>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.12.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: WestBrom - Tottenham
Typ: over 4 kartki (AH)
Kurs: 1.98
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Ciekawy kurs na to zdarzenie. Obydwie drużyny znajdują się w top3 ligi jeśli chodzi o ilość uzbieranych kartek. Tottenham ze średnią 2,36 na mecz zajmuje druga pozycje natomiast WB i ich średnia 2,29 daje im zaszczytne 3 miejsce. Fakt że średnie tych drużyn na własnym stadionie(Bromwich) i wyjeździe(Spurs) są nieco niższe nie zniechęca mnie do tego typu. W końcu spotykają się dwie najbardziej kartkogenne druzyny PremierLeague w tym meczu powinno iskrzyć. Sędzia J.Moss może nie należy do szastających kartkami, jego średnia z kariery to 3,46 ale poprzedni sezon zakonczył ze średnią nieco ponad 4 widać chłopina się rozkręca:] . W tym roku sędziował po jednym spotkaniu tych druzyn. W meczu MU-Tottenham pokazał 5 kartoników a w grze Crystal P. - WB karał zawodników 6-o krotnie.
✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
insaider 32

insaider

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka-NBA
Godzina:two:30
Spotkanie ???? allas Mavericks-Houston Rockets
Typ:2
Kurs:2.85
Bukmacher:Bet365

Houston grają w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań.Mieli być wiodącą drużyną konferencji wschodniej,tym czasem z zawstydzającym bilansem 8-11 znajdują się na dole tabeli.Ma kto tam grać,problem chyba tkwi w głowach.Gdyby Houston był w swojej normalnej formie to kursy prawdopodobnie byłyby odwrotne. Dallas nadspodziewanie dobrze zaczęło rozgrywki i plasują się w górnej części tabeli.Ostatnio spuścili jednak z tonu wygrywając zaledwie dwa z sześciu ostatnich meczy (ze słabym Denver i rozbitym Portlandem) .Moim zdaniem kurs warty gry,jeśli Houston zagra choć na 80%swoich możliwości to rozprawią się z Mavs.Tu warto dodać,że nie zagra center Dwight Howard,co normalnie byłoby sporym osłabieniem,jednak nie był on ostatnio w najwyższej formie i prawdopodobnie nie będzie widać wielkiej różnicy w jakości gry Rakiet.
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
deepred 814,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
01:30
New York Islanders - St. Louis Blues
Blues OT @2,00 Betsson


Czyżby Tavares był aż taki mocny, żeby uznawać Wyspiarzy za faworytów w dzisiejszej rywalizacji? Śmiem wątpić. Ostatnio wygrana co prawda nad Rangers, ale to, co Rangers grali w ataku było śmieszne i żenujące zarazem. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, chociaż trzeba przyznać, że Isles też swoje popsuli. Mecz bardzo ciekawy do oglądania, ale goli mało.

Do składu Nutek powraca po chorobie Tarasenko i wierzę, że on będzie dzisiaj mega groźny. Ja gdybym miał stawiać na strzelca gola w tym meczu, to bardziej stawiałbym na Steena, może za drobne go puszczę. Nutki ostatnio bardzo w kratkę, Wyspiarze znacznie lepiej, ostatnie 3 mecze wygrane i to z dobrymi rywalami. Najpierw ograli w Tampa Bay miejscowych Bolts, a potem u siebie Avs i Rangers.

Co przemawia za Blues? Myślę, że fakt, iż dzisiaj obejrzymy dwóch nominalnie rezerwowych goaltenderów. Greiss to dla mnie słabszy bramkarz niż Elliot, mimo, że obydwaj są zwykłymi przeciętniakami. Niemiec wieczny rezerwowy, mało grania, a nie przypominam sobie, żeby jakiś mecz wybronił. Dla mnie 50/50, dlatego pobieram wyższy kurs na Nutki, którym potrzeba jeszcze stabilniejszej gry.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy,
Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hertha-Bayer L.
Typ: 1
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet at home
Analiza: Pisze przez sen z komy wiec prosze o wyrozumialosc. Typ opieram nie na statach tylko na tym co widzialem w tv. Ogladam bundeslige i lige polską. Smiem twierdzic ze Hertha u siebie na swoim stadionie moze wygrac ten mecz. Nie bedzie tu duzo bramek mysle, ze 1:0. Dlaczego? Ogladalem mecze w LM i ten ostatni z Roma, jakos nie przekonuje mnie ta ekipa do siebie w tym roku.. Dodatkowo mecz o wyjscie z grupy z Bate w LM. Teoretycznie faworyt jest 1. Ale czy na pewno? Herta przegrywala w ttm sezonie z faworytami ale na wyjazdach. u siebiecwyglsda to dobrze. brak tylko skutecznosci... Skromnie, ale skutecznie 1:0.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 8

schweini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vfl Wolfsburg- BVB Borussia Dortmund
Typ: Aubameyang strzeli gola
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam. Wolfsburg - Borrusia Dortmund. Dla mnie PEWNIAKIEM jest tutaj BTTS lub przynajmniej Over 2.5 bramki w meczu, to może być gwarantowane poprzez bilans meczów ostatnich lat między tymi ekipami ale także dzięki ich charakterowi. Drużyny na wskroś ofensywne, (ostatnnia kolejka Wolfsburg - Werder 6:1 ; BVB - Stuttgart 4:1).
Jeżeli ktoś ma strzelać w BVB - to AUBAMEYANG. Zawodnik z absolutnego topu ( 17 bramek w Bundeslidze po 14meczach !!!) . Idzie jak maszyna i nic nie zapowiada aby to się zakończyło. Warto dodać, że w ostatnich 3 meczach między tymi zespołami Gabończyk trafiał za każdym razem. To na niego jest grana piłka, to on jest egzekutorem karnych. Jeżeli BVB strzeli choćby jednego gola (85-100% że tak zrobi) to na 90% strzelcem będzie właśnie on. Pozdrawiam
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:05 am.
New Jersey Devils - Philadelphia Flyers
Devils over 20,5 SOG
(1,80) Bwin
Gra Diabełków może się podobać. Ostatni mecz, w delegacji wygrany i to całkiem dobitnie. Kapitalna praca na lodzie Cammeleriego, który pierwszy zanotował trafienie, a potem jeszcze jak dobrze pamiętam zaliczył asystę. Może tych bramek dużo na swoim terenie nie strzelają, ale są bardzo niebezpieczni w stałych fragmentach gry i nawet w osłabieniu potrafią strzelić ważną bramkę. Na posterunku wtedy czyha Henrique. Zawodnik który jakiś czas temu jeszcze dzięki jego bramce w finale Stanleya, z Rangers zanotował gola w dogrywce. Chyba mu się jak widać dalej chce grać i wygrywać najważniejsze mecze, bo jak w osłabieniu strzela, to co będzie potem jak ich team dostanie się do playoff. Linia na strzały w sam raz jak dla mnie niska, ale trzeba próbować. Mimo, że Lotnicy też mają to do siebie że dużo SOG oddają na bramkę rywali. Przepraszam, że tak późno wczesniej nie miałem dostępu do neta...
⛔ 100
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
07:15
Spotkanie:
Wellington Phoenix - Melbourne Victory
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.60
Bukmacher: bwin
Analiza:
Ponownie spróbujemy w stronę Australii, lider gra z 7 drużyna, za typem przemawia przede wszystkim bramkostrzelność gości oraz charkater ligi w której ogólnie pada dużo bramek, patrząc na h2h gości w ost. 5 meczach 4 razy pokryli over z gospodarzami gorzej ponieważ 3 krotnie, natomiast gdy spojrzymy na ost. 5 meczy u siebie to Wellington az 4 razy pokrył over a raz było 0-2.
Szansa typu jest na okło 75%, jeśli goście się rozkręca to powinni spokojnie wygrać ten mecz, a gospodarze też coś wbiją, stawiałbym na wynik 1-2,1-3.
Powodzenia!

⛔ 100
 
trexx 13

trexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Swansea - Leicester
Typ: Jamie Vardy strzeli
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Leicester na fali - ma tyle samo punktów co otwierający tabelę Manchester City, a pod wodzą szkoleniowca Claudio Ranieriego przegrali tylko raz (!) na 14 meczów... to musi robić wrażenie. Zapewne wyjdą na boisko pewni swego i po prostu zagrają tak jak robili to do tej pory. W pięciu ostatnich ligowych meczach wyjazdowych Leicester zdobył minimum dwa gole, a w każdym z nich ukąsił przeciwnika wspomniany Vardy. Dlaczego więc nie miałby tego powtórzyć i dziś? Bez dwóch zdań jest on ostoją ofensywy Lisów i w każdym meczu dokłada swoją cegiełkę do korzystnego rezultatu. Oczywiście nie można zapomnieć że Swansea ogrywała u siebie Leicester, aczkolwiek patrząc przez pryzmat aktualnej formy - moim zdaniem faworytem do zwycięstwa są Lisy, a przynajmniej jedną bramkę strzeli Jamie Vardy i zwiększy swój imponujący dorobek strzelecki.
⛔ 100
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Hamburg - Mainz
Godzina: 15:30
Typ: Hamburg i BTS
Kurs: 4.50
Buk: BET365
To mój trzeci typ w tym miesiącu w dziale Typy Dnia i jak to się mówi do trzech razy sztuka. Hamburg u siebie świetna forma potrafili ograć Borussię Dortmund 3-1 natomiast Mainz w gazie i bramkę również powinno ustrzelić. Jednak moim skromnym zdaniem to HSV dzięki przewadze własnego boiska jest faworytem w tym meczu i w dodatku pozytywny bilans w meczach bezpośrednich pomiędzy tymi ekipami dla drużyny z Hamburga. Nie ma żadnych kontuzji i HSV ma silniejszy skład co będą musieli udowodnić i zagrać w tym meczu wedle oczekiwań kibiców tak aby do końca grać o puchary europejskie na które zasługują w dodatku trener, który stawia na ofensywę.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (Niemcy - Bundesliga)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium
Typ: więcej niż 0,5 żołtych kartek między 0 a 15:00 minutą meczu
Kurs: 5,25
Bukmacher: bwin
Analiza: Mecze Bayernu Monachium w Bundeslidze jakoś nie wzbudzają we mnie wielkich emocji. Jest tak za sprawą tego, że zazwyczaj ich zwycięstwo jest niemal przesądzone, pytanie tylko jakim wynikiem wygrają. Tym razem jest inaczej i istnieje realna szansa, że Bayern Monachium stracili punkt albo nawet trzy punkty. Jest to jeden z najtrudniejszych meczów Bayernu Monachium w sezonie, trudniejszy czeka ich chyba tylko na boisku Borussii Dortmund. Bayern chciałby zakończyć sezon bez żadnej porażki, a tutaj strach przed porażką jest zwłaszcza, że trochę kontuzji przybyło. Borussia Monchengladbach też czuje, że mają szanse i motywacja będzie bardzo duża, mogą pojawić się nerwy. Borussia lubi zaatakować od samego początku i taki scenariusz właśnie przewiduję. Spodziewam się zdecydowanego początku meczu w wykonaniu gospodarzy i bardzo agresywnych pierwszych minut. Bayern za to będzie kontratakować, a są w tym bardzo dobrzy. Szybkie tempo na początku zwiększa szanse na faul i otrzymanie kartki. Bywały już nawet czerwone kartki w pierwszych minutach spotkania, więc żółta kartka w pierwszym kwadransie w meczu, w którym od początku powinno być szybkie tempo jest naprawdę możliwa.

✅ 400
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: herta -leverkusen
Godzina: 15:30
Typ: 2
Kurs: 2.05
Buk: bet365

Czemu lever ogladalem ich mecz z shalke i cisneli strasznie jednak jedynie zremisowali bedac o wiele lepsza druzyna.Herta im lezy kiedy jak nie dzis odbic w koncu i zaczac wygrywac, beda grali z kontry po zdobyciu gola pewnie autobus stawiam czysta dwojke i pewnie underek
kiepska analiza
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy - 3.Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Hallescher FC - Hansa Rostock
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu jedenaste w tabeli Hallescher podejmuje siedemnasty Rostock. Różnica między nimi wynosi cztery punkty.
W ostatnich ośmiu meczach u siebie Hallescher zawsze strzelało jedną bramkę zaś ogółem w tych ośmiu meczach strzeliło 18 bramek. Z kolei trzy ostatnie mecze Rostock na wyjeździe to też bramki z ich strony.
Pojedynków bezpośrednich między tymi zespołami gdzie Hallescher był gospodarzem odbyło się trzy. Były to wyniki : 3-1, 4-3, 1-2.
W kontekście awansu w górę tabeli ten mecz jest ważny dla obu ekip, bo zwycięstwo może im dać awans o kilka lokat wzwyż.
Wszystkie powyższe czynniki mogą nam zapewnić dużo bramek w tym spotkaniu i moim zdaniem over 2,5 na dziś to optymalny zakład.
⛔ 100
 
heyz 11

heyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Niemcy - Bundesliga)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium
Typ: BTS
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Witam, zacznę może od podsumowania wczorajszego typu, w którym również poszedłem w stronę BTS&#39;u. Temperatura moczu, mówiła mi, że w meczu Zagłębia z Termalicą, padnie ten BTS, jednak czerwona kartka w ~35 minucie, przesądziła o skuteczności typu. Praktycznie cały mecz dominowali gospodarze, jednak po wprowadzeniu Foszmanczyka ~ 60min i Smuczyńskiego ~70 minuty, gra gości uległa znacznej poprawie, i udało im się oddać nawet kilka strzałów. Szkoda, że te zmiany nie zostały przeprowadzone, już na początku drugiej połowy, wtedy być może cieszylibyśmy się z ogrania buka...
Wracając do dzisiejszego typu, postanowiłem pograć po raz kolejny w stronę BTS&#39;u. Wszyscy zdają sobie sprawę, w jakiej formie są dzisiejsi gospodarze, fakt, ostatni remis może nie napawa zbyt wielkim optymizmem, jednak śmiem twierdzić, że gracze po prostu nie grali na 100% swoich mozliwości, w końcu mają dość napięty grafik, i raczej oszczędzali się jak tylko mogli. Dzisiaj przyjdzie im ugościć &quot;wielki&quot; Bayern, przyznam się szczerze, że jakoś nigdy nie przepadałem za nimi, no ale to nie ma nic do rzeczy ???? Jak każda drużyna z Bundesligi, podchodzi do meczu z Bawarczykami bardzo poważnie, bo w końcu wyrwanie choćby remisu mistrzom Niemiec, podejrzewam, że podnosi morale w zespole o co najmniej 200% hehe Dlatego też biorąc pod uwagę aktualną formę gospodarzy, plus chęć zemsty Bayernu za wyeliminowanie z pucharu Niemiec, stawiam ten BTS ! Mam tylko nadzieję, że nie wtopie... i dzisiaj pójdzie wszystko po mojej myśli, w sumie życzę tego sobie, i ludziom którzy grają ten typ razem ze mną !
Jeśli pomogłem, kliknij dzięki ! SALUT !
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 6

robson81pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund
Typ:Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 5,75
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam, dzisiaj obstawiam mecz na szycie Bundesligi pomiędzy 3 w tabeli Wolfsburgiem a obecnym wiceliderem Borussią . Mecz będzie zacięty i wyrównany, niepozbawiony wielu ciekawych momentów a co za tym idzie i padną bramki. Wolfsburg wie jak u siebie wygrywać a Borussia ma w swoim składzie niesamowitego w tym sezonie Aubemeyanga;) .Troszkę statystyk przedmeczowych- Wolfsburg u siebie na 5 ostatnich meczy przegrał tylko z niedoścignionym Bayernem, Borussia na wyjazdach gra w kratkę notując ostatnio porażkę w lidze jak i lidze europy. Moim typem na dzisiaj jest minimalne zwycięstwo gospodarzy i przy okazji pokrycie overu 2,5. Powodzenia
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: VfL Wolfsburg vs Borussia Dortmund
Typ: Suma goli / Obie strzela
Over 2.5 / Tak
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Przed nami wielkie starcie w Bundeslidze.
Na Volkswagen Arenie zmierza sie ekipy,ktore w tym sezonie sa glownymi faworytami do zajecia 2 miejsca na koniec sezonu.
Niestety,ale w tym sezonie po raz kolejny po trofeum siegnie Bayern,ktory ponownie udowadnia,ze nie ma sobie rownych w ligowych rozgrywkach.
Wilki jak na razie zajmuja 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktow,mogli by miec ich wiecej,jednak w tym sezonie zawodza w meczach wyjazdowych,w ktorych zdobyli zaledwie 6 punktow.
Zupelnie inaczej prezentuja sie na wlasnym stadionie,gdzie nie maja sobie rownych,do tej pory w 7 meczach wygrali az 6 tylko raz remisujac,bilans bramkowy 20-5.
Co wazne - oprocz rozgrywek Bundesligi podopieczni Dietera Heckinga tocza boj w Champions League,gdzie jak na razie sa liderem i sa o krok od awansu do 1/8 finalu.
Ich ostatnie wystepy w kratke,dlaczego?A no dlatego,ze u siebie wygrywali a na wyjezdzie wygladalo to juz roznie.
Potrafili przegrac na wyjazdach pod rzad z PSV i Mainz po 0:2 aby potem rozgromic w pyl Werder Breme 6:0 (dom).
Pozniej wygrali w Moskwie z CSKA 2:0 a w ostatniej kolejce Bundesligi bezbramkowo zremisowali na wyjezdzie z Augsburgiem.

Borussia od poczatku sezonu prezentuje bardzo dobra forme,ekipa gra ladna dla oka pilke,w ktorej padaja bramki,wiec jest na co popatrzec.
Na chwile obecna sa tuz za Bayernem ale traca 8 punktow.Z kolei nad Wolfsburgiem maja 7 punktow przewagi.
Ogolnie rzecz biorac jestem zdiziwony kursami wystawionymi na to spotkanie...Glownie chodzi mi o typy na zwyciestwo - 3.80 na wygrana Wilkow...Moim zdaniem spore value.
Ekipa z Dortmundu rowniez gra jeszcze w europejskich pucharach,dokladniej mowiac graja w LE,gdzie przed ostatnia kolejka maja pewny awans z grupy.
Borussia w tym sezonie w lidze strzelila juz 40 bramek,co naprawde robi wrazenie,wiecej ma tylko Bayern - 42.
Dla porownania trzecia druzyna w lidze pod wzgledem strzelonych goli to Borussia Monchengladbach,ktora ma na koncie 28 bramek.
Dortmund radzi sobie dobrze i u siebie i na wyjazdach,w 7 meczach zdolali wygrac 4 + remis + 2 porazki,w bramkach 16-12,tak wiec strzelaja ale i tez traca gole.

Tacy pilkarze jak Dost,Kruse,Draxler Reus czy Aubameyang daja gwarancje na gole,ten ostatni jest w szczytowej formie i ma ich juz 17 i jest liderem klasyfikacji strzelcow.
✅ 80
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry
Godzina: 15:30
Spotkanie: MTK-Vasas
Typ: wygra MTK
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Wydaje mi się, że jest to bardzo ciekawy typ. MTK Budapeszt to 3 siła ligi Węgierskiej i walczy o puchary. Vasas zajmuje 11 miejsce na 12 drużyn i znajduje się w strefie spadkowej. MTK gra u siebie bardzo dobrze 5 zwycięstw i tylko 1 porażka. Vasas na wyjazdach 2 Z 1 R 5 P . Co ciekawe u gości teoretycznie poprawiła się atmosfera bo w ostatniej kolejce udało im się przerwać serię 6 porażek z rzędu ale nie wpadałabym na ich miejscu w euforię gdyż pokonali u siebie ostatnią drużynę ligi. Czyli „szału nie ma” . Dodatkowo dzisiaj będą musieli sobie radzić bez kluczowego dla siebie zawodnika Remili pomocnik (14/4) oraz Debreceni obrona (11/0) wciąż kontuzjowany jest podstawowy bramkarz Nagi (15/0) i nie pewni występu są Adamovic pomoc 11/0 oraz nova atak (13/2) . Myślę że MTK wygra i to pewnie .
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Austria -Tipico Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Grodig - Altach
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam... co tu dużo pisać, mecz opieram na statystykach oraz faktach dotyczących gry obydwu drużyn... tak więc Grodig u siebie bardzo nieobliczalna drużyna, bardzo groźna, nawet gdy grę prowadzi rywal potrafią zabójczo kontrować potem kontrolować grę na własnej połowie o czym przekonały się ostatnio ekipy Rapidu Wiedeń (2-1) oraz Sturm Graz (3-0) na ostatnie 8 meczy 6zwyciestw i 2 remisy mówi samo o grze grodig na własnym obiekcie.
Co do drużyny Altach 8 meczy 1z1r6p rewelacji nie ma są przed ostatnią drużyną biorac pod uwage mecze wyjazdowe... lepiej idzie im gra na własnym obiekcie, ale dzisiaj przyjdzie im grać na trudnym terenie dzisiejszego rywala, tracą bardzo wiele bramek mało zaś strzelają gra ich wygląda nijako nie ma pomysłu na tworzenie akcji, głównie stałe fragmenty gry mogą przynieść im bramkę, która i tak raczej nie wystarczy ponieważ wydaje mi się że Grodig minimum 2 gole strzeli, kto wie czy nie więcej.
Bukmacherzy nie doceniają grającej u siebie druzyny Grodig kurs bardzo zawyżony ja liczyłem na 1.60 a tu taki bonus od bukmachera ???? Chyba na jutrzejsze mikołajki, dzisiaj wygrać jutro po prezenty dla bliskich... proponuje tym meczem pomnożyć pieniążki !
Dla bardziej odważnych handi -1.5 po kursie 4.10 na bet365
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Japonia 1
Godzina: 11:30
Spotkanie: Hiroshima - Gamba Osaka
Typ:
Gamba Osaka
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnio drużyna gości przegrała pierwsze finałowe spotkanie w doliczonym czasie gry i z pewnością ma dzisiaj doskonały powód do rewanżu.Dodatkowo wszystkie cztery ostatnie pojedynki bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami zakończyły się zwycięstwem zespołu z Osaki (odpowiednio 3:1, 1:0, 3:2 i 1:0). Gamba na wyjeździe strzela w tym sezonie stosunkowo dużo bramek, więc myślę, że ustrzeli coś również w tym pojedynku. Bywało również tak, że w tym w tym sezonie gospodarze mieli na własnym terenie kłopoty z teoretycznie słabszymi drużynami. Myślę, że będzie to emocjonujące widowisko i obstawiam na wygraną gości w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 liga Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chelsea- Bournemouth
Typ: Eden hazard strzeli 2 lub więcej goli
Kurs: 9.00
Bukmacher:unibet
Analiza: W ty miesiącu nieco mniej czasu na typowanie więc zmieniłem trochę strategię i stawiam większe kursy a mniej spotkań. To tak dla informacji dla tych którzy się zaczęli na mnie wzorować:p
Typ ryzykowny i na tak zwane przełamanie passy. Eden Hazard w tym roku zaledwie cień własnego cienia z poprzedniego roku! strzelił aż jedną bramkę w tym sezonie PL, także nie powala na kolana. Co zatem przemawia na jego korzyść ?
Po pierwsze prawdopodobnie jak w meczu z Totenhamem zagra wysuniętego napastnika ponieważ Costa ostatnio podpadł Mourinho a ten nie zwykł wchodzić sobie na głowę piłkarzom. Poza tym chyba przyimprezował ostatnio ;]
Po drugie Eden strzela karne a przeciwko gościom było najwięcej karnych w tym roku. Po trzecie prawdopodobnie zagra dopiero trzeci bramkarz w zespole Bournemouth Alisop który już zagrał 45 minut w PL i już zdążył wpuścić gola.
Po czwarte drużyna gości ma najgorszą obronę w lidze.
Po piąte Chelsea zdaje się wchodzi na właściwe tory patrząc na ostatnie wyniki. Zachowują czyste konta to czas zacząć myśleć o większej ilości goli.
Chyba ostatni argument to swoje podwórko i forma gości ostatnich 5 meczy na wyjeździe 0-1-4 i 14 bramek wpuszczonych.
Jak nie teraz to kiedy piłkarze Chelsea mają się odblokować, przyjeżdża do nich prawie najgorsza drużyna w lidze w dodatku osłabiona kontuzjami. Nie lubię chelsea ale w tym meczu powinni pożreć rywala a Eden powinien w końcu zacząć strzelać !
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Panthrakikos Komotini - Olympiakos Pireus
Typ:
X (HC 2:0)
Kurs:
3.94
Bukmacher:
bet-at-home
Analiza:
Oby udało się dziś kontynuować fajną passę grudniowych typów dnia ????
Gospodarze - świder, goście - lider.
Olympiakos 12 meczów - 12 zwycięstw. Iniemamocni greckiej ekstraklasy. Bramki 34:5. Po prostu maszyna do wygrywania.
Panthrakikos natomiast: 12 meczów w stosunku 1-4-7, bramki 8:21 (średnio 1,75 traconej bramki na mecz). Faworytami wg buków nie są ;)
ALE!
Olympiakos z 6 wygranych w tym sezonie meczów wyjazdowych, aż 4 wygrał różnicą 2 bramek, 1 mecz różnicą 1 bramki, a 1 mecz 3:0 z Panathinaikosem. Wnioskuję, że po wyjściu na bezpieczne prowadzenie lekko odpuszczają, sezon długi, Grecy z realną szansą na wyjście z grupy w LM przed Arsenalem, rozparcelowanie sił na wszystkie fronty może być kluczem do sukcesu. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że z 6 meczów u siebie, Panthrakikos aż 3 mecze przegrał 2 bramkami, 1 mecz 1 bramką i 2 remisy 0:0.
Remisu dziś raczej nie będzie, różnica klas jest za duża, a gospodarze nie potrafią nikogo mocnego zaskakiwać (remisy z 9. i 15. drużyną ekstraklasy). Obstawiam, że Olympiakos jak najmniejszym nakładem sił (za 4 dni decydujący mecz z Arsenalem w LM) wygra spokojnie 2:0, ew. 3:1. Takie to moje przemyślenia. Powodzonka ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom