>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.09.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna KWal ME
Spotkanie Rosja-Szwecja
Typ: Szwecja + 0.5
Kurs 1.83
buk Pinnacle
Godz: 18:00
Kurs na Ruskow zanizony, badzmy szczerzy nie pokazuja ostatnio nic specjalnego o czym swiadczy porazka u siebie z Austria czyli remis w towarzyskim meczu z Kazachstanem.Nawet Capello byl bezradny tutaj o czym swiadczy jego brak wynikow z ta kadra i rezygnacja.Druzynie brakuje jakosci, sa po prostu przecietnym zespolem z przestarzala linia obrony i brakiem gwiazd z przodu.Szwedzi sa na zblizonym poziomie a biorac pod uwage, ze maja lepsza obrone i Zlatana z przodu, ktory sam moze przesadzic losy tej rywalizacji i zadowoli ich remis, widze value na X2.
⛔100
 
E 28

expert-88

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US OPEN
Godzina: 20:30
Spotkanie: V.Troicki - D.Young
Typ: 1
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
3 runda 22 w atp Troicki kontra 68 w atp Young. Obaj graja tutaj dobrze Young pokonal 3:2 Simona i Bedene 3:1 , Troicki pokonal dwoch Amerykanow najpierw Tifoe 3:0 i Rama 3:1.
Troicki ostatnio zanotowal 6 porazek z rzedu w pierwszych rundach , odpadl tez na US OPEN w deblu w parze z Lajovicem.
Young gra oprocz singla jeszcze w deblu i mikscie. To moze byc za duzo jak na mozliwosci Amerykanina za duzo.
H2H 1:0 dla Serba w 2012 na ziemi.
W tym meczu liczę na świeżość Serba,
jego większe doświadczenie i po prostu lepszy
tenis w jego wykonaniu.
⛔100
 
empel 112

empel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska 1 liga
Godzina: 19.45
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice
Typ: Stomil over 1,5 bramki
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Na dziś wybrałem spotkanie Stomilu z Olsztyna z Chojniczanką Chojnice w ramach 7 kolejki 1 ligi Polskiej. Mój typ kieruję w stronę overu bramek zespołu gospodarzy, stawiam że w tym meczu strzelą minimum 2 bramki. Kolektyw ofensywny drużyny Stomilu działa bardzo dobrze, świetnie spisuje się Kujawa który praktycznie w każdym meczu strzela bramki lub kreuje idealne okazje dla swoich kolegów, cała drużyna wie co ma robić na boisku i daje to fajne rezultaty. Zespół gości gra jak dla mnie w tym sezonie dość przeciętnie, bardzo ładne występy przeplata z fatalnymi blamażami, dziury w obronie, niewykorzystywanie dogodnych sytuacji sprawiły że plasują się w dolnej częsci tabeli. Liczę że dziś Stomil bezlitośnie wykorzysta dziury w obronie zespołu przyjezdnego i wpakuje conajmniej dwie bramki. Powodzenia.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Grand Prix Challenge w Rybniku
Godzina: 18:00
Spotkanie: A. Lindbaek - P. Kildemand kto więcej punktów
Typ: A. Lindbaek
Kurs: 1.8
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj daje typ na Antonio, który nie powinien mieć problemów z pająkiem. Peter jeździ ostatnio średnio jak choćby w spotkaniu GP w Gorzowie gdzie w sześciu startach zdobył 9pkt. Obaj zawodnicy w swoich ligach jadą ostatnio bardzo dobrze (ostatnie mecze Lindbaek - 15pkt, Kildemand - 11pkt), jednak wydaje mi się, że tutaj Lindbaek będzie o wiele równiejszym zawodnikiem i jestem przekonany że w każdym wyścigu te 2-3 punkty zdobędzie, zaś Kildemand jeździ różnie, może wygrać dwa pierwsze wyścigi tylko po to, żeby potem w trzech następnych przywieźć jeden punkt. Antonio liczy na powrót do cyklu GP.
⛔100
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Vuelta a España - Etap 14: Vitoria - Fuente del Chivo
Godzina: 11:50 CET
Spotkanie: Etap 14: Vitoria - Fuente del Chivo
Typ: Mikel Landa (Miejsce 1-3)
Kurs: 5,50
Bukmacher: unibet
Analiza: Landa to zdecydowanie najmocniejszy z pomocników Aru i pewnie będzie z liderem do końca, bo forma chyba wystarczająca, co pokazał na wygranym w środę królewskim etapie w Andorze, miał 2 dni na odpoczynek na łatwiejszych etapach, więc dzisiaj już może ciągnąć Aru. A i motywacji mu nie powinno dzisiaj brakować, bo meta zlokalizowana blisko jego rodzinnych okolic. W Andorze Landa był tuż przed Aru, dzisiaj też obaj powinni być w czołówce, ale pewnie tym razem to Aru będzie z przodu, bo takie są wymagania zespołu. Ale Hiszpan wydaje się na tyle mocny i ekonomicznie do tej pory korzystając ze swojej mocy, że dzisiaj będzie kluczowym pomocnikiem Aru i może być tuż za swoim liderem, a to powinno oznaczać podium.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔100
 
nwo-will-fall 32

nwo-will-fall

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: GKS Bełchatów - GKS Katowice
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Otobet
Analiza:
Po 6 kolejkach dzisiejsi gospodarze zgromadzając 10 pkt (3-1-2) zajmują 6 pozycję z bilansem bramek 7-7, natomiast goście mają 6 pkt (2-0-4) i są na 14 pozycji przy stosunku bramek 7-6 (5 strzelili z MKS Kluczbork) Obie drużyny w tym roku rozegrały już ze sobą spotkania, jednak były to spotkania towarzyskie (w styczniu oraz w lipcu), wówczas górą w obu spotkaniach był były zespół z ekstraklasy. W poprzedniej kolejce oba zespoły przegrały swoje mecze, gospodarze wyjazd z Wisła Płock, goście domowe spotkanie z Miedzią Legnice. Polska liga jest dość trudna do przewidzenia, jednak uważam, że dzisiaj nie padnie inny wynik niż wygrana gospodarzy, którzy zechcą wrócić na właściwe tory po ostatniej porażce i odprawić z kwitkiem zespół z Katowic, który strzelał bramkę tylko w jednym z ostatnich pięciu meczy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US OPEN
Godzina: 17:00
Spotkanie: B.Tomic - R.Gasquet
Typ: Powyżej 3,5 seta
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Idziemy dalej za ciosem(powyżej 3,5 seta w meczach Hewitt-Tomic i Chardy-Ferrer) i dziś spróbujemy w tym meczu zagrać powyżej 3 setów. Jest to bardzo prawdopodobne gdyż faworyt dzisiejszego spotkania - czyli Francuz nie gra w US Open zbytnio rewelacyjnie(oddane 2 sety w 1 rundzie i 1 w drugiej). Pewnie dzis Francuz wygra ale ja sądzę,iż nie do zera ;)
kiepska analiza
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie - GKS Bełchatów - GKS Katowice
Typ - GKS Bełchatów win / obie strzelą
Kurs - 5.50 / Bet365
Widzę ze kolega mnie uprzedził co do tego pojedynku i wytypował Bełchatowian na zwycięzce , ja mam podobne zdanie na ten temat , nie wiem dlaczego buki wystawiły tak wysoki kurs na zwycięstwo gospodarzy ale może to i dobrze , zastanawiałem się dlaczego tak wysoki kurs i chyba to spowodowane jest tym iż dziś w bramce gospodarzy nie wystąpi ich podstawowy golkiper Maciej Krakowiak który doznał kontuzji podczas treningu ( pęknięcie piątej kości śródstopia prawej nogi ) co eliminuje go na chyba dłuższy okres , dziś pomiędzy słupkami zobaczymy chyba Pawła Lenarcika który już raz miał okazję bronić bramki GKS Bełchatów i przez 90 min na boisku wystąpił w meczu PP przeciwko Bytovi Bytów i zachował czyste konto a GKS wygrał 1:0 , ostatnio Bełchatowianom gra się całkiem dobrze przeciwko Katowiczanom i tak w meczu towarzyskim z tego roku wygrali 4:1 natomiast w meczach o stawkę sezon 2013/14 kiedy obie występowały w 1 lidze to wyniki .... u siebie 5:0 a w Katowicach 2:2 tak wiec idę w tym kierunku , na dodatek wyniki Bełchatowian w tym sezonie dużo lepsze niż gości , w ostatnim meczu u siebie pokonali Zawiszę 2:1 dlatego jak dla mnie to 3 pkt powinny zostać w Bełchatowie ale na bramkę gości też liczę !
⛔100
 
ekszynejszyn 13

ekszynejszyn

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Errani-Stosur
Godzina: 19:00
Typ: 1
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pojedynek trzeciej rundy zenskiego UsOpen. Naprzeciw siebie Wloszka Sara Errani(16) i Australijka Samantha Stosur(22). Zaczne od tego, ze nie rozumiem tych kursow wystawionych przez bukmacherow. Stosur nie mial kto jeszcze sprawdzic, Babos i Rodina to nie ten poziom. Errani zostala zweryfikowana pozytywnie przez Ostapenko to zwyciestwo moze ja tylko podbudowac. Bilans bezposrednich pojedynkow wyraznie dla starszej z zawodniczek lecz dwie ostatnie potyczki dla mlodszej z nich w tym pamietny polfinal French Open 2012. Oczywiscie bezpieczniejszym wyjsciem jest pogranie na jednego seta dla Errani co wg mnie jest niemal pewne. Regularnosc Sary potrafi niejedna zawodniczke wyprowadzic z rownowagi;) Pozdro.
⛔100
 
gacekkacek 6

gacekkacek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: San Marino - Anglia
Typ: Wayne Ronney strzeli 2 lub więcej bramek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj liczę na festiwal strzelecki Anglików w San Marino, a że w meczach których pada wiele bramek dobrze odnajduje się Rooney to pokazał niedawno w meczu klubowym United z Club Burgge gdzie ustrzelił hat-tricka. Podsumowując liczę na wysokie zwycięstwo Anglików z nieprofesjonalną drużyną San Marino i przynajmniej 2 gole gracza Czerwonych Diabłów.
⛔100
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Superliga Kobiet
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin vs KPR Jelenia Góra
Typ: Handicap +7,5 (2)
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dzisiaj polecam pograć mecz pomiędzy zawodniczkami z Lubina a Jeleniogórzankami, Derby Dolnegośląska i linia jaką grają na ten mecz jest nie dorzeczna, po 1.7 można w fortunie -9.5 znaleźć nawet co jest dla mnie niepojęte, ponieważ mecze pomiędzy tymi zespołami od dawna stoją na wysokim poziomie i są to mecze remisowe lub które dzielą oba zespoły 1-2 gole, mylące mogą być sparingi w których miedziowe pokonały rywalki przed sezonem 30-23 oraz 36-24, ale dziś nie zagra parę zawodniczek, które pod koniec sezonu przygotowawczego nabawiły się urazu tj. Jochymek, Grzyb i jakaś nowa serbka, KPR to młody zespół, który potrafi spłatać figla i na pewno dzisiaj nie przegra więcej niż 5 bramkami, o to jestem spokojny ;)
Błędny dzień
⛔100
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - I Liga Polska
Godzina: 19:45
Spotkanie: Stomil - Chojniczanka
Typ: over 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,05
Bukmacher:
Bet365
6 kolejka I ligi.
Stomil - 10 pkt (u siebie 4pkt, 1-1-0) i 5 miejsce.
Chojniczanka 7 pkt (wyjazd 4pkt 1-1-2) 12 miejsce.
Stomil z aspiracjami na awans, bardzo dobry poczatek sezonu.
Ale wezmy pod uwage gole, bo na tym opierammoj typ.
Gospodarze bilans 7-6 lacznie,4-3 u siebie.
Goscie bilans 9-9 lacznie, 7-8 na wyjezdzie.
Olsztyn podejmowal zespol z Chojnic dwukrotnie: 3-0 i 0-2
Jednak biorac pod lupe obecna forme strzelecko-bramkowa obu ekip tylko jakis overek nasuwa sie na mysl.
Chojniczanka z przymusu musi grac teraz wiekszosc meczy na wyjezdzie i calkiem im to wychodzi. Gra sie tam niezle uklada, kilku naprawde solidnych grajkow z mocnym doswiadzeniem 1-ligowym (Zawistowski, Rogalski, Mikolajczyk, Rybski)
Stomil natomiast stawia na duzo mlodzszych pilkarzy i jak na razie nie musi niczego zalowac.
Analizujac, bedzie to spotkanie mlodego pokolenia z doswiadczonymi wyjadaczami.
Co bankowo wiaże sie z golami, jak i dla jednych tak i dla drugich.
Chojniczanka non stop w rozjazdach, co wplywa na ich podejscie, wiecej czasu w podrozy niz na boisku :p
Podsumowujac, jedni u siebie wszystko over 2,5, drudzy &quot;away&quot; tez wszystko over 2,5.
Dzisiaj nie powinno sie nic zmienic a kurs w granicach 2zl na overek bramkowy to zadko sie zdarza.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: San Marino - Anglia
Typ: Pierwsze 10 minut - 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Amatorski zespół San Marino podejmie dziś reprezentację Anglii i chyba każdy wie, że to oznacza 5+ bramek w meczu, jak pokazuje historia starć pomiędzy tymi ekipami. Mecz z San Marino to dla 95 % reprezentacji europejskich taka ostrzejsza gra treningowa. Co dziwne, patrząc na H2H obu drużyn to gospodarze dzisiejszego spotkania gorzej radzą sobie z synami Albionu na własnym boisku, przegrywają wyżej. Dziś mam nadzieję na mecz z luźną atmosferą, w którym Anglicy w 1 połowie meczu zapewnią sobie zwycięstwo, aby uniknąć ostrej gry przy niskim rezultacie. Wiadomo że w starciu z takim przeciwnikiem nikt nie chce nabawić się niepotrzebnego urazu. Myślę że już w pierwszych 10 minutach Anglicy pokażą graczom San Marino, że 3 punkty są ich i uspokoją atmosferę meczu.
w moim przypadku gram ten typ solo i za drobne w tasiemce z handicapem -9,5 Rzutów rożnych dla Anglii i Under 3 kartki w meczu. Ako 8.9 :)
⛔100
 
don-king 15

don-king

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Słowacja
Typ: Słowacja +2 (Słowacja nie przegra trzema bramkami, zwrot przy przegranej dwoma bramkami)
Kurs: 1,67
Bukmacher: bet365
Analiza:
W spotkaniu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy Hiszpania zmierzy się przed własną publicznością z drużyną Słowacji. Gospodarze zajmują drugie miejsce w grupie, w rozegranych 6 spotkaniach odnieśli 5 zwycięstw i doznali jednej porażki, bilans bramkowy 15:3. Hiszpania nadal nie imponuje, w ostatnich 5 meczach, trzech eliminacyjnych i dwóch sparingowych, odnieśli 3 zwycięstwa wszystkie tylko jedną bramką z Białorusią 1-0, Kostaryką 2-1 , Ukrainą 1-0, doznali też dwóch porażek 0-2 z Holandią i 0-1 z Niemcami. Goście zajmuje pierwsze miejsce w grupie, odnieśli komplet 6 zwycięstw, bilans bramkowy 13-3. Słowacja wygrała ostatnie 9 rozegranych spotkań, tracąc łącznie tylko 5 goli nie więcej niż jeden w meczu. Kurs Słowacja +2 jest niezły, można też rozważyć zagranie wyższym kursem typ Słowacja +1.5 (Słowacja nie przegrają dwoma bramkami)
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
warka 6

warka

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Grand Prix Challenge w Rybniku
Godzina: 18:00
Typ: Piotr Pawlicki wygra
Kurs: 4,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiejszego wieczoru czterech naszych zawodników powalczy o awans do przyszłorocznego GP. Miejmy nadzieję, że obsadzimy całe podium i w przyszłym sezonie w tym prestiżowym cyklu nasz kraj będzie reprezentowany przez liczniejsze grono, niż to miało miejsce w tym roku. W mojej opinii faworytem tego turnieju jest Piotr Pawlicki, który ma doskonały sezon, nie przypominam sobie słabszego meczu juniora leszczyńskich byków. Dodatkowo w pięknym stylu przeszedł przez eliminacje wygrywając zawody w Daugavpils z kompletem punktów. Piotrek doskonale spisuje się w lidze polskiej, gdzie ma 4 średnią biegopunktową, a co najważniejsze jest najlepiej spisującym się zawodnikiem ligi na wyjazdach, gdzie jego średnia wynosi 2,517!! Także widać, ze nie ma żadnych problemów ze spasowaniem się na obcych torach i również w Rybniku takich problemów mieć nie powinien. Dodatkowo zawody rozgrywane są na jednym z najnudniejszych torów w Polsce, gdzie najważniejszy jest start i nic więcej, a wyjścia spod taśmy Piotrek ma doskonałe. Także liczę na polskie podium i zwycięstwo Piotra Pawlickiego dzisiejszego wieczoru!
⛔100
 
karel79 33

karel79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ISLANDIA: Division 1
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Olafsvik - Akureyri
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.62
Bukmacher: comeon
Analiza:
Zaplecze islandzkiej ligi na finiszu to prawdopodobnie nie jest najbardziej elektryzujacy fakt z piłkarskiego świata ale czasami warto spojrzeć w nieco bardziej egzotyczne rejony. Mecz na szczycie w mieście Olafsvik, wyjątkowo nie w Rejkaviku gdzie skupia się większość klubów z wyspy na której piłka staje się coraz bardziej popularna. Miejscowi Wikingowie którzy mają już zapewniony awans do elity podejmą Akureyri - drugą drużyne w tabeli czyli zespół który na miejscu premiowanym awansem znajduje się tylko i wyłącznie dzięki lepszemu bilansowi, bo punktów tyle samo co trzecia ekipa Throttur. Mecz więc kluczowy dla końcowego układu, do końca 3 kolejki a jak wygląda forma obu drużyn? Gospodarze którzy zdominowali tę ligę mogą pochwalić się serią 8 zwycięstw ligowych w których zdobyli 28 bramek (aż 7 w ostatnim spotkaniu!). Goście to oczywiśćie druga siła ofensywna w lidze i ich seria 5 zwycięstw ligowych i 16 zdobytych bramek też wygląda całkiem przyzwoicie. Tendencja bramkowa jest zdecydowanie wzrostowa, zwłaszcza pewni awansu Wikingowie zaczęli grać ofensywniej bo początki nie były przesadnie &#39;overove&#39;. W poprzednim sezonie nudy nie było w bezpośrednich spotkaniach rezultaty 2-3 i 2-2, w obecnych rozgrywkach padł wynik 1-1. Kursy na bramki całiem przyzwoite więc pobieram do dubla.
⛔100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje PNA 2017
Godzina: 18.00
Spotkanie: Gwinea Bissau - Kongo
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam ponownie. W dniu dzisiejszym zapraszam do Afryki na mecz eliminacji do PNA 2017. Po pierwszej kolejce w tej grupie (E) wszystkie reprezentacje maja na koncie po 1 punkcie. Pały 2 remisy Kongo z Kenią 1 do 1 i Gwinea Bissau z Mali 0 do 0. Dzisiaj również myślę, ze padnie tu remi. Reprezentacja gospodarzy bardzo dużo meczów remisuje na własnym stadionie i głównie tym się kieruje. Ogólnie reprezentacja gospodarzy jest teoretycznie słabsza i w rankingu FIFA plasuje się niżej niż Kongo, jednak Kongo według mnie jest w słabej dyspozycji. POWODZENIA.
⛔100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina Hokej
Godzina 19:45
Davos - Pardubice
Typ X2
Kurs 2.04 Unibet
Analiza

Czesi przegrali 3 spotkania, ale w każdym zaprezentowali się bardzo solidnie. Na pewno mogą żałować meczu ze Szwajcarami we własnej hali, bo mieli tam olbrzymią przewagę, której nie potrafili zamienić na bramki. Dzisiaj liczę, że będą chcieli zakończyć honorowo przygodę z europejskimi taflami. Ponadto mały rewanż w Davos z pewnością poprawiłby wszystkim humory. Szanse są spore tym bardziej, że miejscowi w dalszym ciągu borykają się ze sporymi problemami kadrowymi.
https://www.hcd.ch/de/team/medical-report
Z całej listy tylko ze trzy kluczowe nazwiska, ale nie zmienia to faktu, że uzupełnienia w pozostałych formacjach mogą wpłynąć na płynność gry.
⛔100
 
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? Mistrzostwa Europy
Polska - Bośnia
15:00
MG#13 poniżej 14,5 punktu
1,85
betsson
Hehe, widzę, że tutaj Gortat jest niby faworytem do zdobycia największej liczby punktów dla nas. Linia 14,5 to niezbyt dobry żart według mnie. Masowe granie przez centra w naszej reprezentacji nie jest najlepszym pomysłem. Gortat nie powinien być liderem tej reprezentacji, pod względem rozgrywanych pod niego akcji. To nie jest Shaq, czy Wilt, że pakuje do kosza metr na gościem i zdobywa po 50 punktów w meczu. Nasi powinni grać bardziej obwodowo. Mamy zdolnego Kuliga, który jest bardzo groźny z pozycji nr 4, jest Slaughter, który dobrze się wpasował do kadry i jest kilku shooterów w postaci Zamojskiego, czy Waczyńskiego. Cel też potrafi swoje dorzucić. Gortat może być bardzo produktywny jeżeli chodzi o granie pick&#39;n&#39;rolli, dobrze stawia zasłony i jest świetnie zbudowany, zwłaszcza jak na europejskie realia. Nie wydaje mi się jednak, żeby był pierwszą opcją w ataku. Myślę, że więcej niż 12 punktów nie rzuci, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Polacy mają dosyć wyrównany skład i nie ma w nim typowego lidera, który będzie w stanie zdecydowanie wyróżniać się punktowo na tle kolegów z reprezentacji.
Jeżeli chodzi o Gortata, to bardziej liczę na jego aktywność w polu trzech sekund, niż napieranie pod kosz i zdobywanie masowo punktów. Jego punkty oczywiście się przydadzą, ale tak jak napisała Roxanne 1,30 na Polaków w tym meczu to jest żart i wydaje mi się, że tutaj raczej akcje zespołowe powinny brać górę nad indywidualnymi popisami któregokolwiek z naszych graczy.
✅85
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Piłka nożna - El. Euro 2016 - 18:00
San Marino vs. Anglia
Rooney 3 lub więcej bramek,
3.00
Unibet

Stawka niska, bo i kurs nie jest jakiś kosmiczny. Ale tutaj głównym powodem mojego zakładu jest możliwość wyprzedzenia Sir Bobby Charltona w klasyfikacji strzelców w angielskiej reprezentacji. Charlton ma na swoim koncie 49 trafień, a zawodnik Manchesteru United o jedno mniej. Dzisiaj będzie najlepsza okazja by zdobyć dwa łatwe gole i wyprzedzić swojego rodaka. Zapewne dojdzie do wielu roszad w składzie Anglików, ale Wayne Rooney powinien wyjść od pierwszych minut. Dzisiaj goście zapewnią sobie też pewny występ we Francji w przyszłym roku, a i przy tym Rooney napisze kolejny rozdział w historii angielskiej piłki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom