>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.12.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 4. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Memphis-San Antonio
Typ: San Antonio wygra w przedziale 6-10 punktów
Kurs 5.50
Buk Sportingbet
Godz: 03:30/04.12.2015
Analiza: Na dzień jutrzejszy znów postanowiłem zagrać spotkanie z NBA ekipa Mampis podejmowała będzie na własnym parkiecie drużynę San Antonio, gospodarze może nie są faworytem do zdobycia kompletu punktów,ale według mnie nawet jeżeli tutaj przegrają nie bedzie to jakaś wielka porażka ponieważ drużyna San Antonio grywała ostatnio bardzo róznie, nie wiem czemu bukmacherzy tak według mnie zawyżyli kursy na zespoł gospodarzy , w poprzednich 10 spotkaniach obie ekipy idą łeb w łeb , wygrali po 8 i przegrali po 2 mecze, w dywizji zamują kolejno 1 oraz 2 pozycję w gdyby mephis miało lepszy start tego sezonu to mogło by być jeszcze wyżej, jeżeli spojrzymy na większą ilośc spotkań to zdecydowanie lepiej wypadają w nich gospodarze z Memphis, myślę że też możemy tutaj obejrzeć niespodziewanie over w punktach, jednak historia pokazuję że częściej wygrywali w spotkaniach goście, myślę ze wygrają max 10 punktami w tej kolejce.
⛔ 100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Argentyna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Sionista - La Union
Typ: La Union(-1)
Kurs: 2.23
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Zupełnie niezrozumiały dla mnie kurs na ML jak i samo handi.La Union jest w mega gazie, po tym jak zostali jeszcze jakis czas temu ośmieszeni przez Libertad coś sie ruszyło w tym zespole i jadą teraz ze wszystkimi jak walec.Dodatkowo do zespołu doszedł doświadczony europą Torin Francis wzamcniając zespół na pozycji z którą mieli problemy.
La Union pokonali ostatnio m.in San Martin i Libertad.Szczególnie zwycięstwo nad tymi drugimi robi wrażenie bo to moim zdaniem obecnie najlepszy zespół w tej lidze.
Oba teamy spotkały się już w tym sezonie całkiem niedawno i La Union wygrał wyjazdwoy mecz 96:75.Nie widzę Sionisty ponownie w starciu ze wcmocnioną ekipą La Union tym bardziej, że od dłuższego czasu są w kryzysie po całkiem dobrym starcie sezonu.Łapać hcp albo ML
✅ 123
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy, Seria A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lazio - Juventus
Typ: Juventus
Kurs: 2,15
Bukmacher: betsson
Analiza: Szczerzę mówiąc, nie wiem skąd wziął się tak wysoki kurs na Juventus. Lazio radzi sobie jako tako w LE, ale w lidze ciężko powiedzieć o nich że coś grają. Juventus po fatalnym początku sezonu nabrał wiatru w żagle, 4 wygrane z rzędu, w tym z Manchesterem City, Milanem oraz w derbach z Torino. Fakt, druga linia Juventusu to szpital (Hernanes, Khedira, Padoin, Asamoah, Pereyra). Lazio także bez takich graczy jak m.in de Vrij, Onazi, Lulic), ale na takie spotkania jak to z Juve każdy piłkarz powinien wyjść odpowiednio zmotywowany. Podsumowując: Ciężki mecz dla Juve, ale Lazio nie powinno być przeszkodą nie do przejścia.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 44

patryk912

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja - Premier Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa - Ural
Typ: Lokomotiv Moskwa (-1)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
W piątkowy wieczór na stadionie Lokomotiv dojdzie do meczu pomiędzy Lokomotivem a drużyną Uralu. Po tym jak punkty straciło CSKA i Zenit ekipa z Moskwy ma dużą szansę na doskoczenie do Cska i odskoczenie od Zenitu. Ural natomiast to ligowy średniak i nie sądzę aby w tym meczu zdołał pokrzyżować plany ekipie z Moskwy. Ostatnie mecze również pokazują iż ekipa z Uralu leży ekipie z Moskwy i w tym meczu Buki słusznie faworyzują Lokomotiv a ja próbuję pograć handi za dość przyzwoity kurs.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie: Thunder@Heat
Typ: Durant rzuci 29 punktów i Thunder wygrają
Kurs 3.40
Buk williamhill
Godz: 01:05
Analiza: Miałem dawać tylko na OKC handi rano był -2 tera jest -3.5 więc zmieniam zdanie i gram nie dość że na OKC to na Duranta. Moim zdaniem najlepszy strzelec w NBA od czasów Iversona a nawet Jordana. Poprzedni mecz nie zagrał najlepiej i dziś pewnie zagra duuużo lepiej...stać go na rzucenie dzis nawet 40 punktów ale czy wygrają w gorącym jak zawsze Miami? Myślę że tak choć ten typ nie jest oczywisty bowiem Wade potrafi zmobilizować sie na te najwazniejsze spotkania, te prestiżowe. OKC to nie Cleveland jednak i trochę wątpie w to meeega zaangażowanie Heat. OKC bardziej potrzebują wygranej więc myślę że bardziej chcąc będą bardziej walczyc na parkiecie w Miami. Tak wogóle to polecm grać OKC za każdym razem bo od teraz wygrają do końca sezonu nawet 80% spotkań.Mówie Wam i powtarzam że oprócz Spurs tylko Thunder mogą pokonać w tym sezonie rospędzonych Warriors. Nie oge sie zawsze doczekać szlagierów z udziałem OKC. Jak w tym roku nie dojdą do finałów jestem prawie pewny że Kevin odejdzie po sezonie do rodzinnego Washingtonu. Oby tak sie nie stało- to w rękach, nogach i głowach (Russ) graczy najbardziej utalentowanego zespołu koszykówki na świecie. Chciałem kombinować kupon z Utah Jazz ale nie zagra niestety Gobert więc jeszcze to przemyślę...GO THUNDER!!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna Francja
Godzina;20;30
Spotkanie; Nice-PSG
Typ;2
Kurs;1.50
Bukmacher;Bet365
Analiza; Mecz lidera i przyszłego mistrza Francji ( :p ) PSG z obecnie 5 zespołem ligi Nice. Ibrahimovicze ostatnio remis z Angers i uważam to za wypadek przy pracy bo mimo że Angers to 3 ekipa w tabeli to mecz był pod dyktando PSG tyle że goli brakło. Nice radzi sobie dobrze a raczej radziło bo ostatnie 2 spotkania słabe w ich wykonaniu co przełożyło się na remis z Lorient i porażkę z Toulouse. Nice u siebie ma bilans 3-1-3 czyli średnio im idzie,ostatnio pokonali Lyon 3-0 a na początku sezonu Bordeaux ale wiemy że te drużyny w tym sezonie nie zachwycają. PSG wyjazdowo czuja się świetnie i od kwietnia przegrali tylko z Realem i Barceloną oraz remisowali z Reims i Angers ale to po prostu według mnie przypadkowe remisy,poza tym 18 wygranych i 46 goli strzelonych przy 12 straconych. Ciężko znaleźć zespół z lepszą statystyką wyjazdową ale wiadomo że francuska liga mocno odstaje już od czołowych lig w Europie. Uważam że goście jutro niezagrożeni wygrają ten mecz bo w Lm ich miejsce się już nie zmieni i mogą skupić się na domowym podwórku. H2H obu drużyn zdecydowanie na korzyść PSG . Według mnie kurs przesadzony spowodowany ostatnią wpadką. PSG to zespół lepszy i powinien wygrać
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie:
Nashville Predators - Florida Panthers
Typ: Florida Panthers
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Gram konsekwentnie przeciwko Predatorom - sprawa prosta, mają spadek formy, Kojotom udało im się wyrwać zwycięstwo po skuteczniej 3 tercji, dziś tak łatwo nie będzie choć buki strasznie faworyzują tutaj Predatorów - według mnie jest to mecz 55-45
a takiego kursu to aż szkoda nie brać. Zespół z Florydy ostatnie 3 mecze to 3 wygrane, szczególnie ważna dla mnie to wczorajsze 3-1 na wyjeździe z nutkami - są w formie, coś się u nich ruszyło, zaczęli strzelać w bramce najprawdopodbniej Luongo który w 3 ostatnich meczach wpuścił 4 strzaly.. Dla większych ryzykantów polecam Florida Panthers + Under 5,5
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 91

mateo843

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina : 20:30
Spotkanie : Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Typ : BTS
Kurs : 1.80
Bukmacher : Bet 365
Analiza :
Szykuje nam się bardzo ciekawe spotkanie, Jagiellonia dwa mecze z rzędu wygrane, plus jeden mecz zaległy z Termaliką, tylko 2 punkty straty do 8 pozycji. Ostatnie dwa mecze również na zero z tyłu, ale w piątek przyjdzie im się zmierzyć z Górnikiem Zabrze który fenomenalnie rozprawił się z Piastem, do przerwy 1-2, i potem w 5 minut, trzy ciosy które rozbiły Gliwiczan, już w meczu z Górnikiem Łęczna było blisko wygrania. Górnik powoli zaczyna się rozkręcać tam na dole, ale również Jaga zaczyna łapać wiatr w żagle. Ciężko w tym meczu mi wskazać faworyta, każdy kto oglądał mecz w Zabrzu, może powiedzieć że te 2-3 ostatnie gole Górnika wynikały z tego że Piast ruszył całkowicie do przodu i się mocno odkrył, na pewno nie zobaczymy tego samego w meczu z Jagą, ale ???? . Jedno jest pewne morale gości podskoczyły mocno w górę i na pewno przystąpią do tego meczu z niesamowitą wiarą w siebie. Gospodarze się rozkręcają, ale jeszcze nie tak dawno potrafili przegrać na własnym boisku 0:2 z Piastem, 1:4 z Wisłą, więc Górnik jak najbardziej ma szansę ustrzelić bramkę, Jaga nie powinna być dłużna.
✅ 80
 
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie:
Toronto Raptors - Denver Nuggets
Typ: Kenneth Faried over 7.5 zbiórek
Kurs:
1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Oba zespoły b2b, o sytuacji Toronto pod koszem pisałem wczoraj, więc nie ma co tego przypominać, co jest świetną okazją dla Farieda właśnie. Postanowiłem pograć dzisiaj jego zbiórki, bo linia naprawdę nie jest zbyt wygórowana, w tym sezonie, Kenneth zbiera ze średnią 8.7 zbiórek na spotkanie, aż 9-krotnie w 16 spotkaniach przekraczał tą linię, w 5 meczach uzyskiwał po 7 zbiórek, tylko 2 razy był trochę dalej od tej linii, podczas gdy zagrał tylko 14 minut z OKC i 14 minut z Dallas, wtedy zbierał odpowiednio 2 i 5 razy. Faried z Chicago zagrał 28 minut, podczas tego czasu zebrał 9 piłek, myślę, że dzisiaj powinien dostać podobne minut, więc warto taki over spróbować.
zwrot
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 am.
New York Rangers - Colorado Avalanche
Rangers OT
(1,74) B365
Wczorajszy mecz Strażników niestety skończył się dla mnie przegranym kuponem, ale nie zniechęcam się i idę dalej. Strażnicy polegli po karnych dopiero, choć cały mecz był tak jak pisałem naszpikowany szybkimi akcjami, z jednych jak i z drugiej strony. Szybkie kontry, a także agresywne faule i jeszcze więcej kapitalnych parad bramkarskich. Dzisiaj Strażnicy wracają na swój teren i będą gościć Lawiny. Zespół momentami nieobliczalny, ale i momentami który gra totalne padake. Zauważyłem u nich bardzo ciekawy mankament. Na wyjazdach lepiej sobie radzą niż u siebie w domu, a chyba powinno być odwrotnie. Mimo to się chwali, że potrafią się odnaleźć w delegacjach. Duchene sporo bramek na koncie. Dużo kąśliwych strzałów, bardzo trudnych do wyłapania. Rangersi natomiast, to jednak panowie swojego terenu a także bardzo silna defensywa, która czuje się na swoim terenie jak ryba w wodzie. Posiadają tylko trzy porażki na swoim koncie grając u siebie, więc widać że uwielbiają grać pod własna publicznością. Choć mogą być lekko zmęczeni po wczorajszym meczu z Wyspiarzami to w dzisiejszym trzeba zagrać już o niebo lepiej i bardziej precyzyjnie. Wczoraj kilka gier w przewadze, bez skutku a Lawiny też mogą złapać lekki postój. Jeszcze nie wiadomo czy zagra Lundgvist, ale to raczej też nie powinno być problemu dla Strażników. Zucarello i spółka z niedosytem podejdą do dzisiejszego spotkania, z racji dlatego że wczoraj nie wygrali ale i dzisiaj jest czas żeby nadrobić zaległości z wczoraj i przede wszystkim nie popełniać takich błędów. Wyspiarze byli przygotowani do karnych sumiennie i Okposo, strzelając jako pierwszy nie dał żadnych szans Henrikowi. Dzisiaj już widzę odmienione role i wygraną Strażników. Już chłopaki z NY na pewno wiedzą co zrobić aby dzisiaj wygrać z Colorado. Nawet patrząc na historię spotkań między tymi ekipami to widać że Lawiny też potrafią zaskoczyć ale jakoś mnie to nie zraża. Gram ponownie na Strażników, nie co grubszą stawka niż wczoraj.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
01:00 CET
New York Rangers - Colorado Avalanche
Rangers 60&#39; @ 2,15 bet365

Dziwi mnie rosnący kurs na Rangers, bo niby dlaczego? Dlatego że nie wiadomo czy zagra król Henryk? Jeśli nie on zagra Raanta, spisujący się naprawdę dobrze, broniący na poziomie 95%. Tak czy siak, czy Lundqvist czy Raanta i tak lepsi od Varmalova, czyli dzisiejszego startera Avs. Rangers ostatnio w lekkim dołku, no bo 3 punkty na 5 spotkań w tym wczorajsze przegrane derby nie jest na pewno szczytem marzeń trenera Vigneault&#39;a. Ja widzę w tym argument za Strażnikami, no bo ile może potrwać ta słabsza forma? Na pewno dziś fajna okazja na przełamanie, rywal słabiutki, grający dosłownie w kratkę, ponadto własny lód. Ja tu widzę tylko jednego zwycięzce i są nimi Nowojorczycy.
⛔ 100
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
09:40
Spotkanie:
Sydney FC - Newcastle Jets
Typ: under 3.5
Kurs:
1.40
Bukmacher: bwin
Analiza:
Patrząc na H2H tych drużyn odrazu rzuca się w oczy małą ilość bramek, Sydney ostatnie 2 mecze po 0-0 a w ciągu ostatnich 5 meczy, aż 3 razy taki wynik
, 3 ostatnie mecze gości też bez overu 2,5, ostatnie spotkanie bezpośrednie skończyło się wynikiem 0-1 dla Sydney.
Jednak ponieważ piłka jest nie przewidywalna, dla bezpieczeństwa daje under 3,5 po też dobrym kursie 1,4, dla odważniejszych polecam under 2,5 po 2,05
.
✅ 40
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - Boston Celtics
Typ: Sacramento Kings
Kurs: 2.13
Buk: Pinnaclehttp://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413
Godz: 04:00
Bukmacherzy nieznacznie faworyzują Celtics, ale w mojej ocenie kursy powinny być wystawione na odwrót. Lepszy bilans drużyny z Bostonu jest tu nieco mylący, gdyż Wschodnia Konferencja jest wciąż słabsza od zachodniej, a co za tym idzie łatwiej jest nabić Celtom takie staty niż Królom. Gospodarze z kolei mają bardzo ciekawą drużynę, która opiera się na świetnym trio Rondo, Cousins i Gay. Dla Rajona dzisiejsze spotkanie będzie dodatkową szansą na wzięcie rewanżu nad swoją byłą drużyną, dlatego też o motywację i koncentrację gospodarzy jestem spokojny. Warto przy tym podkreślić, i Królowie są bardzo mocni na własnym parkiecie w Sacramento, zaś fakt, że Boston musiał się przenieść z wschodniego wybrzeża (Miami) na zachód również może mieć wpływ na dyspozycję gości.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Rangers - Colorado
Typ: Nash strzeli + Rangers ml
Kurs: 4.80
Godz: 1:00
Bukmacher: unibethttp://obstawianie.com/zobacz/bet365
Analiza:

Spotkanie New York Rangers z Colorado Avalanche. Coś niedobrego ostatnio dzieje się z faworytami. Buki dużo nawygrywały w ostatnich dniach, bo niespodzianek było naprawdę dużo. I to czy chodzi o undery/overy czy wygrane faworytów. W koncu jednak faworyci musza miec swoj dzien. Nash to bardzo dobry zawodnik. W ostatnim sezonie strzelił 42 gole, a we wcześniejszych osiągał spokojnie ponad 20. Aktualnie ma 8, czyli 3 mniej niz Zucarello po wyzszym kursie ale Zucarello ostatnio strzela w mniejszej ilości spotkań. Za to jak strzela to dubletami. Tu wystarczy 1 gol, a w tym najlepiej spisuje sie Nash. Nie bedzie tez Stepana (kotnuzja) wiec beda sie wymieniac pozycjami z Brassardem. Rangersi ostatnio bez formy ale swietni u siebie (najlepsza domowa druzyna). Dzis maja za przeciwnika najbardziej overowa druzyne ligi, a Varlamov w bramce Avalanche puszcza srednio 3-4 bramki. Jesli dzis sie tak stanie to jedną z nich powinien strzelic Nash
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godz: 01:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Denver Nuggets
Typ: Toronto (-6,5)
Kurs: 1,54
Buk: Unibet
Analiza:
Typując ten mecz opieram się przede wszystkim na formie w ostatnich spotkaniach obu drużyn. W bardzo słabej dyspozycji znajduje się szczególnie drużyna gości która dzisiaj wg mnie poniesie 9 porażkę z rzędu! W każdym spotkaniu z 8 ostatnich porażek drużyna Denver przegrywała przynajmniej siedmioma punktami. Stąd też handicap -6,5. Toronto świetna forma w tym sezonie jak i w ostatnich meczach, 4 miejsce w konferencji wschodniej i 4 zwycięstwa w 5 ostatnich meczach. Rozpisałbym się bardziej szczegółowo, ale zaraz mecz;) Jestem przekonany o pewnym zwycięstwie gospodarzy w tym spotkaniu przynajmniej siedmioma punktami, polecam też wyższe handi ????
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nice - PSG
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: betsson
Analiza:
Powoli powracamy do krajowych lig, ku uciesze. Po ostatnim meczu wyjazdowym PSG są na pewno lekko podrażnieni, mając tyle okazji, niczego nie strzelając na boisku rywala. Nice to mimo wszystko solidny zespół ligi francuskiej, który dosyć niedawno odprawił Lyon na swoim terenie, a co za tym idzie - gospodarze pokazali, że potrafią strzelać gole uznanym zespołom. Stąd kurs na sam over, a nie w dodatku z wygraną PSG (bezpieczniej). Zlatan powinien zagrać od pierwszej minuty, a wiemy, jak działa na zespół. Mimo, że w osatnim spotkaniu PSG byli zawodnicy, którzy potrafili strzelać, nic nie trafili. Zlatan daje drużynie większe pole manewru- sam potrafi rozwiązać worek z bramkami, przyspieszyć, zmotywować. Nie ma sensu mówić o sytuacji w tabeli, zdobytych bramkach itd., bo wałkowane jest to co analizę. Ogromna przewaga w lidze PSG wraz z prawie 40 golami strzelonymi w przeciągu 16 kolejek musi robić wrażenie. Spotykają się naprzeciw siebie dwie najbardziej bramkostrzelne drużyny ligi, co zwiastuje na papierze miłą dla oka, ofensywną grę obu zespołów i miejmy nadzieję - dużo goli
✅ 80
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
2:00 AM
Minnesota Wild v Toronto Maple Leafs
@Jason Zucker score (3.25)
Betsson

Wszystko wygląda na to, że kryzys Wild może mieć swój koniec. Po serii naprawdę przeciętnych meczów Minnesota pokazała pazur wygrywając na tafli United Center z Blackhawks 1-2. Spory udział w tym sukcesie miał fin Mikael Granlund, który dwukrotnie otworzył partnerom drogę do wepchnięcia krążka do bramki przeciwnika. Dziś gospodarzy czeka teoretycznie łatwiejsze spotkanie bo rywal mimo dobrych meczów na przełomie ostatnich dni to jednak wciąż drużyna z dolnych rejonów tabeli. Jeszcze raz stawiam również na przełomie ostatnich dni na Jasona Zuckera. Amerykanin mimo bardzo przyzwoitej gry notuje regres w zdobywaniu bramek a dziś według mnie przyjdzie jego przełamanie. Oczywiście bukmacherzy dają większą szansę na zaliczenie trafienia m.in. powracającego po pauzie liderowi Dzikusów Zach Parisowi ale ponownie mój typ ląduje na 23-letnim lewoskrzydłowym. To naprawdę idealny czas dla niego na przypomnienie o sobie. O moim subiektywnym spojrzeniu na tego gracza pisałem już kilka dni temu w swojej analizie, która niestety nie była owocna. Dziś wierzę, że to co napisałem nabierze sensu i Zucker znajdzie drogę do bramki strzeżonej w tym spotkaniu przez Jamesa Reimera.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka (NBA)
Godzina: 3:45
Spotkanie: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: San Antonio Spurs ma drugi najlepszy procent zwycięstw w lidze, zaraz za niepokonanymi Golden State Warriors. W całym sezonie odnieśli dopiero cztery porażki. Wszystkie te cztery przegrane mecze były na wyjeździe, więc to daje szanse Memphis Grizzlies, żeby nawiązać walkę, bo na parkiecie San Antonio Spurs pewnie zostaliby wysoko ograni. Grizzlies powalczyć to powalczą, ale o te kilka punktów lepsi powinni mimo wszystko być gracze San Antonio Spurs. Przewagą Spurs jest zdecydowanie lepsza ofensywa, mają dużo więcej opcji w ataku i co najważniejsze potrafią rzucać za trzy punkty, co jest problemem Grizzlies od lat. Dobra defensywa Memphis Grizzlies powinna uchronić ich od wysokiej porażki, ale zwycięstwa raczej im nie zapewni. Niedawno San Antonio Spurs wygrali z Memphis różnicą dziesięciu punktów. Wtedy grali u siebie. Teraz na wyjeździe o zwycięstwo będzie im trudniej, dlatego stawiam na ich zwycięstwo różnicą 1-5 punktów.
⛔ 100
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Plusliga
Godzina:18:00
Spotkanie: Częstochowa vs Będzin
Typ: Częstochowa
Kurs: 1.96
Bukmacher: Bettson
Analiza:
Na dzisiaj wybralem spotkanie w pluslidze pomiedzy siatkarzami z Czestochowy a siatkarzami z Będzina. Bukmacherzy w tym meczu widzą wyrownane szanse, ja uwazam w sumie nieco podobnie aczkolwiek nieco wieksze szanse daje druzynie z Czestochowy. Czestochowa jak do tej pory same porazki natomiast Będzin wygral tylko jedno spotkanie z Politechniką a oprocz tego rowniez same porazki. Na papierze wydawaloby sie ze faworytem moze byc Będzin, jednak ogladalem ich mecze i jestem zupelnie innego zdania. To co gra Będzin na wyjazdach to jest totalna kompromitacja, dostają totalne bęcki nawet z Olsztynem. Czestochowa rowniez nie gra dobrze, wyniki mowia same za siebie, ale czy to z Olsztynem czy to z Jastrzebskim czy nawet w dwoch setach z Czarnymi przegrywali sety dopiero w koncowkach. Wczesniej dali rade ugrac seta Gdanskowi, a nawet Resovii, a z Cuprum przegrali dopiero po tie breaku. Widzialem mecze zarowno Czestochowy jak i Bedzina i musze powiedziec ze Czestochowianie wygladaja lepiej, i jak dolozymy do tego fakt ze graja u siebie to sa jak dla mnie faworytami.
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom