>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.12.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na piątek - 5. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
michas16 156

michas16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina, Premier League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dynamo Kijów – Metalurg Donieck
Typ: Dynamo Kijów -1
Kurs: 2.00
Bukmacher: betclic
Analiza:
Na dzisiejszą analizę wybrałem zaległe spotkanie Ukraińskiej 1 ligi. Lider z Kijowa na własnym boisku będzie podejmował zespół Metalurga. Goście zajmują 10 pozycję w ligowej tabeli. Dynamo w tym sezonie jeszcze bez porażki, mają świetny bilans 10-3-0, do tego dużo strzelają średnio 2,3 bramki na mecz i jakby tego było mało stracili tylko 7 bramek. Krótko mówiąc pod tym względem dorównuje im tylko jeden zespół z Doniecka jednak nie Metalurg a Shakhtar. W świetnej formie znajdują się między innymi Andriy Yarmolenko, Dieumerci Mbokani, Jeremain Lens czy też Miguel Veloso. Z tyłu mogą liczyć na doświadczonego kapitana Shovkovskiego a w obronie Dragovic i Khacheridi. Do tego dochodzi szeroka ławka w składzie, której znajduje się legenda ukraińskiego napadu Oleg Gusev czy też chociażby Łukasz Teodorczyk. Same personalia czynią z nich na prawde silny zespół. W lidze Europy z pewnym awansem prowadzą w grupie. W 21 ostatnich spotkaniach przegrali tylko raz (!), 3-0 na wyjeździe z duńskim Aalborgiem. Jeśli chodzi o Metalurg to najbardziej w pamięci zapadł mi mecz derbowy z Shakhtarem. Wygrali oni bowiem 2-1 na własnym stadionie z odwiecznym rywalem. Skład mają oparty głównie na krajowych zawodnikach, jednakże z bardziej rozpoznawalnych piłkarzy można wyróżnić Juniora Moraesa z Brazyli oraz Djordje Lazica z Serbi. Faktem, który przemawia za Dynamem jest to, że w tym stuleciu nie przegrali oni na własnym stadionie z Metalurgiem. Myślę, że będzie to mecz bez większej historii, a drużyna z Kijowa, która jest zdecydowanym faworytem, wygra go co najmniej 2 bramkami i umocni się na pozycji lidera.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Typ: over 2.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Może i w tym sezonie kursy na overy bramkowe nie są już aż tak przekonujące, jak w zeszłym sezonie, lub nawet na początku tego, gdzie linia siegała nawet do 2.50 w niektórych meczach, ale w przypadku tego pojedynku i tak jestem pozytywnie zaskoczony, bo kurs powyżej 2.00 lub w tych okolicach jest moim zdaniem nieco zawyżony i po prostu trzeba z tego powodu szybko korzystać, bo myślę, że do jutra kursy poleca w dół. Podobnie stawiałem w poprzednim sezonie, gdzie Legia wygrywała 3:0 i 3:2 w Zabrzu. Nie będę się dużo rozpisywał i podam konkrety. Tak jak kolega wspomniał w poście powyżej, Górnik mimo 2 zwycięstw w 3 poprzednich kolejkach nie grał na miarę swoich oczekiwań i w Poznaniu został doszczetnie zlany przez Lecha, przegrywając 3:0. Gdzie szukać pozytywów, na pewno w grze w ataku, Zachara pomału wraca do dobrej dyspozycji z poprzedniego sezonu i jeśli ma dobra sytuacje to nie zawiedzie. Gorzej wygląda to już w obronie, która w ostatnim czasie jest strasznie dziurawa i trener szuka różnych sposobów, aby załatac ten problem. Kadra Górnika na to spotkanie w porównaniu do ostatniego spotkania nie ulegnie zmianie, w składzie również nie powinno być wielu roszad. Czy Górnik będzie w stanie zatrzymać Legię? Obiawiam się, że nie nastąpi to jutro, niby Legia gra na kilku frontach, ale zadyszka, jeśli nastąpi, to dopiero w przyszłej kolejce w łęcznej, gdzie Legioniści przystapią do spotkania po ciężkim boju LE z Trabsonsporem. Jednak, jesli chodzi o jutrzejszy mecz to bardziej przekonuje Mnie kurs na over, aniżeli typowanie zwyciescy spotkania. Legia w ostatnim czasie w przyzwoitej formie, w przeciwieństwie do kibiców stołecznego zespołu, ale to temat na osobną dyskusje. W poniedziałek Legia pokonała Cracovie 2:0 bez namniejszego wysilku. Cieszy na pewno powrót po dłuższej przerwie lidera zespołu, Radovica, który zapowiadał, że z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej i jutro również powinniśmy go zobaczyć od pierwszej minuty na boisku. Czemu nie obawiam się o brak goli? Już same historie spotkań przemawiają na korzyść wyniku overovego, gdzie w ostatnich 4 spotkaniach w Zabrzu między obiema drużynami padało sporo bramek. Niby Wojskowi mało tracą bramek w ostatnim czasie, ale też nie są nieomylni, zwłaszcza, że właśnie w defensywie Legia musi grac żelaznym zestawieniem, bo sporo defensorów jest kontuzjowana. O ataku zespołu już nie będę wspominał, wystarczy, że Duda z Radovicem, czy z Orlando Sa zagrają kapitalną akcje i będą bramki, a tak jak wspominałem Obrona w drużynie Górnika jest w ostatnim czasie najsłabszym ogniwem. Legia zapowiada powiększeniem dorobku pkt nad czołówka, zwłaszcza, że w Krakowie Wisła zmierzy się z Lechem, za to Górnik zapowiada walkę, do składu wraca Madej, więc w ataku na pewno będą groźni, czy dadzą radę coś ugrać, będzie o to bardzo ciężko, bo Legia kolejny mecz rozegra dopiero w Czwartek, więc oszczędzania sił nie będzie i jutro wyjdą najmocniejszą 11stką. W Warszawie było 1:1, jednak Legia grała tam w mocno eksperymentalnym składzie. Jutro powinniśmy zobaczyć otwarty mecz z dużą ilością bramek, kurs bardzo fajny, ja w to wchodzę.
Górnik zagra bez: Mariusza Przybylskiego, Dawida Plizgi (zwichnięty bark), Armina Ćerimagicia (diagnoza po kontuzji łydki) i Błażeja Augustyna (kartki).
Legia zagra bez: Dossy Juniora, Tomasza Brzyskiego, Tomasza Jodłowca (kartki)
Przypuszczalne składy wg Legia.net :
Górnik: Steinbors - Sadzawicki, Szeweluchin, Gancarczyk, Magiera - Danch, Sobolewski, Iwan, Jeż, Kosznik - Zachara
Legia: Kuciak – Broź, Astiz, Rzeźniczak (Lewczuk), Guilherme – Vrdoljak, Pinto – Żyro, Duda, Kosecki – Radović
✅103
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 9:40
Spotkanie: Central Coast Mariners - Melbourne Victory
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zwróciłem uwagę na to spotkanie, ponieważ kurs wystawiony na gospodarzy wydawał mi się bardzo wysoki, co zatem idzie, atrakcyjny. Czasem grywałem na Central Coast, stąd też moje zainteresowanie tym meczem.
Po zajrzeniu w statystyki i tabelę, wszystko zrozumiałem ???? Jednak jedno wciąż się zgadza, The Mariners w ostatnich latach byli czołową drużyną w Australii, a w 2013 roku zdobyli nawet mistrzostwo kraju. Dlatego też, kiedyś na nich grałem...
W tym sezonie niestety im się nie układa, w tabeli po 8 spotkaniach zajmują dopiero 7 lokatę z dorobkiem 6 punktów. Zobywając przy tym tylko 5 bramek!! Jedyny plus to obrona, która straciła tylko 10 goli, co jest gorszym wynikiem tylko od trzech zespołów.
Przejrzałem statystyki Central Coast z ostatnich paru spotkań z drużynami z czołówki i nie wyglądali źle. Tworzyli sobie sytuacje bramkowe i to nawet sporo. Z prowadzeniem gry też nie było problemów( posiadanie piłki).
Melbourne to drużyna, która również ostatnimi laty plasuje się w czołówce ligi. Zdobyli również w swojej historii 2 tytuły mistrzowskie.
W tym sezonie jeszcze nie przegrali, z dorobkiem 18 punktów zajmują 2 lokatę( bramki 18-8). W A-league nie doznalii goryczy porażki od 27.04 br.
W dwóch ostatnich bezpośrednich starciach górą byli piłkarze z Melbourne, dwukrptnie wygrywając 3:1.
Wartośc rynkowa obu ekip jest porównywalna, także chłopcy nie powinni zbytnio odstawac od siebie jeśli chodzi o umiejętności.
Tak więc, liczę na przełamanie gospodarzy, którzy nie są tak kiepską drużyną na jaką by wskazywały wyniki, oraz na pierwszą porażkę gości. Może wreszcie przebudzą się napastnicy Cenrtal Coast?, oby. Jest w tym jakiś sens ????
Stawiam na DNB, ponieważ głównie myślę o komplecie punktów, remis jak dla mnie nie wchodzi w rachubę, a grając 1X nie ma nawet 100% zysku. Poprostu warto się ubezpieczyc.
Powodzenia!!
⛔100
 
M 191

mr96

Użytkownik
vs


Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Arizona Coyotes – Los Angeles Kings
Typ: Kings ‘60
Kurs: 2,15
Bukmacher: William Hill
Tej nocy do Glendale przyjeżdżają mistrzowie National League Hockey, Los Angeles Kings. Gospodarze zajmują przedostatnie, 13 miejsce w konferencji zachodniej, z bilansem 6-4-3-13 i dorobkiem zaledwie 23 punktów, a goście 7 z bilansem 11-2-5-7 i dorobkiem 31 punktów. Obydwa zespoły w nienajlepszej dyspozycji – Coyotes wygrali 1 z 5 ostatnich spotkań, a Królowie 2. Mistrzowie mieli jednak ostatnio bardzo trudny terminarz(Predators, Wild, Blackhawks, Bruins), więc biorąc pod uwagę osłabienie brakiem Mariana Gaborika i Slavy Voynova można wybaczyć im te wyniki. W tych spotkaniach pokazywali jednak swoje umiejętności, np. pokonując 2:0 mocną drużynę z Bostonu. 7 miejsce jest jednak poniżej oczekiwań, więc takie spotkania są dla nich idealna szansą na poprawę dorobku. Arizona przegrała u siebie 5 ostatnich spotkań i jest jedną z najgorszych drużyn w NHL. Zespół ten znajduje się w przebudowie i wątpliwym jest, by zdołali przeciwstawić się mistrzom i doprowadzić choćby do dogrywki.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina-Juventus
Typ: Juventus wygra i under 2.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365

Zapraszam na spotkanie inaugurujace 14 kolejke wloskiej Serie A, a zarazem jej hit czyli Fiorentina-Juventus. Stara Dama po nieoczekiwanym odejsciu obecnego juz trenera reprezentacji Wloch-Conte wcale nie zwolnila tempa i obecnie plasuje sie na pierwszym miejscu w ligowej tabeli z 3 punktami przewagi nad druga Roma. Fiorentina na razie nie rozpieszcze kibicow wynikami, bo sa dopiero na 8 pozycji z 19 punktami. Juventus traci bardzo malo goli. Zdecydowana wiekszosc swoich spotkan konczy z czystym kontem, natomiast gospodarze nie imponuja forma strzelecka, poniewaz maja prawie 2 razy mniej zdobytych bramek od swoich rywali. Nie wiem co by sie musialo wydarzyc, zeby goscie przegrali to spotkanie, dlatego o ich zwyciestwo w tym meczu kompletnie sie nie obawiam, a raczej o under 2.5. Mam nadzieje, ze przy pierwszym strzelonym golu Fiorentina za bardzo sie nie odkryje, bo jesli tak to moga nadziac sie na zabojcze kontry, a to przy dotychczas swietnie spisujacej sie ofensywie Starej Damy, a w szczegolnosci najlepszego strzelca Serie A- Carlosa Teveza (9 trafien) moze sie skonczyc wyzszym wynikiem, a nawet pogromem. Powodzenia
⛔100
 
macio106 155,8K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: MMA, Azja, One FC
Godzina: 11:58
Spotkanie: Eduard Folayang (14-4) vs. Timofey Nastyukhin (7-1)
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Niby każdy tak zachwala że Rosjanin to taki dobry zawodnik kończy każdego w pierwszej rundzie. Wielki prospekt Rosjan, że on taki dobry i same och ach. Tylko nikt nie wspomniał o tym że walczył on z debiutantami lub z kelnerami z rekordem ujemnym. Jego rywal Eduard Folayang posiada niebywale dobrą kondycje dzięki czemu toczy walki głównie na pełnym dystansie. Jego rywal tej kondycji nie ma. Filipińczyk nie boi pójść na bezpośrednią wymianę ciosów do tego daje sobie radę również w parterze. Moim zdaniem Folayang spokojnie przeczeka I rundę i szaleńcze akcje Rosjanina by potem zajechać go kondycyjnie i wygrać na punkty.
⛔100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: NY Knicks - Cleveland Cavaliers
Typ: Cavaliers -9 pkt
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

USA, NY Knicks (gospodarze, 4-15) VS. Cleveland Cavaliers (goście, 9-7). Dziś w nocy dojdzie do starcia ekip z 12. i 5. miejsca Wschodniej Konferencji. Mecz odbędzie się w słynnej MSG, jednak w obecnym sezonie przyjezdne drużyny niewiele robią sobie z tego kultowego miejsca - Knicks wygrali TYLKO 3/10 pojedynków na własnym parkiecie, pokonując słabe drużyny Hornets, Nuggets oraz beznadziejnych 76ers.
Typuję wysokie zwycięstwo ekipy z Cleveland, która w najsilniejszym składzie powinna łatwo uporać się z gospodarzami.
⛔100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Juventus
Typ: Juve
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Nie ma dziś łatwiejszego typu, za który można dostać taki kurs! Juve to Juve - podobnie jak w zeszłym sezonie, również w obecnym nie ma sobie równych i tak już zapewne zostanie do ostatniej kolejki. Mieli swój malutki kryzys w październiku, ale to już przeszłość, co potwierdzili odnosząc sześć zwycięstw z rzędu, w których tylko dwaj rywale zdołali im coś ustrzelić (do tego zaliczają się jak zawsze nerwowe derby z Torino). W ogóle w Serie A Juve straciło tylko dwie bramki w meczach wyjazdowych i gracze Starej Damy są najlepsi jak chodzi o mecze w delegacji w lidze. Z kolei Fioletowi u siebie z bilansem 2-2-2 nie zachwycają i nie zmieniają tego faktu ich ostatnie zwycięstwa nad Cagliari czy też Veroną.
Wiek Pirlo nie gra roli, co udowodnił w ostatnich sekundach ostatniego spotkania z ekipą Glika, wciąż prezentując motywację i wysokie umiejętności. Tevez natomiast wypowiada się, że gra najlepiej w życiu, a dobre czasy w Man City to nic w porównaniu z grą w mistrzu Włoch. Obaj panowie są w kadrze na jutrzejszy mecz, a zabraknie jedynie wykartkowanego ostatnio Lichtsteinera oraz kontuzjowanych Asamoah i Romulo, co przed chwilą potwierdzono na stronie facebook&#39;owej Juventusu. Jak pisałem Fiorentina to drużyna środka tabeli z ambicjami na Ligę Europy, a Juve to team, który podobnie jak rok temu, czuje tylko oddech Romy na swych plecach, dlatego takie meczyki muszą wygrywać, by nie tracić przewagi. Nie widzę innego scenariusza niż skromne zwycięstwo przyjezdnych. Forza Juve!
⛔100
 
M 10

markur1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawisza - Śląsk
Typ: 1
Kurs: 3,06
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Zawodzący w obecnych rozgrywkach ubiegłoroczny triumfator Pucharu Polski bydgoski Zawisza podejmie wrocławski Śląsk. Zawisza to nie ten sam zespół co w ubiegłym roku. Po wręcz katastrofalnych wynikach rozpoczął rundę rewanżową od dwóch wyjazdowych spotkań w których to zdołał dwukrotnie zremisować. Nie jest to co prawda rewelacyjny wynik jednak biorąc pod uwagę dyspozycję z pierwszej rundy to spore osiągnięcie. Można by wnioskować, ze gra idzie ku lepszemu. Ślask po bardzo dobrych spotkaniach w ostatnich czterech kolejkach osiągnął trzy punkty. Tak wiec lekka zadyszka wrocławskiego klubu. Na dodatek Śląsk zagra bez Dudu, który nabawił się kontuzji. Obie drużyny potrzebują punktów. Typ dość ryzykowny jednak moim zdanie jest całkiem prawdopodobny.
⛔
100
 
daffyski 51

daffyski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Hoffenheim
Typ: 02
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Drużyna gospodarzy w kryzysie, świadczy o tym miejsce zajmowane w tabeli. Goście są niewygodnym przeciwnikiem, ponieważ jak możemy zobaczyć na H2H, Hoffenheim potrafił zremisować lub nawet wygrać za czasów świetności BvB.
Po tym co gra Dortmund w tym sezonie, śmiało można stwierdzić, że kursy na wygraną gości są zawyżone i raczej wątpie, że gospodarze przełamią jutro złą passe.
⛔100
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Hoffenheim
Typ: Dortmund i under 3,5
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Borussia Dortmund zamyka tabelę Bundesligi...aż ciężko w to uwierzyć, a jednak!

To od kilku lat jest zespół z europejskiego topu, niedawny finalista LM i nie wierzę, że taka sytuacja będzie trwała wiecznie. Czas na ruch w górę tabeli, bo w dół się już nie da. Borussia gra u siebie przed 80-ma tysiącami kibiców, ma genialnego trenera, w zespole w końcu nie ma szpitala, tylko szerokie pole manewru. Jedynym ważnym nieobecnym jest Marco Reus, co prawda nie zagra też Sokratis, ale do składu wrócił Matts Hummels, więc linia obrony jest w końcu optymalna(Schmelzer, Piszczek, Subotic i Matts). Przed nimi zorientowani defensywnie Kehl i Bender. Poza tym wszyscy zdrowi, duże możliwości w ofensywie, wg whoscored na szpicy ma zagrać Aubameyang, a za nim Kagawa i Mhitarian, ale jest jeszcze Ramos i Immobile, Gundogan również ponoć gotowy do gry, także opcji jest mnóstwo.
U gości nie poszaleje Szalai pauzujący za czerwoną kartkę, jest to jakieś osłabienie, bo Węgier dużo grywał i strzelił 3 bramki. Hoffenheim jest na 7 pozycji, ale niewiele mnie to obchodzi, bo to jest zespół o klasę gorszy od dortmundczyków, tutaj w grę wchodzą jakieś bliżej mi nieznane czynniki psychologiczne, które sprawiają, że drużyna radzi sobie świetnie w LM, a w Bundeslidze coś się zacięło.
A propos LM - najbliższy mecz mają u siebie we wtorek, też u siebie z Anderlechtem, także będą mieli 4 dni na regenerację. Poza tym akurat nie w złym przygotowaniu fizycznym tkwi ich problem.
Stawiam na Dortmund, bo jak nie teraz to kiedy ? Zestawiłem to z underem 3,5 goli, bo linia obrony + 2 DP jest w końcu - przynajmniej na papierze - optymalna, a Klopp na pewno marzy o tym, żeby zagrać na 0 z tyłu, nie martwiąc się przy tym o ofensywę.
Powodzenia !
✅
187
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina: 01:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks
Typ: Vancouver Canucks ML
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Vancouver Canucks kontynuują swój trip i dziś wieczorem zawitają do Consol Energy Center, gdzie przyjdzie im się skonfrontować z liderami Metropolitan Division a więc Pittsburgh Penguins. Z reguły takie mecze omija się szerokim łukiem ja jednak widzę dziś szansę na zwycięstwo dla zespołu przyjezdnych. Głównym powodem takiego właśnie wyboru przeze mnie jest stan rosteru Pingwinów na dzisiejszy matchup. Gospodarze będą musieli sobie radzić bez wielu kluczowych graczy m.in. Kunitza, Dupuisa, Letanga (kontuzjowani) i Bortuzzo (zawieszony na dwa mecze za staranowanie Jagra) a także niepewny jest występ Marcela Goca. Wobec takich osłabień roster Canucks prezentuje się o wiele lepiej. Wszak bracia Sedinowie moim zdaniem nie wiele ustępują (o ile ustępują) umiejętnościami duetowi Crosby-Malkin. A nie możne zapominać o takich graczach jak choćby Vrbata czy Bonino i Higgins, którzy bardzo mocno wspierają duet szwedzkich napastników. Oba zespoły są w gazie co pokazują ostatnie wyniki. Penguins nie zwykli przegrywać u siebie ale i Vancouver świetnie sobie radzi na wyjazdach (bilans 10-4-0) a ponadto Orki mają rachunki do wyrównania z Pingwinami. Ostatnie 4 starcia obu ekip kończyły się zwycięstwami zespołu z Pensylwanii ale aż 3 były odniesione po rzutach karnych. Ja po cichu liczę na przerwanie tej passy przez Canucks. Dzisiejsze starcie będzie także ciekawe z racji tego, iż w bramkach obu zespołów wystąpią backupy etatowych bramkarzy obu ekip a więc Greiss i Lack. Jednego jestem pewien czeka nas wspaniałe widowisko lecz szkoda tylko, że jutro na 6 do pracy :sad: nie mniej jednak...Let&#39;s Go Canucks!!!
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
Typ: Zawisza i under 2.5
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zamykający stawkę Zawisza podejmuje jutro na własnym stadionie Śląsk plasujący się obecnie na trzecim miejscu po 17 kolejkach.
Zawisza w swoich ostatnich trzech meczach u siebie raz wygrał oraz w każdym meczu przekroczył barierę 2.5 bramek. Śląsk w delegacji również wygrał tylko jeden mecz na trzy ostatnie ,ale w przeciwieństwie do Zawiszy ani razu nie pokrył &quot;overa&quot;. W mojej opinii bydgoski klub ma jeszcze szanse wybrnąć ze strefy spadkowej ,ale musi konsekwentnie wygrywać u siebie. Ostatnie trzy mecze Sląska w Bydgoszczy to 1:0, 2:0 i 1:0 dla gospodarzy. Liczę na podtrzymanie tej passy , bo kurs zachęcający :cool:
⛔
100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Hoffenheim
Typ: Hoffenheim strzeli gola w obydwu połowach
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Znowu Borussia Dortmund jest mocno faworyzowana i możliwe, że znowu zawiodą na całej linii. Co kolejka to Borussia jest sporym faworytem, a jednak rzadko kiedy wygrywają. Borussia Dortmund w Lidze Mistrzów, a Borussia Dortmund w Bundeslidze to dwie zupełnie różne drużyny. W lidze niemieckiej zupełnie im nie idzie, zajmują ostatnie miejsce. Hoffenheim natomiast jest na dobrym, siódmym miejscu. Drużyna ta jest mocna, szczególnie jeśli chodzi o skuteczność. Ostatni mecz wygrali 4:3 z Hannoverem w obu połowach zdobywając po dwa gole. Z Bayernem nie strzelili nic, ale okazji, szczególnie w pierwszej połowie im nie brakowało i pokazali się z dość dobrej strony pomimo wysokiej porażki. Borussia natomiast jest dziurawa jak sito jeśli chodzi o obronę, gdyż stracili po bramce w obu połowach z Eintrachtem Frankfurt, stracili też dwa gole w drugiej połowie z Paderborn, a to przecież nie są jakieś mocne drużyny. Z takimi problemami w obronie w meczu z Hoffenheim powinni mieć spore kłopoty. Hoffenheim gra skutecznie z przodu, widowiskowo, więc bramkarz Borussii powinien mieć sporo roboty i w obydwu połowach powinien wyciągać piłkę z siatki co najmniej po jednym razie.
⛔100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Po paru dniach przerwy od mojego typowania postanowiłem obrać na mój cel Zawiszę Bydgoszcz - Śląsk Wrocław. Zaczynając od gospodarzy to jest to drużyna moim zdaniem już oznaczona do spadku o ligę niżej i nie są w stanie rywalizować o utrzymanie w ekstraklasie, bo wszystkie zespoły są od nich w lepszej formie. Ostanie dwa mecze Zawisza zremisowała co moim zdaniem jest wielkim sukcesem i ta passa sie przerwie. Zawisza z ostatnich pięciu spotkań u siebie wygrała tylko raz i to z Bełchatowem, który jest o wiele słabszy od Wrocławian. Zahaczając teraz o gości to Śląsk po wyśmienitym starcie aktualnie dostał zadyszki. Moim zdaniem jest to spowodowane tym, że S. Mila na początku sezonu miał jeszcze siłę aby grać i być silnikiem napędowym, lecz z meczu na mecz tej siły brakuje - nie oszukujmy się- wiek robi swoje. Śląsk na wyjeździe spisuje się przyzwoicie, ponieważ na pięć spotkań wywieźli aż 8 punktów z terenu wroga.
Reasumując: Ani to, że mecz odbędzie się w Bydgoszczy, ani brak Dudu, ani zadyszka Wrocławian nawet fakt, że na trzy mecze między tymi zespołami z Bydgoszczy to zawsze ŚLĄSK PRZEGRYWAŁ nie jest w stanie mnie przekonać, że Zawisza cokolwiek osiągnie w tym meczu. Jak ktoś szuka pewniejszego typu to polecam &#39;&#39;OBIE STRZELĄ&#39;&#39;, bo Zawisza na 10 spotkań u siebie w 8 strzelała bramkę rywalom.
Polecam!
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pobeer 34

pobeer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Hoffenheim
Typ: Hoffenheim wygra i obie strzelą
Kurs: 8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie otwierające kolejna kolejkę Bundesligi zapowiada się ciekawie, Dortmund który jest w totalnym dołku podejmuję przed własną publicznością grający w kratkę TSG Hoffenheim. Dlaczego tak gram, to chyba jest jasna odpowiedź, Dortmund w tym sezonie w lidze gra okropną piłkę, dużo błędów, wydaje mi się że jakieś czynniki psychologiczne występują w tej drużynie. Bez Marco Reusa nie ma dobrego playmakera, który dogra dobrą piłę i skonstruuje akcję. Do tego jutro Dortmund zagra z niełatwym przeciwnikiem, H2H pokazuje jakim Hoffeinheim jest rywalem. Myślę że Borussie zje presja jaką napierają na nich kibice, no chyba że akurat ich to zmotywuje ale nie sądzę. Hoffenheim wygrał ostatnio po emocjonującym meczu z Hannoverem 96, kto oglądał mecz to widział jak jutrzejsi goście są silni w ataku. Dortmund u siebie strzela sporadycznie, ale Hoffenheim ma często luki w obronie więc myślę ze jednak coś ustrzelą, natomiast goście często strzelają na wyjeździe, jedyny mecz w którym nie strzelili nic to był mecz z Bayernem. Polecam zagrac 2 lub 2x lub 2/+2.5.
⛔100
 
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Championship )
Spotkanie: Fulham F.C. - Watford F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.30
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Anglii na 20 kolejke tamtejszej Championship.
Fulham F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 19 spotkań w których zdobył 22 punktów po 6 zwycięstwach, 4 remisach oraz 9 porażkach i zajmuje obecnie 16 mniejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 30-34.
Watford F.C. zdobył 29 oczek w swoich 19 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 8 zwycięstwach, 5 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 7 pozycję w tabeli angielskiej Championship, bilans bramek 31-22.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 9 razy zdobywając 14 oczek po 4 wygranych, 2 remisach oraz 3 porażkach , bilans bramek na swoim Craven Cottage 14-7.
Goście zdobyli 11 punktów w swoich 9 spotkanaich rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 10-10.
Mecz ten chociaż obie jedenastki dzieli w tabeli ligowej aż 7 oczek zapowiada się ciekawie a w ostatnich 3 meczach pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w Londynie to Fulham F.C. wygrywało dwukrotnie oraz raz padł remis, bilans bramek w tamtych meczach 7-0 na korzyśc drużyny gospodarzy.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Fulham Football Club ostatnio na swoim terenie złapał bardzo duży wiatr w żagle i do tego potrafią grać z gośćmi z miasta Watford przed własnymi kibicami a Watford Football Club ostatnio spadek formy i 4 porazki z rzędu w lidze i do tego goście nie potrafia grać z Fulham w delegacjach i moim zdaniem stanie się kolejny raz tak że na swoim Craven Cottage drużyna gospodarzy pokona gości.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey Game !
1:00
Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks
{Over 5,5} @ 2,20
Betsson !
Dzisiaj nocą wisienka na torcie. Obie genialne formacje na lodzie, występują w Pensylwanii, a ja już mam na to chrapkę. Orki, wzmocnili się w swoim rosterze bardzo obiecująco i co najlepsze ich mecze obfitują w wyniki. Mają takie perełki jak Vrbatę, bracia Sedin, Bonino z Kaczek, a także kilka innych którzy wiedzą jak zagrać aby ukrócić męki rywalom. Nucks, to ekipa przede wszystkim bardzo dobrze zestawiona w swoich liniach. W każdej piątce, jest chociaż dwóch zawodników którzy się wyróżniają i mają za sobą bagaż doświadczeń. Natomiast, kolejnym wzmocnieniem jest Miller. Dawny bramkarz Szabli, jeśli tylko ma dzień konia, to wyłapuje wszystko. Gospodarzem są Pingwiny a wiadomo że ich siłą jest ofensywa. Punktują dużo, często zdarza im się już ustrzelić dwa gole w pierwszej odsłonie gry. Crosby i spółka na pewno są lekko podrażnieni niedosytem ostatniego meczu gdzie skromnie wygrali 1-0 ale nie grali jakoś specjalnie dobrze. Dziś już mecz gigantów i na pewno będziemy świadkami wielu bramek. Bo nie wierze że Orki przyjadą się tylko bronić wiedząc że ten mecz to podwójna motywacja o umocnienie się w tabeli. Stawiam over bramkowy gdzie również liczy się dogrywka. Obie drużyny mają zawodników stworzonych do strzelania, więc i dziś nocą będzie strzelanina.
⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Euroleague
Godzina:
20:30
Spotkanie: Turów Zgorzelec - Regal Barcelona
Typ: 2 kwartę wygra: Regal Barcelona
Kurs: 1.45
Bukmacher: unibet

Analiza:
Mecz który tym wszystkim którzy będą mieli okazję zobaczyć go na żywo z pewnością przyniesie mnóstwo wrażeń sportowych. W dopiero co niedawno oddanej hali CRS w Lubinie wyjdą powalczyć o zwycięstwo dwie czołowe drużyny swoich krajów. W roli gospodarza Turów Zgorzelec który wygraną nad Wikaną Startem Lublin wyrównał swój rekord bez porażki od początku sezonu zasadniczego TBL. Zaś w roli gości FC Barcelona mistrz Hiszpanii, największy z największych europejskich klubów. Prawda jest brutalna i trudno nie wskazać kandydata do zwycięstwa w tym pojedynku. Kurs na taki obrót wydarzeń jest jednak mało satysfakcjonujący. Postawiłem, że goście wygrają drugą kwartę. Poprę to statystykami.
W pierwszym meczu na terenie Hiszpanii pierwsza i druga kwarta to zdecydowana dominacja Barcelony, Turów mimo usilnej walki nie potrafił dojść wyniku meczu narzuconemu przez gospodarzy od początku meczu. Druga kwarta zakończyła się najwyższym prowadzeniem ze wszystkich 4 kwart 26-16. Śledząc mecze wyjazdowe Barcelony w Euroleague, a były to 3 spotkania wyniki drugich kwart były następujące. Barcelona drugą kwartą rozłożyła na łopatki Bayern wygrywając 38-22. W niezwykle zaciętym pojedynku z Fenerbahce, Barcelona również wygrała drugą kwartę 22-20. Za to w meczu z Armani Milano po raz kolejny druga kwarta okazała się tą w której Barcelona zbudowała bezpieczną przewagę punktową na tyle by spokojnie kontrolowała wynik, wygrywając ją 25-15.
W lidze ACB Barcelona na wyjeździe rozegrała 4 spotkania i wszystkie drugie kwarty odbyły się przy ich znacznym prowadzeniu.
Tymczasem Turów Zgorzelec w meczu z Panathinaikos drugą kwartę zagrał najsłabiej ze wszystkich przegrywając. 11-19. W pojedynku z Bayernem drugą kwartę wygrali 25-17. Zaś w meczu z Fenerbahce drugą kwartę również wygrali 25-20, choć trzeba zauważyć, że goście byli na prowadzeniu 15 punktami po pierwszej kwarcie. Myślę i zakładam teoretycznie, że po raz kolejny Turów takiego błędu nie popełni i uważniej zagra w pierwszej kwarcie, a to zwiększa szansę, że przeciwnik wzmocni siłę ataku w drugiej.
Juan Carlos Navarro, Ante Tomic, czy Thomas Satransky, Marcelinho Huertas, Justin Doellman, Alex Abrines to tylko niektóre nazwiska, które warto wymienić. Będzie również polski akcent Macieja Lampe, który broni bordowo-granatowych barw już drugi sezon.
W zespole z Turowa z pewnością wybiegnie dwójka czołowych zawodników zespołu, którzy w poprzednim meczu z Barceloną punktowali najwięcej Mardy Collins i Damian Kulig. Obecnie to najskuteczniejsi zawodnicy zespołu
Nie ma co ukrywać, mecz ma swojego faworyta. Niemniej liczę na ambitną grę obu zespołów. Stawiam na zwycięzcę drugiej kwarty która dla Barcelony jest często wyznacznikiem mocy rażenia zarówno w ofensywie jak i defensywie.
✅
45
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom