>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.12.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia - Górnik Łęczna
Typ: Cracovia -2,5
Kurs: 5,5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 15:30 dojdzie do spotkania między 13 Cracovia, a ostatnim Górnikiem. Cracovia ostatnio blado wygląda, nie wygrała od 5 meczy. Dzisiaj przyjdzie im sie mierzyc z Górnikiem Łęczna, ktory jest na samym dnie tabeli naszej ekstraklasy. Cracovia sezon zaczela dosc dobrze i przez wiekszosc czasu byla w pierwszej ósemce. Jednak potem zniżka formy i brak szcześcia w niektorych meczach. Ostatnio z Termalica zupełnie im nie szło. Jednak sądze, ze ta passa sie skonczy. Jak wiemy Cracovia strzela duzo bramek, a Górnik ich sporo traci. Uwazam, ze jesli Cracovia dzisiaj wygra to po prostu rozgromi rywali. Górnik bedzie grał defensywnie, ale jak straci bramke to bedzie musial sie otworzyc, a wtedy Cracovia powinna wypunktowac przeciwnika. Taki scenariusz przewiduje na dzisiejszy mecz.
⛔100
 
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagielonia - Lech
Typ: HT/FT Lech/Lech
Kurs: 4.40
Bukmacher: betfair
Analiza:
Witam
Dzisiaj na stadionie miejskim w Białymstoku dojdzie do starcia określanego mianem Hitu kolejki. Bukmacherzy szanse oceniają 50/50, Jednak ja uważam że obecnie więcej atutów ma Lech na odniesienie zwycięstwa. Powodzenie podanego przeze mnie typu należy upatrywać w wysokiej skuteczności Lecha i w tym że od pierwszych minut rzuci się na Jagę, która będzie się głęboko bronić w obawie przed tym aby nie powtórzyła się ,,Legia&quot;
Lech w ostatnich 5 zwycięskich meczach wygrał 5 -krotnie 1 połowę, w każdym z tych meczy dominując od początku spotkania i co najważniejsze był bardzo skuteczny, Robak, Kownacki, czy też Jevtić nie marnowali sytuacji. Myślę że Jaga wziełaby 1 punkt w ciemno, a dzisiaj będzie grała defensywnie nawet jeśli straci pierwszą bramkę. Według mnie dopiero 2 bramka kolejarza może sprawić że mecz stanie się bardziej otwarty, do konkursu podaję 2/2 ale osobiście za większe pieniądze gram 2 dnb po nie najgorszym kursie 1.8 a typ oceniam na 90% skuteczności. Pozwodzenia
⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie Klinghenthal
Godzina: 15:00
Spotkanie: Piotr Żyła vs. Dawid Kubacki
Typ: Piotr Żyła
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Polacy imponują formą na skoczni w niemieckim Klighenthal. W piątek dominowali w kwalifikacjach do dzisiejszego konkursu, wczoraj znokautowali wszystkich w konkursie drużynowym i wygrali pierwszy raz w historii konkurs drużynowy. Myślę że dziś będzie tak samo. Polacy zdominują również konkurs indywidualny. Zresztą bukmacherzy widzą to podobnie bo ich faworytem do zwycięstwa jest Maciej Kot (kurs 3,75). Ja dziś jednak skupiam się na typi H2H. Pojedynek polsko - polski pomiędzy Żyłą a Kubackim. Kurs moim zdaniem zaniżony ponieważpoziom w polskiej kadrze jest bardzo wyrównany i stabilny. Jednakże moim zdaniem jeżeli Piotr zrobi to co mówił podczas wywiadu czyli &quot;robić to co sie umie najlepiej czyli skakać&quot; to ma szanse nawet na pierwszą 10. Za Żyłą przemawia doświadczenie oraz to jakie że w Klighenthal czuje się bardzo dobrze i skoki są dalekie i równe. moim zdaniem Obaj Polacy będą blisko w klasyfikacji, ale to Piotr będzie lepszy.
⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagielonia - Lech
Typ: Strzeli gola: Marcin Robak
Kurs: 2,00
Bukmacher: betsson
Analiza:
Hit kolejki tyle można powiedzieć. U buków szanse po równo jak dla mnie też. Lech gra ostatnio dobrze to fakt, ma dobrą passę, ale Jagiellonia też nie jest aż tak zła. Mieli gorszy okres dostali 1-4 z Legią, ale Lech też przegrał z drużyną ze stolicy. H2H to już w ogóle za Jagą chociaż to przeszłość i tym nie warto się kierować. Ja uważam że może w tym meczu paść jakiś wysoki over, ale też nie jest to pewne. Myślę że strzelca bramki jakiejkolwiek już jest łatwiejsze. Robak - obecny lider klasyf. strzelców a za nim Vasilljev. Często Marcin wchodzi z ławki, natomiast król Estonii gra od pierwszej minuty. Być może dzisiaj obydwaj zagrają od początku, jeżeli tak to kto ma strzelać bramki dla Lecha jak nie Robak. Karne też wykonuje więc jeżeli taka sytuacja będzie to też ma szansę zdobyć gola. Typ bardzo prawdopodobny i uważam że warto coś w niego postawić. Kurs 2,0 szkoda że nie większy ale niski też nie jest i pograć coś można za niego.
⛔100
 
black-star 51,5K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Rosja
Spotkanie: Lokomotiv Moscow - Terek Grozny
Godznia: 14:00
Typ: Over 3,5 gola
Kurs: 5,75
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Terek na półmetku sezonu znajduje się w czołówce tabeli i po prostu nie może tego spotkania odpuścić ot tak.Lokomotiv z kolei znajduje sie w dolnej części klasyfikacji, jednak jego piłkarze żadnego z ostatnich trzech spotkań nie przegrali, a ostatnio wygrali na wyjeździe z Tomskiem aż 6:1. U siebie nie przegrali trzech ostatnich meczów z rzędu, a w każdym z ostatnich pięciu takich strzelali gola. Terek na wyjeździe od czterech spotkań pozostaje niepokonany, ostatnio wygrywając z Uralem aż 4:1. Licze w tym meczu na minimum cztery gole.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 0

hide999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia: FA Cup
Godzina: 15:00
Spotkanie: Bolton Wanderers - Sheffield Utd
Typ: Under 2,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Witam,
Dziś w FA Cup zmierzą się ze sobą Bolton i Sheffield. O ile trudno wskazać faworyta, zdecydowanie łatwiej przewidzieć liczbę bramek. W ostatnich 15 spotkaniach Boltonu tylko raz padły więcej niż dwie bramki. W przypadku gości dużo częściej. Jednak ja w typowaniu wezmę pod uwagę ostatnie spotkania Boltonu, szczególnie u siebie. Oraz fakt, że mecz powinien być wyrównany, taki typowy mecz walki. Myślę, że w meczu pucharowym nie będą za bardzo &quot;cisnąć&quot; i po zdobyciu gola na 1-0 skupią się na obronie rezultatu. Przewiduję tutaj 1-0 lub 1-1.
⛔100
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna anglia, premier league
Godzina: 14:30
Spotkanie: Bournemouth - Liverpool
Typ: BTTS
Kurs: 1.70
Bukmacher: betfair
Analiza:
Moi The Reds nie stracili bramki w 3 ostatnich meczach, ostatni taki wyczyn mial miejsce 15 miesiecy temu i dzisiaj zostanie przerwany przez Wisienki. W meczu z Leeds cudem nie stracilismy bramki, przeciwko Czarnym Kotom tez bylo bardzo blisko. LFC 9 razy gralo z borubarami, bilans 7-2-0, bramki 18-5, jednak w tym spotkaniu statystyki nie zagrają roli. Mam nadzieje, że Liverpool zgarnie dzisiaj 3 punkty, ale z ostatnich obserwacji wynika mi cos innego. Juz zacieram rece na dobry mecz i otwarty wynik...
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: FCM Targu Mures - FC Botosani
Typ: 1
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym do typów dnia wybieram to spotkanie z piłki noznej z ligi rumuńskiej z najwyższej klasy rozgrywkowej. Na początek tabela:

Targu Mures słabo sobie radzi a przed sezonem dodatkowo zostali ukarani przez federację sześcioma punktami ujemnymi i dla nich już teraz każdy mecz jest o życie. Kadrowo zespół ten wygląda dość słabo i według mnie to główny kandydat do spadku ale akurat w tym dzisiejszym spotkaniu gram i polecam grac na ich wygraną. U siebie Targu Mures ma najgorszy bilans w całej lidze notując 1 zwycięstwo, 1 remis i 7 porażek. FC Botosani na wyjazdach mają 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Po statystykach wychodzi na to, że najmniej prawdopodobny byłby tutaj remis i albo wygrają gospodarze albo wygrają goście. Ja skłaniam się tutaj ku wygranej gospodarzy mimo słabej gry na własnym stadionie. Uważam, że mecz nie będzie zbyt porywający i opcja zagrania tutaj na under 2.5 też jest dobrym pomysłem co polecał i opisywał już użytkownik marfi. Ja jednak tutaj postanowiłem zaryzykować i zagrać w stronę gospodarzy i według mnie strzelą tę 1 bramką i mecz skończy się wynikiem 1-0 po dość nudnym meczu. Targu Mures dzisiaj w swoim pełnym, najmocniejszym składzie. W zespole nie ma absencji. Botosani z kolei zagra dziś bez kilku bardzo ważnych graczy. U gości nie zagrają obrońcy Miron (16 meczy rozegranych w tym sezonie) i Patache (6 meczy rozegranych w tym sezonie), pomocnicy Golofca (17 meczy rozegranych w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Bordeianu (12 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Elek (6 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie) i najlepszy strzelec w drużynie Fulop (12 meczy rozegranych w tym sezonie, 7 goli na koncie). U gości kilka kluczowych absencji w tym meczu i jeżeli Targu Mures chce zachować szanse na utrzymanie no to w swoim najmocniejszym składzie z tak osłabionym rywalem muszą wygrywać. Botosani do jakiś wielkich zespołów w Rumuni nie należy i z takimi osłabieniami gospodarze muszą ich ograć jeżeli myślą o utrzymaniu, bo jak nie w najmocniejszym składzie z rywalem, który ma problem z poważnymi absencjami to z kim ? Targu Mures u siebie nie wygrał od 6 spotkań i dziś szansa na przełamanie się jest idealna i polecam grac tutaj wygraną gospodarzy, bo kursy na to są bardzo fajne a myślę, że szansa na powodzenie tego typu jest duża.
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 242

bordo

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna: serie a
Godzina: 15
Spotkanie: Lazio-As Roma
Typ: over 3.5 gola w meczu
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza
Witam, na pierwsza swoja analize wezme mecz Lazio z As Roma. Derby Rzymu, gospodarze nie wygrali ich juz od 4 lat. W druzynie gosci w wysmienitej formie Edin, ktory ma na koncie 12 bramek. Walka toczy sie o czolowe miejsce w tabeli. Roma bedzie chciala gonic Juve do ktorego i tak ma juz spora strate w postaci 7 punktow, tak samo Lazio ktore ma tylko jeden punkt mniej od Romy. W druzynie gosci Immobile z dorobkiem 9 bramek. Roma duzo strzela ale tez duzo traci bilans bramek na wyjazdach 10:10 Lazio u siebie 15:5 w 7 meczach. Dodatkowy brak Florenziego i Salaha moze zmobilizowac gospodarzy do przelamania zlej passy. Moim zdaniem w tym spotkaniu zobaczymy przynajmniej 4 bramki.
⛔100
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie : Valencia - Malaga
Typ: over 4,5
Kurs: 5,95
Analiza:
Ten mecz powinien być obfity w bramki. Malaga to zespół ktory gra dobrze lecz w kratke potrafiacy albo zremisowac bezbramkowo albo wygrac z np. 4:3. Valencia pomimo nie zbyt dobrej serii potrafi rowniez postawic sie mocniejszym ekipom strzelajac przy tym bramki. Przewiduje dwa scenariusze .... Nudny mecz zakonczony remisem albo mecz z poteznym overem
Nieregulaminowy zapis typu (brak podanego bukmachera)
Kiepska analiza

⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
17:00
St. Gallen - Sion
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,50
Buk: bet365
W Szwajcarii moim zdaniem mocno overowy mecz. Sion w ostatnim czasie jest w wyborowej formie. Ostatnie dwa mecze przegrali jednak 1-2 z Basel czy 3-4 na wyjeździe z Young Boys pokazuje że ta drużyna ma znaczny potencjał w ofensywie. A przed tymi dwiema porażkami Sion wygrał 5-1 z Lugano, 3-2 Thun czy 2-0 z Lousanne. No to raczej nie ma szans na to że Sion dziś nie strzeli co najmniej 2-3 bramek. Do tego można dodać również jakąś bramkę, conajmniej jedną, choć uważam że St. Gallen strzeli więcej niż jedną. Kurs 1,60 na over 2,5 gola to myślę że to powinno wejść na 99%.
Z siatkówki polecałbym grać Modena - Lube Civitanova typ: 1, kurs: 1,66
⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Proximus League
Godzina: 16:00
Spotkanie: KSV Roeselare - Lommel
Typ: 1&amp;bts
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotyka się drużyna, która zdobyła 1 miejsce w 1 rundzie z Lommel,czyli przedostatnią, 7.
KSV u siebie nie przegrali meczu. Lommel wygrał tylko 3 z 14 meczów i nie sądzę, aby dzisiaj sprostali rywalowi.
Roeselare wygrało 6 z ostatnich 7 meczów na własnym boisku, tylko 2 do zera. Lommel przegrał z kolei 5 z 7 wyjazdowych spotkań i
w 2 nie udało się im strzelić gola. W ogóle w 14 meczach strzelił aż 20 goli.
Zespoły spotkały się w 2016 roku 3 razy. Wszystkie wygrało Roeselare.
Nie inaczej powinno być tym razem, a Lommel strzeli.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Orlen Liga
Godzina: 17:00

Spotkanie:
Chemik Police - Impel Wrocław
Typ: powyżej 3.5 seta

Kurs: 1.84
Bukmacher:
Unibet

Analiza: Starcie mistrzyń Polski z brązowymi medalistki ubiegłego sezonu to z pewnością szlagier 9 kolejki Orlen Ligi. Siatkarki Chemika Police z meczu na mecz udowodniają, że tworzą solidny kolektyw na boisku krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa. Nie są jednak drużyną, która przez cały mecz potrafi utrzymać bardzo wysoki poziom gry. Seryjnie popełniane błędy zdarzają się każdej z drużyn. Przegrany set przed własną publicznością z dotychczas słabo spisującymi się siatkarkami z Bielska czy Ostrowca jest tego małym dowodem. Policzanki w starciu z Impelem są jednak zdecydowanymi faworytkami bowiem przyjezdne już raz dostały mocny cios w Łodzi. Niemniej dziś oba zespoły mają swoje atuty. Na korzyść gospodyń przemawia skuteczność ataku jak i pewność przyjęcia. Wrocławianki mają swoje argumenty w bloku, a w przyjęciu dzięki powrocie Agaty Sawickiej również spisują się coraz lepiej. Kluczowy dla wyniku meczu będzie jednak atak, w którym podopieczne Solarewicza w meczu z Budowlanymi zupełnie poległy. Jeżeli uda się wrocławiankom skończyć kilka kluczowych akcji i zaprocentuje to urwaniem seta w dwóch pierwszych partiach, będzie szansa na długi i emocjonujący mecz. W przeciwnym wypadku mecz będzie toczył się pod dyktand niezwykle ofensywnych Policzanek. Poza tym wrocławianki mają coś sobie do udowodnienia, jako, że dwa ostatnie mecze na terenie rywalek zakończyły się ich gładką przegraną, dzisiaj łącząc młodość i doświadczenie będą walczyć jak lwice.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia - Górnik Łęczna
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś wydaje mi się, że 3 punkty zostaną w Krakowie i właśnie stawiam na zwycięstwo gospodarzy lecz patrząc na to jak dużo goli tracą w ostatnim czasie dodaję obie strzelą.
Cracovia niespodziewanie zajmuje bardzo odległe bo aż 13 miejsce z dorobkiem 18 punktów, zaledwie 4 punkty więcej od ostatniego Górnika Łęczna. Ostatnie 5 meczy bez wygranej - 3 porażki, 2 remisy; 2:2 ze Śląskiem, 1:3 z Jagiellonią, 0:2 z Legią, 2:2 z Piastem i 1:3 z Bruk-Bet T. Ewidentnie Cracovia jest w kryzysie, dodatkowo brak Budzińskiego jest sporym osłabieniem. Ale z kim mają zdobyć 3 oczka jak nie z ostatnią drużyną ?
Górnik Łęczna zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 14 punktów, 4 ostatnie mecze to 4 porażki i 3 z nich są to przegrane wysokie; 0:3 z Lechią, 0:4 z Ruchem, 0:3 ze Śląskiem i 2:3 z Wisłą Kraków.
Kolejnym argumentem, który jest za moimi typami jest fakt, że Łęczna na wyjazdach strzelał sporo goli na 8 meczy strzelili 10 bramek stracili 15, Cracovia natomiast u siebie strzeliła ich aż 17 tracąc 10.
Myślę, że Cracovia wygra to spotkanie ale Górnik Łęczna nie położy się i będzie walczyć i tego 1 gola są w stanie strzelić.
Powodzenia


⛔100
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lazio - AS Roma
Typ: btts/Lazio
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wielkie derby Rzymu na Stadio Olimpico. Zapowiada się bardzo fajny mecz z dużą ilością bramek, moim zdaniem oczywiście.
Naprzeciw sobie stanie czwarta (Lazio) i trzecia (Roma) drużyna ligi włoskiej. Oba zespoły dzieli zaledwie punkt w tabeli. Roma po 14 kolejkach zgromadziła ich na koncie 29, a gospodarze 28. Oba zespoły dużo bramek strzelają oraz w tym sezonie prezentują bardzo dobrą formę. Bilans bramkowy Lazio to 27:14, natomiast Romy - 33:16. Na 10 ostatnich spotkań obie jedenastki przegrał tylko po jednym razie. Lazio w międzyczasie zanotowało 3 remisy, Roma 2 remisy. Stawka duża, bo jeśli mecz w Mediolanie z Crotone zakończy się 1-1, któraś z drużyn reprezentujących Rzym, będzie miała szansę wskoczyć na fotel vicelidera.
Oczywiście za zespołem gospodarzy przemawia fakt własnego boiska, na którym za niespełna godzinę będzie gorąca atmosfera. Myślę, że zwycięsko z tego boju wyjdą gospodarze, którzy pałają chęcią zemsty za ostatnia porażkę w kwietniu z Romą 1-4. U przyjezdnych szpital w zespole, najbardziej będzie można odczuć brak Salaha i nie wiadomo czy zagra El Shaarawy. Ponadto zabraknie Paredesa, Florenziego i prawdopodobnie Manolasa, a więc są to duże osłabienia. Wiadomo, że derby rządzą się własnymi prawami i może tam się wydarzyć wszystko, ja jednak myślę, że po kapitalnym spotkaniu wygrają gospodarze 3-1. Zacieram już ręce i nie mogę się doczekać tego meczu.
Poza konkursem, myślę, że over 2,5 wejdzie tutaj jak w masełko, ja jednak gram bardziej odważnie. Powodzenia!
⛔100
 
makaveli23 156,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Francja Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rennes - St. Etienne
Typ: X/X
Kurs: 4.56
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Spotkanie ktore odbedzie sie juz za chwile mozna powiedziec, pomiedzy Rennes a St. Etienne zapowiada sie remisowo. Rennes jest jedna z najlepszych druzyn u siebie, gdzie mają bilans 6-2-0 ale jest to dopiero czwarty bilans meczy u siebie w lidze! Warto zwrocic na to uwage patrzac z perspektywy tego ze St. Etienne ostatnio prezentuje dobrą formę wyjazdową gdzie są 2-1-0 w meczach ligowych a jesli dodac do tego wygraną na wyjeździe w Kazachstanie w ramach Ligi Europejskiej, to mamy jeszcze lepiej. Ale warto w nastepstwie dodac ze wygrane te nie byly przeciw jakims mega tuzom jakimi sa chociazby druzyny Angers czy Caen, sa to typowo srednie druzyny. Tutaj bedzie napewno trudniej wygrac na terenie ktory jest dotychczas twierdzą nie do zdobycia dla druzyn przyjezdnych. Licze ze uda sie takze trafic remis do przerwy, gdyz jak widzimy ostatnio St Etienne lubi sobie poremisowac 0-0, które padlo az 3 razy w ostatnich 5 meczach dla tej druzyny. Obie druzyny nie maja jakiejs stabilnie wybitnej formy wiec mysle ze obie podzielą sie punktami.
⛔100
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Godzina : 14:45
Zdarzenie : Piła-Budowlani Toruń
Typ Budowlani Toruń
kurs : 4.50
bukmacher : Unibet
Analiza:
Promocyjny, niedzielny kurs nie oddający stanu rzeczywistego. Potencjał drużyn podobny. Trener Torunia, Nicola Vettori zna od podszewki zespół rywalek, bo jeszcze w poprzednim sezonie prowadził zespół z Piły. W sparingach przedsezonowych drużyny mierzyły się ze sobą dwa razy. Podczas turnieju w Pile, Budowlani Toruń wygrały na spokojnie 3:1, a w meczu w Toruniu gładko wzięły mecz 4:0. Grę zespołu z Torunia ciągnie Kanadyjska atakująca Rebecca Pavan. Na rozegraniu doświadczone sypaczki Wójcik i Jasińska, obie z reprezentacyjną przeszłością. Kurs jest niesamowity coś takiego trzeba pograć, żeby potem nie żałować.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 4

eltypero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Jupiler League
Godzina: 18:00
Spotkanie : Charleroi - St. Liege
Typ: 1
Kurs: 2.66
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj polecam wszystkim spotkanie między Charleroi a St.Liege. Gospodarze tego spotkanie są w świetnej formie grając na własnym stadionie co potwierdzają statystyki ( 8 meczy - 6 zwycięstw oraz 2 remisy ), ogólnie rzecz biorąc są niepokonani w spotkaniach u siebie od 10 spotkań. Na wyjazdach też całkiem nieźle im idzie ( potrafili urwać punkty liderowi z Waregem). Ekipa gości podobnie jak Charleroi jest drużyną własnego boiska, to na Stade Maurice Dufrasne sieją postrach dla wszystkich zespołów które przyjeżdżają rozegrać tam swoje spotkanie. Na wyjazdach drużyna Standardu sobie kompletnie nie radzi, w tym sezonie odnieśli tylko 1 zwycięstwo na obcym terenie, 3 ostatnie spotkanie przegrali po kiepskiej grze. Podsumowując polecam zagrać na gospodarzy a na pewno się nie zawiedziecie ????
⛔100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna (Mistrzostwa Europy Kobiet)
Godz : 18:00
Spotkanie : Szwecja - Hiszpania
Typ : under 49.5 gola
Kurs : 2.25
Buk : Bet365
Link do meczu : http://www.flashscore.pl/mecz/tzjY3Zln/#szczegoly-meczu
Analiza : Startuje wielka impreza, ME w piłce ręcznej kobiet, to ma być turniej niespodzianek, sporo mówi się o naszych czy właśnie o Szwedkach, więc to ich mecz wziąłem dziś na tapet. Gospodynie turnieju jak wiemy z urzędu mają łatwiej, nie inaczej powinno być dziś, chociaż buki dosyć odważnie stawiają na Szwedki, Hiszpankom dając szanse około 2.5/1. Poszedłem jednak w kierunku bramek, jak daleko sięgam pamięcią, to mecze otwarcia lubiały mieć sporą dramaturgię a nie padało w nich więcej jak 50 goli. W dodatku są to drużyny, które zdecydowane są w defensywie, mają świetne bramkarki, a ich atuty to głównie rzuty zza łuku. Bardzo pomaga także system turniejowy, które do kolejnej fazy jak wiemy premiuje aż 3 zespoły, więc jedna wpadka nie musi oznaczać końca szans na medale. Idźmy już w statystyki ostatnich gier :
Hiszpanki : Serie Sparingów w tym z naszymi, potwierdzają jedno, nie są w szczytowej formie, ale to są zawodniczki typowo turniejowe, chociaż wpadka niecałe dwa miesiące temu z Niemkami (18-32) czy też ostatni mecz właśnie z Polkami (22-18), dowodzą, że jeżeli zagra przeciw nim silna i skuteczna obrona, to ciężko im wyjść poza barierę 20 punktów.
Szwedki : Ciekawostką może być, że grały dwa mecze sparingowe z Niemkami i oba...zremisowały (po 28 i po 24), uległy także kilka dni temu Francuzkom (21-27), są solidne w defensywie, zdarza im się mieć słabszy dzień w ofensywie. To jest taka typowo skandynawska piłka ręczna, toporna, nastawiona na bomby z dystansu, najważniejsze dla nich to wejście w mecz, jeżeli zepsują jedną, drugą, trzecią akcję, to ich koncepcja może się całkowicie posypać.
H2H : Ciężko z kolei mówić coś o bezpośrednich meczach, ostatni rozegrany w sierpniu tego roku padł łupem Szwedek (18-17), a w żadnym z 4 meczów jakie rozegrały w ostatnich latach nie padało więcej niż 49 goli (24-25, 27-19, 24-19).
Podsumowując, lekkim faworytem wydają się być piłkarki ze Skandynawii, sądzę, iż nie będzie tam solidnej rozpierduchy i licznik powinien się zatrzymać przed 50 golami.
✅125
 
D 0

dziq1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia - Górnik Łęczna
Typ: Cracovia wygra do 1połowy.
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o 15:30 jest dobry mecz dla Cracovii na przełamanie się, ponieważ do Krakowa przyjeżdża słabiutki Górnik Łęczna.Ostatnie trzy mecze to 0:0,2:1,2:0 dla Trenera Zielińskiego potrzebne jest zwycięstwo dla uspokojenia kibiców.Liczę na to, że inaczej mecz będzie wyglądać jak z Termalicą czy Jagiellonią dlatego jestem przekonany, że Cracovia zaatakuje już od pierwszego gwizdka i strzeli szybką bramkę i dowiezie wynik do przerwy aby rozpocząć drugą połowę w lepszych nastrojach.Plus jest też taki, że Łęczna ostatnie mecze przegrała do przerwy z Lechią Gdańsk 1:0 i Wisłą Kraków 2:1 dlatego mocno wierzę, że Cracovie stać na wygranie pierwszej połowy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom