>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.01.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
johnydrabik1 57

johnydrabik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - anglia - FA CUP
Godzina: 18:30
Spotkanie:Arsenal - Hull
Typ: over 2,5 kartki
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:w dzisiajszym spotkaniu zmierza sie druzyny bardzo walecze ofensywne , graja puchar obie druzyny bede walczyc do ostatnich minut co napewno da nam troche kartek . Arsenal jest druzyna ktora lubie zbierac kartki , w lidze angielskiejw zoltych kartkach zajmuja drugie miejsce maja 44 kartki na 20 meczy to bardzo duzo ale tak gra arsenal i mysle ze w zisiajszym meczu tez zbiora kartki . Natomiast Hull to druzyna ktora naprawde walczy umie pokazac ze nie jest druzyna do kopania i moj sceniariusz tegomeczu jest taki ze Arsenal bedzie sie meczy z goscmi i przyjdzie nerwowa koncowka gdzie sie posypia kartki . A linia to tylko 2,5 kartki bardzo malo a kurs zadowalajacy .
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Tenis Puchar Hopmana kobiety
spotkanie C.Dellacqua - A.Radwańska
godzina 10.30
typ Radwańska 2 : 0 w setach
kurs 1.66
bet365
Jak napisał Shakal jest to dość dziwny turniej ale i bardzo prestiżowy w tenisowym świecie turniej (Artur Hopman wygrywał przed drugą wojną światową turnieje wielkiego szlema , między innymi w mikscie z Jadwigą Jendrzejowską w parze ) i myślę że wszyscy uczestnicy podejdą do tego turnieju bardzo poważnie , zwłaszcza że bardzo fajne czeki dla uczestników przygotowali organizatorzy.Przypominam że w zeszłym roku Panfil się spiął i doszedł do finału i zarobił więcej w tym turnieju niż wczesniej w całej karierze.Myślę że Agnieszka z Jerzym mają sznsę w tym roku powtórzyć ten wynik jesli nie poprawić , choć łatwo nie bedzie.Włosi , USA I Canada wystwiły mocne ekipy .Na pierwszy ogień idzie Agnieszka kontra Casey Dellacqua , ciekawy pojedynek , bo to podobne do siebie zawodniczki , obie nie mają zbyt wielu atutów , ani siły ani warunków fizycznych , za to znakomitą technikę i czytanie gry.Dotychczas grały raz ze sobą na ubiegłorocznym wimbledonie Agnieszka wygrała 2 do 0 ( 6:4 , 6:0 ) i myslę że dzisiaj może być podobnie , ale ostrożnie ze stawką bo Casey u siebie w dodatku na swojej ulubionej twardej nawierzchni , nie mnie jednak Aga jest po prostu lepsza.
✅66
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Valencia - Real Madryt
Typ: Valencia strzeli gola w obydwu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Seria Realu Madryt kiedyś musi się skończyć, bo przecież w tak mocnej, a może nawet najmocniejszej lidze jaką jest Primera Division wiecznie wygrywać nie można, nawet jeśli ma się taką drużynę jak Real. Real czeka najtrudniejszy mecz od czasu potyczki z FC Barceloną. Valencia to jedna z najlepszych drużyn w lidze, zajmują piąte miejsce. Doskonale radzi sobie Valencia na swoim stadionie, gdzie wygrała sześć spotkań, raz zremisowała i raz przegrała. Na stadionie Valencii poległ już w tym sezonie wielki zespół, a mianowicie Atletico Madryt, które to poległo 1:3. Real Madryt na wyjeździe traci ostatnio bramki i to z niezbyt mocnymi drużynami, bo z Almerią i Malagą. Valencia na pewno jest lepszą drużyną od Almerii, od Malagi zresztą też. Mobilizacja Valencii na to, żeby zakończyć zwycięską serię Realu Madryt jest z pewnością bardzo duża. Valencia w zeszłym sezonie pokazała, że potrafią grać z Realem, a w zeszłym sezonie byli trochę gorsi niż obecnie. Co ważne w obu meczach Valencia strzeliła Realowi bramkę w obydwu połowach remisując 2:2 na wyjeździe i przegrywając 2:3 u siebie. Skoro udało się dwukrotnie w zeszłym sezonie, to nie widzę przeszkód, by i tym razem się udało.
⛔100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Vitkovice - Olomouc
Typ: 2
Kurs: 3,6
Bukmacher: unibet
Analiza: spotkanie środka tabeli, goście obecnie wyżej, jednak wciąż obie drużyny są pomiędzy spadkiem a PO trochę niewygodna sytuacja. Wybrałem to ryzykowne spotkanie, ze względu na spore value po stronie gości. Dla mnie kurs nieadekwatny do formy i tego co pokazują gospodarze plus bezpośrednie pojedynki z tego sezonu tych drużyn.
W październiku i listopadzie spotkanie tych drużyn w Ołomuńcu zakończyło się solidnym laniem Vitkowic 9-1 i 4-1 ! Forma obecna gospodarze wygrali z Libercem i Zlinem - drużyny notowane niżej, ale już męczyli wyjazd z ostatnią obecnie Slavią i przegrali po karnych. Fakt były fajne spotkania z mocną Kometą czy liderem Trnincem , ale jakoś nie jest to stabilne granie tylko dobry mecz a potem słaby...
Fakt goście też ostatnio w 5 meczach 3 porażki i 2 wygrane, tylko że 2 wygrane z rzędu i wygląda jakby to był znowu rytm z przełomu listopad/grudzień gdzie udało się wygrać 3 mecze podrząd..
Do tego ostatnia wygrana ze Spartą na jej lodzie w ostatnich sekundach meczu ! , stać ich na dobry występ na obcym obiekcie z mocną drużyną i na taki występ liczę.Wykazali się większym spokojem i wygrali.
Nie rozumiem jak pisałem trochę kursów bo jak już grać gospodarzy to minimalnie po kursie 2-2,1 obecny jest mocno zaniżony, dlatego idąc &quot;pod prąd&quot; ryzykuję wygraną gości szacuje ich na 35-40% i przy takim kursiwie mogę lekko zaryzykować...
⛔100
 
stanley-63 815K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Szkocja Premiership /
Godz. 16:00
Spotkanie - St Johnstone : Hamilton
Typ - St Johnstone strzeli w obydwu połowach
Kurs - 4.50
Buk - Bet365
Dziś zaglądam do Szkocji i mecz drużyn które jak na razie są w tej lepszej grupie mistrzowskiej , gospodarze co prawda zamykają tą grupę bo zajmują miejsce 6 a na ich koncie 29 pkt natomiast Hamilton gra lepiej i są co prawda tylko o dwa miejsca wyżej jednak na ich koncie 36 pkt i do lidera Aberdeen tracą 4 pkt , dziś jednak liczę że mogą być problemy bo wybierają się na stadion St Johnstone gdzie gra im się nie najlepiej bo na 16 występów tutaj zaledwie w trzech meczach zgarnęli pełną pulę . Gospodarze ostatnio co prawda przegrali swój mecz jednak był to wyjazd do Aberdeen gdzie polegli 2:0 ale oprócz tej porażki grają bardzo dobrze i w 5 wcześniejszych wygrali wszystkie tak więc może być dziś ciekawe spotkanie ze sporą ilością goli tak jak to już wcześniej bywało tu w St Johnstone i wiele meczy kończyło się overem 3.5 ja jednak liczę że gospodarze podejmą już od pierwszych minut walkę i zobaczymy gole z ich strony zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie , co prawda goście na wyjazdach strzelają sporo ale i też sporo tracą a ich bilans to 14:13 no i dodając ten nie zbyt miły dla siebie teren liczę ze i dziś stracą jakieś gole tak jak to było np. w meczu wyjazdowym z Inverness gdzie polegli 4:2 a goście zdobyli gole w obu połowach !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - HISZPANIA, PRIMERA DIVISION
Spotkanie: Valencia – Real Madryt
Typ: over 3.5
Kurs: 2.30
Buk: Pinnacle
Godz. 17:00
Analiza:
Wydarzeniem pierwszej kolejki w nowym roku będzie pojedynek na Estadio Mestalla w którym miejscowa ekipa Valencii będzi podejmowała kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa zespół Realu Madryt.
Dla ekipy „Królewskich” miesiąc Styczeń będzie bardzo wymagającym miesiącem, czekają ich bardzo trudne mecze. Zespół Ancelottiego jest jeden mecz do tyłu a mimo to piastuje pierwsze miejsce ale po dzisiejszym spotkaniu może się to zmienić jeśli nie wygrają to przy zwycięstwie Barcelony stracą pozycję lider. Zobaczymy jak na zespół z Madrytu wpłynie przerwa świąteczna moim zdaniem to im jeszcze pomoże na pewno potrzebowali odpoczynku po tej intensywnej serii którą oczywiście mają zamiar kontynuować – 22 zwycięstwa z rzędu w oficjalnych spotkaniach to coś niesamowitego. Przegrali sparing świąteczny z Milanem 4:2 ale jak zapowiada Włoch to nie był mecz w którym wymagał od swoich graczy intensywności ta ma być dzisiaj przez 90 minut. Brak Modrica skutkuje na pewno nieco słabszą kontrolą szczególnie przy bronieniu ale granie Isco który pracuje na całym boisku też jest ogromny plusem bo jakość w ofensywie jeszcze się zwiększa a swoją techniką nawet jak nie idzie w każdej chwili może posłać fantastyczną piłkę czy minąć rywala.
Valencia miała włączyć się do walki o najwyższe cele a już na pewno wywalczyć powrót do Ligi Mistrzów i trzeba przyznać te prognozy się sprawdzają. Gdyby nie kilka głupich wpadek naprawdę tracili punkty w spotkaniach w których grali świetnie to ich pozycja byłaby znacznie mocniejsza w lidze. Trafili ze wszystkimi transferami, u siebie do tej pory świetnie sobie radzą czego dowodem jest 18 bramek zdobytych w 8 kolejkach i wygrane naprawdę wysoko z mocnymi rywalami takimi jak Atletico Madryt 3:1 czy Malaga 3:0.
Obie ekipy widziałem nie raz w akcji w tym sezonie, co prawda Valencia przegrała tutaj z Barceloną tylko 0:1 nie słusznie bo marnowali sporo okazji a bramkę stracili w ostatniej minucie. To jest dobra informacja bo była to nauczka dla gospodarzy mając zespół z dużym potencjałem nie wolno się tylko bronić w końcówce bo kończy się to tak jak wspomniałem. U siebie na pewno zagrają podobnie jak z Barceloną przez 70 minut kiedy to grali ofensywnie i stwarzali sobie od groma sytuacji bramkowych. Dla Realu taki rywal to również dobra informacja bo na pewno nie będą musieli cały czas grać atakiem pozycyjnym który również mają świetne ale kontry to jest jednak to czym zespół Realu niszczy swoich rywali. Mecze na tym stadionie pomiędzy tymi ekipami to ostatnio fantastyczne widowiska, pięć ostatnich spotkań ligowych wygrał Real ale bardziej tutaj chodzi o wyniki 2:3, 0:5, 2:3, 3:6 oraz 2:3 a dla mnie na ten moment obie ekipy są jeszcze lepsze w ofensywie niż w tych starciach. Warto na koniec jeszcze nadmienić że są to intensywne mecze w przewinienia a nie ma co ukrywać specjalistów od stałych fragmentów gry w obu zespołach rzecz jasna nie brakuje.
⛔100
 
S 57

statystyk66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - HISZPANIA, PRIMERA DIVISION
Spotkanie: Getafe - Rayo
Typ: 2
Kurs: 3.20
Buk: bet365
Godz. 12:00
Analiza:
W ostatnich kolejkach piłkarze Getafe i Rayo Vallecano zawodzili swoich kibiców. W pierwszym meczu ligowym w nowym roku staną do bezpośredniego pojedynku z nadzieją na przerwanie fatalnej passy.
Getafe na zwycięstwo w Primera Division czeka od początku listopada. W tym czasie Azulones rozegrali sześć spotkań, przegrywając dwa razy i remisując czterokrotnie. Bolączką drużyny wciąż jest skuteczność. Zdobyła ona bowiem zaledwie dwanaście goli! Równie słabym dorobkiem bramkowym legitymuje się tylko Levante, a słabszym Granada i Cordoba plasujące się w strefie spadkowej!
Nieco lepszy bilans w poprzednich spotkaniach zanotowało Rayo Vallecano. Co prawda, Los Franjirrojos przegrali trzy ostatnie potyczki, ale mierzyli się w nich z czołowymi zespołami tabeli. Najpierw musieli uznać bowiem wyższość Sevilli, a następnie Valencii. Ubiegły rok zakończyli kapitulacją z Espanyolem 1:3.
Podczas gdy Getafe boryka się z indolencją strzelecką, defensywa Rayo Vallecano przypomina w tym sezonie sito. Bramkarz musiał wyciągać piłkę z własnej siatki aż 31 razy. Częściej musiał czynić to tylko golkiper ostatniego w tabeli Elche.
Obie ekipy nie będą mogły przystąpić do rywalizacji w najsilniejszych składach. Wśród gospodarzy zabraknie Angela Lafity, który zerwał więzadła krzyżowe i nie zagra do końca sezonu. Na uraz pachwiny narzeka Boubacar Baba. Goście będą musieli radzić sobie bez piłkarzy przechodzących rekonwalescencję. Dopiero pod koniec stycznia Mohammed Fatau, David Cobeno i Ze Castro wrócą do treningów.
Rayo Vallecano to dla Getafe wyjątkowo niewygodny rywal. W ostatnich dwunastu pojedynkach na swoim terenie Azulones przegrali z ekipą z Estadio de Vallecas aż dziesięć razy! Faworyt pojedynku wydaje się być zatem oczywisty.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - FC Barcelona
Typ: Barcelona -1.5 (AH)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś zarówno Real Madryt jak i FC Barcelonę czekają ciężkie przeprawy w rozgrywkach La Liga. Królewscy zmierzą się na wyjeździe z Valencią, natomiast Barceloną zmierzy się na Anoeta z Realem Sociedad. Ja w swojej analizie skupię się na tym drugim spotkaniu.
W ostatnich latach spotkania na Anoeta z Realem Sociedad były prawdziwą zmorą dla Barcelony, dość powiedzieć, że Barcelona wygrała tutaj po raz ostatni w maju 2007 r. (2-0). Od tamtej pory Barcelona gościła na tym obiekcie 5 razy z czego 3 razy przegrali i 2 razy remisowali.
Osobiście wydaje mi się, że dziś podopieczni Luisa Enrique mają okazję przerwać tą złą passę. Przede wszystkim pamiętajmy, że Sociedad radzi sobie naprawdę słabo i niewiele pomogła nawet zmiana trenera na Davida Moyesa. Baskowie aktualnie zajmują odległą 16 lokatę i ma tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową.
Barcelona natomiast jest w tej chwili pod ścianą, muszą gonić Real Madryt w tabeli i nie mogą sobie pozwolić na straty punktów, bowiem strata do &quot;Królewskich&quot; może być już naprawdę duża. Ponadto warto zauważyć, że sytuacja kadrowa Barcelony przed tym meczem jest naprawdę dobra, jedynie Thomas Vermaelen jest kontuzjowany.
Moyes ma nieco trudniejszą sytuację. Kontuzjowani są wciąż David Zurutuza i Joseba Zaldua. W kadrze na mecz są co prawda Carlos Vela i Mikel Gonzalez ale zarówno jeden jak i drugi w tym meczu od pierwszej minuty nie wystąpią.
Dlaczego postanowiłem zagrać zwycięstwo Barcelony z handicapem bramkowym? Otóż jeżeli prześledzimy najnowszą historię spotkań na Anoeta to jeżeli Barcelona jeżeli wygrywała to wygrywała różnicą dwóch bramek lub więcej. W sezonach 2005/06 i 2006/07 Barcelona wygrywała na tym obiekcie 2-0, podobnie było w sezonie 2001/02 i 1998/99, a w sezonie 2000/01 Barcelona wygrała tutaj nawet 6-0.
Pamiętajmy również, że Barcelona w tym sezonie dysponuje naprawdę wybitnym trio w ataku Messi-Neymar-Suarez i w niektórych meczach to trio naprawdę robi różnicę na boisku. Myślę, że dziś wiedzą jak ważne jest to spotkanie, Barcelona zagra na swoim najwyższym poziomie i nie da większych szans gospodarzom.Jest również druga strona medalu, otóż Real Madryt na Anoeta przegrała 4-2, gdyby Barcelonie udało się tu wygrać byłby to mały pstryczek w stronę &quot;Królewskich&quot;. Moja propozycja na to spotkanie to zwycięstwo Barcelony z handicapem bramkowym.
⛔100
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Hokej Słowacja
Zilina-Skalica
typ: under 5.5
kurs: 1.88 pinnacle
analiza
Tym razem mecz Hokeja na lodzie z ligi Słowackiej , dawno nie typowałem tej ligi ale wpadł mi w oko jeden typ a bardziej kursy wystawione przez bukmacherów . 10 w tabeli Zlina podejmuję 9 w tabeli Skalice. Stawiam dziś tutaj na poniżej 5.5 bramek gdyż buki wystawiły dość niski kurs na ten under mimo iż Skalica ostatnio grała mocno overowo 6 overów 5.5 z rzędu w tym 5 over 6.5 :O ale analizując z kim grali to sama czołówka Skalica pokrywa overy tracąc bramki bo ma aż 150 straconych lecz Zlina ma najsłabszą ofensywę bo strzeliła ich zaledwie 80 także myślę że szykuję nam się underowy mecz i buki wiedzą co robią.
⛔100
 
T 7

tiic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar FA
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stoke - Wrexham
Typ: Stoke (-2)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś obstawiam znowu w Anglii, znów Puchar. Pojedynek tych dwóch drużyn to starcie Dawida z Goliatem, zwłaszcza że grają na stadionie Stokes.The Potters na swoim stadionie grają przyzwoicie (ostatnio 1:1 z Manchesterem United. 2:0 z West Brom. Myślę że zapewnią oni swoim kibicom ładną atrakcyjną grę. Wrexham to zespół z niższej klasy rozgrywkowej w Anglii, dokładnie z Vanarama Conference czyli dopiero z 5 klasy, zajmuje tam 14 miejsce czyli przeciętnie. Te zespoły dzieli przepaść, tak sądzę że Stoke dziś &quot;rozstrzela&quot; swoich przeciwników. Patrząc na kurs 2.2 za handicap (-2) uważam że jest to bardzo realna szansa na zwycięstwo.
ZWROT
 
kozik6666 0

kozik6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - HISZPANIA, PRIMERA DIVISION
Spotkanie: Valencia – Real Madryt
Typ: under 2,5
Kurs: 2.6
Buk: Bet365
Godz. 17:00
Analiza:
Witam,
w dzisiejszym spotkaniu zmierzy się najlepiej grająca na wyjazdach w tym sezonie drużyna czyli Real z Valencia która przegrała u siebie tylko 1 mecz. Dodatkowo obie drużyny straciły jak do tej pory po 13 bramek co stawia je na drugiej pozycji w tej klasyfikacji za Barceloną. W Walencji pełna mobilizacja na ten mecz zarówno kibiców (wszystkie wejściówki wyprzedane) jak i drużyny gdzie będą na pewno chcieli wygrać aby liczyć się w walce o grę w lidze mistrzów w przyszłym sezonie. W realu dodatkowo może zabraknąć Marcelo oraz Ramosa co według mnie paradoksalnie może wpłynąć na ofensywną grę Realu gdyż jak wiadomo są to dużo groźniejsi zawodnicy niż Coentrao/Varane i bardzo często w trudnych meczach potrafili wesprzeć kolegów z ataku. Dziś stawiam na mecz pełen walki i małej ilości bramek.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania Primera Division
Godzina: 12:00
Spotkanie: Getafe – Rayo Vallecano
Typ: over 1,5
Kurs: 1.42
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Dzisiaj w samo południe rozpocznie się dalsza część 17 kolejki Hiszpańskiej Primery Division a dokładnie pojedynkiem po między 12 aktualnie w tabeli Getafe z 13 Rayo Vallecano. Obydwa zespoły znajdują się niebezpiecznie blisko dolnej części tabeli przez co ligowe punkty są tutaj potrzebna dla każdej ze strony aby na jakiś czas umocnić swoją pozycję nad strefą spadkową. W ostatnim czasie jednak gospodarze wydają się być w nieco lepszej dyspozycji potrafiąc np. wywalczyć u siebie bezbramkowy remis z FC Barceloną czy chociażby wyjazdowy remis 1:1 z Levante. Nie są to oszołamiające wyniki lecz w kontekście 3 ostatnich spotkań ligowych ekipa Rayo Vallecano która 3x przegrała zdobywając przy tym tylko 1 bramkę a stracili aż 7. Co ciekawe 5 ostatnich spotkań ekip Rayo na wyjeździe biorąc pod uwagę ligowe jak i pucharowe zawsze padało sporo bramek 4:0 przegrana z Malgą, 5:1 przegrana z Realem 0:1 wygrana z Almerią, 3:0 przegrana z Walencją, 4:4 remis z Walencją. Wszystko sprawia, że zaryzykuje tutaj i pobiorę typ na 2 bądź więcej bramek w tym pojedynku gdyż według mnie trudno tutaj wskazać faworyta i chodź jak na wstępie wspomniałem na pewno w nieco lepszej dyspozycji wydają się być gospodarze to jednak nie będzie to dzisiaj dla nich łatwa przeprawa.
✅42
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Puchar
Godzina: 13:45
Spotkanie: Epinal - Metz
Typ: 2 HA -2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie.
Owszem, to puchar i czasami dzieją się różne rzeczy. Owszem, Metz w lidze nie błyszczy ale co oni mają dzisiaj za rywala?
Epinal - ostatnia drużyna ligi National (dwie klasy niżej), która w 16 meczach zgromadziła zaledwie 8 oczek i straciła 33 bramki, u siebie w 9 meczach straciła 20.
Metz jest wypoczęte, kolejny mecz grają dopiero za tydzień więc nie ma co zawodników oszczędzać.
Kadra Metz na ten mecz:
Bramkarze: Carrasso, Oberhauser.
Obrońcy: Bussmann, Metaneira, Mediolan, Palomino, Rivierez, Udol.
Pomocnicy: Kashi, Krivets, Lejeune, N&#39;Daw, Ngbakoto, Sarr, Sido.
Napastnicy: Andrada NSor, Vion
Jak widać bez eksperymentów. Brakuje kontuzjowanego Falcona, ale bez jaj... z takim przeciwnikiem powinni sobie gładko poradzić.
Chyba, że zagrają u buków...
⛔100
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpańska Liga BBVA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Valencia - Real Madrid
Typ;Drużyna gości wygrywa i utrzymuje czyste konto :Tak
Kurs: 2,80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam dziś wybrałem bardzo ciekawe spotkanie Hiszpańskiej ligi BBVA .
1 w tabeli Real Madryt będzie podejmował 5 w tabeli Valencie statystycznie lepszy bilans spotkan ma real na 5 meczow 3 wygrał a 2 zremisował
Valencia Ostatni mecz: Pomimo tego, że Eibar spisuje się przeciętnie na swoim stadionie Valencia mogła się obawiać starcia z beniaminkiem tym bardziej, że w drużynie Nuno z powodu pauzy za czerwoną kartkę nie mógł zagrać Gomes. Być może przez jego nieobecność zespół gości nie mógł złapać właściwego rytmu gry i miał mniejsze posiadanie piłki, ale co z tego skoro strzelił jedyną bramkę. Grające momentami ostro Eibar próbowało odpowiedzieć na bramkę Paco Alcacera, ale nie potrafiło wykorzystać żadnej z okazji.
Real Madryt Ostatnie mecze: Z uwagi na rozgrywane w Maroko Klubowe Mistrzostwa Świata Real nie grał ostatnio w lidze pozostawiając starcie z Sevillą na później. Na początku po wielkim tryumfie dostaje bardzo wymagającego rywala choć należy wspomnieć przede wszystkim o dobrej grze podopiecznych Carlo Ancelottiego w międzynarodowych rozgrywkach. W obu meczach: półfinałowym i finałowym drużyna Królewskich strzeliła sześć bramek i nie straciła żadnej i choć rywale nie byli mocni to wynik ten należy uszanować.
Ostatnie mecze Realu w klubowych mistrzostwach swiata bez straconej nawet bramki (pomijam mecz z milanem w rezerwowym składzie) dają bardzo dużą nadzieje ze z Valencią też niestraca gola i pewnie wygrają
stąd taki a nie inny typ na ten mecz z mojej strony.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Olympiakos Pireus vs Platanias
Typ: Olympiakos over 2.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Po raz kolejny gram na Olympiakos,dzis jednak nie bawie sie w zgadywanie,czy zachowaja czyste konto czy nie..
W lidze dosc niespodziewanie prowadzi PAOK,ktory ma 4 punkty przewagi nad Olympiakosem,ktory ma jednak mecz rozegrany mniej,czyli jest szansa na zblizenie sie na jeden punkt.
Druzyna z Pireusu w tym sezonie miala wiele wzlotow i upadkow,glownie w lidze,gdzie ze slabszymi druzynami przyszlo im tracic punkty.
Rownie bolesna byla porazka przed wlasna publicznoscia z liderem PAOK,ktory wygral na stadionie Georgiosa Karaiskaki&#39;ego 2:1.

Olympiakos jest tutaj zdecydowanym faworytem,w meczach u siebie maja bilans 6-1-1,w bramkach 20:6.
Ostatnie mecze to 4 zwyciestwa z rzedu - 4:2 z Malmo,2:1 z Levadiakosem,2:0 z Panioniosem i ostatnio 5:0 na wyjezdzie z Kalloni.

Platanias bedzie walczyl w tym sezonie o utrzymanie,na chwile obecna maja 18 punktow i 12 miejsce,nad strefa spadkowa maja 4 punkty przewagi.
Na wyjazdach maja nastepujacy bilans - 2-2-4,w bramkach 5:6 a wiec bardzo mizernie pod wzgledem strzelonych bramek ale dosc solidnie w defensywie.
Platanias jednak nie gral z nikim z czolowki,tak wiec dzisiaj ich bilans straconych bramek powinien sie pogorszyc o jakies 2-4 gole.

W bezposrednich meczach 4 razy wygral Olympiakos strzelajac 14 bramek tracac przy tym 4.

Ostatni ich pojedynek w Pireusie mial miejsce w lutym 2014 roku,wowczas Olympiakos wygral 4:2 a mecz byl bardzo emocjonujacy,Platanias zagral bardzo odwaznie i do konca staral sie o jakis punkt ale sila razenia gospodarzy byla zdecydowanie za silna aby sie przeciwstawic,podobnie powinno byc dzisiaj.
⛔100
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 12:45
Spotkanie: TCS Innsbruck
Typ: Schlirenzauer będzie na podium
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj trzeci konkurs tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni. W tym roku walka jest niezwykle wyrównana. W dalszym ciągu nie ma pewnego faworyta zarówno do wygranej w całym turnieju, jak i w pojedyńczym konkursie w Insbrucku, dlatego kursy całkiem zachęcające.
Ja postanowiłem zagrać na Gregora Schlirenzauera, że stanie dzisiaj na podium. Austriak jest już niezwykle utytułowanym i doświadczonym zawodnikiem. Ponadto podkreślał, że skocznie w Insbrucku zna jak własną kieszeń i bardzo chciałby tutaj wygrać, bądź zająć dobre miejsce. Zauważalna jest również poprawa jego dyspozycji. Był tuż za podium 3 dni temu w Ga-Pa, tutaj w treningach zajmował 6 i 4 miejsce. Myślę, że dzisiaj ma przewagę nad resztą stawki z powodów, które wymieniłem. Do tego faworyci to młodzi zawodnicy (Hayboeck, Kraft, Prevc), którzy mogą nie wytrzymać psychicznie. Pod szczególną presją publiczności znajdą się Hayboeck (0 zwycięstw w PŚ) oraz Kraft (1 zwycięstwo w PŚ). Całkiem możliwe, że tej presji nie wytrzymają. Schliri w swojej karierze taką presję odczuwał już kilkadziesiąt razy, wielokrotnie sobie z nią radząc. Tym razem nie ma nic do stracenia i myślę, że dzisiaj jest w stanie stanąć na podium.
Kurs 3,50 na takie wydarzenie traktuje jako spory bonus.
⛔100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: ATP-Hopman
Godzina: 12:15
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Matthew Ebden
Typ: Matthew Ebden
Kurs: 4.28
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Przede wszystkim chce się tutaj skupić na warunkach pogodowych. W Perth jest piekielnie gorąco około 35 stopni. JJ przyjechał tutaj z Europy gdzie jest o wiele chłodniej, treningi tutaj miał wyczerpujące o czym wspomina na wpisie z fb. W połączeniu z jego gorącą głową będzie popełniał ogrom błędów własnych a jeśli 1st serwis nie będzie siedział czeka go ciężko przeprawa. Na Australijskich kortach nigdy nie radził sobie najlepiej, gra z gospodarzem, trybuny za Ebdenem, pierwszy mecz sezonu, Ebden przyzwyczajony to tych temp. Value! ;)
e/pomyłka, typ oczywiście na Ebdena, dzięki suvi
⛔100
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi Narciarskie
Godzina: 12:15
Spotkanie: kto wygra?
Typ: Dario Cologna
Kurs: 2,3
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam. Po nie udanym typie na początek roku dziś zmiana dyscypliny na Biegi narciarskie mężczyzn w TDS. Proponuję zagrać na zwycięstwo Dario Cologny, który to po niezbyt udanym początku sezonu doszedł do formy na miarę kolejnego zwycięstwa w całym TDS. Potwierdził już to podczas wczorajszego prologu na 5km stylem dowolnym, który wygrał z przewagą 5 sekund.Dzisiaj na trasę biegu na 15 km na dochodzenie stylem klasycznym wyruszy z przewagą 10 sekund nad drugim zawodnikiem i 15 sekund nad najgroźniejszym rywalem wg mojej oceny na dzień dzisiejszy Peterem Northugiem. Zakładam iż Dario nie będzie forsował tempa i da się dogonić grupie pościgowej, będzie się wiózł na trasie i zaatakuje na jakimś podbiegu chcąc uniknąć finiszu grupowego, w którym jest kilku zawodników lepszych od niego. Taktyka dość prosta i oby się okazała skuteczna. Inny scenariusz na ten bieg w wykonaniu Cologny to od samego początku ostre tempo w celu powiększenia sobie przewagi przed kolejnymi etapami, jego obecna forma na pewno mu na to pozwoli. Którą taktykę przyjmie okaże się już niebawem. polecam
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Portugalia 1 liga
Godzina:20:15
Spotkanie:panafiel-Benfica
Typ:Benfica handicap -1,5
Kurs:1,9
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Portugalskiej Primeira Liga w którym Panafiel będzie podejmować lidera z Lizbony czyli Benfice. Panafiel zajmuje 16 miejsce z dorobkiem 11pkt. i bramki 11:27 ostatnie 5 meczy Panafielu to ZPPPZ.
Benfica zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 37pkt. i bramki 31:7 ostatnie 5 meczy Benfici to ZZZZZ.
Moim typem na to spotkanie jest pewna wygrana drużyny z Lizbony przynajmniej dwoma bramkami jeżeli Benfica jest w stanie wygrać na wyjeździe z Porto 2:0 to nie wygra z bardzo przeciętnym zespołem Panafiel.
Mam nadzieje że typ wejdzie bez problemu.
✅90
 
sadida 0

sadida

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Puchar Anglii FA Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester City - Sheffield Wed
Typ: over +3.5
Kurs:1,9
Bukmacher:STS​

Dzisiejsze spotkanie w Anglii na szczeblu pucharowym FA Cup o godzinie 16:00 ekipa The Citizens podejmę na swoim stadionie Sheffield Wed. Drużyna Manuela Pellegriniego jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu ja jednak myślę , że w tym meczu Manchester będzie nastawiony ofensywnie i spokojnie w meczu padnie więcej bramek niż 3.5. Pellegrini zapewnia , że w tym sezonie w FA Cup drużyna chce zajść jak najdalej więc jestem pewny iż tego meczu na pewno nie odpuszczą . Warto wspomnieć , że ostatnia potyczka pomiędzy tymi zespołami skończyły się wynikiem 7-0 dla drużyny z Etihad Stadium. Zachęcam do zagrania tego typu i życzę powodzenia.
//POZWOLIŁEM SOBIE PONIEWAŻ WCZEŚNIEJSZY TEN SAM MECZ MA KIEPSKĄ ANALIZĘ .
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom