sobie całkiem dobrze na 5 spotkań wygrali 2 razy 3 razy przegrali w tym raz po zremisowaniu.Co jeszcze może stać po stronie gości ? Liczba bramek Yaroslav 39:34 Dinamo Riga 23:41 jak widać Dinamo Riga praktycznie mało co strzela ;)Biorąć wszystko w kupe myślę ze Yaroslav dzisiaj szczęsliwie wygra i zdobędzie kolejne punkty w lidze.Nie wierzę żeby goście odpuścili sobie tak łątwy kąsek do zgryzienia i do poprawienia statystyk.Moim zdaniem typ warty uwagi i postawienia.
Powodzenia !
⛔100
 
digic 8

digic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: BELGIA: Proximus League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cercle Brugge KSV - Lierse SK
Typ: over 4.5
Kurs: 4.36
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
W spotkaniu kończącym 9 kolejkę 2 ligi belgijskiej dziś o 20:30 spotkają się drużyny Cercle Brugge z Lierse SK. Gospodarze to drużyna zajmująca obecnie ostatnie 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Goście radzą sobie o niebo lepiej, zajmują bowiem 2 miejsce z 2 punktami straty do lidera KSV Roeselare.
Natomiast jeśli chodzi o mecze gospodarzy u siebie strzelać potrafią. Dziewięć bramek w 4 meczach to całkiem niezły wynik. Widać że grają ofensywnie co przekłada się również na to, że stracili już 7 goli. Ostatnie ich mecze owocowały w wyniki 2-4 czy 4-1
Goście to również drużyna usposobiona ofensywnie. W 4 meczach na wyjazdach tyle samo strzelili - 9. Stracili natomiast ich 5.
Na dowód o słuszności ofensywnej gry obu drużyn może świadczyć również bilans spotkań bezpośrednich. Trzy z pięciu ostatnich zakończyły się 4 lub 5 bramkami. Obie drużyny mają o co grać. Goście o fotel lidera. Gospodarze o przesunięcie się w górę tabeli z ostatniej niechlubnej lokaty. Toteż spodziewam się dziś bardzo otwartego meczu i liczę na grad goli z obu stron.
⛔100
 
jedrek1114 1

jedrek1114

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Eliminacje Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Gruzja
Typ: Wynik 1. połowy Irlandia
Kurs: 2
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Z kim jak nie z Gruzją szukać pkt i gdzie jak nie u siebie? Jeżeli poważnie myślą o awansie to w takich meczach trzeba zbierać pkt. W pierwszym meczu Irlandia w Serbii 2:2. Co ciekawe mimo mniejszego posiadania piłki stworzyli więcej sytuacji bramkowych do przerwy i to oni prowadzili 1:0. Gruzja natomiast w pierwszym swoim spotkaniu uległa Austrii na własnym stadionie 2:1, gdzie do przerwy było 2:0. Liczę na ofensywną grę Irlandczyków, jak wiadomo na własnym stadionie na pewno zagrają odważniej. Do przerwy powinni wcisnąć minimum jedną, dziś parę groszy zainwestuję w Irlandię w pierwszych 45 minutach, powodzenia ????
⛔100
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Islandia - Finlandia
Typ:
Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy: Ponad 1.5
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie oferta meczy na dzisiejszy dzień nadal nie była imponująca (być może zadowolę się dopiero jak ligowe powrócą)... jednak przyznam, że to spotkanie wydaje się być naprawdę warte uwagi. Już z tego co widziałem były 2-3 analizy tego meczu, więc przedstawię swoje pod kątem statystycznym do tego bet&#39;u.
Drugi mecz kwalifikacyjny w grupie I pomiędzy Islandią a Finlandią może przełamać z przytupem dotychczasowe remisy w tej grupie. Zacznijmy od Gości - poprzedni mecz zremisowali u siebie z Kosovem (taki reprezentacyjny beniaminek) w kiepskim stylu 1:1, poza tym statystyki ich meczy wyjazdowych mogą dać do myślenia. W tym roku rozegrali 5 meczy wyjazdowych notując 12 straconych bramek ~średnio 2.4/mecz, o ile Niemcy i Włochy to solidni zawodnicy o tyle przegrana 2:0 z Norwegią już nie jest OK. Nie grali w Euro, ogólnie ostatni wygrany przez nich mecz miał miejsce 7 września rok temu z... Wyspami Owczymi. Z drugiej strony mamy Gospodarzy którzy zaliczyli (jak na swoje możliwości) bajeczne Euro ulegając dopiero Francji w ćwierćfinale i nawet tam zdołali te 2 gole strzelić (tak odnośnie bet&#39;u). Ostatni ich mecz zakończył się remisem na wyjeździe z Ukrainą 1:1, przyznam że nie widziałem tego meczu ale sytuacje bramkowe były wyrównane 13:13. Skupmy się jednak na tym jak Islandia spisuje się na własnej murawie - w tym roku grali tu tylko raz towarzysko z Lichtensteinem i wygrali 4:0. Podczas kwalifikacji do euro rozegrali u siebie 5 meczy i strzelili w nich 9 goli, czyli średnio 1.8/mecz. Warto jednak zaznaczyć, że od sukcesów w czerwcu będą po raz pierwszy grać przed własną publicznością co powinno dać im wiatr w żagle.
Podsumowując: aktualna forma Finlandii ( a raczej jej brak ) powinien skutkować tym, że rozpędzona Islandia te 2 bramki im po prostu strzeli.
✅90

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Kosowo - Chorwacja
Typ:
Gol przed 29 minutą- Nie
Kurs:
1.83
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Przed nami ciekawe spotkanie. Oba zespoły swój pierwszy mecz w Eliminacjach do MŚ zremisowały. Chorwacja podzieliła się punktami z Turcją (1-1). Gola na wagę 1pkt zapewnił Rakitić jeszcze w pierwszej połowie, wykorzystując rzut karny. Kosowo również zremisowało 1-1 na wyjeździe z Finlandią. Gola strzelił Berisha, również z rzutu karnego.
Nie wiem czemu ale mam wrażenie że dziś gościom wcale nie będzie łatwo wywieźć 3pkt z Kosowa. Do tego, tak jak koledzy wcześniej pisali, nie zagrają: Modric, Rakitic, Pjaca, Lovren... Jednak w dalszym ciągu jest to silny zespół który i z tymi brakami kadrowymi jest faworytem. Reprezentacja Kosowa nie posiada wielkich nazwisk. Część piłkarzy gra w rodzimej lidze. Niektórzy w klubach typu Grasshoper Zurych czy Lokomotiva Zagreb. Podsumowując, wydaje mi się że do 30 minuty powinien utrzymać się remis, Chorwacja prawdopodobnie wygra jednak będą musieli się trochę pomęczyć.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom