>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 4.10.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Spotkanie: Ajax - PSV
Typ: 2
Kurs: 3.86
Bukmacher: Oddsring
Szlagier 8 kolejki Eredivisie. Dwie potęgi Holenderskiej piłki stają w pojedynku przeciwko sobie. Ajax w tym sezonie nie przegrał jeszcze meczu w lidze. na 7 kolejek, zaledwie raz zremisowali 2:2 na wyjeździe z Twente. I są to jedyne dwa stracone gole w obecnym sezonie. 6 meczów wygranych dość pewnie. Po 2:0 i raz 4:0. Widać, że zespół jest mocny w kraju, chcą przywrócić sobie utracony tytuł. A tytułu bronią właśnie goście z Eindhoven. PSV potrafi zagrać niesamowite mecze. Jak choćby wygrana z ManU w LM. PSV straciło 7 goli i strzeliło 14. Mecz w którym będzie wymiana &quot;ognia&quot;. Goście na pewno chcą utrzymać mistrzostwo kraju u siebie, aby tak się stało muszą wygrać w Amsterdamie. W innym wypadku Ajax już na początku sezonu może uciec na tyle, że ciężko będzie ich dogonić ekipie z Eindhoven. W starciu tak wyrównanych ekip, kurs na PSV przekonuje do grania. Tym bardziej, że gra Ajaxu nie przekonuje (w moim odczuciu). PSV wygra.
✅ 286
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
PRIMERA DIVISION !
⚽ Athletic Bilbao - Valencia
16:00
Aduriz strzeli bramkę
(2,45) Unibet
Jeszcze jakiś czas temu kiedy była z tego co pamiętam 4 lub 3 kolejka, stawiałem na Hiszpana, który już w 4 minucie zaksięgował mi pieniążki na koncie strzelając z główki. Aduriz to nie tylko najlepszy zawodnik Basków, ale zawodnik który jest na pewno bardzo nieobliczalny, posiadający wiele możliwości w ataku. Jako jedyny gra wysuniętego napastnika i gra na tej pozycji wychodzi mu bardzo dobrze. Ostatnio w LE wszedł z ławki i od razu bramka. Trener musi na niego stawiać, jeśli chce aby jego drużyna przynosiła owoce. A niewątpliwe jest to, że Aduriz jest głodny bramek i dzisiaj to też potwierdzi. Po drugiej stronie Nietoperze, którzy powiem szczerze nie powalają na kolana. Ich gra jest bez polotu, nie ma tej walki ani regularności. Grają bardzo ospale. Może będzie tak, że i dziś bramkę strzelą ale na fajerwerki z ich strony bym się nie spodziewał. Nie będą na pewno dominować i trzymać piłkę przy nodze jak Barcelona, bardziej myślę że będą jakieś kontry z ich strony. Ale ja tam tak jak pisałem idę w stronę Hiszpana, bo jest w ewidentnym gazie.
✅ 145
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sampdoria - Inter
Typ: Eder strzeli
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Eder strzelał bramki we wszystkich spotkaniach w tym sezonie na Ferraris. Ponadto, jest najlepszym strzelcem zespołu i ligi z 6 golami na koncie: https://sporticos.com/pl-pl/2015-10-04/22789-mecz-sampdoria-genoa-vs-inter-mediolan Warto przy tym podkreślić, że Sampa wygrała wszystkie 3 spotkania domowe. Defensywa Interu jest z kolei bardzo dziurawa. W dzisiejszym meczu nie zagrają Murillo z powodu kontuzji oraz Miranda za czerwoną kartkę.
⛔ 100
 
B 3

bet4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA: Tipico Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Arsenal - Manchester Utd
Typ: BTTS TAK
Kurs: 1,71
Bukmacher: Cameon

Analiza:
Arsenal gra w kratkę dużo traci bramek ale i strzela też dużo ostatnia porażka z Olympiakosem na własnym boisku potwierdza moją teorię a MU wydaje się bardziej w stabilnej formie 2 miejsce w tabeli i 12 bramek strzelonych do tej pory i tylko 5 straconych stawia go w roli faworyta 70% a żeby wygrać musi coś strzelić wiec dlatego mój typ BTTS
Więcej niż jeden typ dziennie
⛔ 100
 
B 3

bet4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Primera Division
Godzina: 18:15
Spotkanie: Levante - Villarreal
Typ: BTTS TAK
Kurs: 2,10
Bukmacher: Cameon

Analiza: Villarreal lider primery Division a Levante ostatnia drużyna ligi stosunek bramek 12-5 Villarreal a przeciwnik na odwrót 4-12 ale mecz jest w Walencji wiec liczę na przynajmniej 1 bramkę gospodarzy i kurs jest bardzo ładny
Więcej niż jeden typ dziennie
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Ukraina
Data, godzina: 04.10.2015 18-30
Spotkanie: Vorlska - Dynamo Kijów
typ: Dynamo
kurs: 1,57
Unibet

Analiza:
Za naszą wschodnią granicą dojdzie dzis do pojedynku dwoch jedynych zespołów w lidze, ktore nie zaznały jeszcze goryczy porażki. I choc to juz dziesiata kolejka to nie jest to pojedynek Dynama z Szachtarem, lecz Dynama z Vorlską. To ze zespół ze stolicy notuje swietny początek sezonu wcale nie dziwi, bo wszak to od wielu lat zespoł ktory nadaje ton ligowej rywalizacji. Vorlska natomiast puka do ligowej czołówki i to im sie udało właśnie w poprzednim sezonie bo na koniec sezonu zajęli piąte miejsce dajace im prawo gry w eliminacjach do Ligi Europejskiej ( tu lepsza od ukrainców lepsza okazała sie słowacka Zilina). W tym sezonie potwierdzaja ze poprzedni sezon nie był przypadkiem, bo wciąż są niepokonani w lidze. Problemem jest natomiast to, ze tez nie wygrywaja, bo zwyciestw odniesli zaledwie trzy przy az szesciu remisach. To raczej na dłuższą metę moze nie wystarczyc by zajac miejsce w czworce (ukraina straciła jedno miejsce w LE). A dzisiaj najtrudniejsze z ligowych wyzwań, bo Dynamo wydaje sie po raz kolejnym poza zasiegiem ligowych rywali. Poprzedni sezon należał zdecydowanie do nich - wygrali dwadziescia meczy i sześć zremisowali dystansując drugi Szachtar aż o dziesięć punktów. Jak na stosunkowo krótki sezon (gra sie po dwadziescia sześć meczy) to przewaga wręcz miażdżąca. I w tym roku pewnie bedzie podobnie, bo jedyny zespół teoretycznie mogący im zagrozić - Szachtar - z powodów politycznych nie jest juz tak samo silny kadrowo jak kiedys no i oczywiscie nie gra u siebie. Teraz zawodnicy udający sie na Ukrainę wybierają grę dla Dynama a nie dla Szachtaru. I faktycznie kadra Dynama wygląda bardzo dobrze, co powinno zaowocować kolejnych ligowym triumfem a do tego nie ma co ukrywac o sporych aspiracjach w Lidze Mistrzów. Początek fazy grupowej również wypadł bardzo dobrze, bo po dwoch kolejkach sa liderami grupy po remisie z Porto i wygranej z Hapoelem Tel Aviv. Jak widac Dynamo swietnie gra na wszystkich frontach, a to za sprawa silnej i szerokiej kadry kijowskiego zespołu. W poprzednim sezonie Dynamo wygrało oba mecze z Vorlską - 1-0 u siebie i 3-0 na wyjeździe. W dzisiejszym spotkaniu uważam ze równiez gospodarze nie dadzą rady Dynamu, ktore jest w gazie. Stawiam na kolejną wygraną zespołu Siergieja Rebrova

✅ 57
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan - Napoli
Typ: Napoli
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Ten mecz zapowiada się ciekawie i kurs na Napoli mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Zacznijmy od drużyny gospodarzy. Kupili dwóch dobrych napastników Bacce z Sevilli i Luiza Adriano z Szachtara ale jest to ciągle drużyna w większości pozlepiana ze staruszków co pisze z żalem bo od dawna kibicuje Milanowi. Milan to drużyna grająca strasznie w kratkę, nieustabilizowana i w tej chwili jest po prostu ligowym średniakiem, który moim zdaniem optymistycznie myśląc ma szanse maksymalnie na miejsce, które kwalifikuje do Ligi Europejskiej. Za to Napoli to drużyna, która ma duży potencjał jeśli chodzi o kadrę. Hamsik, Insingne, Callejon, Morata oraz Higuain to naprawdę dobra ofensywna paka. Moim zdaniem jedyna szansa na dobry wynik Milanu w tym meczu to bezbłędny mecz obrony tej drużyny aw to nie wierzę. Do tego nie grają dwaj obrońcy - Romagnioli(stały bywalec w pierwszym składzie) oraz Abate. Powodzenia.
✅ 130
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UK, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal Londyn vs Manchester United
Typ: MU + BTS
Kurs: 8,75
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Arsenal w roli faworyta i to jeszcze z liderem Premier League? Nie wiem skąd takie kursy się biorą, jedynym argumentem jaki może przemawiać za Arsenalem jest to, że grają u siebie, nic więcej. Obecnie zajmują siódme miejsce, Manchester jest drugi chociaż dzieli ich zaledwie dwa punkty. Arsenal w ostatnich dziesięciu meczach aż cztery razy przegrał, mimo że kalendarz miał w miarę łatwy, bo chociażby Chelsea z którą przegrali gra jeszcze gorzej niż drużyna Wengera. Przegrana w LM ze słabiutkim zespołem z Chorwacji mogła być wybaczona, grali drugą połowę w dziesiątkę i był to wyjazd. Jednak to co zrobili w tym tygodniu na własnym stadionie to kompromitacja, dać sobie strzelić trzy gole i przegrać z europejskim średniakiem? Ta drużyna dziś jest faworytem z MU? Śmieszne. MU jak dzisiaj wygra, będzie liderem i myślę że zasłużenie, grają najlepiej i ciułają te punkty. W LM wpadka z PSV ale mają po trzech kolejkach sześć punktów więc nie jest źle. Dla mnie bez wątpienia to goście są faworytami. Arsenal ma problemy na bramce, ma problemy w sumie na każdej pozycji. W drużynie Wengera można powiedzieć że jest szpital, Koscielny, Flamini, Welbeck, Wilshere, Rosicky, Arteta czyli zawodnicy w głównej mierze z pierwszego składu, zwłaszcza brak tego pierwszego będzie widoczny bo przecież to główna podpora defensywy Wengera. W United też kilka kontuzji chociaż akurat na pozycjach gdzie nie ma z tym problemu. Poza tym, taki Carrick ostatnio słabo się spisywał więc jego brak nic nie znaczy. Stawiam więc w tym meczu, że MU wygra a Arsenal strzeli gola, kurs naprawdę zachęcający, dla mnie to zespół LvG jest faworytem ale myślę że Arsenal też powinien coś strzelić.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 18.00
Spotkanie: Lazio - Frosinoe
Typ: liczba rzutów roznych: powyżej 9
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Swoja analize opieram na podstawie tego co wydarzylo sie w spotkaniu Lazio - Bologna gdzie padlo 13 rzutow roznych. Dla mnie Bologna i Frosinoe to dwie druzyny na tym samym levelu. Poza tym frosione gralo nie dawno z Juventusem na wyjezdzie i tam padlo 15 rzutów roznych w meczu. Dla mnie Lazio i Juve to tez druzyny na podobnym poziomie w serie A. Mysle, ze powyzej 9 rzutow roznych powinni pokryc w tym meczu. Spodziewam sie, ze Frosinoe bedzie gralo z kontrataku. Jest jedno, ale nie wiem jak do meczu podejdzie lazio, ktore gralo w pucharach w tygodniu. Powodzenia ????
✅ 72
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia – Lech Poznań
Typ: Lech wygra
Kurs: 2.50
Buk: Unibet
Godz. 18:00
Analiza: Gram po raz kolejny na Lecha Poznań bo wiem że zła passa musi się wreszcie skończyć. Nie przemawia za moim typem właściwie nic jednak jestem z Poznania, urodziłem się tu i zawsze chcę zwycięstw dla Kolejorza. Ten sezon jest fatalny ale wierzę że ten mecz zaprzyjaźnionych klubów zakończy się zwycięstwem tych którzy bardziej tego potrzebują ;) Lech zagra znów maksymalnie skoncentrowany ale Cracovia to jedna z rewelacji rozgrywek, szykuje się hit tej kolejki a przynajmniej dla mnie...Skład Cracovi właściwie najsilniejszy , mecz będzie oscylował koło remisu jednak padnie sporo goli więc myślę że ktoś zwycięży właściwie nie ktoś a Kolejorz!
⛔ 100
 
P 26

parasolki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anderlecht - KV Mechelen
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Spotkanie pomiędzy zespołami z 3 vs 14 miejsca. Jak dla mnie pewna wygrana gospodarzy ze względu na 5 ostatnich meczów ligowych mają 3 wygrane 2 remisy 0 porażek, a także w ostatnim czasie nie zanotowali porażki na swoim stadionie oraz warto wspomnieć, że ich bilans bramkowy wynosi 13:7.
Jak dla mnie goście nie powinni stworzyć żadnego zagrożenia, gdyż w ostatnich 5 meczach na wyjeździe zanotowali 4 porażki, gdzie przeważnie tracili po 3 bramki, a także 1 remis, który zakończył się wynikiem 2:2. Ich bilans bramkowy wynosi 11:18.
⛔ 100
 
T 0

taxido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Atl. Madryt- Real Madryt Typ: 1/x (remis do połowy)
Kurs: 2
Bukmacher:
Betclic Analiza: Typ opieram na statystykach bramek strzelonych i straconych. Atl 9:3, Real 14:1. Real ma na papierze dużo bramek, ale to dzięki dwóm meczom z espaniolem i betisem gdzie strzelili łącznie 11!!. Wg mnie jest to drużyna, która bardziej skupia się na defensywie niż za kadencji poprzednich trenerów. Jak to Rafa B. ???? Przez to też mają mniej okazji do strzelenia bramek, co widać po ostatnich 3 meczach. Gdzie z malagom to mógła być wpadka ale dwa pozostałe wygrał tylko jedną bramkom. Atletico też ma bardzo mało bramek straconych i mało strzelonych. Wniosek- dwie wyrównane drużyny, które tracą mało bramek i czuję do przerwy 0:0.
A potem po przerwie na live na real, pewnie po kursie ok 3 ????
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liqe 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: PSG-Marsylia
Typ:Marsylia Over 1.5 gola
Kurs: 5.25
Bukmacher:Bwin
Analiza: Spotkanie lidera PSG z szesnastą Marsylią. Teoretycznie mecz do jednej bramki. Nie jest to jednak zwykłe spotkanie lecz jedyny mecz w sezonie dla kibiców obu klubów którego nie ma ich zespół prawa przegrać. Od 2012 roku OM wszystko przegrywa,liczę jednak że teraz na przekór swojej formie zrobią biało błękitni dużą niespodziankę. Liczę że wiele typów dziś na ten mecz,po wcześniejszych niedzielnych niepowodzeniach typerów. Wydaje się że będzie to mecz może łatwiejszy pod pewnymi względami dla OM,bo nie będą musieli atakować z tylko kontrować. Myślę że x2.
⛔ 100
 
polake89 37

polake89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Argentyna Premiera Division
Godzina: 23:30
Spotkanie: Boca Juniors - Crucero Del Norte
Typ:Boca -2
Kurs: 2.25
Bukmacher: ComeOn
Boca Juniors ostatnio jest w coraz lepszej formie. Na drugim koncu sa ich przeciwnicy 5 meczy i 5 porazek oraz fatalna sytuacja w klubie. Ciagle jakies sprzeczki i zale psuja calosc i ciagna Crucero na dno. Dzisiaj bedzie strzelanina. Nie mam na tyle odwagi by zagrac -3 wiec -2 bedzie pewnym typem.
Ostanie mecze Boca:
3:0
2:1
3:1
1:0 (River!)
1:0 (San Lorenzo!)
Ostatnie mecze Crucero:
0:1
1:2
0:2
1:3
0:4
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom