>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.11.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Minnesota Wild - Pittsburgh Penguins
Typ: Goście ponad 3.5 gola
Kurs: 3.55
Bukmacher: unibet
Analiza: Zastanawiałem się jaki typ wybrać , handicap na Pingwiny czy ilość goli danej drużyny. Ostatecznie wybrałem tą drugą opcje ponieważ uważam ,że może ty być mecz naprawdę owocny w bramki. Dlaczego taki typ ? Ponieważ na ostatnie 6 meczy pingwiny strzeliły w każdym min 3 bramki a w dwóch spotkanie 5 i 8. Jest to drużyna która potrafi wygrać w handicapie i potrafi strzelać bramki. Po słabszym początku sezonu wracają na właściwe tory. Głównym powodem dlatego gram ten typ jest to ,że w każdym meczu strzelają dużo bramek ( tak wiem , w nie każdym strzelili 4 ) ale jak już mieli bezpieczne &quot;3-0&quot; to nie grali na 100%. Mecz z Minnesotą nie będzie taki łatwy i nie będzie to mecz &quot;do zera&quot; dlatego sądzę iż Pingwiny nie dość ,że wygrają to strzelą te 4 bramki ;) H2h nie popiera mojego typu ale uważam ,że ważniejsza jest obecna forma od zasady &quot;gramy u siebie&quot; ???? nie zdziwiłbym sie gdyby tu było 4-4 lub jakaś jeszcze większa liczba bramek. Osobiście każdemu fanu Hokeja polecam oglądnąć ten mecz bo będzie na co popatrzeć ;)

_______________________________
Mam nadzieję ,że analiza wystarczająca, wracam po przerwie i z każdym dniem mam nadzieje ,że będzie lepiej ;)
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis-Traralgon Challenger 2
Godzina: 02:30
Spotkanie: Jenkins-Saville
Typ: over 22.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W Traralgon dochodzi już do trzeciego pojedynku między Kangurem i Amerykaninem w tym sezonie. Dwa poprzednie pojedynki miały miejsce w finałach Futresów i dwukrotnie zwycięsko z nich wychodził Jenkins. 18. października wygrał 6-3,7-5, zaś 23. lutego 6-3,6-2. Wprawdzie dwukrotnie Jarmere potrafił ograć Luke&#39;a gładko, jednak w dalszej części postaram się podać swoje uzasadnienie dla takiego typu.
Zacznę od starczego z graczy. O Jenkinsie pisałem już ostatnio dwukrotnie. Gra on ostatnio swój najlepszy tenis, awansował ostatnio na najlepszą w swojej karierze pozycję numer 220. Potrafił dojść w Jedynce Traralgońskiej aż do finału, gdzie uległ Klahnowi. Od połowy września gra on praktycznie co dwa dni i z pewnością kosztowało go już to wiele sił i w ostatnim jego meczu było to widać. W pierwszej rundzie Dwójki Traralgońskiej wygrał tylko 2:1 z Reidem, tracąc pierwszego seta, a ostatniego wygrywając dopiero po zaciętych dwunastu gemach.
Saville za to jest bardziej wypoczęty. Odpadł w ćwierćfinale Jedynki i miał trzy dni na odpoczynek i spokojne treningi. W pierwszej rundzie ograł deblistę Sitaka gładko 6-4,6-2. Nie kosztowało go to zbyt wiele sił i powinien być dobrze przygotowany na starcie ze starszym od siebie Amerykaninem. Obecnie młody Kangur notowany jest an 172. miejscu w rankingu i należy do grupy nadziei przyszłość australijskiego tenisa.
Swój typ opieram na przewidywaniu wyrównanego spotkania. Jenkins przy lekkim, bądź już może większym zmęczeniu powinien koncentrować się bardziej na własnym podaniu, gdyż Luke nie jest łatwy do przełamania, zaś Saville mimo formy fizycznej przeciwnika też nie powinien mieć łatwej drogi w tym meczu. Over 22.5 jest na tyle dobry, że nawet przy zamknięciu spotkania w dwóch partiach jest realna szansa na sukces.
⛔100
 
A 67

akira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20.45
Spotkanie: Maribor - Chelsea
Typ: powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam,
Długo główkowałem nad typem środowych spotkań i trafilem na takiego rodzynka ???? Chelsea jest zespolem z najwiekszą ilościa rzutów rożnych ze wszystkich ekip LM po 3 kolejkach ma ich na koncie 25 z czego 6 i 7 u siebie i 12 na wyjezdzie Maribor natomiast ma ich 9, 3 i 2 na wyjezdzie i 4 u siebie do czego zmierzam w ostatnim meczu obu tych ekip padło 9 rożnych a wynik meczu to 6-0 dla Chelsea (w tym 3 karne), taka slaba statystyka roznych w ostatnim meczu tych ekip mogla byc spowodowana ciaglym przerywaniem meczu a to na karny a to &quot;cieszynki&quot; graczy po zdobyciu gola lub też odpuszczeniem przez Chelase po pierwszej połowie gdy wynik wynosił juz 3-0 Maribor pomimo ze rzadko ma okazje pograc z tak wielkimi klubami jak Chelase nie są druzyna którą można ogrywać 6-0 przed własna publicznością uważam ze Maribor pamięta klęske jaka doznali w Anglii będą grac na wyższym poziomie niż ostatnio walka o każda piłkę każdy aut i każdy rzut rożny..
Być może sie rozmarzyłem ale ten zespol dalej ma szanse wyjscia z grupy
Pozdrawiam i życzę powodzenia
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Montreal - Chicago
Typ: Montreal 1T
Kurs: 3.26
Bukmacher: unibet
Analiza:
Kolejny mecz w NHL tej nocki i szybkie skojarzenie z play-off, bo te drużyny miały się w nich spotkać. Mimo wszystko dokładnie pamiętam ich grę. Szczególnie Montreal zaskakiwał, a Chicago niestety odpadło a było murowanym faworytem do gry w finale. Po tamtym sezonie w lepszej formie wydają się być Canadiens. Nie grają jednak świetnie. W ostatnich meczach zawsze pierwsi tracą bramkę (na przeciw mojemu typowi jak zwykle - grajcie ;)), ale punktowo stoją wysoko. 7 wygranych to tylko jedna mniej niz najlepsze Anaheim. Chicago za to przegrało 6 meczów na ostatnie 10 i w 2 w ogóle nic nie strzelili, a w 2 kolejnych tylko po bramce. Nie idzie im w ofensywie, ale za to obronnie wyglądają lepiej niz w ostatnich sezonach. Na razie początek sezonu, więc jeszcze to sie wszystko wyklaruje. Mimo wszystko znałem też historie spotkan tych druzyn i tak naprawde tylko to ponagla mnie do grania na MTL. 9 meczow tych druzyn wygrywali gospodarze. Od sześciu Canadiens niepokonani u siebie. Dlatego zmiana. Tym razem oni pierwsi.
⛔100
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LM
Spotkanie Bayern-Roma
Typ: under 24,5 fauli
Kurs 1.85
Buk Ónibet
Godz: 20:45
Kolejny raz idę w stronę zdarzeń na statystyki, bo wg mnie są dużo pewniejsze niż wygrana/przegrana. Taka linia pewnie poleci w dół, kurs także, bo wg mnie jest ustawiona za wysoko. Bayern to drużyna, która mało fauluje, szczególnie przed własną publicznością. Składa się na to wiele czynników, a najważniejsze to: a)długie utrzymywanie się przy piłce b) dobre ustawianie się c) brak frustracji wynikającej z niekorzystniego wyniku. Roma również jest zespołem mało faulującym, nawet w meczu u siebie, pomimo niekorzystnego wyniku wykręcili 13 fauli(Bayern 6). Moim zdaniem jutro zobaczymy o wiele spokojniejszy mecz, z mniejszą ilością bramek jak ostatnio. Mecz w stylu Real-Liverpool wczoraj.
Powodzenia ;)
✅85
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 4:35
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Typ: (połowa/koniec meczu) : Los Angeles Lakers / Los Angeles Lakers
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Lakersi fatalnie wystartowali, ale nie jest to drużyna, która wiecznie będzie przegrywała. Szczególnie na swoim parkiecie przy ogromnym dopingu publiczności pewnie sprawią niejedną niespodziankę w tym sezonie. Bardzo bliscy takiej niespodzianki byli w derbach Los Angeles przeciwko Los Angeles Clippers. Ostatecznie jednak przegrali mecz za sprawą bardzo słabo rozegranej czwartej kwarty, którą to przegrali różnicą jedenastu punktów. Phoenix Suns nie są żadną potęgą, ostatni swój mecz zagrali fatalnie przeciwko Utah Jazz. Utah ograło ich bez najmniejszego problemu 118:91. Skład Lakersów wcale nie jest taki zły. Jest Bryant, Boozer, Lin, jest też paru młodych, perspektywicznych zawodników jak np. Ed Davis. Na pewno nie jest to tak słaby skład, żeby ciągle przegrywać. Phoenix Suns są w ich zasięgu. Na wyjeździe co prawda wysoko z nimi przegrali, ale u siebie powinni postawić twarde warunki i moim zdaniem wygrają ten mecz. Myślę, że sędziowie mogą też trochę sprzyjać Lakersom, bo to jednak wielki klub i wstydem dla ligi by było, gdyby wiecznie przegrywali.
⛔100
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland - Cleveland
Typ: Cleveland (-3) HA
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mam problemy ze znakami na klawiaturze, wiec wrzuce malutka analize, zreszta pozna godzina wiec chyba tlumow na forum niema. Im blizej meczu tym bardziej jestem przekonany ze Clevland wygraja ten mecz. Portland przedwczoraj zagrali do߈ søabo jeszcze nie ta forma, jedynie lider druzyny gral na swoim poziomie. Cleveland mialo 3 dni wiecej odpoczynku a to jest naprawde duzo. Jedynym minusem jest postawa Varejao, w meczu z Chicago wygládaø fatalnie nie wiem jak graø z kniks bo nie widzialem meczu, ale jeæeli poprawi kilka rzeczy to powinien dac sobie rade z Aldridg;em, a zatrzymanie wlasnie jego bedzie kluczem do zwyciestwa.
⛔100
 
stanley-63 816,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Dania NordicBet Liga /
Godz. 18:00
Spotkanie - Vendsyssel : Horsens
Typ - liczba goli strzelonych przez gości / over 1.5 /
Kurs - 2.43
Buk - Unibet
Większa uwaga dziś jest na Ligę Mistrzów i to normalne ale ja zaglądam do NordicBet Ligi gdzie rozegrane zostanie spotkanie w ramach 15 kolejki pomiędzy Vendsyssel a Horsens , obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i tak gospodarze miejsce 3 z 27 pkt a goście miejsce 4 mają 22 pkt i może być ciekawie tym bardziej że gospodarze notują dobrą serię w której na 4 ostatnie mecze 3 zwycięstwa i 1 remis jakby tego było mało nie stracili w tych spotkaniach gola sami strzelając 6 , jednak 3 z tych spotkań rozgrywali na wyjazdach gdzie drużyna gra świetnie 5-3-0 i br. 12:3 natomiast u siebie nie wygląda to już tak dobrze 3-0-3 i br. 6:7 i spróbuję to wykorzystać bo patrząc na grę gości na wyjazdach to też to wygląda dobrze 3-2-1 i br. 7:4 a dodając do tego ich wspólne mecze to te są też dosyć ciekawe bo nigdy nie wygrywa gospodarz i tak w poprzednim sezonie na 3 mecze 2 razy gospodarzem był zespół Vendsyssel FF a wyniki to 0:1 i 1:4 , trzecie spotkanie gospodarzem Horsens i 1:2 , w tym sezonie już raz się spotkali na stadionie Horsens i Vendsyssel FF wygrało skromnie bo skromnie 1:0 tak więc czas na rewanż w wykonaniu gości dlatego uważam że może być ciekawie i nie daję typu na wygraną ale liczę na przynajmniej dwie bramki ze strony Horsens bo ostatnie ich wyniki pokazują że ze zdobyczą bramkową nie jest żle na ostatnie 6 meczy przedział bramkowy 1-3 !
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Segunda Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Beira Mar-Trofense
Typ: wygra Beira Mar
Kurs: 1,91
Bukmacher: bet365
Jak dla mnie &quot;perełka&quot; dnia. Dziwnie kurs na gospodarzy wzrósł na 1,91 i po mimo usilnych starań nie mogę znaleźć przyczyny tego wzrostu. Na pewno nie ma to nic wspólnego z brakami kadrowymi, ale o tym za chwile. Beir Mar po 13 kolejkach zajmuje wysokie 6 miejsce tracąc tylko 5 pkt do lidera. Ich dzisiejszy rywal Trofense no cóż zamyka tabele na 24 miejscu. Gospodarze na własnym terenie może i nie są drużyna nie do pokonania gdyż odnotowali 3 porażki 1 remis i 3 zwycięstwa ale z ekipa która na wyjazdach tylko 1 raz wygrała i aż 5 razy schodziła pokonana strzelając przy tym 6 bramek tracąc 14 powinni sobie poradzić bez większych problemów. O słabej postawie Trofense na wyjazdach najlepiej powinien świadczyć ostatni mecz gdzie mierzyli się z Oriental ekipą zajmując pozycje 23 w tabeli. Czyli przynajmniej w teorii mecz powinien być wyrównany a tu Trofense dostaje łomot 4-0. Jeżeli chodzi o kadrę obu zespołów to gospodarze bez braków a u gości zabraknie Sosual kluczowy środkowy pomocnik ( 11/2) oraz Portuga obrona (12/0) napastnik Riascos ( 12/3) i od 3 spotkań nie gra też defensywny pomocnik Rateira ( 8/0). Wydaje mi się że gospodarze bez trudu dzisiaj zainkasują 3 pkt.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA CHALLENGER CAPTIVA ISLAND
Godzina: 16:30
Spotkanie: Boserup - Paolini
Typ: Boserup
Kurs: 1.4
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Nie chce mi się zbytnio rozpisywać bo to WTA a tam jak wiadomo &quot;wszystko się może zdarzyć&quot;. Te zawodniczki dzieli w rankingu 150 miejsc i jak wskazują wyniki to nie jest dzieło przypadku. Boserup gra u &quot;siebie&quot;, na swej ulubionej nawierzchni, tydzień temu zrobiła 1/2 w New Branufels (porażka 0-2 z Falconi), więc wygląda na to, że z formą jest wszystko ok. Włoszka preferuje raczej clay. Tutaj przebijała się do MD przez kwalifikacje i właściwie winna z nich odpaść, ale uratował ją krecz Austriaczki Moser. Wszystkie argumenty wskazują za Boserup i nie będę się dalej nad tym rozwodził bo jak pokazuje praktyka WTA WSZYSTKIE ARGUMENTY to czasem jednak za mało ;). Uważam jednak, że do dubla jakiegoś jest to przyzwoita propozycja.
✅40
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROCUP
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ventspils - PAOK
Typ: under 146,5
Kurs: 1.81
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj wchodzę w mecz, który spodziewam się że będzie zacięty. Obie ekipy średnio radzą sobie w tych rozgrywkach ale potrafią doskonale bronić co dzisiaj w moim odczuciu będzie decydujące. Nie spodziewam się mega ofensywy i szybkich akcji raczej twardą i konsekwentną obronę. Ważny mecz bowiem porażka powoduje ciężką sytuację danej ekipy. Ventspils u siebie mocny i grecy pewnie postawią zaporę nie do przejścia tak aby wytrącić im argumenty z ręki w ofensywie. Jednym słowem spodziewam się bitwy nie koniecznie z finezyjnymi akcjami i wchodzę w underka.
✅81
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SINGAPUR: Puchar
Godzina: 12:30
Spotkanie: Tampines Rovers vs. DPMM FC
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś zapraszam na dalekoazjatyckie zmagania w Pucharze Singapuru. Gra może nie reprezentacyjna bo o 3 miejsce, ale za to pomiędzy &amp;quot;Wielkimi Przegranymi&amp;quot; bo oba zespoły w sposób pewny pretendowały do miana NAJLEPSZEGO. Tymczasem wyprzedziły ich Balestier Khalsa i Home United, które w piątek o tej samej porze rozstrzygną walkę o 1 miejsce. Oba zespoły w niezlej formie i właściwie rozsądnym typem było by podanie remisu, najlepiej bramkowego. Ja jednak sadzę, że w walce o zaszczyty to Gospodarz wygra. Jest to jego jedna z ostatnich szans aby dobrze zaistnieć. Ostatnie lata spadł z miejsca lidera, więc odpuszczał sobie puchar, teraz jednak każdy sukces jest ważny, a Tampines jest w formie. Ostatnio w piątek, w Hallowyn pokonał w rozgrywkach ligowych własnie dzisiejszego adwersarza (2-1) i sądzę, że dziś będzie podobnie. Kurs warty świeczki.
⛔100
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Piłka NożnaAnglia Championschip
Godzina 20.45
Nottingham Forest – Brendford
Typ: Nottingham
Kurs : 2.10
Bukmacher : Bet365
Dzisiaj nie będziemy zmieniali klimatów, pozostaniemy na Wyspach Brytyjskich, gdzie dokańczana jest kolejka ligowa w drugiej, co do ważności lidze Anglii.
Dla Nottingham ostatnie tygodnie są wielce rozczarowujące, zwarzywszy na świetny początek sezonu i coraz głośniejsze głosy mówiące, że czas na powrót do elity.
Klub ma środki i możliwości, aby spokojnie grać w Premiere League, jedynie, co im brakuje to wyniki w lidze i po tym świetnym początku po prostu trudno jest uwierzyć, że
zespól od ośmiu meczy ligowych nie potrafili wygrać.
Pewnym wytłumaczeniem może być fakt, ze ostatnio grali bez kilku kluczowych zawodników, ale jak dzisiaj czytam w prasie i chyba najlepszym portalu zajmującym się piłka w Anglii (Team Talk) ten problem powoli się kończy.
W kadrze są już po kontuzjach Kelvin Wilson i Matty Fryatt, a kapitan zespołu Michael Mancienne na pewno już jest gotowy do gry przez 90 minut.
Brendford jak na razie może zaliczyć na plus to, co dokonali w tym sezonie, a przypomnę, ze to beniaminek. Oni też nie mają problemów z wygrywaniem w ostatnim czasie, bo raptem w sobotę pokonali Derby County 2-1 na własnym boisku, tyle tylko, ze na wyjazdach jak to zwykle bywa u beniaminków na trochę pod górkę i jak na razie 2-1-4
I marne 6 goli strzelonych.
Oprócz Scott’a Hogana leczącego od kilku tygodni uraz uda nie mają dzisiaj potwierdzonych nieobecności, ale środkowy obrońca Alan McCormack ostatnio doznał kontuzji kostki i nie wiem czy się wyleczy, podobnie jak pomocnik Stuard
Dallas ma podobny problem z udem.
Reasumujac:
Być może jest wiele ryzyka zakładając się na wygrana zespołu, który od wielu meczy nie wygrywał, ale patrząc na jakość obu zespołów wyraźnie widać, ze gospodarze mają kim grać. Dodając do tego własne boisko i powroty podstawowych zawodników oraz motywację odniesienia w końcu zwycięstwa nie pozostaje nic innego jak tylko założyć się na ich wygraną.
Powtórzony typ
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting Lizbona - Schalke 04 Gelsenkirchen
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sporting Lizbona dziś stoi pod ścianą, jeżeli nie uda im się pokonać na Estádio José Alvalade Schalke 04 Gelsenkirchen wtedy stracą szansę na wyjście z grupy. Jak na razie bowiem Sporting po 3 kolejkach ma raptem punkt na swoim koncie (zdobyty z NK Mariborem), natomiast Schalke 5, a lider grupy Chelsea 7. Warto jednak zauważyć, że mimo, iż Sporting jest faworytem tego spotkania to jednak niemieckie ekipy w ostatnim czasie zaczęły regularnie wygrywać w europejskich pucharach. 2 tygodnie temu wszystkie 6 ekip (4 w Lidze Mistrzów i 2 w Lidze Europy) wygrały swoje spotkania, w tym znów zespoły z Bundesligi zaczęły z wysokiego &quot;c&quot; (zwycięstwa Leverkusen z Zenitem na wyjeździe, gdzie również to rywal był faworytem oraz Dortmundu z Galatasaray).
Moim faworytem więc tego spotkania są jednak goście. Schalke pod wodzą Roberto di Matteo zaczęło uzyskiwać lepsze wyniki. W 4 spotkaniach pod jego wodzę tylko raz przegrali (z Leverkusen) w 3 pozostałych przypadkach wygrywali. Jeśli chodzi o Sporting to owszem w pierwszym spotkaniu tych ekip mieli trochę pecha (portugalskie media informowały nawet, że zostali okradzeni z punktów) ale we wcześniejszych spotkaniach również niczym nie zachwycili. W starciu z NK Mariborem gdzie byli murowanych faworytem zremisowali, z Chelsea minimalnie przegrali 0-1 ale wtedy w znakomitej formie był bramkarz zespołu z Lizbony Rui Patricio,który kilkukrotnie ratował swój klub przed stratą bramek. Warto również zauważyć, że w minionym tygodniu Sporting dość wyraźnie przegrał z Vitoria Guimaraes 0-3.
Jak wygląda sytuacja kadrowa obu ekip? Gospodarze na pewno nie będą mogli skorzystać z usług Mauricio Nascimento, który w pierwszym meczu zobaczył czerwoną kartkę, kontuzjowany natomiast jest Jefferson Nascimento. Goście natomiast jak zwykle mają długą listę nieobecnych: Jefferson Farfan, Fabian Giefer, Sead Kolasinac i Julian Draxler to piłkarze których dziś na pewno nie zobaczymy na boisku. Warto jednak zauważyć, że z drużyną do Lizbony poleciał Kevin Prince Boateng, który nie grał ostatnio, a który jest przewidziany do gry i to w pierwszym składzie. Niepewni występu są natomiast Felip Santana, Leon Goretzce, Joel Matip i Sidney Sam.
Podsumowując, mimo, że gospodarze stoją pod ścianą i według bukmacherów są faworytem tego spotkania ja uważam, że to jednak Schalke zdobędzie komplet punktów. Roberto di Matteo to trener który potrafi dobrze ustawić swój zespół w defensywie, ma przy tym spore doświadczenie w Lidze Mistrzów, wszak sięgał z Chelsea po puchar jak ich szkoleniowiec. Ponadto Schalke mimo spore ilości kontuzji wciąż ma bardzo mocny skład, a forma wydaje się, że jest nieco lepsza niż za kadencji Jensa Kellera i przede wszystkim zaczynają pojawiać się wynik. Sporting natomiast wydaje się jednak ekipą nieco słabszą niż inne portugalskie ekipy (Benfica, Porto) co było widać we wcześniejszych spotkaniach, ponadto fanów Sportingu może niepokoić rozmiar porażki w ostatniej kolejce ligowej. Moja propozycja więc w tym spotkaniu to zwycięstwo gości.
⛔100
 
zgwg11 21

zgwg11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Limoges WTA Challenger
Godzina: 10:00
Spotkanie: Tereza Smitkova - Alison Van Uytvanck
Typ: Tereza Smitkova
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betclic
Analiza: Zapraszam na twardę korty do Francji, gdzie spotkają się dwie utalentowane dwudziestolatki. Oglądałem mecz Terezy z naszą Ulą Radwańka i to co grała czeszka to po prostu poezja. Mocne, płaskie i przede wszystkim celne uderzenia były zabójcze dla Polki, która przecież przebijac nauczyla się od swojej siostry. Ula była po prostu bezradna. Do tego dochodzi niezły serwis i ogólnie dobra forma Smitkovej. Ruda Van Uytvanck wygrała z Barbieri także po fajnym meczu, ale moim zdaniem nie ma zbyt wielkich argumentów w walce z rówiesniczką. Co prawda obie dobrze czują się na hardzie i h2h na ten moment jest remisowe 1:1, ale dzis zmieni się to na korzysc Terezy. Pozdrawiam i powodzonka.
✅70
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis CHALLENGER - SINGIEL: Bratysława (Słowacja), twarda (w hali)
Godzina: 12:30
Spotkanie: Sijsling - Pavic
Typ: DW 2:0
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Sijsling, ktory jak sie zepnie to naprawde potrafi fajnie zagrac na twardej. Jednak czesto ma problemy z glowa. Gdyby nie te problemy na pewno wyzej znajdowalby sie w rankingu ATP. Mimo to dzisiaj decyduje sie zagrac w strone niego na doklady wynik. Uwazam, ze Holender nie straci seta w tym spotkaniu pokonujac przecietnego chorwata, ktory jest duzo dalej w rankingu ATP niz Igor.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maribor - Chelsea
Typ: Chelsea &amp; over 2,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Unibet chyba zrobił babola wystawiając kursy na mecz Maribor - Chelsea, mam tu na myśli typ Chelsea wygra &amp; over 2,5 gola. Kurs powinien wynosić ok. 1,6-1,7, a wystawili 3,25. Moim zdaniem warto próbować więc pobierajcie póki tego nie poprawią. Wszyscy wiemy jakim potencjałem dysponuje ekipa Mourinho i nie trzeba tu nic więcej dodawać. Pierwsze spotkanie zakończone pogromomem 6:0. Chelsea po wpadce z Schalke 1:0 dzisiejszą wygraną może sobie zapewnić awans do 1/8. Oczywiście to, że zameldują się oni w następnej rundzie nie ulega żadnej wątpliwości. Niemniej jednak warto zrobić to szybko żeby mieć spokój w kolejnych meczach. Moim zdaniem kurs na to zdarzenie to miód malina i trzeba korzystać czym prędzej.
Dla porównania kurs na sam over 2,5 wynosi 1,61. Na over 2,5 gola strzelonych przez &quot;The Blues&quot; to 2,28. Z kolei bet365 na Chelsea &amp; over 2,5 wystawił kurs 1,90 więc ewidentnie widać, że mamy do czynienia z błędem, z którego moim zdaniem żal nie skorzystać.
⛔100
 
tomicco 5

tomicco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchaster City - CSKA Moscow
Typ: Sergio Aguero to score
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bez zbednego gadania. Jesli Citizens chca myslec o awansie to ten mecz po prostu musza wygrac, a ich najlepsza strzelba w jest wlasnie sam Sergio Aguero. Jego bilans strzelecki to 10 bramek w BPL i 2 w LM, a w ostatnich 3 meczach przeciwko rywalom z Rosji zdobyl az 5 bramek! Licze, ze i dzisiaj przynajmniej raz trafi do siatki. Spotkanie odbedzie sie na Etihad Stadium, wiec na pewno wlasna publika bedzie go glosno dopingowac. ;)
⛔100
 
housemd 0

housemd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - AS Roma
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Mecz Bayernu Monachium z AS Roma zapowiada nam się niezwykle ciekawy. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Bawarczycy roznieśli Włochów w pył. Niewykluczone, że podobnie będzie również dzisiaj. Na pewno możemy spodziewać się sporej ilości bramek. Wszystko pokazują nam statystyki - AS Roma w 8 z 10 ostatnich meczów rozgrywanych w Lidze Mistrzów kończyła z over 2,5. Dlatego dzisiaj decyduję się właśnie na to zdarzenie.
⛔100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szachtar - BATE
Typ: Handicap Szachtar -3
Kurs: 5,10
Bukmacher: Expekt
BATE w LM gra totalną klapę, mecz rozegrany z Szachtarem na Białorusi zakończył się pogromem 0:7. Ten mecz to nie była mega wpadka tylko potwierdzenie słabej dyspozycji drużyny BATE bo jeszcze we wrześniu zostali również rozgromieni przez drużynę FC Porto 6:0. Natomiast dzisiejsi gospodarze grają dobrze, na ten moment wygrana z BATE i 2x remis z czego jeden bardzo nieszczęsny ponieważ do 89 minuty prowadzili 2:0 z Porto, a wtedy niestety został podyktowany karny dla Portugalczyków i Martinez zdobył gola na 2:1. Dokładnie minutę później ten sam piłkarz strzelił drugiego gola czym stał się bohaterem drużyny z Porto zdobywając dla niej cenny 1 pkt. Gospodarze u siebie dwa ostatnie spotkania to 4:1 w PU i 6:2 w lidze krajowej, a więc widać siła w ofensywie cały czas jest. Goście to już nie ta drużyna, która potrafiła wygrać nawet z Bayernem (fart czy nie fart 3:1 było). Ukraińcy nie powinni się litować nad BATE i myślę, że 4:0 może całkiem szybko wpaść.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom