>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 4.05.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Serie A
Godzina: 20:45
Cagliari-Parma
Typ: 1
Kurs: 1,72
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:
Cagliari przystąpi do tego meczu z nożem na gardle.,bowiem tylko zwycięstwo pozwoli utrzymać nadzieję na uniknięcie relegacji do Serie B. W tej chwili strata do bezpiecznego miejsca wynosi 9 punktów,a do rozegrania pozostało 5 spotkań.
Na pewno nie jest to komfortowa sytuacja.Tym bardziej,że klub z Sardynii przegrał 5 z 6 ostatnich spotkań.Najbardziej dotkliwa to chyba przegrana w środę z Chievo. Rywal jak najbardziej był w zasięgu,a porażka znacznie utrudniła sytuację.ta seria słabych wyników trochę też jest związana z terminarzem.Cagliari w ostatnich tygodniach mierzyło się bowiem z Lazio,Napoli,Fiorentiną czy Genuą,a więc wymagający kalendarz. Jedyne zwycięstwo to mecz z Violą. Analizując spotkania jakie pozostały to tylko Juventus wydaje się być absolutnie poza zasięgiem. Pozostali rywale to Udinese,Palermo i Cesena,a więc szans na zdobycze punktowe trochę będzie.Oczywiście inną sprawą jest postawa Atalanty,która jest na ostatniej bezpiecznej pozycji. Cagliari to trochę nieprzewidywalna drużyna. Oglądałem kilka ich spotkań i w miarę przyjemnie się to oglądało.Potrafią stwarzać sporo sytuacji,gorzej z defensywą i wykończeniem akcji. Na myśl przychodzi mi mecz z Interem,gdzie mieli przewagę a przegrali 1:2. W zespole gospodarzy Murru i Cossu pauzują za kartki.Powraca za to Danilo Avelar.
Parma w tym sezonie boryka się z niesamowitymi kłopotami,co odbiło się też na wynikach. Po ostatniej porażce z Lazio wiadome jest już,że Parma zagra w Serie B w następnym sezonie. Co prawda w ostatnich tygodniach niezłe wyniki.Zwłaszcza na własnym stadionie zwycięstwa nad Juventusem,Udinese czy Palermo. Jednak nie wiadomo jak z motywacją piłkarzy w końcówce sezonu. Wiadomym jest,że Parma będzie musiała przeorganizować swoje szyki.Z pewnością część piłkarzy poszuka nowego pracodawcy. Nie wiadomo jak rozwiążą się też sprawy finansowe. Powracając do teraźniejszości Parma jutro zagra bez Mirante i Beldofila.
Myślę,że warto zaufać gospodarzom.Na pewno będą pod sporą presją,ale stać ich na dobry rezultat. Poza tym już 6 kolejnych spotkań bez zwycięstwa na własnym obiekcie.Myślę,że pora przerwać tą serię. Parma gra już tylko o honor,jednak jak pisałem nie wiem jak z motywacją w zespole gości będzie. Na pewno bardziej będzie zależeć gospodarzom i to w ich kierunku się skłaniam.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej -MŚ
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kanada - Czechy
Typ: Kanada wygra 1 tercję
Kurs: 2.62
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Mistrzostwa Świata dzień 4. Mój 3 typ wędruje w stronę Kanadyjczyków. Do tej pory ze wszystkich meczów turnieju widziałem tylko obie pierwsze tercje meczów Kanada - Łotwa (1 T. 3-0) oraz Kanada - Niemcy (1 T. 4-0). Kto ich nie widział niech żałuje. Co sobie w nich Klonowe Liście grały to ja nie mam pytań. Miazga rywala pod każdym względem. Prawie w ogóle nie dopuszczali przeciwnika do swojej bramki. Pressing na całym boisku. O ile Łotysze coś tam jeszcze pograli, to Niemców kompletnie zdeklasowali. Reprezentacja przyjechała tu w bardzo mocnym składzie i myślę, że stać ich na wygraną nawet z Rosją - oczywiście jeśli podtrzymają formę. Typ ten gram szczególnie chętnie ze względu na wysokie kursy. Czesi to w końcu gospodarze turnieju. Na swoim koncie mają porażkę po karnych ze Szwecją (5-6) i wygraną z Łotwą (4-2). Do tej pory rozkręcali się dopiero na drugą połowę meczu. Pierwsze tercje przegrali odpowiednio 1-2 oraz 0-1.
Kanada to przede wszystkim defensywa i wysoki pressing. Wychodzą z założenia, że im dalej krążek jest od swojego bramkarza tym więcej bramek nastrzelają (w sumie to logiczne :p). Według mnie rzucą się na Czechów od pierwszej sekundy.
Szkoda aż, że nie znalazłem nigdzie handicapu na 1 tercję bo też pograłbym w stronę Kanadyjczyków. Mimo, że kurs wysoki to ja się go nie obawiam i pyknę sobie solidny kuponik (może jeszcze Arsenal dołożę ???? ).
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga hiszpańska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Almeria- CeltaV
Typ: 1X
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet 365
Almeria 17 zespół hiszpańskiej ligi, Celta miejsce 10, Celta jeśli o coś walczy to o wyższe miejsce w tabeli, Almeria jak to się mówi ma nóż na gardle i dla nich najlepsze w tym spotkaniu było by zwycięstwo. Zostały im jeszcze 3 mecze w tym dwa z drużynami walczącymi o puchary (Sevilla i Valencia) i z Malagą która też o nic nie walczy, więc myślę że kurs 1,8 na 1X w Almerii jest dobrym kursem do zagrania, powodzenia
✅80
 
stanley-63 908,9K

stanley-63

Typer
⚽ Dania Superliga
Godzina 19:00
FC Midtjylland : FC Randers
FC Midtjylland wygra i over 2,5 gola w meczu
Kurs - 2.75 / Bet365
Dokończenie 27 kolejki w Szweckiej Superlig i mecz lidera FC Midtjylland kontra 4 drużyna FC Randers , gospodarze idą jak burza i w drugiej odsłonie sezonu od 23.02.2015 nie zaznali jeszcze porażki i zanotowali 6 zwycięstw i 3 remisy , jak tak dalej pójdzie to chłopaki mają szanse na wywalczenie pierwszego w historii klubu tytułu mistrza Superlig , po 26 kolejkach mają nad FC Kopenhagą 9 pkt przewagi ale wiadomo FC Kopenhaga na pewno nie odpuści tym bardziej że za dwie kolejki obie ekipy spotykają się w bezpośrednim pojedynku też tu na SAS Arena w Midtjylland tak więc dziś gospodarze muszą zrobić wszystko aby komplet pkt pozostał u nich a przewaga nad jedynym rywalem do tytułu mistrzowskiego wzrosła do 12 pkt , Midtjylland w tym sezonie gra rewelacyjnie na swoim SAS Arena gdzie na 13 meczy to 13 zwycięstw a bramki 30:6 , co do rywala to ci walczą o miejsce nr. 3 dające prawo do kwalifikacji LE i do Brondby tracą 3 oczka tak więc mecz zapowiada się ciekawie ja jednak liczę na zwycięstwo gospodarzy bo i statystyka pomiędzy nimi nam podpowiada że są zdecydowanie lepszym zespołem i na 28 pojedynków bilans 16-7-5 i br. 51:33 natomiast na SAS Arena 11-4-1 i br. 35:20 a te jedyne jak dotąd zwycięstwo Randersów tutaj to kwiecień 2009 rok , wiem że statystyki nie grają a tworzone są po każdym spotkaniu jednak wszystko wskazuje na zwycięstwo gospodarzy a patrząc na ostatnie wyniki to 3 ostatnie mecze pomiędzy nimi to 3:0 , 3:1 i 2:1 i na coś podobnego liczę i dziś !
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Rosja 1, 12:00
Ufa - M. Saransk
Over 3.5 gola
5.00
Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy rosyjskiej. W 26 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą drużyna Ufy i M. Sarańska. Obie ekipy znajdują się w dolnej części tabeli. Gospodarze są jedną pozycję przed strefą barażową, a goście na dosyć bezpiecznej 10 lokacie. Typuję w tym pojedynku na over 3.5 gola. Po pierwsze ekipa gospodarzy w ostatniej kolejce zaliczyła wysoki wynik z Kubaniem. Mecz zakończył się rezultatem 3:2 i dzisiaj moim zdaniem Ufa grająca przed własną publicznością pójdzie za ciosem i również mogą strzelić kilka bramek. Goście z kolei w swoich ostatnich 3 meczach notowali wyniki 2:1, 1:3 i 2:1. Jak widać w 3 meczach z rzędu zanotowali rezultat over 2.5 gola i 1 raz over 3.5 gola. Jak widać strzelają jak i tracą w ostatnim czasie sporo goli. Na koniec warto wspomnieć o bezpośredniej historii spotkań między tymi dwoma rosyjskimi zespołami. Ostatnie mecze między Ufą, a Sarańskiem to wyniki 0:2, 2:2 i 0:3. Jak widać w żadnym meczu nie brakowało goli, a w jednym przypadku padł wynik over 3.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem wygrają gospodarze, a mecz zakończy się wynikiem co najmniej 4 bramkowym.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga hiszpańska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Almeria- CeltaVigo
Typ: X
Kurs: 3.54
Bukmacher: Pinnacle
Gospodarze potrzebuja punkow zeby utrzymac sie w lidze, obecnie znajduja sie tylko jeden punkt nad strefa spadkowa.Nie da sie ukryc, ze to oni beda w tym meczu gryzc trawe, walczyc o kazda pilke i nie odloza nogi. Do zespolu wracaja Wellington i Bifouma z kolei w Celcie nieobecni beda Radoja i Planas.W ostatnich 7meczach u siebie Almeira az 5razy zachowala czyste konto, z drugiej strony Celta ma 5underow 2,5 w ostatnich 6meczach wyjazdowych, kolejny underowy wynik typu 0:0,1:1 wiec jest dosc prawodopobny, Celta jest lepszym zespolem, ale bardziej zdesperowani gospodarze powinnni tutaj urwac przynajmniej jeden punkt, ktory moze sie okazac dla nich cenny na wage zlota w ostatecznym rozrachunku.
✅254
 
L 1

lazyboy13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Tippeligaen- Norwegia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Viking FK - Molde
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na zakończenie 6. kolejki w norweskiej Tippeligaen spotkają się drużyny Vikinga oraz aktualnych jeszcze mistrzów Norwegii- Molde. Faworytem tego spotkania jest drużyna przyjezdnych z bilansem w tym sezonie (3-1-1), która aby myśleć o obronie tytułu najlepszej drużyny nie może pozwolić sobie na stratę punktów do znakomicie spisującej się na starcie sezonu drużyny Rosenborga. Molde w zeszłym roku już udowodniło, że jest drużyną która znakomicie radzi sobie na wyjazdach (10-3-2) i w tym sezonie powinno być tak samo. Drużyna Viking FK to ligowy średniak, w zeszłym sezonie miejsce 10, w tym jak na razie 12. lokata z bilansem (2-0-3). U siebie stoczyli dwa pojedynki, pierwszy wygrany ze słabiutkim Tromoso (3-1), a drugi to już poważne lanie od lidera z Trondheim (1-4). Ostatnie spotkania obu drużyn to zwycięstwa zawodników Molde, więc w mojej opinii każdy inny rezultat niż zwycięstwo gości będzie tu dużym zaskoczeniem.
⛔100
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Madrid - R56
Godzina: około 17:30
Spotkanie: Bernard Tomic - Luca Vanni
Typ: Luca Vanni + 4 gemy
Kurs: 1.82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jest okazja do lekkiego pogrania w kierunku Włocha, a przeciwnik moim zdaniem totalnie w zasięgu do pokrycia handi. Luca Vanni zasłynął w tym sezonie genialnym występem w turnieju w Sao Paulo w lutym, gdzie dotarł zupełnie niespodziewanie do finału jako kwalifikant. Dzięki temu osiągnął w wieku 30 lat najwyższą pozycję w rankingu. Na cegle Włoch jest poprawnym przebijaczem z dobrym serwisem. Jego mankamentem jest psychika, gdyż w kluczowych momentach spotkań potrafi totalnie spusiaczyć (stąd też bet z handi gemowym a nie setowym). Przez kwalifikacje do turnieju głównego Vanni przebrnął nieco szczęśliwie - w 1. rundzie dzięki kreczowi Berlocqua, a w 2. rundzie po pokonaniu ceglanego laika Mahuta.
Co można powiedzieć o Bernie Tomicu ? To, że nawierzchnia ceglana nie jest jego ulubioną to komunał, choć na cegle kangur rzeczywiście gra chimerycznie, nierówno i niestabilnie. Ranga turnieju zobowiązuje, motywacja powinna być na wysokim poziomie - ale dzisiaj przeciwnik nie jest &quot;palcem robiony&quot;. O ile Tomic z racji wieku jest raczej w początkowo-środkowej fazie kariery, to Vanni jest w okresie przedemerytalnym. Za Vannim stoi ceglane doświadczenie. Jakoś nie widzę w tym meczu łatwego 6-4, 6-3 dla Tomica.
W lutym po meczu Vanni-Bolelli pisałem, że o tym pierwszym Włochu jeszcze usłyszymy. IMHO ten turniej to świetna do tego okazja.
✅82
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kanada-Czechy
Typ: Która drużyna strzeli 3 gole jako pierwsza? KANADA
Kurs: 1.84
Bukmacher: bet365
Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie zmierzą się ze sobą chyba największy kandydat do złota Kanada, a zagrają z gospodarzem turnieju Czechami.
Każdy zespół w tych mistrzostwach ma jakieś gwiazdy w zespole ale Kanada ma zespół idealny do wygrania mistrzostw i chyba tylko Rosja może ich powstrzymać.
Kursy na zwycięstwo Kanady lecą i to bardzo w dół ja w tym meczu wybrałem bardzo fajny typ, że Kanada zdobędzie jako pierwsza 3 gole, a w dwóch rozegranych meczach na tych mistrzostwach Kanada juz w pierwszej tercji zdobywała 3 bramki i myślę że w tym meczu nie powinno być żadnych problemów z tym typem.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kanada-Czechy
Typ: Kanada over 3,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: Unibet
3 mecz Kanady i szykuje się trzecie zwycięstwo, póki co wszystko układa się pod to, aby to hokeiści z Ameryki północnej zdobyli Mistrzostwo świata - Pittsburgh odpadło z playoffów, dzięki czemu Crosby jest w składzie, dodatkowo świetna forma Halla, bardzo dobre morale po dwóch pierwszych wysokich i łatwych zwycięstwach, 16 bramek strzelonych i jedna stracona, myślę że lepiej z formą i sytuacja w drużynie nie mogli trafić. Jestem pewny, że dzisiaj równie łatwo przejadą się po Czechach, mimo że nasi sąsiedzi nie są jakimiś chłopaczkami do bicia, to myślę że Szwedzi wystarczająco dobrze pokazali jak im strzelać bramki, słabiutka Łotwa również dołożyła dwie, więc skoro w takich meczach nie mogą dobrze poukładać defensywy, to w meczu z Kanadą nie ma o czym marzyć, będzie wjazd jak w masło, pewne zwycięstwo i strzelenie dużej ilości bramek, czuję że Crosby też w końcu odpali i się przełamie bo 2 bramki w dwóch meczach na takiego zawodnika jak Sid to zdecydowanie za mało - nie ważne w jakiej byłby formie. Kursy lecą więc polecam brać jak najszybciej.
✅135
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker , Mistrzostwa Świata
Godzina: 15:00
Spotkanie: Shaun Murphy - Stuart Bingham.
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ostatni dzień Mistrzostw Świata w snookerze. Dość niespodziewany mamy finał bo występują w nim Shaun Murphy oraz Stuart Bingham. Ten pierwszy to nie jest żadna niespodzianka, bo jeden z najrówniej grających snookerzystów w tym sezonie i to zazwyczaj kapitalnie grający ale już drugi ogromna sensacja tym bardziej, że na rozkładzie miał O&#39;Sullivana i Trumpa.
Za nami 2 sesje wczorajsze, w których za każdym razem lepiej zaczynał Murphy bo 3:1 i 8:4 bo ostatecznie kończąc sesje z wynikami 4:4 i 9:7. Jak widać Bingham nie jest podatny na to, że przegrywa co przekłada się u niego na gorszą koncentrację itp. Wręcz przeciwnie, widać po nim jakby się cieszył tym, że jest w samym finale, do tego sama atmosfera meczu Ci co oglądali jest na prawdę rewelacyjna. Ogólnie finał godny finału.
Co do scenariusza na dzisiejsze 2 sesję. Pytanie brzmi co jakby Stuart odskoczył? Czy Murphy wtedy trochę nie zacznie grać słabiej. Co prawda nie zdziwi mnie jak Murphy podkręci mocniej tempo i znowu kilka frejmów zyska przewagi by utrzymać już do końca co jest chyba najbardziej realnym scenariuszem, ale nie można dawać kursów takich jak wczoraj przed meczem kiedy jest 9:8 i tak na prawdę wszystko może się zdarzyć. Ja spodziewałem się, że kursy urosną na Shauna do 1.50-1.60, a one spadły. Bingham wczoraj mimo, zmęczenia poprzednim dniem grał dobrze, teraz po dłuższym odpoczynku jak najbardziej może wygrać MŚ bo co jak co to jest sport czyli wszystko możliwe !!!
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 13

blastojz

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna 2 bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Ingolstadt- Nurnberg
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
witam i zapraszam na spotkanie konczacej powoli swe rozgrywki 2 bundesligi.Lider tabeli moze zrobic dzisiaj ogromny krok w kierunku awansu do bundesligi.3 punkty da im dzisiaj 8 punktow zapasu na 3 kolejki przed koncem,czyli prawie pewny awans.Goscie maja dosc bezpieczna przewage nad strefa spadkowa,awans tez im oczywiscie nie grozi.Ingolstadt u siebie ma bilans 9 4 2 nurnberg na wyjazdach 4 1 10.Faworytem sa gospodarze i mysle ze spokojnie to wygraja
⛔100
 
E 0

emil-wojcik88

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna - Premier League
Godzina: 20:55
Spotkanie: Hull - Arsenal
Typ: wynik 1:2
Kurs: 9.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wielu sądzi, że będzie to jednostronny mecz, w którym wicelider (obecnie ManCity, ale Arsenal ma dwa zaległe mecze do rozegrania) Premier League gładko ogra Hull City, które broni się przed spadkiem.
Jednak nie należy dać się zwieść,ponieważ o ile wygrana Arsenalu jest bardzo prawdopodobna, to na pewno nie przyjdzie ona gładko.
Drużyna Wengera, która po ostatnim remisie,a właściwie porażce z Chelsea, może czuć się nieco zdołowana,będzie chciała odbudować swoje morale wygraną z Hull City.
Piłkarze stołecznej drużyny popisują się ogromną skutecznością (17 z 20 ostatnich meczów wygrali) oraz pięknym futbolem. Dzięki czemu mogą być spokojni o zajęcie drugiej lokaty na koniec sezonu oraz wygranej w dzisiejszym meczu,choć jak już wspomniałem, nie przyjdzie im to łatwo.
Gospodarze w tym sezonie prezentują się niczym wykres funkcji sinus lub cosinus.
Dobre mecze, w których strzelają minimum dwie bramki i wygrywają je w dość dobrym stylu, przeplatają z meczami tragicznymi, gdzie kompletnie gra im nie idzie oraz z dramatycznymi, w których gonią wynik do ostatniej minuty,bądź tracą prowadzenie/ remis pod koniec spotkania.
Dzięki takiej postawie, Tygrysy są blisko spadku do niższej ligi, do której dzieli ich jedynie punkt. Dlatego będą chcieli pokazać drużynie z topu ligi oraz swoim kibicom, że łatwo skóry nie sprzedadzą w tym spotkaniu.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Madrid WTA, 2. round, clay ????
Godzina: 15:00
Spotkanie: Vinci Roberta[46] - Cornet Alize [27]
Typ: VINCI +1,5 seta
Kurs: 1.81
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza:
Już za kilka chwil w świecie kobiecego tenisa zacznie się fajny mecz pań w którym kursy na wygraną Alize są mocno przesadzone , a zagranie dodatkowego handikapu na włoszke wydaje się najlepszą i najpewniejszą opcją . Kurs w takim przypadku bardzo przyzwoity .
Vinci obecny sezon 7/8 z czego na clayu to 3/2 i tutaj w Madrycie ograłą po trzy-setówce Puig , a w poprzednim turnieju w Marakech po pokonaniu Ulki przegrałą z Knapp . Cornet co prawda ograła tutaj Halep i to dwóch setach , ale nie boje się zagrać i tak w strone Roberty. Często po takich zwycięstwach w głowach graczy dzieją się cuda , ale dziś na cuda nie licze tylko na solidność , doświadczenie oraz serwis Vinci . Cornet zagrała jeszcze na ziemi w POradze i tam odpadła w drugim meczu z Allertova oraz ograła Schmiedlowa .
H2H na korzyść Vinci , które wynosi 3-0 . Ostatnie zwyciestwo w 2013 w Miami i to była ich jedyna trzy setówka między sobą . Faworyzowana jest tutaj francuska , ale Vinci niczym jej nie odstaje . Proponuje dość pewny typ z niepewnego WTA na dziś .
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, MŚ Elity
Godzina:
16:15
Spotkanie:
Rosja - USA
Typ:
1
Kurs:
1,42
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Klasyk wśród spotkań hokeja na lodzie. &quot;Odwieczna&quot; rywalizacja Rosji z USA na taflach lodowych, mecz z ogromnymi podłożami historycznymi, w sumie to aktualnie również polityka odgrywa jakąś rolę w antagoniźmie pomiędzy oboma mocarstwami. Jednakże pod względem czysto sportowym, to faworyt jest dzisiaj tylko jeden. Kurs jest dość wysoki na Rosję, spodziewałem się niższego, lecz bynajmniej nie jestem bardzo zadziwiony. Rozumiem czym kierowali się bukmacherzy wystawiając takie a nie inne kursy - USA prezentują skuteczną grę i dobre wyniki. Pokonanie aż 5:1 drużyny Finlandii musi budzić szacunek, mecz z Norwegią również zwycięski w niższym stosunku, i z tego co mówiono (bo polska TV nie przeprowadziła transmisji z tego meczu) w stylu mocno średnim.
Ogólnie, Amerykanie przysłali reprezentację złożoną głównie z graczy ligi uniwersyteckiej oraz AHL. &quot;Młode Wilki&quot; na dorobku, na pewno z ogromnym zaangażowaniem, talentem i ambicjami, lecz może zabraknąć tego doświadczenia i chłodnych głów, które mają Rosjanie. Rosjanie, którzy są obok Kanady głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa świata. Są niesłychanie zdeterminowani, zwłaszcza po klęsce (nie bójmy się słów) jaką ponieśli w turnieju Olimpijskim na swoim terenie.
Sborna prezentuje się na tym turnieju wyśmienicie, efektownie pokonując Norwegię i Słowenię, choć wiadomo to nie są ekipy topowe. Rosjanie przysłali niemal najmocniejszy skład, z Ilją Kowalczukiem na czele. Brakuje oczywiście Aleksandra Owieczkina który gra z ekipą Washingtonu w Play-Off NHL, nie ma też największego młodego talentu Nikity Guseva, lecz mimo wszystko skład Rosjan wygląda bardziej okazale. Spodziewam się spokojnego zwycięstwa już w regulaminowym czasie.
⛔100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hull - Arsenal
Typ: BTS
Kurs: 1,88
Bukmacher: U-N-I-B-E-T
Analiza:

Kurs na Kanonierów rośnie, więc coś jest na rzeczy. Gospodarze balansują na granicy spadku i będą gryźć murawę, aby urwać faworyzowanym gościom chociażby 1 punkt. Z kolei podopieczni Wengera przy ewentualnym zwycięstwie, praktycznie zapewniają sobie przynajmniej 3 miejsce i pewną grę w Lidze Mistrzów. Hull na własnym boisku radzi sobie przeciętnie. Ich bilans to 5-4-7, bramkowo 18-20. Goście na wyjazdach o wiele lepiej, 9-3-5 i 25-20. Mecze bezpośrednie również wskazują na zwycięstwo Londyńczyków. W 5 ostatnich meczach, 4krotnie górą był Arsenal, raz był remis. Porównując formę tych zespołów wydaje się, że oba są na fali. Hull wygrało ostatnie dwa mecze, w tym w zeszły poniedziałek z Liverpoolem. Z kolei goście od dluższego czasu są niepokonani, remisując ostatnio z mistrzowską Chelsea. Jednak tak jak pisałem, niepokoi mnie rosnący kurs na Arsenal. Tygrysy są w desperacji, dlatego mogą jakąś bramką ukłuć. Dodatkowo poniedziałek zawsze obfituje w niespodzianki, dlatego typ obie strzelą jest dla mnie bardzo prawdopodobny.
✅88
 
U 4

usewall

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaANGLIA: Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hull - Arsenal
Typ: Arsenal
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Osobiście uważam, że dzisiejsze starcie pomiędzy Hull City a londyńskim Arsenalem to jeden z zakładów &quot;must be&quot;, od których powinno zaczynać się kupon. Dlaczego? Z przynajmniej dwóch niebanalnych powodów. Po pierwsze, Kanonierzy od wielu meczy pozostają niepokonani. Dzisiejsze spotkanie może być - i najprawdopodobniej będzie - dziewiątym z rzędu (nie licząc ostatniego, bezbramkowego remisu w wyjazdowym spotkaniu z tegorocznym Mistrzem Anglii czyli z ekipą The Blues, która jako jedyna nie przegrała jeszcze żadnego meczu na swoim stadionie) zwycięstwem podopiecznych Arsène Wengera. Po drugie, po raz pierwszy od dekady mogą oni uplasować się w najlepszej dwójce Premier League i jestem przekonany, iż tak się właśnie stanie, tym bardziej, że mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz i zaledwie 3 punkty straty do zajmującego obecnie pozycję wicemistrza Manchesteru City, a pojedynek z drużyną znajdującą się tuż nad strefą spadkową to znakomita okazja do tego, by tę stratę odrobić.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
killboy 68

killboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja - 1.KHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: NK Lokomotiva Zagrzeb - Istra 1961
Typ: 2/1
Kurs: 11
Bukmacher: Bet 365
Mecz za chwilę, więc szybciutko:

Fajny typ do pogrania, oczywiście za niedużą stawkę.
Mega ciekawe H2H, z którego wyczytać można, że w 2014 z czterech meczy między tymi drużynami 3 skończyło się łamacami z ostatecznym zwycięstwem gospodarza. Ostatni mecz w 2013 - również to samo.

Nie wiem co tu więcej napisać - wiadomo, że przy takich typach ciężko o głęboką analizę, liczę po prostu na to, że drużyny znów troszkę poczarują i skończy się tak jak w jednym z meczy, które przytoczyłem.

Sam gram troszkę grubiej over 2,5 + bts po kursie ok. 2 i za drobne powyższego łamańca, mam dobre przeczucie, że będą zwroty ???? .

Powodzenia!
⛔100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ????
Godzina: 17:45
Spotkanie: Janowicz Jerzy - Sousa Joao
Typ: 2:0 Janowicz
Kurs: 3,00
Bukmacher: william hill
Analiza:
Po takim kursie jestem w stanie zagrać tutaj na zwycięstwo Polaka 2:0, bo jego dzisiejszy rywal jest w słabiutkiej dyspozycji. Nie powinno go już tutaj być bo przegrał w kwalifikacjach, w drugim secie łamiąc się na 5-7 do zera, tak więc niezła odcinka poszła która trwała już do końca meczu, bo trzeci set przegrany gładko. Gra Sousy nigdy mi się nie podobała, typowy przebijak jakich pełno, zawodnik bezpłciowy niczym się nie wyróżnia. Przestrzegam przed stawianiem na niego w dzisiejszym spotkaniu, kierując się opinią jakoby Janowicz nie potrafił grać na mączce. Jest to dość mylne bo Jerzy wygrywał już Challengery i Futuresy na tej właśnie nawierzchni, oraz jest to przecież finalista juniorskiego Rolanda Garrosa, a na clayu pokonał już świetnych zawodników jak Tsonga czy Gasquet. Janowicz nie może odnaleźć swojej formy z 2013 roku, jest strasznie nierówny, ale zdarzają mu się w tym sezonie lepsze momenty gdzie potrafi wygrać kilka spotkań z rzędu prezentując całkiem dobrą grę. Wiadomo jak jest z psychiką u tego zawodnika, Janowicz jest na mojej czarnej liście gdy jest faworytem bo po prostu szkoda nerwów, ale po takim kursie i przy takiej dyspozycji rywala jestem w stanie zaryzykować. H2H 3:0 dla Polaka, tak więc może to już być jakaś przewaga psychologiczna. Liczę że Janowiczowi będzie siedział serwis, nie będzie żadnej zwiechy, będzie mało błędów i pokona on dzisiaj gładko Sousę, po cichu liczę na jakiś udany run Polaka w tym Mastersie, nawiązanie do najlepszych czasów, może jakiś półfinał ?
⛔100
 
W 52

willywow

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kanada - Czechy
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Witam! Dzisiaj chciałem zaproponować typ na mecz Kanada - Czechy. Kanadyjczycy są w tzw. &quot;gazie&quot; ostatni mecz w ich wykonaniu to był pogrom (10:0 z Niemcami). Rok temu Kanada wygrała z Czechami w Mistrzostwach Świata 4:3. W tym roku są faworytem do zwycięstwa w całych mistrzostwach, a Czesi niestety zawodzą. Kanada wygrała 2/2 mecze z bilansem 16:1, a Czechy jeden mecz przegrali (ze Szwecją) i jeden wygrali (z Łotwą 4:2, a Kanada wygrała z Łotwą 6:1). Uważam, że nawet &quot;własna&quot; publiczność nie pomoże Czechom w odniesieniu zwycięstwa i Kanada wygra.

⛔100/Nieregulaminowy bukmacher!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom