>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 6.02.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 6. Lutego


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 1
Spotkanie: Angers - Lyon
Godz; 17:00
Typ: Angers
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
25. kolejka francuskiej Ligue 1 ????
Angers jest rewelacją tego sezonu. Na 14. kolejek przed końcem zajmuje dobre 4. miejsce. Oczywiście na plecach czuje oddech rywali, ale póki co dają radę. Dobrą pozycję zawdzięczają przede wszystkim doskonałej grze u siebie na stadionie. Kilkanaście dni temu rozjechali 3:0 drugie w tabeli Monaco. Wcześniej problemy miało tam nawet PSG, które wywiozło tylko punkt (0:0) i to pomimo miażdżącej przewadze w statystykach meczowych. Oczywiście nie jest też tak że wygrywają u siebie wszystko i z każdym bo odnotowywali też i słabsze mecze, ale widać że potencjał jest.
Z drugiej strony mamy Lyon, który w tym sezonie zawodzi i odstaje do czołówki. Teoretycznie nie jest źle, bo do miejsca gwarantującego miejsca w pucharach brakuje im ledwie 4. punkty, ale w tabeli jest bardzo ciasno i między 2. a 11. miejsce jest tylko 10. punktów różnicy. Także wszystko się jeszcze może zdarzyć, ale Lyonowi będzie trudno gdyż formę mają nierówną. Ostatnie pięć meczów wyjazdowych to cztery porażki i remis, a większość tych spotkań to były mecze z ekipami z dolnych części tabeli. Nadrabiają to dobrą dyspozycją u siebie, no ale z rewelacją sezonu mierzyć się jednak będą z dala od domu.
Podsumowując - bardzo dobrze spisujące się Angers ma duże szanse pokonać na własnym stadionie grający źle na wyjazdach Lyon. Skoro mogli zmiażdżyć Monaco i napsuć krwi PSG to tymbardziej z Lyonem mają szansę coś wywalczyć. Tymbardziej, że na wyjeździe Angers pokonało Lyon 2:0. Stawiam na powtórkę z rozrywki ????
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Qutio 2016
Godzina: 0:30
Spotkanie:
Ramos A. - Lopez F.
Typ: Ramos A. +0,5 gema
Kurs: 2.48
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

H2H 2:0 z 2012 roku podczas turniejów w Miami i Paryżu, Ramos wygrał wtedy na hardzie bez straty seta. Spotka się ze sobą dwóch Hiszpanów więc na korcie powinno być gorąco, jednak po takim kursie nie mogę się nie skusić z typem na Ramosa, a wszystko z powodu nawierzchni na jakiej rozgrywany jest ten turniej czyli mączka.
Feliciano w karierze rozegrał 318 meczów na clayu z czego 164 wygrał, dość sporo, za to u Ramosa się to jeszcze lepiej prezentuje, bo zaliczył tych zwycięstw aż 433 na 679 meczów. Dość wysoki kurs, H2H i właśnie ta okoliczność skłania mnie na postawienie pieniędzy właśnie na młodszego o 6 lat z tych dwóch Hiszpanów.
Dodam jeszcze do tego, że Lopez rok temu zagrał tutaj w finale który przegrał z Estrellą - wygrał on swój pierwszy turniej w karierze w wieku bodajże 34 lat, szacunek! Może Janowiczowi kiedyś uda się taka sztuka, bo od czasu Wojciecha Fibaka jeszcze nikt oficjalnego tytułu singlowego w ATP nie zdobył z pośród męskich Polskich tenisistów.
Warto też wspomnieć o dość patologicznym przebiegu meczu Ramosa z Ramem, bardzo dużo ludzi grało na czarnego Amerykańskiego tenisistę i pewnie już liczyli pieniądze w 3 secie przy stanie 2:5, lecz mocno się zdziwili. Ramos wygrał to spotkanie 7:5.
Fajnie też dzisiaj wygląda wieczorem typ na Włocha LORENZIEGO w meczu z Tomicem. Gram na Ramosa opcję +0,5 gema ponieważ - tutaj przeczytasz (jakieś plastry, przerwy medyczne w meczu z Ramem rundę wcześniej), więc krecz = zwrot.
ZWROT
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBL
Godzina: 09:30
Spotkanie: Hawks - Townsville
Typ: under 177,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na rano proponuje cos z ligi NBL a mianowicie spotkanie w któym najbardziej underowa drużyna przyjeżdza do najbardziej ofensywnej moze poza Sydney ekipa. Linia wysoka jak dla mnie na to spotkanie ostatnio co prawda padło miedzy tymi ekipami 179 pkt ale wg mnie gospodarze byli wtedy w duzo lepszej formie strzeleckiej. Ostatnio z Breakers i Melbourne słabo nie licze adelaidy gdzie koszykowka jest run and gun. Jutro spodziewam sie twardej obrony i przede wszystkim głownie mocno rozbijanych akcji przez ekipę gości co wg mnie zaowocuje underem.
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
Typ: Dallas
Kurs: 3.35
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Stawiam w stronę gospodarzy, którzy w dzisiejszym spotkaniu są underdogiem. San Antonio na derby Teksasu jedzie do Dallas bez Duncana i Ginobiliego - to są dwa bardzo duże osłabienia drużyny prowadzonej przez Popovicha. Oczywiście Spurs to maszyna, która potrafi radzić sobie z brakiem kluczowych zawodników ponieważ na ich miejsca wchodzą rezerwowi i wiedzą jak grać i jak wykonywać nauczone schematy. Mimo wszystko braki na pewno będą odczuwalne. Warto zauważyć, że San Antonio swój świetny bilans ( drugi w NBA ) wypracowało w spotkaniach u siebie gdzie nie przegrali żadnego spotkania, natomiast na wyjeździe przegrali aż 8 z 22 spotkań. Przegrywali na parkietach Houston, Toronto, Chicago, Nowego Orleanu czy Washingthon. Wszystkie te zespoły stoją na podobnym poziomie co Dallas. W tym sezonie zostały rozegrane dwa bezpośrednie spotkania między tymi zespołami - oba wygrali Spurs ale oba były rozgrywane w San Antonio. Dziś gracze R.Carlise na pewno będą chcieli wziąć rewanż za tamte rywalizację. Potrafili pokonać u siebie Golden State więc mogą dać sobie radę również z SAS. Kurs ponad 3 wart jest w mojej ocenie ryzyka.
⛔100
 
L 33

lachim70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ME Futsal
Spotkanie: Portugalia - Serbia
Godz; 21.00
Typ: Portuglia
Kurs: 1.68
Bukmacher: expekt
Analiza:
Serbia gospodarz turnieju, mocny początek przeciwko Słowenii 5;1 i sam fakt że poziom turnieju w miare wyrównany wydaje się być głównymi argumentami że kurs jest az tak wysoki. Jednakże gra Portugalii robi wrażenie zarówno w ataku jak i w obronie. Portugalia ograła tą samą Słowenie 6;2 i cały czas kontrolowałą spotkanie i do tego zmarnowała kilka 100% sytuacji. Natomiast mecz Serbii ze Słowenią miał zupełnie inny przebieg. To w mojej ocenie Słowenia miała więcej sytuacji bramkowych - co potwiredzają statystyki strzałów. Niby wysoka wygrana Serbii ale nie odzwierciedla przebiegu spotkania.
Kolejnym argumentem wydaje się to że Portugalia będzie chciała uniknąć szlagieru i meczu z Hiszpanią, a do tego będzie konieczne wygranie z Serbią.
⛔100
 
O 16

odlin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:35
Spotkanie: New York Knicks - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies -7,5 (including overtime)
Kurs: 2,75
Bukmacher: OtoBet

New York Knicks mają bardzo napięty grafik dostawania batów. Wczorajszej nocy w końcówce wycisneli z siebie resztę soków grając z Pistonsami, a dzisiejszej nocy czeka już kolejny pojedynek z wypoczętą drużyną Memphis Grizzlies, która ostatni mecz rozegrała 2 lutego.
Kwestia wypoczynku to nie wszystko, Memphis Grizzlies trzymają bardzo dobrą formę, a ostatni pieknie wygrany mecz na wyjeździe sprzed 3 dni (New Orleans Pelicans 95-110 Memphis Grizzlies) wygrali zachowując duży dystans punktowy, przy czym nie byli stawiani w roli faworyta.
No i warto jeszcze spojrzeć na bezpośrednie obydwu teamów:
17.01.16 NBA Memphis Grizzlies New York Knicks 103 : 95
24.03.15 NBA New York Knicks Memphis Grizzlies 82 : 103
06.01.15 NBA Memphis Grizzlies New York Knicks 105 : 83
19.02.14 NBA Memphis Grizzlies New York Knicks 98 : 93
21.12.13 NBA New York Knicks Memphis Grizzlies 87 : 95
Wychodzi na to, że w 3 ich ostatnich bezpośrednich meczach nasz zakład by wszedł.
Dziś natomiast Memphis Grizzlies mają znacznie więcej atutów i argumentów do ładnego zwycięstwa, dlatego ich zwycięstwo z -7,5 jest bardzo realne, po kursie aż 2,55 bardzo warte ryzyka. Dla ostrożniejszych i grających za wieksze stawki polecam czysty win Grizzlies po kursie 1,7 na Marathonbet
⛔100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Manchester City-Leicester
Typ: Poniżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.16
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Południe, Anglia.. Zostanie rozegrany mecz pomiędzy drużyną Manchesteru City, a drużyną Leicester. Czym się kierowałem moim typem? Otóż sposób gry Leicester City, jest taki by mieć za zadanie, jak najmniej bramek tracić i jak najwięcej strzelać. Oglądając pierwszy mecz Manchesteru City i Leicester, zauważyłem, że Leicester to bardzo poukładana drużyna. Myślę, że ten typ pokryję się bez problemu z tego względu, że Manchester City ma zarówno dobrą obronę i bramkarza, jak Leicester City. Ostatnio mają, że tak to ujmę depresje skuteczności i dlatego taki typ, a nie inny. Polecam również typy: Leicester City DNB Kurs: 4 i Poniżej 2.5 gola i obie drużyny NIE strzelą gola po kursie około 2.62.
⛔100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Premier League
13:45
MC vs. Leicester
Typ: X
Kurs: 4,20
Buk: bet365
Na otwarcie 25 kolejki angielskiej extraklasy hit na szczycie - City podejmuje lidera z Leicester.
Chyba nikt juz nie lekcewazy Lisów pod wodzą Ranieriego, idą jak burza przez najmocniejsza i najbogatsza lige swiata (sa niczym polski Piast Gliwice.. :grin ???? .
MC takze na mocnym poziomie jak przystalo na piłkarskich Krezusow. Obie drużyny dzieli roznica 3 punktów, bardzo zbliżony bilans bramkowy (44:26 i 46:23), w ostatnich 5 meczach ligowych zdobyte po 11 punktów, wreszczie ich starcie w Leicester pod koniec grudnia (0:0) - wszystko to sprawia ze ciezko jednoznacznie wskazać faworyta w tym spotkaniu na szczycie, więc remis pasuje mnie tu idealnie
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Liverpool-Sunderland
Typ: Liverpool wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.50
Buk Unibet
Godz: 16:00
Analiza: Według mnie najpewniejszym spotkanie na jutrzejsze popołudnie będzie rywalizacja Liverpoolu, który na swoim stadionie podejmowal będzie ekipę Sunderlandu. Gospodarze są tutaj dla mnie 100% faworytem do zdobycia kompletu punktów z zespołem Sunderlandu, który w tym sezonie jest dla mnie jednym z kandydatów do spadku z Premier League . Goscie sa bowiem na przed ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji i na wyjeździe w tym sezonie w 12 spotkaniach ugrali zaledwie 7 punktów , gospodarze też są dalecy od swojej normalnej dyspozycji ,ale według mnie jest to bardzo dobre spotkanie na przełamanie dla gospodarzy , którzy przed swoją publicznoscią nie wygrali od końca grudnia , wtedy tutaj pokonali Leicester 1:0, tutaj liczę że gospodarze spokojnie będa w stanie wygrać dwiema bramkami ponieważ goscie są zespołem którzy w tym sezonie stracili najwiecej bramek w Premier League, stawiam na wynik 2:0 dla Liverpoolu.
⛔100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle-West Brom
Typ: Newcastle powyżej 1.5 Bramki
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
No cóż Newcastle limit błędów ma już wyczerpany.Jeśli chcą się utrzymać a stać ich na to, to muszą zacząć wygrywać i to w dodatku u siebie zwłaszcza z takimi rywalami jak West Brom które formą nie poraża aczkolwiek pozycję tabeli mają w miarę bezpieczną.Ostatni mecz z Evertonem to po prostu totalna porażka z ich strony będą chcieli to wymazać efektownym zwycięstwem.Kolejnym faktem jest
to że Newcastle następne 2mecze grają z Chelsea i Man City więc tutaj niema mowy o innym rezultacie niż 3pkt aczkolwiek Liga Angielska ma swoje prawa więc ja uderzam w 2 lub więcej bramki dla gospodarzy bo walczyć będą na pewno! Powodzenia!
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria
Godzina: 20:00
Spotkanie: Young Boys - Grasshopper
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.23
Bukmacher: Bah
Zarówno mecze jednych, jak i drugich bardzo często owocują dużą ilością bramek. Ostatnie 6 z 7 meczów tych drużyn kończyło się ponad 3-ma golami. Bilans bramkowy gości jest zdecydowanie największy w lidze, zarówno strzelają bardzo dużo bramek, ale przy tym również sporo tracą. YB sporo niższy bilans bramkowy, lecz w bezpośrednich meczach tak jak już wspomniałem grają zdecydowanie bardziej ofensywnie.
Walka dzisiejszych rywali toczy się o bardzo wysoką stawkę, bo prawdopodobnie o eliminacje do Ligi Mistrzów, a więc to również będzie dawało jeszcze większą motywację do zbliżenia się do 2 pozycji w tabeli. Często obserwuję staty meczowe gości i czasami zdarza mi się stawiać na overy bramkowe w ich meczach, co przeważnie było dobrym wyborem. Mam nadzieję, że i tym razem mecz będzie pełen sytuacji bramkowych, jak również samych goli.
Pozdro ????
⛔100
 
W 0

wojcisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia Primeria Liga
Godzina: 21:45
Spotkanie: Tondela - Guimaraes
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet at home
Ostatnia drużyna portugalskiej ligii, Tondela (2-3-15) posiadająca obecnie 9 pkt zdobytych w 20 meczach podejmuję drużynę ze środka tabeli, Guimaraes (8-6-6) posiadającą 30 pkt i zajmująca obecnie 6 lokatę.
Ostatnie 5 meczy Tondeli u siebie to same porażki (nawet z tak słabymi drużynami jak Boavista) co w porównaniu do Guimaraes które 4/5 ostatnich wyjazdowych meczy wygrało a jeden zremisowało nie pozostawia wątpliwości kto w tym spotkaniu jest faworytem. Warto wspomnieć że Guimaraes ostatnio dało rade wygrać nawet z FC Porto (co prawda było to na własnym stadionie)
Jak dla mnie gorący typ i fajny kursik ;) Polecam
⛔100
 
B 8

baldrick

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen vs Bayern Monachium
Typ: Handicap +1 Bayer Leverkusen
Kurs: 2.37
Bukmacher: BET365
Jutrzejsze bardzo ciekawe spotkanie na szczycie. Aptekarze podejmują lidera, który według mnie zaliczy jutro potknięcie. Oglądając ostatnie mecze monachijczyków w lidze jesiennej widziałem, że grali na minimum, aby wygrać co im się udawało, uznałem, że po przerwie odżyją i bawarski walec zostanie &quot;naoliwiony&quot; po ostatnich meczach jakoś tego nie widzę. Co prawda Hoffenheim zaczęło grać lepiej, ale to nie powinien być żaden argument, kiedy oni przyjeżdzają na Allianz Arenę. W zespole nie dzieje się zbyt dobrze, oficjalnie Guardiola odchodzi, ostatnio było słychać o jakimś krecie w szatni, atmosfera nie sprzyja, jutrzejsi gospodarze dysponują silną ofensywą i według mnie są w stanie zaskoczyć Bayern, który nie jest już taki niebezpieczny jak się wydaje po ostatnich meczach, dla bardziej odważnych czysta jedynka w stronę aptekarzy.
✅137
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - ANGLIA: Premier League

Liverpool F.C. - Sunderland A.F.C.
Anfield, godz. 16:00
Liverpool over 0,5 gola w 1. połowie meczu @1,57 Betano

Kurs może nie powala, ale do jakiegoś doubla w sam raz.. Sunderland w ostatniej kolejce uległ u siebie przeciwko City 0:1, teraz kolejny ciężki mecz przeciwko Liverpoolowi, który w ubiegłej kolejce także odniósł porażkę przeciwko liderowi Premier League na ich stadionie 2:0. Dzisiaj powinno to wyglądać trochę lepiej, a przynajmniej dla gospodarzy, i mam nadzieję, że zdołają już zdobyć gola w pierwszej połowie meczu, a jest to na pewno wykonalne przeciwko słabej defensywie Czarnych Kotów, która na 12 meczy wyjazdowych straciła 34 gole, w tym 19 do przerwy. Natomiast ofensywa The Reds strzeliła w pierwszych 45 minutach meczu na Anfield co prawda tylko 6 goli, ale patrząc na statystykę tych straconych bramek przez dzisiejszych gości to chyba nie ma się co tym sugerować.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100​
 
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Spotkanie Bayer Leverkusen - Bayern Monachium
Typ: Thomas Muller strzeli bramke
Kurs 2.60
Buk Unibet
Godz: 18:30
Analiza:
Drużyna Josepa Guardioli w ostatniej kolejce u siebie podejmowała Hoffenheim. Przedostatni w tabeli zespół Huuba Stevensa oddał w całym spotkaniu tylko dwa celne strzały na bramkę rywala i nie miał szans z Bawarczykami, którzy jednak zdołali strzelić tylko dwa gole. Obie bramki w ostatnim spotkaniu strzelił Robert Lewandowski, który od początku rundy goni prowadzącego w klasyfikacji strzelców Pierre&#39;a Emericka Aubameyanga, który ma jedną bramkę więcej. Polak wraz z Thomasem Mullerem po 9 kolejkach ligi strzelili 33 bramki, więcej niż jakikolwiek duet Bayernu w historii. Liczę na przełamanie się Thomasa który ostatni raz wpisał się na listę strzelców 19 grudnia 2015 r w spotkaniu z Hannoverem.
ZWROT
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka (NBA)
Godzina: 3:35
Spotkanie: Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: San Antonio Spurs to jest obecnie najlepsza drużyna obok Golden State Warriors. Różnica pomiędzy San Antonio Spurs a Golden State Warriors jest taka, że ci drudzy starają się powalczyć o pobicie rekordu Chicago Bulls z najlepszych lat, natomiast San Antonio Spurs starają się nie przegrać żadnego meczu na swoim terenie, wyjazdy czasami odpuszczają jak ten z Cleveland Cavaliers. Teraz za bardzo nie powinni odpuścić, bo dwa ostatnie mecze wyjazdowe przegrali i powinni podejść poważnie do tego spotkania. San Antonio Spurs już dawno nie wygrali w hali Dallas, w zeszłym sezonie przegrali tam dwa mecze i powinni być zmotywowani, żeby wreszcie tam wygrać. W Dallas łatwo się nie gra, ale Spurs są dużo lepszym zespołem od Dallas Mavericks, nawet pomimo braku Duncana i Ginobliego. San Antonio Spurs powinni wygrać ten mecz, ale niewielką różnicą 1-5 punktów. Zwycięstwem różnicą pięciu punktów zakończyło się jedno ze spotkań w San Antonio, wtedy Spurs pokonali Dallas 88:83.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Tottenham-Watford
Typ: Tottenham over 2,5 gola w meczu
Kurs 2.95
Buk Unibet
Godz: 16:00
Tottenham ostatnio w gazie, obserwując ich grę raczej nic nie zapowiada by coś się zmieniło na tle przeciwnika z którym przyjdzie im zagrać w sobotę.Watford co prawda ostatnio zremisowała u siebie z Chelsea, lecz obserwując to spotkanie raczej nic specjalnego nie można o nich napisać, potrafią stawić jakiś tam opór jednak w tej drużynie nie zauważyłem żadnej jakości na tle w tym dniu naprawdę miernie prezentującej się Chelsea.
Tottenham zbiera seryjnie zwycięstwa, zajmuję wysoką 3 pozycję i jeśli chcą utrzymać się w czubie i zagrać w przyszłorocznej edycji LM to spotkanie mają obowiązek wygrać, w kolejnym ligowym meczu zagrają z obecnym wiceliderem Man.City do których tracą 3 pkt, potem czekają wojaże w europejskich pucharach, także mecz z Watford dla Tottenhamu powinien być czegoś w rodzaju fundamentem pod sukcesy na które Koguty w tym roku będą polować.
Watford w lidze ostatnio bez rewelacji, formy u nich nie widzę a ostatnie wyniki to serie porażek plus remis z Chelsea o którym wspomniałem, marzy im się utrzymanie, zresztą całkiem realne, mają 9 pozycję z 33pkt czyli 12 pkt przewagi nad strefą spadkową, o każdy punkcik zapewne będą walczyć by nie szarpać nerwów na finiszu rozgrywek, jednak jutro będą w Londynie w sporych opałach i można sobie zadać tylko jedno pytanie, ile stracą bramek?W pierwszym meczu Tottenham zwyciężył na boisku Watford 2-1, teraz grają na WHL i w porównaniu do tamtego okresu Tottenham jest lepszy a Watford słabszy.
⛔100
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Quito
Spotkanie: Ramos Vinolas - Lopez
Typ: Ramos Vinolas
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Godzina: 00:30
Ćwierćfinał na turnieju w Kolumbii, na przeciwko siebie dwóch Hiszpanów, w dodatku dwóch leworęcznych. Zanosi się na ciekawy pojedynek. Faworytem bukmacherów jest ubiegłoroczny finalista tej imprezy i myślę, ze w dużym stopniu kursy na Lopeza są oceniane na tej podstawie. Kiedy się zagłębimy bardziej w to spotkanie to się dowiemy, ze Feliciano wcale nie ma więcej argumentów od swojego przeciwnika żeby dzisiaj wygrać. Ramos Vinolas to urodzony ziemniak, rzadko kiedy gra na innej nawierzchni niż mączka, prawie 600! spotkań rozegranych na cegle jest imponującym wynikiem, szczególnie biorąc pod uwagę, ze Hiszpan do weteranów nie należy i ma dopiero 27 lat. 433/246 tak się prezentuje bilans spotkań na clay&#39;u Alberta podczas całej kariery. Lopez jest 7 lat starszy od swojego rywala i grę na mączce dzieli z grą na twardych kortach. Lepiej sobie radzi na szybkich nawierzchniach, gdzie jego serwis ma większą moc. Co ciekawe panowie mierzyli się ze sobą na kortach twardych i dwukrotnie lepszy okazywał się być Ramos. Było to co prawda jakies 3 lata temu ale może świadczyć o tym ze Feliciano nie leży styl gry swojego rodaka. Obaj panowie grali juz mecze na turnieju w Quito, Ramos w 1 rundzie pokonał w dwóch setach, będącego w dobrej formie Lajovica, natomiast w 2 rundzie miał juz znacznie wiekse trudności w meczu z wybitnym deblista Ramem. Pokonał go w 3 setach, mimo dosyć nieszczęśliwej przegranej 1 partii. Lopez rozegrał tylko jedno spotkanie i nie zachwycil, strasznie się męczył w pojedynku ze znacznie niżej notowanym Souza, właściwie to juz był jedna noga za burta. Teraz czeka na niego jeszcze wieksza przeszkoda i jestem przekonany ze jej nie przeskoczy.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
trexx 13

trexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leverkusen - Bayern
Typ: Lewandowski strzeli 2 lub więcej goli
Kurs: 6
Bukmacher: Bwin
Analiza: Lewandowski ma już na swoim koncie 19 bramek, a z dorobkiem 20 bramek czołowe miejsce okupuje Aubameyang (btw: warto zagrać po kursie 1.80 że strzeli bramkę) Skłaniam się ku temu typowi dlatego że Muller ostatnio bez formy, a Leverkusen też nie gra pierwszych skrzypiec (wygrana z ostatnim zespołem nie robi na mnie wrażenia) - więc liczę tutaj na naszego rodaka który w ostatnich dwóch meczach strzelił po dwa gole i jest jednym z najbardziej pożądanych napastników świata.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom