>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.01.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
kostek876 32

kostek876

Użytkownik
Pilka nozna - ! liga RPA
Moroka Swallows - Kaizer
Typ - Zaklad bez remisu - Kaizer
Kurs - 1.53
Bukmacher - bet365
Analiza :

Spotkanie pomiedzy 6 w tabeli druzyna Moroka Swallows , a jej liderem Kaizer Chiefs. Goscie notuja fantastyczna serie 6 zwycieskich meczow. Moroka tez radzi sobie dosc dobrze , ale raczej gra w kratke. Piec ostatnich bezposrednich pojedynkow tych zespolow to az 4 zwyciestwa Kaizer i 1 remis... Jak widac gospodarza wybitnie nie lezy ten przeciwnik , ktory jest z reszta aktualnym mistrzem kraju i pewnie zmierza do obrony tytulu. Jestem przekonany , ze goscie wygraja w tym meczu , a na pewna go nie przegraja.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Perth- Melbourne
typ: over 10,5 rzutów rożnych
kurs: 1,85
betsson
Typ opiera się głównie na statystykach. Właśnie je sobie przeglądałem i widzę, że liga australijska jest bardzo overowa jesli chodzi o rzuty rożne. Linie nie jest ustawiona jakoś specjalnie wysoko. Zagrają ze soba na chwilę obecną 7 i 4 drużyna. W ostatnich dwóch meczach zespołu Perth linia ta została pokryta. Natomiast na ostatnie 5 pojedynków zespołu Melbourne linia ta była pokryta 4 razy. Jest to wynik ciekawy i można pochylić się nad tym typem przez dłuższą chwilę. Gospodarze w przypadku zwycięstwa wskoczą na 6 pozycję, która umożliwia grę w fazie play-off. Także mają o co walczyć. Goście po 2 porażkach z rzędu też mają coś do udowodnienia. Przyznam się szczerze, że pierwszym raz typuję coś z Australii. Oby to było pozytywne doświadczenie. Mecz za 15 minut.
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Eintracht Braunschweig- Borusia Dortmund
Typ: under 3,5
Kurs: 1,5
sportingbet
ANALIZA. WITAM, Typ w moim odczuciu coś pewny, Ja sam pogram to i dodatkowo under 2,5 po @ 2,5. Eintracht zamyka tabelę i na pierwszy rzut oka w tabelę nie mogło by być inaczej jak zwycięstwo BVB, jednak po przeanalizowaniu spotkań ekipy gospodarzy to stwierdzić można, że przygrywają, owszem, ale z dolną częścią tabeli, gdzie grają z nimi otwartą piłkę, chcąc zgarnąć całą pulę i wtedy braki techniczne sprawiają, że przegrywają, jednak gdy Braunschwieg gra z górną połówką- pretendentami do pucharów europejskich spinają się i pokazują kawałek solidnej gry- przynajmniej w defensywie, co powoduje, że tracą mało bramek, a nawet potrafią urwać punkty- zwycięstwo z Bayerem, remis w derbach z Hannoverem (co prawda na wyjeździe, ale warto wspomnieć). Z BVB przegrali w Dortmundzie 2-1, ale była to trochę inna Borussia niż jest teraz. Ogólnie na 9 spotkań u siebie Eintracht 7 razy kończył mecz wynikiem under 2,5 (tylko porażki z Schalke i Stuttgard były wysokie). Co do BVB to jak opisał to kolego pacfik w dziale bundesliga to w ekipie gości coś nie trybi, źle zakończyli rundę jesienną, w wiosenną też nienajlepiej zaczęli, jakby mało mieli problemów wyleciał Kuba ze składu, jak już mowa o Polakach to Piszczek nie jest na 100%gotowy, a lewy bardziej niż grą w piłkę zajęty jest szukaniem mieszkania w Monachium i ganianiem 17letnich kibiców BVB (żart), ale widać, że Lewemu to zamieszanie wokół niemu nie służy. Ogłólnie w Dortmundzie nie ma na chwilę obecną lidera, który by ten wózek popchnął. Śmiem twierdzić i wg mnie było to zauważalne, że z BVB powietrze uszło po meczu z 23.11.2013 po meczu z Bayernem, a nawet wcześniej- po spotkaniu z Volfsburgiem. Doszło do nich, że nie mają szans na majstra i skupili się na Pucharze Niemiec i Lidze Mistrzów z dobrym skutkiem. Natomiast od czasu tych 2 porażek ograli tylko Mainz, świadczy to, że coś faktycznie się stało i to nie jest ten sam Dortmund sprzed dwóch sezonów, czy nawet sezonu. Brakuje wg mnie powiewu świeżego powietrza (mam na myśli może nie rewolucję w składzie, ale kilka nowych trzy). Na koniec pokuszę się o wywróżenie przebiegu spotkania: Wraz z pierwszym gwizdkiem na przedpolu Eintrachtu powstanie ściana o którą obijać się będą zawodnicy gości, będą bić głową w mur, a jak mówi przysłowie? Otóż „głową muru nie przebijesz”. A jak już ta ściana zostanie rozszczelniona czy też przerwana to w moim odczuciu zdobędą max 1 gola, a i Eintrachtowi może się udać po jakiejś kontrze. Moja szklana kula nic więcej mi nie mówi, więc kończę, zobaczymy czy prawdę powie, czy też będę musiał oddać ją na reklamacje ???? POWODZENIA I POZDRAWIAM
✅ 50
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Del Sol
Spotkanie: Stromsgodset - Benfica Luanda
Typ: Stromsgodset (-2 and -2,5)
Kurs: 2.19
Bukmacher: Pinnacle
Dziś w towarzyskim turnieju spotka się mistrz Norwegii z 10-ą drużyną... Angoli! I nie chodzi tutaj o Anglików. W pierwszym meczu turnieju Stromsgodset rozgromił czwartą drużynę Mołdawii 4-0, a piłkarze z Afryki przegrali z trzecią drużyną Norwegii - Haugesund 3-1. Śledziłem wyniki ligi norweskiej w zeszłym sezonie i dzisiejsi gospodarze dość pewnie szli po mistrzostwo, choć do ostatniej kolejki po piętach deptał im Rosenborg. Warto również wspomnieć, iż ostatni mecz kolejki Stromsgodset rozgrywało z Haugesund i wygrało 4-0. Myślę, że Norwegów stać na zwycięstwo trzy bramkową przewagą w ich okresie przygotowawczym do nowego sezonu.
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecz Towarzyski
Spotkanie: Legia Warszawa-Dolcan Ząbki
Typ: wygra Dolcan Ząbki
Kurs:6.5
Bukmacher: WilliamHill
Typ jak na razie można pograć tylko na WilliamHill i polecam podejść do niego z dużą ostrożnością. Dzisiaj Legia rozegra dwa sparingi pierwszy z Widzewem Łódź a drugi właśnie z Dolcan. I jak na mojego nosa Legia w drugim meczu wyjdzie \&quot;młodzieżowcami\&quot; przykład ostatnio Lechii Gdańsk która dostała łupnia od Wart Poznań i Gryf Wejcherowo ale też grała dwa sparingi jednego dnia i właśnie na ten drugi mecz wchodziła rezerwami. Dodatkowo faktem przemawiającym za tym że ten drugi mecz będą obsługiwać młodzieżowcy jest to że sporo piłkarzy z pierwszego składu dzisiaj nie będzie mogło być testowanych Patryk Mikita,A.Wandzel,M.Cichocki,M.Żyro,J.Kosecki,M.Saganowski, D.Junior .A to sprawia że Dolcan ma szanse wygrać ten sparing szczególnie że w innych latach grając przeciwko sobie w podobnych warunkach Dolcan wygrał 3-2 a drugi mecz zremisował 2-2. Szkoda że oferta na to spotkanie jest uboga
Pisząc analizę w mojej łapy dostał się skład desygnowany na ten mecz więc podaje:
Jałocha - Broź, Alan, Kalinkowski, Wawrzyniak - Guilherme, Łukasik, Pinto, Jagiełło - Efir, Dwaliszwili. Na ławce: Skaba, Tomasiewicz, Moneta, Kurowski, Arak.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Paryż
Spotkanie: Kerber - Pavluchenkova
Typ: Pavluchenkova
Kurs: 3.73
Bukmacher: Pinnacle
Dziś próbuję zagrać na Pavluchenkovą ponieważ kursy moim zdaniem przesadzone. Turniej jest rozgrywany na hali. Kerber lubi grać w takich warunkach jest świetnie przygotowana kondycyjnie. Kerber w tym sezonie gra dobrze ale bez rewelacji finał w Sydney i porażka z Pironkovą. W Melbourne porażka w IV rundzie z Pennettą zawodniczką która potrafi grać ale ostatnie sezony bardzo przeciętne. Natomiast Pavluchenkova to moim zdaniem zawodniczka o ogromnym potencjale jednak ostatnie sezony zamiast iść do przodu gra bardzo przeciętnie. W Mebourne bardzo dobra gra i niewykorzystana szansa na ogranie Radwańskiej. Ciekawe ,że obie zawodniczki grały w tym roku w Brisbane i Pavluchenkova skreczowała. Handi 2-2 ostatnie dwa zwycięstwa Kerber. Ja jednak dziś po takim kursie gram w kierunku Rosjanki potencjał bardzo duży ciągle niewykorzystany. W Paryżu wygrana z groźną Suarez Nawarro daje podstawy do optymizmu.
✅273
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
I 7

intertiamo

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, Davis Cup
Spotkanie: Tursunov - Przysiężny (1 set)
Typ:2
Kurs: 2.9
Bukmacher:Betsafe
Obaj tenisiści odpadli w 2 rundzie Australian Open i to ich pierwszy mecz po tym turnieju. Tursunov jest wyżej sklasyfikowany niż Polak, w dodatku gra przed własną publika, co czyni z niego faworyta bukmacherów. Mój typ opiera się na założeniu, że Polak, który opiera swoją grę na technice i minimalizowaniu błędów własnych dobrze wejdzie w mecz. Davis Cup to pięciosetówki, więc Tursunov będzie miał szanse na zrechabilitowanie się za ewentualną porażkę w 1 secie. Po takim kursie myślę, że warto zagrać. Ciekawostką jest to że Rosjanin z Polakiem spotkali się tylko raz - było to na Davis Cup w St. Petersburgu i pierwszy set padł łupem Polaka, który przegrał 2 następne i cały mecz.
⛔ 100
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy Tipsport Extraliga
Spotkanie: HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov
Typ: HC Škoda Plzeň [60&#39;]
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś 44. kolejka czeskiej ekstraklasy hokejowej. Na lód wyjadą drużyny, które zdecydowanie lepiej prezentują się na własnych lodowiskach. Trzecia ekipa tabeli - Indianie pod wodzą Martina Straki chcą zatrzeć wspomnienia z ostatniego meczu gdzie sromotnie polegli w Trzyńcu aż 5-1. Zwłaszcza, że wynik jest niewspółmierny do ich adekwatnej formy. Wystarczy wspomnieć, że przed tą klęską pokonali u siebie Spartę Praga. Z drugiej strony goście z Litvínova w ostatnim meczu na własnym lodzie ledwo uniknęli kompromitacji z chomutowskimi Piratami strzelając wyrównującego gola tuż przed końcem meczu i wygrywając ostatecznie z outsiderami ligi dopiero po rzutach karnych. W tym meczu w ofensywie wyglądali jak dzieci we mgle, a grali przecież przeciwko najsłabszej defensywie ligi, która bramki zbiera jak grzyby. W związku z tym scenariusz na dziś wygląda następująco: Škodovka potwierdza swoją dobrą formę, zwłaszcza, że gra u siebie z przeciwnikiem, który jest formie przeciętnej, żeby nie powiedzieć w dołku.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Ligue 2 - Piłka nożna
Niort - Metz
Metz
3.40
bet365

Dziś spotkanie drugiej ligi francuskiej pomiędzy Niort , który siebie zagra z ekipą Metz.Nie rozumiem kursów bukmacherów na ten mecz , bo jak zobaczyłem , że na lidera Ligue 2 jest kurs ponad 3 to od razu to zagrałem.Metz jest liderem drugiej ligi francuskiej z dorobkiem 41 pkt i przewagą 2 oczek nad drugim Lens.Ostatnio przegrali na wyjeździe z Arles-Avignon 0:1 , wcześniej zanotowali 2 remisy , myślę ,że dziś przyjdzie pora na ich zwycięstwo , bo Lens goni i jeśli wygrają swój mecz , a Metz nie wygra z Niort to Lens wskoczy na pozycję lidera .Drużyna dzisiejszych gospodarzy aktualnie zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 32 pkt , ostatnio zanotowali 4 wygrane z rzędu lecz dziś myślę , że ich seria zostanie przerwana przez aktualnego lidera Ligue 2.Niort ostatnio wygrało z Le Havre 2:1 , a wcześniej pokonali 3:2 Tours.Ostatni mecz między Niort , a Metz miał miejsce w sierpniu 2013 i w tamtym spotkaniu padł remis 1:1.Dziś stawiam na wygraną gości , myślę ,że na pewno nie będzie łatwo , ale powinno wygrać.Typuje 1:2.Powodzenia!
⛔ 100
 
wlodpol 57

wlodpol

Użytkownik
Piłka nożna-Puchar Islandii
Fylkir-Reykjavik-Vikingur Reykjavik
over 1,1,5 bramki do przerwy
kurs 1,825(azjatycki)
bet365
Dzisiaj ostatni dzień typowania w tym miesiącu-gram na over 1,5 bramki do przerwy w meczu o puchar Islandii pomiędzy dwoma drużynami ze stolicy tego kraju!Przyznam ,że piłka w wydaniu drużyn ligowych Islandii nie jest mi zbyt dobrze znana ,ale kieruję się tutaj tylko i wyłącznie statystykami i mówią one ,że w tej lidze pada z reguły dużo bramek tak w lidze jak i w pucharze.W meczach tych dwóch drużyn padało mnóstwo bramek w kilku po 3-4 bramki na mecz do nawet 7 bramek.Ze względu na niższy kurs na over 2,5 w całym meczu gram over 1,5 do przerwy i mam nadzieję ,że zakończę miesiąc kolejnym trafionym typem ,czego też życzę wszystkim ????
⛔ 50
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Divison 2013/2014
Spotkanie: Granada – Celta Vigo
Typ: X2
Kurs: 1,75
Buk: bet365
Data i godzina: 31.01.14 21:00
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 21:00 w ramach 22. kolejki Primiera Division zagrają ze sobą ekipy z Grenady i Vigo. Gospodarze zajmują 11. miejsce w tabeli, goście są na 13. miejscu w ligowej hierarchii. Obie ekipy dzielą ledwie dwa punkty.
W ekipie gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak: Tiago Ilori (0/0, obrońca wypożyczony z Liverpoolu, problemy żołądkowe), Ivan Sanchez Riki (napastnik, 15/1, uraz pachwiny), Matias Campos (pomocnik, 0/0, problemy żołądkowe), Dani Benitez (pomocnik, 6/0, kontuzja pachwiny), Odion Ighalo (napastnik, 8/1, uraz łękotki, powrót w marcu), Álvaro García Rivera (pomocnik, 3/0, uraz pleców). Ponadto gospodarze sprzedali przed kilkunastoma godzinami Hassana Yebdę do Udinese (pomocnik, 10/1) oraz Djamela Mesbaha do Parmy (obrońca, 3/1).
Goście przystąpią do spotkania w pełnym, najmocniejszym składzie, dodatkowo wzmocnieni o Inigo Lopeza Montanę (obrońca wypożyczony z PAOK, były gracz Granady).
Mecz w rundzie jesiennej zakończył się remisem 1:1.
Stawiam na Celtę Vigo będącej w dobrej ligowej dyspozycji. Goście powinni wykorzystać kłopoty gospodarzy i wyrwać punkty w tym meczu.
✅ 75
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Nba
spotkanie: Los Angeles Lakers-Charlotte Bobcats
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: milenium
Witam przeglądając oferte z Nba w oczy wpadl mnie ten mecz a mianowicie jego stawka oczywiście jak wiadomo nie gra sie po stawkach ja jednak spróbuje dlatego ,że przeglądając tabele i mecze podobnych drużyn z podobnych miejsc co oba drużyny stawki na gospodarzy zaczynaly sie powyżej 3.00 a nawet 4.00 zl a na gości 1,15-1,35 czyli jak widać Bobcatsi nie są takimi faworytami ja też tak myśle i sądze ,że po serii minimalnie pięciu porażek z rzędu LaL w nocy wygra bo gdzie ma wygrać jak nie u siebie Analiza zapewne kiepska ???? ważne żeby typ wpadl ????
⛔ 100 nieregulaminowy bukmacher
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Copa Del Sol
Spotkanie: Molde-Vestsjaelland
Typ: over 4.5
Kurs: 3.8
Bukmacher: Sportingbet
Jak wiemy w meczach skandynawskich drużyn pada z reguły sporo goli. Szczególnie w takich towarzyskich warunkach gdzie składy są często bardzo eksperymentalne i gdy murawy są znakomicie przygotowane do szybkiej gry - gdyż w takich warunkach szczególnie zawodnicy rezerwowi i testowani powinni dążyć do wielu okazji na zaprezentowanie swoich umiejętności w każdym meczu w celu wskoczenia do 1 jedenastki tudzież do angażu w danym klubie będąc w nim testowanym - można spodziewać się dużej ilości bramek.
W pierwszym meczu tego turnieju Molde wygrało 4-1 z mocnym szwedzkim AIK więc z przeciętnym duńskim Vestsjaelland podobny wynik wydaję się całkiem możliwy...
⛔ 100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker-German Masters
Mecz: Xiao Guodong vs Ryan Day
Typ: Ryan Day (+1,5)
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Zarówno Chińczyk jak i Walijczyk grają
nieźle. Xiao jedyne problemy miał z uszatym
Tajem. Po deciderze jednak wygrał. Ryan bez
problemów w ćwierćfinale. Zapowiada się
bardzo wyrównany i ciekawy pojedynek.
Xiao gra sezon życia. Dużo cennych
rezultatów,a w jego grze widać więcej
doświadczenia co od razu przekłada się na
lepszą dyspozycje przy stole. Ryan z kolei się
odradza i widac to gołym okiem. Bardzo
dobre występy w CLS, świetna gra w GM
zasługują na uwage. Forma idzie w górę i
może w połączeniu z olbrzymim talentem da
wreszcie jakieś większe sukcesy. Mecz
pewnie będzie otwarty i niezwykle zacięty.
Nie wykluczam 9 partii,dlatego pobieram
handicap.
✅50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom