>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.11.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 5. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Boston Celtics
Typ: Indiana Pacers
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet3,65
Analiza:
Taki kurs to ja biorę z pocałowaniem ręki, który jest wystawiony chyba tylko z racji b2b Indiany bo o słabej formie po wczorajszej wygranej ze świetnie wyglądającymi na starcie tego sezonu Detroit Pistons bym już się bał powiedzieć (w międzyczasie zanotowali run 22-0!). Dziwi mnie takie faworyzowanie Bostonu, który wygrał jedynie z 76ers u siebie. Roster Indiany z G.Hillem, C.J. Milesem, M. Ellisem, P. Georgem i J. Hillem na papierze prezentuje się na prawdę dość solidnie, chociaż przydałby się center z prawdziwego zdarzenia, niemniej uważam, że na Boston, który nic wielkiego nie pokazał powinien wystarczyć. Jak to mówią do trzech razy sztuka, co nie udało się z Memphis i Utah, powinno udać się dzisiaj. Czas na pierwszą domową wygraną i powrót na właściwe tory.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Quarabag - Monaco
Typ: 1
Kurs: 3.75
Bukmacher:bet365Analiza:No cóż nie będę ukrywał , że poniekąd liczę na magię pucharowych czwartków gdzie faworyci zawodzą, a drużyny skazane na pożarcie okazują się zwycięzcami. Jednak nie strzelam zupełnie w ciemno i uważam,że jest kilka przesłanek za tym że ten typ może się sprawdzić.Azerowie do tej pory grali na własnym boisku w LE raz i wygrali z Anderlechtem 1:0, co najważniejsze nie było to zwycięstwo przypadkowe.Spotkania wyjazdowe z Tottenhamem i Monaco przegrali odpowiednio 3:1 i 1:0 ale każdy z tych meczów był wyrównany Azerowie mieli swoje sytuacje, starali się rozgrywać piłkę, nieźle to wyglądało(jeśli wierzyć pomeczowym komentarzom i statystykom,nie będę ściemniał,że spotkania te oglądałem). Nie można też zapomnieć, że w drodze do LE zmietli Young Boys Berno wygrywając na wyjeździe 1:0 i dopełniając formalności u siebie 3:0, a z eliminacji do LM odpadli przegrywając w dwumeczu z Celtikiem 0:1 mając na własnym boisku gdzie padł remis 0:0 zdecydowaną przewagę.Azerowie na pewno u siebie zrobią wszystko, żeby to spotkanie wygrać ,czy to wystarczy na Monaco? Wiele będzie zależeć od samych francuzów i ich podejścia do tego meczu, jest tam kilka kontuzji Lemar.Bakayoko,Traore ale umówmy się ma ich kto zastąpić. Początkowo chciałem zagrać bardziej asekuracyjnie 1X po kursie ok 1.70 ale po namyśle zdecydowałem się na czysta jedynkę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
04:30 CET
Anaheim Ducks - Florida Panthers
Ducks ML @ 1,80 Pinnacle

Moim zdaniem to jest ten moment kiedy Ducks mogą i muszą wziąć sprawę za jaja. Dywizyjni rywale zdążyli odskoczyć ale chyba teraz jest ostatni moment by nawiązać realną walkę o dobrą pozycję przed playoff. Jako punkt kulminacyjny obrałem ostatnie zwycięstwo z Predators, może nie piękne i w cuglach ale jakże potrzebne kibicom i przede wszystkim zawodnikom z Anaheim. Tak jak mówię, może Kaczory nie zagrały pięknego hokeja ale był to hokej do bólu skuteczny a zwycięstwo nad silnymi Drapieżnikami może być swoistym przetarciem. Rywal nie jest jakoś niesamowicie mocny, na pewno do ogrania, nawet bez Sekaca i Getzlafa (który nie wiadomo jeszcze czy zagra). Pantery natomiast bez Jagra a jest to bardzo ważne ogniwo drużyny z Florydy. Ducks wygrywali w tym sezonie 2 mecze u siebie i były to 2 ostatnie spotkania. Dziś czas na triplet i odbicie się od dna którego sięgnęli.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Qarabag - Monaco
Typ: poniżej 0,5 bramki w pierwszej połowie
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betsafe
Analiza: W pierwszym meczu było 1:0 dla Monaco i bramka padła dopiero w 70 minucie. Spodziewam się podobnego scenariusza w rewanżu u azerów. W tabeli po 3 meczach jest w miare wyrównany stan punktowy więc drużyny nie będą prowadzić otwartej gry na granicy ryzyka, remis też dla obu drużyn będzie dobrą opcją. Więc jeżeli mają paść jakieś bramki to w drugiej połowie. Pierwsza połowa będzie nudna i obie drużyny będą prowadzić bezpieczny futbol pozycyjny, więc jeżeli nie padnie jakiś przypadkowy farfocel albo jakiś frajerski karny, typ ma spore szanse na powodzenie. A po takim kursie warto pograć za jakieś drobne.
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dortmund - Gabala
Typ: Aubameyang zdobędzie min 2 gole
Kurs: 3.40
Bukmacher: Betclic
Co tu dużo pisać, w poprzednim meczu na wyjeździe zawodnik z mojego typu ustrzelił hattricka. Borusia jest w znów w gazie, po tym jak od końca września do połowy października się zacieli i mieli falę remisów ze słabszymi rywalami i bolesną porażkę z Bayernem. Teraz wszystko wydaje się że wróciło na dobrą drogę, a ponadto Aubameyang ściga się z Lewandowskim na liście strzelców w Bundeslidze. Co więcej strzela jak na zawołanie, a jeśli nie zdobędzie w meczu conajmniej 1 bramki to wszyscy fani i sympatycy Dortmundu są wyraźnie zawiedzeni. W lidze Europejskiej w fazie grupowej, poprzedni mecz był pierwszym w którym Auba się odblokował, ale za to w jakim stylu. Jestem pewien, że w tych rozgrywkach też będzie chciał powalczyć w miano król strzelców i w dzisiejszym meczu również zdobędzie jakieś bramki. Mam nadzieję, że skoro w Azerbejdżanie zdobył 3, to na klubowym stadionie również nie zawiedzie.
⛔ 100
 
makaveli23 315,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic +3.5 alternatywny handicap
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet
Analiza:
Orlando bedzie czarnym koniem w tym sezonie, czego jeszcze niedostatecznie mogli potwierdzic zwyciestwami ale napewno przebojową grą i wielkimi porazkami czy to jednym punktem w 1 meczu z Indianą, czy po heroicznych wyczynach w podwojnej dogrywce z OKC. Przegrana raczej regularna z Chicago Bulls, ale potem juz zasluzona wygrana z dzisiaj z NOP. Mysle ze mimo b2b to wlasnie dzisiaj bedzie na ich korzysc zeby podtrzymali momentum, a dla Rockets to raczej mozna sie spodziewac let-down po wygranej nad odwiecznym rywalem Oklahomą i sadze ze mimo ze beda bardziej wypoczeci, to mysle ze Orlando jest w stanie wywieźc wygraną swoja bezpardonowa i pozbawiona kompleksow grą, zeby tylko sil starczylo. Mieli dobry preseason, w ktorym miedzy innymi pokonali juz Houston grajac wlasnie w stanie Texas po bardzo szybkim meczu gdzie wynik ktory padł czyli 122-119, nalezal do jednych z najwyzszych w ostatnim czasie dla obu druzyn i teraz rowniez warto sie bedzie przypatrzec lini na over jaka wystawiona na ponizej 210 powinna zostac pokryta z latwoscia ja jednak dla zabawy w konkursie wybieram typ bardziej ryzykowny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
prst 75

prst

Użytkownik
European League, Lech Poznań - Fiorentina, godzina 20:45
rzuty rożne; Fiorentina (-1) # 2.20
bet365

Przecież to jest takie value, że się w głowie nie mieści. Co prawda po przyjściu Urbana Lech zaczyna się odbijać od dna, jednak faworyt tutaj może być tylko jeden - Fiorentina. Wiem, wiem; ostatnio też tak było i Kolejorz wygrał 2:1, ale chodzi mi o przebieg spotkania. Tyle sytuacji co Fiorentina zmarnowała, to rzadko się zdarza, chociaż wczoraj PSG pokazało na co ich stać. W tamtym meczu Lech strzelił 2 razy na bramkę i tak się poszczęściło, że wpadły dwa gole. Całe spotkanie było jednak pod dyktando Włochów. Tym razem Fiorentina przyjeżdża jeszcze w najmocniejszym składzie. W pierwszym spotkaniu Fiorentina zmiażdżyła Lecha pod względem kornerów 12-2, a tutaj podkreślam jeszcze raz - przyjeżdża mocniejszy skład! A na becie handi -1 i po kursie 2.20. Linia wchodzi jak Norek do Krawczyków.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax-Fenerbahce
Typ: Liczba kartek (azjany) powyżej 4 (4 zwrot)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
W pierwszym meczu między tymi zespołami były 4 kartki. Teraz Ajax będzie grał z nożem na gardle - bez zwycięstwa nie mają szans na sukces w grupie. Po drugiej stronie drużyna sklecona bez sensu moim zdaniem i to widać w grze i wynikach. Mieli dużo szczęścia w pierwszym meczu i strzelili gola pod koniec.
Fenerbahce w pozostałych dwóch meczach w LE po 3 kartki, Ajax 4 i 1. Typ wspiera Lirian Liany, który jest arbitrem dającym sporo kartek (średnio 4 w ostatnich 8 meczach pucharowych)
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Spotkanie Club Brugge-Legia
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 golami
Kurs 6.25
Buk Unibet
Godz: 19:00 05.11.2015
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie 4 kolejki piłkarskiej Ligi Europy w którym to Clubb Brugge na swoim stadionie zmierzy się z wicemistrzem Polski , Warszawsą Legią. W pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej padł remis 1:1, zespołem który pokazał się w tamtym spotkaniu z lepszej strony byla zdecydowanie ekipa z Brugii, która już po pierwszych 45 minutach tamtego spotkania mogła zapewnić sobie komplet punktów w tamtym meczu, niestety Belgowie byli nieskuteczni i legia w drugiej połowie zdołała zdobyć bramkę wyrównującą. W tym momencie żadnej z ekip remis nic nie daje ponieważ obie druzyny mają tylko po jednym punkcie i jeżeli w tej kolejce Belgowie nie zdobęda tutaj kompletu punktów na swoim stadionie to praktycznie ich szanse na awans z tej grupy zmaleją do zera. Dla mnie faworytem są Belgowie , którzy na swoim stadionie powinni pokazać kawałek dobrej piłki i myślę że będa w stanie okazać się zespołem lepszym aniżeli druzyna Warszawskiej Legii.
⛔ 100
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF kobiet - Canberra
Godzina: 01:30
Spotkanie: Destanee Aiava - Arina Rodionova
Typ: Destanee Aiava
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dwie Australijki &quot;skrzyżują&quot; rakiety. Jedna podrabiana czyli Arina Rodionova, a druga dzieciaczek Aiava, kangur z krwi i kości.
Rodionova starsza o 10 lat od swojej rywalki(15 lat), o stokroć bardziej doświadczona, ale nie gramy na AO, a w itfku Canberra, więc mowy o presji jako takiej być nie może, a poza tym młode są coraz bardziej gniewne i z buta wbijają na salony seniorskiego ITF.
Aiava miała 151 cm połtora roku temu, więc teraz liczmy te 155. Nadal mało, ale to nie znaczy, że nie ma siły czy ma tragiczny serwis. Mało tego - naparza z forehandu aż miło, na backhandzie traci trochę mocy, ale jak z takiej drobnicy to wow. Serwis naprawdę solidny, próbuje szukać linii, dosyć mocno, ogólnie gitarka. Ostatnie wyniki to taki hop siup cztery baby osiem dup. Bez szału, ale też z kim za wygrać to wygrywa.
Rodionova widać, że przerzuciła się na gry podwójne. Bierze sobie jakieś średniawe deblistki albo solidne singlistki i przegrywa wszystko jak leci. W singlu powiedziałbym, że trochę lepiej, bo to wygra z Semą, to powalczy z Krajicek i to w sumie na tyle. A, bym zapomniał - no i przegrana z Tere-Apisah, która coś tam formy ostatnio złapała, ale szanujmy się, z młodą by raczej dostała 0-2.
Rodionova stylowo to tak nic oryginalnego, nie siłuje się na kończenie w jednym uderzeniu, raczej rozprowadza sobie przeciwniczkę po korcie i koczy w dogodnym momencie. W defensywie solidna, czasem ładnie skontruje. Serwis średni.
Kursy wystawione z dupy, bo młoda na pewno nie padnie i nie zacznie bić pokłonów, tylko będzie się starała pchnąć nadzieję tenisa australijskiego w latach 2008/2010. Szkoda, że nic spektakularnego z niej nie wynikło.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Paryż 2015
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Ferrer D. - Dimitrov G.
Typ:
Ferrer D.
Kurs:
1.60
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 3:1 z lat 2011-2014. Moim zdaniem ten typ to petarda na jutro, Ferrer po US Open gra niczym &quot;Pitbull&quot; czyli tak jak zazwyczaj. Wykonał swój plan w 100% i dostał się na turniej kończący sezon w Londynie dla 8 najlepszych tenisistów sezonu. Po ostatnim szlemie wygrał turniej w Kuala Lumpur, w Pekinie doszedł do półfinału turnieju odpadając z Djokovicem, w Szanghaju zaliczył wpadkę w 1 rundzie z Tomicem, ale później wygrał 500 w Wiedniu, a w Paryżu zdobył swój pierwszy Masters w karierze. Był to pamiętny finał w 2012 roku przeciwko Jerzemu Janowiczowi. Rok temu co prawda odpadł tutaj w ćwierćfinale przeciwko Nishikoriemu z którym zawsze ciężko mu się grało, ale w 2013 roku zaliczył tutaj również finał pokonując po drodze Simona Gillesa, Berdycha czy Nadala.
Dimitrov gra w tym roku jak każdy widzi, co prawda trzyma tam jeszcze jakiś poziom, ale od niego wymagano zdecydowanie dużo więcej. Czy to była dobra opinia? To się okaże w następnym sezonach jak potoczy się jego kariera. Dziw mnie bierze, że dzisiaj nie odpadł z Cilicem który miał w tym meczu 10 BP, a nie wykorzystał żadnej okazji. Za to Bułgar wytrzymał psychicznie w tie-breakach. Moim zdaniem limit szczęścia już wyczerpał w tym turnieju. Ferrer jest o jakiś poziom bądź dwa lepszy niż Chorwat który prowadził w meczu który przegrał...
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
1:00 AM
Toronto Maple Leafs v Winnipeg Jets
@Winnipeg Jets ML (1.80)
Betsson
Po niespodziewanej wygranej Klonowych Liści nad Gwiazdami dzisiejszej nocy przyjdzie im się zmierzyć z ekipą Odrzutowców. Goście wyjadą na tafle Air Canada Centre w roli faworyta i słusznie. Jets lubią grać z potencjalnie słabszymi rywalami a do tych z całą pewnością zaliczają się gracze Maple Leafs. Winnipeg po dość wyraźnej porażce w Montrealu z Canadiens na pewno stanie na wysokości zadania i nie przegra drugiego pod rząd kanadyjskiego pojedynku. Sądzę, że podopieczni Claude&#39;a Noëla zdominują grę już od samego początku i będą bardziej skuteczni w PP. Toronto ma od początku sezonu problem z ofensywą. Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy jest lider a zarazem obrońca Dion Phaneuf co pokazuje, że ten problem jest poważny. Podsumowując uważam, że wynik jaki osiągnęło Toronto pokonując Dallas jest do pominięcia. To Dallas zagrało słabo i nieskutecznie (linia 26-44 i do tego niewykorzystany rzut karny). Mam sporą nadzieję, że Winnipeg dzisiaj potwierdzi moją tezę i obnaży problemy gospodarzy.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bzyqhax 87

bzyqhax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Celtic - Molde
Typ: 2
Kurs: 6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Patrzę i oczy przecieram ze zdumienia, taki kurs na Molde to istna przedwczesna gwiazdka. Molde zajmuję pierwszą pozycję w tabeli grupy A, zdobyła 7 pkt pokonując Celtic 3:1, remisując z Ajaxem i pokonując na wyjeździe Fenerbacze, a buki zrobili z nich ogórków do bicia stawiając Celtic na pozycji zdecydowanego faworyta. W ostatnim meczu prawdą jest, że Celtic miał przewagę w posiadaniu piłki, ale sytuacji bramkowych miało więcej Molde i rezultat 3:1 nie jest raczej przypadkowy. Jak widać &quot;Norki&quot; traktują LE bardzo poważnie i nie sądzę by odpuścili w meczu z Celticiem. Dla mniejszych ryzykantów polecam BTS po kursie 1.73, ale ja zostaje przy swoim i liczę, że się nie zawiodę. Powodzenia!
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
T 21

toosieek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Krasnodar - PAOK
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Bardzo ciekawe spotkanie moim zdaniem. W ostatnim meczu miedzy tymi drużynami padł wynik 0-0. Myślę że gospodarz od tego czasu zrobił krok do przodu i polepszył swoją grę niestety tego nie można powiedzieć o gościach , którzy z meczu na mecz wyglądają gorzej. Myślę że pewnie wygra gospodarz.
Kiepska analiza (trzecia i kolejna w miesiącu)
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Argentina
Godzina: 1:10
Spotkanie: Rosario - Boca Juniors
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie finałowe Pucharu Argentyny do którego dotarły drużyny Rosario Central i Boca Juniors. Faworytem tego spotkania są goście, czyli wielokrotny mistrz Argentyny. Mistrz, który w tym sezonie prawdopodobnie także zdobędzie to trofeum. W Primera Division mają 6 punktową przewagę nad drugim San Lorenzko ,a w tej lidze jest to spora przewaga, kiedy tabela jest dość płaska. Boca jest najlepszym zespołem wyjazdowym w lidze - wygrywali 9 z 14 spotkań, przegrywając tylko 2. Rosario z kolei zajmuje 3 pozycję z 8 punktową stratą. Mimo tylko 7z 14 zwycięstw u siebie, nie przegrali jeszcze ani razu. Mecz więc prawdopodobnie będzie wyrównany, ale trofeum powinna zgarnąć lepsza ekipa jaką są goście.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
no0si 51

no0si

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: Późna
Spotkanie: Magic vs Rockets
Typ: over 205.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Kolejny typ za 1.90 wszedł z NBA więc idziemy za ciosem. Rockets się obudzili po skopaniu tyłka w drugiej połowie przez Miami i ograli Thunder. Ofensywa Rakiet jest i będzie top5 w Lidze caly sezon. Harden nawet jak buduje katedrę z cegieł zapewnia milion osobistych, Brewer, Beverley, Ariza, Thornton, Terry wszyscy wbija +/- 40% za 3 a Howard z Motiejunasem swoje pod koszem wpakują bo Vucecic z Magic bronić nie umie nawet jakby chciał. Do tego Magic maja w zeszłym sezonie jak i teraz jedną z najgorszych defensyw rzutów zza 7,24 co znaczy, ze dziś będzie strzelnica i run&#39;gun. Magic pokazali juz ze są zespołem który ma wielki potencjał i rzucać potrafią. Obrony się w 3 mecze nie nauczą ale Oladipo, Fournier, Payton, Vucecic, Harris swoje rzuca, a wynik będzie oscylował w granicach 220-230 pkt spokojnie. Chłodzimy piwko budzik jak wczoraj i let the ball swishhhh the basket. Opa!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Krasnodar - Paok
Typ: under 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Weszły 2 ostatnie typy z kursem powyżej 2 więc dalej ciągnął byka za rogi nie będę, bo przeciągnę. Strzelam więc w trochę niższy kurs.
Zapowiada się na to, że będzie to kolejny niezwykle emocjonujący mecz w LE. Szczególnie gdy naprzeciw siebie staną takie drużyny.
Otóż znajdujemy się w grupie C, czyli w tej w której gra BVB. Druga drużyna podejmuje trzecią. Różnica punktowa między nimi wynosi jeden.
W pierwszym meczu 2 tygodnie temu padł wynik 0-0 a jak wiadomo historia lubi się powtarzać (w sumie to też nic dwa razy sie nie zdaża :cool:).
Jeżeli chodzi o statystyki tamtego spotkania, to są one dość wyrównane, z delikatnym wskazaniem na ruskich. To co nas najbardziej interesuje to liczba strzałów celnych - 6 do 3. Inną ciekawostką ale trochę nie związaną z typem jest to że za czerwoną kartkę wyleciał nasz Artur Jędrzejczyk. Jeżeli dobrze ogarniam zasady zabawy w piłkę to dziś nie zagra, a szkoda, bo teraz trzeba mu regularnej gry.
Tyle w temacie. Więcej pisać nie będę bo i nie trzeba. Generalnie nie polecam oglądać tego meczu bo pewnie zawieje nudą. Polecam za to grać under 2,5 ;)
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (LE)
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sparta Praga - Schalke 04
Typ: Schalke 04 strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Sparta Praga jest liderem w swoje lidze, a u siebie grają bardzo dobrze. Poziom ligi w Czachach nie jest zbyt wysoki, więc nie ma się co zbytnio sugerować tymi wynikami. Bardziej przemawia do mnie czwarte miejsce zajmowane przez Schalke 04 w Bundeslidze. W Lidze Europejskiej nie można mieć żadnych zastrzeżeń do niemieckiej drużyny. Na trzy rozegrane mecze mają siedem punktów. Pierwszy mecz wygrali 3:0 na wyjeździe z Apoelem. W spotkaniu z Apoelem Schalke strzeliło w obu połowach. Tej sztuki dokonali także w meczu u siebie z Asteras Tripolis, a wynik tamtego meczu to 4:0 dla Schalke 04. Choć mecz z Spartą Praga zakończył się remisem 2:2, to Schalke strzeliło w pierwszej i drugiej połowie. Schalke bardzo dobrze sobie radzi. Widać, że fajnie im się gra w Lidze Europejskiej. Sparta Praga to trudny rywal, szczególnie gdy mecz jest w Czechach, ale wierzę w Schalke i siłę Bundesligi, a czwarte miejsce w tak mocnej lidze już oznacza dobry poziom.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom