>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.12.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa (-1)
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wczorajsza Valencia do przodu. Na dzisiaj wybieram Legię z prostego względu. Rado wrócił na szlak. W poprzedniej kolejce jeszcze nie miał dużego wpływu na grę, ale obstawiam że już jutro Górnik będzie miał z nim ciężko. Do zakończenia przedłużonej rundy jesiennej zostało naprawdę niewiele. Trener Berg wykonał swój plan i wychodząc z grupy Ligi Europy oraz pewny pierwszy plac na zakończenie rundy jesiennej. Obstawiam że jutro wyjdzie najmocniejszy skład Legii jako że swoje spotkanie z Trabzonsporem rozegrają 6 dni później. Nie będzie więc potrzeby rotowania a warto ugrać jak najwięcej w lidze przed wiosną aby w lutym &quot;nie zaprzątać sobie głowy ligą&quot; i skupić się na Europie. Górnik z drużyny o najsolidniejszej obronie jaką mogli sie pochwalić na początku sezonu przeistoczył się w twór który traci notorycznie bramki od dobryh dwóch miesiecy. Warto wspomnieć o porażkach 0:słą, 2:4 z Podbeskidziem czy ostatnio 0:3 z Lechem. Widoczny jest brak Augustyna w defensywie. Troche bełkot mi wyszedł ale podsumowując:
-Legia wyjdzie najmocniejszym składem
- Górnik bez Augustyna traci płowę wartości w defensywie
-Legia bedzie chciała uzyskać bezpieczna przewagę na wiosnę
- Radović po przetrenowanym tygodniu wyjdzie na głodzie
Jak dla mnie spokojnie pokryty zostanie handicap na Legie.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Mexico PO
Godzina: 2:00
Spotkanie: Toluca - Tigres
Typ: DW 1:1
Kurs: 5
Bukmacher: expekt
Analiza:
Za kilka minut rozpocznie sie kolejne spotkanie play-off w lidze meksykanskiej. Lidze ktora notuje wysoka skutecznosc remisów (33%) i małej ilości goli. Toluca ledwo sie zakwalifikowała, ale dlatego ze jest scisk w tabeli. Tigres zdobylo wiecej pktów i jednak w ich kierunku bym szedł w tym meczu. Tigres tez nie przegralo meczu wyjazdowego, ale na 9 az 6 razy remisowali. Poza tym ostatnie wyniki: 1:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0. Wszystko gdzieś sie kręci w okolicach remisów i z reguły 1:1. Toluca podobnie. Na 10 ostatnich meczów remisowali az 5 razy, z czego 4 1:1 i raz 2:2. Jesli przegrywali to jedną bramką. Obie mają praktycznie równe bilanse bramkowe i są dodatnie, więc powiedzmy że 0:0 odpada. Mysle, ze koncowo bedzie to jednak remis 1:1 lub 2:2, lub w tych okolicach. Na początku chciałem typowo X/2 postawić, ale jakoś widzę powtarzalnosc tych 1:1.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Dortmund-Hoffenheim
Typ: Borussia 1 golem
kurs 4.00
Buk Unibet
Godz: 20:30
Analiza: Witam, na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z Niemieckiej Bundesligi, w którym zamykający ligową klasyfikację Borussia Dortmund podejmowała będzie na swoim stadionie ekipę Hoffenheim , który w tej chwili jest na 7 miejscu. W dotychczasowych spotkaniach borussia zdobyła zaledwie 11 punktów, goście maja ich 20 , Postanowiłem zagrać tutaj na zwycięstwo gospodarzy , ponieważ nie uważam żeby tak klasowy zespół jakim jest Dortmund nie poradził sobie z raczej przeciętnie grającym na wyjazdach zespołem Hoffenhaimu, ktory w na wyjazdach do tej zdołał uzbierać 6 punktów, dwa ostatnie spotkania wyjazdowe popularnych wieśniaków to wysokie porażki z Bayernem oraz Borussia Moenchegladbach , ogólnie od 4 spotkan brak wygranej w meczu wyjazdowym tutaj też raczej nic się nie zmieni, ponieważ gospodarze jak nigdy potrzebują punktów , już nie mówimy tutaj o grze w europejskich pucharach ,ale trzeba jak najszybciej uciekać ze strefy spadkowej według mnie jest to dobre spotkanie, aby ekipa gospodarzy w końcu zaczęła serie zwyciestw , tym bardziej że w lidze mistrzów jest to zupełnie inny klub, ja zagram na zwyciestwo Zółto czarnych.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Juventus
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnio Fiorentina prezentuje niezły poziom notując trzy zwycięstwa z rzędu, z Guingamp, Veroną oraz Cagliari w ostatniej kolejce (4:0). Juventus zaś notuje jeszcze dłuższą serię bowiem Turyńczycy nie przegrali od sześciu spotkań (29.10.2014 z Geoną). A zatem ich seria trwa dosyć długo, a dziś ciężki rywal przed Starą Damą. Fiorentina według mnie ma na prawdę świetną pakę i dziwię się dlaczego nie biją się oni przynajmniej o ligę europejską (na razie). Strata może nie jest duża (19 punktów, a potrzeba przynajmniej 22 na razie) ale jednak spotkania na szczycie trzeba wygrywać, żeby liczyć się w walce o te czołowe miejsca, więc takiej drużynie nie przystoi przegrywać z Sampdorią (przynajmniej nie 3:1), czy z Lazio. Bo porażki 1:0 czy 2:0 z Napoli oraz Romą, można jakoś przeżyć... nawet tą sprzed ponad miesiąca z Lazio (2:0), ponieważ gracze gości wówczas byli w niesamowitym gazie (i Fiorentina nie istniałą na boisku). Jednakże ja nie o historii, a o przyszłości i to bliskiej przyszłości, ponieważ już dziś wieczorem lider Serie A oraz potentat do europejskich pucharów zmierzą się w bezpośrednim pojedynku we Florencji. Nie będę nawiązywać do faktu, że Fioletowi spisują się w domu gorzej niż na wyjazdach, ponieważ tak jak można wywnioskować z podanych przeze mnie meczy (wszystkie w domu) Fiorentina miała u siebie same ciężkie spotkania, natomiast na wyjeździe dostawała outsiderów i średniaków. Dziś kolejny test dla graczy Montelli i jestem w stanie rzec, że dziś powalczą oni z Juventusem, z kilku powodów. Pierwszym z nich jest mała zadyszka, w ostatnim spotkaniu, którego fragmenty oglądałem (piękna bramka Pirlo) Torino do końca meczu walczyło i w obronie po prostu dawało sobie radę, Tevez był bezradny (no może nie przesadzajmy, ale nie było mu łatwo) no i cóż tak jak napisałem w nawiasie Pirlo klasa. Kolejnym argumentem jest to, że Fiorentina musi zacząć w ważnych spotkaniach zdobywać punkty, ponieważ bój o europejskie puchary jest zacięty i pomimo, że to dopiero początek sezonu to ja wiem, że w tym momencie zespoły do Interu będą się liczyć w walce o awans (napisał bym do Verony lub Palermo bo te ekipy mają potencjał tak jak Cagliari, Torino czy nawet Atalanta, ale nie oszukujmy się kogoś w tej lidze trzeba lać i nie wszyscy mogą wygrywać). Trzeci argument to, to że Fiorentina ma więcej czasu do regeneracji w związku z tym że LE gra w czwartek, zaś Juventus we wtorek. Jest to oczywiście ukłon w stronę graczy Starej Damy, że grają oni w piątek a nie tak jak Roma w sobotę, ale w głowach graczy będzie trochę takie przeświadczenie, że powalczyć powalczymy, ale w niektórych sytuacjach możemy odpuścić. To nie znaczy, że Juve nie zagra o pełną stawkę, to znaczy jedynie, że jest w tym aspekcie (gra o pierwsze miejsce w grupie oraz $$) Fiora ma szansę postawić się. Wszystkie te argumenty oraz tekst, żeby powiedzieć tylko jedno słowo: &quot;remis&quot;. Tak sądzę, że będzie, aczkolwiek nie wykluczam bramek oraz jakiejś niespodzianki względem wyniku który typuję przed-meczowo. W związku z tym, że już prawie weekend to zapewne zasiądę przed ekranem i obejrzę to spotkanie. Więc w razie czego zapraszam do mojego działu/tematu na forum, gdzie ewentualnie pokuszę się o jakiś typ.
✅230
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: :siata: POLSKA: Orlen Liga Kobiety - Kolejka 10
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rzeszow K - Bydgoszcz K
Typ: Bydgoszcz K
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Właśnie takie spotkania uwielbiam. Wysoko zawyżony kurs na gospodarzy i niepewność przyjezdnych, którzy ostatnio słabo sobie radzą. Co tu dużo mówić, Bydgoszczanki na wyjeździe, zła passa od dłuższego czasu plus problemy w zgraniu się przeciwko ekipie z Rzeszowa, która u siebie też nie najlepiej. Obie ekipy mają naprawdę bardzo słabe wyniki, jak można zobaczyć w tabeli zajmują 11 i 12 miejsce. Jeśli ekipa z Bydgoszczy będzie chciała przełamać się, to właśnie teraz ma najlepszy moment na to. Moim zdaniem wynik w tym spotkaniu to 50 na 50 i dlatego warto pograć na przyjezdnych, którzy naprawdę mogą zaskoczyć.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ZEA
Godzina: 16:30
Spotkanie: Al Ittihad Kalba - Al Ain
Typ: obie drużyny strzelą gola: NIE
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj uderzam do Zjednoczonych Emiratów Arabskich gdzie najgorsza drużyna ligi zmierzy się z ligowym średniakiem.
Al Ittihad ma kiepski okres. Przegrywają niemal wszystko jak leci i to z reguły dość wysoko.
Al Ain grają nieźle. Do wicelidera tracą ledwie cztery punkty więc pozycja w tabeli nie do końca pokazuje ich możliwości.
Chciałem pograć jakiś HA ale nic ciekawego nie widzę, więc wybrałem typ który jest bardzo prawdopodobny jeżeli przeanalizujemy formę strzelecką zawodników Al Ittihad w tym sezonie. Ostatnie pięć spotkań tej drużyny u siebie, to zaledwie dwie bramki strzelone ekipie z miejsca przedostatniego w lidze. Defensywy innych były dla zawodników tej drużyny nie do przejścia. Biorąc pod uwagę formę Al Ain nie wydaje mi się, żeby przełamanie strzeleckiej niemocy przyszło u gospodarzy dzisiaj. Oczywiście Al Ain może zlekceważyć rywala i na początku meczu lub przy wysokim prowadzeniu zbyt mocno rozluźnić obronne szyki. Jednak kurs na zero po stronie gospodarzy jest wysoki, a sytuacja mocno prawdopodobna, więc pobieram.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: ACF Fiorentina - Juventus FC
Typ: over 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na początek 14.kolejki Serie A lider rozgrywek Juventus Turyn na Stadio Artemio Franchi w hicie tej serii gier zmierzą się z Fiorentiną. Faworytem oczywiście jest Juventus, który wygrał 11 z 13 meczów w tym sezonie ale na pewno dziś czeka ich ciężkie zadanie bowiem Viola ostatnio zaczęli wygrywać (3 mecze z rzędu) i na pewno dziś tanio skóry nie sprzedadzą.
Mnie w kursach na to spotkanie zastanawia, wysoki kurs na over 2.5 goli. Owszem w ostatnim czasie zbyt często nie notowaliśmy overów w starciach obu ekip, choć bywały wysokie wyniki na Stadio Artemio Franchi jak 4-2 czy 0-5. Z drugiej strony Juventus w tym sezonie to najskuteczniejszy zespół w Serie A - 30 goli, a Fiorentina jak już wspomniałem w 3 ostatnich spotkaniach zdobywała minimum 2 gole (w ostatnim meczu wygrali 4-0 z Cagliari).
Jeśli chodzi statystyki to Juvetnus w tym sezonie zanotował 6 overów 2.5 goli, natomiast Fiorentina 5. Jak już jednak wspomniałem ostatnio Viola jest w nieco lepszej formie, co przekłada się na wyniki oraz zdobywane bramki. W 7 ostatnich meczach (licząc wszystkie rozgrywki) Fiorentina zanotował 5 overów 2.5 goli. Juventus natomiast również ostatnio sporo bramek zdobywają, w 6 ostatnich spotkaniach zdobywali 2 lub więcej goli w meczu (z 6 tych spotkań 4 zakończyły się overem 2.5 goli).
Jeśli chodzi o nieobecnych to Massimiliano Allegri musi sobie radzić bez Lichtsteinera (kartki),Barzagliego, Caceresa, Asamoah, Romulo i Marrone. Vincenzo Montella natomiast musi sobie radzić bez Rossiego, Pasquala i Lupatellego.
Podsumowując uważam, że dziś czeka nas naprawdę dobre spotkanie, dwóch ekip, które ostatnio są w wysokiej formie i zdobywają sporo bramek. Myślę, że wbrew statystykom i historii spotkań będzie to mecz w którym padnie kilka bramek, wszak w obu ekipach mamy naprawdę znakomitych zawodników w formacji ofensywnej jak Cuadrado, Gomez, Vidal, Tevez czy Llorente.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Randers vs Sonderjyske
Typ: Obie druzyny strzela gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Przed nami 17 kolejka w dunskiej superlidze.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmuja obecnie wysokie drugie miejsce,do prowadzacego Midtjylland traca 10 punktow,z kolei nad trzecim w tabeli zespolem Kopenhagi maja tylko punkt wiecej.
Ostatnie ich mecze to 4 wygrane ligowe i porazka,zespol prowadzony przez Colina Todd&#39;a byla lepsza od Odense (3:0),Esbjerga (3:2),Vestsjaellandu (1:0) i Hobro (1:0).
Lepszy okazal sie zespol Broendby,ktory wygral u siebie 1:0,miedzy czasie Randers rywalizowal jeszcze w meczu pucharowym,gdzie wymeczyli zwyciestwo po dogrywce z Silkeborgiem.

Mecze u siebie.
Po 7 rozegranych meczach bilans jest nastepujacy :
5 wygranych
remis
porazka

gole - 10:5

Goscie zajmuja 9 miejsce i nad strefa spadkowa maja 5 punktow przewagi,do drugiego w tabeli Randers,zespol traci 11 punktow.
Ostatnie ich mecze ligowe to jedno zwyciestwo,3 remisy i jedna porazka,co ciekawe rowniez jak rywale,Sonderjyske tez przegral w Kopenhadze przegrywajac 0:1 z Broendby.
Zespol prowadzony przez Larsa Sondergaard&#39;a byl lepszy od Odense,z ktorym wygral 2:1.
Punktami dzielili sie z Midtjylland,Kopenhaga i Esbjerg,a wiec z solidnymi ekipami.
Zespol ten gral w pucharze krajowym,gdzie pokonal 3:0 Varde IF Elite,a wiec druzyne grajaca w odpowiedniku 3 ligi.

Mecze wyjazdowe :
Po 8 spotkaniach bilans jest nastepujacy :

2 wygrane
4 remisy
2 porazki

gole - 9:9

Faworytem wydaja sie byc gospodarze,lepsza forma i wlasny stadion ale nie mozna lekcewazyc gosci,ktorzy pokazuja ostatnio,ze z silniejszymi druzynami potrafia zdobywac punkty.

Ostatnie wyniki pomiedzy Randers a Sonderjyske :

1:1
0:2
2:0
0:0
0:0
0:0
3:1

Jak widac btsow jak na lekarstwo..dzisiaj jednak spodziewam sie innego spotkania,z obu stron spodziewam sie bramek,fajny kurs na ten zaklad a wydaje mi sie,ze bramki byc powinny no ale zobaczymy po meczu..
⛔100
 
T 2

typypilkanozna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17.00
Spotkanie: Gaz Metan-FC Brasov
Typ: X
Kurs: 3,3
Bukmacher: Bet365
Analiza: witam wszystkich. Dzisisaj pewnie oczy wszystkich beda skierowane na mecz Fiorentiny z Juventusem. Nie ukrywam ze tez dzis obejrze. Ja wybralem dla was mecz ktory mnie bardzo zainteresowal jest to spotkanie z ligi Rumunskiej miedzy 14 w tabeli Gaz Metalem a 10 FC Brasov. Mecz moze z malym ladunkiem emocjonalnym ale kto wie????? wczoraj tez nikt sie nie spodziewal ze mecz Cagilari-Modena bedzie takim pieknym widowiskiem. Gospodarze bilans u siebie 2-4-2 i ostatnio porazka i 3 remisy. Bilans gosci na wyjazdach 2-3-3. Najciekawsze jest to ze w 14 meczch miedzy tymi druzynami padlo 8 remisow i 6 wygranych druzyna FC Brasov. Jeszcze ani razu na 14 meczy Gaz nie wygral z druzyna FC Brasov. Dzis bedzie podobnie i mecz zakonczy sie podzialem punktow
⛔100
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Chenniyan - Goa
Typ: 1
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Przedostatnia 13 kolejka indyjskiej do tego hit na ten moment lider Chenniyan kontra wicelider Goa.
Goście odstatnio odpalili na pięć spotkań cztery wygrane ale 3 były u siebie.Od czterech spotkań nie stracili bramki.Liderem niewątpliwie jest w tej chwili Czech Slepicka z czterema golami.Także ich obrońca Andre Santos ma ich trzy.
Chenniyan prowadzone przez grającego trenera czyli słynnego włoskiego obrońcy Materazziego.Najskuteczniejsza ekipa w tej lidze zdobyli 21 bramek.Mają kim grać w ataku jest lider ligi Elano z 8 bramkami do tego Mendoza 4 bramki i młody Bruno Plessiar 3 bramki.Obrona też mocna oprócz Materazziego jest Mendy , Nesta i Silvestre.Ekipa mocna i liczę na to że po tym spotkaniu Chenniyan powiększy swoją przewagę do 7 punktów i zapewni sobie mistrzostwo.
⛔100
 
matush892 2

matush892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Chenniyan - Goa
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.
Dzisiaj mecz na szczycie ligi emerytów, kolega powyżej ladnie opisał oba zespoły ja jednak bał bym się wskazać zwyciestce tego meczu, tutaj jest wszystko możliwe, jak w każdym meczu zresztą. Zdaża mi się co jakiś czas obejrzeć ten radosny futbol ligi indi, i czasami mam wrażenie że chłopaki grają o to kto wyżej kopnie piłke. Jedno można zaobserwować remis do przewy pada w tej lidze bardzo często nie zależnie od tego jakie zespoły grają. Spowodowane może to być podeszłym wiekiem zawodników, którym wystarcza sił na 1 połowe a nie na cały mecz, w drugiej polowie opadają z sił i worek z bramkami sie rozwiązuje. Ja gram dzisiaj remis do przerwy, mozna sie pokusic o 0-0 w całym meczu, aczkolwiek w 2 połowie moga paśc jakieś bramki.
Powodzenia ;)

TRUE STORY !
⛔100
 
A 12

averadziu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik - Legia
Typ: Drużyna gości - Liczba bramek over 1,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: BETSSON
Analiza:

Zaczynamy 18 kolejkę Ekstraklasy. Górnik podejmuje dziś Mistrza Polski - Legię. Wygrana Legii bezdyskusyjna ale typ dziś trochę inny. Legia strzeli min 2 gole. Do gry wraca Rado, Sa w wybitnej formie i to samo Duda. Żyro, Kosa, Sagan czy Kucharczyk to kolejni ofensywni zawodnicy, którzy dziś zagrają (na zmianę). Siłę rażenia Legia posiada ogromną. ostatnie 2 potyczki na stadionie Górnika to 3 strzelone bramki więc i tym razem nie powinno być problemu. Liczę, że Legia szybko strzeli gola a potem dobije gospodarza jeszcze min jednym.
TYP DNIA

✅
83
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - POLSKA, T-MOBILE EKSTRAKLASA
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz – Śląsk Wrocław
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Buk: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
W inaugurującym rywalizację w 18. kolejce T-Mobile Ekstraklasy spotkaniu, Zawisza Bydgoszcz na własnym stadionie podejmował będzie Śląsk Wrocław. Dla obu ekip będzie to mecz o przełamanie słabej passy.
W przypadku gospodarzach mówimy o tym cały czas, Zawisza w niczym nie przypomina rewelacji z poprzedniego sezonu. Moim zdaniem gdyby nie podział punktów to chyba pierwszego spadkowicza byśmy już znali. W klubie rozpoczęły się już się ostre porządki, jakimś światełkiem w tunelu mogą być dwa ostatnie remisy oba na wyjeździe najpierw remis 2:2 z Koroną oraz 0:0 z Jagiellonią. Jednak tak naprawdę to dziś będzie prawdziwy test dla zespołu. Powrót do domu jest na pewno plusem bo z 9 punktów zdobytych do tej pory 7 wywalczonych zostało tutaj, to i tak jest najgorszy bilans w lidze. Problem Zawisza są dwa bardzo proste nieskuteczność bo trzeba sobie jasno powiedzieć stwarzać i dochodzić do sytuacji bramkowych potrafią, drugi to defensywa mnóstwo bramek traconych w głupi sposób jest poprawa w tym aspekcie gry ale minimalna. Dziś defensywa będzie miała dużo pracy bo przyjeżdża zespół który potrafi zdecydowanie atakować i to bardzo kombinacyjnie.
Śląsk jest na pewno rewelacją sezonu nikt nie przypuszczał ze zespół który raczej musi oszczędzać będzie grał tak atrakcyjną piłkę. Duża zasługa w tym Pawłowskiego, który poukłada ten zespół na każdym szczeblu. Defensywa która była ich problemem jest znacznie pewniejsza, kreatywność w ofensywie jest za to ogromna odblokował się Paixao, szkoda że brat Marco jest ciągle kontuzjowany, Pich razem z Milą to dwa różne światy jeśli chodzi o poprzedni sezon. W ofensywie potrafią zagrać kombinacyjnie, potrafią pograć dośrodkowaniami oraz nie boją się strzałów z daleka. Główny jednak mankament zespół to wyjazdy gdyby nie one to byliby teraz liderem, w głównej mierze gubią gdzieś tą pewność w defensywie z 20 bramek straconych aż 16 pochodzi z meczów wyjazdowych to jest średnia dwie bramki na mecz ale z drugie strony są skuteczniejsi. Cztery ostatnie spotkania to tylko trzy punkt sam trener przyznaje że jego zespół dopadł kryzys fizyczny ale jak zaznacza dziś jego zespól będzie gotowy by walczyć o komplet punktów i powrót na fotel wicelidera.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: : ⚽ ANGLIA: Championship ⚽
Spotkanie: Fulham - Watford
Typ: x
Kurs: 3.60
Buk: Bet365
Godz. 20:45
Analiza:
W tym meczu skłaniam się ku remisowi . Fulham powoli ale skutecznie odrabia straty z poczatku sezonu i idzie im coraz lepiej ,Watford jest na przeciwnym biegunie ponieważ początek sezonu był bardzo dobry , a teraz notuja już w ostatnich czterech meczach porazke . Ostatnie zwyciestwo z Millwall zaliczyli na własnym stadionie , ale o tym juz kiedys pisałem ze ta druzyna na wyjazdach gra bardziej defensywnie i te porazki nie były jakieś ogromne bo minimalne , jednym golem . Fulham pokazuje ze ma jaja bo ostatnio zwyciestwo z Brighton na wyjezdzie , oraz porazka z duzo wyzej sklasyfikowanym Brentford tylko 2:1 gdzie to Fulham wyszło na prowadzenie w ~60 minucie i bramke na 1:1 stracili w 81 , a mecz przegrali w doliczonym czasie gry. Nie szczescie Watford musi się odwrocic , nie licze tutaj na zwyciestwo odrazu , ale remisik . Pomimo ostatniego piachu ze strony Watford i dobrej formy w ostatnich meczach Fulham , jakos wychodzi mi na podział punktów w tym meczu .
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos - Neptunas
Typ: over 151,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betathome
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie euroligi i wg mnie over któy siądzie spokojnie, głownie za sprawą gospodarzy którzy u siebie są mocno ofensywni. Neptunas raczej tytanem brony nie jest i też bardziej odpowiada mu grane szybkich akcji z kontry, co jest wodą na młyn Olympiakosu. Pierwszy mecz zakończył się tych drużyn dogrywką i sporą liczbą punktów dzisiaj takiego scenariusza nie przewiduje , za to liczę na jeszcze większą liczbę punktów. Jak dla mnie dobry mecz do grania overka. Powodzenia
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina-Juventus
Typ: Juventus wygra i obie strzela
Kurs: 4.50
Bukmacher: expekt
analiza:
Cóż tutaj dużo pisać. W tym sezonie Juventus nie ma sobie równych w lidze, tylko Roma stara utrzymać ich tempo, ale zapewne i oni za jakiś czas &quot;spuchną&quot;.
Stara Dama na 13 spotkań tylko dwa razy traciła punkty.
W ostatniej kolejce co prawda 3 punkty uratowali w ostatnich sekundach, ale był to pojedynek derbowy, a takie rządzą się swoimi prawami. Wcześniej na własnym boisku rozbili Parmę 7-0, by następnie pojechać do Rzymu i ograć Lazio 3-0.
Fiorentina zajmuje 8 pozycję w lidzę i jedyne o co mogą powalczyć w tym roku to 3 miejsce dające awans do LM. Co prawda wygrali oni dwa ostatnie spotkania wyjazdowe, lecz na własnym stadionie radzą sobie kiepsko. Zdobyli zaledwie 8 punktów przed własną publicznością. Przegrali m.in. z Lazio i Napoli czyli głównymi kandydatami do zajęcia miejsc 3-4 na koniec sezonu.
Typuję tutaj wynik 1-2, 1-3 dla przyjezdnych. Myślę, że ekipa Tevez, Llorente, Pirlo staną na wysokości zadania i wygrają spotkanie, a po drugiej stronie Cuadrado, Gomez i Pizzaro. Gole gwarantowane. Pozdrawiam
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Hoffenheim
Typ: pierwsza połowa - over 1,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszy wieczór, o ile nie mamy żadnych planów na otwarcie weekendu, warto spędzić na meczu otwierającym 14. kolejkę w Bundeslidze, bo zapowiada się on naprawdę ciekawie. Borussia Dortmund znajdująca się na samym dnie tabeli, zagra z nieźle spisującym się w tym sezonie Hoffenheim. Jak widać choćby w typach dnia, zdania co do tego meczu są podzielone, każdy może wybrać coś dla siebie. Ja osobiście w tym sezonie przerobiłem sporo betów z BVB, ze zmiennym szczęściem. Co myślę o tym meczu- Borussia mimo wszystko jest faworytem. Zgadza się, że widzimy dwie inne drużyny w LM i Bundeslidze (choć ostatnio i w LM zagrali słabo), ale ta właśnie LM pokazuje prawdziwy potencjał tej drużyny, do którego w lidze na razie się jeszcze nawet nie zbliżyli (no może wyłączając świetną pierwszą połowę z Bayernem). Problem na pewno po części tkwi w głowach, ale też natłok meczów może tu robić swoje. W tym tygodniu jednak LM nie było i trener Klopp mógł lepiej przygotować drużynę do tego meczu, co nie znaczy, że jest tak kolorowo. Kontuzje cały czas nie omijają drużyny z Westfalii, a nieobecność Marco Reusa to ogromne osłabienie. Z drugiej strony część zawodników wróciła już właściwie do zdrowia- Hummels, Sahin, a także Kuba Błaszczykowski.
Teraz parę słów o Hoffenheim. Sezon zaczęli bardzo dobrze, długo byli w ścisłej czołówce tabeli, ale przyszedł mały kryzys, przegrali 3 mecze z rzędu i spadli trochę w tabeli. Ostatnio jednak udało się pokonać Hannover 4:3, co daje w tej chwili 7. miejsce, ze stratą tylko 3 punktów do 3. miejsca. Pytanie czy ten mecz przybliży ich do czołówki, czy do środka tabeli?
BVB to dla mnie faworyt w tym meczu, powinni się wreszcie odbić od dna, bo gorzej i tak już być nie może. Z drugiej strony tyle razy już zawodzili, że i teraz nie można tego wykluczyć. Kursy na pewno nie zachęcają do stawiania pieniędzy na BVB i nie dziwi mnie, że w związku z tym sporo osób szuka tu kolejnej niespodzianki. Dlatego ja też obieram inny kierunek. Widzę sporą szansę na co najmniej 2 bramki w pierwszej połowie, bo liczę że gospodarze wyjdą na ten mecz od początku z jasnym celem zwycięstwa, co może owocować sporą liczbą sytuacji podbramkowych po obu stronach boiska. Mają powody, żeby dać kibicom trochę radości, więc liczę, że nie będzie tu męczarni w stylu ostatniego meczu u siebie z Gladbach, a Hoffenheim też może z tego skorzystać. Najprędzej typowałbym do przerwy wynik 1:1, ale niech będzie i inny, byle na +. Ja próbuję.
⛔100
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Hoffenheim
Typ: Dortmund Handi -1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betsafe
Analiza:Ostatnio już myślałem nad postawieniem Dortmundu w meczu wyjazdowym z Eintrachtem ale się powstrzymałem, wyszło mi to na dobre. Dziś z kolei idę mocno w stronę Borussi. Zła passa złą passą, ale trzeba ją przerwać, musi to się stać dziś, przed własną publicznością, która też już straciła cierpliwość. Myślę że chłopaki będą dziś gryźć trawę i zaczną po mału piąć się w górę tabeli. Spodziewam się pewnego zwycięstwa Borussi mimo tego że z &quot;Wieśniakami&quot; gra się zawsze nie wygodnie.
ZWROT
 
T 5

tomekwol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, PHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Unia Oświęcim - GKS Tychy
Typ: Unia Oświęcim
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Ja dzisiaj szukam niespodzianki w meczu podwyższonego ryzyka jakie uważa się spotkania pomiędzy obiema drużynami. Dobra forma gospodarzy o czym świadczą 4 zwycięstwa z rzędu w tym na trudnych terenach jakimi są Nowy Targi i Sanok. Po prostu są w gazie i wydaje się, że na taki szlagierowy pojedynek to najlepsza pora. Dodatkowo pełna mobilizacja bo mecz przy swoich trybunach i z transmisją na TVP Sport i chęć wygrania pierwszego meczu derbowego w tym sezonie. Tyszanie natomiast zmagają się z wirusem grypy żołądkowej i nie wiadomo w jakim składzie przystąpią do meczu. W Sanoku zaprezentowali się słabo spodziewałem się po nich zdecydowanie więcej, a przez wirus mecz kończyli na niecałe 3 piątki. Nawet jak się wyleczą to w optymalnej formie nie będą. Zatem Unici.. jak nie teraz to kiedy ?
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Crvena
Typ: Marjanovic over 14.5
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Daję w Pinnaclu bo mają najniższą linie (Bet 365 ma 15.5). Za analizę powinno starczyć to http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-11-2014-czwartek-115542-2.html#post4920995. Dodam, że w Valencii są niby centrzy, ale Dubljevic jest centrem tylko z nazwy natomiast Loncar i Lischuk nie mają takiej obrony (ani umiejętności ani warunków fizycznych), żeby móc zatrzymać Bobana. Wczoraj było na zawodników overowo (trafione 4/4) i bardzo dziś, że Boban podtrzyma tę passe.

✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom