>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 4.05.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Elity - Czechy
Godzina:
20:15
Spotkanie:
Kanada - Czechy
Typ:
T.Hall zdobędzie bramkę
Kurs:
3.20
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Pierwszy sprawdzian Kanadyjczyków w tym turnieju z dobrym rywalem. Do tej pory wygrane z Łotwą 6:1 i Niemcami 10:0. Na pewno 16 strzelonych bramek w dwóch meczach robi wrażenie, ale co by nie powiedzieć to dwie ekipy co najmniej o dwie klasy gorsze od faworytów do złota. Dzisiaj gospodarze, więc rywal nieprzyjemny, ale rywal też z nie najlepszą formą na starcie mistrzostw. Cztery punkty za porażkę po karnych ze Szwecją i wygraną ze słabą Łotwą. Jednak gra Czechów nie powalała i widać spore problemy przede wszystkim w defensywie. A rywal dzisiaj niezwykle groźny, mogący uprzykrzyć dzień Ondrejowi Pavelcowi. Jego miejsce jest akurat pewne, bo Salak wszedł w turniej tragicznie i jeżeli goalie Winnipeg Jets nie złapie jakieś kontuzji, bądź nie pójdzie w ślady kolegi to raczej już będzie nr 1 do końca tego czempionatu. Dla mnie faworytem są Kanadyjczycy, grają z polotem, są szybcy, doskonale wyszkoleni technicznie. Stąd też propozycja na jednego z zawodników tej drużyny. Dzisiaj wybrałem Tylora Halla czyli najlepszego strzelca po pierwszych dwóch spotkaniach. W meczu z Łotwą napastnik Edmonton zaliczył tylko jedną asystę, ale wczoraj już dał popis umiejętności i ustrzelił hattricka. Tutaj należy pochwalić trenera McLellana, który ten atak dobrał doskonale. Hallowi pomaga kolega z drużyny Jordan Eberle oraz najlepszy pod względem ilości punków wśród Kanadyjczyków Matt Duchene. Wczoraj przeciwko Niemcom prawie każda zmiana na którą wyjeżdżała ta trójka mogła kończyć lub kończyła się golem. Zagrali doskonałe spotkanie, potwierdzając tak potrzebną w hokeju &quot;chemię&quot; między sobą. Dzisiaj na Tylora 3.20 w Unibecie i taki kurs biorę z przysłowiowym pocałowaniem ręki. Kanada ma wszelkie atuty, aby strzelić nieco zagubionym w obronie Czechom kilka bramek. Moim zdaniem jest sporo prawdopodobieństwo, że jedną z nich strzeli lewoskrzydłowy Edmonton Oilers.
✅
220

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 0

gretzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga rumuńska
Godzina: 20:00
Spotkanie: CSMS Iasi - Rapid Bukareszt
Typ: Dokładny wynik - 0:1 (dla Rapidu)
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie ekipy strzelają mało bramek, Rapid na 29 kolejek tylko 8 razy zagrał na over 2,5, niewiele lepsze w tym aspekcie jest CSMS Iasi. Biorąc to pod uwagę należy sądzić, że o wyniku meczu może przesądzić jedna bramka, ja zdecydowałem się iść w stronę Rapidu, wzmocnili się zimą i są zupełnie innym zespołem, punktują regularnie. CSMS wprawdzie wygrało ostatnie 5 domowych meczów, ale żadna seria nie trwa wiecznie i myślę, że zakończy się właśnie dzisiaj.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom