>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 5.12.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa (-1)
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wczorajsza Valencia do przodu. Na dzisiaj wybieram Legię z prostego względu. Rado wrócił na szlak. W poprzedniej kolejce jeszcze nie miał dużego wpływu na grę, ale obstawiam że już jutro Górnik będzie miał z nim ciężko. Do zakończenia przedłużonej rundy jesiennej zostało naprawdę niewiele. Trener Berg wykonał swój plan i wychodząc z grupy Ligi Europy oraz pewny pierwszy plac na zakończenie rundy jesiennej. Obstawiam że jutro wyjdzie najmocniejszy skład Legii jako że swoje spotkanie z Trabzonsporem rozegrają 6 dni później. Nie będzie więc potrzeby rotowania a warto ugrać jak najwięcej w lidze przed wiosną aby w lutym &quot;nie zaprzątać sobie głowy ligą&quot; i skupić się na Europie. Górnik z drużyny o najsolidniejszej obronie jaką mogli sie pochwalić na początku sezonu przeistoczył się w twór który traci notorycznie bramki od dobryh dwóch miesiecy. Warto wspomnieć o porażkach 0:słą, 2:4 z Podbeskidziem czy ostatnio 0:3 z Lechem. Widoczny jest brak Augustyna w defensywie. Troche bełkot mi wyszedł ale podsumowując:
-Legia wyjdzie najmocniejszym składem
- Górnik bez Augustyna traci płowę wartości w defensywie
-Legia bedzie chciała uzyskać bezpieczna przewagę na wiosnę
- Radović po przetrenowanym tygodniu wyjdzie na głodzie
Jak dla mnie spokojnie pokryty zostanie handicap na Legie.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Mexico PO
Godzina: 2:00
Spotkanie: Toluca - Tigres
Typ: DW 1:1
Kurs: 5
Bukmacher: expekt
Analiza:
Za kilka minut rozpocznie sie kolejne spotkanie play-off w lidze meksykanskiej. Lidze ktora notuje wysoka skutecznosc remisów (33%) i małej ilości goli. Toluca ledwo sie zakwalifikowała, ale dlatego ze jest scisk w tabeli. Tigres zdobylo wiecej pktów i jednak w ich kierunku bym szedł w tym meczu. Tigres tez nie przegralo meczu wyjazdowego, ale na 9 az 6 razy remisowali. Poza tym ostatnie wyniki: 1:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0. Wszystko gdzieś sie kręci w okolicach remisów i z reguły 1:1. Toluca podobnie. Na 10 ostatnich meczów remisowali az 5 razy, z czego 4 1:1 i raz 2:2. Jesli przegrywali to jedną bramką. Obie mają praktycznie równe bilanse bramkowe i są dodatnie, więc powiedzmy że 0:0 odpada. Mysle, ze koncowo bedzie to jednak remis 1:1 lub 2:2, lub w tych okolicach. Na początku chciałem typowo X/2 postawić, ale jakoś widzę powtarzalnosc tych 1:1.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Dortmund-Hoffenheim
Typ: Borussia 1 golem
kurs 4.00
Buk Unibet
Godz: 20:30
Analiza: Witam, na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z Niemieckiej Bundesligi, w którym zamykający ligową klasyfikację Borussia Dortmund podejmowała będzie na swoim stadionie ekipę Hoffenheim , który w tej chwili jest na 7 miejscu. W dotychczasowych spotkaniach borussia zdobyła zaledwie 11 punktów, goście maja ich 20 , Postanowiłem zagrać tutaj na zwycięstwo gospodarzy , ponieważ nie uważam żeby tak klasowy zespół jakim jest Dortmund nie poradził sobie z raczej przeciętnie grającym na wyjazdach zespołem Hoffenhaimu, ktory w na wyjazdach do tej zdołał uzbierać 6 punktów, dwa ostatnie spotkania wyjazdowe popularnych wieśniaków to wysokie porażki z Bayernem oraz Borussia Moenchegladbach , ogólnie od 4 spotkan brak wygranej w meczu wyjazdowym tutaj też raczej nic się nie zmieni, ponieważ gospodarze jak nigdy potrzebują punktów , już nie mówimy tutaj o grze w europejskich pucharach ,ale trzeba jak najszybciej uciekać ze strefy spadkowej według mnie jest to dobre spotkanie, aby ekipa gospodarzy w końcu zaczęła serie zwyciestw , tym bardziej że w lidze mistrzów jest to zupełnie inny klub, ja zagram na zwyciestwo Zółto czarnych.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Juventus
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnio Fiorentina prezentuje niezły poziom notując trzy zwycięstwa z rzędu, z Guingamp, Veroną oraz Cagliari w ostatniej kolejce (4:0). Juventus zaś notuje jeszcze dłuższą serię bowiem Turyńczycy nie przegrali od sześciu spotkań (29.10.2014 z Geoną). A zatem ich seria trwa dosyć długo, a dziś ciężki rywal przed Starą Damą. Fiorentina według mnie ma na prawdę świetną pakę i dziwię się dlaczego nie biją się oni przynajmniej o ligę europejską (na razie). Strata może nie jest duża (19 punktów, a potrzeba przynajmniej 22 na razie) ale jednak spotkania na szczycie trzeba wygrywać, żeby liczyć się w walce o te czołowe miejsca, więc takiej drużynie nie przystoi przegrywać z Sampdorią (przynajmniej nie 3:1), czy z Lazio. Bo porażki 1:0 czy 2:0 z Napoli oraz Romą, można jakoś przeżyć... nawet tą sprzed ponad miesiąca z Lazio (2:0), ponieważ gracze gości wówczas byli w niesamowitym gazie (i Fiorentina nie istniałą na boisku). Jednakże ja nie o historii, a o przyszłości i to bliskiej przyszłości, ponieważ już dziś wieczorem lider Serie A oraz potentat do europejskich pucharów zmierzą się w bezpośrednim pojedynku we Florencji. Nie będę nawiązywać do faktu, że Fioletowi spisują się w domu gorzej niż na wyjazdach, ponieważ tak jak można wywnioskować z podanych przeze mnie meczy (wszystkie w domu) Fiorentina miała u siebie same ciężkie spotkania, natomiast na wyjeździe dostawała outsiderów i średniaków. Dziś kolejny test dla graczy Montelli i jestem w stanie rzec, że dziś powalczą oni z Juventusem, z kilku powodów. Pierwszym z nich jest mała zadyszka, w ostatnim spotkaniu, którego fragmenty oglądałem (piękna bramka Pirlo) Torino do końca meczu walczyło i w obronie po prostu dawało sobie radę, Tevez był bezradny (no może nie przesadzajmy, ale nie było mu łatwo) no i cóż tak jak napisałem w nawiasie Pirlo klasa. Kolejnym argumentem jest to, że Fiorentina musi zacząć w ważnych spotkaniach zdobywać punkty, ponieważ bój o europejskie puchary jest zacięty i pomimo, że to dopiero początek sezonu to ja wiem, że w tym momencie zespoły do Interu będą się liczyć w walce o awans (napisał bym do Verony lub Palermo bo te ekipy mają potencjał tak jak Cagliari, Torino czy nawet Atalanta, ale nie oszukujmy się kogoś w tej lidze trzeba lać i nie wszyscy mogą wygrywać). Trzeci argument to, to że Fiorentina ma więcej czasu do regeneracji w związku z tym że LE gra w czwartek, zaś Juventus we wtorek. Jest to oczywiście ukłon w stronę graczy Starej Damy, że grają oni w piątek a nie tak jak Roma w sobotę, ale w głowach graczy będzie trochę takie przeświadczenie, że powalczyć powalczymy, ale w niektórych sytuacjach możemy odpuścić. To nie znaczy, że Juve nie zagra o pełną stawkę, to znaczy jedynie, że jest w tym aspekcie (gra o pierwsze miejsce w grupie oraz $$) Fiora ma szansę postawić się. Wszystkie te argumenty oraz tekst, żeby powiedzieć tylko jedno słowo: &quot;remis&quot;. Tak sądzę, że będzie, aczkolwiek nie wykluczam bramek oraz jakiejś niespodzianki względem wyniku który typuję przed-meczowo. W związku z tym, że już prawie weekend to zapewne zasiądę przed ekranem i obejrzę to spotkanie. Więc w razie czego zapraszam do mojego działu/tematu na forum, gdzie ewentualnie pokuszę się o jakiś typ.
✅230
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: :siata: POLSKA: Orlen Liga Kobiety - Kolejka 10
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rzeszow K - Bydgoszcz K
Typ: Bydgoszcz K
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Właśnie takie spotkania uwielbiam. Wysoko zawyżony kurs na gospodarzy i niepewność przyjezdnych, którzy ostatnio słabo sobie radzą. Co tu dużo mówić, Bydgoszczanki na wyjeździe, zła passa od dłuższego czasu plus problemy w zgraniu się przeciwko ekipie z Rzeszowa, która u siebie też nie najlepiej. Obie ekipy mają naprawdę bardzo słabe wyniki, jak można zobaczyć w tabeli zajmują 11 i 12 miejsce. Jeśli ekipa z Bydgoszczy będzie chciała przełamać się, to właśnie teraz ma najlepszy moment na to. Moim zdaniem wynik w tym spotkaniu to 50 na 50 i dlatego warto pograć na przyjezdnych, którzy naprawdę mogą zaskoczyć.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ZEA
Godzina: 16:30
Spotkanie: Al Ittihad Kalba - Al Ain
Typ: obie drużyny strzelą gola: NIE
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj uderzam do Zjednoczonych Emiratów Arabskich gdzie najgorsza drużyna ligi zmierzy się z ligowym średniakiem.
Al Ittihad ma kiepski okres. Przegrywają niemal wszystko jak leci i to z reguły dość wysoko.
Al Ain grają nieźle. Do wicelidera tracą ledwie cztery punkty więc pozycja w tabeli nie do końca pokazuje ich możliwości.
Chciałem pograć jakiś HA ale nic ciekawego nie widzę, więc wybrałem typ który jest bardzo prawdopodobny jeżeli przeanalizujemy formę strzelecką zawodników Al Ittihad w tym sezonie. Ostatnie pięć spotkań tej drużyny u siebie, to zaledwie dwie bramki strzelone ekipie z miejsca przedostatniego w lidze. Defensywy innych były dla zawodników tej drużyny nie do przejścia. Biorąc pod uwagę formę Al Ain nie wydaje mi się, żeby przełamanie strzeleckiej niemocy przyszło u gospodarzy dzisiaj. Oczywiście Al Ain może zlekceważyć rywala i na początku meczu lub przy wysokim prowadzeniu zbyt mocno rozluźnić obronne szyki. Jednak kurs na zero po stronie gospodarzy jest wysoki, a sytuacja mocno prawdopodobna, więc pobieram.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: ACF Fiorentina - Juventus FC
Typ: over 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na początek 14.kolejki Serie A lider rozgrywek Juventus Turyn na Stadio Artemio Franchi w hicie tej serii gier zmierzą się z Fiorentiną. Faworytem oczywiście jest Juventus, który wygrał 11 z 13 meczów w tym sezonie ale na pewno dziś czeka ich ciężkie zadanie bowiem Viola ostatnio zaczęli wygrywać (3 mecze z rzędu) i na pewno dziś tanio skóry nie sprzedadzą.
Mnie w kursach na to spotkanie zastanawia, wysoki kurs na over 2.5 goli. Owszem w ostatnim czasie zbyt często nie notowaliśmy overów w starciach obu ekip, choć bywały wysokie wyniki na Stadio Artemio Franchi jak 4-2 czy 0-5. Z drugiej strony Juventus w tym sezonie to najskuteczniejszy zespół w Serie A - 30 goli, a Fiorentina jak już wspomniałem w 3 ostatnich spotkaniach zdobywała minimum 2 gole (w ostatnim meczu wygrali 4-0 z Cagliari).
Jeśli chodzi statystyki to Juvetnus w tym sezonie zanotował 6 overów 2.5 goli, natomiast Fiorentina 5. Jak już jednak wspomniałem ostatnio Viola jest w nieco lepszej formie, co przekłada się na wyniki oraz zdobywane bramki. W 7 ostatnich meczach (licząc wszystkie rozgrywki) Fiorentina zanotował 5 overów 2.5 goli. Juventus natomiast również ostatnio sporo bramek zdobywają, w 6 ostatnich spotkaniach zdobywali 2 lub więcej goli w meczu (z 6 tych spotkań 4 zakończyły się overem 2.5 goli).
Jeśli chodzi o nieobecnych to Massimiliano Allegri musi sobie radzić bez Lichtsteinera (kartki),Barzagliego, Caceresa, Asamoah, Romulo i Marrone. Vincenzo Montella natomiast musi sobie radzić bez Rossiego, Pasquala i Lupatellego.
Podsumowując uważam, że dziś czeka nas naprawdę dobre spotkanie, dwóch ekip, które ostatnio są w wysokiej formie i zdobywają sporo bramek. Myślę, że wbrew statystykom i historii spotkań będzie to mecz w którym padnie kilka bramek, wszak w obu ekipach mamy naprawdę znakomitych zawodników w formacji ofensywnej jak Cuadrado, Gomez, Vidal, Tevez czy Llorente.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Randers vs Sonderjyske
Typ: Obie druzyny strzela gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Przed nami 17 kolejka w dunskiej superlidze.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmuja obecnie wysokie drugie miejsce,do prowadzacego Midtjylland traca 10 punktow,z kolei nad trzecim w tabeli zespolem Kopenhagi maja tylko punkt wiecej.
Ostatnie ich mecze to 4 wygrane ligowe i porazka,zespol prowadzony przez Colina Todd&#39;a byla lepsza od Odense (3:0),Esbjerga (3:2),Vestsjaellandu (1:0) i Hobro (1:0).
Lepszy okazal sie zespol Broendby,ktory wygral u siebie 1:0,miedzy czasie Randers rywalizowal jeszcze w meczu pucharowym,gdzie wymeczyli zwyciestwo po dogrywce z Silkeborgiem.

Mecze u siebie.
Po 7 rozegranych meczach bilans jest nastepujacy :
5 wygranych
remis
porazka

gole - 10:5

Goscie zajmuja 9 miejsce i nad strefa spadkowa maja 5 punktow przewagi,do drugiego w tabeli Randers,zespol traci 11 punktow.
Ostatnie ich mecze ligowe to jedno zwyciestwo,3 remisy i jedna porazka,co ciekawe rowniez jak rywale,Sonderjyske tez przegral w Kopenhadze przegrywajac 0:1 z Broendby.
Zespol prowadzony przez Larsa Sondergaard&#39;a byl lepszy od Odense,z ktorym wygral 2:1.
Punktami dzielili sie z Midtjylland,Kopenhaga i Esbjerg,a wiec z solidnymi ekipami.
Zespol ten gral w pucharze krajowym,gdzie pokonal 3:0 Varde IF Elite,a wiec druzyne grajaca w odpowiedniku 3 ligi.

Mecze wyjazdowe :
Po 8 spotkaniach bilans jest nastepujacy :

2 wygrane
4 remisy
2 porazki

gole - 9:9

Faworytem wydaja sie byc gospodarze,lepsza forma i wlasny stadion ale nie mozna lekcewazyc gosci,ktorzy pokazuja ostatnio,ze z silniejszymi druzynami potrafia zdobywac punkty.

Ostatnie wyniki pomiedzy Randers a Sonderjyske :

1:1
0:2
2:0
0:0
0:0
0:0
3:1

Jak widac btsow jak na lekarstwo..dzisiaj jednak spodziewam sie innego spotkania,z obu stron spodziewam sie bramek,fajny kurs na ten zaklad a wydaje mi sie,ze bramki byc powinny no ale zobaczymy po meczu..
⛔100
 
T 2

typypilkanozna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17.00
Spotkanie: Gaz Metan-FC Brasov
Typ: X
Kurs: 3,3
Bukmacher: Bet365
Analiza: witam wszystkich. Dzisisaj pewnie oczy wszystkich beda skierowane na mecz Fiorentiny z Juventusem. Nie ukrywam ze tez dzis obejrze. Ja wybralem dla was mecz ktory mnie bardzo zainteresowal jest to spotkanie z ligi Rumunskiej miedzy 14 w tabeli Gaz Metalem a 10 FC Brasov. Mecz moze z malym ladunkiem emocjonalnym ale kto wie????? wczoraj tez nikt sie nie spodziewal ze mecz Cagilari-Modena bedzie takim pieknym widowiskiem. Gospodarze bilans u siebie 2-4-2 i ostatnio porazka i 3 remisy. Bilans gosci na wyjazdach 2-3-3. Najciekawsze jest to ze w 14 meczch miedzy tymi druzynami padlo 8 remisow i 6 wygranych druzyna FC Brasov. Jeszcze ani razu na 14 meczy Gaz nie wygral z druzyna FC Brasov. Dzis bedzie podobnie i mecz zakonczy sie podzialem punktow
⛔100
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Chenniyan - Goa
Typ: 1
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Przedostatnia 13 kolejka indyjskiej do tego hit na ten moment lider Chenniyan kontra wicelider Goa.
Goście odstatnio odpalili na pięć spotkań cztery wygrane ale 3 były u siebie.Od czterech spotkań nie stracili bramki.Liderem niewątpliwie jest w tej chwili Czech Slepicka z czterema golami.Także ich obrońca Andre Santos ma ich trzy.
Chenniyan prowadzone przez grającego trenera czyli słynnego włoskiego obrońcy Materazziego.Najskuteczniejsza ekipa w tej lidze zdobyli 21 bramek.Mają kim grać w ataku jest lider ligi Elano z 8 bramkami do tego Mendoza 4 bramki i młody Bruno Plessiar 3 bramki.Obrona też mocna oprócz Materazziego jest Mendy , Nesta i Silvestre.Ekipa mocna i liczę na to że po tym spotkaniu Chenniyan powiększy swoją przewagę do 7 punktów i zapewni sobie mistrzostwo.
⛔100
 
matush892 2

matush892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Chenniyan - Goa
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.
Dzisiaj mecz na szczycie ligi emerytów, kolega powyżej ladnie opisał oba zespoły ja jednak bał bym się wskazać zwyciestce tego meczu, tutaj jest wszystko możliwe, jak w każdym meczu zresztą. Zdaża mi się co jakiś czas obejrzeć ten radosny futbol ligi indi, i czasami mam wrażenie że chłopaki grają o to kto wyżej kopnie piłke. Jedno można zaobserwować remis do przewy pada w tej lidze bardzo często nie zależnie od tego jakie zespoły grają. Spowodowane może to być podeszłym wiekiem zawodników, którym wystarcza sił na 1 połowe a nie na cały mecz, w drugiej polowie opadają z sił i worek z bramkami sie rozwiązuje. Ja gram dzisiaj remis do przerwy, mozna sie pokusic o 0-0 w całym meczu, aczkolwiek w 2 połowie moga paśc jakieś bramki.
Powodzenia ;)

TRUE STORY !
⛔100
 
A 12

averadziu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik - Legia
Typ: Drużyna gości - Liczba bramek over 1,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: BETSSON
Analiza:

Zaczynamy 18 kolejkę Ekstraklasy. Górnik podejmuje dziś Mistrza Polski - Legię. Wygrana Legii bezdyskusyjna ale typ dziś trochę inny. Legia strzeli min 2 gole. Do gry wraca Rado, Sa w wybitnej formie i to samo Duda. Żyro, Kosa, Sagan czy Kucharczyk to kolejni ofensywni zawodnicy, którzy dziś zagrają (na zmianę). Siłę rażenia Legia posiada ogromną. ostatnie 2 potyczki na stadionie Górnika to 3 strzelone bramki więc i tym razem nie powinno być problemu. Liczę, że Legia szybko strzeli gola a potem dobije gospodarza jeszcze min jednym.
TYP DNIA

✅
83
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - POLSKA, T-MOBILE EKSTRAKLASA
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz – Śląsk Wrocław
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Buk: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
W inaugurującym rywalizację w 18. kolejce T-Mobile Ekstraklasy spotkaniu, Zawisza Bydgoszcz na własnym stadionie podejmował będzie Śląsk Wrocław. Dla obu ekip będzie to mecz o przełamanie słabej passy.
W przypadku gospodarzach mówimy o tym cały czas, Zawisza w niczym nie przypomina rewelacji z poprzedniego sezonu. Moim zdaniem gdyby nie podział punktów to chyba pierwszego spadkowicza byśmy już znali. W klubie rozpoczęły się już się ostre porządki, jakimś światełkiem w tunelu mogą być dwa ostatnie remisy oba na wyjeździe najpierw remis 2:2 z Koroną oraz 0:0 z Jagiellonią. Jednak tak naprawdę to dziś będzie prawdziwy test dla zespołu. Powrót do domu jest na pewno plusem bo z 9 punktów zdobytych do tej pory 7 wywalczonych zostało tutaj, to i tak jest najgorszy bilans w lidze. Problem Zawisza są dwa bardzo proste nieskuteczność bo trzeba sobie jasno powiedzieć stwarzać i dochodzić do sytuacji bramkowych potrafią, drugi to defensywa mnóstwo bramek traconych w głupi sposób jest poprawa w tym aspekcie gry ale minimalna. Dziś defensywa będzie miała dużo pracy bo przyjeżdża zespół który potrafi zdecydowanie atakować i to bardzo kombinacyjnie.
Śląsk jest na pewno rewelacją sezonu nikt nie przypuszczał ze zespół który raczej musi oszczędzać będzie grał tak atrakcyjną piłkę. Duża zasługa w tym Pawłowskiego, który poukłada ten zespół na każdym szczeblu. Defensywa która była ich problemem jest znacznie pewniejsza, kreatywność w ofensywie jest za to ogromna odblokował się Paixao, szkoda że brat Marco jest ciągle kontuzjowany, Pich razem z Milą to dwa różne światy jeśli chodzi o poprzedni sezon. W ofensywie potrafią zagrać kombinacyjnie, potrafią pograć dośrodkowaniami oraz nie boją się strzałów z daleka. Główny jednak mankament zespół to wyjazdy gdyby nie one to byliby teraz liderem, w głównej mierze gubią gdzieś tą pewność w defensywie z 20 bramek straconych aż 16 pochodzi z meczów wyjazdowych to jest średnia dwie bramki na mecz ale z drugie strony są skuteczniejsi. Cztery ostatnie spotkania to tylko trzy punkt sam trener przyznaje że jego zespół dopadł kryzys fizyczny ale jak zaznacza dziś jego zespól będzie gotowy by walczyć o komplet punktów i powrót na fotel wicelidera.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: : ⚽ ANGLIA: Championship ⚽
Spotkanie: Fulham - Watford
Typ: x
Kurs: 3.60
Buk: Bet365
Godz. 20:45
Analiza:
W tym meczu skłaniam się ku remisowi . Fulham powoli ale skutecznie odrabia straty z poczatku sezonu i idzie im coraz lepiej ,Watford jest na przeciwnym biegunie ponieważ początek sezonu był bardzo dobry , a teraz notuja już w ostatnich czterech meczach porazke . Ostatnie zwyciestwo z Millwall zaliczyli na własnym stadionie , ale o tym juz kiedys pisałem ze ta druzyna na wyjazdach gra bardziej defensywnie i te porazki nie były jakieś ogromne bo minimalne , jednym golem . Fulham pokazuje ze ma jaja bo ostatnio zwyciestwo z Brighton na wyjezdzie , oraz porazka z duzo wyzej sklasyfikowanym Brentford tylko 2:1 gdzie to Fulham wyszło na prowadzenie w ~60 minucie i bramke na 1:1 stracili w 81 , a mecz przegrali w doliczonym czasie gry. Nie szczescie Watford musi się odwrocic , nie licze tutaj na zwyciestwo odrazu , ale remisik . Pomimo ostatniego piachu ze strony Watford i dobrej formy w ostatnich meczach Fulham , jakos wychodzi mi na podział punktów w tym meczu .
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos - Neptunas
Typ: over 151,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betathome
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie euroligi i wg mnie over któy siądzie spokojnie, głownie za sprawą gospodarzy którzy u siebie są mocno ofensywni. Neptunas raczej tytanem brony nie jest i też bardziej odpowiada mu grane szybkich akcji z kontry, co jest wodą na młyn Olympiakosu. Pierwszy mecz zakończył się tych drużyn dogrywką i sporą liczbą punktów dzisiaj takiego scenariusza nie przewiduje , za to liczę na jeszcze większą liczbę punktów. Jak dla mnie dobry mecz do grania overka. Powodzenia
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina-Juventus
Typ: Juventus wygra i obie strzela
Kurs: 4.50
Bukmacher: expekt
analiza:
Cóż tutaj dużo pisać. W tym sezonie Juventus nie ma sobie równych w lidze, tylko Roma stara utrzymać ich tempo, ale zapewne i oni za jakiś czas &quot;spuchną&quot;.
Stara Dama na 13 spotkań tylko dwa razy traciła punkty.
W ostatniej kolejce co prawda 3 punkty uratowali w ostatnich sekundach, ale był to pojedynek derbowy, a takie rządzą się swoimi prawami. Wcześniej na własnym boisku rozbili Parmę 7-0, by następnie pojechać do Rzymu i ograć Lazio 3-0.
Fiorentina zajmuje 8 pozycję w lidzę i jedyne o co mogą powalczyć w tym roku to 3 miejsce dające awans do LM. Co prawda wygrali oni dwa ostatnie spotkania wyjazdowe, lecz na własnym stadionie radzą sobie kiepsko. Zdobyli zaledwie 8 punktów przed własną publicznością. Przegrali m.in. z Lazio i Napoli czyli głównymi kandydatami do zajęcia miejsc 3-4 na koniec sezonu.
Typuję tutaj wynik 1-2, 1-3 dla przyjezdnych. Myślę, że ekipa Tevez, Llorente, Pirlo staną na wysokości zadania i wygrają spotkanie, a po drugiej stronie Cuadrado, Gomez i Pizzaro. Gole gwarantowane. Pozdrawiam
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Hoffenheim
Typ: pierwsza połowa - over 1,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszy wieczór, o ile nie mamy żadnych planów na otwarcie weekendu, warto spędzić na meczu otwierającym 14. kolejkę w Bundeslidze, bo zapowiada się on naprawdę ciekawie. Borussia Dortmund znajdująca się na samym dnie tabeli, zagra z nieźle spisującym się w tym sezonie Hoffenheim. Jak widać choćby w typach dnia, zdania co do tego meczu są podzielone, każdy może wybrać coś dla siebie. Ja osobiście w tym sezonie przerobiłem sporo betów z BVB, ze zmiennym szczęściem. Co myślę o tym meczu- Borussia mimo wszystko jest faworytem. Zgadza się, że widzimy dwie inne drużyny w LM i Bundeslidze (choć ostatnio i w LM zagrali słabo), ale ta właśnie LM pokazuje prawdziwy potencjał tej drużyny, do którego w lidze na razie się jeszcze nawet nie zbliżyli (no może wyłączając świetną pierwszą połowę z Bayernem). Problem na pewno po części tkwi w głowach, ale też natłok meczów może tu robić swoje. W tym tygodniu jednak LM nie było i trener Klopp mógł lepiej przygotować drużynę do tego meczu, co nie znaczy, że jest tak kolorowo. Kontuzje cały czas nie omijają drużyny z Westfalii, a nieobecność Marco Reusa to ogromne osłabienie. Z drugiej strony część zawodników wróciła już właściwie do zdrowia- Hummels, Sahin, a także Kuba Błaszczykowski.
Teraz parę słów o Hoffenheim. Sezon zaczęli bardzo dobrze, długo byli w ścisłej czołówce tabeli, ale przyszedł mały kryzys, przegrali 3 mecze z rzędu i spadli trochę w tabeli. Ostatnio jednak udało się pokonać Hannover 4:3, co daje w tej chwili 7. miejsce, ze stratą tylko 3 punktów do 3. miejsca. Pytanie czy ten mecz przybliży ich do czołówki, czy do środka tabeli?
BVB to dla mnie faworyt w tym meczu, powinni się wreszcie odbić od dna, bo gorzej i tak już być nie może. Z drugiej strony tyle razy już zawodzili, że i teraz nie można tego wykluczyć. Kursy na pewno nie zachęcają do stawiania pieniędzy na BVB i nie dziwi mnie, że w związku z tym sporo osób szuka tu kolejnej niespodzianki. Dlatego ja też obieram inny kierunek. Widzę sporą szansę na co najmniej 2 bramki w pierwszej połowie, bo liczę że gospodarze wyjdą na ten mecz od początku z jasnym celem zwycięstwa, co może owocować sporą liczbą sytuacji podbramkowych po obu stronach boiska. Mają powody, żeby dać kibicom trochę radości, więc liczę, że nie będzie tu męczarni w stylu ostatniego meczu u siebie z Gladbach, a Hoffenheim też może z tego skorzystać. Najprędzej typowałbym do przerwy wynik 1:1, ale niech będzie i inny, byle na +. Ja próbuję.
⛔100
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Hoffenheim
Typ: Dortmund Handi -1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betsafe
Analiza:Ostatnio już myślałem nad postawieniem Dortmundu w meczu wyjazdowym z Eintrachtem ale się powstrzymałem, wyszło mi to na dobre. Dziś z kolei idę mocno w stronę Borussi. Zła passa złą passą, ale trzeba ją przerwać, musi to się stać dziś, przed własną publicznością, która też już straciła cierpliwość. Myślę że chłopaki będą dziś gryźć trawę i zaczną po mału piąć się w górę tabeli. Spodziewam się pewnego zwycięstwa Borussi mimo tego że z &quot;Wieśniakami&quot; gra się zawsze nie wygodnie.
ZWROT
 
T 5

tomekwol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, PHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Unia Oświęcim - GKS Tychy
Typ: Unia Oświęcim
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Ja dzisiaj szukam niespodzianki w meczu podwyższonego ryzyka jakie uważa się spotkania pomiędzy obiema drużynami. Dobra forma gospodarzy o czym świadczą 4 zwycięstwa z rzędu w tym na trudnych terenach jakimi są Nowy Targi i Sanok. Po prostu są w gazie i wydaje się, że na taki szlagierowy pojedynek to najlepsza pora. Dodatkowo pełna mobilizacja bo mecz przy swoich trybunach i z transmisją na TVP Sport i chęć wygrania pierwszego meczu derbowego w tym sezonie. Tyszanie natomiast zmagają się z wirusem grypy żołądkowej i nie wiadomo w jakim składzie przystąpią do meczu. W Sanoku zaprezentowali się słabo spodziewałem się po nich zdecydowanie więcej, a przez wirus mecz kończyli na niecałe 3 piątki. Nawet jak się wyleczą to w optymalnej formie nie będą. Zatem Unici.. jak nie teraz to kiedy ?
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Crvena
Typ: Marjanovic over 14.5
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Daję w Pinnaclu bo mają najniższą linie (Bet 365 ma 15.5). Za analizę powinno starczyć to http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-11-2014-czwartek-115542-2.html#post4920995. Dodam, że w Valencii są niby centrzy, ale Dubljevic jest centrem tylko z nazwy natomiast Loncar i Lischuk nie mają takiej obrony (ani umiejętności ani warunków fizycznych), żeby móc zatrzymać Bobana. Wczoraj było na zawodników overowo (trafione 4/4) i bardzo dziś, że Boban podtrzyma tę passe.

✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom