>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.10.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 6. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ
Godzina: 20.45
Spotkanie: Islandia - Finlandia
Typ: Islandia -1,5
Kurs: 3,05
Bukmacher: unibet
Analiza:
Czysta jedynka w tym spotkaniu, to dla mnie bet dnia. Islandczyków znamy z
ostatnich Mistrzostw Europy, w których doszli do ćwierćfinału. Swoją klasę drużyna Islandii pokazała w eliminacjach do Mistrzostw we Francji. Rywalizowała
z Czechami, Holandią, Turcją, Łotwą oraz Kazachstanem. Zajęli w niej drugie
miejsce ze stratą 2 pkt do Czech. U siebie zdobyli 11 punktów.
Finlandia w swoich ostatnich 18 meczach (towarzyskie oraz o punkty) wygrała
tylko dwa. Z Wyspami Owczymi oraz z Grecją.
W pierwszej kolejce Finowie zremisowali z reprezentacją Kosowa 1-1, a
Islandczycy w tym samym rezultacie zakończyli spotkanie delegacyjne
z Ukrainą. W grupie grają jeszcze Turcy i Chorwaci. Co ciekawe po
pierwszej kolejce wszystkie zespoły mają 1 punkt z bilansem bramkowym 1-1.
Stawiam dziś na 3-0 dla Islandii.
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia - Finlandia
Typ: Islandia (-2)
Kurs: 6,5
Bukmacher: Sportingbet
No nareszcie zaczynają się ciekawe mecze i będzie można przebierać w poszukiwaniu możliwie najlepszych typów ????
Na dziś wybrałem spotkanie największego zaskoczenia EURO 2016 - Islandii, z zespołem Finlandii, który według mnie zdecydowanie odbiega umiejętnościami od większości występujących reprezentacji w tych kwalifikacjach. Gospodarze dzisiejszego spotkania w pierwszym meczu zremisowali z Ukrainą na ich terenie, a jako że mają w grupie jeszcze takie zespoły jak Turcja, czy Chorwacja, więc chcąc sprawić niespodziankę i na tych mistrzostwach muszą to spotkanie wygrać. Z doświadczenia wiadomo, że dwa razy pod rząd osiągnąć coś niemożliwego jest praktycznie... niemożliwe, ale w tej fazie rozgrywek myślę że jeszcze wiara nie opuściła Islandczyków i z pełną parą przystąpią do tego spektaklu. Wiemy również jaką drogę przeszli, aby zagrać na Mistrzostwach we Francji. Pokonanie u siebie takich zespołów jak Holandia, Czechy czy Turcja daje nam nieco światła na poziom ich umiejętności.
Finlandia... tak jak wcześniej powiedziałem, jest to zespół który nie wyróżnia się absolutnie niczym na tle reszty. Na Euro nie pokazali nic... no a co mieli pokazać, skoro ich tam w ogóle nie było? ???? Jeśli nie dostają się na europejskie mistrzostwa, to nie mają nawet czego szukać na światowych. W pierwszej kolejce remis z reprezentacją Kosova, dla których są to pierwsze oficjalne występy w rozgrywkach o punkty. Gra Finów w meczach wyjazdowych pozostawia wiele do życzenia, dlatego też nie wierzę, że w takim meczu nastąpi ich przełamanie.
Jak dla mnie nie ma innego możliwości, niż pewna, wysoka wygrana gospodarzy.
Jako, że Samuel wyprzedził mnie z moją myślą, to postaram się tym razem zwiększyć linię oporu i myślę, że i taka linia jest możliwą do realizacji dla walecznych wikingów.
⛔100
 
bukmacher7 79

bukmacher7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP – SINGIEL – Tokio (Japonia)
Godzina: 05:30
Spotkanie: Marcos Baghdatis – Gilles Muller
Typ: Giles Muller
Kurs: 1,88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj do analizy biorę po raz kolejny mecz tenisa. Cypryjczyk Baghdatis (nr 35 w rankingu ATP) zmierzy się z Luksemburczykiem Mullerem (nr 36 w rankingu). Podczas US Open Obaj zawodnicy mieli tego samego pogromcę który nazywa się Gael Monfils. Przegrali swoje mecze bez zdobycia nawet seta. Jedynie dla Mullera udało się zagrać wyrównany set i doprowadzić do tie breaka.
1/64 US Open
Gael Monfils – Gilles Muller 3:0 (6:4, 6:2, 7:6)

1/8 US Open
Gael Monfils – Marcos Baghdatis 3:0 (6:2, 6:3, 6:2)

Turniej w Japonii, Cypryjczyk rozpoczął od trzy setowego spotkania z Marcelem Granollers-Pujolem
Marcos Baghdatis - Marcel Granollers-Pujol 2:1 (6:1, 3:6, 6:3)

Muller w pierwszym meczu w Tokio sprawił ogromną niespodziankę i pokonał po dwóch setach, rozstawionego z trójką! Thomasa Berdycha.
Gilles Muller – Thomas Berdych 2:0 (7:6, 6:1)

Uważam że Muller w tak rewelacyjnej formie poradzi sobie z Baghdatisem.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Młodzieżowe kwalifikacje Euro
Godz: 17:30
Spotkanie Ukraina U 21- Irlandia U 21
Typ: gospodarze wygraja dokladnie 1 golem
Kurs 3.45
Buk unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z młodzieżowych kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw Europy w którym to ekipa Ukrainy na swoim stadionie podejmowała będzie reprezentację Irlandii Północnej, gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego Uznawani są za faworytów do zdobycia kompletu punktów przed własną publicznością, gospodarze na chwilę obecną mają na swoim koncie 10 ugranych punktów w 8 kolejkach daje im to dopiero 4 pozycję w ligowej klasyfikacji, początek kwalifikacji w ich wykonaniu był niezwykle słaby,ale teraz ekipa gospodarzy się rozkręca i dwa poprzednie mecze zdołali wygrać pokonali również Francuzów , goście natomiast w tych eliminacjach zdobyli tylko 1 punkt na stadionie Islandczyków, gdzie padł remis po 1, resztę spotkań to same porażki, ( było ich aż 7), bilans bramek to 5 strzelonych i aż 14 straconych , myślę że tutaj też gościom będzie niezwykle cięzko żeby się przeciwstawić, tym bardziej iż gospodarze na swoim stadionie ostatnio radzą sobie coraz lepiej, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania, myślę że over zostanie pokryty, ponieważ żadna z ekip nie ma tutaj nic do stracenia.
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostw Świata- kwalifikacje grupa G
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Macedonia - Izrael
Typ:
Izrael
Kurs:
2.63
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Witam...dzisiaj na miękko 5:0 w meczu który dzisiaj opisywałem kurs z 2.10 spadł do 1.20 na live przy 0-0 w 5min ???? - nie widziałem jeszcze czegoś takiego ????
Teraz do rzeczy... miałem grać Izrael U21 z Grecją U21 ale mały kurs i krnąbna reprezentacja Gracji mogła by mi popsuć statystyki, dlatego wybrałem ,,dorosły&quot; Izrael z Macedonią kurs 2.63 to dobra promocja od buka.
Izrael z Macedonia grał 3 razy i 3 razy wygrał w bramkach 6-3
Izraelczycy to na prawdę solidna reprezentacja ostatni mecz z Włochami przegrany co prawda 3-1 ale jak popatrzymy na statystyki z meczu to wcale nie musieli tego przegrać tym bardziej że sprowokowali Chielliniego który obejrzał czerwień i od 55 min grali w osłabieniu, i od tego czasu grał tylko Izrael, gdyby lepiej finalizowali akcje kto wie czy by nie ugrali 1 pkt. Ostatnio sporo ciężkich meczy grał Izrael z jedną WPADKĄ z Cyprem... po za tym meczem wszystko mieli przegrać i przegrali Belgia, Chorwacja, Włochy, Bośnia i remis z Walią. Teraz w końcu zagrają z kimś słabszym i padło na Macedonię która oprócz swojego stadionu nie będzie miała żadnych argumentów... sportowo jedynie Goran Pandev... ale on ma już 33 lata i nie jest to ten sam zawodnik jak chodzby 2 lata temu.
Co do 11-stki Izraela proponowałbym przyjrzeć się paru zawodnikom
Zahavi - napastnik 29 lat gra z dobrym skutkiem w lidze Chińskiej
Tal Ben Haim II - napastnik M Tel Aviv co mecz praktycznie gol
Bitton - ostoja srodka pola w Celticu
No i ogół... zgranie i systematyczność, na tle Macedonii powinni sobie poradzić, kurs ciekawy... po pierwszym meczu przegranym trzeba zdobyć punkty najlepiej 3 ????
✅163


 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP – SINGIEL – Tokio (Japonia)
Godzina: 05:30
Spotkanie: Marcos Baghdatis – Gilles Muller
Typ: Gilles Muller WYGRA pierwszy set i WYGRA cały mecz
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
35 Baghdatis vs 36 Muller.
Gilles Muller fantastyczny mecz z Berdychem!! Nie miał słabych stron! Nie stracił swojego podania ani razu(!!), a sam łamiąc Berdycha dwa razy! Nie do wiary! Pierwszy mecz chyba w tym sezonie tak dobry z takim rywalem, bo ostatnio tylko zawodził, piękne serwisy, forhend genialny, i smecze przy siatce.
Bagdatis &quot;wymęczył z przeciętnym Granollersem. W trzecim secie przegrywał 2:3 i serwis rywala, było 3:3 i też bronił breik-pointa na 3:4, uratował się, ale z taką gra Mullera nie ma z nim żadnych szans, przewiduje tu pewne 2:0 dla Luksemburczyka ale gram opcję trochę bezpieczniejszą. Mam nadzieję, że skorzystacie i wygracie ze mną, pozdrawiam!
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej finska Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Ilves - Hämeenlinna
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na czwartek wybrałem mecz ligi fińskiej, gdzie w Tampere miejscowe rysie podejmować będą rycerzy z Hämeenlinna. Jest to mecz 4 drużyny z 10. Ilves doobrze sobie radzi w tym sezonie i w ostatnich 5 meczach zgromadziło 11 punktów, Hameenlinna w tym czasie natomiast 7 ( 2 ostatnie zwycięstwa po dogrywce). Liczę ,że rysie wykorzystają atut własnego lodowiska i wyjdą zwycięsko z tej walki, gdyż rycerze będą podmęczeni środowym meczem z Jukuritem.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Pekin 2016
Godzina:
10:00
Spotkanie:
Pouille L. - Dimitrov G.
Typ:
Pouille L.
Kurs:
1.85
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

H2H 0:1 z 2013 roku, ale to bez znaczenia, bo 3 lata temu Lucas miał jakieś 19 lat, teraz jest na ustach fanów tenisa na całym świecie. Pouille prezentuje genialną formę, ćwierćfinał Wimbledonu, ćwierćfinał US Open i pokonanie Nadala, Aguta robią wrażenie, ostatnio wygrał swój pierwszy turniej w Metz grając kapitalnie, a ten chłopak ma dopiero 22 lata. W Pekinie nie jest inaczej, nie dość, że mecz miał dzień wcześniej niż Dimitrov to z Lu nawet się nie spocił, oddał zaledwie 3 gemy swojemu rywalowi.
Dimitrov za to gra coraz lepiej, ale jego ostatnie mecze to są mega wyniszczające. Najpierw długa 3 setówka z Ramosem w Chengdu, a dzisiaj walka na noże z Stevem Johnsonem. Mecz trwał 2:45, więc jutro o 10:00 Bułgar na pewno to jakoś pewnie odczuje. Im dłużej ten mecz potrwa tym Pouille będzie w lepszej sytuacji. Aż dziw może brać, że to właśnie Dimitrov na początku był faworytem tego meczu. Forma, ranking 16 vs. 20 wskazuje na młodego Francuza. Czysta logika podpowiada grać na Pouille.

⛔100
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja - Ukraina
Typ: Turcja
Kurs: 2,25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Witam wszystkich. Trochę ostatnio mnie tutaj nie było a więc zaczynam od kwalifikacji do MŚ. Obrałem mecz Turcja-Ukraina gdyż wydaje mi się, że gospodarze tego spotkania są dość dobrym faworytem do zwycięstwa.
Najpierw może nieco o Euro gdzie zarówno jedni jak i drudzy dość szybko wrócili do domu. Moim zdaniem nieco lepsze wrażenie zostawili po sobie Turcy. Przegrali wtedy dwa spotkania a jedno przeciwko wygrali 2:0. Ukraina z kolei dla przypomnienia zakończyła trzema porażkami z bilansem bramek 0:5. Po Euro również moim zdaniem lepie wygląda Turcja, która towarzysko zremisowała z Rosją a w pierwszym meczu kwalifikacji wprawdzie tylko zremisowała 1:1 z Chorwacją ale na ich terenie gdzie łatwo o punkty nie jest. Ukraina z kolei nie grała towarzysko a w pierwszym meczu kwalifikacji u siebie zremisowała zaledwie 1:1 z Islandią. Ostatnie trzy mecze bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami to wygrane Turcji: 2005 1:0, 2009 3:0 a w 2012 2:0.
Przechodząc do sedna. Moim zdaniem Turcja wygra. Ich kadra postawiła na nowych zawodników, którzy spisują się nie najgorzej. Ukraina po objęciu przez Szewczenko nie zrobiła wiele a sam wynik z Islandią powinien być odzwierciedleniem położenia w jakim się znajdują. Na gorącej Tureckiej ziemi gospodarze powinni zdobyć komplet. Powodzenia;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
makaveli23 196,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wenezuela, Copa Venezuela
Godzina: 01:00
Spotkanie: Lara - Zulia
Typ: X
Kurs: 3.22
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Kolejny typ na remis w tym miesiacu chyba juz piąty, tym razem w meczu znowu pucharowym tym razem w Wenezueli. Mecz pomiedzy Larą a Zulią, będzie drugim spotkaniem w pólfinale gdzie pierwszy zakonczyl sie remisem 0-0. Nie bede kusil losu i nie bede liczyl na kolejne 0-0, grajac x/x ale mysle ze i taki rezultat jest znowu mozliwy. Obie druzyny sa w formie i defensywnie czują się pewnie, więc nie ma powodu by sądzić że tutaj beda z tym problemy. Goscie ostatnio wygrali 5-0 u siebie, zawsze lubię taki rezultat ostatniego meczu u siebie druzyny na ktorej mecz gram remis na wyjeździe bo własnie wtedy po takim rostrzelaniu przychodzi wyciszenie i raczej nie ma sie co spodziewac otwartej gry tym bardziej o taką stawkę w tym wypadku ze strony Zulii. Lara w dwoch poprzednich meczach w tym pucharze miala remisy, wiec jest to dobry prognostyk przed tym meczem, mimo niezbyt remisowej gry w lidze. Podsumowujac trudno spodziewac sie innego wyniku niz remis, patrzac na formę obu zespołów i historie ostatnich 5 meczy ktore daja 3 na 5 to remisy.
✅222
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. Kwalifikacje Mistrzostw Świata grupa G.
Godzina 20:45
Spotkanie : Liechtenstein - Albania
Typ: Powyżej 3.5 gola w meczu
Kurs: 2.98
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza.
Jutro odbędzie się spotkanie w którym Liechtenstein podejmie Albanie i co tu dużo pisać, faworytem tego spotkania oczywiście są goście. Dałem powyżej 3.5 ponieważ gospodarze są chłopakami do bicia co udowodnili z Hiszpanią 8-0 w plecy. Drużyna Albani to nie to samo co Hiszpanie ale napewno postarają się oto aby wbić jak najwięcej goli, które będą mogły się przydać do awansu. W 2008 roku grali ze sobą i górą była Albania 2-0. Ostatnie spotkania gospodarzy to 8-0 Hiszpania, 5-0 Dania, 4-0 Islandia i Wyspy Owcze 3-2. W każdym meczu padało dużo goli. Albania 2-1 Macedonia, 0-0 Maroko, 1-0 Rumunia, 0-2 Francja. Daje over 3.5!
⛔100
 
H 902

hank

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna AZJA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Trzecia runda
Godzina: 12,35
Spotkanie: Japonia-Irak
Typ: Liczba goli strzelonych przez gospodarzy: over 2,5
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet
Analiza:3 kolejka eliminacji, do tej pory Japonia przegrała z ZEA 1:2 mimo ogromnej przewagi i wygrała 2:0 na wyjeździe w deszczu z Tajlandią. To spotkanie z Tajlandią oglądałem i tam mogło, a w zasadzie powinno być tak z 3 razy wyżej, bo sytuacji było mnóstwo.
Goście 2 porażki, 0:2 z Kangurami i 1:2 z Arabią.
Z grupy wychodzą(jadą na mundial) 2 z 6 i 3 gra baraż z 3 zespołem drugiej grupy. Kandydatów do awansu jest 4, Iran i Tajlandia będą dostarczycielami punktów. Japończycy jutro mają mecz z gatunku, robimy swoje i spokojnie przygotowujemy się na Australię (mecz 11.10).
Japończycy to bardzo silna reprezentacja (oczywiście mówię tutaj o Azji), mająca w swoim składzie wielu uznanych w Europie graczy, jak choćby Okazaki, Honda, Kagawa, kapitan Hasebe, Yoshida czy Nagatomo. Wszyscy Ci piłkarze są na jutro powołani.
W kadrze Iranu, sami piłkarze krajowi, poza dwoma obrońcami Adnanem(Udinese) i Ismail(Rizespor) i dwoma pomocnikami Yasin(AIK) i Nourim(Ostersunds).
Japończycy grają szybką, techniczną, kombinacyjną piłkę i jutro bez problemu rozmontują obronę gości, pytanie tylko czy dopiszę skuteczność. W Saitamie jutro ładna pogoda, słonecznie, około 20 stopni, idealne warunki do gry, dlatego liczę że Japonia od początku narzuci wysokie tempo, zabije mecz i zacznie myśleć o poważnym rywalu, jakim jest Australia.
Jako ciekawostka, Iran nie urwał punktów Japończykom od 1993 roku, ostatnią bramkę strzelił w 2000 roku.
⛔100
 
piwaronp 61

piwaronp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Brazylia, Serie A
Godzina: 02:00
Spotkanie: Santos vs Fluminese
Typ: 1/BTS
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny dzień z liga Brazylijska, w Tym spotkaniu rozegra się walka o czwarte miejsce w tabeli. Santos na czwartej pozycji z 48 pkt walczyło będzie z Fluminese obecnie zajmujące piątą z 46 pkt.
Gospodarze: bilans bramkowy 45-26 średnia strzelonych bramek na mecz 1.6
Goście: bilans bramkowy 35-28 średnia strzelonych bramek na mecz 1.4
Jak widać oba zespoły grają na podobnym poziomie, są zdeterminowane aby walczyć o pozycje w lidze także myślę że będa dawały z siebie wszystko i ze strony każdej z drużyn padnie bramka.
Co do wygranej Santos jest to już bardziej ryzykowny typ, skłoniłem się w ich kierunku ponieważ są gospodarzami oraz ostatnie mecz H2H który odbył się w czerwcu, na wyjeżdzie udało się wygrać 2:4.
Dla mniej zdecydowanych polecam samo BTS
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. Kwalifikacje Mistrzostw Świata
Godzina 20:45
Spotkanie : Kosowo - Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Witam wszystkich zainteresowanych dobrymi typami. Na czwartek wybrałem spotkanie o godzinie 20.45 w ramach 2 kolejki grupy I zmierzą się ze sobą reprezentację Kosova oraz Chorwacji. Dotychczasowy bilans punktów w grupie wynosi 1:1.Zajmijmy się krótka charakterystyka zespołu Kosowa. Czy jest to zespół który ma jakąś dobrą i zgraną ekipę? Wprawdzie może nie jest to zespół pokroju np. Liechtensteinu, ale mimo wszystko w starciu z tak dobrą, można by powiedzieć śmiało jedną z najlepszych europejskich drużyn jak Chorwacja myślę że będą oni poprostu chłopcami do bicia. Po takim kursie śmiało wchodzę grubo w ten bet. Można jeszcze dorzucić np. wygrana Albani w akumulatorze z wygraną Chorwacji wtedy kurs naprawdę robi się ciekawy. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania gradu goli w jutrzejszych meczach.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Spotkanie: Atletico PR - Chapecoense SC
Godzina: 00:30
Typ: Atletico &amp; poniżej 2.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
6 w tabeli Atletico PR podejmuje 11 Chapecoense.
Atletico to typowa drużyna własnego boiska, na 14 spotkań wygrało 11, 2 remisy i 1 porażka.
Bramki 19-5. Idęw kierunku bramu bramki dla przyjezdnych.
Co prawda na wyjazdach prezentują się porządnie, ale h2h podpowiada, że tutaj nie należy się spodziewać gradu goli.
Ostatnie 4 spotkania to 4 remisy, w tym aż 3 zakończone 0-0, jeden mecz to wynik 1-1. Ale warto zwrócić uwagę, że
3 krotnie gospodarzem było jednak Chapecoense.
Dlatego zerkam jeszcze dalej, aczkolwiek w czasy nie tak odległe, bo lipiec 2015, padłwynik 1-0 i taki też typuję w tej konfrontacji.
Chapoense 2 otatnie wyjazdy underowe, z Independiente 0-0 i z Gremio 0-1.
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Beijing
Godzina: 08:00
Spotkanie: Gasquet R.-Carreno-Busta P.
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tutaj trochę bardziej ryzykownie, ale nie jest bez szans Hiszpan. Tutaj po prostu liczę, że Gasquet będzie chciał przytankować przed mastersem w Chinach. Już Sam Querrey pomęczył trochę Francuza. Warto również mieć na uwadzę, że w ubiegłym tygodniu Francuz grał finał z Berdychem. To spotkanie na pewno kosztowało go sporo sił. Liczę po prostu, że Gasquet spasuje i przegra. Co do Busty jest to zawodnik, który świetnie radzi sobie na kortach ziemnych. Ale gra na hardzie również zbytnio nie robi mu problemów. W pierwszej rundzie ograł bez problemów niezłego Tomica. Tutaj powinno być podobnie. Bo w przeciwnym wypadku Gasquet moze wygrać. Ale powtarzam jeszcze raz- Gasquet nie broni tutaj żadnych punktów. A w Mastersie bodajże trzeciej rundy. Więc musi sobie przytankować. Po takim kursie warto ryzykować. Come on !! Busta !! Powodzenia !!
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kosovo - Chorwacja
Typ: over 2.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jutro kilka ciekawych meczy, ja zaproponuję spotkanie kosowa z chorwacją. Jakoś nie jestem przekonany do grania odważnych handicapów dlatego pozwoliłem sobie zagrać over 2.5. W poprzedniej kolejce zagrałem na kosovo over 0.5 i się udało. Długo zastanawiałem się czy nie dać BTS, gdyż myślę, że kosovo znowu może strzelić.
Ostatecznie zdecydowałem się na over. Dlaczego? Przede wszystkim tak jak wspomniałem liczę, że kosowo strzeli przynajmniej jedną bramkę. Nie oglądałem ich meczu, jednak statystyki wskazują, że grając na wyjeździe sporo atakowali. Chorwacja jednak to nie finlandia - inna liga. Myślę, że Chorwacja wygra to spotkanie i strzeli przynajmniej 2 bramki. W poprzednim meczu mimo wielkiej przewagi zaledwie zremisowała z Turcją i przyszedł czas żeby zacząć wygrywać. Konkurencja w grupie spora, więc nie ma mowy o kiepskim wyniku z drużyną taką jak kosowo.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
dyscyplina: Piłka Nożna / Kwalifikacje MŚ 2018
godzina : 20:45
spotkanie: Włochy - Hiszpania
typ: Goście wygrana do zera : TAK
stawka: 3,75
bukmacher: Betsson
Analiza :

Już jutro odbędzie się spotkanie kwalifikacji do MŚ 2018. W grupie G lider Hiszpania zmierzy się z 2 miejscem - Włochami. Obydwie drużyny w swoim meczu zwyciężyły. Hiszpania gładko zwyciężyła z Liechtensteinem 8:0, a Włosi wygrali 3-1 z Izraelem.
Ostatnie mecze Hiszpanii:
05.09.16 Hiszpania Liechtenstein 8 : 0
01.09.16 Belgia Hiszpania 0 : 2
27.06.16 Włochy Hiszpania 2 : 0
21.06.16 Chorwacja Hiszpania 2 : 1
17.06.16 Hiszpania Turcja 3 : 0
Ostatnie mecze Włoch:
05.09.16 Izrael Włochy 1 : 3
01.09.16 Włochy Francja 1 : 3
02.07.16 Niemcy Włochy 2 : 1
27.06.16 Włochy Hiszpania 2 : 0
22.06.16 Włochy Irlandia 0 : 1
Jak widać Włosi przegrali 3 mecze, a 2 wygrali w tym z Hiszpanią 2:0. Hiszpania natomiast przegrała tylko 2 razy. W ostatnich meczach zdecydowanie lepszą piłkę grali Hiszpanie. Jak zwykle pokazują dobrą formę, mają do dyspozycji piłkarzy z najlepszych klubów europy którzy błyszczą formą. Mimo dwóch porażek, są na fali.
Reprezentacja Włoch natomiast nie radzi sobie tak dobrze. Najlepsi piłkarze, nie mają już takiej formy jak kiedyś, reprezentacja pomału się zmienia. Wygrana z Izraelem 3:1 nie była przypadkiem, ale dobrym meczem także. Obrona nie spisała się do końca, ofensywa nie zawiodła i ostatecznie strzelili 3 gole.
Jeżeli chodzi o rywalizacje tych dwóch drużyn to często padają remisy, bądź wygrywa Hiszpania. W ostatnim meczu wygrali Włosi, ale myślę że była to przypadkowa wygrana i tym razem Włosi nie mają szans.
Jak dla mnie faworytem jest Hiszpania zdecydowanie, a przez to że obrona Hiszpanów spisuje się znakomicie i w ostatnich meczach traci 0 goli stawiam na to że w tym meczu również Włosi nic nie ustrzelą. Dlatego według mnie Hiszpania wygra ten mecz do zera, kurs wysoki bardzo zachęca ale analiza myślę że również. Powodzenia
⛔100
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Świata, Europa, grupa G
Godzina 20:45
Spotkanie : Liechtenstein - Albania
Typ: Albania -1,5
Kurs: 1.69
Bukmacher: Unibet
Liechtenstein nie wygrał żadnego ze swoich jedenastu ostatnich meczów, ma w nich bilans 0-2-9. Wcześniejsze rzadkie zwycięstwa odnosił jedynie z takimi drużynami jak San Marino czy Mołdawia w wymiarze 1:0. Ostatnie wyniki to pogromy 0:8 z Hiszpanią, 0:5 z Danią, 0:4 z Islandią. U siebie w ostatnich trzech spotkaniach przegrywali 2:3 z Wyspami Owczymi, 0:2 ze Szwecją i 0:7 z Rosją. 8 z 11 ostatnich meczów przegrali więcej niż 1 bramką. Generalnie jeśli przegrywają, co zdarza się często, to wyżej niż 1:0, ostatni raz jedną bramką przegrali we wrześniu 2013 roku z Grecją, nie licząc wspomnianego wyżej pojedynku z Wyspami Owczymi.
Albania dała poznać się z dobrej strony podczas ostatnich eliminacji do Euro oraz, jak na swoje możliwości, również podczas samego Euro. Wówczas przegrała jedynie 0:1 ze Szwajcarią i 0:2 z Francją (do 90 minuty było 0:0) oraz wygrała z Rumunią 1:0. Ze słabymi rywalami wygrywa zwykle pewnie, wyżej niż jedną bramką, 3:1 wygrała niedawno z Katarem, 0:2 z Luksemburgiem na wyjeździe. Ostatnio z Macedonią wygrała jedynie 2:1, ale jest drużyną o zdecydowanie większym potencjale i sportowych umiejętnościach i powinna jutro gładko poradzić sobie z Liechtensteinem.
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom