>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.04.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | 1.Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marseille-Paris SG
Typ: Czerwona kartka w meczu
Kurs: 3.00
Bukmacher: Beta-at-home
Analiza:
Witam.
Smacznego jajka przede wszystkim koledzy.
Na dzisiaj krótko. Mecz na szczycie pierwszej ligi francuskiej. Co za tym idzie, dużo żółtych kartek i duże prawdopodobieństwo czerwonej. Gorący teren i PSG, zawodnicy z temperamentem.
Myślę, że śmiało można obstawiać ten typ. Ewentualnie +3,5 żółte kartki.
Spadam na obiad i jeszcze raz wszystkiego dobrego.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 4

ketrabov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bordeaux - Lens
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Bordeux dzisiaj powinno sobie bez problemu poradzić z outsiderem rozgrywek ligi francuskiej. 3 z 4 meczów w ostatnich sezonach z Lens na stadionie Bordeux zostało przez gospodarzy wygrane, a raz zremisowali. Lens przyjeżdża po dotkliwej porażce 4:0 z Lyonem do drużyny, która jest podrażniona przegraną 2:1 z Toulouse. Co więcej, Bordeux nawet dobrze sobie radzi na własnym boisku w tym sezonie:8 zwycięstw, 4 remisy i tylko dwie porażki. Lens zdobyło jedynie 10 punktów z 14 meczy na wyjeździe, co stawia ich w jeszcze gorszej sytuacji. Kurs moim zdaniem jest nieco zawyżony, więc warto go zagrać.
✅ 67
 
F 14

fllix

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Izrael
Spotkanie: Maccabi Haifa- Beitar Jerusalem
Godzina: 19:15
Typ: 2
Kurs: 4,20
Buk: Bet365
Analiza:
W Izraelu toczy się zacięta walka o prawo gry w europejskich pucharach. Dzisiaj 6 w tabeli M. Haifa podejmuje 4 Beitar Jerusalem. Maccabi do tej pory 37 pkt w 27 meczch (11 wygranych, 4 remisy i 12 przegranych) stosunek bramek 39 do 31. Beitar 43 pkt (11 wygranych, 10 remisów i 6 przegranych) stosunek bramek 40:30.
Goście walczą o prawo gry w kwalifikacjach ligi eurpojeskiej. Umożliwi im to 3 lokata na koniec sezonu, o którą walczą ze słabiutką ostatnim czasem Shmoną z 47 pkt. Shmona przegrała ostatnie 4 spotkania a Beitar ostatnio w gazie. W 5 ostatnich spotkaniach 4 zwycięstwa (w tym z liderem Maccabi Tel Aviv u siebie 1:0)
Jak już wcześniej napisałem goście bardzo zmotywowani i na fali w ostatnim czasie. Dodatkowo Beitar jest najlepiej grającą na wyjazdach drużyną w lidze. W 14 meczach w delegacji 24 pkt ( 6 wygranych, 6 remisów i 2 przegrane) stosunek bramek 22:16. Co ciekawe Beitar z tych 6 wygranych na wyjazdach 4 osiągnął w ostatnich 5 meczach wyjazdowych. To kolejny raz pokazuje, że są w gazie.
Maccabi u siebie w tym sezonie nie remisuje. W 13 meczach 8 wygranych i 5 przegranych. Stosunek bramek 23:15.
Stawiam dziś sporo na gości. Aż żal nie zagrać po takim kursie. Polecam i pozdrawiam.
⛔ 100
 
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Valencia-Villarreal
Typ: Valencia+BTTS
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365

Dziś z dużo węższej oferty meczowej wybrałem sobie mecz na Estadio Mestalla .Gospodarze niespodziewanie podjęli walkę o 3 miejsce(pewna gra w LM) z Atletico ,i przed tą kolejką wyprzedzali swoich rywali o 1 pkt. Wiemy już ,że drużyna z Madrytu dość pewnie wygrała z Cordobą i to gospodarze dzisiejszego meczu są pod presją .Drużyna ta gra REWELACYJNIE na swoim obiekcie w 14 meczach pkt straciła tylko z Barcą dość pechowo ,bo w doliczonym czasie (fartwonie trafił Busqets) i z Athletic Bilbao (bezbramkowy remis) .Straconych bramek u siebie mają zaledwie 8 .To ,że wygrają w mojej opinii jest niemal pewne .Więc dlaczego BTTS ? Villareal to bardzo młoda i ciekawa drużna ,ze sporym potencjałem w ofensywie .Ostatnio lekko się zacieli czego dowodem brak bramki z Sevillą ,czy Almerią . W mojej opinii nie leżą im mecze ,gdzie muszą prowadzić grę tak jak w potyczkach ze wspomnianymi drużynami. Dziś grają z ofensywnie usposobioną Valencją ,nie sądze ,aby mogli liczyć na jakieś pkt ,ale napewno powalczą .Bramka ,jest jak najbardziej w ich zasięgu .
Ze znaczących absencji:
Valencja-Perez
Villa-Bruno,Cherysev,Gomez,Ruiz
A Real już 7-0 ehhhhhhhhh:-(
⛔ 100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Synot Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Liberec - Brno
Typ: 2
Kurs: 5,25
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Zupełnie nie rozumiem tych kursów. Liberec zamyka tabelę czeskiej ekstraklasy z jedynie 16 punktami zdobytymi w 21 meczach, z czego u siebie ugrali aż 9 (1-6-3). Z drugiej strony Brno, ok może nie jest to zespół walczący o mistrzostwo, raczej typowy średniak, ale ich forma w rundzie wiosennej zdecydowanie zasługuje na pochwałę 3-1-1 i porażka w pierwszym meczu, który rozegrany był prawie 1,5 miesiąca temu. Za to Liberec gra stanowczo i stabilnie i po przerwie zimowej zdobył ledwo jeden punkt remisując na wyjeździe 3:3 z Ostravą (12 miejsce). Co więcej, Liberec 01.04 grał mecz pucharowy (1:3 z drugoligowcem) a Brno odpoczywało. Pierwszy mecz tego sezonu między tymi zespołami to zwycięstwo dzisiejszych gości 1:0 po dość wyrównanym meczu. Co prawda historia spotkań tych zespołów na terenie Liberca nie jest zbyt zgodna z moim typem (ostatnie 3 mecze to zwycięstwa Liberca), ale kiedy Brno ma wygrać, jeśli nie będąc w takiej formie. Ogółem typ jest na pewno opłacalny ze względu na bardzo wysoki kurs.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - TURCJA: Super Lig
Godzina: 15:00
Spotkanie: Galatasaray - Karabukspor
Typ: Galatasaray -2
Kurs: 3.55
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj w ramach 26 kolejki Super Lig zmierzą się drużyny, które są usytuowane w dwóch różnych biegunach tabeli ligowej.
Gospodarze, którzy aktualnie zajmują 2 miejsce w tabeli przez wczorajszą wygraną Fenerbahce, tracą do nich 1 punkt, a więc dzisiaj jest dobra okazja, do tego, żeby znowu wrócić na pozycję lidera, tym bardziej, że przeciwnik nie jest zbyt wymagający. Galata w meczach na własnym obiekcie radzi sobie dobrze, w 12 meczach zdobyli 27 punktów i zajmują w tej klasyfikacji 3 miejsce, po 8 wygranych, 3 remisach i 1 przegranej, a ich bilans bramkowy to 23 strzelone oraz 15 straconych goli.
O drużynie gości raczej tak kolorowo nie można pisać, bowiem w meczach wyjazdowych radzą sobie fatalnie.. Podczas rozegranych 12 meczy zdobyli zaledwie 6 punktów, które zdobyli po 1 wygranej oraz 3 remisach. O bramki też jest im trudno, jednak średnio na mecz strzelają 1.25 bramki - strzelili 15 goli oraz 24 stracili. Zajmują ostatnie miejsce w klasyfikacji meczy wyjazdowych.
Dzisiaj Lwy mają tak naprawdę łatwe zadanie przed sobą i myślę, że wykorzystają tą szanse i wskoczą znowu na fotel lidera. Kurs na to zdarzenie jaki dał bet365 - 3.55 to moim zdaniem trochę zawyżony, jednak gdyby patrzyć na h2h obu drużyn na stadionie Türk Telekom Arena, to Galata pokryła go tylko dwa razy podczas 6 meczy.
⛔ 100
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna⚽Chile: Primera Division - Clausura
Spotkanie:
U. Catolica - U. De Chile

Godzina: 17:00
Typ: over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Będąca na 3 miejscu Catolica podejmuje dzisiaj znajdujący się na 16 pozycji w tabeli U. De Chile, postanowiłem dzisiaj właśnie postawić na overa w lidze Chilijskiej ponieważ przeważnie tam pada dużo goli, nie inaczej mam nadzieję może być w tym meczu, podam kilka powodów: dobra gra ofensywna u gospodarzy, strzelili w czterech ostatnich meczach u siebie 12 bramek, tracąc przy tym 7, ogólnie jak się popatrzy na wyniki gospodarzy to padają overy 3, 4, a nawet raz padło 8 bramek kiedy grali w marcu z Huachipato, co do gości to jest trochę podobnie, w czterech ostatnich wyjazdowych ligowych meczach strzelili 8 bramek tracąc 4, to jest drużyna która lepiej gra na wyjazdach niż u siebie, i co dla mnie ważne strzelają jak i tracą bramki, no i najważniejsze czyli H2H które jest zachęcające ponieważ w 5 ostatnich bezpośrednich meczach gdzie grała Catolica u siebie z gośćmi padł over 2.5 i liczę na to, że dzisiaj też padnie ten over! ????
✅ 70
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 31
Spotkanie: Burnley - Tottenham
05.04.2015 14:30
Typ: Rezultat meczu i obydwie drużyny strzelą gola
Typ: 2 i oby dwie strzelą
Kurs: 4.10
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 14.30 odbędzie się spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy drużynami Burnley i Tottenhamu.Gospdoarze z dorobkiem 25 punktów plasuje się na 19 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 53 punktów zajmują 7 pozycje.Eipa Burnley w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała1 zwycięstwa i jeden remis oraz 3 porazki . Zawodnicy Tottenhamu natomiast zdołali uzyskać 3 zwycięstwa, jeden remis i 1 porażkę W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 3 zwycięstwa odnieśli gracze Burnley, raz padł remis i pięć razy wygrali dzisiejsi goście , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie sporo bramek, Goście zapewne zdecydują się na szaleńcze ataki i może to spowodować że będziemy mieli dużo strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli. Burnley broni się przed spadkiem dlatego na własnym stadionie będą oni chcieli pokazać siłę.Jeśli zagrają z konsekwencją to zapewne uda strzelić im się gola. Moim zdaniem dzisiaj zwycięstwo odniosą goście, jednak po bardz trudnej przeprawie. Mój typ to 1:2 po pasjonującym meczu i zwycięstwie wywalczonym w końcowych minutach..
⛔ 100
 
M 6

michw

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 31
Godzina: 14:30
Spotkanie: Burnley - Tottenham
Typ: Tottenham powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: comeon
Analiza: Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post w dziale z Typami Dnia. Mecz za niespełna 5 minut więc analiza będzie krótka, zwięzła i na temat. W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się drużyny Burnley i Tottenham. Mój typ na to spotkanie to powyżej 1.5 bramki dla drużyny gości po rewelacyjnym według mnie kursie 2.05. Tottenham pod względem liczby strzelonych bramek zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli Premier League (50 goli). Podobną ilość bramek również stracili (45). Dzisiejsi goście grają bardzo otwartą piłkę. W ostatnich 4/5 spotkaniach strzelili co najmniej 2 gole, a w ostatnim meczu z Leicester aż 4 ! Burnley obecnie jest przedostatnią drużyną w tabeli przeżywającą kryzys (ostatnie 5 spotkań: 1 zwycięstwo - 2 remisy - 2 porażki). Już nie prezentują takiego futbolu jak chociażby kilka kolejek temu kiedy potrafili strzelać dużo bramek drużynom z górnej połowy tabeli. Myślę, że podane przeze mnie argumenty w zupełności was przekonały ;)
Pomogłem ? - Podziękuj ????
⛔ 100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Piłka nożna 1.Hiszpania
Godz: 17:00
Spotkanie: Valencia- Villarreal
Typ: 1
Kurs: 2.00
Buk: bet365

Analiza:
Nie wiem czym bukmacherzy się sugerowali proponując tak wysoki kurs na zwycięstwo Valencii przed własną publicznością. Gospodarze w tym sezonie na własnym obiekcie spisują się znakomicie na 14 meczy rozegranych wygrali aż 12 strzelając rywalom 38 bramek tracąc tylko 8.
W tym roku Valencia wygrała wszystkie 6 meczy ligowych na Mestalla w tym z Realem 2:1 i Sevilla 3:1 co tylko potwierdza siłę zespołu na własnym obiekcie.
W ekipie Villarreal prawdopodobnie dziś nie zagra Czeryszew. Bruno i Moi Gomez co z pewnością będzie miało wpływ na grę zespołu.
Lepsza sytuacja kadrowa, H2H pomiędzy zespołami i forma jaką ostatnio prezentują nie pozostawia nic innego jak zagrać czyste 1 po bardzo dobrym kursie.

⛔ 100
 
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Valencia - Villarreal
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie w ramach hiszpańskiej Primera Division pomiędzy Valencią a Villarrealem. Faworytem wg bukmacherów jest zespół gospodarzy. Valencia zajmuje aktualnie 4 miejsce w lidze z 60 punktami na swoim koncie. Ma przewagę 2 punktów nad 5 Sevillą i stratę 2 punktów do trzeciego Atletico Madryt. Zespół z Valencii ma realne szansę na udział w Lidze Mistrzów. Valencia większość punktów zdobywa na swoim stadionie. W 14 meczach zdobyli aż 37 punktów przegrywając jedynie z Barceloną i niespodziewanie remisując 4:4 z Rayo Vallecano. Villarreal ma także o co walczyć. Odpadli już z Ligi Europy i mogą skupić się na lidze. Aktualnie zajmują 6 miejsce gwarantujące LE. Ich przewaga nad 7 Malagą to tylko 4 punkty. Valencia u siebie straciła tylko 8 bramek. W trzech ostatnich spotkaniach w Walencji nie stracili bramki, ale warto zaznaczyć, że grali z drużynami, które słabo spisują się na wyjazdach i strzelają mało bramek (Getafe - 13 bramek, Sociedad - 10 i Deportivo 6). Villarreal gra ofensywny futbol, na wyjeździe potrafili strzelić 2 gole Barcelonie. Nawet Real zremisował na Santiago Bernabeu 1:1. Sądzę, że w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy przynajmniej 3 bramki i oba zespoły wpiszą się na listę strzelców.
⛔ 100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Valencia-Villarreal
Typ: over 3,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Liczę że na Mestalla zobaczymy dzisiaj kolejną golleadę. Spotkania tych zespołów fanom Primera Division od zawsze kojarzą się z szybką ofensywną grą. Villareal ostatnio złapał lekki dołek, ale tylko jeśli chodzi o gromadzenie punktów, bo gra była bardzo dobra, trzeba przyznać że mecze w marcu mieli bardzo trudne, a mimo to potrafili grać jak równy z równym z Sevillą z Barceloną czy z Realem Madryt. Po przerwie reprezentacyjnej na pewno wyjdą z dobrym nastawieniem na spotkanie z Nietoperzami. Gospodarze są rewelacją w tym sezonie, zwykle na tym etapie czwarte miejsce traciło już kilkanaście punktów do czołówki, a tymczasem jeśli Valencia dzisiaj wygra to zachowa dystans czterech punktów do Realu i wróci na trzecie miejsce kosztem Atletico, z którym toczy zacięty bój o bezpośredni awans do Ligi Mistrzów. Valencia naprawdę gra w tym sezonie rewelacyjnie, w drużynie jest świetna atmosfera, trener jest wychwalany pod niebiosa przez piłkarzy i kibiców, nowy właściciel obiecuje gigantyczne transfery w lecie, to wszystko sprawia że Valencia niesiona euforią powinna moim zdaniem dzisiaj to spotkanie wygrać, aczkolwiek ja pójdę tutaj w over, bo nigdy nie wiadomo jak to po przerwach reprezentacyjnych wszystko może się ułożyć, Villareal tanio skóry nie sprzeda i liczę na wymianę ciosów i jakieś 3-1 3-2 w którąś ze stron
⛔ 100
 
arek10ksc 69

arek10ksc

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Valencia-Villareal
Typ: rzuty rożne -1 Valencia handicap
Kurs 2.20
buk: bet365
Godz: 17:00
Zapraszam na mecz ligi hiszpańskiej i na ciekawy typ w postaci rzutów rożnych, w których w meczach u siebie Valencia ma przeważnie więcej od przeciwnika z dosyć spora przewaga. Zapowiada sie mecz walki i prawdopodobnie ujrzymy także duzo kartek, ale ja bardziej przekonany jestem w tym meczu do rzutów rożnych i przedstawię statystyki ostatnich meczy Valenci na własnym stadionie:
Valecia - Deportivo 5-4
Valencia - Sociedad 9-5
Valencia - getafe 7-2
Mecze miedzy sobą (rzuty rożne)
Valencia - Villareal 7-1
Valencia - Villareal 8-3
Valencia - Villareal 14-5
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis - ATP Miami
Godzina: 19:00
Spotkanie: N. Djokovic - A. Murray
Typ: 6:4 – D.W. Pierwszego seta
Kurs: 4,5

Bukmacher: Betsson
Analiza: Djoko rzeczywiści imponuje formą, a Murray jak to Murray. Z zawodnikami słabszymi gra jak profesor, ale gdy widzi Djoko, to ma panikę w oczach.
Pamiętamy ich mecz sprzed 2 tygodni z Indian Wells, gdzie Murray był tłem i pierwszego seta przegrał 6:2. Mam nadzieję, że ten rodzaj tenisowej niemocy i kortowej niefrasobliwości Szkot ma za sobą i wyciągnął z tamtej lekcji wnioski. Oczywiści swojej gry nie zmienił znacznie – wciąż nie ma wygrywającej piłki, a w grze na przerzut Djoko czuje się bardzo dobrze i szanse są wyrównae.
Generalnie uważam, że pogromu w pierwszym secie nie będzie, ale to Djoko seta otwarcia wygra, bo jest lepszy i wciganie sie w długi mecz nie leży w jego interesie.
Pytanie ile wygra? Odrzucam też rozgrywkę tie-breakową, bo to loteria i dla każdego ostateczność. Djoko będzie pilnował własnego serwisu i pod koniec seta zaatakuje. Dlatego moim zdanie zostają trzy wyniki do wzięcia: 6:4, 6:3 i 7:5 dla Djoko (w zależności kto zacznie serwować). Sam gram wszystkie trzy – uważam, że jedne z nich powinien dać zarobić. Jako najbardziej prawdopodobny uważam 6:4, ale i 7:5 odrzucić nie mogę.
Uważam, że takie typownie ma szansę powodzenia, bo kurs zacny, prawopodobieństwo trafienia spore. Granie na win Djoko mnie nie interesuje, a szukanie na siłę niespodzianki w postaci seta czy meczu dla Szkota, to moim zdaniem igranie z losem i narażanie pieniędzy na stratę. Powodzenia!!!
⛔ 100
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sunderland - Newcastle
Typ: Sunderland strzeli powyzej 1,5 bramki
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Derby Tyne-Wear!Spotkanie Sunderlandu z druzyna Newcastle United.Oba kluby spisuja sie w obecnym sezonie z pewnoscia gorzej a nizeli oczekiwaliby tego kibice.Newcastle po przyzwoitej pierwszej czesci sezonu zalicza kolejne mecze bez zwyciestwa.Z druzyny odszedl &quot;głowny trener&quot; Alan Pardew a jego miejsce zajal jego asystent John Carver.Jak narazie druzyna pod jego wodza slabo sie spisuje i traci punkt za punktem.W ostatniej kolejce Newcastle uleglo na wlasnym stadionie Arsenalowi Londyn 1-2 chociaz trzeba przyznac zagrali przyzwoite spotkanie.Popularne sroki zmagaja sie z plaga kontuzji i w meczu przeciwko Sunderlandowi nie beda mogli zagrac Papiss Cisse,Fabricio Coloccini,Rolando Aarons,Massadio Haidara,Paul Dummet,Cheik Tiote,Siem de Jong,Steven Taylor.Jak widac na tej liscie polowa pilkarzy to gracze z defensywy tak wiec trener gosci dzisiejszego spotkania bedzie mial do dyspozycji tylko 3!! zdrowych obroncow!Na boku obrony za nieobecnego Haidare mozemy zobaczyc Jacka Colbacka lub Anite.Tak wiec widac jak ubogo ma Newcastle w defensywie.Sunderland rowniez do poteg w tym sezonie nie nalezy.Duzy zaciag pilkarzy w letnim oknie transferowym poraz kolejny nie spelnil oczekiwan i po slabych wynikach druzyna czarnych kotow zajmuje 17 miejsce w ligowej tabeli.Ta sytuacje ma poprawic niedawno zatrudniony byly trener reprezentacji Serbii Dick Advocaat.Druzyne Sunderlandu wzmocni wracajacy po zawieszeniu Lee Cattermole.Niestety klub z Stadium of Light musi radzic sobie dzisiaj bez Wesa Browna,Rickiego Alverazo,Willa Buckleya oraz Emanuela Giaccheriniego.H2H w ostatnich latach na korzyść Sunderlandu ktorzy nie daja szans druzynie Newcastle wygrywajac derby polnocnej Anglii.Wedlug mnie druzyna trenera Advocaata przy duzych oslabieniach w Newcastle strzeli conajmniej dwie bramki.Liczylem ze stawka na to spotkanie bedzie wynosila nawet ponad 3 kurs.Ale 2,70 rowniez biore w ciemno.Pozdrawiam!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: FK Ufa - Terek Groznyi
Typ: 2
Kurs: 2,12
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wczoraj zawiodło Dynamo Moskwa, ale to nie zraża mnie do szukania szczęścia na wschodzie. Ponownie Liga Rosyjska tyle, że tym razem mecz dwóch ekip bedących ostatnio wyraźnie pod kreską.
Ufa podejmuje u siebie Terek Grozny. Gospodarze w trzech meczach na wiosnę uciułali raptem jeden punkt (remis u siebie z beznadziejnym Amkarem 1-1). Goście ze stolicy Czeczenii są jeszcze gorsi. Trzy mecze - trzy porażki.
Dlaczego więc wygrana Tereka? Bo jest drużyną lepszą. Stwarza sobie sytuacje, strzela gole i dość pechowo przegrywa. Tak było w meczu z CSKA u siebie czy w Kazaniu. Oba mecze przegrane po 1:2, oba z czołowymi ekipami ligi. Chociażby mecze z Rubinem Kazań i Amkarem pokazują jak różne są te dwie ekipy które dziś się zmierzą. Terek nawiązał wyrównaną walkę z Rubinem, strzelił gola grając w dziesiątkę i przegrał tylko 1:2. Tenże Rubin z łatwością wczoraj ograł w Permie Amkar 3:0. A tenże Amkar zdołał z Ufy wywieźć jeden punkt.
Wiem, że to tak nie działa, bo widziałem ostatnio grafikę w necie, że Błękitni są lepsi od Barcelony ???? . Ale i tak spróbuję postawić na wygraną Tereka. W końcu Terek musi zacząć punktować. Wydaje mi się, że zacznie się w Ufie.
✅ 112
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Godzina: 17:30
Spotkanie: Date Krumm K. - Siegemund L.
Typ: 2:1
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ranking WTA.
Date Krumm K. : 122
Siegemund L. : 154
Okey, może Date Krumm ma ostatnio bardzo słabą formę i prawie każde spotkanie przegrywa, ale jest zawodniczką, która czasem naprawdę potrafi pokazać formę i zwalczyć o wygraną. Widziałem kilka spotkań jej i mogę stwierdzić, że poza chimerycznoscią swoją jest naprawdę dobrą zawodniczką. Co do jej rywalki, nie mogę za dużo powiedzieć, ale widzę po statystykach, że naprawdę dobrze idzie jej w sezonie. Pytanie czy dziś będzie taka walka jak myślę? Mam nadzieję, że tak. To wta, a tutaj naprawdę dużo się dzieję i wszystko jest 50/50.
⛔ 100
 
zon19 20

zon19

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna ⚽
Godzina : 19:00
Spotkanie : Getafe - La Coruna
Typ : 1
Kurs : 2.10
Bukmacher : Bet365
Analiza:

Witam,na dzisiejszy dzień wybrałem sobie mecz pomiędzy odpowiednio 13 i 17 ekipami Primiera Division.Faworytem tego spotkania wg.buków jest Getafe,według mnie zasłużenie.Gospodarze przed tym spotkaniem z dorobkiem 29 punktów można powiedzieć że również bronią się przed spadkiem jak beniaminek tych rozgrywek-La Coruna.U dołu tabeli jest bardzo ciasno i teraz każde punkty sie liczą.Getafe na swoim gorącym terenie ostatnimi czasy potrafili pokonać Sevillę , czy zremisować z mocną Barceloną... Przyjezdni bez szału na wyjazdach - 1 zwycięstwo na 12 możliwych i uwaga! - trafili tylko 6 bramek w 13 spotkaniach co jest fatalnym wynikiem.Gospodarze od początku będą starali się atakować i będą chcieli zdobywać bramki które dadzą im cenne 3pkt! Liczę na dobry występ napastnika miejscowych Vazqueza. Duże prawdopodobieństwo na to że Getafe zgarnie dziś 3 punkty i oddalą się od strefy spadkowej!
Polecam i pozdrawiam! ⚽
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom