>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.02.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Montpellier
Godzina: 15.00
Spotkanie: Krajinovic - Bublik
Typ: Bublik
Kurs: 1,81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bublik musi być dowartościowany po tym tie breaku w trzecim secie w ostatniej rundzie jak i całym meczu z Bautistą. Pokonał największego rywala w drabince i teraz powinno być z górki. Krajinovic niezle się tu prezentuje również. Jednak pokonanie Dzumhura nie wygląda już tak spektakularnie. Dla mnie win silniejszego obecnie Bublika. No ile można w tym tygodniu przegrywac? Gasquet wczoraj miał ten mecz w garści a co się stało, każdy widział. Powodzenia, przyda się.

81
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1846
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Stal Mielec - Górnik Zabrze
Typ: Stal + powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


3 spotkanie 20 kolejki Ekstraklasy.
Troche nie rozumiem kursów na Stal bo grała bardzo dobrze na swoim obiekcie a Górnik choć miał udaną runde to teraz będzie miał
o wiele trudniej bo odchodzi ich największa gwiazda J.Jimenez,który strzelił dla Górnika 8 bramek i asystował przy 4 bramkach.
W dodatku Górnik ma problem z kontuzjami i absencjami za kartki bo dziś nie zagrają Dadok i Janża skrzydłowi/wahadłowi,którzy pauzują za kartki w dodatku kontuzjowany dalej jest Wojtuszek oraz Sobczyk a z klubu odszedł także Bainović i Sanogo.
Z Stali odszedł min Jankowski czy Piasecki.
Stal na swoim obiekcie w tym sezonie wygrała aż 6 meczów (6-2-2) tylko 4 drużyny grają lepiej na swoim terenie.
Daje typ na wygraną gospodarzy + 1,5 gola w meczu bo ktoś już podał typ na "czystą wygraną" gospodarzy.
Górnik w delegacji w tym sezonie (3-2-4). Z tych 4 porażek to 3 były takie w których padły minimum 2 bramki, wyjątkiem mecz z Radomiakiem bo tam gospodarze wygrali tylko 1:0.
Stal u siebie jeszcze nie wygrała z Górnikiem w ostatnich latach i teraz wg mnie jest do tego najlepsza szansa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: piłka nożna/La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Mallorca vs Cadiz
Typ: powyżej 8.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 4.45
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Przenosimy się na Majorkę, gdzie dojdzie do pojedynku dwóch zespołów, które mogą być zawiedzione rezultatami osiąganymi w środku tygodnia. Przypomnijmy, że gospodarze mierzyli się w Madrycie z miejscowym Vallecano, a Cadiz z Nietoperzami w Walencji w ramach ćwierćfinałów Pucharu Króla. Mógł to być sukces obu klubów w hiszpańskim pucharze, ale marzenia się już skończyły. Mallorca miała swoje sytuacje, ale nie potrafiła ich wykorzystać i to przeciwnik sięgnął ostatecznie po awans. Czas skupić się walce o utrzymanie, bo ich sytuacja nie jest za ciekawa i tym samym każde zdobyte oczko jest na wagę złota, szczególnie w dzisiejszej rywalizacji. Cadiz dzielnie spisało się w Walencji, zabrało jednak jakości, aby pokonać faworyta w Pucharze Króla. Tutaj również pojawiają się myśli o spadku, szczególnie gdy znajdujesz się na jednym z ostatnich miejsc La Liga. Zmiana szkoleniowca stała się faktem i okres próbny za nim. Zwycięstwo z Levante było bardzo ważne i Sergio chce zdobyć kolejny komplet punktów. Czy Majorka zostanie przez nich zdobyta?

Nie pozostało mi nic innego, jak zaproponować kartoniki. Są to zespoły, które walczą o utrzymanie i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jest to ważny pojedynek. Mam nadzieję, że zarówno Mallorca, jak i Cadiz będą bojowo nastawione i sędzia Carlos del Cerro Grande będzie miał sporo pracy na boisku. Jak pokazały spotkania w ramach Pucharu Króla gospodarze i goście otrzymywali wiele upomnień i podobnie powinno być także dzisiaj w bezpośredniej rywalizacji. Można pobrać sobie niższe linia, ale ja na potrzebę Typów Dnia pobrałem najwyższą. W pierwszym bezpośrednim spotkaniu rozgrywanym w Kadyksie padło 11 kartoników, nie obrażę się na powtórkę, szczególnie w takiej sytuacji, w której znajdują się aktualnie oba zespoły.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rotterdam
Godzina: 16:00
Spotkanie: Laaksonen - Dzumhur
Typ: Dzumhur
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ja rozumiem fakt, że Dzumhur potrafi być totalnie niestabilny emocjonalnie na korcie, ale czysto ostatnią formą i umiejętnościami Bośniak powinien tutaj na spokojnie zwyciężyć. Damir zaliczył cztery przekonywujące zwycięstwa w Montpellier, a także co ważne, pokonał już Laaksonena w styczniu we francuskim Quimper stosunkiem 6-3 6-4. Szwajcar na czteromeczowym lose streaku i nie spodziewam się, żeby tutaj zrobił furorę, tym bardziej, że motywacja u Dzumhura powinna być z racji tego, że Rotterdam to turniej rangi ATP 500 więc hajsik proporcjonalnie większy od zwykłych małych imprez. Kursy lekko w mojej opinii przeszacowane.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Typ: powyżej 26.5 fauli
Kurs: 1,75
Bukmacher: forbet
Analiza:


Wczoraj duży pecha brakło jednego rożnego aby moja propozycja była na plus.
Dziś gram faule i kolejny mecz w ekstraklapie.
Jedyna taka linia gdzie znalazłem o takim kursie jest na forbet.
Piast ze średnią 12,8 natomiast Pogoń ze średnią 12,1 fauli na mecz.
Sędzia tego spotkania jest Paweł Raczkowski który dużo gwiżdże i dużo rozdaje kartek.
Jest to pierwszy mecz tych ekip w pierwszej rundzie więc sądzę po wczorajszych meczach ze nikt nie będzie odstawiał nogi I będzie walczył.
Pogoń jest druga w tabeli i z tego co się dowiedziałem będą walczyć o mistrza bo mają taką szansę i sam sami mówią nie chce z tego zrezygnować a do zdobycia mistrza trzeba co mecz punktować a żeby punktować to trzeba też zatrzymać przeciwnika i sądzę że taka postawę dziś zobaczymy w tym meczu ponieważ Piast gra u siebie gdzie chłopacy są groźni i sami z siebie nie odstawiają nogi a na dodatek mają tylko 5 pkt przewagi nad strefa spadkową więc to nie dużo.
Mecze między tymi ekipami zawsze są ostre i co mecz można zobaczyć wiele fauli a patrzę tutaj na mecze Piasta u siebie które rozgrywali - na ostatnie parę meczu było 30,28,37,26,25 są to mecze gdzie były rozgrywane w Gliwicach.
Dzisiejszy mecz będzie można obejrzeć na TVP Sport więc fajnie ze można obejrzeć mecz na darmowej i kibicować nie drużyna a "faula"

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Chore Jazdy 8,4K

Chore Jazdy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: St.Etienne - Montpellier
Typ: Montpellier
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam.
Moi drodzy, zupełnie nie rozumiem kursów na to spotkanie, Bukmacher moim zdaniem robi podpuchę na przełamanie ST.Etienne. Drużyna gospodarzy zajmuje ostatnie miejce w tabeli, zdobywa bardzo mało bramek i nie maja pomysłu na grę, w lidze strzelili zaledwie 19 bramek tracąc aż 43. Bukmacherzy licza na przełamanie serii u siebie i wpływ miał pewnie powrót Khaziriego - najlepszego strzelca zespołu. Montpeliee bez dwóch najlepszych strzelców ale i tak świetne wyniki. zwycięstwo da im 4 miejsce w lidze. Goscie prezentują lepszy futbol, wiedzą że mogą grać w tym sezonie o większe cele, przyszedł mecz z najsłabsza drużyna ligi w tym sezonie, mam nadzieję że podejdą bojowo do tego spotkania a kurs zachęca.
Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +222
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie, liga szwedzka
Godzina: 15:15
Spotkanie: Leksand - Linkoping
Typ: Leksand w regulaminowym czasie
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzis wybirałem z trójki Karpat rt, ale tu nie zdazyłem napisac, Assat z x i własniej ten typ zobaczymy. Obie ekipy mozna powiedziec wracaja po kwarantannie, Linkoping rozegrało jeden mecz ale wyszedł beznadziejnie, w składach obu ekip specialnych osłabien nie ma, w Linko brakuje Duńczyka Russela, reszta kluczowych graczy jest. Leksand z wiekszoscia istotnych grajkow i rozegraja dzis pierwszy mecz, moze to taki minusik wsrod wiekszej ilosci plusów . Roster gospodarzy lepszy i byle pokazali to na lodzie bo maja wszystko po swojej stronie.

72
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1627
kns_esport 182K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: CS GO Blast
Godzina: 16:30
Spotkanie: OG - NIP
Typ: win NIP
Kurs: 1.88
Bukmacher: betfan
Kursy również poleciały w dół w stronę NIP. Ja natomiast dzisiaj zacznę od OG, w sumie to trochę wielka nie wiadomo, nowa formacja a wyniki zadawalajace. Dwa razy wygrana na słabe moim zdaniem Astralis, i jedna na MIBR. Ja dziś pójdę w stronę NIPU które pokonało wczoraj NAVI grając 3 mapy na ostatniej pojechali sobie po składzie ukraińsko rosyjskimi. Doświadczenie i gra w zespole przemawia za Szwedami. Cieszy fajna dyspozycyjność REZA. Agresywna gra i próba podejmowania ryzyka który się opłaca. Estag trochę odstaje od formacji ale w OG mamy falemza który jest moim zdaniem najsłabszym graczem. Wracają do OG mają coś do udowodnienia że da się w krótkim czasie zbudować fajny zespół na który ciąży presją od dłuższego czasu, z drugiej strony pidżamy które kilka lat temu stawały na górze turniejów. Idę tutaj w teamplay gdzie jest zgranie i drużynowosc. Na tej płaszczyźnie wygląda lepiej NIP plus to że wczoraj ładny mecz na NAVI pokunjac ten zespół może dodać im skrzydeł

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Dyscyplina: Piłka ręczna - PGNiG Superliga Mężczyzn
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin
Typ:
Piotrkowianin
Kurs: 1.92
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Pierwszy pojedynek po przerwie związanej z ME, a naprzeciwko siebie staną dwaj byli reprezentanci Polski jako trenerzy - Mariusz Jurkiewicz oraz Bartosz Jurecki. W tym meczu wg mnie faworytem jest zespół tego drugiego, który jest również drugim trenerem w reprezentacji Polski. Goście w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze, ku zdziwieniu sympatyków piłki ręcznej, ale mocna zasługa tutaj trenera Jureckiego, który fajnie poukładał zespół.
Wybrzeże natomiast bardzo słabo się prezentowało w meczach sparingowych, podobnie jak w pierwszej rundzie rozgrywek. Dodatkowo odpali z Pucharu Polski ze Stalą Gorzów, a trzeba zauważyć, że grali w prawie pełnym składzie. Natomiast Piotrkowianin pewnie pokonał MMTS Kwidzyn w sparingu. W pierwszym spotkaniu tych ekip w tym sezonie górą byli zawodnicy z Piotrkowa, a ostatni pojedynek obu ekip w Gdańsku również zakończył się zwycięstwem zespołu gości.

92
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1315
rondani 104,3K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cambridge United - Luton
Typ:CambridgeUnited
Kurs: 3,75
Bukmacher:sts
Analiza:


Luton zblizyl sie blisko strefy play off Championship po dobrej passie i napewno priorytetem bedzie walka o awans niz puchar.

Zeby wskoczyc do PO zadanie bedzie niezwykle trudne, oprocz stalych bywalcow (Bournemouth, Blackburn, bo Fulham awans ma pewny) i druzyn grajacych nadspodziewanei dobrze: QPR i Huddersfield nagle pojawily sie katamarany pewnie zmeirzajace do play off: Nottingam, Sheffield United i Middlesbrough zaiwanaija az milo.

Luton tez niczego sobie, napewno by chcieli awansowac do play off, w tej sytuacji puchar bedzie koniecznoscia. Awans i tak raczej bez szans, ale skoro sa 3 punkty do strefy play off to nie beda ciulac punktow do utrzymania, ale powalcza o cos wiecej.

Ostatnio pokonali Swansea po dramatycznej koncowce, dzis chetnie wypisza sie z pucharow.

Taka pora - 1 mecz jest dobra dla bukmacherow, ostatnio tak Nottingham wyautowalo Arsenal, ludzie beda walic na pewniaka. Oby sie przejechali.

Cambridge? Awansowali na ten level po 20 ,latach ,priorytetem utrzymanie, ale w L1 jest trzech totalnych cieniasow, brakuje jeszcze jednego ogora do kompletu i znajdzie sie ktos slabszy niz oni. Dopiero co mieli passe 5 kolejnych wygranych, jak widac udany run pucharowy nie przeszkadzal w lidze, dzis w sumie jeszcze nie bylo chyba ani jednej niespodzianki pomijajac Wolves

Cambridge United - Luton 1-0

To prawie mecz derbowy A ja ide spac

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Dyscyplina: Rzutki, World Darts Senior Championship
Godzina: 22:00
Spotkanie: Phil Taylor - Kevin Painter
Typ: Painter wygra
Kurs: 2,40
Bukmacher: STS
Analiza:

Kilka lat temu granie w tę stronę byłoby nie do pomyślenia, ale po tym co widziałem wczoraj, gdy obaj panowie zaprezentowali się w sesji wieczornej kusi zagrać w stronę doga. Kevin zagrał najlepiej w meczach 1/8 ze wszystkich zawodników i pewnie pokonał Warrena natomiast wielokrotny Mistrz Świata męczył się ze słabym Peterem Manleyem w pierwszym secie, którego przegrał i często rzucał single o niskich wartościach. Po pierwszym przegranym secie wygrał kolejne trzy, ale poziom jego gry zbytnio się nie podniósł i zagrał na marnej średniej 81. Gdy widzę kurs 1.6 na Phila, który zagrał na średniej o 14 punktów niższej to ja tego nie pobieram i idę w drugą stronę.

140
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1356
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom