>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.12.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 1. HNL
Godzina:
18:00
Spotkanie:
NK Inter Zaprešić - HNK Rijeka
Typ:
X
Kurs:
3.83
Bukmacher:
bet-at-home
Analiza:
Buki nie dają Interowi większych szans, co jest w sumie w miarę zrozumiałe. Rijeka niepokonana w tym sezonie, bilans meczów 10-8-0, bramki 32:12, pierwsze miejsce w lidze, miesiąc temu na wyjeździe rozgromili 3. w tabeli Hajduk Split 0:3. Ogólnie ich bilans w meczach wyjazdowych to 5-4-0 i bramki 12:5.
ALE!
Inter (6. miejsce w 10-zespołowej lidze) na swoim boisku ma bilans 2-5-2 i bramki 9:8. W tym roku już dwukrotnie grali z Rijeką (w lipcu i we wrześniu) i oba mecze zakończyły się wynikami 0:0. Ponadto ostatni mecz Rijeki na wyjeździe: 1:1 z ostatnią (9.) drużyną w lidze (Osijek, chociaż ich bramka wyrównująca z karnego w 94&#39;). Ogólnie z tego co widzę Rijece gorzej na wyjeździe gra się z zespołami z dolnej części tabeli, jednobramkowe zwycięstwa z Istrą (9. miejsce) i Lokomotivą Zagrzeb (5. miejsce), 0:0 ze Slavenem Koprivnica (8. miejsce). Typ wart uwagi ???? Powodzonka!
✅ 283
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - BBL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tsv Crailsheim Merlins - Eisbaren Bremerhaven
Typ: over 154,5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betgun
Analiza:Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie z ligi niemieckiej , gdzie gospodarze to bardzo ofensywna ekipa lubiąca pograc szybko z dobrym efektem punktowym. Linia jak dla mnie super do grania i pobieram over śmiało. Spotkanie z dolnych rejonów tabeli może nam się bardzo mocno otworzyć jeśli chodzi o punkty bo nie wierzę że będzie tutaj mocna obrona,a Callahan, Chub czy Wysocki w ekipie gospodarzy powinni podreperować srednie punktowe po tym meczu.
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Lega Pro - Group B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Siena - L Aquila
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1,55
Bukmacher: uni
Analiza:
Dwie defensywne drużyny które na 13 rozegranych meczy tylko 3 razy przekroczyły linie czyli aż 10 razy padało w ich meczach mniej jak 3 gole. A Siena jako gospodarz ani razu nie przekroczyła linii.
22.11.15 LEG Siena Arezzo 1 : 1
07.11.15 LEG Siena Lupa Roma 2 : 0
25.10.15 LEG Siena Maceratese 0 : 1
04.10.15 LEG Siena Rimini 2 : 0
19.09.15 LEG Siena Prato 0 : 0
06.09.15 LEG Siena Carrarese 1 : 1
Skoro drużyny z czołówki tabeli nie dały rade sie rozstrzelać to tym bardziej nie zrobi tego jakiś średniak który też preferuje defensywny styl. Nic więcej nie trzeba tutaj dodawać.
⛔ 100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy - Regionalliga Sudwest
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Astoria Walldorf - SV Spielberg
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Faworyzowani gospodarze podejmują dzisiaj przedostatnią drużynę tabeli Spielberg (Walldorf plasuje się z kolei na 9 miejscu).
W trzech na cztery ostatnie mecze u siebie Walldorf zawsze trafiał do bramki przeciwników. Spielberg zaś w dwóch ostatnich meczach na wyjeździe strzelało po jednej bramce.
Dzisiaj obie drużyny są wyjątkowo zmotywowane do strzelania bramek bo przechodzą czarną serię. Walldorf w czterech ostatnich meczach tylko jeden remis i trzy porażki, Spielberg - cztery ostatnie mecze i cztery porażki.
Do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą siedmiokrotnie (począwszy od 31.08.2011 roku a skończywszy 07.08.2015 roku) i we wszystkich meczach byliśmy świadkami overa 2,5 bramki ( w sześciu z nich był zarazem over 3,5).
Dzisiaj typ na over 2,5 jest wg mnie bardzo pewnym zakładem i bez zbytniego niepokoju obstawiam dziś ten zakład.
⛔ 100
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport- CS:GO - Fragbite
Godzina: 18.30
Spotkanie: Fnatic - ex-TSM
Typ: Fnatic (-1,5 mapy)
Kurs: 2,55
Bukmacher: betway
Analiza:
Dziś w Sztokholmie rozpoczyna się turniej, w którym udział biorą 2 szwedzkie i 2 duńskie drużyny. Fnatic to marka sama w sobie, po zmianie pronaxa na denisa grają jeszcze lepiej niż wcześniej, wygrali ostatni ważny turniej FACEIT, również rozgrywany w Szwecji i wydaję mi się że turnieju Fragbite mimo że z dużo mniejszą pulą nagród również nie odpuszczą. Duńscy zawodnicy natomiast wczoraj odeszli z Team Solo Mid i może wydawać się że będą chcieli pokazać się z dobrej strony, aby znaleźć nowych sponsorów, ale wydaję mi się, że może brakować im argumentów na pokonanie szwedzkiej potęgi. Ich ostatnie mecze grane online pokazały, że zdecydowanie nie są w najlepszej dyspozycji, męczyli się ze szwedzkim, mało znanym zespołem DenDD, wygrywając dopiero po dogrywce, zdecydowanie przegrali z G2 i przegrali jedną ze swoich najlepszych map dust2 z bułgarskim E-frag.
Ostatni mecz tych drużyn rozegrany 18 listopada zakończył się wynikiem 2:0 dla Fnatic, dziś spodziewam się takiego samego rezultatu.
✅ 155
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Rosja Premier Liga
17 00
FK Rostov - Rubin Kazań
Rostov i bts
5.00
B365
Witam w piątkowy zapowiadający się ciekawy dzień zmagań ligowych. Na dziś znów typuję w tą ciekawą nieobliczalną ruską ligę. Wczorajszy mój typ na zenit z bts niestety nie wypalił a powinien, 3 karne z czego jeden nie podyktowany a jeden spierdzielony, masę akcji i strzałów no ale cóż 1-1 na koniec. Dziś znów idę w wygraną gospodarzy z bramkami po obu stronach. Fk Rostov v Rubin Kazań zapowiada się interesująco. Myślę że broniący drugiego miejsca Rostov musi wygrać dzisiejsze spotkanie gdyż nawet statystyki to mowią , gospodarze nie mają przegranego meczu u siebie od długiego czasu i gonią lidera Cska który ostatnio daje ciała. Goście praktycznie w każdym meczu coś strzelają i raczej dziś nie stracą tej passy, ale napewno Rostov nie odda dziś pkt gościom i nie dadzą wejść lokomotivie na drugą lokatę gdy oczywiście ci pokonają ural. Gospodarze mecze u siebie wygrywali na przemian bramkowo i nie ostatnia to 1-0 z dynamo. Dziś myślę że będzie tej walki więcej i drużyna gospodarzy przypieczętuje sobie to drugie miejsce wygrywając jakbym miał stawiać na dokładny wynik to 2-1 lub nawet 3-1. Kurs super wysoki na ten typ. Powodzenia
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Dania
Godzina: 18:00
Spotkanie: AGF Aarhus-Midtjylland
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj zaciekawiło mnie spotkanie z ligi duńskiej: Aarhus-Midtjylland. Kto oglądał mecze w LE Legii z ekipą z Danii wie jak oni grają. Pytanie czy grają na tyle dobrze, żeby dzisiaj pokonać ekipę Aarhus? Ostatni grali mecz między sobą i AGF przegrał 2:0, ten mecz jednak był wyrównany. Statystyki nie przemawiają dzisiaj za ekipą z AGF. 1 wygrana, 1 remis i aż 8 porażek. Remis w listopadzie 2012 roku… sporo czasu minęło.
To jest ostatni mecz w tym roku drużyny AGF. Trener Morten Wieghorst zapowiada, że dzisiaj zrobią wszystko by wygrać ten ostatnie mecz.
Mid czeka też jeszcze jeden ważny mecz w LE z FC Brugge i tego meczu nie może przegrać, jeżeli chce awansować do dalszej fazy pucharowej. Oczywiście ani gospodarze ani Midtjylland nie położą się w tym meczu i nie będą czekać, co zrobi przeciwnik, AGF walczy o zwycięstwo dla siebie i kibiców, zapowiada walkę o każdy centymetr boiska, a Mid o to by wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli, do FC Kopenhagi traci 2pkt..
Mecz zapowiada się ciekawie, myślałem też o BTS, ale to za niski kurs..
Mam nadzieję, że ten dzień będzie zwycięski dla ekipy Aarhus. Stawiam na 2:1.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 0

mchmielu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ipswich - Middlesbrough
Typ: Ipswich
Kurs: 2.9
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Middlesbrough trzy dni temu toczył spotkanie w Pucharze krajowym z Evertonem, Ipswich z kolei miało tydzień przerwy to uważam za pierwszy i ważny punkt przemawiajacym za Ipswich.Obie drużyny kilka lat grają w jednej lidze więc spotykają się bardzo często i Ipswich w meczach u siebie w ostatnich dwóch latach z tą drużyną tylko i wyłącznie wygrywała. Gospodarze od od kilku spotkań nie zaznali goryczy porażki i chcąc walczyć o awans muszą ten mecz wygrać, myślę, że różnica kilku miejsc w tabeli na korzyść Middlesbrough nie będzie widoczna i gospodarz wywalczy 3 pkt.
⛔ 100
 
B 8

baldrick

Użytkownik
Dyscyplnia: Piłka Nożna, Polska
Godzina: 18:00
Zagłębie Lubin - Termalica
Typ: Ilość goli w 1 połowie + 0.5
kurs: 1,49
Bukmacher:Betsson
Miedziowi podejmują u siebie beniaminka, bilans domowych spotkań Lubina nie jest zachwycający, na 5 ostatnich meczów jedynie 2 punkty, w spotkaniach tych drużyn potrafią sypać się gole, Lubinianie to nie zespół, przed którym Termalica będzie murowała bramkę. Lubin potrzebuje punktów więc zaatakuje, myślę, że spotkanie będzie otwarte i 1 bramka w pierwszej połowie powinna spokojnie wpaść.
✅ 49
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 902,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2015
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Liang Wenbo v Marco Fu
Typ: Liang Wenbo - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza: Dla mnie w tym meczu wynik jest otwarty, za to widzę potencjał na overowy scenariusz. Przede wszystkim Wenbo ma dobre momentum i żaden wynik nie jest dla niego nie do wyciągnięcia, z Trumpem z 1-4 na 6-4, wczoraj znowu to zrobił z Fordem odwracając mecz z 3-5 na 6-5. A jak mamy takiego gracza, który potrafi seryjnie wygrywać frejmy to żaden wynik nie jest bezpieczny, a to sprzyja overowi. Fu wygląda dobrze w tym tygodniu, ale też pamiętamy jak potrafi się dostosować do poziomu rywala, im słabszy rywal, tym słabiej gra i odwrotnie. Ciekawy jest również typ na setkę Wenbo, w obu poprzednich meczach wbijał setkę, w turnieju w sumie 4 sztuki, do tego 93, 84, 75, 88. Gość potrafi wbijać, a szans powinien mieć trochę, bo mecz zapowiada się na zacięty i 9-10 frejmów powinien potrwać.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 20:45
Spotkanie:FK Rostov- Kazan
Typ: FK Rostov -1 AH
Kurs: 3,3
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiejszego dnia w Rosyjskiej Premier lidze dojdzie do spotkania drużyny FK Rostov z drużyną Kazan. Gospodarze dobrze sprawują się w tym sezonie zajmując obecnie fotel vice lidera gromadząc 31 pkt w 17 meczach 9/4/4. Ich dzisiejszym rywalem będzie drużyna środka tabeli Kazan, która w 17 meczach 20pkt 6/2/9. Gospodarze nie przegrali jeszcze spotkania u siebie i myślę iż tym razem tez im to nie grozi. Powinni poradzić sobie z dzisiejszym rywalem. Mobilizacji na pewno nie braknie dwa ostatnie ich spotkania to zaledwie jeden pkt. Patrząc na statystyki to nic nie wskazuje na to by Rostov nawet w przypadku zwycięstwa pokrył ten ha tak by był wygrany ponieważ ostatnio wygrał siebie więcej niż jedną bramka w czerwcu, a Kazan też nie często przegrywa więcej niż jedna bramką jednak ostatnie dwa spotkania tych drużyn to 2:0 i 3:0 dla Rostova i myślę że dziś zwyciężą właśnie więcej niż jedną bramką .
zwrot
 
heyz 11

heyz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Zagłębie Lubin - Termalica B-B
Typ : BTS
Kurs : 2.00
Bukmacher : Bet 365
Analiza :
Witam po wczorajszej wpadce Villarrealu... do teraz nie mogę pojąć jak oni to zrobili ! Ale do rzeczy, dzisiaj wybrałem taki oto BTS&#39;ik po sympatycznym kursie 2.00. Zagłębie jako gospodarz ma coś do udowodnienia swoim kibicom, w ostatnich 5 spotkaniach rozgrywanych na własnej murawie, trafili do bramki tylko 2 razy ! Dzisiaj trafia im się wspaniała okazja do tego, aby wnieść troszkę radości na swoich trybunach, strzelając przynajmniej jedną brameczkę tegorocznemu beniaminkowi, który nie ukrywajmy ma dziury w obronie ???? . Jeśli zaś chodzi o przyjezdnych, to śmiem twierdzić, że i oni będą mieli swoje okazje, które mam nadzieję w tym meczu wykorzystają. Liczę na to, że odpali się u nich gniew i chęć rekompensaty za nie wykorzystane okazję z meczu ze Ślaskiem, przyznam szczerze, że liczyłem na ich zwycięstwo w tamtym spotkaniu. Pachnie mi tutaj również bramkami, tak jak w meczu dzisiejszych gości z Piastem. Liczę na to, że uda się odrobić straty, po wczorajszym meczu w Pucharze Króla ! A więc ja wchodzę troszkę grubiej.
Polecam typ, i pozdrawiam !
Jeśli pomogłem, kliknij dzięki ! SALUT !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
luqash 38

luqash

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Schalke - Hannover 96
Typ: Schalke over 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Dziś postaram się przyjrzeć bliżej typowi z 15. kolejki Bundesligi w meczu Schalke - Hannover 96. Na początek zobaczmy jak wygląda sytuacja w tabeli najwyższej ligi niemieckiej. Ekipa Schalke zajmuje 8 miejsce z 21 punktami, natomiast Hannover zajmuje dopiero 14 oczko z 14 punktami. Schalke będzie chciało dzisiaj wygrać mecz ponieważ ich jednym z celów na ten sezon to awans do gry w europejskich pucharach. Od jakiegoś czasu idzie im słabo ponieważ od 5 meczy w lidze nie potrafią wygrać ani jednego meczu (bilans 5 ostatnich meczy ligowych Schalke to 0-2-3). Myślę, że dzisiaj jest ten dzień kiedy Schalke się przełamie, ale łatwo nie będzie. Zawodnicy gospodarzy wyjdą z jednym celem - wygrać i nie pozwolić pozostałym drużynom bardziej oddalić się od nich w tabeli. Schalke będzie musiało dużo atakować a co za tym idzie szanse na zdobywanie rzutów rożnych będzie zwiększone. Linia wystawiona przez bet365 zdaje się być dość łatwa do pokrycia, stąd mój typ. Powodzenia! ;)
✅ 66
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie:Lazio Rzym - Juventus Turyn
Typ: Juventus -1
Kurs: 3,35
Bukmacher: bet365
Analiza: Rzymianie przegrali w ostatniej kolejce z Empoli na wyjeździe 0:1. Ta porażka nie jest wielką niespodzianką: Lazio na wyjeździe gra słabo, a z kolei Empoli sygnalizowało zwyżkę formy już od dłuższego czasu. Drużyna Stefano Piolego przegrała jednak cztery z ostatnich pięciu spotkań ligowych, w których zdobyła zaledwie jeden punkt. Mistrzowie Włoch natomiast w ostatniej kolejce pokonali Palermo na wyjeździe 3:0. Juventus wygrał ostatnie cztery spotkania ligowe z rzędu i do lidera traci już tylko siedem punktów. Lazio nie wygrało ligowego meczu u siebie od 2003 roku, a w pięciu ostatnich meczach przegrywali z Juve cztery razy. Warto wspomnieć, że Juventus stracił w tych meczach tylko jedną bramkę.
✅ 235
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Russia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kuban v Krasnodar
Typ: Come from behind and WIN or DRAW - Krasnodar (Goscie)
Kurs: 5
Bukmacher: W i l l i a m H i l l
Analiza:
Dzisiaj wybieram mecz derbowy w Krasnodarze pomiedzy znajdujacymi sie w strefie spadkowej gospodarzami oraz &quot;przyjezdnymi&quot; plasujacymi sie na 7 miejscu w tabeli. Goscie sa sporym faworytem w tym meczu, zapewne dlatego, ze po czasie slabej formy wreszcie wstrzelili sie nieco bardziej i wygrali ostatnie 4 na 5 spotkan. Dzisiaj jednak latwo nie bedzie, bo derby to zawsze spora mobilizacja szczegolnie w ekipie gospodarzy. Kuban pomimo slabego miejsca w tabeli to druzyna ktora sporo strzela bramek. W meczach domowych w 9 spotkaniach strzelili 15 goli co daje im w tej klasyfikacji 3 miejsce zaraz za Zenitem i Uralem. Niestety dla nich sporo tez traca goli - 12. Goscie to bardzo podobna ekipa, ktora zarowno sporo strzela jak i sporo traci szczegolnie na wyjazdach. Do tej pory w 9 spotkaniach wyjazdowych strzelili 14 bramek tracac 11. Warto tez dodac, ze w ostatnich 5 spotkaniach pomiedzy tymi zespolami padal Btts oraz 3 na 5 razy druzyny te pokryly over. Dzisiaj tez spodziewam sie dosyc otwartego meczu, i mysle, ze obie ekipy beda chcialy wygrac ten mecz. Przechodzac jednak do typu, statystycznie rzecz ujmujac gospdarze dzisiejszego meczu wyraznie wiecej goli strzelaja w 1 polowach swoich spotkan bo az 12, natomiast w drugich polowach strzelili ledwie 3. Do tego Kuban zdecydowanie wiecej goli traci w drugich polowach bo az 10, a w pierwszysch polowach w meczach domowych stracil ledwo 2 bramki. Goscie z drugiej strony graja o wiele lepiej drugie polowy swoich spotkan wyjazdowych. W drugich polowach strzelaja wiecej bramek 9 (5 w pierwszych polowach) jak i traca mniej goli 5 (w pierwszych polowach tracili 6 goli). Trent ten jest calkiem ciekawy i mysle, ze dzisiej moze sie powtorzyc. Gospodarze zacznaj bardziej ambitnie ten mecz, wkoncu to derby i graja u siebie, i to oni ustrzela bramke pierwsi. Nie sadze by goscie ten mecz jednak przegrali i stawiam na to, ze uratuja punkty w drugiej czesci spotania. Bet oczywiscie dosyc ryzykowny ale od czasu do czasu warto zaryzykowac. Do tego za drobne gram tez w Fortunie Gospodarze wygraja 1 polowe a goscie wygraja 2 polowe @ 7,8. Powodzenia ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kuban Krasonodar - FK Krasnodar
Typ: Obie drużyny strzelą (BTS)
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Spotkanie w lidze rosyjskiej, która obfituje zarówno w bramki jak i niespodziewane wyniki.
Drużyna z dolnej części tabeli podejmuje u siebie drużynę ze środka. W lidze rosyjskiej nie znaczy to jednak zbyt wiele. W dodatku mamy do czynienia z derbami.
Wycinek tabeli:
7. FK Krasnodar 17 spotkań, 7-6-4 (W-R-P), bramki 26-17
14. Kubań Krasonsar 17 spotkań, 2-9-6 (W-R-P), bramki 23-25
Patrząc na powyższy prowizoryczny wycinek tabeli, wyraźnie widać, że obie drużyny nie mają problemu ze strzelaniem (ponad 1 bramka strzelona na mecz). Obrona tych drużyn nie należy do najlepszych (również ponad 1 bramka stracona na mecz).
Według mnie wystarczy, że jedna z drużyn strzeli bramkę i mecz się otworzy. Oczywiście wszelkie obliczenia tracą w piłce nożnej sens, charakter spotkań w tym sporcie jest chaotyczny (polecam poczytać o teorii chaosu i zdarzeniach niestochastycznych) i podobnie jak pogoda nieprzewidywalny (oczywiście w pewnych granicach możemy przypuszczać, że coś się wydarzy, ale niczego nie można być pewnym).
Z bukmacherskim pozdrowieniem, EndNever!
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 7

tracii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia Północna, IFA Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Glenavon - Carrick Rangers
Typ: Glenavon (-1,5)
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Glenavon zajmuje 5. miejsce w tabeli, wygrał ostatnie 5 meczów na swoim terenie, z czego 4 przynajmniej 2 golami. Jedyne 3:2 z mocnym Linfieldem. Natomiast Carrick Rangers może i nie jest czerwoną latarnią ligi, jak przewidywałem przed sezonem, radzą sobie całkiem nieźle jak na warunki beniaminka (11. miejsce z 2 zaległymi meczami). 2 golami na wyjeździe przegrali 2 razy, oprócz tego notowali porażki 1:0 i 2:1 z mocnymi Cliftonville i Coleraine. W tym sezonie grali ze sobą raz, na terenie Rangersów padł wynik 2:2. Przewiduję w tym meczu kontynuację dobrej domowej passy Glenavonu i przynajmniej 2-bramkowe zwycięstwo.
✅ 115
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - liga czeska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mlada Boleslav - Trinec
Typ: 1
Kurs: 2.32
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj postawiłem na mecz w lidze czeskiej . Zachęcił mnie do tego kurs na gospodarzy. Spisują się w tym sezonie bardzo dobrze zajmują w tabeli Extraligi 4 miejsce , a jeśli zobaczyć mecze na własnym lodowisku to wygląda to jeszcze lepiej ( 2 miejsce tylko gorszy stosunek bramek). Zanotowali 10 zwyciestw ( 3 po dogrywce ) i 2 porażki ( wszystkie po dogrywce).Natomiast ekipa gości z Trzyńca wręcz przeciwnie, nie rozpieszcza swoich kibiców i ten sezon ma słabiutki 10 miejsce , a patrząc na mecze wyjazdowe to nawet 3 od końca.
✅ 132
 
stanley-63 948,7K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy - Bundesliga
Godzina 20:30
- Schalke : Hannover
- czerwona kartka w meczu
- 4.00 / Betsson
Wiem ja znowu swoje ale nic na to nie poradzę i w tym pojedynku liczę na ulubioną czerwoną kartkę . Zaglądając na ostatnie mecze obu drużyn to w lepszej formie są goście którzy na 5 ostatnich pojedynków zanotowali 2 wygrane natomiast Schalke no cóż ci wyrażnie pod formą bo 5 ostatnich meczy bez zwycięstwa ale myślę że dzis u siebie zrobią wszystko aby zgarnąć pełną pulę bo z H2H wynika iż z Hannoverem gra im się wyjątkowo dobrze a ostatnia porażka z H96 miała miejsce w 2010 roku ale statystyka statystyką a rzeczywistość rzeczywistością i o 3 pkt S04 będzie musiało dziś mocno powalczyć , a teraz dlaczego czerwień ? a no z jednego głównego powodu a tym jest sędzia dzisiejszych zawodów którym jest Wolfgang Stark , w tym sezonie sędziował 7 spotkań i pokazał 25 żółtek 1 czerwona ( bezpośrednia ) i 4 karne , ta jedyna czerwień była pokazana w meczu 12 kolejki pomiędzy Borussią M&#39;gladbach a Schalke i otrzymał ją Johannes Geis ( Schalke ) za brutalny faul , teraz statystyka w/g klubów pana Wolfganga a tu mamy wiadomość palce lizać bo w meczach z udziałem S04 pokazał on 11 czerwonych dla Schalke i 8 dla rywali czyli aż 19 czerwonych , w meczach z udziałem H96 8 czerwonych ( 4 dla H96 i 4 dla rywala ) no i jeszcze coś bardzo ciekawego to to że w meczach ich bezpośrednich czerwień gości dosyć często a bywa że i 2 w jednym meczu !
⛔ 100
 
pro_jumper 8

pro_jumper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Włochy, Serie B
Godzina:21:00
Spotkanie: Perugia vs Modena
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru 8. Perugia podejmie 19. Modenę. Perugia to w chwili obecnej najlepsza defensywa włoskiej drugiej ligi, gdyż stracili oni tylko 8 bramek w 15 meczach, a na własnym stadionie nie stracili jeszcze ani jednej! Jak łatwo można wywnioskować po liczbie straconych bramek, gospodarze nie przegrali jeszcze meczu u siebie, zaliczając 3 zwycięstwa i 4 remisy. Teraz trochę o drużynie gości. Modena jest obok Lanciano najgorszą drużyną na wyjazdach. Zdobyli oni w 7 meczach na wyjeździe zaledwie 2 punkty, strzelając 5 goli, a z Perugią na ich stadionie nie wygrali jeszcze ani razu. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 2-0 dla dzisiejszych gospodarzy. Polecam!
✅ 91
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom