>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 4 września (Sobota)

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Jurgen Melzer - Juan Carlos Ferrero
Typ: 2 (-2,5 gemy)
Kurs: 2,02
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dwóch dość uniwersalnych zawodników, radzących sobie na każdej nawierzchni, ale to Melzer tym razem nie jest w najwyższej formie. Hiszpan, taaak, jest lepszy na mączce, ale był kiedyś tam w finale USO. Zawsze się motywuje na szlemy. Nie czuję się zbyt kompetentny, ponieważ nie oglądałem żadnego z spotkań Ferrero, ale oba wygrał gładko 3-0 (nie było nawet żadnego TB), natomiast Melzer już mógłby być za burtą - dwie pięciosetówki, a w meczu z Berankisem (w sumie bardzo dobry junior na hardzie) już przegrywał ze stratą przełamania w 5 secie, ale wyciągnął. Także, ze stawką nie przesadzamy, ale typujemy Juana Carlosa. Jeżeli wygra to handicap -2,5 raczej easy.
⛔ 100
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Polska - Ukraina
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1,60
Tobet
Analiza:

Tak, dziś nasza Reprezentacja po raz kolejny będzie chciała udowodnić, że potrafią zdobywać bramki, grać ostro, z fantazją, i efektownie wygrywać. Rywal trudny, choć moim zdaniem do połknięcia. Do składu Polaków powrócił Artur Boruc który walczy o miano pierwszego bramkarza w swoim nowym klubie Fiorentina. Ebi Smolarek, kolejny świeży reprezentant, który jak sam mówi czuje się sto razy lepiej po powrocie do Polski. Gramy u siebie, kibice nie powinni zawieść. Jedynym mankamentem jest to, iż Franek Smuda zamierza zagrać jednym napastnikiem Irkiem Jeleniem. Lewandowski na ławce, nibyj est Błaszczykowski, Murawski, Iwański. Dobre, skrzydła obronne, &#39;nowy&#39; Polak Boenisch. Moim zdaniem dziś przerwiemy tą haniebną passę 400 minut bez zdobyczy bramkowej, i Ukraina nie trafi bramki. Under 2,5 gola to w tym meczu bardzo prawdopodobna opcja. Kurs zachęca.
✅ 60
 
K 165

karol666

Użytkownik
Spotkanie: Aldershot – Northampton
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Analiza: Kolejne spotkanie angielskiej League Two pomiędzy Aldershot a Northampton. Gospodarze w 2 meczach u siebie zgromadzili 4 pkt (1 zwycięstwo, 1 remis), natomiast goście na wyjazdach tylko 1 pkt (1 remis). Za gospodarzami przemawia jeszcze fakt, że drużyna Northampton przyjeżdża osłabiona. Zagrają bez Parcell`a (N 4/0), Gilligan`a (P 3/0), Hall`a (O 4/0). Na dodatek goście mają problemy finansowe, piłkarze nie otrzymują wynagrodzeń. Wydaje mi się, że zabraknie im motywacji do gry i zespół Aldershot bezproblemowo odniesie zwycięstwo w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
ricco 0

ricco

Użytkownik
Spotkanie: Nishikori K. - Montanes A.
Typ: 0:3
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Hiszpan Montanes zaczął US Open bardzo przeciętnie, męcząc się z Michałem Przysiężnym, lecz potrafił
w tym meczu wyprowadzić wynik 0:2 na 3:2. Potem spotkanie z Carstenem Ballem, tu już łatwo 3:0. Japończyk pierwszą runde przebrnął
bardzo łatwo ponierważ w 2 secie skreczował jego rywal Korolev. Druga runda to pojedynek z Marinem Cillicem. Uważa, że było to bardzo
dziwne spotkanie, Cillic nie jest w tak dobrej dyspozycji jak kiedyś i nawet gdy złamał Nishikoriego odrazu tracił swoje podanie. Myśle że z dnia na dzień
Alberto Montanes rozkręca się i dziś pokona doświadczeniem przedewszystkim Japończyka, dla którego jest to i tak duży sukces, bycie w 3 rundzie takiego turnieju.
0
 
X 0

xiro

Użytkownik
Spotkania: Republika Zielonego Przylądka - Mali
Typ: 2
Kurs: 2,05
Buk: Expekt
Analiza:
Dzis w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki naprzeciwko siebie stają reprezentacje Republiki Zielonego Przylądka oraz Mali. W RZA niema żadnych gwiazd, a samej reprezentacji nie było na poprzednim PNA. Mali za to dysponuje niezłym zespołem w skład którego wchodzi Mahamadou Diarra (Real Madryt), Frederic Kanoute (Sevilla) Seydou Keita (FC Barcelona) i Mohamed Sissoko (Juventus). Uważam, że Mali nie powinno mieć problem aby pokonać amatorów z Zielonego Przylądka
⛔ 100
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
spotkanie : polska - ukraina
typ : drużyna nr.1 powyżej 1,5 gola w meczu
kurs : 2.80
bukmacher : sportingbet
analiza :
nikt nie spodziewał sie że bedzie aż tak zle ! podczas 4 ostatnich meczów sparingowych polska straciła 9 bramek i żadnej nie strzeliła ! kibice i pzpn powoli zastanawiaja sie nad zwolnieniem franka smudy . to teraz może aspekty przemawiające za strzeleniem co najmniej 2 goli przez polske : pierwsze spotkanie na lewej stronie obrony polski rozegra sebastian boenisch , bardzo dobry i nowoczesny obrońca ,ktory bardzo czesto bedzie włączał sie w akcje ofensywne . po prawej stronie obrony zagra łukasz piszczek , ktory podobnie jak boenisch czesto wlącza sie w akcje ofensywnie , swoim wystepem w reprezentacji bedzie chciał tez przekonać do siebie trenera borussi jurgena kloopa . po prawej stronie pomocy zobaczymy jakuba błaszczykowskiego , ktory wraca po lekkiej kontuzji miesni , kuba jest bardzo ofensywnie przystosobiony , jest szybki ma dobry drybling i mysle ze to on poprowadzi polske do zwyciestwa . w ataku zobaczymy prawdopodobnie roberta lewandowskiego , ktory nie moze sie odnalezc w borussi , a dobrym wystepem w reprezentacji bedzie chciał przekonać do siebie jurgena kloopa . na szpicy wystąpi irek jeleń , znajdujący sie w znakomitej dyspozycji , w auxere jest podstawowym zawodnikiem , gra 90 minut i co najwazniejsze strzela bramki . mysle ze kluczem do zdobycia conajmniej 2 bramek dla polski bedzie gra 2 obroncow ( piszczka i boenischa ) , bedą kierowali dosrodkowania na wysokich , dobrze grających napastników jelenia i lewandowskiego . do bramki reprezentacji polski wróci boruc (choc on wiele nie ma do gry polaków w ofensywie ) , zapewni on pewnosc i spokoj w grze obronnej polski . jego dalekie wybicia na jelenia tez moga przyniesc jakies okazje bramkowe dla polski . bardzo wysoki kurs 2.80 kusi . POLECAM
⛔ 100
 
halus 7

halus

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Wynik pierwszej połowy - X
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Już dzisiaj kolejny mecz naszych &quot;Orłów&quot;, które ostatnimi czasy są jakby bez skrzydeł. Dla przypomnienia Polacy nie strzelali bramek w ostatnich 4 meczach! Wierzę, iż dzisiaj się to zmieni i kadra Smudy pokaże charakter i strzeli chociaż jedną bramkę. Jednak myślę, iż po pierwszych 45 minutach utrzyma się wynik remisowy. Dlaczego?
Po pierwsze nasi będą chcieli strzelić gola ale nie kosztem dużych strat &quot;z tyłu&quot;.
Po drugie do naszej kadry wrócił Artur Boruc i prawdopodobnie zagra od pierwszych minut, nie muszę przypominać co potrafi Artur kiedy jest w formie.
Po trzecie obie drużyny częściej strzelają w drugiej połowie.
Po czwarte Ukraina ma nowego szkoleniowca i każdy z gracz będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i może im to troszkę sparaliżować poczynania ofensywne.
Myślę, że pierwsza połowa to będą typowe piłkarskie szachy z niewieloma okazjami bramkowymi. Mam nadzieję że mecz rozwinie się w drugiej połówce.

⛔ 100​
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Ukraina (-1)
Kurs: 6,35
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Ja myślę, że to będzie mecz pod tytułem, żenady ciąg dalszy. Są to typy dnia i nie polecam tego zakładu bo ryzyko jest zbyt duże, dla mnie osobiście mecz no bet i pachnie mi on remisem. Ukraina co prawda grała z Holandią, ale Holandia zagrała wtedy rezerwami C i padł remis 1:1, ale z drugiej strony Holandia tylko przegrała 2 mecze za rządów Marwijka, jeden ze 2 lata temu z Austrią no i finałowy z Hiszpanią, więc imponujące wyniki.
W Ukrainie nie dawno była afera sportowa i Ukraina została bez trenera. Trenera mieli Metalista Harkova, ale klub dostał chyba karę na -9 punktów w lidze.
Jakoś Ukraina mnie bardzo nie przekonuje jako reprezentacja, Polska tym bardziej. Smuda chwyta się brzytwy i powołał przecież Smolarków i Boruców więc nie wiadomo jak ten nowy skład będzie wyglądał. Dla mnie mecz wielką niewiadomą. Ale jakbym miał obstawiać to raczej x2. Tak jak pisałem, mecz śmierdzi mi remisem, a Kamerun to nie Ukraina, oni mieli Eto i samych klasowych graczy, Ukraina najlepsze swoje lata świetności ma za sobą.
⛔ 100
 
artemis21 0

artemis21

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Drużyna 1 wygra do zera
Kurs: 4,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam!
Dziś o 17:00 Polska rozegra towarzyski mecz z reprezentacją Ukrainy. Według bukmacherów nie ma zdecydowanego faworyta tego meczu, po ostatnich wynikach meczy naszych kopaczy można nawet sądzić, że nasi wschodni sąsiedzi nie będą mieli problemów z odniesieniem wysokiego zwycięstwa. Jednak należy wziąć pod uwagę to, że czarna seria 370 minut bez strzelenia bramki zdarzyła się w meczach z bardzo silnymi rywalami (Hiszpania, WKS, Serbia) oraz Finlandią zaraz na początku zgrupowania przed MŚ, na które polscy kopacze się nie dostali, a zgrupowanie potraktowali jako wyjazd wypoczynkowy po bardzo ciężkim sezonie w ekstraklasie. Dzisiaj gramy z rywalem o wiele słabszym (który przyjechał na do Polski z nowym trenerem, bardzo prawdopodobne, że będzie eksperymentował podczas meczu, a wiadomo jak to się może skończyć), po prawie tygodniowym zgrupowaniu, a więc wynik powinien być o wiele lepszy. Dodatkowo pojawiło się wiele krytycznych uwag (zwłaszcza do obrony) do selekcjonera i myślę, że Franek Smuda będzie chciał zamknąć usta krytykantom zwycięstwem na zero z tyłu.
⛔ 100
 
K 0

kolaa

Użytkownik
Mecz Towarzyski
Japonia - Paragwaj
Typ X
Kurs 3,30
Pinnacle
Chyba każdy pamięta mecz Japoni i Paragwaju w Mistrzostwach Świata w RPA. Strasznie nudny, gdzie dopiero rzuty karne zdecydowały o triumfie Paragwaju. Japonia już ma szanse na rewanż w meczu towarzyskim, który odbędzie się w Jokohamie. Wszystko wskazuję że Japonia wygra no ale..
Zespół Japonii składa się z niemal wszystkich zawodników grających u siebie w lidzę. Do tego powołanych jest zaledwie dwóch napastników Shinji Okazaki (Shimizu S Pulse), Takayuki Morimoto (Catania). Do tego źle się dzieje ponieważ zwoloniony został Takeshi Okada. Na razie trenerem jest asystent, który na dniach zostanie zwolniony. Paragwaj też nie przyjechał na mecz w najlepszym składzie, do tego jednak bardzo długa podróż ich czeka. Myślę że zobaczymy niezły mecz który zakończy się remisem.
⛔ 100
 
G 0

galganov567

Użytkownik
Mecz: Japonia - Paragwaj
Typ: 1
Kurs: 2.30
Buk: bet365
Japończycy pokazali się ze świetnej strony na mundialu w RPA. Potrafili urwać punkty czołowym europejskim drużynom, strzelając przy tym gole z kilkudziesięciu metrów. Pokazali w tym roku dusze samurajów.
Paragwaj też zaskoczył dobrymi meczami, ale w dość łatwej grupie. Grali typowo południowo-amerykańską piłkę, bardzo podobną do Urugwaju i Chile.
Mecz będzie na pewno wyrównany, ale jednak atut własnego boiska na stadionie mieszczącym 100tys ludzi+ to poważne wzmocnienie i ryzykuję i gram na Japonię. Dalej Samurajowie, po win. Honda na pewno się postara o strzelenie gola ;)
✅ 130
 
darszek 0

darszek

Użytkownik
Spotkanie: Węgry U21 – Walia U21 el.ME
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Oba zespoły walczą o wyjście z grupy wraz z Włochami. Zespół Walijski mimo, że zajmuje pierwsze miejsce w grupie to zawdzięcza to przede wszystkim świetnym występom na własnym boisku gdzie na 4 mecze wszystkie wygrali. Inaczej ma się rzecz jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. I tu zaczyna się wielki problem a bardziej obnaża się słabość drużyny walijskiej. Na dwa mecze wyjazdowe jeden przegrali (z BiH) a także jeden zremisowali z … Luksemburgiem. Co gorsza w ostatnim sparingu rozegranym 3 tygodnie temu na wyjeździe zremisowali z … Maltą. Tę słabość drużyny walijskiej powinna dziś wykorzystać drużyna Węgier, która na własnym boisku grając dwa mecze oba wygrała m. in z Włochami.
⛔ 100
 
212273 0

212273

Użytkownik
Mecz: Olimpia Grudziądz vs Ruch Zdzieszowice
Typ: 1
Kurs: 1,65
Buk: Bwin
O 17 rozpocznie się mecz 7 kolejki polskiej 2 ligi zachodniej w którym zmierzą sie Olimpia Grudziądz i Ruch Zdzieszowice. Olimpia ni przegrała w tym sezonie meczu ligowego i jest liderem tabeli z 16 punktami na koncie. Ruch jest na 12 miejscu i ma zgromadzonych 7 punktów. Po tym co pokazała Olimpia z duzo lepszymi rywalami od dzisiejszego przeciwnika świadczy o tym, że bez problemu powinna poradzić sobie z Ruchem. Do tego kolejnym atutem Olimpii bedzie włąsne boisko na którym w tym sezonie jeszcze nie przegrała. Olimpia u siebie ma 2 zwyciestwa i jeden remis z bilansem bramkowym 6:2, Ruch na wyjezdzie dwa razy wygrał i ma bilans bramek 2:0. Te dwa zwycięstwa Ruchu na wyjezdzie mogą trochę zniechecac na granie na zwycięstwo Olimpii, ale należy dodać iż jeden mecz Ruch wygrał na wyjezdzie z Polonią Nowy Tomysl, która jako beniaminek wogóle nie radzi sobie w wyzszej lidze i przegrała dotychczasowe swoje mecze oraz z Jarotą Jarocin, która gra w kratke i może z najlepszymi wygrać i z najgorszymi przegrać. Za to Olimpia to rewelacja rozgrywek która w kolejnych meczach pokazuje ze to nie przypadek że zajmują 1 lokate w lidze. Należy dodać że Olimpia ma do tej pory najskuteczniejszy zespół w lidze bo zdobyli aż 17 bramek w 6 meczach. Myślę że Olimpia wygra 3:1.
⛔ 100
 
aiko 0

aiko

Użytkownik
Spotkanie: Melo/Soares - Chela/Cuevas
Typ: Melo/Soraes
Kurs: 1.85
Buk: bwin
Analiza:
Spotkanie deblowe o godzinie 18:30&lt;livesports&gt;. Te dwa deble jeszcze się nie spotkały wcześniej. Melo/Soares to bardzo solidny debel zawodnicy są przede wszystkim graczami debla. Cuevas/Chela w tej parze zawodnicy są bardziej zainteresowani grą singlową ale już obaj odpadli z Us open w singlu. W 1 meczu cuevas/chela ograli 6:4 7:6 pare Gabashvili/lopez (to nie sa zazwyczaj gracze debla) natomiast Melo/Soares ograli bardzo dobry debel Cermak/Mertinak 7:6 7:5. Myślę że w tym pojednyku tak zgrany debel jak Melo/Soares nie powinien miec problemow. Pozdrawiam
✅ 85
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Polska strzeli w obydwu połowach
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jestem takiego zdania, iż wkońcu coś tej reprezentacji musi się udać, jakiś dobry mecz. Dzisiaj idealna okazja, spotkanie z współorganzitorem EURO 2012 - Ukrainą. Do reprezentacji Biało-czerwonych wracją po długiej nie obecnośći Artur Boruc i Ebi Smolarek. Z tego tylko ten pierwszy wyjdzie w podstawowym składzie. Wierze w to, że nasi piłkarze są wkońcu zmoblizowani i po falach krytyki jakie spadły na nich po meczach z Hiszpanią i Kamerunem, pokażą dobrą grę, obfitująca w bramki. Osobiście licze na Ireneusza Jelenia, który z meczu na mecz w Ligue 1 gra coraz lepiej. Także Robert Lewandowski powinnen pokazać na co go stać, choć pewnie zagra dopiero w 2 połowie. Myśle że Franicszek Smuda, nakaże piłkarzom zagrać bardziej dla kibiców.
⛔ 100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Polska wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: gamebookers
Analiza: Dziś w Łodzi Biało-Czerwonych czeka kolejny sprawdzian. Czy tym razem piłkarze Smudy w końcu poprawią nastroje wśród kibiców? Czas najwyższy zacząć wygrywać mecze, gdyż trener Smuda miał już chyba wystarczająco dużo czasu, by poukładać zespół według własnej koncepcji.
Ukraina to na pewno mocny rywal, który piłkarsko nas przewyższa. Nie oznacza to jednak, iż jesteśmy z góry skazani na porażkę. Potencjały mamy podobne, wystarczy tylko, byśmy zagrali na miarę naszych możliwości.
Po niedawnej aferze korupcyjnej w ukraińskiej piłce z posady selekcjonera Ukraińców zrezygnował Miron Markiewicz, którego tymczasowo na tym stanowisku zastępuje jego dotychczasowy asystent Jurij Kalitwincew.
Do kadry Smudy wracają Smolarek i Boruc, a debiut w kadrze Poslki zaliczy lewy obrońca Werderu Brema Sebastian Boenisch, który powinien w końcu rozwiązać nasze problemy z obsadzeniem tej pozycji. Jeżeli chodzi o poważniejsze braki to wymienić należy w tym miejscu przede wszystkim Ludovica Obraniaka i Adriana Mierzejewskiego.
Od pierwszych minut na boisko wybiegnie dziś Ireneusz Jeleń i to on będzie odpowiedzialny za zdobywanie bramek dla naszej drużyny. Jestem pewien, że sobie z tym zadaniem poradzi i przynajmniej raz do bramki Ukraińców trafi. Coś czuję, że worek z bramkami, który, według napastnika Auxerre, musi się w końcu rozwiązać, rozwiąże się właśnie w dzisiejszym meczu.
⛔ 100
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Spotkanie: Podbeskidzie - Łódzki Klub Sportowy Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: SportingBet
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20 w Bielsko-Białym odbędzie się hit I ligi pomiędzy liderującym Podbeskidziem, a zajmującym 5 miejsce ŁKSem. Faworytem oczywiście jest Podbeskidzie, ale czy słusznie? Podbeskidzie jest liderem, jak już wspomniałem, ale pamiętajmy, że to jest początek rozgrywek, a Podbeskidzie, nie grało z rywalem, który coś będzie znaczył w pierwszej lidze. Katowice w rozsypce, Odra grająca jakimiś grajkami co nikt o nich nie słyszał, Polkowice co grają, żeby się utrzymać i dwa beniaminki. ŁKS przeciwnie, walcząca o awans Pogoń i Piast, frajerzy z Ząbek, Górnik mający przed sezonem aspirację do awansu i Warta. Po wyjeździe do Bielska Białej ŁKS już ma z górki. Oglądałem mecze Łodzian i w dwóch pierwszych meczach naprawdę dobrze grali. Do obrony dołączył Łabędzki, który jest świeży i pokazywał dużą chęć do gry z Górnikiem. Najprawdopodobniej nie zagra Kosecki, ale ja liczę na jakąś niespodziankę przed spotkaniem, a mianowicie, że Kuba wybiegnie w pierwszym składzie, albo chociaż zagra trochę pomagając Łodzianom. Myślę, że ta kontuzja to jakaś wykrętka z bardzo ważnego meczu kadry U 21 ????. Najważniejsze, że zagra Mączyński, najlepszy rozgrywający I ligi(nie mówię tylko dlatego, że sympatyzuje ŁKSowi, bo Mączyński i tak nie jest wychowankiem) i Mięciel. ŁKS ma naprawdę bardzo dobrą drużynę z czyszczącym błędy pomocy-Kłusem i Smolińskim, wierzę w zwycięstwo i wiem, że Łodzianie są w stanie wygrać ten mecz!
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Mauritius - Kamerun
Typ: Kamerun?Kamerun (poł./koniec)
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bwin
Analiza: Ciężko znaleźć dokładne informacje o składach, jednak udało się mi ustalić, że kadra Kamerunu jest bardzo zbliżona, niemal identyczna do tej, jaką oglądaliśmy w meczu z Polską. Nie ma Idrissou, Songa, Emany, Kameniego, jednak nie jest to jakiś wielki problem, jeśli grają z tak słabym rywalem, tym bardziej że bez tych graczy tak świetnie zaprezentowali się w meczu z naszymi rodakami. Nie wiem, jak to wyglądało w telewizji, jednak z wysokości trybun w meczu z Polską Kameruńczycy mogli imponować, szczególnie ich środkowi pomocnicy. Operowali piłką na najwyższym poziomie. No i mieli z przodu niesamowitego Eto&#39;o. W kadrze z czterech największych gwiazd Kamerunu mamy trzech graczy, M&#39;bię, Assou-Ekotto i Eto&#39;o, nie ma tylko wspomnianego Songa. Mauritius z kolei to bardzo słaba ekipa. W pierwszej fazie grupowej eliminacji do MŚ 2010 wywalczyli zaledwie 1 punkcik, przegrali 2x właśnie z Kamerunem (0-3 i 0-5), a w 4 spotkaniach z tak słabymi zespołami jak Wyspy Zielonego Przylądka i Tanzania tylko raz zremisowali, właśnie z Tanzanią. Jest to więc bardzo słaba ekipa i moim zdaniem dziś Kamerun nie będzie miał kłopotów, by pewnie ją pokonać.
⛔ 100
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Spotkanie:Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki H(0 - 1)
Typ:1
Kurs:2,43
Bukmacher:Tobet
Analiza:
Na I ligowym froncie pojedynek drużyn z przeciwnych biegunów jeśli chodzi o ligową tabelę. Walcząca zapewne o awans Sandecja kontra również walczący, ale o utrzymanie Dolcan. Oczywiście ostatnie mecze obu drużyn doskonale obrazują sytuację w tabeli. Sandecja gra ładnie, skutecznie, zdobywa punkty i pnie się górę. Dolcan na ostatnie 5 meczów poknał jedynie Stal Sanok w Pucharze. Reszta tyły i to przeważnie co najmniej 2 bramkami. Teraz żeby nie było tak różowo: Sandecja boryka się z poważnymi problemami kadrowymi. Kontuzje złapało kilku graczy, którzy mogliby spokojnie dziś zagrać. Nie zagra również nowo zakupiony Nigeryjczyk Uwakwe. Poważne osłabienia, ale myślę, że jest szansa na pokrycie tego handicapu. Oczywiście typ dla odważnych, ale kurs całkiem niezły, na pewno byłby dużo niższy gdyby drużyna z Nowego Sącza grała najmocniejszym składem, ale i tak uważam, że stać ich na pewne zwycięstwo.
✅ 143
 
S 0

sworek140188

Użytkownik
Spotkanie: Polska-Ukraina
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 5,1-&gt;5,0
Bukmacher: betfair
Analiza:
Dzis postanowilem znow zagrac wysoki kurs a mecz naszych rodakow, dawno nie strzelilismy bramki, w zwiazku z tym franz coraz bardziej eksperymentuje i sadze ze to dzis przyniesie kilka goli w tym spokaniu, ukraincy spisuja sie rowniez nie najgorzej( w zasadzie duzo lepiej od nas) i strzelaja sporo goli dzieki czemu wygrywaja mecze, sadze ze obie druzyny strzela przynajmniej po 2 gole.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom