>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.11.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa - Liga Europy
Data: 05.11

Godzina: 19:00
Spotkanie: Club Brugge - Legia Warszawa
Typ: over 4,5 kartek
Kurs: 2,02
Bukmacher: Ónibet


Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Marijo Strahonja , Chorwat jest bardzo ciekawym sędzią, lubi wyciągać kartki i robi to bardzo regularnie, jego średnia w LE w tamtym sezonie to 5,5 kartki/mecz, natomiast ogólnie w LE to 5,5 kartki/mecz, w tym sezonie prowadził już jeden mecz w LE i pokazał 10 kartek


  • dla obu zespołów mecz o być albo nie być w LE, moim zdaniem zobaczymy tutaj walkę przez całe 90 minut, goście potrafią szczególnie na swoim stadionie pokazać ciekawą piłkę, często próbują dłużej utrzymywać się przy piłce, jeśli wynik im nie odpowiada to potrafią także zacząć grać agresywnie, natomiast goście na wyjazdach bardzo często faulują, ich gra opiera się na kontratakach oraz twardej i agresywnej obronie, myślę że zobaczymy w tym meczu dużo więcej fauli niż w poprzednim a do tego sędzia który lubi wyciągać kartki, to musi się udać


  • w poprzedniej kolejce LE drużyny grały ze sobą, w tamtym spotkaniu sędzia pokazał 1 kartkę, było 23 faule, moim zdaniem nawet przy takiej ilości fauli Chorwat pokazałby więcej fauli, a dziś przewiduje ich znacznie więcej, Club Brugge u siebie w tym sezonie w LE ma śr. 1,0 kartki/mecz, Legia na wyjeździe ma śr. 5,0 kartki/mecz, Club Brugge w tamtym sezonie u siebie w LE w fazie grupowej miał śr. 1,3 kartki/mecz, Legia w tamtym sezonie na wyjeździe w LE w fazie grupowej miała śr. 3,4 kartki/mecz


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 0

kubuhunter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lech Poznań - Fiorentina (liczba kartek - porównanie)
Typ: Drużyna 1 (Lech Poznań)
Kurs: 1.96
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Lech w dobrej formie i nastrojach po wygranym pierwszym spotkaniu we Florencji, lecz chcąc nie chcąc trzeba przyznać, że mieli w tym meczu kupe szczęscia. Fiorentina w tym meczu przyjeżdza w mocnym składzie i tym razem juz nie zlekcewarzy rywala jak to zrobiła moim zdaniem na własnym terenie, trzeba tez dodać ze ten mecz musza wygrać. Ja widze tutaj raczej ataki gości niż prowadzenie gry przez Kolejorza a co za tym idzie bedą musieli chcac przerywać akcje faulować. Zarówno z Basel jak i Belenense ten typ by siadł we Florencji nie ze względu na czerwona kartke dla gracza Fiorentiny która wynikała z niczego innego jak frustracji. Lech powinien łapać kartki znaczenie cześciej niz goście.
✅ 96
 
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa - Liga Europy
Data: 05.11
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sparta-Schalke
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Sparta w jedynym rozegranym u siebie meczu grupowym wygrała 2-0. Schalke w tych rozgrywkach w delegacji grało raz i zwyciężyło 3-0. Widać więc, że dzisiejsi gospodarze potrafią strzelać u siebie nie tylko w lidze (tam w 6 meczach strzelili 19 bramek). Schalke natomiast potrafi radzić sobie ze strzelaniem na wyjazdach (w 5 meczach 6 strzelonych goli) ale i traci często bramki (również 6 straconych goli). Nie podejrzewam by ten mecz któraś z ekip miała odpuścić (chociaż możliwe że przed meczem z BVB trener Schalke oszczędzi kilku podstawowych graczy) więc gole powinny tutaj padać.
Powodzenia.
⛔ 100
 
S 4

samuel912

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (LE)
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lech Poznań - Fiorentina
Typ: Wygra mecz: Fiorentina
Kurs: 1,62
Bukmacher: Betclic
Po szokującej porażce w pierwszym meczu Fiorentina będzie szukała rewanżu wynikowego. Nie jest informacją obcą że Fiorentina jest zespołem lepszym. Wkracza na właściwe tory a w ostatnim meczu wygrana 4:1 jest tego najlepszym dowodem. Ostatnie miejsce w tabeli jest kolejną motywacją. Lech co prawda od 5 meczy nie przegrał. W tym wygrana wlasnie z Fiorentina i Legią dają dużo optymizmu. Jednak nadal uważam że drużyna Błaszczykowskiego zakonczy mecz z lepszym humorem. Na marginesie 0:2 tak czuje ????
Powtórzony zakład[/] ⛔ 100
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax-Fenerbahce
Typ: Ajax
Kurs: 2.08
Bukmacher: Pinnacle

W dniu dzisiejszym moją uwagę skupiło spotkanie Ajaxu z Fenerbahce. Sytuacja holendrów nie jest komfortowa ponieważ w grupie jak do tej pory dwa razy remisowali i raz przegrali (na wyjeździe z dzisiejszym rywalem), jeśli dzisiaj nie zdobędą pkt to najprawdopodobniej pożegnają się z rozgrywkami.. Jednak sama sytuacja jaka ma miejsce w tabeli meczu nie wygra. Wszystko się rozchodzi o kilka innych aspektów. Zacznę od tego, że gra Ajaxu według mnie wygląda z meczu na mecz coraz lepiej. Mają bardzo młodą kadrę, której może pozazdrościć nie jeden klub, a to przejawia za sobą swego rodzaju energię. Do tego można dorzucić słabą wyjazdową grę Turków. Ogl spotkania z Molde i Celticem były na słabym poziomie. Dodatkowo jak ktoś jest sentymentalistą to zauważy, że Tureckim drużynom od zawsze źle się grało z przedstawicielami Eredivisie.. Fenerbahce wygrało też zaledwie jeden z ostatnich siedmiu meczów na wyjeździe w europejskich pucharach pokonując Atromitos w kwalifikacjach. Nie widzę tutaj innej możliwości niż wygrana Ajaxu, a ostatnia postawa Turków tylko mnie w tym utwierdza. Dodam tylko, że obie drużyny nie trapią jakieś szczególne kontuzje poza Markoviciem, który nie jest jakimś większym osłabieniem.
⛔ 100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Laboral Kutxa
Typ: Anadolu Efes -2.5
Kurs: 2.75
Bukmacher:
W meczu 4 kolejki spotkań Euroligi hiszpańska Labora Kutxa podejmuje ekipę z Turcji - Anadolu Efes. Obie drużyny preferują ofensywną koszykówkę a co za tym idzie czeka nas ciekawe widowisko. Na dodatek jest to mecz lidera z wiceliderem grupy B! W ostanim spotkaniu Anadolu dość niespodziewnaie uległo we własnej hali Cedevicie gdzie zwycięstwo w meczu mieli na wyciągncie ręki - za duże rozluźnienie. Fajnie zapowiada się również starcie liderów Bourousis v Diebler. O Laboral można powiedzieć że zbudowali ciekawy skład, grają ładną dla oka koszykówkę, ale to raczej nie pomoże im wygrać dzisiejszego meczu. Krótka ławka, słaba obrona to powinno zadecydować o ich porażce. Anadolu Efes w swoich szeregach ma jeszcze bardziej wartościowych zawodników(Granger, Saric, Tyus, ex zawodnik Laboral Heurtel a do tego wszystkiego doświadczony wymagający trener Ivkovic. Tak jak mówią w wywiadach szanują przeciwnika ale jadą tam po zwycięstwo, a co za tym idzie lidera grupy B. Super, że są zmotywowani i jednoznaczni na plus dochodzi też zimny prysznic od Cedevity. Mecz pewnie będzie wyrównany ale liczę na zimną krew graczy z Turcji i zwycięstwo min. 3 punktami ;)
⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Marseille - Braga
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,21
Bukmacher: Pinnacle

W komfortowej sytuacji są po trzech dotychczasowych kolejkach Portugalczycy. Mają oni w dorobku komplet dziewięciu punktów i w przypadku wygranej na Stade Velodrome, będą świętować awans. W nie najlepszym położeniu znajduje się natomiast Olympique Marsylia. Drużyna ta ma na swoim koncie trzy oczka i traci jeden punkt do Slovana Liberec. Chcąc mieć wszystko w swoich rękach, piłkarze Michela powinni pokonać w czwartek drużynę z Bragi.Jedynym nieobecnym po stronie gospodarzy będzie w czwartek Dja Dje Dje, który zmaga się nadal z kontuzją. Nowych zmartwień kadrowych nie ma z kolei drużyna Bragi. I tyle....
Mecz analogiczny do wczorajszego, zabrakło mi jaj bo pierwszy zamysł był Dyjuba strzeli, kolejny Dyjuba strzeli Zenith win............no ale mówi się trudno.
Ogólnie rzecz biorąc to nie widze argumentów przemawiających za zespołem z Marsylii.Sądze ze dzis Sporting Braga wygra spotkanie a co najmniej zremisuje.
Podpieram się dziś troszkę, lecz sądzę że kursy wystawione przez buców są z d... wzięte, myślałem nad czystą 2, lecz DNB ma bardzo soczysty kurs, więc czemu nie ???
Czy mam dziś rację zobaczymy już niebawem......
Pozdrawiam i życzę wygranych.
PS.
Do pewnych osób: to nie upartość... to styl gry, styl który daje mi satysfakcje i $$, dzięki niemu odrobiłem z dużą nawiązką to co wzięły buki gdy byłem młody, piękny...i głupi ????
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kazań - Liverpool
Typ: x
Kurs: 3.5
Bukmacher:unibet
Analiza:
Oczywiście nowa &quot;miotła&quot; daje efekt w drużynie gości. Widać postęp i świeże oko w Liverpoolu , nie ma dwóch zdań. Mamy jednak trudny teren, daleki wyjazd, gdzie zawsze gra się z wieloma &quot;przeciwnościami&quot;. Jedna i druga drużna jak i pozostałe muszą walczyć o każdy punkt wobec obecnego układu w tabeli , dlatego myślę że będzie &quot;gryzienie&quot; trawy i żadnej taryfy ulgowej, dla mnie kurs na gości jest odrobinę za niski , może 2,1 byłoby do zaryzykowania, a szanse na remis chyba podobne a różnica w kursie spora. Pierwszy mecz zakończony remisem , można powiedzieć że szczęśliwy dla obecnych gospodarzy. Bo Liverpool miał wszystko co dawało wygraną łącznie z przewagą zawodnika po 30 kilku minutach gry. Było jak było, ale po tym meczu widać też jakim mało wygodnym zespołem są obecni gospodarze.
Spróbuję zaryzykować remis, ofensywa gości mocna będzie pewnie spora przewaga na początku, ale gospodarze też potrafią zaskoczyć i może się mecz wyrównać....
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Club Brugge - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Właściwie obydwie drużyny grają w tych rozgrywkach beznadziejnie.
CB przegrał z Midtjylland 1-3 (u siebie) i Napoli 0-5 (wyjazd).
Legia przegrała z Napoli 0-2 (u siebie) i Midtjylland 0-1 (wyjazd).
Jedyny zdobyty punkt w bezpośrednim pojedynku, który, zakończył się remisem 1-1.
Skoro w Warszawie przeważał Club Brugge (sytuacje bramkowe 11-8, strzały na bramkę 8-3,rzuty rożne 10-3), to na własnym boisku przy wsparciu swoich kibiców belgowie nie powinni mieć problemów z pokonaniem legionistów.
Dzisiaj Napoli powinno pokonać Midtjylland a zwycięzca tego pojedynku zbliży się do tych drugich na 2 punkty. Remisu nie powinno być, bo jest dla obydwóch ekip
nieopłacalny, pozostaną z 2 punktami na dnie tabeli. Typuję, że wygra gospodarz.
✅ 85
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Villarreal FC
Typ: 2/2
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet

Mecz w którym zdecydowanie powinni wygrać goście. Musi się stać coś z rodzaju sensacji, aby padł inny wynik niż wygrana Villarreal. Bukmacherzy chyba też o tym są przekonani, bo kursy systematycznie spadają. Co na to wskazuje? 1 mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 4:0 dla VFC. Ostatni mecz w lidze wygrali z Sevillą 2:1. Dynamo za to tylko zremisowało u siebie z Belshina. O różnicy między ligą hiszpańską, a białoruską nie muszę pisać. Według mnie liga białoruska jest słabsza od Ekstraklasy. Mają jedną wielką ekipę (BATE) i nic więcej. Jednak nie o tym. Hiszpanie wygraną mogą sobie zapewnić praktycznie awans (przy dobrym wyniku w Czechach). Dynamo wiele nie ma do stracenie. To jedynie może być groźne i zgubne. Ostatnie miejsce w tabeli. 3 porażki. Bramki 0:7. Widzę w tym meczu spokojną wygraną gości, która już w 1 połowie zdominuje rywala.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Augsburg vs Alkmaar
Typ: Augsburg over 1.5 gola
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Odlegla grupa eL.
Po 3 rozegranych kolejkach lideruje Athletic Bilbao,tuz za nim jest Partizan Belgrad,obie ekipy zdobyly po 6 punktow.
Na trzecim miejscu jest AZ,natomiast ostatnie miejsce okupuje niemiecki Augsburg,zarowno Alkmaar jak i Augsburg maja po 3 punkty.
Grupa jak widac jest dosc wyrownana i z pewnoscia walka o awans bedzie trwac do ostatniej kolejki.
Augsburg zawiodl w spotkaniu rozgrywanym u siebie z Partizanem,goscie wygrali 3:1 a dodatkowo od 64 minuty grali w oslabieniu.
Takim samym wynikiem zakonczyl sie mecz w Bilbao.
W 3 kolejce Augsburg wygral w Holandii 1:0.
W Bundeslidze druzyna zajmuje obecnie slabe 18 miejsce.
Alkmaar na inauguracje przegral w Belgradzie z Partizanem 2:3,pozniej wygral u siebie 2:1 z Bilbao i tak jak juz wspomnialem w ostatnim meczu przegrali u siebie z Augsburgiem 0:1.
W Eredivisie AZ plasuje sie na 11 pozycji.
Patrze ostatnio na ekipe Augsburga i musze przyznac,ze po wygranej z Alkmaarem ich forma poszla w gore.Co prawda pozniej przegrali z Borussia Dortmund az 1:5 na wyjezdzie,jednak wiemy w jakiej formie jest Dortmund.
Po tym meczu Augsburg wygral w pucharze z Freiburgiem 3:0 a w ostatniej kolejce Bundesligi zremisowali 3:3 z Mainz,osobiscie ogladalem wiekszosc meczu i gra gospodarzy bardzo mi sie spodobala,nie mam tu na mysli gry defensywnej,jednak ofensywe,tak naprawde to Augsburg byl ekipa dominujaca,caly czas probowali atakowac bramke rywala.Udalo sie strzelic 3 bramki,moim zdaniem na zwyciestwo z gry zasluzyli gospodarze,jednak defensywa sie nie popisala tracac gola w koncowce meczu - Mainz gola na remis strzelil w 93 minucie.
Alkmaar ostatnio prezentuje sie slabo.
Ostatnie ich mecze to kiepski remis z Cambuur 1:1,porazka z Augsburgiem 0:1,porazka w Rotterdamie z Feyenoordem 1:3 oraz ostatnia dosc wysoka porazka u siebie z NEC Nijmegen 2:4.
Warto podkreslic,ze NEC po 57 minutach prowadzil juz 4:1.
Moim zdaniem stac Augsburg na strzelenie dwoch bramek,powinni wykorzystac atut wlasnego boiska oraz slaba postawe defensywy w ostatnim czasie AZ.
✅ 61
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna-Liga Europejska
Godzina:21:05
Spotkanie:Lech Poznan-Fiorentina
Typ: Fiorentina over 1,5
Kurs: 2
Buk: expekt
analiza:
Z typem czekałem, aż poznam oficjalne składy. Lech w dość mocnym składzie, ale lider Seria A także przyjechał do Poznania w mocnym składzie. Co prawda najlepszy strzelec zespołu Kalinić od pierwszych minut zasiądzie na ławce, ale możliwe że wejdzie w trakcie. Od początku zagra G. Rossi w ataku więc liczę na jego grę w ofensywie.
Warto napisać, że dziś zobaczymy w grze Kube Błaszczykowskiego, który na pewno będzie chciał pokazać się z dobrej strony przed polskimi kibicami.
Mówi się,że Fiorentina średnio traktuje LE, lecz po nie sądze by łatwo oddali awans i zapewne są podraznieni po porażce na własnym stadionie. A na wyjazdach idzie im naprawdę dobrze. Ostatnie 5 meczów w delegacji 12 pkt (tylko porazka z Napoli). Typuję dziś 1-2 dla przyjednych. Pozdrawiam
✅ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - Liga Europejska

Tottenham Hotspur F.C. - RSC Anderlecht
White Hart Lane, godz. 21:05
Harry Kane strzeli gola @2,05 Betsson

Składy na mecz już podane, nie ma innej możliwości, żeby na szpicy nie był młody Anglik. Ostatnio gra coraz lepiej, wreszcie zaczął zdobywać gole. Pierwszy mecz zakończył się porażką dzisiejszych gospodarzy na stadionie Anderlechtu, dzisiaj dobry czas na rewanż. Myślę, że jeżeli padnie bramka czy też padną bramki dla londyńskiej drużyny to właśnie jedną z nich zdobędzie Kane. W obecnej edycji LE ma ich na swoim koncie okrągłe zero po 3 rozegranych meczach. Myślę, że dzisiaj się przełamie na szczeblu europejskim i zobaczymy go na liście strzelców.​
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom