>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 5.09.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska II liga
Spotkanie: Raków Częstochowa - Olimpia Zambrów
Godzina: 17
Typ: 1
Kurs: 1,75
Buk: William Hill
Analiza:
Dzisiaj w ramach 7. kolejki II ligi Raków podejmuje ekipę Olimpii Zambrów. Gospodarze przed spotkaniem znajdują się na 4. miejscu w tabeli natomiast goście z Zambrowa zajmują 13 miejsce. Raków po, co by nie mówić szczęśliwych zwycięstwach i jednym remisie ewidentnie spuścił z tonu. Czerwono- niebiescy przegrali u siebie ze Stalą Mielec by następnie po mega słabym meczu w Puławach ulec miejscowej Wiśle. W Częstochowie doszło do sporych roszad kadrowych w przerwie między sezonami i teraz w pierwszej jedenastce jest sporo nowych zawodników. Drużyna potrzebuje zgrania, a na to potrzeba czasu. Jednak w Częstochowie postawiono sobie za cel awans ligę wyżej, a mimo początku sezonu czas ucieka i trzeba zgarniać jak najwięcej punktów, dlatego uważam że dzisiaj Raków jest w stanie poradzić sobie z beniaminkiem z Zambrowa. Na papierze Częstochowianie wyglądają zdecydowanie lepiej od swoich rywali ale mimo to rodzi się pytanie kiedy ten skład w końcu odpali? Myślę że dzisiaj fajerwerków ze strony Częstochowian jeszcze nie zobaczymy ale na pewno stać ich na zwycięstwo przed własną publicznością. Olimpia w tym sezonie wygrała do tej pory jedno spotkanie, trzy zremisowała i dwa przegrała. Bilans bramkowy ekipy z podlasia to 4 strzelone i 5 straconych. Według mnie dzisiaj Raków ma idealnego przeciwnika do przełamania się i dlatego typuję ich zwycięstwo.
Powodzenia.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska - I Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: MKS Kluczbork - Wigry Suwałki
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.07
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przedostatnia drużyna tabeli podejmuje dzisiaj u siebie drużynę z czwartego miejsca, do której traci 5 punktów po 6 spotkaniach.
Faworytem tego meczu są Wigry, lecz nie są oni zdecydowanym faworytem i Kluczbork może dzisiaj zaskoczyć.
Na ostatnich dziewięć meczy u siebie tylko w jednym Kluczbork nie strzelił bramki, zaś ogółem w pięciu ostatnich meczach Kluczbork aplikował rywalom przynajmniej jedną bramkę.
Wigry z kolei bardzo dobrze radzą sobie ostatnio na wyjazdach : ostatnie dwa mecze to dwa zwycięstwa (2-3,0-2), zas ogółem w pięciu ostatnich meczach Wigry aplikowały rywalom bramki ( w czterech z nich były to przynajmniej dwie bramki).
Forma strzelecka obydwóch drużyn zapowiada nam bramki również w dzisiejszym spotkaniu. A czynnikiem pozasportowym, który zwiastuje nam dzisiaj over 2,5 jest to, że po ostatnich niepowodzeniach kiedyś musi nadejść czas żeby mój typ znowu wszedł ???? Powodzenia.
⛔100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 21:00
Spotkanie: Mattek B. / Querrey S - Gavrilova / Peers J.
Typ: Mattek B. / Querrey S.
Kurs: 1,57.
Buk: Bet365
Analiza:
W 1/16-tej turneju mieszanego amerykańska para Mattek, Querrey zagrają z parą rosyjsko-australijską Gavrilova, Peers. Obie pary grają ze sobą pierwszy raz i będzie to ich drugi mecz razem. W pierszym meczu Amerykanie ograli po super tie-breaku parę czesko-polską Hradecka, Matkowski a Gavrilova i Peers okazali się lepsi od pary rumuńskiej Dulgheru, Mergea. Według mnie gospodarze powinni to spotkanie wygrać. Mattek nie przystąpiła do debla, odpadła z singla, Querrey także zakończył już występy w singlu i może skupić się na deblu i grze mieszanej. Ich przeciwnicy to typowy deblista Peers jest 14-sty jeśli chodzi o ranking i typowa singlistka, której zdarzają się epizody w grze podwójnej lecz jej ranking jest daleki to 169 pozycja. Lepiej jeśli chodzi o deblowy ranking wyglądają gospodarze, grają u siebie kurs na nich jest przyzwoity i dlatego stawiam na nich.
✅57
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
Dyscyplina: żużel, GP Challenge - Rybnik
Spotkanie: Bartosz Zmarzlik - Piotr Pawlicki
Typ: 2
Kurs: 2,00
Godz: 18.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
przed nami turniej GP Challenge w Rybniku z którego trzech najlepszych zawodników wywalczy awans do przyszłorocznego cyklu GP. Do największych faworytów tego turnieju zaliczani są najlepsi obecnie Polscy juniorzy, czyli gorzowianin Bartosz Zmarzlik i leszczynianin Piotr Pawlicki, dlatego też ich pojedynek H2H postanowiłem przeanalizować. W tym sezonie Ci panowie na torze stawali przeciw sobie kilkanaście razy zarówno w meczach ligowych jak i turniejach indywidualnych. Większość tych pojedynków wygrał Bartek Zmarzlik. Zmarzlik w tym sezonie był jedynym pewnym punktem stali Gorzów, w meczach domowych w każdym meczu notował dwucyfrowy wynik, dużo gorzej było na wyjazdach gdzie legitymuje się średnią 2,054, dodatkowo w końcówce sezonu złapał chyba lekką zadyszkę. Piotr Pawlicki natomiast jest obecnie najskuteczniejszym zawodnikiem EE, więc jak widać dobrze znosi presję, na wyjeździe zdobywa średnio 2,517 punktu na bieg. Uważam, że obaj panowie wywalczą awans ale lepsze miejsce zajmie Pawlicki, ponieważ lepiej radzi sobie na wyjazdach.
⛔100
 
R 136

rw

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie:Anderson - Thiem
Typ:2
Kurs:3.46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:


Anderson zagra swój ósmy mecz w niedługim czasie. Tutaj w grę wchodzą już umiejętności gospodarowania siłami, bo już prawie 30 lat na karku. Zmęczenie, może mieć sporą rolę w tym pojedynku. Poza tym jak na hard court playera to 3 runda w USO jak dotąd wygląda kiepsko. Miejsce albo nawierzchnia muszą mu niezbyt leżeć. W sumie taktyka jaką obrał ma sens. W Winston tuż przed szlemem grał na maksa, gdzie inni odpuszczali, na stole leżało trochę punktów jak i kasy, a przeciwnicy drugiego albo i trzeciego sortu. Jak dla mnie w Nowym Jorku plan już swój wykonał i Thiem ma swoją szanse na obronę punktów z ubiegłego roku.
No właśnie w swoim pierwszym starcie rok temu Austriak dotarł do 4 rundy. Forma musi być, skoro całkiem nie dawno dwa wygrane turnieje, co prawda na cegle. W Montrealu i Cincinnati bardzo wyrównane spotkania z Gulbisem i Klizanem, czyli nie ogórkami. W NY jak dotąd bez straty seta. Dla mnie spore value na zwycięstwo jak i wygranie choćby jednego seta. Kursy cały czas rosną więc można jeszcze trochę poczekać i upolować wyższy, krótko przed samym spotkaniem na pewno trochę spadną.
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Godzina: 18:30
Spotkanie: Isner - Vesely
Typ: 3:1
Kurs: 3.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzis pokusze sie o dokładny wynik, chociaż mam wielka pewność, ze zostanie tu rozegrany ponad 3 setowy pojedynek - liczę, ze jednego seta wygra tylko Czech. Amerykanin wiadomo, gra u siebe - mocny serwis i potęga szybkości serwisu. Czech moze mniej, ale często z takimi graczami walczy najlepiej - ostatnie spotkanie było tego doskonałym przykładem. Dzis mysle, ze moze byc podobnie - tie break i seta urwie gospodarzowi Vesley. Z pewnością ma ku temu predyspozycje. To z pewnością bedzie ciekawe spotkanie.
ZWROT
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do EURO
Godzina: 18:00
Spotkanie: Estonia - Litwa
Typ: 0-0 do przerwy
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pojawiły się już 2 analizy tego meczu więc moja będzie krótka. Z resztą - ktoś to w ogóle czyta?? ;)
Do tej pory oba teamy grają przysłowiową kiełbe ale Estonia nie porównywalnie większą. Tylko szczęściu zawdzięczają to, że są o 1 miejsce wyżej w tabeli niż ich dzisiejszy rywal. Po 6 meczach ich bilans bramkowy to 3:5.
W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 1-0 dla litwinów. Myślę, że rezultat będzie taki sam i tym razem. Padaka przez 90 minut i może komuś coś wpadnie. Żeby się troszkę umotywować przed tym meczem dodam, że jedyna bramka w tamtym meczu padła w 2 połowie, czyli do przerwy było 0-0. HOWGH!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - US Open - debel mężczyzn
Godzina: 18.30
Spotkanie: Bury/Istomin - Inglot/Lindstedt
Typ: dokładny wynik 2/0 Inglot/Lindstedt
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Inglot i Lindstedt to zawodnicy którzy obok Johnsona i Querreya sprawili największą sensację turnieju deblowego, gdyż pokonali numer 2 - Dodiga i Melo. Ich gra od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie dzięki czemu mecz stał na bardzo wysokim poziomie - zadecydowały detale.Ich przeciwnicy dzisiejsi to bardzo utalentowany Bury i juz dość ograny Istomin. Bury myślę że niepotrzebnie przestał grać z Betovem, z którym komunikacja wychodziła wzorowo. Z Istominem partnerzy zwykle różnie wwychodzą ze szczęściem. Dzisiaj stawiam raczej na komunikację dzięki której Inglot i Lindstedt sprawili sensację i może ich zaprowadzićbardzo daleko w tym turnieju .
✅100
 
C 16

cichymc2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Słowacja
Typ: over 1,5 HT
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Hiszpanie ostatni raz nie wygrali meczu u siebie w marcu 2013r., z pewnością są podrażnieni wyjazdową porażką ze Słowacją, co można porównać do naszego meczu z Niemcami. Niespodziewana wpadka na wyjeździe spowoduje, że u siebie Hiszpanie będą chcieli odgryźć się szybko i skutecznie. Słowacy, którzy liderują w grupie i są prawie pewni awansu na EURO nie przyjadą do Oviedo żeby się bronić więc spodziewałbym się otwartego meczu.
✅162
 
B 8

bukmacher06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Godzina:
18.00
Spotkanie:
Bytovia Bytów - Dolcan Ząbki
Typ: 2

Kurs:
2,50
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Wczoraj się udało tak w typach dnia jak i na blogu - myślę, że i tym razem nie zawiodę. Dla mnie osobiście Dolcan jest zespołem o klasę lepszym od Bytovii. W tamtym sezonie u siebie tylko zremisował a w Bytowie przegrał, dzisiaj jest więc okazja do rewanżu. Patrząc na grę drużyny z Ząbek widać pewien progres, widać że drużyna chce grać szybką ładną dla oka piłkę. Nie wszystko jeszcze wychodzi tak jak powinno ale z każdym meczem jest coraz lepiej. Potencjał w tym zespole można było zobaczyć w spotkaniu pucharowym z Cracovią, gdzie pierwszoligowiec wcale nie odstawał od rywala. Myślę, że w meczu z Rozwojem doszło w końcu do przełamania bo choć skończyło się na 1-0, to wynik mógłby dużo wyższy.
✅150
 
S 18

sts-owy

Użytkownik
Dyscyplina: US Open kobiety
Godzina: 21:00
Spotkanie: Varvara Lepchenko (USA) - Mona Barthel (GER)
Typ: DW 2:0
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami kolejny niewiadomy mecz. Amerykanka (rank 46) na swojej ziemi podejmie Niemkę (rank 53). Varvara doskonale radzi sobie w tym turnieju. W 14 gemach odprawiła do domu Kirsten Flipkens, w kolejnej rundzie pokonała jedna z faworytek, Lesię Tsurenko, która wcześniej wyrzuciła z turnieju Safarovą. Oby dwa spotkania Lepchenko zamknęła w dwóch setach. Mona natomiast swoje dwa pojedynki wygrywała w 3 setach, na moje oko jest nierówną zawodniczką, ma wzloty i upadki, Varva natomiast trzyma poziom. Do tej pory panie stoczyły 3 pojedynki, z czego 2 wygrała na hardzie. Rok temu podczas US Open wygrała z Moną 6:4, 6:0. W tym roku w Stanford wygrała 2:1, i to w sumie przez &#39;głupotę&#39; dała wygrać rywalce, bo pierwszy set przegrała w TB, by później wygrać 6:2, 6:3. Varva na pewno już wie, już ma sposób by znowu pokonać Niemkę, liczę nie zawiedzie i w miarę szybko wygra mecz w dwóch setach.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Słowacja
Typ: btts
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Znowu późno typuję więc nie ma co już analizować bo wcześniej koledzy opisali ten mecz. Słowacja to nie ogórki i myślę że bramkę w Hiszpanii zdobędą, pokazują to nawet ostatnie mecze słowaków
15.11.14 EUR Macedonia Słowacja 0 : 2
12.10.14 EUR Białoruś Słowacja 1 : 3
08.09.14 EUR Ukraina Słowacja 0 : 1
wiadomo przeciwnik inny, lepszy ale myślę że btts w tym meczu będzie
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom