>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 6.05.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 6. Maja


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL :hokej:
Godzina: 02:00
Spotkanie: ST.Louis Blues v DallasStars
Typ: St.Louis OT
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś w nocy o godzinie 02:00 na Scottrade Center ekipa St. Louis Blues zmierzy się z Dallas Stars. Wynik serii to 2:1 gdzie po pięknej wygranej nutek 6:1 wyszli na prowadzenie.W G4 widzę również zwycięstwo gospodarzy, korzy świetnie sobie radzą na własnej tafli, Tarasenko po słabych 2 meczach nareszcie się przebudził 1gol 2 asysty i 8SOG takiego Rosjanina chcemy oglądać Elliot między słupkami też wyczynia cuda piękna obrona w 2 tercji cały czas ją pamiętam ale to nie znaczy że tylko na nich opieramy grę, przede wszystkim na taktyce, którą nutki świetnie wykonują, dobra defensywa i skuteczna ofensywa to klucz do zwycięstwa, faktem jest że Dallas średni mecz i popełniali trochę błędów aczkolwiek je też trzeba umieć wykorzystać a nutki zrobiły to doskonale, mimo wszystko dziś widzę wygraną gospodarzy i nawet myślę że seria się skończy 4-1. Sądzę że Blues wystąpią w finale i trzymam kciuki aby tak się stało bo zasługują na to.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: bielsko-Korona
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na jutro postanowiłem wybrac spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to drużyna podbeskidzia Bielsko - Biała na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Kieleckiej korony, na pewno gospodarze dla mnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, porażka gospodarzy może sie wiązać ze spadkiem już praktycznie w tej kolejce ze spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej, Korna jest w dużo lepszej sytuacji zdołała tych punktów ugrac o kilka wiecej już po podziale na grupy, gospodarze natomiast dalej próbują,ale kończy im się powoli czas, ja uważam że Bielko , które nie ma nic do stracenia w dniu jutrzejszym zdobędzie komplet punktów na swoim stadionie, myślę również iż już do połowy meczu zobaczymy jakieś bramki, stawiam na wynik 2:1 po 90 minutach bowiem stawiam iż Korona też tutaj zdoła trafić co najmniej jeden raz do siatki swoich rywali.

⛔ 100
 
quicker 74

quicker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , 1 Liga Polska
Godzina: 19:45
Spotkanie: Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet-at-home

Mimo , że marzenia o awansie do najwyższej klasy rozgrywek piłkarze z Sosnowca będą prawdopodobnie musieli przesunąć o kolejny rok to i tak z pewnością do końca sezonu będą dążyli o zajęcie jak najlepszej możliwej jeszcze pozycji . Pierwsze z sześciu spotkań przed zakończeniem sezonu Zagłębie rozegra w Bytowie przeciwko tamtejszej Bytovi . Obydwa zespoły spisują się dosyć dobrze w obecnym sezonie . Po 28 spotkaniach Zagłębie zajmuje 5 pozycję z dorobkiem 40 pkt i stratą 3 pkt do Chrobrego Głogów , 6 pkt do Zawiszy Bydgoszcz , 16 pkt do Wisły Płock oraz 17 pkt do Arki Gdynia , natomiast Bytovia znajduje się aktualnie na 8 pozycji z dorobkiem 39 pkt . Jeśli obydwa zespoły pojawia się na murawie w pełni sił oraz w najmocniejszych składach to z pewnością ujrzymy waleczny pojedynek , ponieważ jak jedni i drudzy mogą jeszcze wiele do końca sezonu zyskać . Na podstawie mojej analizy , po wyczerpującej walce ostatecznie przewiduje zwycięstwo drużyny z Sosnowca .

⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Miami Heat
Typ: ilość pkt. w meczu : over 193.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnim spotkaniu obejrzeliśmy jedynie 180 pkt. [90:90] w regulaminowym czasie. Liczę, że Toronto zmotywują się, żeby pojechać do Miami, chociaż z 1-1. Brak Chrisa Bosha to duże osłabienie Miami, co powinno sprzyjać chęci nadrobienia rezultatu przez Raptors, a co ważniejsze powinno to nieco zdezorganizować obronę Heat. Myślę, że można oczekiwać scenariusza, w którym Toronto się otworzy i odważniej zaatakuje, a Miami z powodu osłabienia defensywy bardziej skupi się na zdobywaniu punktów. Linia, którą wybrałem nie jest jakaś nie do przekroczenia dla drużyn tej klasy, więc mam nadzieję, że ten typ przerwie pozytywnie moją passę zwrotów ????

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Madryt
Godzina: 21.30
Spotkanie: S.STosur - P.M.Tig
Typ: zwycięstwo stosur 2:1
Kurs: 3,8
Bukmacher: williamhill
analiza: Strażak Sam Stosur jest tutaj faworytką , jest w świetnej formie ostatnio zrobiła finał w Pradze gdzie poległa z Savarovą , tutaj Savarova rundę wczesniej zrewanżowała się walkoverem.Dużo meczy w tym turnieju oddanych w ten sposób i sporo niespodzianek.Patricia Maria Tig 21- latka również w świetnej formie , wyniki w tym turnieju robią wrażenie .Bez straty seta w meczach z Stephens i Keys i myślę że w tym meczu dzisiaj powalczy i na pewno na ugranie seta ze Stosur ją stać a czy na wygranie meczu?Tu mam watpliwości , Samanta góruje doświadczeniem i ma szansę zrobic tu bardzo dobry wynik ( wiekszość faworytek poodpadało została tylko Halep która ostatnio pod formą ), nie będę zdziwiony jeśli Samanta wygra ten turniej , slowly but surrly krok za krokiem idzie do przodu w każdym meczu wczoraj wróciła w meczu z Suarez Navarro po przegranym pierwszym secie , trochę jej zajmuje poznanie przeciwniczki , znalezienie recept ale konsekwentnie zamyka mecz na swoją kożyść.

⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Korona Kielce
Typ: Korona Kielce lub remis
Kurs: 1.61
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
W piątkowy wczesny wieczór staną przed sobą drużyny Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Korona Kielce.
W tym meczu na pewno nie zagrają z Podbeskidzia Bielsko-Biała: Frank Adu Kwame(O, 12 meczy), Marek Sokołowski(P, 26 meczy), Damian Chmiel(P, 21 meczy) oraz niepewni gry są Adam Pazio(O, 15 meczy), Jozef Piacek(O, 11 meczy), Oleg Wieretiło(4 mecze), Mateusz Szczepianiak(N, 33mecze) oraz Adam Mójta(Obrońca).
W Koronie Kielce zawieszony jest tylko Michał Przybyła(Napastnik) za kartki oraz z drobnym urazem zmaga się Airam Cabrera(N,26meczy/16goli), który nie pojechał do Bielsko-Białej.

Wydaję mi się, że z tak obszernymi kontuzjami, co najważniejsze kluczowych zawodników oraz niepewnych gry są też ważne ogniwa w układance Roberta Podolińskiego. W 5 ostatnich starciach między tymi drużynami padły wyniki: 3 razy remisy(jeden bezbramkowy) oraz 2 wygrane Korony Kielce.
Patrząc na grę w grupie spadkowych obu drużyn wydaję mi się, że Korona Kielce już dzisiaj będzie chciała zapewnić sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce oraz oczekując na nowego sponsora.

Wyniki Korony Kielce w grupie spadkowej:
1:1 z Śląskiem Wrocław
0:0 z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza
1:1 z Górnikiem Łęczna
3:2 z Wisłą Kraków(najsilniejszą drużyną w grupie spadkowej)

Wyniki Podbeskidzia Bielsko-Biała w grupie spadkowej:
0:1 z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza
0:1 z Górnikiem Zabrze
1:2 z Śląskiem Wrocław
2:3 z Jagiellonią Białystok

Wydaję mi się, że Korona Kielce będzie dzisiaj nieco lepszą drużyną na boisku ze względu wyników osiąganych w strefie spadkowej(niepokonana od 4 spotkań) oraz nie ma absencji kluczowych zawodników, natomiast osłabione, można rzec Podbeskidzie Bielsko-Biała już dzisiaj będzie mogła raczej żegnać się z Ekstraklasą(chyba, że wyniki drużyn bezpośrednich walczących o utrzymanie z Podbeskidziem padły by korzystnie dla drużyny z Górnego Śląska, wtedy zostaje nadzieja).

✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Metz - Tours
Typ: Metz -2 (AH)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jestem przekonany ze w piątkowy wieczór Metz zrobi olbrzymi krok do powrót do Ligue 1. Jako ze ich głównego rywala, Le Havre, czeka trudny wyjazd do Auxerre, nadarza się ku temu idealna okazja. Metz ostatnio w bardzo dobrej formie... jeszcze na początku marca, po wyjazdowej porażce z Clermont nic nie zapowiadało że koncowka sezonu bedzie należała do Metz, nie licząc wyjazdowej wtopy z ... Auxerre, druzyna granatowych zaliczyła 6 zwyciestw z rzędu. Mysle ze kluczowe bylo zwyciestwo u siebie w dziesiątke z Ajaccio co podbudowało piłkarzy, od tego spotkania rozpoczęła sie seria o której pisałem wyżej. Jako ze Metz w ostatnich 3 spotkaniach zdobyła 9 bramek a Tours nie gra już o nic, myśle że padnie sporo bramek w tym spotkaniu.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka NBA
Godzina: 2:05
Mecz: Toronto-Miami
Typ:Toronto -2.5
Kurs: 1.66
Buk: Unibet
Analiza: Dziś ostatnia szansa dla Toronto by znaczyć coś jeszcze w tej serii i myślę że szansy nie zmarnuja.To jeden z meczów który naprawdę nogę polecić do zagrania.Raptors nie grają na miarę swoich możliwości ciąży na nich presja z którą średnio sobie radzą.Dali radę jednak z Indiana a to ich bardzo wzmocnilo.Jak wiemy też Heat są kaprysni na wyjazdach tym bardziej jak nie muszą wygrywać.Raptors po prostu dziś więcej chcą bo jak dwa u siebie przegrają będzie po nich.Wade dziś pewnie nie zagra jakiś kosmicznych zawodów więc o typ jestem spokojniejszy.Raptors w sezonie u siebie wymiatali wygrali też w play off wygrywają.Kyle Lowry dziś się musi obudzić jestem przekonany że tak będzie.

✅ 66
 
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: Wisła -1,5
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza: Typ mocno ryzykowny tym bardziej biorąc pod uwagę, że ze składu wypadli Głowacki, Jovic i Brlek. Ale za to do gry wraca Małecki, który po powrocie ciągnie drużynę jak nikt inny. Ponadto w wyjściowej 11 powinni znaleźć się Brożek i Boguski. Co do tej dwójki zdania mogą być podzielone czy to dobrze, że zagrają czy lepiej byłoby bez nich, ale w ostatnim meczu to właśnie dzięki nim Wisła podjęła walkę z Koroną. Po świetnych pierwszych meczach drużyny Wdowczyka Wisła zaczęła łapać zadyszkę, ale jutrzejsza wygrana na własnym stadionie zapewni Wiśle utrzymanie. Jaga w ostatnich meczach wygrała z Łęczną i Podbeskidziem, zremisowała z Zabrzem i przegrała ze Śląskiem, który w końcówce sezonu zaczął się całkiem nieźle spisywać. Jest jednak druga strona medalu. Jaga na 8 ostatnich spotkań wyjazdowych przegrała 7 i wszystkie minimum 2 bramkami. W ciągu tych 8 spotkań strzelili zaledwie 5 bramek i stracili aż 21! Może jutro Wisła niesiona dopingiem załaduje 2-3 bramki i uda się wygrać z handi -1,5. Kurs ciekawy, a typ wcale nie taki nieprawdopodobny. Za drobne można grać. Podobnie jak over 3,5 z podobnym kursem. Od kiedy Wdowczyk objął drużynę taki over padał w 6 z 8 spotkań, a w 8 wyjazdowych meczach Jagi w połowie meczów.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godz: 3;00
Spotkanie: Nashville Predators - San Jose Sharks
Typ: Preds OT
Kurs: (1,97) :!: :!: :!:
Buk: Betsson


Niedawno o Preds pisałem tak. ▶
Dzisiaj już nie wolno sobie pozwolić na porażkę. H2h na korzyść Preds. Co też jest kolejnym dla mnie czynnikiem stawiania. Nie zawsze historie lubią się powtarzać, ale kiedy zacząć odrabiać straty jak nie na swoim terenie? Forsberg, też trochę zaniżył noty jak jeszcze w sezonie potrafił ubijać gole seriami. Smith, natomiast chyba ponad wszystkich jako najbardziej aktywny player w obozie Preds. Sporo SOG, do tego widać że krążek go szuka.
Dzisiaj idę także w tym kierunku. Dlaczego? Sprawa dla mnie prosta, ale dla zawodników bardziej trudniejsza do wykonania, ale wierzę że się uda, bo w ostatnim meczu już było widoczne, jak potrafią dobić rywala, na kawałki. Mimo pierwszej straconej bramki nie poddali się i zagrali na prawdę kapitalny mecz na swoją korzyść. Ale to jest dopiero połowa sukcesu. Najważniejszy mecz w zasadzie, mają dzisiaj żeby wyrównać serie i nie móc bronić się przed spadkiem, w meczu który będzie w San Jose. Bo jeśli dzisiaj Rekiny wygrają, to mają na prawdę już klucz w 90% do sukcesu wypełniony, awansem do kolejnej fazy. No ale tak jak napisałem, ja uważam że Preds znowu się postawią i będą grali tak jak do czego mnie przyzwyczajali. Czyli uśpienie rywala i w najmniej oczekiwanym momencie atakować. Wiadome jest to, że siłą rażenia w obozie Preds, jest defensywa - Josi, Weber ale i od nich też wymaga się znacznie więcej. Mimo, że ostatnio ten drugi nawet zanotował gola. Josi, jeszcze bez bramki na tych finałach, z chęcią by coś upolował. Rekiny trochę też czują w nogach te finały i mogą też już marzyć o wakacjach, no ale jeszcze do tego kawał drogi. Bo i oni też chcą wygrać tę serie! Nie miej jednak zaufam znowu Drapieżcom, bo na prawdę bardzo ale to bardzo się zdziwię jeśli Rekiny dziś wygrają... ;)

✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Toronto - Miami
Typ: Kyle Lowry poniżej 17.5pkt
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza:

No i pięknie Sevilla pokonała ukraińców 3-1 i mój typ o kursie 3.15 wszedł.
Teraz przenosze się do NBA.
Miami prowadzi w serii 1-0. A to dzięki temu, że jeden z liderów Toronto Kyle Lowry nie gra na miarę swoich możliwości. Mało tego, gra dużo poniżej swoich możliwości.
Podobno gra z kontuzją. W sumie to by wyjaśniało sprawę.
W pierwszym meczu zdobył tylko 7pkt, a jego skuteczność to 3 celne rzuty na 13. Coś jest na rzeczy.
Na pewno też nie ma łatwego życia z Dragiciem, który się rozkręca i kto wie, czy nie jego dobra dyspozycja rozstrzygnie o awansie Żarów. Zdobył 26 punktów w pierwszym meczu, dzięki czemu pierwszy mecz dla Miami.
Z Indianą Lowry zdobywał 11pkt,10pkt,14pkt i 12pkt, czyli pokrywa mój typ...

Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;

⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Madryt
Godzina: 12:00
Spotkanie: Garcia C / Mladenovic K - Makarova E / Vesnina E
Typ: DW: 2:0 Garcia C / Mladenovic K
Kurs: 2,80
Bukmacher: Betano
Analiza:

W końcu udało mi się wyszukać tę ofertę u jakiegoś buka... Kursy już lecą w dół i nie dziwię się temu... krótkie wyjaśnienie - po jednej stronie siatki Garcia (podrażniona odpadnięciem z Cibulkovą pomimo, że wygrała pierwszego seta [o, wczoraj o tym pisałem :p ] jest podwójnie zmotywowana do działania) wraz z Mladenovic, z którą tworzą niesamowicie zgrany duet. Zainteresowałem sie tymi paniami po wygranej w dwóch setach z będącą w formie deblowej Mattek-Sands i Safarovą. Później nastąpiła kolejna wielka wygrana nad Hingis i Mirzą, co już udowodniło, że pokonanie pierwszej pary nie było dziełem przypadku. Naprzeciwko zobaczą Makarovą i Vesnine, które - nie oszukujmy się, lecą na farcie co rundę... Klepac/Srebotnik i Atawo/Spears to nie były rywalki, które wymagają nadzwyczajnych sił, aby je pokonać. Rokowałem im odpadnięcie z Kuznietsova i Pavluchenkovą, ale do spotkania nie doszło i &quot;brną&quot; dalej, dzięki losowi. Chwilę nawiążę do turnieju w Madrycie, gdzie autostradą jadą Garcia z Mladenovic. Wszystkie rywalki, jakie pokonały, myślę, że dałyby radę Vesninie i Makarovej. A z tymi wszystkimi rozprawiły się do 0. Mam ogromne nadzieje, że teraz będzie tak samo, bowiem pograłem to grubiej i wszystkim polecam. Kursy z godziny na godzinę będą malały.

✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Miami Heat - Toronto Raptors (mecz w Toronto)
Godzina: 02:00
Typ: Jonas Valanciunas powyżej 27.5 (Suma punktów, zbiórek i asyst)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Przed nami drugie spotkanie serii w ramach fazy Play-Off tegorocznego sezonu NBA. Na przeciwko siebie staną druga i trzecia drużyna konferencji wschodniej. Faworytem w tym meczu będą gospodarze, ja skupię się na indywidualnym występie zawodnika.


To starcie będzie niezwykle ważne dla ekipy z Toronto. Po porażce na otwarcie, koszykarze z Kanady nie mogą sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Stawką jest wyrównanie stanu rywalizacji na 1:1, przed dwumeczem w Miami. Heat słyną ze znakomitej gry u siebie i znacznie słabszej na wyjazdach, Raptors będą zatem mieli trudne zadanie, aby wygrać chociaż raz w American Airlines Arena.


Zapowiada się dzisiaj ciekawe starcie i liczę tutaj na overowy wynik, co stworzy okazję dla litewskiego centra Toronto na zdobycie większej ilości punktów. W pierwszym spotkaniu rzucił 24 oczka, więc dzisiejszą linię pokrył niemal samymi trafieniami. Ogólnie po doliczeniu zbiórek i asyst uzyskał łącznie 41 punktów, czyli znacznie więcej niż dzisiejszy próg do pokonania.
Broniącym jego ataki będzie w zespole Heat będzie Hassan Whiteside. Uznawany jest co prawda za dobrego obrońcę, ale widać jego spore braki w grze 1v1. Efektowne bloki oraz skuteczne zbieranie piłek może okazać się nie wystarczające na zatrzymanie Litwina. W pierwszym meczu pozwalał na bardzo dużo przeciwnikowi, i Jonas Valanciunas rzucił aż 24 punkty. Przy kiepskiej dyspozycji rzutowej jednego z liderów Toronto - Kyle Lowry&#39;ego, Valanciunas bierze na siebie większy ciężar zdobywania punktów. Myślę, że również w tym meczu Jonas dorzuci sporo trafień, moim zdaniem przynajmniej 20. Dodatkowo kilka zbiórek i asyst można doliczyć w ciemno, szanse na pokrycie progu są, reasumując, dosyć duże.
Powodzenia ;)

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sonderjyske - Esbjerg
Typ: Sonderjyske -1 (EH)
Kurs: 2.9
Bukmacher: Unibet
Analiza:

28 kolejka zmagań w duńskiej Superlidze. Sonderjyske, które ma bardzo trudny terminarz do końca sezonu podejmuje u siebie Esbjerg, które jest już raczej pewne utrzymania i gra zupełnie o nic. Gospodarze jeśli chcą zakończyć sezon w strefie pucharowej muszą ten mecz po prostu wygrać. Nie będzie tu kalkulacji i półśrodków. Remis w tej fazie sezonu to porażka szczególnie gdy ma się tylko 9 pkt przewagi nad miejscem 6 i 4pkt nad miejscem 4 z którego na pewno nikt nie będzie zadowolony. Gonią mocne ekipy: Aalborg, Midtjylland, Brondby i Odense. Sonderjyske musi ten mecz po prostu wygrać i nie dać się złapać rywalom w drodze do ligi europy. Piłkarze w Danii grają teraz 6 meczów pod rząd co 3-4 dni i raczej nikt tutaj nie odpuści. Trzeba pokazać siłę w koncówce sezonu i dać trochę powodów do obaw przeciwnikom. Wysokie zwycięstwo to najlepsza droga ku temu, żeby podbudować morale zespołu i udowodnić, że jest się drużyną, która zasługuje na podium szczególnie gdy trzeba zagrać wyjazd na Midtjylland i Brondby. Liczę tu na zwycięstwo gospodarzy, kontrolę w całym meczu i dużo bramek. U siebie Sonderjyske nie przegrali już bardzo długo (ostatnia porażka 06.11.2015) a Esbjerg ostatnio wygrał wyjazd 16.08.2015. Remis nie wchodzi tu w gre. Ostatnie 3 mecze między tymi zespołami to 3 zwycięstwa gospodarzy. Dla mniej odważnych proponuję zagrać czystą 1 po kursie 1,7. Ja jednak uważam, że będzie wysokie zwycięstwo. Polecam serdecznie.

✅ 190
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Libertadores
Godzina: 00:15
Spotkanie: Rosario - Gremio
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza:

Spotkanie Rosario Central z Gremio Porto Alegre w ramach 1/8 finalu rozgrywek Copa Libertadores. Zespol z Argentyny pokonal historycznie 1:0 Gremio na brazylijskim terenie i teraz pewnie zmierza po awans. Mecz mial bardzo defensywny przebiegi itak wlasnie Gra Rosario bo zobaczmy ich kampanie wczesniejsza z tych rozgrywek. 11 meczow i bilans 4-6-9 przy czym 9 z tych meczow konczylo sie 0:0 przynajmniej do przerwy. Nie wiadomo w jakiej formie zbytnio sa goscie bo graja teraz w dywizji mieszanej grajac z nisza liga, a Rosario gra juz sezon w Primera Division. Ogolnie te zespoly powinny byc mniej wiecej rowne, gra na remis, ale jest atut domowy u gospodarzy wiec moga go wykorzystac. Brak innych meczow bezposrednich miedzy tymi zespolami.

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Miami Heat - Toronto Raptors (mecz w Toronto)
Godzina: 02:00
Typ: Miami -2.5
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365
analiza :
Ostatni mecz Miami zagrało jak profesor z adeptem i momo że gracze Toronto psim swędem doprowadzili do dogrywki , w doliczonym czasie również gracze Miami nie pozostawili przeciwnikom złudzeń.Miami wykonali plan minimum mają już jeden wygrany mecz w Toronto i dzisiaj to gracze klubu z Kanady pod presją !!!!!
Moim ten stan wpłynie bardziej deprymująco na Raptors niż rozprężająco na Heat .
Jest spora szansa na zaliczkę 0:2 i jesli Raptors nie zagrają jakiś absolutnych wyżyn swojej koszykówki to gracze z Miami to wykożystają.

⛔ 100
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzina: 12:00
Spotkanie: Murray - Berdych
Typ: DW Murray 2:0
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam. Na dziś wybrałem starcie ćwiećfinałowe turnieju rangi ATP1000 Panów. Dzień wcześniej w typach dnia trafiłem po kursie 2.80 wygraną 2:0 właśnie Berdycha z Ferrerem. Tutaj jednak idę w jego przeciwną stronę. Wiadomo, że Andy genialnie broni i lubi grać z takimi zawodnikami którzy atakują a on ich wtedy kontruję. H2 patrze tylko z najbliższej przeszłości, dalej nie ma sensu. W ubiegłym roku, grali trzy razy, Murray wygrał wszystkie trzy, odpowiednio po 2:0 w turniejach normalnych, i raz w Wielkim Szlemie 3:1. Wszystkie handicapami. Warto również odnotować zwycięstwo Berdycha właśnie nad Murrayem w tym turnieju w roku 2013 i to 2:0, lecz wtedy Murray nie był jeszcze tak silny jak obecnie. Teraz broni tytułu z 2015 roku wywalczonego w Madrycie, przewidywałem jego wczorajszą wygraną w dwóch setach z Simonem po kursie 1.65 i również się nie pomyliłem. Murray jutro wygra bo zagrał z Simonem o wiele lepszy mecz(obydwaj taki zagrali) niż Berdych z Ferrerem, wygra i to w dwóch setach, a każdy czeka już na jego prawdopodobne coraz bardziej starcie w 1/2 z Nadalem. Byłby to rewanż za rok obecny. Murray tym bardziej ma o co grać, ponieważ jeżeli nie obroni tytułu spadnie w rankingu na 3 miejsce, gdyż nie obroni punktów, i wyprzedzi go Federer mimo iż nawet w tym turnieju nie zagra, więc Berdycha powinien przejść gładko, będzie chciał to zrobić szybko aby zaoszczędzić sił na ewentualny półfinał z Nadalem bądź sam finał pewnie z samym HEHEMONEM Djokoviciem. Tutaj musi załatwić to w dwóch setach, bo jest lepszy, bo H2H jest na jego korzyść, bo musi zbierać siły na o wiele mocniejsze starcia w 1/2 i finale ewentualnym, bo pewnie nawet z Nadalem już nie będzie faworytem mimo iż to właśnie rok temu pokonał w finale i to w dwóch setach. Jutro Murray 2:0. Pozdrawiam.

✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Madryt
Godzina: 14:30
Spotkanie:
Nick Kyrgios - Kei Nishikori
Typ: w pierwszym secie będzie tie-break
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na mączce jest łatwiej o przełamania serwisu niż na inych nawierzchniach, ale w meczach Nicka Kyrgiosa i tak o te przełamania jest trudno. Nick Kyrgios ma jedno z najlepszych podań w tenisie męskim. Potrafi on zaserwować bardzo mocno, a przy okazji dokładnie przymierzyć i jak trafia pierwszym podaniem, to zwykle łatwo wygrywa swoje gemy serwisowe. Gorzej sprawa wygląda jeśli chodzi o odbiór podania przeciwnika. W związku z tym, szczególnie w tym turnieju w meczach Kyrgiosa jest mnóstwo tiebreaków. Na siedem rozegranych setów w tym turnieju w czterech z nich był tiebreak. Jeśli chodzi o pierwszego seta, to w każdym meczu Nicka Kyrgiosa był w pierwszym secie tiebreak i nie zdziwi mnie kolejny taki pierwszy set.

✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Toronto-Raptors-Miami Heat
Typ: Miami (z dogrywką)
Kurs: 2.77
Bukmacher: BAH
Analiza:
Buki dalej nie wierzą w Miami(i jeden kolega wyżej ;) ) a ja jednak widzę tu może i nawet sweepa jeśli dziś Heat to wygra.Po prostu są lepszą ekipą na PO,bardziej doświadczoną i powinni to wykorzystać także dziś przy odrobinie szczęścia.Tak jak już koledzy pisali Raptors mają swoje problemy i z Indianą jeszcze się udało ale z Heat będzie trudniej.Nie wiadomo do końca co z tym Lowrym a jak on dobrze nie gra to Raptors może mieć znowu kłopoty bo narazie Wade Dragić i Johnson robią co trzeba żeby ta seria potoczyła się dla nich szybko.Także myślę że Heat dziś dadzą radę kolejny raz i Toronto pojedzie na Florydę bez wygranej.Jak będzie przekonamy się niedługo.Powodzenia,ale bardziej Louisowi A niż Typerowi M ;)

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom