>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 6.06.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona- Juventus
Typ: Neymar strzeli bramkę
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam wszyskim po przerwie! Nie dawałem typów z powodów motywacji, ale dzisiaj przy takim meczu nie mogłem się obejść. Finał Ligi Mistrzów, mecz, na który wszyscy czekali z jęzorami na wierzchu. Dla mnie faworyt jest jeden, moja kochana Barcelona i szczerze nawet jesli miałbym patrzeć obiektywnie, to również tak to widzę. Mecz z pewnością będzie zażarty. ze sporą dozą bramek. Zostając przy bramkarz, niemal pewny jestem że swoje trafienie w dzisiejszej eskapadzie zanotuje Neymar. Dlaczego tak myślę? Młody skurczybyk z Brazylii strzelał w 4 ostatnich meczach LM, hiszpańska prasa śmiało twierdzi (Mundo), że dzisiaj również powinien strzelić i zanotować swojego rodzaju &quot;manitę&quot;. Formę ma niezłą, to jego pierwszy tak poważny mecz w karierze, więc będzie nabuzowany. Oglądając wiele meczy Barcelony można zauważyć. że często pojawia się znikąd, a piłka sama go szuka... no może niekoniecznie sama, bo Suarez niemal w każdej akcji wykłada mu piłkę. Można również zagrać, że Messi strzeli bramkę (2.00 -Bet365), jednakże ja pozostaję przy typie na 23-latka. Reasumując moje wypociny, ja stawiam dzisiaj na to, że Neymar strzeli bramkę. Mój nos i wszelakie statystyki mi to podpowiadają. Powodzenia wszytskim!
✅ 160
 
M 22

maniek1946

Użytkownik
ATP S-Hertogenbosch, kwalifikacje
13:30 czasu polskiego
???? Marach O. (Aut) - Mahut N. (Fra)
under 18.5 gema @ 1.72
bet365
Powoli kończy się turniej Rolland Garros we Francji. Na tamtejszej mączce został do rozegrania finał kobiet, dokończenie półfinału Djoko z Murrayem i finał mężczyzn. Powoli kończy się gra na mączce i zbliża się trochę trawki. Właśnie na niej pobiegają dzisiaj trochę tenisiści w Holandii. Na taśmę wrzucam pojedynek 1186 Maracha z Francuzem Mahutem, który znajduje się obecnie na 166 pozycji w rankingu ATP. Dużo ludzi dzisiaj gra przede wszystkim finał kobiet, ale większość naturalnie zapomina o tym, że WTA się nie stawia, bo kobieta to kobieta, zmienną jest, więc nie ma nic pewnego w stawianiu na nie :grin: Lepiej przyjrzeć się trochę niżej notowanym zawodnikom i tam poszukać dobrego spotkania do zagrania.
Mahut raptem tydzień temu odpadł ze swoim rodakiem Simonem w wielkoszlemowym French Open. Nie ma co ukrywać, że bardzo doświadczony już Mahut zaprezentował się naprawdę nieźle. Odpadł co prawda w trzeciej rundzie, ale w patrząc na wszystkie mecze tego Pana, to pierwsza runda RG: 3:0 ( 6:3 6:4 7:6 ) z Coppejansem. Druga runda: 3:1 z Gulbisem ( 6:3 3:6 7:5 6:3 ). Trzecia runda, w której już odpadł: 2:3 z Simonem ( 2:6 7:6 7:6 3:6 1:6 ). Szczerze mówiąc bardzo zdziwiła mnie tak dobra postawa Francuza. O ile zwycięstwo z Coppejansem nikogo nie zdziwiło, tak wygrana z Gulbisem zaskoczyła, oj zaskoczyła. Gulbis był zdecydowanym faworytem, a jednak Mahut zdołał go ograć, a w spotkaniu ze swoim rodakiem, który zajmuje 13 miejsce w rankingu ATP postawił się bardzo mocno.
Mahut jest tutaj rozstawiony z numerem 6 i raczej mało kto myśli, że może być inaczej niż awans do kolejnej rundy. Marach nierozstawiony naturalnie. Obaj Panowie grali naturalnie na trawie ostatni raz w tamtym roku, na przełomie czerwca i lipca. Nie ma jednak co patrzeć rok wstecz, a lepiej zerknąć na obecną formę i grę tych zawodników. Od stycznia 2015 Marach grał tylko raz na mączce w Szwajcarii i dostał 2:0 od Davvermana. Ewidentnie jest bez formy, nie jest w cyklu meczowym, a Mahut świeżutki, na pewno zdążył odpoczął po French Open. Tym bardziej, że pokazał się tam z bardzo dobrej strony, więc napawa to optymizmem. Uważam, że bardzo szybciutko poradzi sobie z Marachem, a żeby typ wszedł, musi być gdzieś 6:3, 6:3. Myślę, że można grać śmiało, bo Marach powinien zostać rozjechany w mgnieniu oka.
⛔ 100
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie:Zagłębie L-Termalica
Typ:BTS
Kurs: 1.74
Bukmacher: Bah
Analiza:
Witam,dzisiaj na cel biore sobie spotkanie ostatniej kolejki w I Lidze którym naprzeciw siebie staną bowiem drużyny, które zapewniły już awans do rozgrywek o klase wyżej czyli do T-ME Ekstraklasy,jeszcze kilka kolejek napisałbym ze to rywalizacja na szczycie ligowej tabeli ale na dzień dzisiejszym jeśli chodzi o awans sprawa juz jest rozstrzygnięta.Obie druzyny spisuja sie rewelacyjnie w ostatnich tygodniach a Zagłebie tydzień temu zapewniło sobie Mistrza I ligi.Mysle ze dzis obie druzyny pokażą sportowy charakter i pokażą ducha walki na boisku a nie &quot;piknikowe&quot;tempo osobiście uważam zemecz zakończy sie remisem bramkowym 2:2
Pozdrawiam
--------------------------
Pomogłem-Podziekuj (+) to motywuje ????
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 5

kaniuszka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015 - FINAŁ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus FC. - FC Barcelona
Typ: obie strzelą - TAK i Barca wygra spotkanie w regulaminowym czasie gry.
Kurs: 3.3
Analiza:
Witam serdecznie. Wreszcie przed nami długo oczekiwany finał Ligi Mistrzów, gdzie zmierzą się obecni mistrzowie swoich krajów. Barca przystępuje do tego meczu z wielkimi oczekiwaniami przez swoich fanów, za to Juve jak wygra - to dobrze, jak przegra - to nic się nie stanie, bo nie są określani jako faworyci przez bukmacherów i zwykłych fanatyków. W składzie Juve zabraknie Chielliniego i na jego miejsce wskakuje Barzagli(choć i jego występ stoi pod znakiem zapytania - tak spiskują media).
Dodatkowo z kontuzją od dłuższego zmaga się Caceres. Poza tym Masimilano Allegri ma do dyspozycji wszystkich zawodników. W Barcelonie LE ma do dyspozycji wszystkich zawodników, co zapewne zawdzięcza ciągłemu rotowaniem składu, co przełożyło się na kulminacyjny moment sezonu. Z urazem do meczu z Bilbao zmagał się Suarez, ale wystąpił i zdaje się, że już nie odczuwa żadnego dyskomfortu.
Uważam, że to będzie wieczór Barcy, a konkretniej teatr jednego aktora - Leo Messiego, który jest w kosmicznej formie i jeszcze trochę i takie bramki jak w meczu z Bilbao będą normalnością - tak nas właśnie rozpieścił Argentyńczyk. Wyczuwam tutaj spokojne zwycięstwo przynajmniej dwoma bramkami, a gola dla Włochów upatruję właśnie przy zbytnim rozluźnieniu przez graczy Barcy, przy komfortowym wyniku 2-0. Choć Juve ostatni raz 3 bramki straciło ponad 2 lata temu, tak z Barcą nie grali meczu &#39;o coś&#39; ponad 10 lat temu, więc dzisiaj te wszystkie statystyki mogą zostać złamane.
Pozdrawiam.
Brak bukmachera ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Drużynowy Puchar Świata
Godzina: 19:00
Spotkanie: Półfinał DPŚ w Gnieźnie
Typ: Polska powyżej 46,5 punkta
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Polacy nie mają tutaj konkurencji. Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż pewna wygrana biało-czerwonych. Nasza czwórka to absolutny światowy top. Inaczej jest z pozostałymi ekipami. W drużynach Czech i Rosji wystąpi zaledwie po jednym reprezentancie polskiej Ekstraligi. Tacy jeźdźcy, jak Krcmar, Gafurow, Suchanek czy Kus to poziom naszej drugiej ligi i nie powinni stanowić żadnego zagrożenia dla Polaków. Milik, Kudriaszow i Biełousow również za dużo urwać nie powinni. Najgroźniejsi rywale to Szwecja, z Antonio Lindbaeckiem na czele. Brazylijski Szwed jest w świetnej formie. Mimo, że na co dzień ściga się w pierwszej lidze, to właśnie w nim i oczywiście Artiomie Lagucie widzę największe zagrożenie. Jonsson aktualnie prezentuje fatalną formę. Sam poprosił o odsunięcie od składu w Falubazie, żeby uporządkować sprawy. Andreas cały czas pozostaje jednak świetnym zawodnikiem i przede wszystkim wyśmienitym startowcem, co na gnieźnieńskim betonie będzie miało bardzo duże znaczenie. Czy jednak w obecnej dyspozycji jest w stanie wygrywać z kapitalnie przygotowanymi Polakami ? Z pewnością nie będzie to częsta sytuacja. Sundstroem i Ljung nie powinni nam napsuć zbyt dużo krwi. Wystarczy zerknąć w statystyki Ekstraligi, by wiedzieć, że jeźdźcy ci, to na ten moment poziom niżej, gdyż nie zbliżyli się nawet do granicy 1,5 punkta na bieg.
Podsumowując widzę tutaj 2-3 zawodników zdolnych do równorzędnej walki z Polakami. Przy 20 wyścigach do zdobycia jest 60 punktów. Myślę, że stracimy około dziesięciu więc linia 46,5 jest dla mnie bardzo kusząca.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Data: 06.06.2015
Spotkanie: FC Barcelona vs Juventus FC
Typ: Barcelona over 1,5 żółtych kartek
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami najważniejszy mecz piłkarski tego sezonu w Europie tzn. finał Ligi Mistrzów gdzie w Berlinie spotka się FC Barcelona z Juventusem.Jak dla mnie faworytem tego spotkania są Katalończycy ale na pewno nie będzie to łatwy mecz jak wielu uważa dlatego zwycięstwa Barcelony wolę nie dotykać lecz jestem za nimi całym sercem.Ja jednak stawiam że będzie to dość nerwowy mecz z dużą ilością kartkoników a co za tym idzie kilka kartek dla Barcelony.Jedno jest pewne, ostrzejszą grę w tym meczu będzie prowadzić drużyna z Turynu która często będzie musiała się uciekać do nieczystych zagrań by zatrzymać niesamowite trio MSN (Messi-Suarez-Neymar).Nie będzie to łatwe zadanie ale na pewno ostra gra może w tym pomóc.Będzie to niosło za sobą spięcia i konflikty co wpłynie na pewno na atmosferę na boisku która będzie gorąca i nie raz może dojść do przepychanek gdzie jak wiadomo łatwo o kartki.Warto zaznaczyć że sędzią tego meczu będzie Turek Cuneyt Cakir który średnio pokazuje 4 kartki na meczi lubi napominać zawodników żółtymi kartonikami.Skoro pisze tutaj że ostra gra będzie opierać się po stronie Juventusu to dlaczego stawiam na over kartkowy po stronie Katalończyków?Wystarczy tylko prześledzić ostatnie ważne mecze Barcelony.We wszystkich ostatnich spotkaniach gdzie Barcelona nie grała o pietruszkę lub z jakimiś ogórkami łapali te 2-3 kartki co zawsze pokrywało over 1,5 kartki.Nie trudno sobie chyba wyobrazić sobie kłócącego się z sędzią Jordiego Albę czy też Daniego Alvesa.Przerwać czasem grę będzie musiał Pique lub Mascherano więc też będą narażeni na kartki.Co można dodać to fakt że dojdzie do spotkania Luis Suarez vs Giorgio Chiellini&amp;Patrice Evra.Dwójka z Juventusu całkowicie nie przepada za Urugwajczykiem z całkowitą wzajemnością więc niewykluczone że dojdzie do jakichś spięć między tymi zawodnikami i Suarez może załapać jakoś kartkę (dlatego za drobne można spróbować kartka Suareza po kursie 5).Ja jednak myślę że 2 kartki Barcelony to jest tutaj bardzo prawdopodobny wynik i będę mocno zdziwiony gdy Barca wyjdzie z tego meczu bez szwanku kartkowego.Polecam over 1,5 zółtych kartoników ze strony Katalończyków.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽Japonia J2-League
Godz 12:00
Chiba : Sapporo
- Sapporo
- 3.90 / Bet365

Krótko bo już nie mama za wiele czasu bo za chwilę grają , w/g mnie stać dziś drużyne gości na przynajmniej remis ale zaryzykuję i liczę na komplet pkt , gospodarze są w dołku i w 5 ostatnich kolejkach zaledwie 1 wygrana co spowodowało spadek na miejsce 5 , u siebie mają bilans 4-2-2 i br.14:10 no chluby nie przynosi natomiast goscie z Sapporo jak do tej pory wyjazdy mają dobre i 8 pojedynków poza swoim terenem i ani jednej porażki bilans 4-4-0 no i tracą mało goli bo 9 strzelonych i 4 stracone i jest to lepiej niż u siebie bo na swoim 3-2-3 i 11:9 , w meczach bezpośrednich także nie wygląda to najgorzej patrząc od strony gości 4-1-3 tak więc jak nie trudno zauważyć tylko 1 remis dlatego też to spowodowało że pochylę się w stronę gości i ich typuję na zwycięzcę tego pojedynku , ale wiadomo to piłka i a nóż JEF Chiba przełamie ten nie zbyt chlubny bilans jednak stawiam na gości po super kursie !
⛔ 100
 
K 2

kowallo32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Data: 06.06.2015
Spotkanie: FC Barcelona vs Juventus FC
Typ: X
Kurs: 4,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie jestem dobrym analitykiem kieruje sie przeczuciem i nie rozumiem czemu praktycznie wszyscy na tym forum jak jeden maz faforyzuja barce, moim zdaniem bedzie to najciezszy mecz w tym roku w ktorym przyjdzie zagrac dumie katalonii i bedzie im niesamowicie ciezko rozstrzygnac ten mecz w regulaminowym czasie, pomimo takich slaw jak mssi neymar itp. Zapominacie ze juventus ma niesamowicie silny filar defenswny (ni wspomne nawet o buffonie w bramce) natomiast defensywa barcelony jest jak najbardziej do sforsowania i wydaje mi sie ze Tevezowi bedzie latwiej trafic w swiatlo bramki stegena niz messiemu czy neymarowi (ktorego uwazam za mocno przereklamowanego), oczywiscie wszystko zalezy od mentalnosci pilkarzy oraz od tego z jakim wyjda nastawieniem, chociaz duzo do powiedzenia beda mieli rowniez sedziowie. Wedlug mnie barcelona obejdzie sie smakiem gdyz drugiej takiej szansy juve napewno dlugo nie uswiadczy. Remis i ew karne po dogrywce, jesli dojdzie do karnych tryumf juve jest zdecydowanie bardziej prawdopodobny.
⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Data: 06.06.2015
Spotkanie: FC Barcelona vs Juventus FC
Typ: Messi strzeli i Barcelona wygra w 90 minutach
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Barcelona dziś powinna sięgnąć po kolejny triumf w Lidze Mistrzów. Potrafiła pokonać Bayern, spacerkiem były dla niej spotkania z PSG czy Manchesterem City. Siła zespołu Luisa Enrique jest wyjątkowa i niepodważalna. Przede wszystkim jednak Barcelona posiada Leo Messiego - piłkarza wybitnego, który w ostatnim czasie udowadnia, że jest najlepszy w historii futbolu. On sam może przesądzić o wyniku tego meczu i myślę, że jest to bardzo możliwe. Zwłaszcza, że drogą którą pokonał Juventus w drodze do finału była wyboista , ale nie jakoś bardzo mocno. Będąca w głębokim kryzysie Borussia, przeciętne Monaco i rozregulowany w tym sezonie Real, który i tak został przez nich wyeliminowany dość szczęśliwie. Na tle tej trójki Bayern, PSG i City stanowiły jednak znacznie większe wyzwanie. Reasumując - spodziewam się powtórki z innego włosko-hiszpańskiego finału, którym był ostatni mecz Euro 2012. Również tym razem Włosi na ostatniej prostej napotkają rywala poza ich zasięgiem i swoje marzenia o triumfie w Europie będą musieli odłożyć na przyszły sezon.
⛔ 100
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Liga Mistrzów - Finał
Data: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona vs Juventus FC
Typ: Barcelona -1.5
Kurs: 2.8
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie ma się tutaj co za bardzo rozpisywać, każdy dzisiaj typuję coś innego ale analiz milion dlatego ja napiszę tylko i wyłącznie analizę pod typ.
Ja dzisiaj uderzam śmiało w stronę Barcelony.
Wypadł Chiellini więc i w tyłach będzię większy smród wśród graczy Juve.
Obstawiam, że mecz będzie w miarę wyrównany ale to Barcelona będzie prowadzić w drugiej połowie chociaż jedną bramką i Juve rzuci się do ataku i wtedy ostateczny cios zada Barcelona.
Co do gry Juventusu to chyba największe znaczenie będzie miała dyspozycja Teveza i Pyrlo, niestety w Pogbie nie widzę lidera i oglądając jego ostatnie mecze to miał przebłyski geniuszu ale popełniał mnóstw juniorskich błedów i miał dużo głupich strat i zagrań co dzisiaj być tragiczne w skutkach bo jednak nie przyszło się Starej Damie mierzyć z rywalem pokroju Barcelony i to w takiej formie.
Tutaj nie mogą sobie zagrać na 0 z tyłu bo praktycznie jest to niemożliwe i prędzej czy później muszą się odkryć i jeżeli MSN będzie działać tak jak powinno to to wykorzystają.
✅ 180
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: 3 Liga Polska Dolnośląsko-Lubuska
Data: 16:00
Spotkanie: Śląsk II Wrocław vs Zagłębie II Lubin
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna i możliwe, że Bet365
Analiza:
Mimo, że jestem z Lubina gram w stronę Śląska w tym meczu, ponieważ w ostatnim meczu u Nas było 1-5 dla wrocławian, a w dodatku dzisiaj nie pojechał nasz podstawowy bramkarz, który w ostatnich 8 czy 9 meczów miał 8/9 czystych kont, ponadto rozwiązano kontrakt z Napastnikiem, który rozwalił nos graczowi Stilonowi i 2 podstawowych piłkarzy zostaje przesunięta z rezerw do 1 zespołu na dzisiejszy mecz, gdyż u Nas preferuje się młodzież. Śląsk natomiast na pewno będzie grał w podstawowym składzie + mogą być spadki z pierwszej drużyny, ponieważ oni mają już pewną LE, a tutaj gra toczy się o 2 miejsce i mały prestiż, gdyż Śląsk traci do ZL tylko 1 pkt, a to jest ostatnia kolejka spotkań. Jeżeli pomogłem liczę na podziękowanie ????
Brak bukmachera/nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Roland Garros
Godzina: 15:00
Spotkanie: Serena Williams - Lucie Safarova
Typ: 2 (+1,5 s)
Kurs: 1,8
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Czy czeka nasz cyrk czy wielki mecz? Tego nie wie nikt.
Postanowilem troche pogrzebać w tenisowej historii, bo to też może być interesująca inspiracja do typowania.
Serena Williams to zwyciężczyni 19 turniejów Wielkiego Szlema: 6xAustralian Open, 5xWimbledon, 6xUs Open oraz... tylko 2x Roland.
Finałów miała jednak więcej. Oprócz tych wygranych, wystąpiła w czeterech finałach, które przegrała. Przegrywała: 2001 r. US Open z Venus Williams (2:6, 4:6), w 2004 roku z Szarapową na Wimbledonie (1:6, 4:6), 2008 roku znowu na Wimbledonie z siostrą Venus (5:7, 4:6) i na koniec, najbardziej sensacyjna porażka – finał 2011 roku US Open i porażka z Samanta Stosur (2:6, 3:6).
To wyliczenie pokazuje jej dużą skutecznoć wygrywania w meczach finałowych. 24 finały Wielkiego Szlema, z czego 19 wygranych. Jak dochodzi do finału, to zazwyczaj ten finał wygrywa....
Odrzucając mecze z Venus, bo tytuł i tak został w rodzinie, wniosek jest taki: jedynie dwie bardzo mocno bijące zawodniczki, ze świetnym serwisem mogły ograć Serenę w wielkoszlemowych finałach: Stosur i Szarapowa. Oba mecze Serena przegrała gładko, w dwóch setach. Szczególnie pamiętny mecz ze Stosur to był szok. Bum, bum i pozamiatane. Australijce wychodziło wszystko. Serena była bezradna.
Dziś jesteśmy we Francji. Tu, żeby wygrać punkt trzeba się nabiegać. Silne serwisy zwalniają i generalnie w każdy punkt trzeba włożyć sporo wysiłku. To nie przypadek, że Serenie we Francji zawsze grało się niespecjalnie, a czasami do Paryża w ogóle nie przyjeżdzała (2005, 2006 i 2011). Dwa razy tu wygrała, a 5 razy dochodziła do ćwiećfinałów. Przegrywała też w 1 i 2 rundach.
Oczywicie liczby nie grają, tenisowa historia jest pisana na naszych oczach i zdarzyć się w dzisiejszym finale może dokładnie wszystko. Wniosek jest jednak taki, i o tym trzeba pamiętać, że jak Serena dochodzi do finału, to zazwyczaj go wygrywa.
Co wydarzy się dzisiaj?
Przy pisaniu analiz meczów, w których gra Serena pojawia się zazwyczaj zdanie, że wszystko w rękach i nogach Amerykanki. Jej przewaga fizyczna nad rywalkami powoduje, że to ona albo wygrywa albo wyrzuca poszczególne piłki. Dziś jednak widzą to trochę inaczej – bardzo dużo zależy od Safarovej. Ona nie może być statystką, bo mecz się sam nie wygra. Liczę, że zagra tak, jak powinna w półfinale zagrać T. Bacsinszky (szeroko, kątowo, odważnie). Szwajcarka mnie zawiodła, ale trudno od niej wymagać cudów. Zgłupiała, został rozregulowana i zanim połapała się, o co w tym cyrku chodzi, już było po meczu.
Czeszka miała trochę czasu, żeby oswoić się z tym, co może ją czekać w finale. Gdy Serena siedziała na kozetce u turniejowego lekarza, Czeszka zagrała sobie deble i w parze z Mattek-Sands awansowała do finału. Świetnie serwowała, grała dobre kąty z głębi kortu, świetnie returnowała. Widać, że jest w gazie. Czy to jednak wystarczy?
Moim zdaniem Serena chwyta się wszystkiego, żeby za wszelką cenę wygrać. Nie jest w optymalnej formie i szuka sposobu, jak dowieźć się do zwycięstawa.
Pomijając pierwszy set w spotkaniu z T. Bacsinszky, w ktorym grała źle, Serena kolejne gemy zagrała już na swoim przyzwoitym poziomie. To Szwajcarka grała zbyt asekuracyjnie, zbyt bojaźliwie, za bardzo na środek, do rakiety Sereny...
Dziś nie przewiduję w grze Amerykanki rewolucji. Nie zagra moim zdaniem zdecydowanie lepiej, ale nie przewiduję, żeby zagrała gorzej. To mistrzyni, która poniżej pewnego poziomu nie schodzi (leczy się, koniec kabaretu, odpoczęła itd.). Dlatego wszystko zależy od Czeszki, która nie jest bez szans.
Reasumując: wielką faworytką tego meczu jest jednak Amerykanka. Doświadczenie, determinacja i siła gry, którą dysponuje, może zrobić w tym finale różnicę.
Czeszka zrobiła wielki progres, ale to jej pierwszy wielki finał i znając jej konstrukcję, może sparaliżować ją trema. Dlatego nie gram czystego zwycięstwa Safarovej. Mam obawy. Byłaby to jednak sensacja. Granie przeciw logice i statystykom. H2H to 10:0 dla Sereny.
Szukam innego typu. W pięciu meczach z 10 Lucie łapała seta. Dziś jest w życiowej formie i ten set (może pierwszy???? – wiadomo, że Serena na początku jest niemrawa), to dla niej wielka szansa. A potem, kto wie...
Jeżeli seta podczas wimbledońskiego finału złapała Agnieszka Radwańska, to jest dość prawdopodobne, że zapiszemy go dziś na konto Czeszki. A po cichu liczę, że Lucie utrze Serenie nochala...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport - Counter-Strike - Fragbite Masters
Godzina: 14:00
Spotkanie: Natus Vincere - fnatic
Typ: Natus Vincere
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Zaskoczył mnie tak wysoki kurs na ukraińską formacje. NaVi aktualnie ma formę i mocno trenują. Grając przez Internet często mieli problemy z DDOSami i sporo spotkań przez to przegrywali lub mieli kłopoty zmieniając zawodnika. Dzisiejszy mecz odbędzie się offline w systemie bo3 i Natus Vincere na prawdę ma szanse ugrać ten mecz. Ladislav &#39;GuardiaN&#39; Kovács według statystyk jest najcenniejszym graczem obu formoacji, ma najlepszy stosunek K/D. Z 5 ostatnich spotkań 3 razy górą byli Szwedzi ale te mecze były rozgrywane online. Dodatkowo na dniach zmienił się trener drużyny fnatic co dodatkowo pomaga graczom Na`Vi. Kurs spada więc łapcie typ i życzę powodzenia ;)
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Formula 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stevens William - Merhi Roberto
Typ: Merhi Roberto
Kurs: 2,6
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ta para wreszcie może skonfrontować na równych warunkach bowiem obaj ścigają się na tym torze po raz pierwszy. Marhi już w Monaco w kwalifikacjach był blisko swojego partnera co świadczy, że tory uliczne mu odpowiadają. W Kanadzie spisuje się na razie bardzo dobrze, w treningach zawsze o te 0,1-0,2s szybszy od Stevensa.
Hiszpan po treningach mówił że złapał odpowiedni rytm na tym torze. William natomiast miał jakieś problemy z bolidem i musi znaleść w SP1 odpowiednie ustawienia, więc juz widać że Roberto jest jeden krok przed swoim kolegą.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: F1 - GP Kanady
Godzina: 19:00
Spotkanie: Pastor Maldonado vs Daniel Ricciardo (kwalifikacje)
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Wyniki z kwalifikacji:
2011 r. - Ricciardo - nie startował, Maldonado - 12
2012 r. - Ricciardo - 14, Maldonado - 17
2013 r. - Ricciardo - 10, Maldonado - 13
2014 r. - Ricciardo - 6, Maldonado - 17
H2H - 3:0 dla Ricciardo
Sezon 2015, kwalifikacje:
-Australia: Ricciardo - 7, Maldonado - 10 (Grosjean - 9)
-Malezja: Ricciardo - 4, Maldonado - 12 (Grosjean - 8)
-Chiny: Ricciardo - 7, Maldonado - 11 (Grosjean - 8)
-Bahrajn: Ricciardo - 7, Maldonado - 16 (Grosjean - 10)
-Hiszpania: Ricciardo - 10, Maldonado - 12 (Grosjean - 11)
-Monako: Ricciardo - 4, Maldonado - 9 (Grosjean - 11)
H2H - 6:0 dla Ricciardo, Ricciardo vs Lotus - 12:0
Maldonado zajmuje ostatnie miejsce w klasyfikacji kierowców, ma zero punktów i najgorsze miejsce niepunktowane licząc innych zawodników bez punktów. Ricciardo jest siódmy i ma 35 punktów. Ricciardo jeździ w czwarte sile F1 czyli Red Bullu a Maldonado jeździ w Lotusie który nie jest najgorszym kierowcą ale Wenezuelczyk jest jednym z najgorszych kierowców w stawce który jeździ tylko bo ma sponsorów, tylko dlatego. Australijczyk za to jest jednym z najbardziej utalentowanych kierowców w stawce, przecież w swoim pierwszym sezonie w RedBull zmiażdżył niemal 4-krotnego mistrza świata czyli Vettela gdzie miał na koniec sezonu prawie połowę więcej punktów niż Niemiec. To tyle statystyki, kurs na to zdarzenie jest tak kosmiczny tylko z jednego powodu, Lotus miał świetne wyniki w treningach ale... nie do końca to tak wygląda.
Na pierwszym treningu Maldonado był ósmy a Grosjean trzeci. Ricciardo był dopiero 14 ale przejechał tylko 24 okrążenia a oba Lotusy przejechały ich prawie 80 (Maldonado 41)! Co najważniejsze, trzeci Grosjean miał ponad półtorej straty przewagi do pierwszego Hamiltona i to jest ich realna strata ale nie strata RedBulla. W drugim treningu Maldonado był piąty, Grosjean był siódmy, Ricciardo był dziesiąty. Lotus po prostu z jakiegoś powodu chciał się tutaj pokazać i tyle, inni nie śrubowali okrążeń. Poza tym jest to tor uliczny, bardzo brudny więc pierwszy trening można sobie odpuścić bo wyniki nie oddają rzeczywistych osiągów a drugi trening to nic jak pokazówka Lotusa.
Warto też dodać że to jest tor idealny pod Red Bulla, w ostatnich trzech sezonach wygrywali tutaj kwalifikacje a Ricciardo w swoim debiutanckim sezonie w RBR wygrał tutaj wyścig. Można też sobie sprawdzić że Australijczyk nigdy nie jeździł dobrze w treningach co jest powszechnie wiadomo, Maldonado za to jest bardzo słabym kierowcą i tyle o nim można powiedzieć.
Tak naprawdę tutaj kurs na Ricciardo powinien być na poziomie 1,20 ale związku z tym że Lotus &quot;zaszpanował&quot; w kwalach można zarobić, dla mnie to jest 8/10.
⛔ 100
 
R 59

rojeqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015 - FINAŁ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus FC. - FC Barcelona
Typ: obie strzelą - TAK i Barca wygra spotkanie w regulaminowym czasie gry.
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje mi sie że Messi w swojej niesamowitej formie razem z Neymarem wbija po jednej bramce i przy wyniku 2:0 bedzie lekkie rozluznienie Barcy w koncowce i Juve dla dobra rozrywki wbije 10 minut przed koncem gola. W takim meczu wszystkie analizy są dość ryzykowne dlatego bez owijania w bawełne powiem, że kieruje sie tylko i wyłącznie przeczuciem. Ja gram to za drobne. DOBREJ ZABAWY !!!!!!!
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 16:30
Spotkanie: Granitas - Utenis
Typ: remis
Kurs: 4,0
Bukmacher:bet365
Analiza:
Kurs na Utenis spadł z 2 na ~1,7. Są tu faworytem, ale moim zdaniem wcale nie takim mocnym. Co prawda Granitas ostatnio dwa razy dostawał mocne baty, raz od Trakai, raz od Żalgiris a i mogło być jeszcze wyżej niż 5-0, 6-0. Z tym że wymienieni przed chwilą rywale to czołówka. Dwie drużyny które aktualnie dominują. Jeszcze sprawa, że to były wyjazdowe mecze. U siebie natomiast potrafili w miarę się postawić Suduvie i przegrali tylko 1-2. Z Atlantas tensam wynik. Utenis jest słabsze od Atlantas i Suduvy, więc myślę, że tu mogą urwać punkty.
Granitas 4 remisy na 15 spotkań. Potrafili pokonać Atlantas na wyjeździe. W tym sezonie już pokonywali Utenis - 1:3 i to na wyjeździe. Myślę, że stać ich na kolejną niespodziankę. Aby też przypadkiem nie przedobrzyli i nie wygrali ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015 - FINAŁ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus FC. - FC Barcelona
Typ: Poniżej 11 rzutow roznych
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wybaczcie, ale nie mam czasu na dluzsza analize w tym momencie. Statystyki sa do znalezienia w szybkim tempie wiadomo gdzie. Jedno jest pewne - oba zepoly nie sa nie sa &#39;nabijaczami&#39; rzutow roznych. Jesli jakas wieksza ich liczba padala w meczach interesujacych mnie druzyn, to byla to zazwyczaj zaslga ich rywali. Wynika to na pewno ze stylu gry Barcy i Juve, gdzie punktem wyjscia jest opanowanie srodka pola i prostopadle podania do napadziorow. Trio Dumy Katalonii czesto wymienia sie pozycjami, szuka rozerwania linii obronnych rywala poprzez zejscia do srodka i klepanie pilki w okolicach polakarnego, a nie wrzutki z koncowej linii boiska ( bo niby na kogo to wrzucac?). Juve to gra przez srodek - Pogba, Pirlo, Vidal, dosrodkowaniami zajmuja sie sporadycznie boczni obroncy (glownoe Lichtsteiner). Dodatkowym plusem za moim typem jest fakt, ze to jest final. Juve bedzie sie staralo twardo bronic w srodku, Barca bedzie grala w dziada i nie liczylbym tu na wiele strzalow. Kurs niewielki, ale sporo wylozylem na stol w dublu, wiec szukalem czegos w miare bezpiecznego.
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
(PN - Liga Mistrzów 20:45)
Juventus vs. FC Barcelona
o3.5,
3.25
WillHill
Wielki finał przed nami. Dwie drużyny, które zaprezentowały się najróniej w tej edycji Ligi Mistrzów. Skazywany na porażkę Juventus podejmie rywalizację z Barceloną. Stara Dama ma jednak potencjał, który może wykorzystać. Tevez to marka sama w sobie i jeśli otrzyma dobre podanie nie powinien mieć kłopotu z wykorzystaniem akcji. Pogba, który ma odejść po sezonie będzie chciał się jeszcze raz pokazać z jak najlepszej strony. Ponadto nieprzewidywalni Pereyra i młody Morata, który przecież dał awans drużynie z Turynu. Zatem mają kim zaskoczyć i w moim mniemaniu będą w stanie dzisiaj ukąsić Dumę Katalonii. O mistrzach La Ligi już chyba wszystko dostało napisane. Brak Chielliniego powinien obfitować w bramki najlepszego Trio w Europie. Mimo to, nie skazuję tutaj Juve, które ma swoje armaty. Stąd mam nadzieję na świetne widowisko, w którym padnie spora liczba bramek.
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Światowa
Godzina: 17:10
Spotkanie: Holandia-Belgia
Typ: over 183,5 punktów
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie z Ligi Światowej pomiędzy Holandią i Belgią, faworytem w tym meczu jest nie znacznie gospodarz tego meczu reprezentacja Holandii. Belgia w grupie E zajmuje 1 miejsce, a Holandia 2 ale rozegrali tylko 2 mecze, a Holendrzy 4. Belgia wszystkie mecze rozegrała z Finlandią, u siebie oba mecze wygrali 3-1 a na wyjeździe oba zakończyły się wynikiem 3-2 i narazie są nie pokonani. Holandia 2 mecze rozegrała na wyjeździe z Portugalią pierwszy wygrała 3-2, a następny 3-1. Obie reprezentacje są nie pokonane i każdy ich mecz kończył się przynajmniej w 4 setach. Obie reprezentacje wydają się być na tym samym poziomie i ten mecz nie powinnien zakończyć się w 3 setach.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom