>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 6.06.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 20:10
Spotkanie: Kansas City Royals - Texas Rangers
Typ: Kansas City Royals -1.5
Kurs: 2,34
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W cieniu Finału LM dzisiaj kolejne mecze z MLB. Czas na przebudzenie Royals, po dwóch porażkach z Indians i Rangers. Tym bardziej, że w tym sezonie, jak i w poprzednim, ekipa z Texasu była często dostarczycielem punktów dla ekipy z Kansas. Na dzisiaj bilans to 5-3, a w ostatnich dwóch latach 13-5.
Royals are 5-0 in Venturas last 5 starts following a team loss in their previous game.
Royals are 9-2 in Venturas last 11 starts with 5 days of rest.
Na dzisiaj to wydaje się być dość istotną statystyką, poza tym w spotkaniach &quot;popołudniowych&quot; ekipa z Kansas ma lepszy bilans od zespołu z Texasu. Ventura to wyjątkowo niewygodny miotacz i liczę na odbudowę ofensywy Royals.
⛔ 100
 
ototo 22

ototo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów FINAŁ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: Evra otrzyma kartkę
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Finał Ligi Mistrzów, dla obu zespołów będzie to najważniejszy mecz w sezonie. W takich spotkaniach jak to wolę odpuścić sobie typowanie na wygraną którejś z drużyn, lubię za to stawiać na ilość kartek czy też na kartkę dla danego zawodnika. Zastanawiałem się czy podać tu typ na Teveza czy Evre, jednak zdecydowałem, że wybiorę &quot;bezpieczniejszą&quot; opcję, chociaż szansa, że Tevez otrzyma kartkę w tym spotkaniu jest dość spora.
Spodziewam się, że w meczu przez większość spotkania atakować będzie Barcelona, natomiast Juventus będzie strał się grać z kontry. Barca na tą chwilę ma najlepszy atak na świecie - trio Neymar - Suarez - Messi, może przysporzyć dziś sporo problemów defensywie Juventusu. Szczególnie ciężko może mieć właśnie Patric Evra, który wystąpi na lewej stronie obrony,a na przeciwko siebie będzie miał Messiego, który w ostatnim czasie jest w rewelacyjnej formie i na pewno nie raz Evra będzie musiał ratować się faulem. Dodatkowo ze względu na przeszłość może zaiskrzyć między Evrą, a Suarezem i tu też jest jakaś szansa.
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów FINAŁ
Spotkanie: Juventus – Barcelona
Typ: over 2.5
Kurs: 1.97
Buk: Pinnacle
Godz. 20:45
Analiza:
Udział mistrza Włoch w finale Ligi Mistrzów jest na pewno dużą niespodzianką ale dla mnie zdecydowanie zasługiwali na ten finał bo naprawdę zagrali bardzo dobry dwumecz z Realem Madryt szczególnie pod względem taktycznym i tego będą potrzebowali w dzisiejszym starciu. Co mnie skusiło tutaj do pogrania na bramki to na pewno kurs który jest wysoki w sumie nie ma co się temu dziwić bo to finał i do tego ekipa z Włoch. Ja jednak widzę trochę to spotkanie inaczej na pewno to Barcelona będzie prowadziła grę i atakowała kwestią teraz pozostaje jak szybko lub czy w ogóle złamią defensywę Juve – tego drugiego wariantu raczej dla mnie nie będzie z prostej przyczyny Barcelona jest po prostu niesamowita w ofensywie z tą trójką Neymar, Suarez, Messi – każdy z nich szybkością technika biję na głowę defensorów mistrza Włoch. Osobne zdanie należy poświęci Argentyńczykowi który jest w wyborne formie i nawet z trzema graczami jest sobie wstanie poradzić, jak pójdzie trójka do niego to od razu lukę wyśmienicie wykorzystują jego partnerzy. Jeśli Barcelona dość szybko trafi to moim zdaniem może być po sprawie bo wówczas włączą luz a w tym sezonie z kontry to Barcelona wreszcie po prostu gra i jest wstanie zamknąć ten mecz w szybki sposób a już na pewno nie będzie trzymała piłki gdy będzie okazja na szybkie wyjście to u nich na pewno się zmieniło. Co może być broną Juve na pewno nieprzewidywalność oraz to że nie są faworytem pokazali w poprzednich meczach że potrafią taktyczne świetnie przygotować się do meczu. Mimo tak małej ilość bramek straconych dla mnie podopieczni Luisa Enrique wcale tak mocni na tyłach nie są po prostu rywale często boją się podjąć ryzyko a myślę że tego w ekipie Alegriego nie zabraknie bo też ma świetnych i na pewno walecznych napastników. Pozostałe aspekty które mogą mieć duże znaczenie dla przebiegu tego starcia a tym samym według mnie dla overa to stałe fragmenty gry nie ma co ukrywać po jednej i drugiej stronie świetni specjaliści w tej dziedzinie szczególnie mam tu nam myśli Pirlo moim zdaniem Włosi będą szukać wielu kontaktów by nie tylko dobrze uderzyć bezpośrednio na bramkę ale także dośrodkować dobrą piłkę bo na pewno w tym aspekcie wydają się być lepsi od faworyta tej potyczki. Nie ma co ukrywać jest to finał i wszystko jest możliwe ale czuje że będzie to widowisko stojące na wysokim poziomie z otwartą grą a już na pewno szybko zdobyta bramka zrobi z tego takie spotkanie.
Typ niezgodny z regulaminem, wcześniej podano wyższą linię ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom