>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.04.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
P 49

pskcris

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
MEKSYK: Primera División Clausura
Godzina: 05:00
Spotkanie: Tijuana- Monterrey
Typ: Tijuana powyżej 2.5 Gola
Kurs:
4.10
Bukmacher: Uni
Analiza:

Mój drugi typ na forum. Mam nadzieję także trafny chociaż z wyższej półki.
12 kolejka Clausury Tijuana 7-2-2. U Siebie 5-0-0 , 14 goli strzelonych
3:1, 3:2,3:0,4:2,1:0
Monterrey 6 meczy na wyjeździe wszystkie przegrane

  • 1:2,0:3(guadalahara),0:2,0:1,1:4(santos laguna),0:1

  • W przypadku Tijuany typ pokryty 4/5. U siebie potrafią strzelać gole a dzisiaj mają ku temu jedną z lepszych okazji gdyż gosciom wybitnie nie idzie na wyjazdach. Za taki kurs warto zaryzykować.

✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Włochy Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Modena - Macerata
Typ: 2
Kurs: 2,32
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
przed nami ostatnia kolejka włoskiej Serie A siatkarzy, do dzisiejszej analizy wybrałem jej hit, czyli spotkanie pomiędzy Parmareggio Modeną, a aktualnym Mistrzem Włoch Lube Banca Macerata. Modena zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 57 punktów, zdobytych dzięki 19 zwycięstwom i 4 porażkom. Gospodarze dysponują obecnie niezłym i równym składem z którego wybijają się Bruno Rezende i Erwin N&#39;Gapeth. Wydaje się, że złapali oni ostatnio mały kryzys bowiem z trzech ostatnich spotkań przegrali dwa. Macerata natomiast w tabeli ligi włoskiej zajmuje 3. miejsce, legitymując się takim samym bilansem jak ich dzisiejsi rywale. Mistrzowie Włoch ostatnio są w świetnej formie, nie zaznali porażki w lidze od 3 stycznia, przegrali natomiast play-off LM ze Skrą Bełchatów, ale Skra w tamtym okresie grała o niebo lepiej niż obecnie. Ostatnio kontuzje odniósł podstawowy rozgrywający drużyny, czyli Michał Baranowicz i w jego miejsce został zakontraktowany doświadczony Brazylijczyk Ricardinho, więc możemy być pewni, że Macerata zagra w swoim podstawowym składzie aby zawodnicy zgrali się przed PO. Stawką tego meczu jest gra z teoretycznie słabszym rywalem w play-off i przewaga psychologiczna przed dalszymi grami. Uważam, że zwycięstwo odniesie Macerata bowiem ma ona lepszych zawodników i obecnie prezentuje lepszą grę.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? ITF Australia F5
Godzina: 02:00
Spotkanie: Statham Rubin-Barton Matthew
Typ: 2
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Matthew jest obecnie 382 rakietą ATP lecz był w przeszłości znacznie wyżej ponieważ na 201 pozycji ale wiadomo,że to i tak wielka przepaść w porównaniu do TOP 100. Warto zaufać temu zawodnikowi ponieważ kolejny raz robi postępy w swojej grze. Sezon jak na razie ma wyśmienity ponieważ wygrał 25 meczów i tylko 4 przegrał. W tym roku jako szczęśliwy przegrany doszedł do półfinału Burnie challenger pokonując po drodze Saville, Kleina, Ebdena i odpadł z Chungiem urywając mu seta. Pokonał również Edmunda Kyle w kolejnym challengerze. Dodatkowo Matthew ma serię 17 meczów wygranych z rzędu i jest to imponujący wynik nawet jak na futuresy. Ale warto rozwinąć tą kwestię bo! Pierwszy turniej wygrał na hardzie, drugi na trawie a teraz jest w finale na clyau. Mało kto jest tak uniwersalnym graczem czy w świecie ATP czy futures. Tym bardziej w przeszłości wygrał West Lakes challenger w 2013 roku. Jego przeciwnikiem będzie Statham obecnie 509 rakieta świata a kiedyś 279. Obywatel Nowej Zelandii ma gorszy sezon od młodszego kolegi lecz nie można odmówić, że formy nie ma ponieważ jakiś czas temu zaliczył finał futuresa na clayu a teraz jest w kolejnym takim finale. Ale miał znacznie mniej groźnych rywali. Jeśli chodzi o zdobycze turniejowe to prezentuje się bardzo dobrze jak na jego poziom zaawansowania ponieważ 8 turniejów futuresowych oraz 19 w deblu na tym samym poziomie. Ogólnie typ na nosa ponieważ nie śledzę za bardzo szczebla tak niskiego ale widziałem ich ostatnie mecze w marnej jakości. Ale moim zdaniem wygra Australijczyk ponieważ jest w większym gazie, jest bardziej wszechstronnym tenisistą i mimo wszystko bardziej perspektywicznym.
⛔ 100
 
G 4

grisza638

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Challenger Raanana
Godzina: 17.30
Spotkanie: N.Basilashvili- L.Lacko
Typ: 2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczorajszy mecz Lacko z Berrerem to prawdziwy pokaz kunsztu Słowaka... aż do stanu 5:4 w drugim secie i własnym podaniu na wygranie meczu. Wtedy też został przełamany i od tego momentu oglądaliśmy juz zupełnie innego Lukasa Lacko. Przedtem grał jak natchniony, dyktował warunki spotkania. W ataku bezbłędny, mocne forehandy, fantastyczne akcje w defensywie, z sytuacji niemożliwych robił punkty. W podaniu nieruszony, po prostu zachwycał grą, spychał rywala do defensywy, wił się jak kobra po korcie, dobiegał do każdej piłki. Pierwszego seta ugrał spokojnie w stosunku gemów 6-1. W drugim secie, gdy miał podanie na win, zawiodła trochę głowa, został przełamany, później przegrał w tie-breaku. Zaczął popełniać dużo błędów, już nie miał tak pewnego własnego podania, z drugiej strony Niemiec poprawił znacząco swoją grę. Totalny upadek Słowaka i w 3cim secie mieliśmy już 4-1 dla Berrera. Wtedy nastąpiło cudowne ocknięcie Lukasa, który wygrał 4 gemy z rzędu. Ostatecznie trzeci set wygrany 6-4. W dzisiejszym finale jego przeciwnikiem będzie Gruzin Basilashvili, 180 miejsce w rankingu ATP, po drodze rozprawił się z R. Albotem, Donskoy&#39;em, Kavciciem i Milmanem, lecz dzisiaj czeka go o wiele trudniejsza przeprawa. Gdy bowiem Lacko trzyma nerwy na wodzy, to inicjatywa jest po jego stronie i może spokojnie dyktować warunki spotkania. Lukas to turniejowa dwójka i pokonanie dzisiaj Gruzina to jego obowiązek.
⛔ 100
 
stanley-63 789,4K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy - Bundesliga
Godzina 17:30
Spotkanie - Hertha Berlin : Paderborn
Typ - rzut karny w meczu ? tak
Kurs - 3.70
Buk - Betsson
Ostatni mecz kończący 27 kolejkę w Bundeslidze zostanie rozegrany na Olympiastadion w Berlinie gdzie Hertha podejmować będzie Paderborn , w lepszej sytuacji są gospodarze gdyż zajmują 13 pozycję natomiast goście na miejscu spadkowym bo 17 jednak różnica punktowa to 5 pkt na korzyść gospodarzy tak więc zapowiada się ciekawie na Olimpiastadion , ja jak zwykle podnoszę sobie trochę ciśnienie i liczę że w tym pojedynku zostanie podyktowany rzut karny , dlaczego ? otóż ze względu na sędziego w tym pojedynku a jest nim pan Peter Sippel który chyba lubi jak piłka ustawiona jest na 11 metrze boiska i tak w tym sezonie pan Peter sędziował 9 spotkań w Bundeslidze a jego dorobek to 32 żółte kartki i 4 rzuty karne ! w jakich meczach podyktował karne - zaraz w pierwszej kolejce tego sezonu w meczu Paderborn : Mainz ( wynik 2:2 , a rzut karny podyktowany dla Mainz w 90 min gry ) w 14 kolejce mecz Paderborn z Freiburgem ( rzut karny dla Freiburga w 18 min gry ) 17 kolejka i mecz Herthy z Hoffenheim ( 2 rzuty karne dla Hoffenheim ... 1 w 26 min gry a drugi w 39 min ) i jak widzimy 4 karne a wszystkie z udziałem tych dwóch ekip które dziś walczą między sobą w arcyważnym dla nich meczu . Teraz moja ulubiona rubryka &quot; Bilans w/g klubów : a tu pan Peter sędziował 30 meczy z udziałem Herthy i pokazał 48 żółtek 2 czerwone i podyktował 6 karnych , teraz mecze z udziałem Paderborn a było ich zaledwie 6 i bilans pana Petera to 13 żółtek i 2 rzuty karne tak więc załączam TV i czekam na gwizdek pana Petera po faulu w polu karnym , czy tak będzie ? mam nadzieję że tak !
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaRosja, Premier Liga
Spotkanie: Zenit Petersburg – CSKA Moskwa
Typ: over 3.5
Kurs: 4.00
Buk: unibet
Godz. 12:30
Analiza:
Kibiców Petersburga czeka dzień pełen wrażeń i emocji, późnym popołudniem hokeiści z tego miasta rozegrają kolejny mecz z CSKA, taka sama potyczka czeka nas parę godzin wcześniej ale już na boisku piłkarskim oba mecze mają ogromną wagę czyli końcowego zwycięstwa w całych rozgrywkach. Mnie na dziś bardziej będą interesowały piłkarskie emocje w których liczę na bramki. Oba zespoły dzieli pięć oczek na 10 kolejek do końca sezonu dużo to i mało, na pewno dzisiejsze zwycięstwo gospodarzy da im duży komfort tym bardziej że bardzo rzadko w tym sezonie gubią punkty. CSKA zdaje sobie sprawę że nie może tego przegrać, co do remisu to dla jednych i drugich aż tak zły to wynik by nie był ale ja nie sadzę by ktoś z tych ekip wyszedł z takim nastawieniem. Wiadomo gdzie tkwi siła obu ekip a mowa tutaj rzecz jasna w ofensywie gdzie zdecydowanie wybijają się od reszty. Zresztą co tutaj ma dziwić w składzie obu zespołów kilka świetnych graczy – Hulk, Rondon, Witsel, Danny to strona gospodarzy odpowiedzialna za ofensywę, zespół ze stolicy może straszyć Musą, Dzagoevem, Tosicem czy świetnymi w tym sezonie Natcho oraz Eremenko. Siła ofensywna obu ekip bierze się też stąd że z tych graczy nie ma lidera każdy potrafi kreować akcje i je wykańczać. Obie ekipy tracą bardzo mało bramek ale ja bym przez to nie patrzył na ich defensywą jako bardzo mocno punkty bo po prostu to wynika z rywali którzy zazwyczaj boją się atakować i grać otwartą piłkę z takimi markami. Jak to się ma gdy obie ekipy grają z czołówką otóż wówczas te bramki po prostu tracą i linia defensywna musi znacznie więcej pracować – Zenit traci min. dwie bramki w starciach z Dynamo Moskwa czy Krasnodarem, w przypadku CSKA to samo ma miejsce z ekipą Jędrzejczyka czy Kazaniem. Jest ogromny potencjał obu ekip w ofensywie i to powinna być broń najczęściej dziś używana to spotkanie ma potencjał na remis ale dla mnie jakaś bramka zrobi z tego spotkania otwarty mecz i wówczas padnie trochę tego więcej.
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Hiszpania
Spotkanie: Racing - Llagostera
Godz: 19
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zapraszam na zaplecze Primera Division na bardzo ciekawe spotkanie pomiedzy byłem klubem Ebiego Smolarka Racingiem Santander a Llagostera. Buki faworyzuja gospodarzy ja jednak skłaniam sie ku gosciom dzisiejszego spotkanie. Pierwszym aspektem ku takiemu rozumowaniu jest pozycja w tabeli, gospodarze dzisiejszego widowiska są na miejscu zagrozonym spadkiem 19, natomiast goście 9 miejsce i szansa na walke o baraże gdyż brak im tylko 4pkt. Również forma wskazuje tutaj w strone Llagostery która nie przegrała meczu od 7 lutego odnosząc w tym czasie 6 zwyciestw i 2 remisy, Racing natomiast ostatnie 10 meczy to tylko 2 wygrane i aż 7 porażek, drużyna gra słabo naprawde bardzo mizernie. Powodzenia i Wesołych Świąt;)
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue1
Spotkanie: Ol.Marsylia - Paris SG
Typ : Ov2,5 + BTS @ 2,25 b365
Klasyk ligi francuskiej. Stracie na szczycie, można pisać i pisać różne głośne i medialne nazwy. Wiadomo nie od dziś, że rywalizacja Marsylii z PSG zapiera dech w piersiach kibicom w całej Francji, ale także i w Europie, Afryce.
Jedni nie przepadają za drugimi i na odwrót.
W tym sezonie jedni i drudzy grają świetnie. Marsylia zadziwia bo przy braku transferów, braku kasy na transfery stworzyli świetny zespół. Widać wystarczy trener wizjoner jakim jest Marcelo Bielsa i z tego co miał potrafił stworzyć kawał drużyny, a miał wcale nei najgorszy materiał przecież.
Marsylia gra ofensywnie wiadomo, wiadomo też jak czasami ich defensywa miewa zaćmienia.
Mecz z Paryża z poprzedniej rundy to przeważająca Marsylia, mająca mnóstwo okazji, ale brak skuteczności zdecydował że przegrali.
PSG wiadomo jaki potencjał w ofensywie również, Zlatan, Cavani itp itd.
Jeżeli chodzi o braki na dzisiejszy mecz to zabraknie Barrady w OM i Lucasa w PSG. Ale przy obecności reszty zawodników te braki nie odegrają żadnego znaczenia. Jest komu grac, jest komu strzelać. A strzelanie myślę, że to słowo klucz bo zapowiada się duże partidazo! Mecz dnia bez wątpienia. Gole z obu stron to obowiązek.
Widzę w tym meczu jakieś 2:1/3:2/2:2. W każdym razie goli nie powinno braknąc, a i marzy mi się wygrana Marsylii rzecz jasna. Allez OM!
Marseille : S.Mandanda (cap) - B.Dja Djédjé, Fanni, J.Morel, Ben.Mendy - Romao, Lemina - Thauvin, Payet, A.Ayew - Gignac
PSG : Sirigu - Marquinhos, Thiago Silva (cap), David Luiz, Maxwell - Verratti, Thiago Motta, Matuidi - Pastore, Cavani, Ibrahimovic
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
rzal-pl 6

rzal-pl

Użytkownik
Piłka nożna: HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo - Barcelona Typ: 2 over2,5
Kurs:
2.25

Bukmacher: bet365
Analiza:
29 kolejka ligi La Liga konfrontacja Celta Vigo vs Barcelona, myślę ze porównania obu drużyn są zbędne jak i potencjału obu ekip. Uważam, że Barcelona po wygranych Gran Derby dostanie jeszcze dodatkowego „kopa” i będzie poza zasięgiem dla innych drużyn z ligi na kilka spotkań. Nie uniżając nic im dzisiejszym rywalom, pamiętam pierwszy mecz i wygraną Celty na Camp Nou. Zespół Gospodarzy nie imponuje grą na własnym stadionie (5-4-4) zdecydowanie lepiej radzą sobie na wyjazdach, a Barca to Barca czy w domu, czy na wyjeździe zawsze jest groźna, no i ten Messi, myślę, że będzie też chciał dziś o sobie przypomnieć po słabym jak dla niego Gran Derby. Myślę ze „goleada” dziś jak najbardziej możliwa, ja typuje 1-3, ale nie zdziwi mnie np.0-5. Powodzenia…
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Hiszpania 2, 12:00
Betis Sevilla - Osasuna
Over 3.5 gola
3.75
Unibet
Na niedzielny poranek wybrałem mecz z zaplecza Primera Division. W 32 kolejce 2 ligi hiszpańskiej zmierzy się ze sobą Betis Sevilla i Osasuna. Obie ekipy przystąpią do spotkania w odmiennych nastrojach. Gospodarze są liderem rozgrywek i zmierzają po awans, a goście bronią się przed spadkiem i do końca sezonu nie mogą być pewni ligowego bytu. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze ostatnie 4 mecze między tymi dwoma hiszpańskimi drużynami kończyły się wynikami 3:2, 2:1, 1:2 i 2:1. Jak widać w każdym z tych spotkań wpadały minimum 3 gole, a jeden raz padł rezultat over 3.5 gola. Po drugie ostatnie 2 mecze Betisu na swoim stadionie to rezultaty 1:3 i 4:0, a więc zanotowali 2 razy z rzędu wyniki powyżej 3.5 gola. Na koniec warto wspomnieć, że Betis w tym sezonie ma na swoim koncie już 9 rezultatów co najmniej 4 bramkowych. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu będą dominować gospodarze i to oni będą głównie strzelać gole. Mój typ to 4:1 dla Betisu i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
H 8

hsarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Ligue 1
Spotkanie: Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain
Godz: 21:00
Typ: Paris Saint-Germain
Kurs: 2,18
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybieram spotkanie na szczycie Ligue 1. Olympique plasujący się obecnie na trzeciej pozycji w lidze podejmie u siebie PSG. Obie drużyny dzieli zaledwie dwa punkty w tabeli. Dla obuch zespołów będzie to bardzo ważne spotkanie w kontekście dalszej wali z Lyonem o mistrzostwo kraju. Przejdźmy do analizy... Ostatnie osiem spotkań przyniosło PSG siedem zwycięstw i remis. Co prawda większość z nich odnieśli oni w Paryżu jednak brak własnego boiska nie powinien być czynnikiem decydującym o rozstrzygnięciu dzisiejszego pojedynku. W ostatnich meczach paryżanie zdobywali przeciwko marsylczykom co najmniej dwie bramki, nie inaczej powinno być i dziś. Ofensywa ParisSG imponuje. Ibrahimović, Cavani, Lucas, Lavezzi to piłkarze którzy powinni znaleźć dostęp do bramki strzeżonej przez Mandande.
Przewidywane składy na spotkanie:
Olympique Marsylia:
Manadanda - Dja, Fanni, Aloe, Mendy - Thauvin, Romao, Payet, Ocampos - Ayew, Gignac
Paris Saint-Germain:
Sirigu - Maxwell, Silva, Luiz, van der Wiel - Matuidi, Verratti, Pastore - Ibrahimović, Lavezzi, Cavani
✅ 118
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ukraina
Godzina: 16:00
Spotkanie: Mariupol-Szachtar Donieck
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi Ukraińskiej gdzie spotkają się ze sobą Mariupol który broni się przed spadkiem a Szachtar który walczy o mistrzostwo a w tym sezonie muszą się na prawdę spinać bo do pierwszego Dyn. Kijów tracą już 10 punktów aktualnie są na trzecim miejscu bo wczoraj wyprzedziło ich jeszcze Dnipro które ma 2 punkty więcej, w dzisiejszym meczu zapewnie Szachtar zdobędzie 3 punkty i wskoczą na drugie miejsce i zmaleje strata do Dynama do 7 punktów.
Mariupol zajmuje 13 miejsce 7 punktów 1-4-12 bramki 14-37 ich ostatnie mecze to wyniki 0-5, 2-1, 0-0, 1-2, 1-3.
Szachtar zajmuje 3 miejsce 38 punktów 12-2-3 bramki 43-10 ich ostatnie mecze to wyniki 1-1, 6-0, 0-7, 2-2, 2-0.
Bezpośrednie spotkania to wyniki 0-3, 1-3, 1-3, 1-1, 1-2.
W tym meczu nie daje szans drużynie gospodarzy bo Szachtar chce walczyć do końca o mistrzostwo a kadrowo to nie ma co porównywać tych dwóch zespołów, dzisiejszy mecz będzie rozgrywany na neutralnym terenie to nawet nie będą mieli atutu własnego stadionu, a co do dużej ilości bramek w tym meczu to ja jestem o to spokojny bo w ostatniej kolejce Dynamo Kijów ich pokonało 5-0 a według mnie Szachtar jest lepszą drużyną od Dynama liczę w tym meczu też na podobny wynik.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sunderland - Newcastle
Typ: Sunderland DNB
Kurs: 1.77
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj fajnie nam weszło spotkanie Leicesteru przeciwko West Ham, lekko na farcie. Dzisiaj postanowiłem pójść w stronę meczu Sunderlandu i Newcastle. To jest kolejne spotkanie na dole tabeli. Sunderland zajmuje 17 miejsce w tabeli, czyli ostatnie, które nie kwalifikuje się do spadku, ale Queens Park Rangers swój ostatni mecz wygrali w odróżnieniu od Sunderlandu i tym samym lekko zmniejszyli przewagę. Newcastle grają o nic. Ze względu na to, że Sunderland to mistrzowie remisów (mają aż ich 14) to dodałem to DNB. Spodziewam się nudnego meczu i pewnie padnie jedna bramka, maksymalnie dwie. Sunderland ma najmniej zwycięstw w całej lidze, bo jedynie 4. Nie widzę tutaj zwycięstwa Newcastle, jak dla mnie ta drużyna nie gra o nic. Ostatnio przegrali kilka spotkań, a teraz jeszcze jadą na ciężki mecz z drużyną, której to zwycięstwo dałoby bardzo wiele. Na wyjeździe Newcastle zdobywa mało punktów i to jest szansa dla Sunderlandu. Myślę, że zacznie się agresywnie i jakiś gol powinien paść, myślę, że Sunderland ma szansę w tym meczu bardzo duże. Let&#39;s Go Sunderland!
✅ 77
 
G 20

gogoha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Hertha Berlin - Padeborn
Typ :Hertha handicap (0-1)
Kurs:3.6
Bukmacher: Betsson
Analiza: Witam. Na dzisiejszy typ wybrałem spotkanie w niemieckiej lidze pomiędzy dwoma zespołami z dolnej części tabeli . Obie ekipy walczą w tym sezonie o utrzymanie jednak to ekipa gospodarzy w ostatnich meczach spisuje się dużo lepiej .
Hertha nie przegrała od 4 meczy myślę że i dziś będzie podobnie . Ekipa gości na wyjazdach spisuje się fatalnie. Ma jedną z najgorszych defensyw w lidze 50 straconych bramek . Kurs z hendi dość ryzykowny jednak liczę tutaj na dobra postawę Herthy która jeśli chce się utrzymać musi z takimi rywalami wygrywać na własnym terenie. W poprzednim pojedynku to Padeborn wygrał u siebie z Hertha 3:1 . Jednak teraz po zmianie trenera Hertha spisuje się znacznie lepiej i są moim zdaniem zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu. Przewiduje wynik 2 - 3 do zeRa dla gospodarzy.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 12:30
Spotkanie: Utrecht vs Ajax
Typ: Ajax over 1.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
W Holandii juz nie ma zbytnio emocji jesli chodzi o sytuacje w czubie tabeli.
Tytul w pelni zasluzenie powedrowal do PSV,ktore rozgromilo w tym sezonie lige.
Drugie miejsce wydaje sie byc rowniez juz poza zasiegiem i wicemistrzem pewnie zostanie Ajax.
Niestety ale do konca ligi juz coraz mniej spotkan :/
Dzis na stadionie Galgenwaard Utrecht bedzie chcial urwac jakies punkty ekipie Ajaxu.
Gospodarze w ligowej tabeli sa na 12 mijescu i oczywiscie puchary nie wchodza w gre,natomiast co do utrzymania sie to maja 6 punktow przewagi nad strefa barazowa i mecz rozegrany wiecej.
Utrecht to druzyna kompletnie nie obliczalna,przynajmniej w ostatnich meczach,potrafili rozbic u siebie Alkmaar 6:2 aby pozniej na tym samym obiekcie przegrac bardzo wazny mecz z duzo slabsza Breda 3:4.
To,co bardzo wazne to staty u siebie Utrechtu,na tym obiekcie sa praktycznie same owerowe mecze,w 14 meczach Utrecht strzelil az 28 bramek i stracil tyle samo...Wiecej straconych goli u siebie ma jedynie ostatni w tabeli Dordrecht.

Ajax ostatnio rowniez ma wahania formy,ale z kolei u nich w grach wyjazdowych wiecej strzelonych bramek na boiskach rywali ma tylko PSV.
Gracze z Amsterdamu w 13 delegacjach strzelili 27 goli.
Badz tu madry,Ajax w ostatnich dwoch meczach u siebie wygrywal skromnie po 1:0 z przecietniakami jak Excelsior czy Den Haag,miedzy czasie rozbili na wyjedzie znacznie mocniejszy Heerenveen 4:1...
Ostatnio Breda zaaplikowala Utrechtowi az 4 gole,tak wiec Ajax na pewno jest w stanie strzelic 2,wiem,ze mecz meczowi nie rowny ale potencjal w ekipie z Amsterdam Arena jest bardzo wysoki,poza tym graczy ofensywnych maja naprawde znakomitych a obrona Utrechtu jak widac do zelaznych nie nalezy.
Kurs bardzo dobry,w tym sezonie Ajax wygral u siebie 3:1 a over zostal pokryty juz po 35 minutach,dzisiaj rowniez spodziewam sie bramek,glownie ze strony gosci.
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - JPL
Gent vs. Kortrijk
1 (AH -1),
2.16
Pinnacle
Rozpoczyna się batalia o mistrzostwo w Jupiler Pro League. Zespół Gandawy gra w obecnych rozgrywkach niezwykle równy futbol. Odzwierciedla to choćby miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej - druga lokata i dwa oczka straty do Clubu Brugge. W ostatniej kolejce gospodarze wygrali dość nieoczekiwanie w Brukseli z Fiołkami 2:1. Byli lepszą drużyną i zasłużyli na ten sukces. Świetne spotkanie rozegrał Foket, który strzelił bramkę na 1:1. Młody Belg ma ogromny potencjał i dzisiaj również będzie chciał pokazać się z najlepszej strony. Ogółem kadra gospodarzy jest niezwykle silna, a z podstawowych zawodników brakuje jedynie pomocnika, Renato Neto (27/4). Krotrijk to natomiast dość przeciętna ekipa, ale to i tak wystarczyło by wejść do czołowej szóstki. Mają 26 punktów i w moim mniemaniu nie będą bić się o najwyższe cele, pozostanie jedynie walka o europejskie puchary. Goście w ostatnich pojedynkach ligowych nie błyszczeli. Ostatni mecz z Lierse był dla nich dość szczęśliwy, bo ówcześni gospodarze zagrali bardzo dobrze i niewiele zabrakło by doszło do małej niespodzianki. Ostatecznie Kortrijk wyjechał stamtąd z jednym oczkiem. Wcześniej natomiast pokonali w słabym stylu Cercle Brugge 1:0. Kadra gości będzie dzisiaj solidna, aczkolwiek zabraknie dwóch ogniw. Najważniejszą absencją będzie podstawowy golkiper, Keet (20/0). Natomiast w środkowej formacji zabraknie zawieszonego Marusicia (25/5). Są to dość istotne osłabienia w szeregach Kortrijku i mogą mieć wpływ na ostateczny rezultat. Ostatnie mecze między tymi zespołami były niezwykle wyrównane. Kortrijk dwukrotnie z rzędu wygrał na terenie Gandawy (po 1:0), ale ich rywale w ostatniej konfrontacji również wygrali na wyjeździe (3:2). Dzisiaj spodziewam się dość jednostronnego meczu. Co prawda była przerwa reprezentacyjna, ale nie sądzę by Gent nagle zaczął grać gorzej. A to co pokazali z Fiołkami było naprawdę solidne. Stąd mój typ pod azjatycki handicap z niezłym kursem.
✅ 116
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Spotkanie: Real - Granada
Typ: Real -1 do przerwy. Handicap europejski
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Za chwilę rozpocznie się spotkanie wracającego do formy Realu. Podczas spotkania z Barceloną momentami widzieliśmy dominację Galacticos czego efektem było wiele sytuacji podbramkowych. Tylko szwankowała skuteczność. W dzisiejszym meczu będzie inaczej, gdyż wraca do podstawowej jedenastki James! Najważniejsza informacja dla mnie, jest to, że Luka Modric już wrócił do optymalnej dyspozycji. Według mnie najważniejszy zawodnik środka pola w Realu. Granada nie ma tutaj najmniejszych szans na zdobycie jakichkolwiek punktów, bo Real nadzwyczajniej w świecie nie może ich już tracić jak chce powalczyć jeszcze o Mistrza. Jak wiemy Królewscy potrafią grać z nożem na gardle i można przytaczać tutaj wiele przykładów, ale szkoda czasu... Mecz za 10 minut. Real w optymalnym zestawieniu jest groźny dla każdego silnego rywala, a co dopiero dla słabiutkiej Granady. Powodzenia!
✅ 114
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
leeeon 13

leeeon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja 2
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Apollon Kalmarias - Agrotikos Asteras
Typ:
1 połowa X
Kurs:
1.98
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Dziś zaglądam do słonecznej Grecji i widzę ciekawy typ, w drugiej lidze greckiej. Generalnie liga grecka, jest ligą mega underową co nawet zauważyli to bukmacherzy, wystawiając wysokie kursy na over 2.5 nie tylko w tym meczu ale i całej lidze. Jednak tą sprawę odkładam na bok bo nie to będę analizował dzisiaj. Kalmaria i Asteras to ligowe średniaki zajmujące odpowiednio 10 i 9 miejsce z 26 punktami, nawet bilans spotkań mają identyczny, jednak Asteras ma lepszy bilans bramkowy. Liga grecka podobnie jak polska - kopanina w środku i dalej nic... Na 23 ligowe mecze ekipy Kalamaria aż 14 kończyło się remisem w pierwszej połowie, z kolei Asteras ta liczba jest dużo mniejsza bo tylko 6. W ostatnim meczu tych drużyn, który był rozgrywany 18 stycznia, pierwsza połowa była zakończona wynikiem 1:0 dla Asterasu, ale jak to mówią - mecz meczowi nie równy.
Dla bardziej odważnych polecam X/X.
Pozdrawiam i życzę wesołych świąt ???? !


✅ 98
 
fury 26

fury

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Hertha - Paderborn
Typ: Hertha
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:

W Wielkanoc dojdzie do ciekawego starcia w dolnej części tabeli drużyn walczących o utrzymanie.Gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach prezentują dość dobrą formę przegrali zaledwie 1 mecz i to nie byle z kim a Wolfsburgiem na wyjezdzie . Zdołali wygrać na wyjezdzie z Hamburgiem w ostatniej kolejce oraz u siebie z Augsburgiem oraz złapać po punkcie z Schalke i Stutgarttem. Dzisiejsi goście są w fatalnej formie w przeciągu 5 spotkań zdołali zdobyć 1 punkcik oraz nie zdobyli w tych meczach ani jednej bramki. Więc wydaje mi się że innego wyniku niż zwycięstwa gospodarzy będzie to niespodzianka
⛔ 100 (wcześniej podano handicap na Herthę)
 
V 0

vrona

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia
Spotkanie: Utrecht - Ajax
Typ: Ajax wygra i Kolbeinn Sigthorsson strzeli w dowolnym czasie
Kurs: 3.00
Bukmacher: williamhill
Analiza: Kolbeinn od 7 kolejek zmagał się z kontuzją kolana. Zagrał w poprzedniej kolejce z Den Haag całe 90 min jednak bez bramki. Ostatnia bramka jaką strzelił była w 15 kolejce, 6 grudnia z Willem II. Strzelił bramkę z lewej nogi w 14 minucie po czym 4 min później doznał urazu stop i zmienił go Milk. Później następna kontuzja kolana od 28 stycznia nie grał w lidze do dzisiejszego meczu. Wychodzi w wyjściowym składzie więc myślę, że będzie chciał wrócić do formy i strzeli bramkę.
Utrecht u siebie gra bardzo kiepsko 10 meczy-10 punktów stosunek bramek 23 do 24.Ajax w ostatnich 10 meczach wyjazdowych zdobył 21 punktów przy stosunku bramek 23:11 co nam daje średnio 2.3 bramki co mecz! Podejrzewam, że nie padnie tu więcej niż 3 bramki ale Ajax wywiezie 3 punkty z Utrechtu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom