>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 31.03.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzesio 69,2K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 31 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia J2-League
Spotkanie - Consadole Sapporo : Gamba Osaka
Typ - Gamba Osaka powyżej 3.5 gola
Kurs - 7.00
Buk - Bet365
Analiza :
Na dziś coś z Japońskiej J2-League , liczę na sporo goli w spotkaniu pomiędzy Consadole Sapporo a Gamba Osaka a szczególnie goli ze strony gości . Gamba Osaka wiadomo spadkowicz z J-League z ubiegłego sezonu w tym sezonie trochę zawodzi i po 5 kolejkach zajmują 8 miejsce z zaledwie 7 punktami i do lidera tracą 5 oczek ich bilans do tej pory to zaledwie 1 zwycięstwo i 4 remisy a bramki 9:7 , piłkarze Gamby w poprzednim sezonie gdy spadali z J-League to mieli najwięcej bramek zdobytych ze wszystkich zespołów 67 .
Gospodarze piłkarze Consadole Sapporo zajmują 13 miejsce z 6 pkt a bramki 3:4 sami widzimy że jak dotąd to u gospodarzy mały problem ze zdobywaniem goli a na swoim terenie 2 mecze 2 porażki i bramki 1:3 , a popatrzmy na ich H2H skromne bo skromne tylko 9 meczy bilans 2-2-5 bramki 10:21 na korzyść Gamby ( a zapomniałem napisać że gospodarze to także spadkowicz tak jak Gamba ) w poprzednim sezonie jeszcze w J-League w dwóch spotkaniach 2 razy lepsza Gamba a wyniki to 4:0 na wyjezdzie i 7:2 u siebie , dlatego liczę że Gamba po tym spotkaniu wskoczy na wyższe miejsce w tabeli i znacząco poprawi bilans bramkowy . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina, Premier League
Spotkanie:Wołyń L.-Dniepropietrowsk
Typ: Połowa / Cały mecz - Dnipro / Dnipro
Kurs:2,35
Bukmacher:Betclic
Analiza
Mecz rozpocznie się o godzinie 16:30. Gospodarze zajmujący aktualnie 4 pozycję podejmują 13 drużynę. W ostatnim meczu Dnipro zaliczyło wpadkę przegrywając u siebie 1:2 z Kryvbas ( wpierwszej połowie Dnipro prowadziło 1:0, po przerwie przy stanie 1:1 czerwoną kartkę otrzymał Zozulja i mecz zakończył się porażką gospodarzy). Sytuacja w tabeli wygląda tak, że jeszcze trzy drużyny mają szansę na zajęcie drugiego miejsca premiowane do kwalifikacji ligi mistrzów. Szanse te jeszcze ma Dynamo Kijów i Metalist Ch. Dnipro w ostatnich meczach oprócz wspomnianej wpadki prezentowało się nieźle - wygrana na wyjeździe 0:1 z Hoverla Uzhhorod oraz u siebie z Arsenalem Kijów 3:0. Wołyń ostatnio zanotował trzy przegrane - z Zorya 3:1, Dynamem Kijów 0:2 i liderem Shakhtar 4:1. Wydaje mi się,że Dnipro również okaże się za mocne i spokojnie wygra. Typ ten uzasadnia fakt, że Dnipro walczy o wicemistrzostwo natomiast goście mają jak narazie bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. W tej lidze za Shakhtar równymi sobie sdrużynami są Dynamo Kijów,Metalist i właśnie Dnipro, pozostałe drużyny którym udaje wygrać się z wymienionymi drużynami odnoszą naprawdę duży sukces.
Pozdrawiam

⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - Premier League
Spotkanie - Aston Villa - Liverpool
Typ - 2
Kurs - 1.7
Bukmacher- bet-at-home
Analiza:
Na dziś spotkanie w którym zespół Aston Vvilli zmierzy się u siebie z Liverpoolem.Faworytem są goście , którzy znajdują się jak na razie na siódmym miejscu z dorobkiem 45 punktów i ze stratą ośmiu pkt do piątego Arsenalu.The Reds na wyjazdach grają w kratkę jednak myślę , że zdołają wygrać w niedziele , przede wszystkim dlatego , że mierzą się z osiemnastym zespołem ligi , który zacięcie walczy o utrzymanie.Aston Villa ma nawet niezłą formę , w ostatnich pięciu spotkaniach wygrsli trzy razy i dwa razy przegrali , niezły bilans.U siebie nie grają szału , mają 4W 4R 7P i tylko czternaście goli strzelonych w tych meczach co nawet nie daje średnio gola na mecz.Według mnie drużyna gości powina spokojnie to spotkanie wygrać bo jest drużyną lepszą , z lepszymi piłkarzami jak np Suarez , Gerrard.Stawiam na 0:2 dla Liverpoolu.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki :)

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami - Finał
???? Ferrer D. - Murray A.
Powyżej 20,5 ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 5/10

H2H 5:6, ale 4 spotkania na kortach typu &quot;hard&quot; wygrał Andy i w większości meczy dość gładko. To jednak tutaj w finale spodziewam się dużej walki zarówno z jednej strony jak i drugiej. Hiszpan i Szkot w swoich meczach często mają przestoje w grze, potrafią tracić sety, by później wyjść na prowadzenie, tak było w pierwszym jak i drugim półfinale.
David Ferrer nie często stoi przed okazją do zdobycia Mastersa to jednak liczę tutaj na niego i jego motywację. Ambicji mu na pewno nie brak, walczy o każdą piłkę, przebija do upadłego, a w finale zapewne da z siebie 200%. Już Gasquet pokazał Murrayowi, że przy regularności w przebijaniu Andy zaczyna mieć kłopoty i na to też liczę w meczu z Hiszpanem. Wątpię by ten finał skończył się dość szybko jakimś niskim wynikiem.

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Flandria 2013
Spotkanie: Tom Boonen - Sylvain Chavanel
Typ: Sylvain Chavanel
Kurs: 2,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Zobaczymy komu Wielkanocny zajączek przyniesie zwycięstwo w najważniejszym monumencie w 2013 roku. Faworytów jest dużo, ale tak na poważnie to jest dwóch. Fabian &quot;Sartakus&quot; Cancellara i Peter Sagan. Z całego serca życzę sobie zwycięstwa Fabiana. Zespół ma niezwykle mocny i jeśli Spartakus pociśnie tak samo jak na E3 to wygra Flandrię tak jak w 2010 roku. Flandria nie da się zdobyć byle komu, nie wybacza błędów więc doświadczenie Fabiana weźmie górę nad Saganem. Szkoda że Paterberg jest taki krótki bo gdyby dodać tak 200 m do tych 360m które mamy to nie było by zmiłuj na tym podjeździe. Ale przed finałowym podjazdem mamy Kwaremont i praktycznie tam będzie 1 finałowa selekcja. Bo selekcja ogólna będzie już przy pierwszym podjeździe na Kwaremont czyli na 182 km. A może i wcześniej bo brukowy podjazd Taaienberg też jest trudny. Drużyny wystawiły solidnych brukowców praktycznie wszystkie zespoły mają zawodnika na wysokie miejsce oprócz Garminu i Euskaltelu. Od strony bukmacherskiej:
Odwrócone kursy w tym pojedynku, w innych bukach @1,55 na Chavanela co uważam za słuszne. Francuz jest w doskonałej formie. Jeśli tylko charakter Bonnena pozwoli by Omega pojechała na Sylviana to mają szanse na podium w innym wypadku nie. Bonnen jest po kontuzji łokcia, musiał przejść operację i było wszystko fajnie wracał do formy chociaż i tak jeszcze nie miał formy na wygranie Flandrii to na 3 Panne się przewrócił i poobijany wycofał z wyścigu. Dla mnie Tomek nie ma formy by powalczyć o wygraną, Chavanel ma. Rok temu gdy Bonnen miał dobrą formę brakowało 100 m by na Paterbergu stracił koło od najlepszych teraz gdy formy nie ma to straci.

Więcej typów w dziale Kolarstwo

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nuru89 7

nuru89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Spotkanie: Brest v Lille
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie na Stade Francis-Le Ble jest istotne zarówno dla gości, jak i gospodarzy. Drużyna Brestu znajduje się tuż nad strefą spadkową, natomiast Lille liczy się nadal w walce o miejsca premiowane grą w europejskich pucharach.
O tym, że Les Dogues powrócili do wysokiej formy świadczy chociażby fakt, że poprzednich sześciu meczach odnieśli aż pięć zwycięstw. Udaną passę zakończyło niespodziewanie Evian, wygrywając przed dwoma tygodniami w Lille 2:1. - Wierzymy, że był to jedynie wypadek przy pracy - powiedział Rudi Garcia, który liczy na to, że jego zespół sięgnie po wygraną nad Brestem.
Gospodarze niedzielnego meczu mają coraz więcej powodów do niepokoju. Z powodu ostatnich słabych wyników przewaga nad strefą spadkową stopniała do zaledwie jednego punktu. Piłkarze Landry&#39;ego Chauvina odebrali co prawda na początku marca punkty samemu Lyonowi (1:1), ale następnie przegrali zarówno z Tuluzą (0:1), jak i Lorient (0:4).
Graczom Brestu nie będzie w niedzielę łatwo także ze względu na plagę kontuzji. Na liście nieobecnych znajdują się Ahmed Kantari, Paul Baysee, Geoffrey Dernis oraz Alexandre Alhonse. Jedynymi nieobecnymi po stronie Lille będą natomiast Ryan Mendes i Rio Mavuba.

✅ 80
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej.austria
Spotkanie: Klagenfurt-Vienna(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Unibet
31.03.2013 17:45
Analiza:
Drugie spotkanie na szczycie w hokejowym finale w Austrii.Pierwsze spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem KAC 0 do 1.Było to bardzo ciężki mecz ale pomyślny dla przyjezdnych.Dziś juz jednak to Vienna przyjedzie na taflę przeciwnika i będzie chiała za wszelką cenę zmazac tą haniebną porażkę na ich tafli.Myślę że są w stanie wygrać te spotkanie minimum dwiema bramkami.Pokazali we wczesniejszych spotkaniach z KAC że potrafią.Gospodarze jednak bardzo dobrze sobie radza na własnej tafli ja jednak wierzę że w dzisiejszym spotkaniu wileka motywacja ze strony Vienny okaże się zbyt silna i nawet gospodarze ulegną naporowi hokeistów przyjezdnych.ladnie sobie radzili w sezonie więc w ostatnich spotkaniach raczej też latwo skóry nie sprzedadzą i za ostatnią przegraną z pewnością wyciągneli wnioski i dziś pewnie wygraja na obcej tafli.

⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Milwaukee Bucks- Oklahoma City Thunder
Typ:
Thunder -5.5
Kurs: 1,92
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Thunder są na B-2-B po niespodziewanej porażce w Minnesocie z Timberwolves. Nie dość, że ograła ich przeciętna drużyna z Zachodu i to w dodatku zdecydowanie ośmioma punktami to jeszcze gospodarze zdobyli więcej punktów po rzutach osobistych co nie zdarza się często jako że Thunder są jedna z najlepiej punktujących drużyn właśnie z osobistych, a w dodatku gra liderów OKC opiera się w dużej mierze na wejściach podkoszowych gdzie mogą liczyć na &quot;gwiazdorskie&quot; sędziowanie co czasami ma miejsce w NBA. Trudno jakoś racjonalnie wytłumaczyć tę porażkę, bo Durant rzucił 36 punktów, Westbrook 18 na kiepskiej, ale nie tragicznej skuteczności. Zawiedli inni, o ławce już nie wspominając. Thunder nie zwykli przegrywać dwóch meczów z rzędu, ostatnio zdarzało się to w spotkaniach z dobrymi drużynami wiec myślę, że dziś powinni być zmotywowani. Na B-2-B grają nieźle, potrafią na nich wygrywać z dobrymi drużynami jak np. Clippers, mają młodą drużynę więc pod tym względem powinno być w porządku.
Bucks obecnie okupują ósme miejsce w Konferencji Wschodniej, którego nie powinni już poprawić. U siebie grają w kratkę: niedawno pokonali Lakers, ale wcześniej przegrywali z Hawks czy Mavericks. Swą grę opierają na tym co wymyśli najbardziej absurdalny duet na pozycjach 1-2 czyli Jennings z Ellisem. Jim Boylan ma wielki problem z wprowadzaniem do gry JJ Reddicka, bo obecność trzech wymienionych graczy daje najgorsze defensywne statystyki w NBA i trudno się dziwić. Match-up Russell Westbrook - Brandon Jennings wygląda dość komicznie, bo atletycznie rozgrywający Thunder zjada swego vis-a-vis bez popitki. Defensywnym faktorem jest oczywiście Sanders, ale sam może co najwyżej popisać się efektownymi akcjami. Bucks nie mają również obrońcy na Duranta. Myślę, że dziś w nocy powinni wygrać, mogą to zrobić nawet dwucyfrową ilością oczek dlatego handicap uznaję za jak najbardziej do przejścia.

✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Miami
Spotkanie: D. Ferrer - A. Murray
Typ: 1 set over 9,5 gema
Kurs: 1.76
Bukmacher: unibet
Analiza: Dzisiaj o godz 17:30 rozpocznie się spotkanie finałowe ATP w Miami. Faworytem tego spotkania według Buków jest Murray, jednak kurs jaki oferują (1.30) jest słaby i ja na pewno z niego nie skorzystam.Wiele osób uważa,że Murray jest zdecydowanym faworytem,ja jednak bym przestrzegał. Szkot miewa też duże przestoje w meczu, gra niekiedy jakby tracił koncentracje. Wybrałem z oferty typ ponad 9.5 gema w pierwszym secie. Dlaczego tak? Ponieważ uważam,że w pierwszym secie, kiedy obaj gracze będą jeszcze wypoczęci i skoncentrowani zobaczymy zacięty pojedynek. Dotychczas w Miami obaj zawodnicy w pierwszych setach pokrywali taka linię. Marrey- Gasquet set 1 (6-7,) Marrey-Cilic set 1(6-4), Ferrer-Haas set 1 (4-6), Ferrer-Melzer set 1 (4-6). Tak było w ich dwóch ostatnich pojedynkach.Pamiętać też trzeba ,że to jest finał i obaj gracze będą bardzo skoncentrowani i zmotywowani. Typ dla mnie wydaje się w miarę atrakcyjny i pewny. Więc polecam i pozdrawiam

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eredivisie
Spotkanie: Vitesse - Zwolle
Typ: Vitesse -1
Kurs: 2.00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:

Na dzisiejsze popołudnie wybrałem mecz z ligi holenderskiej a mianowicie Vitesse Arnhem - PEC Zwolle. Nie ma co ukrywać w tym spotkaniu faworyt jest jeden 0 gospodarze. Po wczorajszej wpadce Feyenoordu zawodnicy zespołu gospodarzy mają szansę wskoczyć na 3 pozycję i realnie walczyć o mistrzostwo kraju jak i o grę w Lidze Mistrzów, a rywal do tego jest doskonały. W tym sezonie chyba nikt się nie spodziewał takiej fantastycznej formy Vitesse, zajmują 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 54 pkt, 16 wygranych, 6 remisów i 5 przegranych. Bramki 55-31. Gospodarze praktycznie w tym roku nie przegrywają (2 porażki w 10 spotkaniach) reszta to same wygrane i to z takimi firmami jak Utrecht, Twente lub Ajax. Mają w składzie niesamowitego Bony&#39;ego Wilfrieda który w tym sezonie ma już na swoim koncie 26 strzelonych bramek! Napastnik rodem z Wybrzeża Kości Słoniowej zapewne po sezonie pożegna się z drużyną, gdyż jest kapitalnej formie życiowej i strzela praktycznie w każdym meczu jak na zawołanie. Drużyna gospodarzy przystąpi do meczu w pełnym zestawieniu i zdecydowanie rozgromi dzisiaj zespół gości. Zwolle zajmuję w tabeli 13 miejsce z dorobkiem 29 pkt, 7 wygranych, 8 remisów i 12 porażek. Beniaminek Eredivisie w tym sezonie spisuje się w miarę swoich oczekiwań, dążą do utrzymania w pierwszej lidze i chyba raczej tego dokonają z drugiej strony Vitesse biję się pierwszy raz od kilku ładnych lat o mistrza i chcą wykorzystać każde potknięcie rywali dlatego proponuję w tym meczu wysoką wygraną gospodarzy. Na ostatnie 5 meczy zespół z Arhnem wygrał wszystkie 5 z czego 4 wygrał z handicapem, niezależnie czy grali u siebie czy na wyjeździe. ostatnie spotkanie tych zespołów zakończyło się wynikiem 0-1 dla Vitesse. Dla ostrożnych polecam zagrać czystą 1 za 1.40. Mój typ to 3-0,4-0.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka -HISZPANIA: ACB
Spotkanie:Estudiantes -Manresa
Typ:2
Kurs:5.50
Godz:18:30
Buk:Betclic
Oglądałem kilka tygodni temu mecz Estudiantes z Valladolid u siebie ,goście wygrali a gospodarze wyglądali mizernie.Teraz podejmują ostatnią w tabeli Manrese (5zwycięstw-21porażek) kurs na zwycięstwo gości jest bardzo duży .Powodem tego jest pewnie to,że Estudiantes przystępuje do tego meczu po serii 5 porażek z rzędu kurs około 1.15 jest według mnie za niski na zespół ,który potrafi doznawać kompromitujących porażek.Manresa jest jednąz najbardziej pechowych drużyn w lidze mieli dużo pecha porażki po dogrywkach ,w ostatnich sekundach i dużo kontuzji w tym sezonie.Według mnie nie sa najgorszą drużyną w lidze w ostatniej kolejce potrafili pokonać u siebie Bilbao finalistę Eurocapu ,więc dzisiaj powinni być pewni siebie i mieć wiarę w zwycięstwo.Zakład dla ryzykantów więc nie będe się wstydzić jak nie wejdzie,Manresa może wysoko przegrać ,a z drugiej strony można dużo zarobić jak wygrają według mnie warto spróbować.

⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Hiszpania: Segunda Division
Spotkanie : Hercules - Ponferradina
Typ : X2
Kurs : 1.72
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Hercules zajmuje 20 miejsce w tabeli posiadają 32 punkty na swoim koncie tracą do bezpiecznego miejsca dwa punkty.Bilans bramek 33:43 u siebie 21:26.Forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,jeden remis ,dwie porażki.Wygrana z Guadalajara 2-0,wygrana z Sabadell 3:1,remis z Real Madrid 1-1,przegrana z Almeria 2-0,przegrana z Barcelona B 1-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań 6:5.
Ponferradina zajmuje 6 miejsce w tabeli posiadają 48 punków na swoim koncie tracą tylko trzy punkty do 6 miejsca które zajmuje las palmas.Bilans bramek 45:42 na wyjeździe 18:24.Forma na ostatnie pięć spotkań trzy wygrane,jeden remis,jedna porażka.Wygrana z Xerez 2-1,remis z Guadalajara 2-2,wygrana z Sabadell 3-0,wygrana z Real Madrid B 2-0,przegrana z Almeria 4-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań 10:7.
Obie drużyny dziś bez
Hércules CF: Gilvan (14/2 m), Juan Carlos (4/0 g), Javito (8/0 f), Sergio Alejandro (0/0 d), Nacho González (5/1 m), Pepe Mora (16/0 d)
SD Ponferradina: Mateo (0/0 f), Helder Rosario (0/0 d), Juande (26/0 m)
Dziś obie drużyny mają cel na to spotkanie hercules jeśli wygra wydostanie się że spadku i zajmie 17 miejsce.Ponferradina dziś muszą wygrać aby pomyśleć o awansie.Między sobą zagrali trzy razy jedna wygrana gospodarzy i aż dwie wygrane gości.Ostatni wyniki to dla gości 4-1,1-0.Moim zdaniem dziś Ponferradina nie przegra tego spotkania chociaż wyciągnie remis.

✅ 72
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
dyscyplina: p.nozna
spotkanie: Aston Villa - Liverpool
typ: 1x
kurs: 2,25
buk: bwin
analiza:
Witam.Koniec miesiąca który był nawet udany ???? Wybrałem spotkanie Aston Villa - Liverpool,obydwa zespoły prezentują się dobrze Aston Villa wciąż znajduje sie na miejscu spadkowym i dzisiejsze spotkanie bedzie dla nich bardzo ważne!Jeżeli Benteke i Agbonlahor zagrają na swoim poziomie to gospodarze mogą sprawić niespodziankę ???? Liverpool broni nie składa i wciąż walczy o LE 8 pkt straty do Arsenalu.Myśle że spotkanie zakończy się remisem lub minimalna wygraną gospodarzy którzy z Liverpoolem radzili sobie juz nie raz ???? powodzenia!

⛔ 100
 
wow 331

wow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Charleston, Qualification
Spotkanie: Pliskova Karolina vs King Vania
Typ: Pliskova Karolina
Kurs: 1.58
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Nie jestem fanem takich kursów ale wg mnie tutaj nieco zawyżono kurs na Karolinę. Mam nadzieję, że nie złapię się w jakiegoś babola. Jeśli chodzi o Pliskovą to solidna forma w tym roku, na swoim koncie ma już zwycięstwa m.inn. Hradecką, Vandeweghe, Mattek, Moritą. W przegranych pojedynkach nie ustępowała swoim rywalką jak chociażby nie dawno w spotkaniu z Woźniacką gdzie to o włos nie sprawiła niespodzianki. Warto wspomnieć, że w tym roku ma już na koncie wygrany turniej w Kuala Lumpur.
Może i to nie jest typowa cegła ale jeśli chodzi o King to ona na taką nawierzchnie ma &quot;uczulenie&quot; wystarczy spojrzeć ile meczów za całą swoją karierę na cegle rozegrała ( bilans 23/31 ). Obie poprzednie spotkania przeszły dość łatwo, Pliskova w dwóch setach pokonała Riske Alison, natomiast King pokonała Rodionovą. Na pewno publiczność będzie po stronie Vani ale to jeden z nielicznych atutów po stronie Amerykanki.

⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Fusche Berlin - Flensburg
Typ: 1
Kurs: 1,78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Chodź do zakończenia sezonu jeszcze kilka kolejek można powiedzieć, że będzie to bratobójczy pojedynek o miejsce premiowane awansem do ligi mistrzów. Oba zespoły zgromadziły dotychczas po 39 pkt i zajmują odpowiednio Fusche 4 a Flensburg 3 miejsce (z tym, że goście rozegrali do tej pory o jedno spotkanie mniej - co też na pewno bardziej zmotywuje gospodarzy bo będą mieć na uwadze, że Flensburg jest teoretycznie o jedno zwycięstwo do przodu). Zespół z Berlina odpadł ostatnio pechowo z Ligi Mistrzów ( w ostatnich sekundach strzał Bartka Jaszki w słupek - gdyby padł gol Fusche grało by dalej) więc mogą już skupić się tylko na lidze, Flensburg zaś czeka ciężki dwumecz z rywalem ligowym czyli Hamburgiem.
Zaznaczam od razu ,że będzie to na pewno bardzo wyrównany pojedynek, obie ekipy mają w swoich składach fantastycznych graczy , jednak postaram się za chwilę podać argumenty za zwycięstwem gospodarzy. Otóż pierwsza i najważniejsza rzecz - Bartłomiej Jaszka. Polak jest w fenomenalnej formie. Niekwestionowany mózg i lider drużyny. Świetny strzał, drybling, dynamika i podania. Jego pozycja w drużynie lisów jest niepodważalna do tego stopnia, że w meczach LM z Barceloną i Atletico Madryt (pierwszy mecz) grał całe spotkania jeśli chodzi o akcje w ataku (bo do obrony zawsze schodzi na ławkę). Czyli brał udział we wszystkich akcjach ofensywnych zespołu. Nawet kilka dni po operacji wyrostka kiedy odbyło się spotkanie rewanżowe z Atletico Jaszka już był w składzie i nawet na parkiecie gdzie zrobił kilka niesamowitych akcji i strzelił parę bramek. Druga sprawa to wielka pomoc ze strony tak i prawego jak i lewego rozgrywającego. Iker Romero i Konstantin Igropulo wręcz przeżywają drugą młodość dając drużynie wielką jakość. Do tego mamy wręcz bezlitosne skrzydła i bramkarza, który jest chyba w tak wyśmienitej formie jak nasz rodak czyli Silvio Heinevettera. Do tego dodam, że Flensburg 4 dni temu grał mecz ligowy (przegrał na wyjeździe z 9 w tabeli Lemgo 27:22) a Lisy ostatni mecz grały 24 marca także myślę, że siły będą po stronie gospodarzy (dodając, że we własnej hali grają oni na prawdę dobrze). Liczę na zwycięstwo zawodników z Berlina. Mecz o 15:45. Powodzenia !

⛔ 100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja
Spotkanie: AK Bars Kazań - Traktor Chelyabińsk
Typ: 1 (Hp 0:2)
Kurs: 5.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo ciekawy pojedynek w rosyjskich play offach. Stan rywalizacji na dziś to 3:1 dla gospodarzy. Zatem Traktor musi się otworzyć i już stawiać wszystko na jedną kartę. Nie ma tu już miejsca na jakąkolwiek kalkulację i kunktatorstwo. Kazań jest drużyną solidniejszą, ma dużo lepszą ławkę wielu klasowych hokeistów i to przede wszystkim jest ich broń. Dzisiaj powinni ponownie to pokazać i szczególnie przed własną publicznością powinni awansować dalej.
Zespół z Kazania nieco podupadł psychicznie jak i fizycznie w trakcie bojów z Traktorem. Mogli tę konfrontację zakończyć wcześniej. Niestety nie udało im się to. Po długich meczach dzisiaj kolejny pojedynek. Bars Kazań powoli odczuwa napięty grafik. Po siedmiomeczowym boju z Ufą teraz kolejne mecze z Traktorem. Jak pierwsze były dość łatwe. Tak w ostatnich sporo się natrudzili ale ostatecznie wygrali. To na pewno podbuduje cały zespół, lepiej tę rywalizację zakończyć teraz.
Bars Kazań ma gwiazdy w swoim zespole, jak Morozov czy Zherdev. Muszą oni zatem wziąć na siebie odpowiedzialność za zdobywanie bramek i wygraną. Nie są jednak już pierwszej młodości i też nie można od nich wymagać kosmicznej kondycji, aczkolwiek muszą pokazać, że są klasowymi zawodnikami. To jest najmocniejszy punkt Kazania. Myślę, że także mentalnie drużyna gości nie wygląda zbyt ciekawie i to także argument, który przekonuje mnie, że pewnie zwyciężą gospodarze.

⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Hiszpańska, godz 21:00
CD Numancia - Girona FC
TYP: 1
KURS: 2,10
BUK: William Hill
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21 rozpocznie się bardzo interesujące spotkanie pomiędzy zespołem Numanci a zespołem Girona. Kursy na ten mecz cały czas się wahają i skaczą. Jednak większe szanse na zwycięstwo bukmacherowi dają zespołowi gospodarzy i ja również uważam że dzisiaj mają bardzo dużą szansę na odniesienie ważnego zwycięstwa.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 13 pozycji z dorobkiem 42 oczek. Od sfery spadkowej są bardzo daleko i mają około 10 punktów przewagi. Lecz mecze nadal muszą wygrywać aby się spokojnie utrzymać. Natomiast do 6 miejsca które gwarantuję udział w play off mają stratę 9 oczek i jeden mecz mniej więc dzisiaj gdy wygrają będą mieli stratę jedynie 6 oczek i jeszcze wszystko może się wydarzyć. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni 15 meczy w których to 8 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i jedynie 3 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 21 goli a zaledwie stracili 7 bramek. Najmniej bramek w całej lidze na własnym stadionie stracili. W ostatnich 5 meczach zgromadzili oni 9 punktów. 2 mecze wygrali i 3 mecze zremisowali. Dwa mecze to wygrali na własnym stadionie z Elche(1 pozycja w lidze) i z Santander (21 pozycja w lidze).
Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 54 oczek. U mają do 2 miejsca stratę jedynie 1 oczka i jeden mecz mniej a więc wygrywając mają szanse na awans na drugą pozycję. Lecz uważam że w tym meczu będzie im bardzo ciężko. Na wyjeździe w tym sezonie rozegrali oni 16 meczy w których to 5 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i aż 7 meczy przegrali. Strzelili oni 23 gole ale stracili ich aż 31 !!! Drugi zespół od końca z największą liczbą straconych goli na wyjeździe. Więcej jedynie ma najgorszy zespół w lidze czyli Xerez ale tylko o 1 bramkę mają większą liczbę goli straconych. W ostatnich 5 meczy zdobyli oni 12 oczek wygrywając 4 mecze i jedne mecz przegrali na wyjeździe z zespołem Gijon aż 4:0.
Gospodarze tego meczu zagrają jedynie bez
Satrustegui OB. M:14 G:0 (na pewno nie zagra) – ważny gracz zespołu 13 meczy w 1 składzie
Natomiast goście tego meczu mają ogromne problemy kadrowe i zabraknie kilku ważnych graczy:
Benja NP. M:24 G:11 (na pewno nie zagra) – najlepszy strzelec zespołu i kluczowy gracz zespołu
Chus Herrero OB. M:22 G:0 (na pewno nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Ritchie Kitoko PO. M:6 G:0 (na pewno nie zagra) – rezerwowy gracz zespołu
Joseba Garmendia PO. M:5 G:0 (na pewno nie zagra) – rezerwowy gracz zespołu
Migue OB. M:30 G:1 (pauzuje za ilość kartek) – kluczowy gracz zespołu
Marcos Tebar PO. M:28 G:3 (jego występ stoi pod znakiem ? lecz sądzę że od 1 minuty nie wystąpi) – kluczowy gracz zespołu
David Garcia OB. M:27 G:1 (jego występ stoi pod znakiem ? lecz sądzę że od 1 minuty nie wystąpi) – kluczowy gracz zespołu
A więc jak widać goście tego meczu mają problem z obroną i na pewno można spodziewać się że Numancia strzeli jakiegoś gola a ja uważam że na pewno strzelą zwycięskiego gola i zgromadzą 3 oczka.

✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zirike 0

zirike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie:
Espanyol Barcelona - Real Sociedad
Typ:
2
Kurs: 2.70
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Real Sociedad w tym sezonie spisuje się wyjątkowo dobrze. Jest na jak najlepszej drodze, aby w przyszłym sezonie zagrać w Champions League. Jednak aby tego dokonać nie może pozwolić wyprzedzić goniącej go Maladze, która wygrała swój poprzedni mecz. Na ten moment mają po równo punktów, ale Real ma mecz rozegrany mniej i napewno nie pozwoli Maladze zrównąć się punktami.
Espanyol natomiast, podejdzie do tego meczu jak skazany na porażke. Drużyna ta właściwie w tym sezonie walczy tylko o utrzymanie, a że ten cel jest osiągnięty i droga do pucharów zbyt daleka, nie ciąży na nich żadna presja odnośnie tego spotkania i nie boją się straty punktów. Ich jedyną motywacją będzie to, że grają przed własną publicznością. Dodatkowo Real będzie podbudowany zwycięstwem nad Atletico Madryt i pogromem jaki zafundowali w Valladolid. Jak dla mnie ten mecz ma tylko 1 faworyta a stawka jest bardzo kusząca także gorąco polecam.


Zapraszamy w kwietniu.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Francuska Piłka nozna
Spotkanie: Lyon - Sochaux
Typ: Lyon powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.55
bukmacher: expekt
analiza:
Mecz konczący 29 kolejke Ligi francuskiej. Zajmujacy drugie miejsce piłkarze Olimpique Lyon podejmą na własnym stadionie trzeci od końca zespół Sochaux. Mecz wydaje sie mieć jednego faworyta, lecz nie raz w tym sezonie Lyon zawodził. Strzelał bramki, ale nie zdołał dowodzić zwycięstw do końca meczu, stąd mój typ na gole. Dzis muszą oni wygrać, jesli nie chcą tracic dystansu do prowadzącego PSG, które swoje spotkanie wygrało i obecnie ma przewage 8 pkt nad Lyonem. Natomiast goście łatwo skóry nie sprzedadzą gdyż pewnie ich cele jest utrzymanie sie w Ligue 1, a do tego potrzebne jest urywanie punktów każdemu. Sochaux nie wygrało od 4 spotkań u siebie. lecz wyciagalo remisy, dlatego wole zagrac na bramki. A Lyon takze nie ma zachwycających wynikow u siebie.. Mój typ to 2-1 lub lub mala niespodzianka w postaci 2-2 ???? pozdrawiam

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom